Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jablonec, Kategorie III

Jablonec nad Nisou (11. 5. 2018)

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 11.5.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína KarbanováKarolína Karbanová 05 ArbesovaArbesova 5 1:54.09 599.00
2 Veronika KučerováVeronika Kučerová 06 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 7 1:58.08 537.00
3 Aneta KrytinářováAneta Krytinářová 05 ArbesovaArbesova 6 2:00.98 494.00
4 Martina HarcubováMartina Harcubová 05 ZŠ Tanvald SportovníZŠ Tanvald Sportovní 4 2:01.23 491.00
5 Anna BrunclíkováAnna Brunclíková 05 ZŠ Tanvald SportovníZŠ Tanvald Sportovní 1 2:08.54 390.00
6 Aneta CrhováAneta Crhová 06 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 2 2:08.95 385.00
7 Anita StehlíkováAnita Stehlíková 05 ZŠ SmržovkaZŠ Smržovka 9 2:13.46 329.00
8 Adéla FabiánováAdéla Fabiánová 05 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 3 2:16.60 292.00
9 Natálie PetikováNatálie Petiková 05 ZŠ SmržovkaZŠ Smržovka 8 2:21.79 236.00
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (pá, 11.5.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie TůmováLucie Tůmová 05 ZŠ Tanvald SportovníZŠ Tanvald Sportovní 9 1:51.30 644.00
2 Anna ProcházkováAnna Procházková 05 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 7 1:55.38 579.00
3 Nikola KarbanováNikola Karbanová 05 ArbesovaArbesova 3 1:59.50 516.00
4 Adéla ČervinkováAdéla Červinková 06 ZŠ SmržovkaZŠ Smržovka 2 2:00.19 506.00
5 Jana PechatáJana Pechatá 06 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 5 2:12.38 342.00
MS Tereza PapouškováTereza Papoušková 06 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 4 2:14.27
MS Anna AmbrožováAnna Ambrožová 05 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 1 2:27.02
MS Monika PejchalováMonika Pejchalová 04 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 6 2:24.02
MS Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 8 1:54.91
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie TůmováLucie Tůmová 05 ZŠ Tanvald SportovníZŠ Tanvald Sportovní 9 1:51.30 644.00
2 Karolína KarbanováKarolína Karbanová 05 ArbesovaArbesova 5 1:54.09 599.00
3 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 8 1:54.91
4 Anna ProcházkováAnna Procházková 05 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 7 1:55.38 579.00
5 Veronika KučerováVeronika Kučerová 06 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 7 1:58.08 537.00
6 Nikola KarbanováNikola Karbanová 05 ArbesovaArbesova 3 1:59.50 516.00
7 Adéla ČervinkováAdéla Červinková 06 ZŠ SmržovkaZŠ Smržovka 2 2:00.19 506.00
8 Aneta KrytinářováAneta Krytinářová 05 ArbesovaArbesova 6 2:00.98 494.00
9 Martina HarcubováMartina Harcubová 05 ZŠ Tanvald SportovníZŠ Tanvald Sportovní 4 2:01.23 491.00
10 Anna BrunclíkováAnna Brunclíková 05 ZŠ Tanvald SportovníZŠ Tanvald Sportovní 1 2:08.54 390.00
11 Aneta CrhováAneta Crhová 06 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 2 2:08.95 385.00
12 Jana PechatáJana Pechatá 06 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 5 2:12.38 342.00
13 Anita StehlíkováAnita Stehlíková 05 ZŠ SmržovkaZŠ Smržovka 9 2:13.46 329.00
14 Tereza PapouškováTereza Papoušková 06 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 4 2:14.27
15 Adéla FabiánováAdéla Fabiánová 05 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 3 2:16.60 292.00
16 Natálie PetikováNatálie Petiková 05 ZŠ SmržovkaZŠ Smržovka 8 2:21.79 236.00
17 Monika PejchalováMonika Pejchalová 04 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 6 2:24.02
18 Anna AmbrožováAnna Ambrožová 05 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 1 2:27.02