Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jablonec, Kategorie III

Jablonec nad Nisou (11. 5. 2018)

skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 11.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jakub ŠkaloudJakub Škaloud
ZŠ Mozartova Jablonec nad NisouZŠ Mozartova Jablonec nad N...
05 1.43 338.00
2 Jakub NezbedaJakub Nezbeda
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
05 1.39 310.00
3 Lukáš HornaLukáš Horna
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
06 1.39 310.00
4 Pavel DoudaPavel Douda
ArbesovaArbesova
05 1.27 231.00
5 Matyáš AntonMatyáš Anton
ArbesovaArbesova
06 1.27 231.00
6 Nicolas ČurdaNicolas Čurda
ZŠ Mozartova Jablonec nad NisouZŠ Mozartova Jablonec nad N...
05 1.27 231.00
7 Ondřej MatajOndřej Mataj
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
05 1.27 231.00
8 Martin BalatkaMartin Balatka
ArbesovaArbesova
05 1.19 182.00
9 Jiří FišeraJiří Fišera
ZŠ Tanvald SportovníZŠ Tanvald Sportovní
05 1.19 182.00
10 Ondřej BalatkaOndřej Balatka
ZŠ Tanvald SportovníZŠ Tanvald Sportovní
06 1.19 182.00
11= Josef FrydrychJosef Frydrych
ZŠ SmržovkaZŠ Smržovka
05 1.15 159.00
11= Ondřej SýkoraOndřej Sýkora
ZŠ SmržovkaZŠ Smržovka
05 1.15 159.00
13 Ondřej VilušínskýOndřej Vilušínský
ZŠ SmržovkaZŠ Smržovka
05 1.15 159.00
MS Ota DévaOta Déva
ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod
04 1.31
MS Vojtěch PolcerVojtěch Polcer
ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod
04 1.35
MS Martin BucekMartin Bucek
ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod
04 1.31
Michal DošekMichal Došek
ZŠ Tanvald SportovníZŠ Tanvald Sportovní
06 NM 0.00
Celkem 17 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 11.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kristýna ČížkováKristýna Čížková
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
05 1.35 460.00
2 Lucie TůmováLucie Tůmová
ZŠ Tanvald SportovníZŠ Tanvald Sportovní
05 1.35 460.00
3 Lucie VšetečkováLucie Všetečková
ArbesovaArbesova
05 1.35 460.00
4 Andrea KunzováAndrea Kunzová
ZŠ SmržovkaZŠ Smržovka
05 1.31 419.00
5 Simona ŠilhánováSimona Šilhánová
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
05 1.27 379.00
6 Karolína HorkáKarolína Horká
ZŠ Tanvald SportovníZŠ Tanvald Sportovní
06 1.27 379.00
7 Veronika BeránkováVeronika Beránková
ArbesovaArbesova
06 1.23 340.00
8 Šárka MorávkováŠárka Morávková
ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod
05 1.15 266.00
MS Tereza ŠefrováTereza Šefrová
ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod
04 1.35
Anita StehlíkováAnita Stehlíková
ZŠ SmržovkaZŠ Smržovka
05 DNS 0.00
Ema DuškováEma Dušková
ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod
05 NM 0.00
Natálie PetikováNatálie Petiková
ZŠ SmržovkaZŠ Smržovka
05 NM 0.00
Natálie PoseltováNatálie Poseltová
ZŠ Tanvald SportovníZŠ Tanvald Sportovní
05 NM 0.00
Celkem 13 závodníků