Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jičín, Kategorie III
Lázně Bělohrad (9. 5. 2018)skok daleký - Ml. žáci
(st, 9.5.2018 - 08:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
František FelcmanFrantišek Felcman
ZŠ Jičín Poděbradova |
05 | 4.50 | 0.0 | 290.00 | ||||||||||||||
MS |
Petr SoučekPetr Souček
ZŠ Sobotka A |
03 | 4.44 | ||||||||||||||||
3 |
Jáchym KrabecJáchym Krabec
ZŠ Železnická Jičín |
05 | 4.20 | 0.0 | 239.00 | ||||||||||||||
4 |
Martin BičištěMartin Bičiště
ZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad |
05 | 4.14 | 0.0 | 229.00 | ||||||||||||||
5 |
Filip ŠťěříkFilip Šťěřík
ZŠ Jičín Poděbradova |
05 | 4.10 | 0.0 | 222.00 | ||||||||||||||
6 |
Josef KovaříkJosef Kovařík
ZŠ,Jičín,Husova170 |
05 | 4.04 | 0.0 | 212.00 | ||||||||||||||
7 |
Matěj ČermákMatěj Čermák
ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... |
06 | 3.98 | 0.0 | 203.00 | ||||||||||||||
8 |
Kryštof HirešKryštof Hireš
ZŠ Železnická Jičín |
06 | 3.94 | 0.0 | 196.00 | ||||||||||||||
9 |
Tomáš OrtTomáš Ort
ZŠ,Jičín,Husova170 |
06 | 3.90 | 0.0 | 190.00 | ||||||||||||||
10 |
Adam KloutvorAdam Kloutvor
ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... |
06 | 3.89 | 0.0 | 188.00 | ||||||||||||||
11 |
Štěpán ČapekŠtěpán Čapek
Základní škola Jičín, 17. l... |
05 | 3.88 | 0.0 | 187.00 | ||||||||||||||
12 |
Marek LánskýMarek Lánský
ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... |
05 | 3.86 | 0.0 | 184.00 | ||||||||||||||
13 |
Kamil NovotnýKamil Novotný
ZŠ,Jičín,Husova170 |
06 | 3.76 | 0.0 | 168.00 | ||||||||||||||
14 |
Štěpán JankůŠtěpán Janků
ZŠ Železnická Jičín |
05 | 3.68 | 0.0 | 156.00 | ||||||||||||||
15 |
Leoš JouklLeoš Joukl
ZŠ Jičín Poděbradova |
05 | 3.64 | 0.0 | 150.00 | ||||||||||||||
16 |
Vojtěch BajerVojtěch Bajer
ZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad |
05 | 3.60 | 0.0 | 145.00 | ||||||||||||||
17 |
Michal JindřišekMichal Jindřišek
Základní škola Nová Paka, H... |
06 | 3.48 | 0.0 | 127.00 | ||||||||||||||
18 |
Pavel RulcPavel Rulc
Základní škola Jičín, 17. l... |
05 | 3.47 | 0.0 | 126.00 | ||||||||||||||
MS |
Mikuláš BorovičkaMikuláš Borovička
ZŠ Sobotka A |
04 | 3.45 | ||||||||||||||||
MS |
Matyáš BaudisMatyáš Baudis
ZŠ Sobotka A |
05 | 3.29 | ||||||||||||||||
21 |
Zdeněk PipekZdeněk Pipek
Základní škola Nová Paka, H... |
05 | 2.81 | 0.0 | 45.00 | ||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(st, 9.5.2018 - 07:40) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anežka HorníkováAnežka Horníková
ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... |
06 | 4.07 | 0.0 | 324.00 | ||||||||||||||
2 |
Tereza MistrováTereza Mistrová
ZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad |
05 | 3.91 | 0.0 | 287.00 | ||||||||||||||
3 |
Barbora PlevováBarbora Plevová
ZŠ,Jičín,Husova170 |
05 | 3.85 | 0.0 | 274.00 | ||||||||||||||
4 |
Hana JedličkováHana Jedličková
ZŠ,Jičín,Husova170 |
05 | 3.83 | 0.0 | 270.00 | ||||||||||||||
ZUZANA ŠPICAROVÁZUZANA ŠPICAROVÁ
Základní škola Jičín, 17. l... |
05 | 3.76 | 0.0 | 254.00 | |||||||||||||||
5 |
Karolína ImlaufováKarolína Imlaufová
ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... |
06 | 3.76 | 0.0 | 254.00 | ||||||||||||||
6 |
Adéla StindlováAdéla Stindlová
ZŠ Jičín Poděbradova |
06 | 3.71 | 0.0 | 244.00 | ||||||||||||||
7 |
Nela PokornáNela Pokorná
ZŠ Železnická Jičín |
05 | 3.70 | 0.0 | 242.00 | ||||||||||||||
8 |
Aneta HudcováAneta Hudcová
ZŠ Sobotka |
05 | 3.60 | 0.0 | 220.00 | ||||||||||||||
9 |
Kateřina StuchlíkováKateřina Stuchlíková
ZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad |
05 | 3.57 | 0.0 | 214.00 | ||||||||||||||
ANDREA VLAČIHOVÁANDREA VLAČIHOVÁ
Základní škola Jičín, 17. l... |
05 | 3.55 | 0.0 | 210.00 | |||||||||||||||
10 |
Tereza ZahradníkováTereza Zahradníková
ZŠ Sobotka |
05 | 3.55 | 0.0 | 210.00 | ||||||||||||||
11 |
Aneta KubánkováAneta Kubánková
ZŠ Sobotka |
05 | 3.51 | 0.0 | 202.00 | ||||||||||||||
12 |
Barbora KřížováBarbora Křížová
ZŠ Železnická Jičín |
06 | 3.47 | 0.0 | 194.00 | ||||||||||||||
13 |
Klára ŠormováKlára Šormová
ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... |
05 | 3.43 | 0.0 | 186.00 | ||||||||||||||
14 |
Anna ValentováAnna Valentová
ZŠ Jičín Poděbradova |
05 | 3.38 | 0.0 | 176.00 | ||||||||||||||
15 |
Nikol MatoušováNikol Matoušová
Základní škola Nová Paka, H... |
06 | 3.37 | 0.0 | 174.00 | ||||||||||||||
16 |
Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
ZŠ,Jičín,Husova170 |
05 | 3.35 | 0.0 | 170.00 | ||||||||||||||
17 |
Nela MalínskáNela Malínská
ZŠ Jičín Poděbradova |
06 | 3.28 | 0.0 | 157.00 | ||||||||||||||
18 |
Lucie PatrákováLucie Patráková
ZŠ Železnická Jičín |
05 | 3.27 | 0.0 | 155.00 | ||||||||||||||
19 |
ANNA REJHOVÁANNA REJHOVÁ
Základní škola Jičín, 17. l... |
06 | 3.26 | 0.0 | 153.00 | ||||||||||||||
20 |
Anna BlímováAnna Blímová
ZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad |
05 | 3.15 | 0.0 | 133.00 | ||||||||||||||
21 |
Tereza BurianováTereza Burianová
Základní škola Nová Paka, H... |
05 | 3.12 | 0.0 | 128.00 | ||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |