Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jičín, Kategorie III

Lázně Bělohrad (9. 5. 2018)
pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Aleš KloutvorAleš Kloutvor 05 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 1030
2 Matěj AngelovMatěj Angelov 05 ZŠ Železnická JičínZŠ Železnická Jičín 0888
3 Jan KuncířJan Kuncíř 05 ZŠ,Jičín,Husova170ZŠ,Jičín,Husova170 0853
4 Vojtěch ŠádekVojtěch Šádek 05 ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad 0761
5 Filip ŠťěříkFilip Šťěřík 05 ZŠ Jičín PoděbradovaZŠ Jičín Poděbradova 0756
6 Filip KosejkFilip Kosejk 05 ZŠ,Jičín,Husova170ZŠ,Jičín,Husova170 0740
7 Jáchym KrabecJáchym Krabec 05 ZŠ Železnická JičínZŠ Železnická Jičín 0678
8 František FelcmanFrantišek Felcman 05 ZŠ Jičín PoděbradovaZŠ Jičín Poděbradova 0630
9 František EgrtFrantišek Egrt 05 Základní škola Jičín, 17. listopadu 109Základní škola Jičín, 17. l... 0627
10 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 0623
11 Martin BičištěMartin Bičiště 05 ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad 0617
12 Štěpán ČapekŠtěpán Čapek 05 Základní škola Jičín, 17. listopadu 109Základní škola Jičín, 17. l... 0571
13 Tomáš DanašTomáš Današ 05 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 0542
14 Lukáš ValentaLukáš Valenta 05 Základní škola Nová Paka, HusitskáZákladní škola Nová Paka, H... 0535
15 Tomáš LufínekTomáš Lufínek 06 ZŠ Jičín PoděbradovaZŠ Jičín Poděbradova 0523
16 Jan LelekJan Lelek 05 ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad 0505
17 Maxmilián VíchMaxmilián Vích 05 ZŠ Jičín PoděbradovaZŠ Jičín Poděbradova 0465
18 Josef KovaříkJosef Kovařík 05 ZŠ,Jičín,Husova170ZŠ,Jičín,Husova170 0456
19 Michal JindřišekMichal Jindřišek 06 Základní škola Nová Paka, HusitskáZákladní škola Nová Paka, H... 0420
20 Adam ŘezníčekAdam Řezníček 06 Základní škola Nová Paka, HusitskáZákladní škola Nová Paka, H... 0405
21 Václav UlvrVáclav Ulvr 05 ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad 0399
Jakub MařanJakub Mařan 05 ZŠ Jičín PoděbradovaZŠ Jičín Poděbradova 0388
22 Vladimír BílekVladimír Bílek 05 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 0388
23 Pavel RulcPavel Rulc 05 Základní škola Jičín, 17. listopadu 109Základní škola Jičín, 17. l... 0384
24 Patrik Bui Tien PhuocPatrik Bui Tien Phuoc 05 Základní škola Jičín, 17. listopadu 109Základní škola Jičín, 17. l... 0366
25 Ondřej BrádlerOndřej Brádler 05 ZŠ Železnická JičínZŠ Železnická Jičín 0357
26 David ŠpicarDavid Špicar 05 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 0356
27 Adam KopáčekAdam Kopáček 05 ZŠ Železnická JičínZŠ Železnická Jičín 0324
Matěj JínaMatěj Jína 05 ZŠ Jičín PoděbradovaZŠ Jičín Poděbradova 0302
28 Vítek ŠimekVítek Šimek 05 ZŠ,Jičín,Husova170ZŠ,Jičín,Husova170 0302
29 David VelichDavid Velich 05 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 0297
30 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 05 ZŠ Železnická JičínZŠ Železnická Jičín 0270
31 Jakub SuchánekJakub Suchánek 05 ZŠ Železnická JičínZŠ Železnická Jičín 0248
32 Štěpán JankůŠtěpán Janků 05 ZŠ Železnická JičínZŠ Železnická Jičín 0242
33 Vadim VoltrVadim Voltr 05 ZŠ,Jičín,Husova170ZŠ,Jičín,Husova170 0226
34 Vít BarochovskýVít Barochovský 06 ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad 0218
35 Jan SuchýJan Suchý 05 ZŠ,Jičín,Husova170ZŠ,Jičín,Husova170 0216
36 Kryštof HirešKryštof Hireš 06 ZŠ Železnická JičínZŠ Železnická Jičín 0196
37 Tomáš OrtTomáš Ort 06 ZŠ,Jičín,Husova170ZŠ,Jičín,Husova170 0190
38 Adam KloutvorAdam Kloutvor 06 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 0188
39 Matěj TůmaMatěj Tůma 05 Základní škola Nová Paka, HusitskáZákladní škola Nová Paka, H... 0181
40 Vojtěch BajerVojtěch Bajer 05 ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad 0145
41 Filip MüllerFilip Müller 05 Základní škola Nová Paka, HusitskáZákladní škola Nová Paka, H... 0101
42 Jiří JanatkaJiří Janatka 05 Základní škola Jičín, 17. listopadu 109Základní škola Jičín, 17. l... 0089
43 Zdeněk PipekZdeněk Pipek 05 Základní škola Nová Paka, HusitskáZákladní škola Nová Paka, H... 0062
Adam NálevkaAdam Nálevka 05 ZŠ Železnická JičínZŠ Železnická Jičín 0000
MS Matěj ZedníčekMatěj Zedníček 04 ZŠ Sobotka AZŠ Sobotka A 0000
MS Matěj ZedníčekMatěj Zedníček 04 ZŠ Sobotka AZŠ Sobotka A 0000
Leoš JouklLeoš Joukl 05 ZŠ Jičín PoděbradovaZŠ Jičín Poděbradova 0000
Matěj MalátMatěj Malát 06 ZŠ,Jičín,Husova170ZŠ,Jičín,Husova170 0000
MS Matyáš BaudisMatyáš Baudis 05 ZŠ Sobotka AZŠ Sobotka A 0000
Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 05 Základní škola Jičín, 17. listopadu 109Základní škola Jičín, 17. l... 0000
Kamil NovotnýKamil Novotný 06 ZŠ,Jičín,Husova170ZŠ,Jičín,Husova170 0000
MS Petr SoučekPetr Souček 03 ZŠ Sobotka AZŠ Sobotka A 0000
MS Antonín DudekAntonín Dudek 04 ZŠ Sobotka AZŠ Sobotka A 0000
Leoš JouklLeoš Joukl 05 ZŠ Jičín PoděbradovaZŠ Jičín Poděbradova 0000
Matouš DolejšíMatouš Dolejší 06 ZŠ,Jičín,Husova170ZŠ,Jičín,Husova170 0000
Václav PlíšekVáclav Plíšek 05 Základní škola Nová Paka, HusitskáZákladní škola Nová Paka, H... 0000
MS Filip NovákFilip Novák 04 ZŠ Sobotka AZŠ Sobotka A 0000
MS Martin GruntMartin Grunt 05 ZŠ Sobotka AZŠ Sobotka A 0000
Jan ZápotockýJan Zápotocký 05 Základní škola Jičín, 17. listopadu 109Základní škola Jičín, 17. l... 0000
František Filip SmolíkFrantišek Filip Smolík 05 ZŠ Železnická JičínZŠ Železnická Jičín 0000
Marek LánskýMarek Lánský 05 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 0000
MS Adam HorčičkaAdam Horčička 05 ZŠ Sobotka AZŠ Sobotka A 0000
Jakub OdvárkoJakub Odvárko 05 Základní škola Jičín, 17. listopadu 109Základní škola Jičín, 17. l... 0000
44 Matoš DolejšíMatoš Dolejší 06 ZŠ,Jičín,Husova170ZŠ,Jičín,Husova170 0000
Celkem 66 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Nikola ChmelíkováNikola Chmelíková 05 ZŠ Jičín PoděbradovaZŠ Jičín Poděbradova 1365
2 Viola MelgrováViola Melgrová 06 ZŠ,Jičín,Husova170ZŠ,Jičín,Husova170 1252
3 Tereza MistrováTereza Mistrová 05 ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad 1209
4 Anežka HorníkováAnežka Horníková 06 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 1108
MS Věra BočkováVěra Bočková 05 ZŠ SobotkaZŠ Sobotka 0967
6 Karolína PaloKarolína Palo 05 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 0908
7 Michaela BašováMichaela Bašová 06 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 0877
8 KAROLÍNA MALÁKAROLÍNA MALÁ 05 Základní škola Jičín, 17. listopadu 109Základní škola Jičín, 17. l... 0868
9 Kateřina HavelkováKateřina Havelková 06 ZŠ,Jičín,Husova170ZŠ,Jičín,Husova170 0844
10 Hana JedličkováHana Jedličková 05 ZŠ,Jičín,Husova170ZŠ,Jičín,Husova170 0825
11 Nikola ŠecováNikola Šecová 05 ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad 0805
MS Viktorie BártováViktorie Bártová 06 ZŠ SobotkaZŠ Sobotka 0792
13 Eliška KazdováEliška Kazdová 05 ZŠ Železnická JičínZŠ Železnická Jičín 0764
14 Ema UlrichováEma Ulrichová 05 Základní škola Nová Paka, HusitskáZákladní škola Nová Paka, H... 0719
15 ZUZANA ŠPICAROVÁZUZANA ŠPICAROVÁ 05 Základní škola Jičín, 17. listopadu 109Základní škola Jičín, 17. l... 0712
16 KATEŘINA LHOTÁKOVÁKATEŘINA LHOTÁKOVÁ 06 Základní škola Jičín, 17. listopadu 109Základní škola Jičín, 17. l... 0703
17 Karolína ImlaufováKarolína Imlaufová 06 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 0689
18 Nela PokornáNela Pokorná 05 ZŠ Železnická JičínZŠ Železnická Jičín 0686
19 Barbora PlevováBarbora Plevová 05 ZŠ,Jičín,Husova170ZŠ,Jičín,Husova170 0663
20 Hana ValíškováHana Valíšková 05 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 0658
21 ANNA GOLLOVÁANNA GOLLOVÁ 05 Základní škola Jičín, 17. listopadu 109Základní škola Jičín, 17. l... 0642
22 Adéla StindlováAdéla Stindlová 06 ZŠ Jičín PoděbradovaZŠ Jičín Poděbradova 0635
23 Nikol MatoušováNikol Matoušová 06 Základní škola Nová Paka, HusitskáZákladní škola Nová Paka, H... 0630
24 Magdalena DanysováMagdalena Danysová 05 ZŠ Železnická JičínZŠ Železnická Jičín 0565
MS Aneta HudcováAneta Hudcová 05 ZŠ SobotkaZŠ Sobotka 0532
26 ANDREA VLAČIHOVÁANDREA VLAČIHOVÁ 05 Základní škola Jičín, 17. listopadu 109Základní škola Jičín, 17. l... 0517
MS Tereza ZahradníkováTereza Zahradníková 05 ZŠ SobotkaZŠ Sobotka 0471
28 Kateřina StuchlíkováKateřina Stuchlíková 05 ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad 0453
29 Tereza ŠecováTereza Šecová 05 ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad 0440
MS Tereza HoncováTereza Honcová 06 ZŠ SobotkaZŠ Sobotka 0415
31 Kateřina DobešováKateřina Dobešová 06 Základní škola Nová Paka, HusitskáZákladní škola Nová Paka, H... 0408
32 Nela MalínskáNela Malínská 06 ZŠ Jičín PoděbradovaZŠ Jičín Poděbradova 0397
33 Lucie PatrákováLucie Patráková 05 ZŠ Železnická JičínZŠ Železnická Jičín 0391
34 ANDREA VLAČIHOVÁANDREA VLAČIHOVÁ 05 Základní škola Jičín, 17. listopadu 109Základní škola Jičín, 17. l... 0389
Anna JosefováAnna Josefová 05 ZŠ Železnická JičínZŠ Železnická Jičín 0350
35 Lucie VšetečkováLucie Všetečková 05 ZŠ Železnická JičínZŠ Železnická Jičín 0350
Zuzana JanderováZuzana Janderová 05 ZŠ Jičín PoděbradovaZŠ Jičín Poděbradova 0312
36 Natálie NyklováNatálie Nyklová 05 ZŠ Jičín PoděbradovaZŠ Jičín Poděbradova 0312
37 Lucie JežkováLucie Ježková 06 ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad 0299
38 Vlasta PospíšilováVlasta Pospíšilová 05 ZŠ Jičín PoděbradovaZŠ Jičín Poděbradova 0297
39 Natálie KašparováNatálie Kašparová 05 ZŠ Jičín PoděbradovaZŠ Jičín Poděbradova 0281
Romana MühlováRomana Mühlová 05 Základní škola Nová Paka, HusitskáZákladní škola Nová Paka, H... 0275
40 Anna BlímováAnna Blímová 05 ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad 0275
MS Aneta KubánkováAneta Kubánková 05 ZŠ SobotkaZŠ Sobotka 0274
42 Barbora KoláčnáBarbora Koláčná 05 ZŠ Železnická JičínZŠ Železnická Jičín 0244
Vanda TříškováVanda Tříšková 06 ZŠ,Jičín,Husova170ZŠ,Jičín,Husova170 0236
43 Kateřina JanzákováKateřina Janzáková 06 Základní škola Nová Paka, HusitskáZákladní škola Nová Paka, H... 0236
44 Markéta SlámováMarkéta Slámová 05 ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad 0235
45 Lucie TarantováLucie Tarantová 05 ZŠ,Jičín,Husova170ZŠ,Jičín,Husova170 0207
MS Viktorie JonášováViktorie Jonášová 05 ZŠ SobotkaZŠ Sobotka 0205
47 Adéla LokvencováAdéla Lokvencová 06 Základní škola Nová Paka, HusitskáZákladní škola Nová Paka, H... 0204
48 Barbora KřížováBarbora Křížová 06 ZŠ Železnická JičínZŠ Železnická Jičín 0194
49 Anna ValentováAnna Valentová 05 ZŠ Jičín PoděbradovaZŠ Jičín Poděbradova 0176
50 Tereza BurianováTereza Burianová 05 Základní škola Nová Paka, HusitskáZákladní škola Nová Paka, H... 0128
ANNA REJHOVÁANNA REJHOVÁ 06 Základní škola Jičín, 17. listopadu 109Základní škola Jičín, 17. l... 0000
Kristýna LexováKristýna Lexová 06 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 0000
MS Tereza PažoutováTereza Pažoutová 05 ZŠ SobotkaZŠ Sobotka 0000
Eliška TicháEliška Tichá 05 ZŠ K. V. Raise, Lázně BělohradZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad 0000
Pavlína ŠírováPavlína Šírová 05 ZŠ,Jičín,Husova170ZŠ,Jičín,Husova170 0000
BARBORA MAŠKOVÁBARBORA MAŠKOVÁ 05 Základní škola Jičín, 17. listopadu 109Základní škola Jičín, 17. l... 0000
Klára ŠormováKlára Šormová 05 ZŠ Eduarda Štorcha a MŠ OstroměřZŠ Eduarda Štorcha a MŠ Ost... 0000
Elen PavláskováElen Pavlásková 06 ZŠ,Jičín,Husova170ZŠ,Jičín,Husova170 0000
MS Anežka PaličkováAnežka Paličková 04 ZŠ SobotkaZŠ Sobotka 0000
Viktorie KesselgruberováViktorie Kesselgruberová 06 ZŠ Železnická JičínZŠ Železnická Jičín 0000
ANDREA ŘEHÁKOVÁANDREA ŘEHÁKOVÁ 05 Základní škola Jičín, 17. listopadu 109Základní škola Jičín, 17. l... 0000
Lucie VšetečkováLucie Všetečková 05 ZŠ Železnická JičínZŠ Železnická Jičín 0000
51 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 05 ZŠ,Jičín,Husova170ZŠ,Jičín,Husova170 0000
Celkem 67 závodníků