Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jindřichův Hradec, Kategorie III a IV

Nová Včelnice (10. 5. 2018)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 10.5.2018 - 06:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 2 07.61 678.00
2 Filip ŠindlFilip Šindl 02 ZŠ Vajgar 692/III J. HradecZŠ Vajgar 692/III J. Hradec 4 07.72 643.00
3 Miloslav KašparMiloslav Kašpar 02 ZŠ StrmilovZŠ Strmilov 1 07.76 631.00
4 Vojtěch ŠtrynkVojtěch Štrynk 02 ZŠ Slavonice, Jana Žižky 395ZŠ Slavonice, Jana Žižky 395 3 08.08 537.00
5 Matěj BěhounMatěj Běhoun 02 ZŠ Větrná 54/III, J. HradecZŠ Větrná 54/III, J. Hradec 6 08.52 418.00
6 Jakub BabickýJakub Babický 04 1. ZŠ Štítného J. Hradec1. ZŠ Štítného J. Hradec 5 09.09 285.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 06:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin LehrmannMartin Lehrmann 02 ZŠ a MŠ České VeleniceZŠ a MŠ České Velenice 1 07.60 681.00
2 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman 03 3. ZŠ Jarošovská3. ZŠ Jarošovská 5 07.65 665.00
3 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 04 ZŠ Slavonice, Jana Žižky 395ZŠ Slavonice, Jana Žižky 395 3 07.96 571.00
4 60 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 2 07.98 565.00
5 Zdeněk HromádkaZdeněk Hromádka 03 ZŠ Větrná 54/III, J. HradecZŠ Větrná 54/III, J. Hradec 4 08.35 462.00
Lukáš KlimešLukáš Klimeš 04 1. ZŠ Štítného J. Hradec1. ZŠ Štítného J. Hradec 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 10.5.2018 - 06:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PechaJakub Pecha 03 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 3 07.57 690.00
2 Jan KohoutekJan Kohoutek 02 ZŠ a MŠ České VeleniceZŠ a MŠ České Velenice 1 08.13 523.00
3 Aleš DubšíkAleš Dubšík 03 ZŠ StrmilovZŠ Strmilov 2 08.18 509.00
4 44 Kryštof EšnerKryštof Ešner 04 ZŠ Větrná 54/III, J. HradecZŠ Větrná 54/III, J. Hradec 4 08.31 473.00
Roman MatějíčekRoman Matějíček 04 1. ZŠ Štítného J. Hradec1. ZŠ Štítného J. Hradec 6 DNS
Celestin KočkaCelestin Kočka 02 3. ZŠ Jarošovská3. ZŠ Jarošovská 5 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 10.5.2018 - 06:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam BláhaAdam Bláha 03 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 3 07.54 700.00
2 Pavel StupkaPavel Stupka 02 ZŠ Vajgar 692/III J. HradecZŠ Vajgar 692/III J. Hradec 4 07.55 697.00
3 David KoblihaDavid Kobliha 02 3. ZŠ Jarošovská3. ZŠ Jarošovská 5 07.69 653.00
4 Dat Truong QuocDat Truong Quoc 04 ZŠ a MŠ České VeleniceZŠ a MŠ České Velenice 1 08.24 492.00
5 38 Marek NesporýMarek Nesporý 03 ZŠ StrmilovZŠ Strmilov 2 08.79 352.00
Tomáš RydvalTomáš Rydval 04 1. ZŠ Štítného J. Hradec1. ZŠ Štítného J. Hradec 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 10.5.2018 - 06:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ProkešMichal Prokeš 03 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 1 07.62 675.00
2 Dominik NevrklaDominik Nevrkla 03 ZŠ Slavonice, Jana Žižky 395ZŠ Slavonice, Jana Žižky 395 2 07.90 589.00
3 Václav RůžičkaVáclav Růžička 03 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 3 07.96 571.00
4 19 Matyáš JíraMatyáš Jíra 03 ZŠ Vajgar 692/III J. HradecZŠ Vajgar 692/III J. Hradec 4 08.16 514.00
5 Vojtěch MichalkoVojtěch Michalko 04 1. ZŠ Štítného J. Hradec1. ZŠ Štítného J. Hradec 5 08.25 489.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam BláhaAdam Bláha 03 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 3 07.54 700.00
2 Pavel StupkaPavel Stupka 02 ZŠ Vajgar 692/III J. HradecZŠ Vajgar 692/III J. Hradec 4 07.55 697.00
3 Jakub PechaJakub Pecha 03 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 3 07.57 690.00
4 Martin LehrmannMartin Lehrmann 02 ZŠ a MŠ České VeleniceZŠ a MŠ České Velenice 1 07.60 681.00
5 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 2 07.61 678.00
6 Michal ProkešMichal Prokeš 03 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 1 07.62 675.00
7 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman 03 3. ZŠ Jarošovská3. ZŠ Jarošovská 5 07.65 665.00
8 David KoblihaDavid Kobliha 02 3. ZŠ Jarošovská3. ZŠ Jarošovská 5 07.69 653.00
9 Filip ŠindlFilip Šindl 02 ZŠ Vajgar 692/III J. HradecZŠ Vajgar 692/III J. Hradec 4 07.72 643.00
10 Miloslav KašparMiloslav Kašpar 02 ZŠ StrmilovZŠ Strmilov 1 07.76 631.00
11 Dominik NevrklaDominik Nevrkla 03 ZŠ Slavonice, Jana Žižky 395ZŠ Slavonice, Jana Žižky 395 2 07.90 589.00
12 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 04 ZŠ Slavonice, Jana Žižky 395ZŠ Slavonice, Jana Žižky 395 3 07.96 571.00
12 Václav RůžičkaVáclav Růžička 03 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 3 07.96 571.00
14 60 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 2 07.98 565.00
15 Vojtěch ŠtrynkVojtěch Štrynk 02 ZŠ Slavonice, Jana Žižky 395ZŠ Slavonice, Jana Žižky 395 3 08.08 537.00
16 Jan KohoutekJan Kohoutek 02 ZŠ a MŠ České VeleniceZŠ a MŠ České Velenice 1 08.13 523.00
17 19 Matyáš JíraMatyáš Jíra 03 ZŠ Vajgar 692/III J. HradecZŠ Vajgar 692/III J. Hradec 4 08.16 514.00
18 Aleš DubšíkAleš Dubšík 03 ZŠ StrmilovZŠ Strmilov 2 08.18 509.00
19 Dat Truong QuocDat Truong Quoc 04 ZŠ a MŠ České VeleniceZŠ a MŠ České Velenice 1 08.24 492.00
20 Vojtěch MichalkoVojtěch Michalko 04 1. ZŠ Štítného J. Hradec1. ZŠ Štítného J. Hradec 5 08.25 489.00
21 44 Kryštof EšnerKryštof Ešner 04 ZŠ Větrná 54/III, J. HradecZŠ Větrná 54/III, J. Hradec 4 08.31 473.00
22 Zdeněk HromádkaZdeněk Hromádka 03 ZŠ Větrná 54/III, J. HradecZŠ Větrná 54/III, J. Hradec 4 08.35 462.00
23 Matěj BěhounMatěj Běhoun 02 ZŠ Větrná 54/III, J. HradecZŠ Větrná 54/III, J. Hradec 6 08.52 418.00
24 38 Marek NesporýMarek Nesporý 03 ZŠ StrmilovZŠ Strmilov 2 08.79 352.00
25 Jakub BabickýJakub Babický 04 1. ZŠ Štítného J. Hradec1. ZŠ Štítného J. Hradec 5 09.09 285.00
Lukáš KlimešLukáš Klimeš 04 1. ZŠ Štítného J. Hradec1. ZŠ Štítného J. Hradec 6 DNS
Roman MatějíčekRoman Matějíček 04 1. ZŠ Štítného J. Hradec1. ZŠ Štítného J. Hradec 6 DNS
Celestin KočkaCelestin Kočka 02 3. ZŠ Jarošovská3. ZŠ Jarošovská 5 DQ
Tomáš RydvalTomáš Rydval 04 1. ZŠ Štítného J. Hradec1. ZŠ Štítného J. Hradec 6 DNS

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 10.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel PoslušnýPavel Poslušný 05 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 2 08.12 525.00
2 Pavel ŠenkýřPavel Šenkýř 06 3. ZŠ Jarošovská3. ZŠ Jarošovská 5 08.61 396.00
3 Filip HudekFilip Hudek 05 ZŠ Vajgar 692/III J. HradecZŠ Vajgar 692/III J. Hradec 4 08.69 376.00
4 Jan JarošJan Jaroš 06 ZŠ Slavonice, Jana Žižky 395ZŠ Slavonice, Jana Žižky 395 6 10.02 117.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch BromVojtěch Brom 05 ZŠ Vajgar 692/III J. HradecZŠ Vajgar 692/III J. Hradec 5 08.46 434.00
2 Filip SoučekFilip Souček 05 ZŠ a MŠ České VeleniceZŠ a MŠ České Velenice 1 08.65 386.00
3 Marek ŠimanMarek Šiman 04 3. ZŠ Jarošovská3. ZŠ Jarošovská 6 08.71 371.00
4 Radim KocandaRadim Kocanda 05 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 2 08.87 333.00
5 Jan KřineckýJan Křinecký 05 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 4 08.95 315.00
6 Thanh Long NguyenThanh Long Nguyen 05 ZŠ Slavonice, Jana Žižky 395ZŠ Slavonice, Jana Žižky 395 3 09.30 241.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 10.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel BulaDaniel Bula 05 ZŠ Vajgar 692/III J. HradecZŠ Vajgar 692/III J. Hradec 4 08.85 338.00
2 73 Adam PříhodaAdam Příhoda 05 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 3 08.87 333.00
3 60 Filip HorváthFilip Horváth 05 ZŠ a MŠ České VeleniceZŠ a MŠ České Velenice 1 09.23 255.00
4 Matěj PechaMatěj Pecha 06 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 6 09.26 249.00
5 Matyáš PíšaMatyáš Píša 06 1. ZŠ Štítného J. Hradec1. ZŠ Štítného J. Hradec 5 09.31 239.00
6 89 Jakub StrnadJakub Strnad 05 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 2 09.56 192.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 10.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ŠtumfolDominik Štumfol 05 ZŠ Slavonice, Jana Žižky 395ZŠ Slavonice, Jana Žižky 395 3 08.79 352.00
2 Jiří SnížekJiří Snížek 06 3. ZŠ Jarošovská3. ZŠ Jarošovská 4 08.88 331.00
3 Marek ŠtochlMarek Štochl 05 ZŠ a MŠ České VeleniceZŠ a MŠ České Velenice 1 09.78 154.00
4 Viktor ŠamkoViktor Šamko 06 1. ZŠ Štítného J. Hradec1. ZŠ Štítného J. Hradec 5 11.50 0.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel PoslušnýPavel Poslušný 05 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 2 08.12 525.00
2 Vojtěch BromVojtěch Brom 05 ZŠ Vajgar 692/III J. HradecZŠ Vajgar 692/III J. Hradec 5 08.46 434.00
3 Pavel ŠenkýřPavel Šenkýř 06 3. ZŠ Jarošovská3. ZŠ Jarošovská 5 08.61 396.00
4 Filip SoučekFilip Souček 05 ZŠ a MŠ České VeleniceZŠ a MŠ České Velenice 1 08.65 386.00
5 Filip HudekFilip Hudek 05 ZŠ Vajgar 692/III J. HradecZŠ Vajgar 692/III J. Hradec 4 08.69 376.00
6 Marek ŠimanMarek Šiman 04 3. ZŠ Jarošovská3. ZŠ Jarošovská 6 08.71 371.00
7 Dominik ŠtumfolDominik Štumfol 05 ZŠ Slavonice, Jana Žižky 395ZŠ Slavonice, Jana Žižky 395 3 08.79 352.00
8 Daniel BulaDaniel Bula 05 ZŠ Vajgar 692/III J. HradecZŠ Vajgar 692/III J. Hradec 4 08.85 338.00
9 Radim KocandaRadim Kocanda 05 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 2 08.87 333.00
9 73 Adam PříhodaAdam Příhoda 05 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 3 08.87 333.00
11 Jiří SnížekJiří Snížek 06 3. ZŠ Jarošovská3. ZŠ Jarošovská 4 08.88 331.00
12 Jan KřineckýJan Křinecký 05 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 4 08.95 315.00
13 60 Filip HorváthFilip Horváth 05 ZŠ a MŠ České VeleniceZŠ a MŠ České Velenice 1 09.23 255.00
14 Matěj PechaMatěj Pecha 06 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 6 09.26 249.00
15 Thanh Long NguyenThanh Long Nguyen 05 ZŠ Slavonice, Jana Žižky 395ZŠ Slavonice, Jana Žižky 395 3 09.30 241.00
16 Matyáš PíšaMatyáš Píša 06 1. ZŠ Štítného J. Hradec1. ZŠ Štítného J. Hradec 5 09.31 239.00
17 89 Jakub StrnadJakub Strnad 05 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 2 09.56 192.00
18 Marek ŠtochlMarek Štochl 05 ZŠ a MŠ České VeleniceZŠ a MŠ České Velenice 1 09.78 154.00
19 Jan JarošJan Jaroš 06 ZŠ Slavonice, Jana Žižky 395ZŠ Slavonice, Jana Žižky 395 6 10.02 117.00
20 Viktor ŠamkoViktor Šamko 06 1. ZŠ Štítného J. Hradec1. ZŠ Štítného J. Hradec 5 11.50 0.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 10.5.2018 - 06:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka BöhmováAnežka Böhmová 03 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 4 08.66 656.00
2 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 04 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 2 08.85 605.00
3 Alžběta FormánkováAlžběta Formánková 03 ZŠ Vajgar 692/III J. HradecZŠ Vajgar 692/III J. Hradec 5 09.13 533.00
4 Jana TesárkováJana Tesárková 04 ZŠ Slavonice, Jana Žižky 395ZŠ Slavonice, Jana Žižky 395 3 09.16 526.00
5 Michaela JurigováMichaela Jurigová 03 1. ZŠ Štítného J. Hradec1. ZŠ Štítného J. Hradec 6 10.90 176.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 06:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula JančíováVendula Jančíová 03 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 4 08.70 645.00
2 17 Viktorie TrávníčkováViktorie Trávníčková 04 ZŠ Slavonice, Jana Žižky 395ZŠ Slavonice, Jana Žižky 395 3 08.77 626.00
3 70 Adéla SokolováAdéla Sokolová 02 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 2 08.91 589.00
4 51 Viktorie SkřivanováViktorie Skřivanová 04 ZŠ a MŠ České VeleniceZŠ a MŠ České Velenice 1 09.15 528.00
5 Lucie TischlerováLucie Tischlerová 03 ZŠ Větrná 54/III, J. HradecZŠ Větrná 54/III, J. Hradec 6 09.47 451.00
6 21 Natálie KrajcrováNatálie Krajcrová 04 ZŠ Vajgar 692/III J. HradecZŠ Vajgar 692/III J. Hradec 5 09.92 353.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 10.5.2018 - 06:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KorbelováAdéla Korbelová 04 3. ZŠ Jarošovská3. ZŠ Jarošovská 4 09.23 509.00
2 Zuzana ZikováZuzana Ziková 02 ZŠ Větrná 54/III, J. HradecZŠ Větrná 54/III, J. Hradec 3 09.46 454.00
3 Chi Doan ThaoChi Doan Thao 04 ZŠ a MŠ České VeleniceZŠ a MŠ České Velenice 1 09.56 431.00
4 22 Klára KoudelkováKlára Koudelková 03 1. ZŠ Štítného J. Hradec1. ZŠ Štítného J. Hradec 5 10.77 196.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 10.5.2018 - 06:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 Eliška AndrlováEliška Andrlová 02 ZŠ Větrná 54/III, J. HradecZŠ Větrná 54/III, J. Hradec 3 08.37 738.00
2 Barbora ŽižkovskáBarbora Žižkovská 04 3. ZŠ Jarošovská3. ZŠ Jarošovská 4 09.20 516.00
3 Tereza ZlamšídlováTereza Zlamšídlová 04 ZŠ a MŠ České VeleniceZŠ a MŠ České Velenice 1 09.42 463.00
4 Barbora PavlíkováBarbora Pavlíková 02 1. ZŠ Štítného J. Hradec1. ZŠ Štítného J. Hradec 5 10.37 265.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (čt, 10.5.2018 - 06:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola KotulánováNikola Kotulánová 03 ZŠ Slavonice, Jana Žižky 395ZŠ Slavonice, Jana Žižky 395 2 08.75 632.00
2 Valentýna OmastováValentýna Omastová 03 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 3 08.81 616.00
3 Kristýna ZikováKristýna Ziková 04 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 1 09.15 528.00
4 Daniela SvobodováDaniela Svobodová 02 ZŠ Vajgar 692/III J. HradecZŠ Vajgar 692/III J. Hradec 4 09.26 501.00
5 74 Kristýna ZajícováKristýna Zajícová 03 3. ZŠ Jarošovská3. ZŠ Jarošovská 5 09.70 400.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 Eliška AndrlováEliška Andrlová 02 ZŠ Větrná 54/III, J. HradecZŠ Větrná 54/III, J. Hradec 3 08.37 738.00
2 Anežka BöhmováAnežka Böhmová 03 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 4 08.66 656.00
3 Vendula JančíováVendula Jančíová 03 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 4 08.70 645.00
4 Nikola KotulánováNikola Kotulánová 03 ZŠ Slavonice, Jana Žižky 395ZŠ Slavonice, Jana Žižky 395 2 08.75 632.00
5 17 Viktorie TrávníčkováViktorie Trávníčková 04 ZŠ Slavonice, Jana Žižky 395ZŠ Slavonice, Jana Žižky 395 3 08.77 626.00
6 Valentýna OmastováValentýna Omastová 03 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 3 08.81 616.00
7 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 04 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 2 08.85 605.00
8 70 Adéla SokolováAdéla Sokolová 02 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 2 08.91 589.00
9 Alžběta FormánkováAlžběta Formánková 03 ZŠ Vajgar 692/III J. HradecZŠ Vajgar 692/III J. Hradec 5 09.13 533.00
10 51 Viktorie SkřivanováViktorie Skřivanová 04 ZŠ a MŠ České VeleniceZŠ a MŠ České Velenice 1 09.15 528.00
10 Kristýna ZikováKristýna Ziková 04 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 1 09.15 528.00
12 Jana TesárkováJana Tesárková 04 ZŠ Slavonice, Jana Žižky 395ZŠ Slavonice, Jana Žižky 395 3 09.16 526.00
13 Barbora ŽižkovskáBarbora Žižkovská 04 3. ZŠ Jarošovská3. ZŠ Jarošovská 4 09.20 516.00
14 Adéla KorbelováAdéla Korbelová 04 3. ZŠ Jarošovská3. ZŠ Jarošovská 4 09.23 509.00
15 Daniela SvobodováDaniela Svobodová 02 ZŠ Vajgar 692/III J. HradecZŠ Vajgar 692/III J. Hradec 4 09.26 501.00
16 Tereza ZlamšídlováTereza Zlamšídlová 04 ZŠ a MŠ České VeleniceZŠ a MŠ České Velenice 1 09.42 463.00
17 Zuzana ZikováZuzana Ziková 02 ZŠ Větrná 54/III, J. HradecZŠ Větrná 54/III, J. Hradec 3 09.46 454.00
18 Lucie TischlerováLucie Tischlerová 03 ZŠ Větrná 54/III, J. HradecZŠ Větrná 54/III, J. Hradec 6 09.47 451.00
19 Chi Doan ThaoChi Doan Thao 04 ZŠ a MŠ České VeleniceZŠ a MŠ České Velenice 1 09.56 431.00
20 74 Kristýna ZajícováKristýna Zajícová 03 3. ZŠ Jarošovská3. ZŠ Jarošovská 5 09.70 400.00
21 21 Natálie KrajcrováNatálie Krajcrová 04 ZŠ Vajgar 692/III J. HradecZŠ Vajgar 692/III J. Hradec 5 09.92 353.00
22 Barbora PavlíkováBarbora Pavlíková 02 1. ZŠ Štítného J. Hradec1. ZŠ Štítného J. Hradec 5 10.37 265.00
23 22 Klára KoudelkováKlára Koudelková 03 1. ZŠ Štítného J. Hradec1. ZŠ Štítného J. Hradec 5 10.77 196.00
24 Michaela JurigováMichaela Jurigová 03 1. ZŠ Štítného J. Hradec1. ZŠ Štítného J. Hradec 6 10.90 176.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 10.5.2018 - 07:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BučkováNikola Bučková 06 ZŠ Slavonice, Jana Žižky 395ZŠ Slavonice, Jana Žižky 395 3 09.02 561.00
2 89 Marta DavidováMarta Davidová 05 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 2 09.12 536.00
3 Nikola HogajováNikola Hogajová 05 3. ZŠ Jarošovská3. ZŠ Jarošovská 5 09.43 461.00
4 55 Lucie NýdlováLucie Nýdlová 06 ZŠ a MŠ České VeleniceZŠ a MŠ České Velenice 1 09.51 442.00
5 Barbora MasařováBarbora Masařová 05 ZŠ Vajgar 692/III J. HradecZŠ Vajgar 692/III J. Hradec 4 10.15 306.00
6 Nela ŠamkováNela Šamková 06 1. ZŠ Štítného J. Hradec1. ZŠ Štítného J. Hradec 6 11.43 104.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 07:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela BláhováNela Bláhová 05 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 2 08.77 626.00
2 Tereza KrymováTereza Krymová 05 3. ZŠ Jarošovská3. ZŠ Jarošovská 4 08.97 574.00
3 Tereza MezerováTereza Mezerová 06 ZŠ a MŠ České VeleniceZŠ a MŠ České Velenice 1 09.60 422.00
4 64 Lenka ProkešováLenka Prokešová 05 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 5 09.70 400.00
5 Eliška ŠvobováEliška Švobová 05 ZŠ Větrná 54/III, J. HradecZŠ Větrná 54/III, J. Hradec 6 10.25 287.00
6 Aneta FilippiAneta Filippi 05 ZŠ Vajgar 692/III J. HradecZŠ Vajgar 692/III J. Hradec 3 10.44 252.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 10.5.2018 - 07:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra NedvědováPetra Nedvědová 05 1. ZŠ Štítného J. Hradec1. ZŠ Štítného J. Hradec 6 09.10 541.00
2 Denisa KučerováDenisa Kučerová 05 ZŠ Slavonice, Jana Žižky 395ZŠ Slavonice, Jana Žižky 395 2 09.13 533.00
3 Karolína BalkováKarolína Balková 05 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 3 09.42 463.00
4 Lenka KanděrováLenka Kanděrová 05 ZŠ a MŠ České VeleniceZŠ a MŠ České Velenice 1 09.43 461.00
5 54 Šárka NedělkováŠárka Nedělková 05 ZŠ Vajgar 692/III J. HradecZŠ Vajgar 692/III J. Hradec 5 09.47 451.00
6 Tereza DobešováTereza Dobešová 04 ZŠ Větrná 54/III, J. HradecZŠ Větrná 54/III, J. Hradec 4 09.89 359.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 10.5.2018 - 07:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 88 Klára DuškováKlára Dušková 05 3. ZŠ Jarošovská3. ZŠ Jarošovská 5 08.88 597.00
2 Barbora LeitgebováBarbora Leitgebová 05 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 1 08.96 576.00
3 Denisa HrčkováDenisa Hrčková 05 ZŠ Slavonice, Jana Žižky 395ZŠ Slavonice, Jana Žižky 395 2 09.15 528.00
4 79 Karolína KocarováKarolína Kocarová 06 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 3 09.30 492.00
5 26 Bára LojkováBára Lojková 05 ZŠ Větrná 54/III, J. HradecZŠ Větrná 54/III, J. Hradec 4 10.11 314.00
6 72 Eliška SochorováEliška Sochorová 05 1. ZŠ Štítného J. Hradec1. ZŠ Štítného J. Hradec 6 10.28 281.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela BláhováNela Bláhová 05 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 2 08.77 626.00
2 88 Klára DuškováKlára Dušková 05 3. ZŠ Jarošovská3. ZŠ Jarošovská 5 08.88 597.00
3 Barbora LeitgebováBarbora Leitgebová 05 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 1 08.96 576.00
4 Tereza KrymováTereza Krymová 05 3. ZŠ Jarošovská3. ZŠ Jarošovská 4 08.97 574.00
5 Nikola BučkováNikola Bučková 06 ZŠ Slavonice, Jana Žižky 395ZŠ Slavonice, Jana Žižky 395 3 09.02 561.00
6 Petra NedvědováPetra Nedvědová 05 1. ZŠ Štítného J. Hradec1. ZŠ Štítného J. Hradec 6 09.10 541.00
7 89 Marta DavidováMarta Davidová 05 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 2 09.12 536.00
8 Denisa KučerováDenisa Kučerová 05 ZŠ Slavonice, Jana Žižky 395ZŠ Slavonice, Jana Žižky 395 2 09.13 533.00
9 Denisa HrčkováDenisa Hrčková 05 ZŠ Slavonice, Jana Žižky 395ZŠ Slavonice, Jana Žižky 395 2 09.15 528.00
10 79 Karolína KocarováKarolína Kocarová 06 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 3 09.30 492.00
11 Karolína BalkováKarolína Balková 05 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 3 09.42 463.00
12 Nikola HogajováNikola Hogajová 05 3. ZŠ Jarošovská3. ZŠ Jarošovská 5 09.43 461.00
12 Lenka KanděrováLenka Kanděrová 05 ZŠ a MŠ České VeleniceZŠ a MŠ České Velenice 1 09.43 461.00
14 54 Šárka NedělkováŠárka Nedělková 05 ZŠ Vajgar 692/III J. HradecZŠ Vajgar 692/III J. Hradec 5 09.47 451.00
15 55 Lucie NýdlováLucie Nýdlová 06 ZŠ a MŠ České VeleniceZŠ a MŠ České Velenice 1 09.51 442.00
16 Tereza MezerováTereza Mezerová 06 ZŠ a MŠ České VeleniceZŠ a MŠ České Velenice 1 09.60 422.00
17 64 Lenka ProkešováLenka Prokešová 05 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 5 09.70 400.00
18 Tereza DobešováTereza Dobešová 04 ZŠ Větrná 54/III, J. HradecZŠ Větrná 54/III, J. Hradec 4 09.89 359.00
19 26 Bára LojkováBára Lojková 05 ZŠ Větrná 54/III, J. HradecZŠ Větrná 54/III, J. Hradec 4 10.11 314.00
20 Barbora MasařováBarbora Masařová 05 ZŠ Vajgar 692/III J. HradecZŠ Vajgar 692/III J. Hradec 4 10.15 306.00
21 Eliška ŠvobováEliška Švobová 05 ZŠ Větrná 54/III, J. HradecZŠ Větrná 54/III, J. Hradec 6 10.25 287.00
22 72 Eliška SochorováEliška Sochorová 05 1. ZŠ Štítného J. Hradec1. ZŠ Štítného J. Hradec 6 10.28 281.00
23 Aneta FilippiAneta Filippi 05 ZŠ Vajgar 692/III J. HradecZŠ Vajgar 692/III J. Hradec 3 10.44 252.00
24 Nela ŠamkováNela Šamková 06 1. ZŠ Štítného J. Hradec1. ZŠ Štítného J. Hradec 6 11.43 104.00