výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kladno, Kategorie III

Kladno (3. 5. 2018)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 3.5.2018 - 08:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PolákMichal Polák 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 1 08.65 386.00
2 Ondřej ČermákOndřej Čermák 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 6 08.83 343.00
3 Jan VitoušekJan Vitoušek 05 Amálská 2511, KladnoAmálská 2511, Kladno 8 08.88 331.00
4 Jiří BendlJiří Bendl 05 2. ZŠ Kladno2. ZŠ Kladno 5 09.11 280.00
5 Šimon PodivínskýŠimon Podivínský 05 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 7 09.17 268.00
6 Michal JelínekMichal Jelínek 05 8. Základní škola Kladno8. Základní škola Kladno 2 09.26 249.00
7 Jan BrabecJan Brabec 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 3 09.42 218.00
8 Marek CharvátMarek Charvát 05 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 4 09.64 178.00
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (čt, 3.5.2018 - 08:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef KuklíkJosef Kuklík 05 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 3 08.51 421.00
2 Lukáš FrolíkLukáš Frolík 05 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 4 08.55 411.00
3 Miroslav RácMiroslav Rác 05 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 2 09.18 266.00
4 David RubešDavid Rubeš 05 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 7 09.35 231.00
5 X PorglX Porgl 06 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 6 09.57 190.00
6 Kryštof HoráčekKryštof Horáček 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 5 09.61 183.00
7 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 2. ZŠ Kladno2. ZŠ Kladno 1 09.61 183.00
8 Lukáš VáňaLukáš Váňa 05 8. Základní škola Kladno8. Základní škola Kladno 8 09.94 129.00
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (čt, 3.5.2018 - 08:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik BauerDominik Bauer 05 Amálská 2511, KladnoAmálská 2511, Kladno 4 09.08 287.00
2 Josef ŠpalekJosef Špalek 05 8. Základní škola Kladno8. Základní škola Kladno 1 09.15 272.00
3 Lukáš RůžekLukáš Růžek 05 ZŠ PcheryZŠ Pchery 2 09.28 245.00
4 Vít ČapekVít Čapek 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 5 09.45 212.00
5 Štěpán1 KračekŠtěpán1 Kraček 05 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 3 09.76 158.00
6 Ondřej MaxaOndřej Maxa 05 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 6 10.30 80.00
MS Jan SmolákJan Smolák 05 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 7 10.04
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (čt, 3.5.2018 - 08:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kyrylo KondratenkoKyrylo Kondratenko 05 ZŠ PcheryZŠ Pchery 4 09.15 272.00
2 Jan RottnerJan Rottner 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 7 09.20 261.00
3 David ČackýDavid Čacký 05 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 2 09.62 181.00
4 Václav KindlVáclav Kindl 05 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 1 09.66 174.00
5 Dominik SvobodaDominik Svoboda 05 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 3 09.80 151.00
6 Adam KrausAdam Kraus 05 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 6 10.38 71.00
7 Karel MlchKarel Mlch 05 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 5 10.84 27.00
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (čt, 3.5.2018 - 08:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VelaVojtěch Vela 06 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 3 09.39 224.00
2 Vojtěch JanáčekVojtěch Janáček 06 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 4 09.43 216.00
3 Viktor HudečekViktor Hudeček 05 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 5 09.48 207.00
4 Matěj KazíkMatěj Kazík 05 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 2 09.63 180.00
5 David JirásekDavid Jirásek 06 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 6 09.68 171.00
6 Daniel MaštaDaniel Mašta 05 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188Základní škola Kladno, C. B... 1 10.19 94.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef KuklíkJosef Kuklík 05 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 3 08.51 421.00
2 Lukáš FrolíkLukáš Frolík 05 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 4 08.55 411.00
3 Michal PolákMichal Polák 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 1 08.65 386.00
4 Ondřej ČermákOndřej Čermák 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 6 08.83 343.00
5 Jan VitoušekJan Vitoušek 05 Amálská 2511, KladnoAmálská 2511, Kladno 8 08.88 331.00
6 Dominik BauerDominik Bauer 05 Amálská 2511, KladnoAmálská 2511, Kladno 4 09.08 287.00
7 Jiří BendlJiří Bendl 05 2. ZŠ Kladno2. ZŠ Kladno 5 09.11 280.00
8 Josef ŠpalekJosef Špalek 05 8. Základní škola Kladno8. Základní škola Kladno 1 09.15 272.00
8 Kyrylo KondratenkoKyrylo Kondratenko 05 ZŠ PcheryZŠ Pchery 4 09.15 272.00
10 Šimon PodivínskýŠimon Podivínský 05 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 7 09.17 268.00
11 Miroslav RácMiroslav Rác 05 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 2 09.18 266.00
12 Jan RottnerJan Rottner 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 7 09.20 261.00
13 Michal JelínekMichal Jelínek 05 8. Základní škola Kladno8. Základní škola Kladno 2 09.26 249.00
14 Lukáš RůžekLukáš Růžek 05 ZŠ PcheryZŠ Pchery 2 09.28 245.00
15 David RubešDavid Rubeš 05 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 7 09.35 231.00
16 Vojtěch VelaVojtěch Vela 06 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 3 09.39 224.00
17 Jan BrabecJan Brabec 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 3 09.42 218.00
18 Vojtěch JanáčekVojtěch Janáček 06 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 4 09.43 216.00
19 Vít ČapekVít Čapek 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 5 09.45 212.00
20 Viktor HudečekViktor Hudeček 05 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 5 09.48 207.00
21 X PorglX Porgl 06 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 6 09.57 190.00
22 Kryštof HoráčekKryštof Horáček 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 5 09.61 183.00
22 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 2. ZŠ Kladno2. ZŠ Kladno 1 09.61 183.00
24 David ČackýDavid Čacký 05 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 2 09.62 181.00
25 Matěj KazíkMatěj Kazík 05 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 2 09.63 180.00
26 Marek CharvátMarek Charvát 05 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 4 09.64 178.00
27 Václav KindlVáclav Kindl 05 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 1 09.66 174.00
28 David JirásekDavid Jirásek 06 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 6 09.68 171.00
29 Štěpán1 KračekŠtěpán1 Kraček 05 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 3 09.76 158.00
30 Dominik SvobodaDominik Svoboda 05 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 3 09.80 151.00
31 Lukáš VáňaLukáš Váňa 05 8. Základní škola Kladno8. Základní škola Kladno 8 09.94 129.00
32 Jan SmolákJan Smolák 05 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 7 10.04
33 Daniel MaštaDaniel Mašta 05 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188Základní škola Kladno, C. B... 1 10.19 94.00
34 Ondřej MaxaOndřej Maxa 05 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 6 10.30 80.00
35 Adam KrausAdam Kraus 05 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 6 10.38 71.00
36 Karel MlchKarel Mlch 05 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 5 10.84 27.00

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 3.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 24 Daniela CívkováDaniela Cívková 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 3 08.78 624.00
2 Markéta KosováMarkéta Kosová 05 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 2 09.12 536.00
3 16 Anastázie SteinbergerováAnastázie Steinbergerová 05 3.ZŠ Slaný, Rabasova 821 A3.ZŠ Slaný, Rabasova 821 A 8 09.91 355.00
4 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 06 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 7 09.92 353.00
5 1 Sára BoutouilováSára Boutouilová 06 základní škola vašatova, kladnozákladní škola vašatova, k... 5 10.20 297.00
6 Eliška ChmelařováEliška Chmelařová 05 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 4 10.31 276.00
7 Kateřina PlasováKateřina Plasová 05 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 1 10.34 270.00
Barbora HromádkováBarbora Hromádková 05 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188Základní škola Kladno, C. B... 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (čt, 3.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 3 09.22 511.00
2 Veronika LapáčkováVeronika Lapáčková 05 základní škola vašatova, kladnozákladní škola vašatova, k... 5 09.40 468.00
3 Ema SojkováEma Sojková 05 Amálská 2511, Kladno AAmálská 2511, Kladno A 1 09.54 435.00
4 Dominika NovotnáDominika Novotná 05 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 4 09.59 424.00
5 Marie ZmátlíkováMarie Zmátlíková 05 3.ZŠ Slaný, Rabasova 821 A3.ZŠ Slaný, Rabasova 821 A 8 09.98 340.00
6 Tereza Procházková Tereza Procházková 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 7 10.13 310.00
7 Victoria MarečkováVictoria Marečková 05 základní škola vašatova, kladnozákladní škola vašatova, k... 6 10.90 176.00
MS Mariana PetákováMariana Petáková 05 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 2 10.04
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (čt, 3.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PodařilováTereza Podařilová 05 Amálská 2511, Kladno AAmálská 2511, Kladno A 2 09.05 553.00
2 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 6 09.16 526.00
3 Doris PokornáDoris Pokorná 05 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 7 09.54 435.00
4 39 Monika TrynerováMonika Trynerová 05 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 1 09.77 384.00
5 Dita DědicováDita Dědicová 05 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 4 10.24 289.00
6 Karolína JanoušováKarolína Janoušová 06 2. ZŠ Kladno2. ZŠ Kladno 3 10.48 245.00
7 Viktorie VackováViktorie Vacková 05 ZŠ PcheryZŠ Pchery 8 11.00 161.00
MS Amálie HubkováAmálie Hubková 05 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 5 14.28
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (čt, 3.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HarantováAnna Harantová 05 Amálská 2511, Kladno AAmálská 2511, Kladno A 3 09.16 526.00
2 Petra KlečkováPetra Klečková 05 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 6 09.64 413.00
3 Laura FikesováLaura Fikesová 06 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 5 09.82 374.00
4 Natálie PaterováNatálie Paterová 05 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 7 09.96 344.00
5 Eliška StolárováEliška Stolárová 05 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188Základní škola Kladno, C. B... 1 10.49 243.00
6 Kateřina KochováKateřina Kochová 06 základní škola vašatova, kladnozákladní škola vašatova, k... 2 10.53 236.00
7 Kristýna BeznoskováKristýna Beznosková 05 ZŠ PcheryZŠ Pchery 4 10.64 218.00
Kateřina TorazováKateřina Torazová 06 2. ZŠ Kladno2. ZŠ Kladno 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (čt, 3.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 2 08.61 670.00
2 Nikola JelínkováNikola Jelínková 05 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 6 09.04 556.00
3 41 Tereza HezinováTereza Hezinová 05 3.ZŠ Slaný, Rabasova 821 A3.ZŠ Slaný, Rabasova 821 A 3 09.14 531.00
4 18 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 2. ZŠ Kladno2. ZŠ Kladno 7 09.37 475.00
5 Emma CardováEmma Cardová 05 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 4 09.69 402.00
6 Anna ČihákováAnna Čiháková 06 8. Základní škola Kladno8. Základní škola Kladno 5 09.94 348.00
7 Linda PapcúnováLinda Papcúnová 05 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 8 10.02 332.00
8 Eliška NovákováEliška Nováková 06 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 1 10.15 306.00
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (čt, 3.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 2 08.63 665.00
2 Kristýna KlaudováKristýna Klaudová 06 8. Základní škola Kladno8. Základní škola Kladno 3 09.04 556.00
3 Lucie SerbouskováLucie Serbousková 05 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 7 09.52 440.00
4 Vanessa VackováVanessa Vacková 05 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 1 09.72 395.00
5 17 Sára ZimmermanováSára Zimmermanová 05 8. Základní škola Kladno8. Základní škola Kladno 8 09.89 359.00
6 Tina DolínskáTina Dolínská 05 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 5 09.98 340.00
7 33 Sabina ČernáSabina Černá 05 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 4 10.34 270.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 2 08.61 670.00
2 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 2 08.63 665.00
3 24 Daniela CívkováDaniela Cívková 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 3 08.78 624.00
4 Nikola JelínkováNikola Jelínková 05 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 6 09.04 556.00
4 Kristýna KlaudováKristýna Klaudová 06 8. Základní škola Kladno8. Základní škola Kladno 3 09.04 556.00
6 Tereza PodařilováTereza Podařilová 05 Amálská 2511, Kladno AAmálská 2511, Kladno A 2 09.05 553.00
7 Markéta KosováMarkéta Kosová 05 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 2 09.12 536.00
8 41 Tereza HezinováTereza Hezinová 05 3.ZŠ Slaný, Rabasova 821 A3.ZŠ Slaný, Rabasova 821 A 3 09.14 531.00
9 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 6 09.16 526.00
9 Anna HarantováAnna Harantová 05 Amálská 2511, Kladno AAmálská 2511, Kladno A 3 09.16 526.00
11 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 3 09.22 511.00
12 18 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 2. ZŠ Kladno2. ZŠ Kladno 7 09.37 475.00
13 Veronika LapáčkováVeronika Lapáčková 05 základní škola vašatova, kladnozákladní škola vašatova, k... 5 09.40 468.00
14 Lucie SerbouskováLucie Serbousková 05 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 7 09.52 440.00
15 Ema SojkováEma Sojková 05 Amálská 2511, Kladno AAmálská 2511, Kladno A 1 09.54 435.00
15 Doris PokornáDoris Pokorná 05 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 7 09.54 435.00
17 Dominika NovotnáDominika Novotná 05 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 4 09.59 424.00
18 Petra KlečkováPetra Klečková 05 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 6 09.64 413.00
19 Emma CardováEmma Cardová 05 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 4 09.69 402.00
20 Vanessa VackováVanessa Vacková 05 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 1 09.72 395.00
21 39 Monika TrynerováMonika Trynerová 05 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 1 09.77 384.00
22 Laura FikesováLaura Fikesová 06 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 5 09.82 374.00
23 17 Sára ZimmermanováSára Zimmermanová 05 8. Základní škola Kladno8. Základní škola Kladno 8 09.89 359.00
24 16 Anastázie SteinbergerováAnastázie Steinbergerová 05 3.ZŠ Slaný, Rabasova 821 A3.ZŠ Slaný, Rabasova 821 A 8 09.91 355.00
25 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 06 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 7 09.92 353.00
26 Anna ČihákováAnna Čiháková 06 8. Základní škola Kladno8. Základní škola Kladno 5 09.94 348.00
27 Natálie PaterováNatálie Paterová 05 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 7 09.96 344.00
28 Marie ZmátlíkováMarie Zmátlíková 05 3.ZŠ Slaný, Rabasova 821 A3.ZŠ Slaný, Rabasova 821 A 8 09.98 340.00
28 Tina DolínskáTina Dolínská 05 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 5 09.98 340.00
30 Linda PapcúnováLinda Papcúnová 05 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 8 10.02 332.00
31 Mariana PetákováMariana Petáková 05 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 2 10.04
32 Tereza Procházková Tereza Procházková 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 7 10.13 310.00
33 Eliška NovákováEliška Nováková 06 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 1 10.15 306.00
34 1 Sára BoutouilováSára Boutouilová 06 základní škola vašatova, kladnozákladní škola vašatova, k... 5 10.20 297.00
35 Dita DědicováDita Dědicová 05 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 4 10.24 289.00
36 Eliška ChmelařováEliška Chmelařová 05 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 4 10.31 276.00
37 Kateřina PlasováKateřina Plasová 05 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 1 10.34 270.00
37 33 Sabina ČernáSabina Černá 05 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 4 10.34 270.00
39 Karolína JanoušováKarolína Janoušová 06 2. ZŠ Kladno2. ZŠ Kladno 3 10.48 245.00
40 Eliška StolárováEliška Stolárová 05 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188Základní škola Kladno, C. B... 1 10.49 243.00
41 Kateřina KochováKateřina Kochová 06 základní škola vašatova, kladnozákladní škola vašatova, k... 2 10.53 236.00
42 Kristýna BeznoskováKristýna Beznosková 05 ZŠ PcheryZŠ Pchery 4 10.64 218.00
43 Victoria MarečkováVictoria Marečková 05 základní škola vašatova, kladnozákladní škola vašatova, k... 6 10.90 176.00
44 Viktorie VackováViktorie Vacková 05 ZŠ PcheryZŠ Pchery 8 11.00 161.00
45 Amálie HubkováAmálie Hubková 05 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 5 14.28
Barbora HromádkováBarbora Hromádková 05 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188Základní škola Kladno, C. B... 6 DNS
Kateřina TorazováKateřina Torazová 06 2. ZŠ Kladno2. ZŠ Kladno 8 DNS

600 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále 01 (čt, 3.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie DostálováNatálie Dostálová 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 5 2:04.50 444.00
2 Rozálie DragounováRozálie Dragounová 06 2. ZŠ Kladno2. ZŠ Kladno 6 2:05.70 428.00
3 Karolína CísařováKarolína Císařová 06 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188Základní škola Kladno, C. B... 2 2:05.70 428.00
4 Ema HrabákováEma Hrabáková 05 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 10 2:15.00 310.00
5 Anna FenclováAnna Fenclová 05 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 7 2:21.60 238.00
6 Adéla CísařováAdéla Císařová 05 základní škola vašatova, kladnozákladní škola vašatova, k... 3 2:23.50 219.00
7 Karolína JanoušováKarolína Janoušová 06 2. ZŠ Kladno2. ZŠ Kladno 11 2:23.60 218.00
8 Rozálie HacklováRozálie Hacklová 05 základní škola vašatova, kladnozákladní škola vašatova, k... 8 2:36.70 106.00
9 Nikola HmírováNikola Hmírová 05 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 9 2:40.00 84.00
10 Kristýna BeznoskováKristýna Beznosková 05 ZŠ PcheryZŠ Pchery 1 2:41.40 75.00
11 Anna ČtrnáctáAnna Čtrnáctá 05 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 4 2:58.40 6.00
12 29 Natálie KeresztesováNatálie Keresztesová 05 Amálská 2511, Kladno AAmálská 2511, Kladno A 12 4:06.60 0.00
Celkem 12 závodníků
Finále 02 (čt, 3.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 19 1:59.02 523.00
2 Nikola LukavskáNikola Lukavská 05 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 18 2:01.92 481.00
3 Zuzana KudláčkováZuzana Kudláčková 06 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 16 2:02.05 479.00
4 Johana NeumannováJohana Neumannová 06 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 23 2:08.01 397.00
5 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 06 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 24 2:12.28 343.00
6 Eliška KrejčíkováEliška Krejčíková 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 15 2:13.73 325.00
7 Anna NěmcováAnna Němcová 06 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 22 2:15.30 307.00
8 Rozálie KrajcováRozálie Krajcová 05 3.ZŠ Slaný, Rabasova 821 A3.ZŠ Slaný, Rabasova 821 A 14 2:17.17 286.00
9 Karolína MaláKarolína Malá 05 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 20 2:21.05 243.00
10 Martina MlchováMartina Mlchová 05 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 21 2:21.06 243.00
Kateřina KochováKateřina Kochová 06 základní škola vašatova, kladnozákladní škola vašatova, k... 13 DNS
Kristýna LindováKristýna Lindová 05 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 17 DNF
Celkem 12 závodníků
Finále 03 (čt, 3.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aneta PříbrskáAneta Příbrská 05 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 27 1:55.74 573.00
2 Veronika SeidlováVeronika Seidlová 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 32 1:59.21 520.00
3 Natálie PaterováNatálie Paterová 05 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 25 2:02.05 479.00
4 30 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 Amálská 2511, KladnoAmálská 2511, Kladno 36 2:05.77 427.00
5 25 Natálie ChválováNatálie Chválová 06 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 33 2:06.90 412.00
6 Justýna SvatošováJustýna Svatošová 05 Amálská 2511, Kladno AAmálská 2511, Kladno A 35 2:07.31 406.00
7 Veronika StehlíkováVeronika Stehlíková 05 8. Základní škola Kladno8. Základní škola Kladno 34 2:09.14 382.00
8 Nikola SamcováNikola Samcová 05 3.ZŠ Slaný, Rabasova 821 A3.ZŠ Slaný, Rabasova 821 A 31 2:21.91 235.00
9 Karolína RejdováKarolína Rejdová 06 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 28 2:21.99 234.00
10 Daniela RůžencováDaniela Růžencová 05 3.ZŠ Slaný, Rabasova 8213.ZŠ Slaný, Rabasova 821 29 2:30.84 151.00
Kateřina PlasováKateřina Plasová 05 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 26 DNS
Kateřina RůžkováKateřina Růžková 05 8. Základní škola Kladno8. Základní škola Kladno 30 DNS
Celkem 12 závodníků
Finále 04 (čt, 3.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 41 1:57.79 542.00
2 Beáta ŠestákováBeáta Šestáková 06 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 37 2:07.55 403.00
3 Tereza TvrdáTereza Tvrdá 05 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188Základní škola Kladno, C. B... 42 2:09.06 383.00
4 6 Eva ŠimkováEva Šimková 06 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 38 2:09.48 378.00
5 Klára ŠvermováKlára Švermová 05 2. ZŠ Kladno2. ZŠ Kladno 40 2:14.58 315.00
6 15 Natálie ZímováNatálie Zímová 05 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 45 2:22.02 233.00
7 Bára VinařováBára Vinařová 05 8. Základní škola Kladno8. Základní škola Kladno 44 2:24.02 213.00
8 Viktorie VackováViktorie Vacková 05 ZŠ PcheryZŠ Pchery 43 2:26.98 185.00
22 Tereza ŠochováTereza Šochová 06 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 39 DNS
Celkem 9 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Finále)

Finále 01 (čt, 3.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matouš ČížekMatouš Čížek 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 11 3:15.19 523.00
2 Ondřej ČermákOndřej Čermák 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 10 3:19.52 486.00
3 Šimon PodivínskýŠimon Podivínský 05 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 1 3:34.16 369.00
4 Denis BorovkaDenis Borovka 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 6 3:39.57 329.00
5 Francisco ČechmanFrancisco Čechman 05 ZŠ PcheryZŠ Pchery 9 3:43.74 300.00
6 Štěpán HanuščíkŠtěpán Hanuščík 05 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 2 3:43.91 299.00
7 Vojtěch BroučekVojtěch Brouček 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 7 3:44.66 294.00
8 David DitrichDavid Ditrich 05 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 12 3:50.84 254.00
9 Jiří BendlJiří Bendl 05 2. ZŠ Kladno2. ZŠ Kladno 5 4:09.97 147.00
10 David ČackýDavid Čacký 05 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 8 4:13.18 131.00
11 Daniel MaštaDaniel Mašta 05 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188Základní škola Kladno, C. B... 4 4:20.48 99.00
12 Jakub CingrJakub Cingr 05 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188Základní škola Kladno, C. B... 13 4:22.26 92.00
MS Josef HůlaJosef Hůla 05 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 3 4:05.53
Celkem 13 závodníků
Finále 02 (čt, 3.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristián KamešKristián Kameš 05 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 23 3:20.34 479.00
2 Petr HoffmannPetr Hoffmann 05 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 14 3:27.99 416.00
3 Kryštof HoráčekKryštof Horáček 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 16 3:30.27 398.00
4 Mikuláš ChaloupkaMikuláš Chaloupka 05 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 19 3:43.09 305.00
5 Ondřej HusákOndřej Husák 06 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 18 3:46.45 282.00
6 Václav KalinaVáclav Kalina 05 2. ZŠ Kladno2. ZŠ Kladno 22 3:50.10 259.00
7 Jonáš HořejšíJonáš Hořejší 05 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 17 3:54.32 232.00
8 Jakub HonkeJakub Honke 06 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 15 4:01.71 190.00
9 X KodroňX Kodroň 05 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 24 4:03.74 179.00
10 Vojtěch JanáčekVojtěch Janáček 06 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 21 4:05.80 168.00
11 Martin JakubčoMartin Jakubčo 05 ZŠ PcheryZŠ Pchery 20 4:31.10 60.00
12 Ondřej HodisOndřej Hodis 05 8. Základní škola Kladno8. Základní škola Kladno 13 4:38.70 38.00
Celkem 12 závodníků
Finále 03 (čt, 3.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karel SchöppelKarel Schöppel 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 32 3:28.44 413.00
2 Matěj PtáčekMatěj Ptáček 05 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 29 3:35.12 362.00
3 Arnošt ReckziegelArnošt Reckziegel 06 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 30 3:41.20 318.00
4 Štěpán1 KračekŠtěpán1 Kraček 05 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 25 3:42.04 312.00
5 Šimon PospíšilŠimon Pospíšil 05 Amálská 2511, KladnoAmálská 2511, Kladno 28 3:43.53 302.00
6 Petr ŠímaPetr Šíma 06 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 35 3:45.10 291.00
7 Jan VitoušekJan Vitoušek 05 Amálská 2511, KladnoAmálská 2511, Kladno 36 3:47.67 274.00
8 Petr KrejčíkPetr Krejčík 05 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 26 3:49.45 263.00
9 Flavio SerpietriFlavio Serpietri 05 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 31 3:52.34 244.00
10 Lukáš LorencLukáš Lorenc 05 Amálská 2511, KladnoAmálská 2511, Kladno 27 3:52.64 243.00
11 Ondřej SkálaOndřej Skála 05 8. Základní škola Kladno8. Základní škola Kladno 33 3:54.62 231.00
MS Jan SmolákJan Smolák 05 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 34 3:55.58
Celkem 12 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále 01 (čt, 3.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pospíšil, Brůček, Bauer, Vitoušek Pospíšil, Brůček, Bauer, Vitoušek Amálská 2511, KladnoAmálská 2511, Kladno 2 35.98 222.00
2 Vela, Šípek, Šíma, Vandas Vela, Šípek, Šíma, Vandas ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 1 36.02 220.00
3 Špalek, Jelínek, Fichtner, Váňa Špalek, Jelínek, Fichtner, Váňa 8. Základní škola Kladno8. Základní škola Kladno 6 36.12 215.00
4 Čížek, Machalík, Šanda, Schöppel Čížek, Machalík, Šanda, Schöppel Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 3 37.31 161.00
5 Štěpán, Mlch, Kraus, Maxa Štěpán, Mlch, Kraus, Maxa Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 5 37.92 136.00
6 Smetana, Kurhan, Kameš, Nešuta Smetana, Kurhan, Kameš, Nešuta Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 4 39.91 69.00
Celkem 6 závodníků
Finále 02 (čt, 3.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ditrich, Onřich, Maroušek, Hořejší Ditrich, Onřich, Maroušek, Hořejší ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 6 33.82 338.00
2 Rájek, Blažek, Čermák, Polák Rájek, Blažek, Čermák, Polák ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 2 35.08 267.00
3 Brouček, Čapek, Rottner, Brabec Brouček, Čapek, Rottner, Brabec Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 5 36.19 212.00
4 Lipert, Hudeček, Podivínský, Jirásek Lipert, Hudeček, Podivínský, Jirásek ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 4 36.27 208.00
5 Reckziegel, Husák, Čácha, Kraček Reckziegel, Husák, Čácha, Kraček ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 3 36.37 203.00
6 Donynets, Rosenkranz, Horáček, Vydra Donynets, Rosenkranz, Horáček, Vydra ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 1 39.56 79.00
Celkem 6 závodníků
Finále 03 (čt, 3.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hudeček, Bendl, Vinš, Škarda Hudeček, Bendl, Vinš, Škarda 2. ZŠ Kladno2. ZŠ Kladno 5 34.33 308.00
2 Vavro, Rác, Krejčík, Kos Vavro, Rác, Krejčík, Kos ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 6 35.40 251.00
3 Drechsler, Frolík, Kindl, Sklenička Drechsler, Frolík, Kindl, Sklenička ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 4 36.71 187.00
4 Charvát, Hůla, Duchoň, Hanuščík Charvát, Hůla, Duchoň, Hanuščík ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 3 37.90 137.00
5 Přibyl, Čechman, Jakubčo, Růžek Přibyl, Čechman, Jakubčo, Růžek ZŠ PcheryZŠ Pchery 2 37.92 136.00
6 Serpietri, Kuklík, Černý, Janáček Serpietri, Kuklík, Černý, Janáček ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 1 38.66 109.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále 01 (čt, 3.5.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Harantová, Lakomá, Svatošová, Sojková Harantová, Lakomá, Svatošová, Sojková Amálská 2511, Kladno AAmálská 2511, Kladno A 3 36.80 423.00
2 Cardová, Serbousková, Kosová, Doušová Cardová, Serbousková, Kosová, Doušová ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 4 38.10 352.00
3 Nováková, Šestáková, Smolíková, Klečková Nováková, Šestáková, Smolíková, Klečková ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 5 39.70 272.00
4 Stolárová, Tvrdá, Škarbanová, Zajícová Stolárová, Tvrdá, Škarbanová, Zajícová Základní škola Kladno, C. Boudy 1188Základní škola Kladno, C. B... 2 40.25 247.00
5 Vacková, Beznosková, Šebková, Novotná Vacková, Beznosková, Šebková, Novotná ZŠ PcheryZŠ Pchery 6 42.25 165.00
Celkem 5 závodníků
Finále 02 (čt, 3.5.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 41 Hezinová, Steinbergerová, Zmátlíková, Klemptová Hezinová, Steinbergerová, Zmátlíková, Klemptová 3.ZŠ Slaný, Rabasova 821 A3.ZŠ Slaný, Rabasova 821 A 2 36.41 446.00
2 Jelínková, Dolínská, Hrabáková, Šimková Jelínková, Dolínská, Hrabáková, Šimková ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 3 37.45 387.00
3 Dědicová, Mlchová, Harantová, Čtrnáctá Dědicová, Mlchová, Harantová, Čtrnáctá Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 4 38.53 330.00
4 Janoušová, Torazová, Dragounová, Sládková; Janoušová, Torazová, Dragounová, Sládková; 2. ZŠ Kladno2. ZŠ Kladno 6 39.69 273.00
5 13 Javůrková, Fenclová, Kondášová, Zímová Javůrková, Fenclová, Kondášová, Zímová ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 5 40.89 219.00
Celkem 5 závodníků
Finále 03 (čt, 3.5.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lapáčková, Novotná, Formánková, Procházková Lapáčková, Novotná, Formánková, Procházková Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 2 34.93 536.00
2 Káňová, Chválová, Večeřová, Příbrská Káňová, Chválová, Večeřová, Příbrská ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 4 36.34 450.00
3 Klaudová, Čiháková, Zimmermanová, Stehlíková Klaudová, Čiháková, Zimmermanová, Stehlíková 8. Základní škola Kladno8. Základní škola Kladno 3 37.88 364.00
4 Fikesová, Procházková , Krejčíková, Kudláčková Fikesová, Procházková , Krejčíková, Kudláčková Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 5 38.66 323.00
5 Marečková, Lapáčková, Kochová, Císařová Marečková, Lapáčková, Kochová, Císařová základní škola vašatova, kladno Azákladní škola vašatova, k... 6 39.12 300.00
Celkem 5 závodníků
Finále 04 (čt, 3.5.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavelková, Cívková, Macáková, Hassmannová Pavelková, Cívková, Macáková, Hassmannová ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 6 34.04 594.00
2 31 Brichtová, Dostálová, Peterková, Lebdušková Brichtová, Dostálová, Peterková, Lebdušková ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 4 35.93 474.00
3 Nováková, Švermová, Šimonová, Kloučková Nováková, Švermová, Šimonová, Kloučková 2. ZŠ Kladno2. ZŠ Kladno 5 38.05 355.00
4 Papcúnová, Vacková, Novotná, Zůzová Papcúnová, Vacková, Novotná, Zůzová ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 2 39.26 293.00
5 Svátková, Franková, Maliková, Jelínková Svátková, Franková, Maliková, Jelínková základní škola vašatova, kladno Bzákladní škola vašatova, k... 3 41.92 177.00
Celkem 5 závodníků
Finále 05 (čt, 3.5.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Chmelařová, Mejdrová, Trynerová, Šochová Chmelařová, Mejdrová, Trynerová, Šochová ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 37.59 379.00
2 Pokorná, Novotná, Malá, Placatková Pokorná, Novotná, Malá, Placatková ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 4 40.86 220.00
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 3.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.141.181.221.261.301.341.381.421.461.501.541.581.62 Body
1 Alex MašekAlex Mašek
ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov
05 1.38 o--xoooooxxx 303.00
2 Dominik KosDominik Kos
ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ...
05 1.34 oooooooxxx 276.00
3 Lukáš KaupovskýLukáš Kaupovský
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
05 1.34 o-xoooxoxoxxx 276.00
4 Šimon VavroŠimon Vavro
ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ...
05 1.30 o-ooooxxx 250.00
5= Petr HudečekPetr Hudeček
2. ZŠ Kladno2. ZŠ Kladno
05 1.30 ooooxooxxx 250.00
5= Adam VinšAdam Vinš
2. ZŠ Kladno2. ZŠ Kladno
05 1.30 ooxoooox 250.00
7 Lukáš ČernýLukáš Černý
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ...
05 1.30 o-oxoxxooxxx 250.00
8 Václav KindlVáclav Kindl
ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice
05 1.30 o-xxoxooxxoxxx 250.00
9 Matyáš MejtskýMatyáš Mejtský
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
05 1.26 ooooxoxxx 225.00
10 Petr MaroušekPetr Maroušek
ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov
05 1.26 oo-xoxoxxx 225.00
11= Štěpán HanuščíkŠtěpán Hanuščík
ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A
05 1.26 ooooxxoxxx 225.00
11= Josef KuklíkJosef Kuklík
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ...
05 1.26 ooooxxoxxx 225.00
13 Antonín PiroutAntonín Pirout
ZŠ UnhošťZŠ Unhošť
05 1.22 oxoooxxx 200.00
14 Filip ŠkardaFilip Škarda
2. ZŠ Kladno2. ZŠ Kladno
05 1.22 oxxoxoox 200.00
15= Martin ČáchaMartin Čácha
ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice
05 1.22 oxooxoxxx 200.00
15= Martin NešutaMartin Nešuta
Gymnázium KladnoGymnázium Kladno
05 1.22 ooxoxoxxx 200.00
17 Tobiáš MachalíkTobiáš Machalík
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
05 1.22 xxoooxxoxxx 200.00
18 Karel BrůčekKarel Brůček
Amálská 2511, KladnoAmálská 2511, Kladno
05 1.18 o-ox- 176.00
19 Denis BorovkaDenis Borovka
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
05 1.18 xo-oxxx 176.00
20 Francisco ČechmanFrancisco Čechman
ZŠ PcheryZŠ Pchery
05 1.18 xxoooxxx 176.00
21= Martin VondraMartin Vondra
ZŠ UnhošťZŠ Unhošť
18 1.18 oxoxoxxx 176.00
21= Karel MlchKarel Mlch
Gymnázium KladnoGymnázium Kladno
05 1.18 oxoxoxxx 176.00
23 Lukáš RosenkranzLukáš Rosenkranz
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
06 1.18 xooxxoxxx 176.00
24 Tomáš DuchoňTomáš Duchoň
ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A
06 1.14 ooxx 153.00
25 Matěj ŠtěpánMatěj Štěpán
Gymnázium KladnoGymnázium Kladno
05 1.14 xoxoxxx 153.00
26 Bronislav FichtnerBronislav Fichtner
8. Základní škola Kladno8. Základní škola Kladno
05 1.14 xxoxoxxx 153.00
27= Pavel ŠtěpánPavel Štěpán
Amálská 2511, KladnoAmálská 2511, Kladno
05 1.10 oxxx 131.00
27= Kryštof ŠandaKryštof Šanda
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
05 1.10 o 131.00
27= Ondřej VandasOndřej Vandas
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ...
05 1.10 oxxx 131.00
30= Jakub CingrJakub Cingr
Základní škola Kladno, C. Boudy 1188Základní škola Kladno, C. B...
05 0.00 xxx 0.00
30= Martin JakubčoMartin Jakubčo
ZŠ PcheryZŠ Pchery
05 0.00 xxx 0.00
30= Kyrylo KondratenkoKyrylo Kondratenko
ZŠ PcheryZŠ Pchery
05 0.00 xxx 0.00
MS David JirásekDavid Jirásek
ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A
06 1.14
MS Kvido ReitmaierKvido Reitmaier
ZŠ UnhošťZŠ Unhošť
05 1.38
Celkem 34 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 3.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.001.041.081.121.161.201.241.281.321.361.40 Body
1 10 Carolina FormánkováCarolina Formánková
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
06 1.36 -----oooooxxx 470.00
2 27 Nela ProcházkováNela Procházková
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
05 1.36 --oooooooxxoxxx 470.00
3 31 Adéla BrichtováAdéla Brichtová
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
05 1.32 ----oooxxooxxx 429.00
4 24 Daniela CívkováDaniela Cívková
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
05 1.28 --ooooooxxx 389.00
5 26 Eva SmolíkováEva Smolíková
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ...
05 1.28 --oooooxxoxxx 389.00
6 17 Sára ZimmermanováSára Zimmermanová
8. Základní škola Kladno8. Základní škola Kladno
05 1.24 --oooooxxx 350.00
7= 35 Alžběta HarantováAlžběta Harantová
Gymnázium KladnoGymnázium Kladno
05 1.24 --oooxoxxoxxx 350.00
7= 11 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
06 1.24 ----oxoxxoxxx 350.00
7= 14 Kristýna PeterkováKristýna Peterková
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
06 1.24 --ooxooxxox 350.00
7= 18 Barbora KloučkováBarbora Kloučková
2. ZŠ Kladno2. ZŠ Kladno
05 1.24 --oooxoxxoxxx 350.00
11= 13 Michaela JavůrkováMichaela Javůrková
ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov
05 1.20 --ooooxxx 312.00
11= 21 Magdalena TaušováMagdalena Taušová
3.ZŠ Slaný, Rabasova 8213.ZŠ Slaný, Rabasova 821
05 1.20 --ooooxxx 312.00
11= 20 Barbora ŠimonováBarbora Šimonová
2. ZŠ Kladno2. ZŠ Kladno
05 1.20 --ooooxxx 312.00
14= 29 Natálie KeresztesováNatálie Keresztesová
Amálská 2511, Kladno AAmálská 2511, Kladno A
05 1.20 --oooxxoxxx 312.00
14= 15 Natálie ZímováNatálie Zímová
ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov
05 1.20 --oooxxoxxx 312.00
16= 8 Klára LakomáKlára Lakomá
Amálská 2511, KladnoAmálská 2511, Kladno
06 1.16 --oooxxx 275.00
16= 3 Kateřina KružíkováKateřina Kružíková
Gymnázium KladnoGymnázium Kladno
05 1.16 --oooxxx 275.00
16= 41 Tereza HezinováTereza Hezinová
3.ZŠ Slaný, Rabasova 8213.ZŠ Slaný, Rabasova 821
05 1.16 ---ooxxx 275.00
19 16 Anastázie SteinbergerováAnastázie Steinbergerová
3.ZŠ Slaný, Rabasova 8213.ZŠ Slaný, Rabasova 821
05 1.16 --ooxxoxxx 275.00
20 33 Sabina ČernáSabina Černá
ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice
05 1.16 --oxoxxoxxx 275.00
21 32 Aneta ZůzováAneta Zůzová
ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov
05 1.16 --oxxoxxoxxx 275.00
22= 4 Alžběta ŠebelováAlžběta Šebelová
ZŠ UnhošťZŠ Unhošť
05 1.12 --ooxxx 239.00
22= 12 Nikola VečeřováNikola Večeřová
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ...
06 1.12 --ooxxx 239.00
24= 38 Leontýna MejdrováLeontýna Mejdrová
ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A
05 1.12 ---xoxxx 239.00
24= 2 Veronika ProcházkováVeronika Procházková
ZŠ UnhošťZŠ Unhošť
05 1.12 --oxoxxx 239.00
26 19 Michaela Sládková;Michaela Sládková;
2. ZŠ Kladno2. ZŠ Kladno
05 1.12 --oxxoxxx 239.00
27 25 Natálie ChválováNatálie Chválová
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ...
06 1.12 --xoxxoxxx 239.00
28 6 Eva ŠimkováEva Šimková
ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice
06 1.12 --xxoxxoxxx 239.00
29= 34 Klára NeubauerováKlára Neubauerová
Gymnázium KladnoGymnázium Kladno
05 1.08 --oxxx 205.00
29= 30 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová
Amálská 2511, KladnoAmálská 2511, Kladno
05 1.08 --oxxx 205.00
31= 5 Eliška NovákováEliška Nováková
ZŠ UnhošťZŠ Unhošť
05 1.08 --xxoxxx 205.00
31= 22 Tereza ŠochováTereza Šochová
ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno
06 1.08 --xxoxxx 205.00
33= 37 Tereza Marie FrankováTereza Marie Franková
základní škola vašatova, kladnozákladní škola vašatova, k...
05 0.00 --xxx 0.00
33= 1 Sára BoutouilováSára Boutouilová
základní škola vašatova, kladnozákladní škola vašatova, k...
06 0.00 --xxx 0.00
33= 36 Adéla MalikováAdéla Maliková
základní škola vašatova, kladnozákladní škola vašatova, k...
06 0.00 --xxx 0.00
33= 7 Dominika NovotnáDominika Novotná
ZŠ PcheryZŠ Pchery
06 0.00 --xxx 0.00
33= 39 Monika TrynerováMonika Trynerová
ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno
05 0.00 --xxx 0.00
9 Nella DoušováNella Doušová
ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ...
05 NM -------------------- 0.00
28 Karolína LebruškováKarolína Lebrušková
ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ...
05 NM -------------------- 0.00
23 Renata ZemancováRenata Zemancová
ZŠ PcheryZŠ Pchery
05 NM -------------------- 0.00
Celkem 40 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(čt, 3.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr HudečekPetr Hudeček
2. ZŠ Kladno2. ZŠ Kladno
05 4.60 4,600.00.04,600.00.00.0 308.00
2 Filip BlažekFilip Blažek
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
05 4.49 4,094,244,164,244,490.00.0 288.00
3 Martin NešutaMartin Nešuta
Gymnázium KladnoGymnázium Kladno
05 4.28 -4,284,134,28x0.00.0 252.00
4 Lukáš FrolíkLukáš Frolík
ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov
05 4.27 4,273,844,164,27x0.00.0 250.00
5 Martin ČáchaMartin Čácha
ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice
05 4.24 4,07-4,104,104,240.00.0 245.00
6 Matěj PřibylMatěj Přibyl
ZŠ PcheryZŠ Pchery
05 4.14 -4,033,914,034,140.00.0 229.00
7 Petr KrejčíkPetr Krejčík
ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ...
05 4.07 4,073,843,864,073,940.00.0 217.00
8 Vít ČapekVít Čapek
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
05 4.05 3,783,714,054,054,030.00.0 214.00
9 Filip ŠkardaFilip Škarda
2. ZŠ Kladno2. ZŠ Kladno
05 4.03 4,033,753,894,033,970.00.0 211.00
10 Josef ŠpalekJosef Špalek
8. Základní škola Kladno8. Základní škola Kladno
05 3.99 3,990.00.03,990.00.00.0 204.00
11 Alex MašekAlex Mašek
ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov
05 3.98 3,98x3,943,98x0.00.0 203.00
12 Lukáš ČernýLukáš Černý
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ...
05 3.97 3,823,973,893,973,750.00.0 201.00
13 Jan RottnerJan Rottner
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
05 3.93 3,76xx3,763,930.00.0 195.00
14 Filip FrolíkFilip Frolík
ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice
05 3.89 x3,893,713,89x0.00.0 188.00
15 Dominik KosDominik Kos
ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ...
05 3.87 3,643,873,513,87x0.00.0 185.00
16 Jan BrabecJan Brabec
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
05 3.86 x3,863,643,863,850.00.0 184.00
17 Lukáš RůžekLukáš Růžek
ZŠ PcheryZŠ Pchery
05 3.82 -3,723,823,823,660.00.0 177.00
18 Martin VondraMartin Vondra
ZŠ UnhošťZŠ Unhošť
18 3.80 3,803,65x3,803,520.00.0 174.00
19 Jonáš HořejšíJonáš Hořejší
ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov
05 3.79 3,79x3,493,793,240.00.0 173.00
20 Lukáš KaupovskýLukáš Kaupovský
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
05 3.73 3,283,732,993,732,980.00.0 164.00
21 Dominik BauerDominik Bauer
Amálská 2511, KladnoAmálská 2511, Kladno
05 3.70 -3,203,703,703,540.00.0 159.00
22 Bronislav FichtnerBronislav Fichtner
8. Základní škola Kladno8. Základní škola Kladno
05 3.61 x3,173,613,61x0.00.0 146.00
23 Petr ŠímaPetr Šíma
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ...
06 3.53 3,530.00.03,530.00.00.0 135.00
24 Mikuláš ChaloupkaMikuláš Chaloupka
Gymnázium KladnoGymnázium Kladno
05 3.51 x2,39x2,393,510.00.0 132.00
25 Matěj LipertMatěj Lipert
ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A
06 3.49 3,493,443,453,493,390.00.0 129.00
26 Lukáš LorencLukáš Lorenc
Amálská 2511, KladnoAmálská 2511, Kladno
05 3.49 3,493,083,283,493,140.00.0 129.00
27 Viktor HudečekViktor Hudeček
ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A
05 3.48 3,483,323,163,48x0.00.0 127.00
28 Tomáš DuchoňTomáš Duchoň
ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno
06 3.44 3,443,172,993,442,990.00.0 122.00
29 Pavel ŠtěpánPavel Štěpán
Amálská 2511, KladnoAmálská 2511, Kladno
05 3.36 3,360.00.03,360.00.00.0 111.00
30 Ondřej VandasOndřej Vandas
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ...
05 2.84 2,840.00.02,840.00.00.0 48.00
31 Dan VydraDan Vydra
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
05 2.50 2,500.00.02,500.00.00.0 16.00
32 Tomáš HronTomáš Hron
ZŠ PcheryZŠ Pchery
05 2.25 1,831,851,811,852,250.00.0 1.00
33= David RubešDavid Rubeš
ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov
05 0.00 ---0-0.00.0 0.00
33= Dominik SvobodaDominik Svoboda
ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ...
05 0.00 ---0-0.00.0 0.00
33= Vojtěch VelaVojtěch Vela
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ...
06 0.00 -0.00.00.00.00.00.0 0.00
MS Kvido ReitmaierKvido Reitmaier
ZŠ UnhošťZŠ Unhošť
05 4.00
MS Vojtěch ŠvejdaVojtěch Švejda
ZŠ UnhošťZŠ Unhošť
18 3.66
MS Jáchym BečkaJáchym Bečka
Gymnázium KladnoGymnázium Kladno
05 3.91
Celkem 38 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (čt, 3.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza HassmannováTereza Hassmannová
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
06 4.29 4,290.00.04,290.00.00.0 376.00
2 31 Adéla BrichtováAdéla Brichtová
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
05 4.23 4,230.00.04,230.00.00.0 362.00
3 Radana LapáčkováRadana Lapáčková
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
05 4.17 4,170.00.04,170.00.00.0 347.00
4 11 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
06 4.10 4,100.00.04,100.00.00.0 331.00
5 Markéta KosováMarkéta Kosová
ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ...
05 3.94 3,940.00.03,940.00.00.0 294.00
6 35 Alžběta HarantováAlžběta Harantová
Gymnázium KladnoGymnázium Kladno
05 3.86 3,860.00.03,860.00.00.0 276.00
7 Barbora KáňováBarbora Káňová
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ...
06 3.84 3,840.00.03,840.00.00.0 272.00
8 8 Klára LakomáKlára Lakomá
Amálská 2511, KladnoAmálská 2511, Kladno
06 3.78 3,780.00.03,780.00.00.0 259.00
9 Anna HarantováAnna Harantová
Amálská 2511, Kladno AAmálská 2511, Kladno A
05 3.77 3,770.00.03,770.00.00.0 257.00
10 Anna ČihákováAnna Čiháková
8. Základní škola Kladno8. Základní škola Kladno
06 3.67 3,670.00.03,670.00.00.0 235.00
11 Martina MlchováMartina Mlchová
Gymnázium KladnoGymnázium Kladno
05 3.65 3,650.00.03,650.00.00.0 231.00
12= 13 Michaela JavůrkováMichaela Javůrková
ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov
05 3.57 3,570.00.03,570.00.00.0 214.00
12= Emma CardováEmma Cardová
ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ...
05 3.57 3,570.00.03,570.00.00.0 214.00
14 27 Nela ProcházkováNela Procházková
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
05 3.48 3,480.00.03,480.00.00.0 196.00
15 Anna ČtrnáctáAnna Čtrnáctá
Gymnázium KladnoGymnázium Kladno
05 3.43 3,430.00.03,430.00.00.0 186.00
16 Nikola JelínkováNikola Jelínková
ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice
05 3.39 3,390.00.03,390.00.00.0 178.00
17 1 Sára BoutouilováSára Boutouilová
základní škola vašatova, kladnozákladní škola vašatova, k...
06 3.32 3,320.00.03,320.00.00.0 165.00
18 Tina DolínskáTina Dolínská
ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice
05 3.28 3,280.00.03,280.00.00.0 157.00
19 Kateřina KochováKateřina Kochová
základní škola vašatova, kladnozákladní škola vašatova, k...
06 3.23 3,230.00.03,230.00.00.0 148.00
20 Johana NeumannováJohana Neumannová
ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice
06 3.18 3,180.00.03,180.00.00.0 139.00
21 Johana KrobováJohana Krobová
ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov
05 2.90 2,900.00.02,900.00.00.0 91.00
22 Rozálie DragounováRozálie Dragounová
2. ZŠ Kladno2. ZŠ Kladno
06 2.89 2,890.00.02,890.00.00.0 89.00
MS Amálie HubkováAmálie Hubková
ZŠ UnhošťZŠ Unhošť
05 3.27
MS Eliška LacinováEliška Lacinová
ZŠ UnhošťZŠ Unhošť
05 3.61
Celkem 24 závodníků
Ml. žákyně 02 (čt, 3.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza PavelkováTereza Pavelková
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
05 4.44 4,440.00.04,440.00.00.0 413.00
2 Marie ZmátlíkováMarie Zmátlíková
3.ZŠ Slaný, Rabasova 8213.ZŠ Slaný, Rabasova 821
05 3.77 3,770.00.03,770.00.00.0 257.00
3 Lucie SerbouskováLucie Serbousková
ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ...
05 3.70 3,700.00.03,700.00.00.0 242.00
4 Veronika StehlíkováVeronika Stehlíková
8. Základní škola Kladno8. Základní škola Kladno
05 3.59 3,590.00.03,590.00.00.0 218.00
5 Vanessa VackováVanessa Vacková
ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov
05 3.54 3,540.00.03,540.00.00.0 208.00
6 Natálie RůžičkováNatálie Růžičková
3.ZŠ Slaný, Rabasova 821 A3.ZŠ Slaný, Rabasova 821 A
06 3.53 3,530.00.03,530.00.00.0 206.00
7 Ema SojkováEma Sojková
Amálská 2511, KladnoAmálská 2511, Kladno
05 3.52 3,520.00.03,520.00.00.0 204.00
8 Aneta ZajícováAneta Zajícová
2. ZŠ Kladno2. ZŠ Kladno
05 3.46 3,460.00.03,460.00.00.0 192.00
9 Daniela RůžencováDaniela Růžencová
3.ZŠ Slaný, Rabasova 821 A3.ZŠ Slaný, Rabasova 821 A
05 3.42 3,420.00.03,420.00.00.0 184.00
10 Tereza TvrdáTereza Tvrdá
Základní škola Kladno, C. Boudy 1188Základní škola Kladno, C. B...
05 3.39 3,390.00.03,390.00.00.0 178.00
11 12 Nikola VečeřováNikola Večeřová
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ...
06 3.32 3,320.00.03,320.00.00.0 165.00
12 Beáta ŠestákováBeáta Šestáková
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ...
06 3.21 3,210.00.03,210.00.00.0 144.00
13 Lucie SvátkováLucie Svátková
základní škola vašatova, kladnozákladní škola vašatova, k...
05 3.18 3,180.00.03,180.00.00.0 139.00
14 7 Dominika NovotnáDominika Novotná
ZŠ PcheryZŠ Pchery
06 3.16 3,160.00.03,160.00.00.0 135.00
15 Doris PokornáDoris Pokorná
ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A
05 3.10 3,100.00.03,100.00.00.0 124.00
16 Dominika NovotnáDominika Novotná
ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A
05 3.09 3,090.00.03,090.00.00.0 122.00
17 19 Michaela Sládková;Michaela Sládková;
2. ZŠ Kladno2. ZŠ Kladno
05 3.08 3,080.00.03,080.00.00.0 121.00
18 Karolína RejdováKarolína Rejdová
ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno
06 3.03 3,030.00.03,030.00.00.0 112.00
19 Eliška StolárováEliška Stolárová
Základní škola Kladno, C. Boudy 1188Základní škola Kladno, C. B...
05 3.02 3,020.00.03,020.00.00.0 110.00
20 Bára VinařováBára Vinařová
8. Základní škola Kladno8. Základní škola Kladno
05 2.81 2,810.00.02,810.00.00.0 76.00
21 Nikola ŠebkováNikola Šebková
ZŠ PcheryZŠ Pchery
05 2.50 2,500.00.02,500.00.00.0 34.00
MS Mariana PetákováMariana Petáková
ZŠ UnhošťZŠ Unhošť
05 3.52
39 Monika TrynerováMonika Trynerová
ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno
05 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 23 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Jakub SmetanaJakub Smetana 05 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0000
Matouš DrechslerMatouš Drechsler 05 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 0285
Arnošt ReckziegelArnošt Reckziegel 06 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 0582
David DitrichDavid Ditrich 05 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 0592
Martin OnřichMartin Onřich 05 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 0247
Marek CharvátMarek Charvát 05 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 0226
Matěj LipertMatěj Lipert 06 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 0129
MS Matěj PtáčekMatěj Ptáček 05 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 0362
Matěj KazíkMatěj Kazík 05 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 0295
Petr HoffmannPetr Hoffmann 05 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 0573
Josef TomášekJosef Tomášek 05 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 0000
Filip FrolíkFilip Frolík 05 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 0188
Štěpán RájekŠtěpán Rájek 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0000
Filip BlažekFilip Blažek 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0568
Roman KurhanRoman Kurhan 05 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0143
Matěj ŠtěpánMatěj Štěpán 05 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0165
Šimon PospíšilŠimon Pospíšil 05 Amálská 2511, KladnoAmálská 2511, Kladno 0813
Karel BrůčekKarel Brůček 05 Amálská 2511, KladnoAmálská 2511, Kladno 0356
Miroslav RácMiroslav Rác 05 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 0631
Šimon VavroŠimon Vavro 05 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 0591
Vojtěch BroučekVojtěch Brouček 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0311
Matyáš MejtskýMatyáš Mejtský 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0225
Matouš ČížekMatouš Čížek 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0766
Flavio SerpietriFlavio Serpietri 05 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0520
Vojtěch VelaVojtěch Vela 06 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0444
Jakub ŠípekJakub Šípek 06 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0205
Matěj PřibylMatěj Přibyl 05 ZŠ PcheryZŠ Pchery 0537
Francisco ČechmanFrancisco Čechman 05 ZŠ PcheryZŠ Pchery 0476
Tomáš HronTomáš Hron 05 ZŠ PcheryZŠ Pchery 0072
Martin DonynetsMartin Donynets 06 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0208
Kristián KamešKristián Kameš 05 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0479
Martin NešutaMartin Nešuta 05 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0452
Karel MlchKarel Mlch 05 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0312
Adam KrausAdam Kraus 05 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0071
Ondřej MaxaOndřej Maxa 05 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0080
Dominik BauerDominik Bauer 05 Amálská 2511, KladnoAmálská 2511, Kladno 0446
Jan VitoušekJan Vitoušek 05 Amálská 2511, KladnoAmálská 2511, Kladno 0605
Petr KrejčíkPetr Krejčík 05 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 0731
Dominik KosDominik Kos 05 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 0461
Tobiáš MachalíkTobiáš Machalík 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0200
Kryštof ŠandaKryštof Šanda 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0000
Karel SchöppelKarel Schöppel 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0413
Vít ČapekVít Čapek 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0426
Jan RottnerJan Rottner 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0456
Josef KuklíkJosef Kuklík 05 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0646
Lukáš ČernýLukáš Černý 05 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0451
Vojtěch JanáčekVojtěch Janáček 06 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0000
Petr ŠímaPetr Šíma 06 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0426
Martin JakubčoMartin Jakubčo 05 ZŠ PcheryZŠ Pchery 0196
Lukáš RůžekLukáš Růžek 05 ZŠ PcheryZŠ Pchery 0422
Ondřej ČermákOndřej Čermák 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 1096
Michal PolákMichal Polák 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0386
Lukáš KaupovskýLukáš Kaupovský 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0440
Lukáš RosenkranzLukáš Rosenkranz 06 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0000
Kryštof HoráčekKryštof Horáček 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0398
Václav KindlVáclav Kindl 05 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 0424
Ondřej HusákOndřej Husák 06 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 0000
Martin ČáchaMartin Čácha 05 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 0648
Lukáš FrolíkLukáš Frolík 05 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 0661
David RubešDavid Rubeš 05 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 0231
Alex MašekAlex Mašek 05 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 0506
Petr MaroušekPetr Maroušek 05 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 0225
Jonáš HořejšíJonáš Hořejší 05 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 0232
Josef HůlaJosef Hůla 05 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 0161
Tomáš DuchoňTomáš Duchoň 06 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 0153
Viktor HudečekViktor Hudeček 05 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 0542
Šimon PodivínskýŠimon Podivínský 05 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 0637
MS David JirásekDavid Jirásek 06 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 0000
Daniel MaštaDaniel Mašta 05 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188Základní škola Kladno, C. B... 0193
Mikuláš ChaloupkaMikuláš Chaloupka 05 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0437
MS Jáchym BečkaJáchym Bečka 05 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0000
Lukáš LorencLukáš Lorenc 05 Amálská 2511, KladnoAmálská 2511, Kladno 0129
Pavel ŠtěpánPavel Štěpán 05 Amálská 2511, KladnoAmálská 2511, Kladno 0131
Dominik SvobodaDominik Svoboda 05 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 0000
Jan BrabecJan Brabec 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0218
MS Vojtěch ŠvejdaVojtěch Švejda 18 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 0000
MS Kvido ReitmaierKvido Reitmaier 05 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 0000
Martin VondraMartin Vondra 18 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 0350
Ondřej VandasOndřej Vandas 05 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0000
Kyrylo KondratenkoKyrylo Kondratenko 05 ZŠ PcheryZŠ Pchery 0272
Denis BorovkaDenis Borovka 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0176
Štěpán HanuščíkŠtěpán Hanuščík 05 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 0524
Antonín PiroutAntonín Pirout 05 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 0200
Jakub CingrJakub Cingr 05 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188Základní škola Kladno, C. B... 0092
MS Jan SmolákJan Smolák 05 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 0000
Jakub HonkeJakub Honke 06 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 0190
David ČackýDavid Čacký 05 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 0181
Josef ŠpalekJosef Špalek 05 8. Základní škola Kladno8. Základní škola Kladno 0691
Michal JelínekMichal Jelínek 05 8. Základní škola Kladno8. Základní škola Kladno 0446
Karel BenneteKarel Bennete 05 8. Základní škola Kladno8. Základní škola Kladno 0000
Bronislav FichtnerBronislav Fichtner 05 8. Základní škola Kladno8. Základní škola Kladno 0299
Ondřej HodisOndřej Hodis 05 8. Základní škola Kladno8. Základní škola Kladno 0038
Ondřej SkálaOndřej Skála 05 8. Základní škola Kladno8. Základní škola Kladno 0408
X PorglX Porgl 06 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 0258
X KodroňX Kodroň 05 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 0000
Lukáš VáňaLukáš Váňa 05 8. Základní škola Kladno8. Základní škola Kladno 0000
Václav KalinaVáclav Kalina 05 2. ZŠ Kladno2. ZŠ Kladno 0477
Petr HudečekPetr Hudeček 05 2. ZŠ Kladno2. ZŠ Kladno 0866
Jiří BendlJiří Bendl 05 2. ZŠ Kladno2. ZŠ Kladno 0427
Adam VinšAdam Vinš 05 2. ZŠ Kladno2. ZŠ Kladno 0410
Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 2. ZŠ Kladno2. ZŠ Kladno 0183
Filip ŠkardaFilip Škarda 05 2. ZŠ Kladno2. ZŠ Kladno 0211
Dan VydraDan Vydra 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0000
Štěpán1 KračekŠtěpán1 Kraček 05 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 0470
Jiří TomiškaJiří Tomiška 04 3.ZŠ Slaný, Rabasova 8213.ZŠ Slaný, Rabasova 821 0000
Tomáš CoufalTomáš Coufal 04 3.ZŠ Slaný, Rabasova 8213.ZŠ Slaný, Rabasova 821 0000
Jiří HadačJiří Hadač 04 3.ZŠ Slaný, Rabasova 8213.ZŠ Slaný, Rabasova 821 0000
Lukáš HerčíkLukáš Herčík 04 3.ZŠ Slaný, Rabasova 8213.ZŠ Slaný, Rabasova 821 0000
Martin KemrMartin Kemr 04 3.ZŠ Slaný, Rabasova 8213.ZŠ Slaný, Rabasova 821 0000
Ondřej KramosilOndřej Kramosil 06 3.ZŠ Slaný, Rabasova 8213.ZŠ Slaný, Rabasova 821 0000
Tomáš SmetanaTomáš Smetana 04 3.ZŠ Slaný, Rabasova 8213.ZŠ Slaný, Rabasova 821 0000
Arnošt SyrovátkaArnošt Syrovátka 04 3.ZŠ Slaný, Rabasova 8213.ZŠ Slaný, Rabasova 821 0000
Adam ŠťastnýAdam Šťastný 04 3.ZŠ Slaný, Rabasova 8213.ZŠ Slaný, Rabasova 821 0000
Petr VětrovskýPetr Větrovský 04 3.ZŠ Slaný, Rabasova 8213.ZŠ Slaný, Rabasova 821 0000
Michal KovešlygetyMichal Kovešlygety 05 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 0000
Bořivoj PilátBořivoj Pilát 05 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 0000
Denis ŠvestkaDenis Švestka 05 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188Základní škola Kladno, C. B... 0000
Alex Daniel EppAlex Daniel Epp 05 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188Základní škola Kladno, C. B... 0000
Jan FolltinyJan Folltiny 05 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188Základní škola Kladno, C. B... 0000
Adam KubelkaAdam Kubelka 05 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188Základní škola Kladno, C. B... 0000
Zdeněk NedvědZdeněk Nedvěd 05 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188Základní škola Kladno, C. B... 0000
Daniel RampasDaniel Rampas 05 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188Základní škola Kladno, C. B... 0000
Sebastián RedlichSebastián Redlich 05 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188Základní škola Kladno, C. B... 0000
Sebastian RedlichSebastian Redlich 05 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188Základní škola Kladno, C. B... 0000
Lukáš RoškotLukáš Roškot 05 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188Základní škola Kladno, C. B... 0000
Lukáš ŠvestkaLukáš Švestka 05 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188Základní škola Kladno, C. B... 0000
Tomáš StarýTomáš Starý 05 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 0000
Jan MatějčekJan Matějček 05 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 0000
Dominik JíchaDominik Jícha 05 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0000
Jakub HodanJakub Hodan 04 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 0000
Lukáš MoravecLukáš Moravec 04 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 0000
Martin SkleničkaMartin Sklenička 05 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 0000
Celkem 132 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 3.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav RácMiroslav Rác
ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ...
05 56.74 0.00.00.00.00.00.00.0 365.00
2 Šimon VavroŠimon Vavro
ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ...
05 53.92 0.00.00.00.00.00.00.0 341.00
3 Vojtěch BroučekVojtěch Brouček
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
05 50.32 0.00.00.00.00.00.00.0 311.00
4 Matěj PřibylMatěj Přibyl
ZŠ PcheryZŠ Pchery
05 50.03 0.00.00.00.00.00.00.0 308.00
5 Šimon PospíšilŠimon Pospíšil
Amálská 2511, KladnoAmálská 2511, Kladno
05 47.75 0.00.00.00.00.00.00.0 289.00
6 Matouš DrechslerMatouš Drechsler
ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice
05 47.30 0.00.00.00.00.00.00.0 285.00
7 Filip BlažekFilip Blažek
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
05 46.68 0.00.00.00.00.00.00.0 280.00
8 Flavio SerpietriFlavio Serpietri
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ...
05 46.20 0.00.00.00.00.00.00.0 276.00
9 Arnošt ReckziegelArnošt Reckziegel
ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice
06 44.85 0.00.00.00.00.00.00.0 264.00
10 X PorglX Porgl
ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov
06 44.05 0.00.00.00.00.00.00.0 258.00
11 Filip FrolíkFilip Frolík
ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice
05 43.63 0.00.00.00.00.00.00.0 254.00
12 Martin OnřichMartin Onřich
ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov
05 42.70 0.00.00.00.00.00.00.0 247.00
13 Matouš ČížekMatouš Čížek
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
05 42.22 0.00.00.00.00.00.00.0 243.00
14 Marek CharvátMarek Charvát
ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A
05 40.20 0.00.00.00.00.00.00.0 226.00
15 Václav KalinaVáclav Kalina
2. ZŠ Kladno2. ZŠ Kladno
05 39.29 0.00.00.00.00.00.00.0 218.00
16 David RubešDavid Rubeš
ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov
05 38.51 0.00.00.00.00.00.00.0 212.00
17 Matyáš MejtskýMatyáš Mejtský
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
05 38.12 0.00.00.00.00.00.00.0 209.00
18 Martin DonynetsMartin Donynets
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
06 37.99 0.00.00.00.00.00.00.0 208.00
19 Jakub ŠípekJakub Šípek
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ...
06 37.64 0.00.00.00.00.00.00.0 205.00
20 Michal JelínekMichal Jelínek
8. Základní škola Kladno8. Základní škola Kladno
05 36.67 0.00.00.00.00.00.00.0 197.00
21 Vojtěch VelaVojtěch Vela
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ...
06 35.91 0.00.00.00.00.00.00.0 191.00
22 Štěpán RájekŠtěpán Rájek
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
05 35.06 0.00.00.00.00.00.00.0 184.00
23 Karel BrůčekKarel Brůček
Amálská 2511, KladnoAmálská 2511, Kladno
05 34.63 0.00.00.00.00.00.00.0 180.00
24 Ondřej SkálaOndřej Skála
8. Základní škola Kladno8. Základní škola Kladno
05 34.24 0.00.00.00.00.00.00.0 177.00
25 Matěj ŠtěpánMatěj Štěpán
Gymnázium KladnoGymnázium Kladno
05 32.66 0.00.00.00.00.00.00.0 165.00
26 Josef HůlaJosef Hůla
ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno
05 32.25 0.00.00.00.00.00.00.0 161.00
27 Adam VinšAdam Vinš
2. ZŠ Kladno2. ZŠ Kladno
05 32.06 0.00.00.00.00.00.00.0 160.00
28 Lukáš VáňaLukáš Váňa
8. Základní škola Kladno8. Základní škola Kladno
05 31.89 0.00.00.00.00.00.00.0 158.00
29 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek
2. ZŠ Kladno2. ZŠ Kladno
06 31.83 0.00.00.00.00.00.00.0 158.00
30 Petr HoffmannPetr Hoffmann
ZŠ UnhošťZŠ Unhošť
05 31.71 0.00.00.00.00.00.00.0 157.00
31 Roman KurhanRoman Kurhan
Gymnázium KladnoGymnázium Kladno
05 29.99 0.00.00.00.00.00.00.0 143.00
32 Matěj LipertMatěj Lipert
ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A
06 29.21 0.00.00.00.00.00.00.0 137.00
33 Matěj KazíkMatěj Kazík
ZŠ UnhošťZŠ Unhošť
05 26.33 0.00.00.00.00.00.00.0 115.00
34 Jakub SmetanaJakub Smetana
Gymnázium KladnoGymnázium Kladno
05 25.66 0.00.00.00.00.00.00.0 109.00
35 Josef TomášekJosef Tomášek
ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ...
05 25.58 0.00.00.00.00.00.00.0 109.00
36 Ondřej HodisOndřej Hodis
8. Základní škola Kladno8. Základní škola Kladno
05 21.85 0.00.00.00.00.00.00.0 80.00
37 Tomáš HronTomáš Hron
ZŠ PcheryZŠ Pchery
05 20.77 0.00.00.00.00.00.00.0 72.00
MS Matěj PtáčekMatěj Ptáček
ZŠ UnhošťZŠ Unhošť
05 44.05
Celkem 38 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Ema SojkováEma Sojková 05 Amálská 2511, Kladno AAmálská 2511, Kladno A 0000
Doris PokornáDoris Pokorná 05 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 0559
Dominika NovotnáDominika Novotná 05 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 0546
Eliška ChmelařováEliška Chmelařová 05 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 0000
Barbora HromádkováBarbora Hromádková 05 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188Základní škola Kladno, C. B... 0000
Eliška StolárováEliška Stolárová 05 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188Základní škola Kladno, C. B... 0353
Victoria MarečkováVictoria Marečková 05 základní škola vašatova, kladnozákladní škola vašatova, k... 0166
Dita DědicováDita Dědicová 05 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0289
Kateřina PlasováKateřina Plasová 05 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0270
MS Mariana PetákováMariana Petáková 05 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 0000
MS Amálie HubkováAmálie Hubková 05 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 0000
Natálie PaterováNatálie Paterová 05 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 0823
Linda PapcúnováLinda Papcúnová 05 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 0293
Vanessa VackováVanessa Vacková 05 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 0603
Kateřina NovotnáKateřina Novotná 06 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 0696
Tereza HezinováTereza Hezinová 05 3.ZŠ Slaný, Rabasova 821 A3.ZŠ Slaný, Rabasova 821 A 0977
Veronika LapáčkováVeronika Lapáčková 05 základní škola vašatova, kladnozákladní škola vašatova, k... 0768
Kateřina KochováKateřina Kochová 06 základní škola vašatova, kladnozákladní škola vašatova, k... 0148
Sára BoutouilováSára Boutouilová 06 základní škola vašatova, kladnozákladní škola vašatova, k... 0462
Tereza PodařilováTereza Podařilová 05 Amálská 2511, Kladno AAmálská 2511, Kladno A 0752
Anna HarantováAnna Harantová 05 Amálská 2511, Kladno AAmálská 2511, Kladno A 0783
Emma CardováEmma Cardová 05 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 0000
Lucie SerbouskováLucie Serbousková 05 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 1034
Markéta KosováMarkéta Kosová 05 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 0830
Tereza Procházková Tereza Procházková 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0000
Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 1409
Laura FikesováLaura Fikesová 06 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0374
Barbora KáňováBarbora Káňová 06 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 1392
Natálie ChválováNatálie Chválová 06 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0412
Eliška NovákováEliška Nováková 06 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0000
Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 1672
Daniela CívkováDaniela Cívková 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 1013
Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0523
Viktorie VackováViktorie Vacková 05 ZŠ PcheryZŠ Pchery 0511
Kristýna BeznoskováKristýna Beznosková 05 ZŠ PcheryZŠ Pchery 0293
Nikola JelínkováNikola Jelínková 05 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 0734
Tina DolínskáTina Dolínská 05 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 0884
Sabina ČernáSabina Černá 05 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 0275
Anastázie SteinbergerováAnastázie Steinbergerová 05 3.ZŠ Slaný, Rabasova 821 A3.ZŠ Slaný, Rabasova 821 A 0630
Marie ZmátlíkováMarie Zmátlíková 05 3.ZŠ Slaný, Rabasova 821 A3.ZŠ Slaný, Rabasova 821 A 0257
Klára LakomáKlára Lakomá 06 Amálská 2511, KladnoAmálská 2511, Kladno 0534
Michaela JavůrkováMichaela Javůrková 05 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 0526
Johana KrobováJohana Krobová 05 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 0330
MS Eliška LacinováEliška Lacinová 05 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 0000
Martina MlchováMartina Mlchová 05 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0474
Alžběta HarantováAlžběta Harantová 05 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0626
Anna ČtrnáctáAnna Čtrnáctá 05 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0336
Lucie SvátkováLucie Svátková 05 základní škola vašatova, kladnozákladní škola vašatova, k... 0000
Johana NeumannováJohana Neumannová 06 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 0397
Nikola ŠebkováNikola Šebková 05 ZŠ PcheryZŠ Pchery 0254
Dominika NovotnáDominika Novotná 06 ZŠ PcheryZŠ Pchery 0135
Adéla BrichtováAdéla Brichtová 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0429
Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0376
Nikola VečeřováNikola Večeřová 06 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0404
Beáta ŠestákováBeáta Šestáková 06 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0000
Alžběta NovotnáAlžběta Novotná 06 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0331
Daniela RůžencováDaniela Růžencová 05 3.ZŠ Slaný, Rabasova 821 A3.ZŠ Slaný, Rabasova 821 A 0000
Natálie RůžičkováNatálie Růžičková 06 3.ZŠ Slaný, Rabasova 821 A3.ZŠ Slaný, Rabasova 821 A 0206
Justýna SvatošováJustýna Svatošová 05 Amálská 2511, Kladno AAmálská 2511, Kladno A 0616
Anna FenclováAnna Fenclová 05 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 0238
Anna NěmcováAnna Němcová 06 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 0307
MS Kristýna LindováKristýna Lindová 05 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 0000
Tereza TvrdáTereza Tvrdá 05 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188Základní škola Kladno, C. B... 0808
Karolína CísařováKarolína Císařová 06 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188Základní škola Kladno, C. B... 0428
Rozálie HacklováRozálie Hacklová 05 základní škola vašatova, kladnozákladní škola vašatova, k... 0106
Ema HrabákováEma Hrabáková 05 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 0000
Eva ŠimkováEva Šimková 06 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 0617
Natálie DostálováNatálie Dostálová 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0000
Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0542
Eva SmolíkováEva Smolíková 05 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0389
Aneta PříbrskáAneta Příbrská 05 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0939
Zuzana KudláčkováZuzana Kudláčková 06 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0738
Veronika SeidlováVeronika Seidlová 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0520
Eliška KrejčíkováEliška Krejčíková 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0000
Nikola LukavskáNikola Lukavská 05 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 0481
Natálie KeresztesováNatálie Keresztesová 05 Amálská 2511, Kladno AAmálská 2511, Kladno A 0312
Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 Amálská 2511, KladnoAmálská 2511, Kladno 0427
Nikola SamcováNikola Samcová 05 3.ZŠ Slaný, Rabasova 821 A3.ZŠ Slaný, Rabasova 821 A 0235
Rozálie KrajcováRozálie Krajcová 05 3.ZŠ Slaný, Rabasova 821 A3.ZŠ Slaný, Rabasova 821 A 0286
Karolína LebruškováKarolína Lebrušková 05 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 0000
Karolína KlemptováKarolína Klemptová 05 3.ZŠ Slaný, Rabasova 821 A3.ZŠ Slaný, Rabasova 821 A 0298
Denisa KondášováDenisa Kondášová 05 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 0342
Aneta ZůzováAneta Zůzová 05 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 0000
MS Anna DyčkaAnna Dyčka 05 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 0000
Diana BeníškováDiana Beníšková 05 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0194
Klára NeubauerováKlára Neubauerová 05 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0225
Karolína CísařováKarolína Císařová 05 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188Základní škola Kladno, C. B... 0234
Tereza ŠkarbanováTereza Škarbanová 05 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188Základní škola Kladno, C. B... 0000
Ellen ZajícováEllen Zajícová 05 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188Základní škola Kladno, C. B... 0308
Nicol BečvářováNicol Bečvářová 05 3.ZŠ Slaný, Rabasova 821 A3.ZŠ Slaný, Rabasova 821 A 0000
Barbora ŠtrachováBarbora Štrachová 05 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 0220
Tereza Marie FrankováTereza Marie Franková 05 základní škola vašatova, kladnozákladní škola vašatova, k... 0167
Renata ZemancováRenata Zemancová 05 ZŠ PcheryZŠ Pchery 0178
Anna SuchochlebováAnna Suchochlebová 05 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0269
Carolina FormánkováCarolina Formánková 06 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0854
Karolína LandováKarolína Landová 06 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 0257
Nikola HmírováNikola Hmírová 05 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 0322
Karolína MaláKarolína Malá 05 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 0430
Magdalena TaušováMagdalena Taušová 05 3.ZŠ Slaný, Rabasova 821 A3.ZŠ Slaný, Rabasova 821 A 0625
Nella DoušováNella Doušová 05 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 0000
Nela ProcházkováNela Procházková 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0470
Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0000
Adéla MalikováAdéla Maliková 06 základní škola vašatova, kladnozákladní škola vašatova, k... 0000
Leontýna MejdrováLeontýna Mejdrová 05 ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A 0618
Alžběta ŠebelováAlžběta Šebelová 05 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 0239
Veronika ProcházkováVeronika Procházková 05 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 0239
Eliška NovákováEliška Nováková 05 ZŠ UnhošťZŠ Unhošť 0000
Natálie ZímováNatálie Zímová 05 ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov 0312
Ema HrabákováEma Hrabáková 05 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 0122
Kateřina JelínkováKateřina Jelínková 06 základní škola vašatova, kladno Bzákladní škola vašatova, k... 0000
Adéla CísařováAdéla Císařová 05 základní škola vašatova, kladno Bzákladní škola vašatova, k... 0219
Kristýna KlaudováKristýna Klaudová 06 8. Základní škola Kladno8. Základní škola Kladno 1078
Anna ČihákováAnna Čiháková 06 8. Základní škola Kladno8. Základní škola Kladno 0235
Sára ZimmermanováSára Zimmermanová 05 8. Základní škola Kladno8. Základní škola Kladno 0709
Bára VinařováBára Vinařová 05 8. Základní škola Kladno8. Základní škola Kladno 0213
Kateřina RůžkováKateřina Růžková 05 8. Základní škola Kladno8. Základní škola Kladno 0206
Veronika StehlíkováVeronika Stehlíková 05 8. Základní škola Kladno8. Základní škola Kladno 0600
Monika TrynerováMonika Trynerová 05 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 0000
Tereza ŠochováTereza Šochová 06 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 0205
Petra KlečkováPetra Klečková 05 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ... 0413
Karolína RejdováKarolína Rejdová 06 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 0234
Karolína JanoušováKarolína Janoušová 06 2. ZŠ Kladno2. ZŠ Kladno 0245
Kateřina TorazováKateřina Torazová 06 2. ZŠ Kladno2. ZŠ Kladno 0200
Nikola NovákováNikola Nováková 06 2. ZŠ Kladno2. ZŠ Kladno 0355
Klára ŠvermováKlára Švermová 05 2. ZŠ Kladno2. ZŠ Kladno 0315
Barbora ŠimonováBarbora Šimonová 05 2. ZŠ Kladno2. ZŠ Kladno 0312
Eliška StříbrskáEliška Stříbrská 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0309
Aneta ZajícováAneta Zajícová 05 2. ZŠ Kladno2. ZŠ Kladno 0192
Rozálie DragounováRozálie Dragounová 06 2. ZŠ Kladno2. ZŠ Kladno 0428
Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 2. ZŠ Kladno2. ZŠ Kladno 0825
Michaela Sládková;Michaela Sládková; 05 2. ZŠ Kladno2. ZŠ Kladno 0121
Karolína NovákováKarolína Nováková 05 2. ZŠ Kladno2. ZŠ Kladno 0271
Adéla ŠpičkováAdéla Špičková 04 3.ZŠ Slaný, Rabasova 8213.ZŠ Slaný, Rabasova 821 0000
Zuzana HanušováZuzana Hanušová 04 3.ZŠ Slaný, Rabasova 8213.ZŠ Slaný, Rabasova 821 0000
Hana PlacatkováHana Placatková 06 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 0000
Viktorie KlímováViktorie Klímová 06 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 0000
Barbora LíbováBarbora Líbová 05 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 0000
Barbora LíbováBarbora Líbová 05 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 0000
Klára Marie NovotnáKlára Marie Novotná 05 ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno 0000
Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková 06 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0357
Jana KorytkováJana Korytková 05 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188Základní škola Kladno, C. B... 0000
Eliška MoravcováEliška Moravcová 05 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188Základní škola Kladno, C. B... 0000
Veronika PavlíčkováVeronika Pavlíčková 05 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188Základní škola Kladno, C. B... 0000
Nikola PokornáNikola Pokorná 05 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188Základní škola Kladno, C. B... 0000
Kristýna PolívkováKristýna Polívková 05 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188Základní škola Kladno, C. B... 0000
Viktorie SlanáViktorie Slaná 05 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ... 0000
Kateřina JurgovskáKateřina Jurgovská 04 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 0000
Štěpán KračekŠtěpán Kraček 05 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 0000
Andrea VlkováAndrea Vlková 04 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 0000
Štěpánka VorlíčkováŠtěpánka Vorlíčková 05 ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice 0000
Kateřina KružíkováKateřina Kružíková 05 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0275
Celkem 151 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 3.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 10 Carolina FormánkováCarolina Formánková
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
06 42.36 42,360.00.042,360.00.00.0 384.00
2 Aneta PříbrskáAneta Příbrská
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ...
05 40.88 40,880.00.040,880.00.00.0 366.00
3 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
06 40.15 40,150.00.040,150.00.00.0 357.00
4 Denisa KondášováDenisa Kondášová
ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov
05 38.88 38,880.00.038,880.00.00.0 342.00
5 Johana KrobováJohana Krobová
ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov
05 37.96 37,960.00.037,960.00.00.0 330.00
6 21 Magdalena TaušováMagdalena Taušová
3.ZŠ Slaný, Rabasova 821 A3.ZŠ Slaný, Rabasova 821 A
05 36.55 36,550.00.036,550.00.00.0 313.00
7 Eliška StříbrskáEliška Stříbrská
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
05 36.22 36,220.00.036,220.00.00.0 309.00
8 Ellen ZajícováEllen Zajícová
Základní škola Kladno, C. Boudy 1188Základní škola Kladno, C. B...
05 36.08 36,080.00.036,080.00.00.0 308.00
9 Karolína KlemptováKarolína Klemptová
3.ZŠ Slaný, Rabasova 821 A3.ZŠ Slaný, Rabasova 821 A
05 35.31 35,310.00.035,310.00.00.0 298.00
10 Nicol BečvářováNicol Bečvářová
3.ZŠ Slaný, Rabasova 821 A3.ZŠ Slaný, Rabasova 821 A
05 35.28 35,280.00.035,280.00.00.0 298.00
11 Tereza HassmannováTereza Hassmannová
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
06 34.68 34,680.00.034,680.00.00.0 291.00
12 32 Aneta ZůzováAneta Zůzová
ZŠ, ZUŠ a MŠ StochovZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov
05 33.74 33,740.00.033,740.00.00.0 280.00
13 Karolína NovákováKarolína Nováková
2. ZŠ Kladno2. ZŠ Kladno
05 33.03 33,030.00.033,030.00.00.0 271.00
14 Anna SuchochlebováAnna Suchochlebová
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ...
05 32.86 32,860.00.032,860.00.00.0 269.00
15 Zuzana KudláčkováZuzana Kudláčková
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
06 32.02 32,020.00.032,020.00.00.0 259.00
16 Karolína LandováKarolína Landová
ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ...
06 31.87 31,870.00.031,870.00.00.0 257.00
17 Nikola HmírováNikola Hmírová
ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ...
05 30.25 30,250.00.030,250.00.00.0 238.00
18 Karolína CísařováKarolína Císařová
Základní škola Kladno, C. Boudy 1188Základní škola Kladno, C. B...
05 29.89 29,890.00.029,890.00.00.0 234.00
19 34 Klára NeubauerováKlára Neubauerová
Gymnázium KladnoGymnázium Kladno
05 29.13 29,130.00.029,130.00.00.0 225.00
20 Barbora ŠtrachováBarbora Štrachová
ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A
05 28.75 28,750.00.028,750.00.00.0 220.00
21 Nikola ŠebkováNikola Šebková
ZŠ PcheryZŠ Pchery
05 28.71 28,710.00.028,710.00.00.0 220.00
22 Justýna SvatošováJustýna Svatošová
Amálská 2511, KladnoAmálská 2511, Kladno
05 27.88 27,880.00.027,880.00.00.0 210.00
23 Kateřina RůžkováKateřina Růžková
8. Základní škola Kladno8. Základní škola Kladno
05 27.50 27,500.00.027,500.00.00.0 206.00
24 Kateřina TorazováKateřina Torazová
2. ZŠ Kladno2. ZŠ Kladno
06 26.98 26,980.00.026,980.00.00.0 200.00
25 Tereza PodařilováTereza Podařilová
Amálská 2511, KladnoAmálská 2511, Kladno
05 26.93 26,930.00.026,930.00.00.0 199.00
26 Eliška KrejčíkováEliška Krejčíková
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
05 26.89 26,890.00.026,890.00.00.0 199.00
27 Diana BeníškováDiana Beníšková
Gymnázium KladnoGymnázium Kladno
05 26.49 26,490.00.026,490.00.00.0 194.00
28 Karolína MaláKarolína Malá
ZŠ Norská Kladno AZŠ Norská Kladno A
05 25.86 25,860.00.025,860.00.00.0 187.00
29 Eliška NovákováEliška Nováková
ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská ...
06 25.75 25,750.00.025,750.00.00.0 186.00
30 23 Renata ZemancováRenata Zemancová
ZŠ PcheryZŠ Pchery
05 25.05 25,050.00.025,050.00.00.0 178.00
31 38 Leontýna MejdrováLeontýna Mejdrová
ZŠ Norská KladnoZŠ Norská Kladno
05 24.66 24,660.00.024,660.00.00.0 173.00
32 Dita DědicováDita Dědicová
Gymnázium KladnoGymnázium Kladno
05 24.29 24,290.00.024,290.00.00.0 169.00
33 37 Tereza Marie FrankováTereza Marie Franková
základní škola vašatova, kladnozákladní škola vašatova, k...
05 24.10 24,100.00.024,100.00.00.0 167.00
34 Victoria MarečkováVictoria Marečková
základní škola vašatova, kladnozákladní škola vašatova, k...
05 24.00 24,000.00.024,000.00.00.0 166.00
35 Kristýna KlaudováKristýna Klaudová
8. Základní škola Kladno8. Základní škola Kladno
06 23.30 23,300.00.023,300.00.00.0 158.00
36 9 Nella DoušováNella Doušová
ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská ...
05 22.63 22,630.00.022,630.00.00.0 150.00
37 Nikola NovákováNikola Nováková
2. ZŠ Kladno2. ZŠ Kladno
06 21.68 21,680.00.021,680.00.00.0 139.00
38 Tereza ŠkarbanováTereza Škarbanová
Základní škola Kladno, C. Boudy 1188Základní škola Kladno, C. B...
05 20.41 20,410.00.020,410.00.00.0 125.00
39 Ema HrabákováEma Hrabáková
ZŠ TuchloviceZŠ Tuchlovice
05 20.17 20,170.00.020,170.00.00.0 122.00
40 Veronika LapáčkováVeronika Lapáčková
základní škola vašatova, kladnozákladní škola vašatova, k...
05 17.38 17,380.00.017,380.00.00.0 92.00
MS Kristýna LindováKristýna Lindová
ZŠ UnhošťZŠ Unhošť
05 40.39
MS Eliška LacinováEliška Lacinová
ZŠ UnhošťZŠ Unhošť
05 29.16
MS Anna DyčkaAnna Dyčka
ZŠ UnhošťZŠ Unhošť
05 30.06
Celkem 43 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Moskevská Kladno{8} 1096
2 2. ZŠ Kladno{8} 866
3 Amálská 2511, Kladno{8} 813
4 Sportovní gymnázium Kladno{8} 766
5 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447{8} 731
6 8. Základní škola Kladno{8} 691
7 ZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov{8} 661
8 ZŠ Tuchlovice{8} 648
9 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115{8} 646
10 ZŠ Norská Kladno{8} 637
11 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447{8} 631
12 Amálská 2511, Kladno{8} 605
13 ZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov{8} 592
14 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447{8} 591
15 ZŠ Tuchlovice{8} 582
16 ZŠ Unhošť{8} 573
17 ZŠ Moskevská Kladno{8} 568
18 ZŠ Norská Kladno{8} 542
19 ZŠ Pchery{8} 537
20 ZŠ Norská Kladno{8} 524
21 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115{8} 520
22 ZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov{8} 506
23 Gymnázium Kladno{8} 479
24 2. ZŠ Kladno{8} 477
25 ZŠ Pchery{8} 476
26 ZŠ Tuchlovice{8} 470
27 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447{8} 461
28 Sportovní gymnázium Kladno{8} 456
29 Gymnázium Kladno{8} 452
30 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115{8} 451
31 Amálská 2511, Kladno{8} 446
31 8. Základní škola Kladno{8} 446
33 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115{8} 444
34 ZŠ Moskevská Kladno{8} 440
35 Gymnázium Kladno{8} 437
36 2. ZŠ Kladno{8} 427
37 Sportovní gymnázium Kladno{8} 426
37 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115{8} 426
39 ZŠ Tuchlovice{8} 424
40 ZŠ Pchery{8} 422
41 Sportovní gymnázium Kladno{8} 413
42 2. ZŠ Kladno{8} 410
43 8. Základní škola Kladno{8} 408
44 ZŠ Moskevská Kladno{8} 398
45 ZŠ Moskevská Kladno{8} 386
46 ZŠ Unhošť{8} 362
47 Amálská 2511, Kladno{8} 356
48 ZŠ Unhošť{8} 350
49 Gymnázium Kladno{8} 312
50 Sportovní gymnázium Kladno{8} 311
51 8. Základní škola Kladno{8} 299
52 ZŠ Unhošť{8} 295
53 ZŠ Tuchlovice{8} 285
54 ZŠ Pchery{8} 272
55 ZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov{8} 258
56 ZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov{8} 247
57 ZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov{8} 232
58 ZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov{8} 231
59 ZŠ Norská Kladno{8} 226
60 Sportovní gymnázium Kladno{8} 225
60 ZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov{8} 225
62 Sportovní gymnázium Kladno{8} 218
63 2. ZŠ Kladno{8} 211
64 ZŠ Moskevská Kladno{8} 208
65 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115{8} 205
66 Sportovní gymnázium Kladno{8} 200
66 ZŠ Unhošť{8} 200
68 ZŠ Pchery{8} 196
69 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188{8} 193
70 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447{8} 190
71 ZŠ Tuchlovice{8} 188
72 2. ZŠ Kladno{8} 183
73 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447{8} 181
74 ZŠ Moskevská Kladno{8} 176
75 Gymnázium Kladno{8} 165
76 ZŠ Norská Kladno{8} 161
77 ZŠ Norská Kladno{8} 153
78 Gymnázium Kladno{8} 143
79 Amálská 2511, Kladno{8} 131
80 Amálská 2511, Kladno{8} 129
80 ZŠ Norská Kladno{8} 129
82 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188{8} 92
83 Gymnázium Kladno{8} 80
84 ZŠ Pchery{8} 72
85 Gymnázium Kladno{8} 71
86 8. Základní škola Kladno{8} 38
87 8. Základní škola Kladno{8} 0
87 ZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov{8} 0
87 8. Základní škola Kladno{8} 0
87 ZŠ Unhošť{8} 0
87 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115{8} 0
87 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447{8} 0
87 ZŠ Unhošť{8} 0
87 ZŠ Unhošť{8} 0
87 Gymnázium Kladno{8} 0
87 ZŠ Moskevská Kladno{8} 0
87 3.ZŠ Slaný, Rabasova 821{8} 0
87 3.ZŠ Slaný, Rabasova 821{8} 0
87 3.ZŠ Slaný, Rabasova 821{8} 0
87 3.ZŠ Slaný, Rabasova 821{8} 0
87 3.ZŠ Slaný, Rabasova 821{8} 0
87 3.ZŠ Slaný, Rabasova 821{8} 0
87 3.ZŠ Slaný, Rabasova 821{8} 0
87 3.ZŠ Slaný, Rabasova 821{8} 0
87 3.ZŠ Slaný, Rabasova 821{8} 0
87 3.ZŠ Slaný, Rabasova 821{8} 0
87 ZŠ Norská Kladno{8} 0
87 ZŠ Norská Kladno{8} 0
87 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188{8} 0
87 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188{8} 0
87 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188{8} 0
87 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188{8} 0
87 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188{8} 0
87 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188{8} 0
87 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188{8} 0
87 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188{8} 0
87 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188{8} 0
87 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188{8} 0
87 ZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov{8} 0
87 ZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov{8} 0
87 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115{8} 0
87 ZŠ Tuchlovice{8} 0
87 ZŠ Tuchlovice{8} 0
87 ZŠ Tuchlovice{8} 0
87 Gymnázium Kladno{8} 0
87 ZŠ Moskevská Kladno{8} 0
87 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447{8} 0
87 Sportovní gymnázium Kladno{8} 0
87 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115{8} 0
87 ZŠ Norská Kladno{8} 0
87 ZŠ Moskevská Kladno{8} 0
87 ZŠ Tuchlovice{8} 0
Celkem 132 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Moskevská Kladno{8} 1672
2 Sportovní gymnázium Kladno{8} 1409
3 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115{8} 1392
4 8. Základní škola Kladno{8} 1078
5 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447{8} 1034
6 ZŠ Moskevská Kladno{8} 1013
7 3.ZŠ Slaný, Rabasova 821{8} 977
8 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115{8} 939
9 ZŠ Tuchlovice{8} 884
10 Sportovní gymnázium Kladno{8} 854
11 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447{8} 830
12 2. ZŠ Kladno{8} 825
13 ZŠ Unhošť{8} 823
14 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188{8} 808
15 Amálská 2511, Kladno{8} 783
16 základní škola vašatova, kladno{8} 768
17 Amálská 2511, Kladno{8} 752
18 Sportovní gymnázium Kladno{8} 738
19 ZŠ Tuchlovice{8} 734
20 8. Základní škola Kladno{8} 709
21 ZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov{8} 696
22 3.ZŠ Slaný, Rabasova 821{8} 630
23 Gymnázium Kladno{8} 626
24 3.ZŠ Slaný, Rabasova 821{8} 625
25 ZŠ Norská Kladno{8} 618
26 ZŠ Tuchlovice{8} 617
27 Amálská 2511, Kladno{8} 616
28 ZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov{8} 603
29 8. Základní škola Kladno{8} 600
30 ZŠ Norská Kladno{8} 559
31 ZŠ Norská Kladno{8} 546
32 ZŠ Moskevská Kladno{8} 542
33 Amálská 2511, Kladno{8} 534
34 ZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov{8} 526
35 ZŠ Moskevská Kladno{8} 523
36 Sportovní gymnázium Kladno{8} 520
37 ZŠ Pchery{8} 511
38 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447{8} 481
39 Gymnázium Kladno{8} 474
40 Sportovní gymnázium Kladno{8} 470
41 základní škola vašatova, kladno{8} 462
42 ZŠ Norská Kladno{8} 430
43 ZŠ Moskevská Kladno{8} 429
44 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188{8} 428
44 2. ZŠ Kladno{8} 428
46 Amálská 2511, Kladno{8} 427
47 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115{8} 413
48 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115{8} 412
49 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115{8} 404
50 ZŠ Tuchlovice{8} 397
51 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115{8} 389
52 ZŠ Moskevská Kladno{8} 376
53 Sportovní gymnázium Kladno{8} 374
54 ZŠ Moskevská Kladno{8} 357
55 2. ZŠ Kladno{8} 355
56 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188{8} 353
57 ZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov{8} 342
58 Gymnázium Kladno{8} 336
59 Sportovní gymnázium Kladno{8} 331
60 ZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov{8} 330
61 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447{8} 322
62 2. ZŠ Kladno{8} 315
63 2. ZŠ Kladno{8} 312
63 ZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov{8} 312
63 Amálská 2511, Kladno{8} 312
66 ZŠ Moskevská Kladno{8} 309
67 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188{8} 308
68 ZŠ Unhošť{8} 307
69 3.ZŠ Slaný, Rabasova 821{8} 298
70 ZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov{8} 293
70 ZŠ Pchery{8} 293
72 Gymnázium Kladno{8} 289
73 3.ZŠ Slaný, Rabasova 821{8} 286
74 ZŠ Tuchlovice{8} 275
74 Gymnázium Kladno{8} 275
76 2. ZŠ Kladno{8} 271
77 Gymnázium Kladno{8} 270
78 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115{8} 269
79 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447{8} 257
79 3.ZŠ Slaný, Rabasova 821{8} 257
81 ZŠ Pchery{8} 254
82 2. ZŠ Kladno{8} 245
83 ZŠ Unhošť{8} 239
83 ZŠ Unhošť{8} 239
85 ZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov{8} 238
86 3.ZŠ Slaný, Rabasova 821{8} 235
86 8. Základní škola Kladno{8} 235
88 ZŠ Norská Kladno{8} 234
88 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188{8} 234
90 Gymnázium Kladno{8} 225
91 ZŠ Norská Kladno{8} 220
92 základní škola vašatova, kladno{8} 219
93 8. Základní škola Kladno{8} 213
94 8. Základní škola Kladno{8} 206
94 3.ZŠ Slaný, Rabasova 821{8} 206
96 ZŠ Norská Kladno{8} 205
97 2. ZŠ Kladno{8} 200
98 Gymnázium Kladno{8} 194
99 2. ZŠ Kladno{8} 192
100 ZŠ Pchery{8} 178
101 základní škola vašatova, kladno{8} 167
102 základní škola vašatova, kladno{8} 166
103 základní škola vašatova, kladno{8} 148
104 ZŠ Pchery{8} 135
105 ZŠ Tuchlovice{8} 122
106 2. ZŠ Kladno{8} 121
107 základní škola vašatova, kladno{8} 106
108 ZŠ Tuchlovice{8} 0
108 ZŠ Moskevská Kladno{8} 0
108 3.ZŠ Slaný, Rabasova 821{8} 0
108 ZŠ Unhošť{8} 0
108 základní škola vašatova, kladno{8} 0
108 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115{8} 0
108 ZŠ Unhošť{8} 0
108 Amálská 2511, Kladno{8} 0
108 ZŠ Unhošť{8} 0
108 ZŠ Unhošť{8} 0
108 ZŠ Norská Kladno{8} 0
108 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188{8} 0
108 ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115{8} 0
108 Sportovní gymnázium Kladno{8} 0
108 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447{8} 0
108 3.ZŠ Slaný, Rabasova 821{8} 0
108 3.ZŠ Slaný, Rabasova 821{8} 0
108 ZŠ Norská Kladno{8} 0
108 ZŠ Norská Kladno{8} 0
108 ZŠ Norská Kladno{8} 0
108 ZŠ Norská Kladno{8} 0
108 ZŠ Norská Kladno{8} 0
108 základní škola vašatova, kladno{8} 0
108 ZŠ Moskevská Kladno{8} 0
108 základní škola vašatova, kladno{8} 0
108 ZŠ Norská Kladno{8} 0
108 3.ZŠ Slaný, Rabasova 821{8} 0
108 ZŠ Unhošť{8} 0
108 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447{8} 0
108 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188{8} 0
108 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447{8} 0
108 ZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov{8} 0
108 ZŠ Unhošť{8} 0
108 Sportovní gymnázium Kladno{8} 0
108 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188{8} 0
108 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188{8} 0
108 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188{8} 0
108 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188{8} 0
108 Základní škola Kladno, C. Boudy 1188{8} 0
108 ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447{8} 0
108 ZŠ Tuchlovice{8} 0
108 ZŠ Tuchlovice{8} 0
108 ZŠ Tuchlovice{8} 0
108 ZŠ Tuchlovice{8} 0
Celkem 151 závodníků