Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie III

Kolín (4. 5. 2018)

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 4.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek ZadražilMarek Zadražil 05 6ZSKO6ZSKO 17 3:36.72 350.00
2 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 3ZSkolin A3ZSkolin A 6 3:37.81 342.00
3 PŘEMYSL KVASILPŘEMYSL KVASIL 06 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 13 3:39.09 333.00
4 Jan VyvialJan Vyvial 06 4ZSKO4ZSKO 11 3:39.61 329.00
5 Jan KubrychtJan Kubrycht 06 3ZSkolin A3ZSkolin A 5 3:40.28 324.00
6 Václav PetržálekVáclav Petržálek 06 ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980... 3 3:41.16 318.00
7 Matěj VeselýMatěj Veselý 05 3ZSkolin A3ZSkolin A 4 3:50.76 254.00
8 Michal KropáčekMichal Kropáček 06 ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980... 1 3:54.70 230.00
9 Jiří HelclJiří Helcl 06 6ZSKO6ZSKO 15 3:59.71 201.00
10 Oliver StuchlíkOliver Stuchlík 06 6ZSKO6ZSKO 16 4:01.13 193.00
11 Aleš HlavičkaAleš Hlavička 06 3ZSkolin B3ZSkolin B 8 4:01.54 191.00
12 Daniel PůžaDaniel Půža 05 3ZSkolin B3ZSkolin B 10 4:05.32 170.00
13 Konstantin KedelidzeKonstantin Kedelidze 06 4ZSKO4ZSKO 12 4:09.01 151.00
14 Lukáš MálekLukáš Málek 06 ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980... 2 4:11.96 137.00
15 MARTIN ŠPÍREKMARTIN ŠPÍREK 05 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 14 4:21.52 95.00
16 Adam KratochvílAdam Kratochvíl 06 3ZSkolin B3ZSkolin B 7 4:56.02 5.00
David ZadražilDavid Zadražil 05 3ZSkolin B3ZSkolin B 9 DNS
Celkem 17 závodníků
Běh 02 (pá, 4.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj NovákMatěj Novák 05 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 12 3:19.55 485.00
2 Šindelář Tomᚊindelář Tomáš 05 ZŠ Český Brod, Žitomířská 885ZŠ Český Brod, Žitomířská 885 1 3:25.38 437.00
3 Tomáš NovákTomáš Novák 05 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 13 3:33.40 375.00
4 Samuel PicekSamuel Picek 05 GYCBRODGYCBROD 15 3:34.45 367.00
5 Jonáš Jasoň HavlínJonáš Jasoň Havlín 06 GYCBRODGYCBROD 17 3:34.56 366.00
6 Vojtěch SýkoraVojtěch Sýkora 05 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 4 3:40.40 323.00
7 David VýbornýDavid Výborný 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 6 3:40.73 321.00
8 Šimon KučeraŠimon Kučera 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 8 3:41.08 319.00
9 Matěj BacílekMatěj Bacílek 06 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 5 3:41.69 314.00
10 Denis HübstDenis Hübst 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 7 3:41.90 313.00
11 Pučálka LukášPučálka Lukáš 06 ZŠ Český Brod, Žitomířská 885ZŠ Český Brod, Žitomířská 885 2 3:42.94 306.00
12 Kratzman PetrKratzman Petr 05 ZŠ Český Brod, Žitomířská 885ZŠ Český Brod, Žitomířská 885 3 3:44.64 294.00
13 Adam MarešAdam Mareš 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 9 3:51.61 249.00
14 Ondřej BenešOndřej Beneš 05 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 14 3:56.63 219.00
15 Filip ZhřívalFilip Zhříval 05 GYCBRODGYCBROD 16 3:58.62 207.00
16 Jan SynekJan Synek 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 10 4:03.13 182.00
17 Aleš MelicharAleš Melichar 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 11 4:18.97 106.00
Celkem 17 závodníků
Běh 03 (pá, 4.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek MálekMarek Málek 05 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 7 3:21.33 470.00
2 Leoš SmutnýLeoš Smutný 06 TYNECTYNEC 11 3:32.04 385.00
3 Filip DubčekFilip Dubček 05 TYNECTYNEC 10 3:38.38 338.00
4 Jan HolzbauerJan Holzbauer 06 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 18 3:45.97 285.00
5 Lukáš RichterLukáš Richter 05 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 15 3:47.03 278.00
6 Vojtěch FilipVojtěch Filip 05 TYNECTYNEC 12 3:48.57 268.00
7 Denis UrbanDenis Urban 05 ZŠ Kostelec nad Černými lesy AZŠ Kostelec nad Černými lesy A 2 3:48.64 268.00
8 Pavel FojtůPavel Fojtů 05 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 17 3:53.56 237.00
9 Pavel KončelPavel Končel 05 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 6 3:56.26 221.00
10 Petr KubelkaPetr Kubelka 05 ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍN AZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O... 5 3:56.88 217.00
11 Adam NovákAdam Novák 05 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 13 3:59.18 204.00
12 Pavel UrbanPavel Urban 06 ZŠ Kostelec nad Černými lesy AZŠ Kostelec nad Černými lesy A 1 3:59.59 201.00
13 Vladimír MelounVladimír Meloun 05 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 14 4:00.18 198.00
14 Štěpán PenaŠtěpán Pena 05 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 16 4:03.13 182.00
15 Jiří BlahoutJiří Blahout 05 ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍN AZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O... 4 4:07.85 157.00
16 Adam ApltauerAdam Apltauer 05 ZŠ PoříčanyZŠ Poříčany 9 4:13.81 128.00
17 Ondřej ŠubotnikOndřej Šubotnik 06 ZŠ Kostelec nad Černými lesy AZŠ Kostelec nad Černými lesy A 3 4:15.54 120.00
Marek NykodýmMarek Nykodým 05 ZŠ PoříčanyZŠ Poříčany 8 DNS
Celkem 18 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj NovákMatěj Novák 05 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 12 3:19.55 485.00
2 Marek MálekMarek Málek 05 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 7 3:21.33 470.00
3 Šindelář Tomᚊindelář Tomáš 05 ZŠ Český Brod, Žitomířská 885ZŠ Český Brod, Žitomířská 885 1 3:25.38 437.00
4 Leoš SmutnýLeoš Smutný 06 TYNECTYNEC 11 3:32.04 385.00
5 Tomáš NovákTomáš Novák 05 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 13 3:33.40 375.00
6 Samuel PicekSamuel Picek 05 GYCBRODGYCBROD 15 3:34.45 367.00
7 Jonáš Jasoň HavlínJonáš Jasoň Havlín 06 GYCBRODGYCBROD 17 3:34.56 366.00
8 Marek ZadražilMarek Zadražil 05 6ZSKO6ZSKO 17 3:36.72 350.00
9 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 3ZSkolin A3ZSkolin A 6 3:37.81 342.00
10 Filip DubčekFilip Dubček 05 TYNECTYNEC 10 3:38.38 338.00
11 PŘEMYSL KVASILPŘEMYSL KVASIL 06 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 13 3:39.09 333.00
12 Jan VyvialJan Vyvial 06 4ZSKO4ZSKO 11 3:39.61 329.00
13 Jan KubrychtJan Kubrycht 06 3ZSkolin A3ZSkolin A 5 3:40.28 324.00
14 Vojtěch SýkoraVojtěch Sýkora 05 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 4 3:40.40 323.00
15 David VýbornýDavid Výborný 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 6 3:40.73 321.00
16 Šimon KučeraŠimon Kučera 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 8 3:41.08 319.00
17 Václav PetržálekVáclav Petržálek 06 ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980... 3 3:41.16 318.00
18 Matěj BacílekMatěj Bacílek 06 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 5 3:41.69 314.00
19 Denis HübstDenis Hübst 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 7 3:41.90 313.00
20 Pučálka LukášPučálka Lukáš 06 ZŠ Český Brod, Žitomířská 885ZŠ Český Brod, Žitomířská 885 2 3:42.94 306.00
21 Kratzman PetrKratzman Petr 05 ZŠ Český Brod, Žitomířská 885ZŠ Český Brod, Žitomířská 885 3 3:44.64 294.00
22 Jan HolzbauerJan Holzbauer 06 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 18 3:45.97 285.00
23 Lukáš RichterLukáš Richter 05 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 15 3:47.03 278.00
24 Vojtěch FilipVojtěch Filip 05 TYNECTYNEC 12 3:48.57 268.00
25 Denis UrbanDenis Urban 05 ZŠ Kostelec nad Černými lesy AZŠ Kostelec nad Černými lesy A 2 3:48.64 268.00
26 Matěj VeselýMatěj Veselý 05 3ZSkolin A3ZSkolin A 4 3:50.76 254.00
27 Adam MarešAdam Mareš 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 9 3:51.61 249.00
28 Pavel FojtůPavel Fojtů 05 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 17 3:53.56 237.00
29 Michal KropáčekMichal Kropáček 06 ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980... 1 3:54.70 230.00
30 Pavel KončelPavel Končel 05 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 6 3:56.26 221.00
31 Ondřej BenešOndřej Beneš 05 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 14 3:56.63 219.00
32 Petr KubelkaPetr Kubelka 05 ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍN AZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O... 5 3:56.88 217.00
33 Filip ZhřívalFilip Zhříval 05 GYCBRODGYCBROD 16 3:58.62 207.00
34 Adam NovákAdam Novák 05 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 13 3:59.18 204.00
35 Pavel UrbanPavel Urban 06 ZŠ Kostelec nad Černými lesy AZŠ Kostelec nad Černými lesy A 1 3:59.59 201.00
36 Jiří HelclJiří Helcl 06 6ZSKO6ZSKO 15 3:59.71 201.00
37 Vladimír MelounVladimír Meloun 05 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 14 4:00.18 198.00
38 Oliver StuchlíkOliver Stuchlík 06 6ZSKO6ZSKO 16 4:01.13 193.00
39 Aleš HlavičkaAleš Hlavička 06 3ZSkolin B3ZSkolin B 8 4:01.54 191.00
40 Jan SynekJan Synek 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 10 4:03.13 182.00
40 Štěpán PenaŠtěpán Pena 05 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 16 4:03.13 182.00
42 Daniel PůžaDaniel Půža 05 3ZSkolin B3ZSkolin B 10 4:05.32 170.00
43 Jiří BlahoutJiří Blahout 05 ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍN AZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O... 4 4:07.85 157.00
44 Konstantin KedelidzeKonstantin Kedelidze 06 4ZSKO4ZSKO 12 4:09.01 151.00
45 Lukáš MálekLukáš Málek 06 ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980... 2 4:11.96 137.00
46 Adam ApltauerAdam Apltauer 05 ZŠ PoříčanyZŠ Poříčany 9 4:13.81 128.00
47 Ondřej ŠubotnikOndřej Šubotnik 06 ZŠ Kostelec nad Černými lesy AZŠ Kostelec nad Černými lesy A 3 4:15.54 120.00
48 Aleš MelicharAleš Melichar 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 11 4:18.97 106.00
49 MARTIN ŠPÍREKMARTIN ŠPÍREK 05 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 14 4:21.52 95.00
50 Adam KratochvílAdam Kratochvíl 06 3ZSkolin B3ZSkolin B 7 4:56.02 5.00
David ZadražilDavid Zadražil 05 3ZSkolin B3ZSkolin B 9 DNS
Marek NykodýmMarek Nykodým 05 ZŠ PoříčanyZŠ Poříčany 8 DNS