Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie IV

Kolín (16. 5. 2018)

skok daleký - Žáci

Žáci A (st, 16.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš PošíkLukáš Pošík
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A
02 5.37 5,374,695,075,375,190.00.0 455.00
2 Jan BrátJan Brát
4ZSKO B4ZSKO B
03 5.06 4,825,064,325,06-0.00.0 394.00
3 Michal TomanMichal Toman
3ZSkolin A3ZSkolin A
02 5.05 4,805,05x5,054,720.00.0 392.00
4 Zdeněk VítekZdeněk Vítek
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A
02 5.04 5,044,844,835,044,880.00.0 390.00
5 Pavel NovákPavel Novák
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A
04 4.81 4,814,564,544,81x0.00.0 346.00
6 Jiří PalečekJiří Paleček
ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374 AZŠ Kolín V, Ovčárecká 374 A
02 4.72 4,674,724,704,724,300.00.0 330.00
7 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina
3ZSkolin A3ZSkolin A
04 4.68 4,68x3,764,683,900.00.0 323.00
8 Maxmilián BurdaMaxmilián Burda
4ZSKO A4ZSKO A
02 4.65 4,654,604,514,654,410.00.0 317.00
9 44 Matěj BenešMatěj Beneš
ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374 AZŠ Kolín V, Ovčárecká 374 A
02 4.64 4,034,054,164,164,640.00.0 315.00
10 Adam JiráčekAdam Jiráček
4ZSKO A4ZSKO A
03 4.54 4,534,544,374,544,440.00.0 297.00
11 Miroslav KořínekMiroslav Kořínek
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
02 4.36 4,363,85x4,364,340.00.0 266.00
12 Martin ZrůstMartin Zrůst
ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980...
03 4.30 x4,094,304,304,270.00.0 255.00
13 Mathias PeetersMathias Peeters
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B
03 4.25 4,054,074,164,164,250.00.0 247.00
14 Tomáš KolářTomáš Kolář
4ZSKO4ZSKO
02 4.14 3,953,793,673,954,140.00.0 229.00
15 Jakub ŠípJakub Šíp
ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374 AZŠ Kolín V, Ovčárecká 374 A
03 4.13 4,084,134,054,134,000.00.0 227.00
MS Sebastián MichlSebastián Michl
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
04 4.07
17 Tomáš JirkůTomáš Jirků
3ZSkolin B3ZSkolin B
02 4.03 4,03x3,744,033,840.00.0 211.00
18 Matyáš SixtaMatyáš Sixta
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
02 4.01 x4,01x4,013,850.00.0 207.00
19 Adam ŽiškoAdam Žiško
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B
04 4.00 4,003,823,764,00x0.00.0 206.00
20 41 Jiří KaftanJiří Kaftan
3ZSkolin3ZSkolin
02 3.91 3,91x3,853,913,910.00.0 191.00
21 Filip ČápFilip Čáp
3ZSkolin B3ZSkolin B
03 3.76 x3,763,763,76x0.00.0 168.00
22 David FučíkDavid Fučík
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B
03 3.66 3,663,45-3,66-0.00.0 153.00
23 Šimon MlynářŠimon Mlynář
3ZSkolin B3ZSkolin B
03 3.51 x3,47x3,473,510.00.0 132.00
24= Ondřej NováčekOndřej Nováček
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
04 0.00 xxx0.0x0.00.0
24= David NáhlovskýDavid Náhlovský
4ZSKO B4ZSKO B
03 0.00 xxx0.0x0.00.0 0.00
Celkem 25 závodníků
Žáci B (st, 16.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
02 5.49 5,345,49x5,495,400.00.0 479.00
2 Vít ČerveňákVít Červeňák
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
02 4.95 4,954,764,454,954,950.00.0 373.00
3 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl
ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O...
04 4.91 4,824,914,824,914,860.00.0 365.00
4 Adam HojdaAdam Hojda
TYNECTYNEC
02 4.81 x4,814,644,814,600.00.0 346.00
5 Jakub SvobodaJakub Svoboda
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
04 4.73 4,534,644,734,734,500.00.0 332.00
6 Adam ČarnogurskýAdam Čarnogurský
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
02 4.57 3,884,464,304,464,570.00.0 303.00
7 Tomáš SodomaTomáš Sodoma
TYNECTYNEC
03 4.51 4,384,324,514,513,410.00.0 292.00
8 Lukáš NollLukáš Noll
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
03 4.48 4,334,454,484,484,460.00.0 287.00
9 Martin VedralMartin Vedral
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
03 4.35 4,04x4,354,35x0.00.0 264.00
10 Tadeáš KučeraTadeáš Kučera
ZŠ Kostelec nad Černými lesy AZŠ Kostelec nad Černými lesy A
03 4.30 4,30x3,834,304,280.00.0 255.00
11 Karel FišeraKarel Fišera
ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O...
03 4.27 3,854,134,254,254,270.00.0 250.00
12 Matěj GubišMatěj Gubiš
ZŠ Kostelec nad Černými lesy AZŠ Kostelec nad Černými lesy A
02 4.25 x3,15x3,154,250.00.0 247.00
13 25 Martin HruškaMartin Hruška
ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O...
04 4.21 4,05x4,214,21x0.00.0 240.00
14 13 Tomáš KašpaříkTomáš Kašpařík
ZŠ Kostelec nad Černými lesy AZŠ Kostelec nad Černými lesy A
03 4.15 4,152,563,954,15x0.00.0 230.00
15 Matěj BaladránMatěj Baladrán
GYCBRODGYCBROD
03 4.12 4,124,020.04,12x0.00.0 225.00
16 Vojtěch KrejzaVojtěch Krejza
GYCBRODGYCBROD
02 4.10 x4,100.04,10x0.00.0 222.00
17 18 Dominik DvořákDominik Dvořák
ZŠ PoříčanyZŠ Poříčany
03 4.04 4,004,034,044,04x0.00.0 212.00
18 Ondřej PolívkaOndřej Polívka
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
03 4.00 xxx0.04,000.00.0 206.00
19 Pavel HrdličkaPavel Hrdlička
ZŠ PoříčanyZŠ Poříčany
03 3.49 xx3,493,49x0.00.0 129.00
20 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík
ZŠ PoříčanyZŠ Poříčany
03 3.27 3,27x2,623,27x0.00.0 99.00
21= Petr SmolíkPetr Smolík
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
03 0.00 xxx0.0x0.00.0 0.00
21= Václav ŠámalVáclav Šámal
TYNECTYNEC
02 0.00 xxx0.0x0.00.0 0.00
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Žákyně

Žákyně A (st, 16.5.2018 - 07:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A
03 4.98 x4,874,964,964,980.00.0 554.00
2 1 Andrea VlkováAndrea Vlková
ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980...
04 4.60 4,524,584,424,584,600.00.0 454.00
3 5 Lucie MüllerováLucie Müllerová
ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374 AZŠ Kolín V, Ovčárecká 374 A
03 4.24 4,174,224,154,224,150.00.0 359.00
4 Barbora TicháBarbora Tichá
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
03 4.19 3,90x4,194,194,140.00.0 352.00
5 Karolína MAxováKarolína MAxová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A
03 4.16 xxx0.04,160.00.0 345.00
6 Viktorie SršňováViktorie Sršňová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A
04 4.06 4,044,01x4,044,060.00.0 322.00
7 Denisa UhlířováDenisa Uhlířová
ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374 AZŠ Kolín V, Ovčárecká 374 A
03 4.03 4,024,033,944,03x0.00.0 315.00
8 Viktorie MichlováViktorie Michlová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B
03 3.98 x3,98x3,983,860.00.0 303.00
9 Andrea TůmováAndrea Tůmová
ZŠ Kostelec nad Černými lesy AZŠ Kostelec nad Černými lesy A
03 3.95 3,533,593,703,703,950.00.0 296.00
10 Lýdie VlachovskáLýdie Vlachovská
ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980...
04 3.90 3,603,653,903,903,670.00.0 285.00
11 Lucie LoumanováLucie Loumanová
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
04 3.82 3,603,823,793,823,700.00.0 267.00
12 Adéla LevčíkováAdéla Levčíková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B
03 3.82 3,823,62x3,823,780.00.0 267.00
13 Barbora RadníkováBarbora Radníková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B
03 3.81 3,583,813,773,813,780.00.0 265.00
14 Lucie KoubkováLucie Koubková
4ZSKO4ZSKO
03 3.81 3,743,69x3,743,810.00.0 265.00
15 Natálie JelínkováNatálie Jelínková
3ZSkolin3ZSkolin
02 3.80 3,693,783,803,803,610.00.0 263.00
16 Aneta NovotnáAneta Novotná
4ZSKO4ZSKO
04 3.77 x3,773,763,771,580.00.0 257.00
17 Kristýna SlávikováKristýna Sláviková
ZŠ Kostelec nad Černými lesy AZŠ Kostelec nad Černými lesy A
03 3.71 3,263,71x3,713,360.00.0 244.00
18 Tereza KašparováTereza Kašparová
ZŠ Kostelec nad Černými lesy AZŠ Kostelec nad Černými lesy A
03 3.71 x3,033,363,363,710.00.0 244.00
19 Barbora SpoustováBarbora Spoustová
3ZSkolin3ZSkolin
03 3.62 x3,443,623,62x0.00.0 225.00
Karolína KvasničkováKarolína Kvasničková
ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980...
04 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 20 závodníků
Žákyně B (st, 16.5.2018 - 07:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová
ZŠ PoříčanyZŠ Poříčany
04 4.55 4,394,554,154,554,240.00.0 441.00
2 Nikola OltováNikola Oltová
TYNECTYNEC
03 3.93 3,403,933,933,933,800.00.0 292.00
3 Kristýna SemelkováKristýna Semelková
TYNECTYNEC
03 3.82 x3,823,333,823,780.00.0 267.00
4 Nikola KačerováNikola Kačerová
TYNECTYNEC
04 3.78 3,783,573,753,783,650.00.0 259.00
5 Kateřina HovorkováKateřina Hovorková
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
04 3.73 3,733,583,433,733,650.00.0 248.00
6 Tereza StrejčkováTereza Strejčková
ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O...
03 3.66 3,583,513,663,660.00.00.0 233.00
7 9 Tamara KrumichováTamara Krumichová
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
02 3.63 3,623,543,633,630.00.00.0 227.00
8 Veronika ZemanováVeronika Zemanová
ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O...
02 3.59 3,59xx3,590.00.00.0 218.00
9 Aneta VoseckáAneta Vosecká
ZŠ PoříčanyZŠ Poříčany
04 3.57 3,573,53x3,570.00.00.0 214.00
10 Lucie BraňkováLucie Braňková
ZŠ PoříčanyZŠ Poříčany
03 3.39 x3,392,723,390.00.00.0 178.00
11 35 Vendula MacurováVendula Macurová
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
03 3.37 2,443,373,243,373,170.00.0 174.00
12 Veronika FrintováVeronika Frintová
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
03 3.23 3,033,173,233,233,030.00.0 148.00
13 Valentýna NovotnáValentýna Novotná
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
04 3.20 2,682,813,203,200.00.00.0 142.00
14 Viktoria MatejkinováViktoria Matejkinová
ZŠ Pečky,Třída Jana Švermy 342 , 289 11ZŠ Pečky,Třída Jana Švermy ...
04 3.20 3,20xx3,200.00.00.0 142.00
15 Petra HoškováPetra Hošková
ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O...
03 2.93 xx2,932,930.00.00.0 95.00
16 13 Markéta ZahradníkováMarkéta Zahradníková
Základní škola Plaňany AZákladní škola Plaňany A
02 2.49 2,102,462,492,490.00.00.0 33.00
Adéla VokáčkováAdéla Vokáčková
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
03 DNS xxx0.0xxx 0.00
34 Tereza ApolenováTereza Apolenová
TYNECTYNEC
04 DNS xxx0.0xxx 0.00
Celkem 18 závodníků