výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Mělník, Kategorie IV

Neratovice (11. 5. 2018)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 11.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KrálFilip Král 02 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 5 07.5 637.00
2 Matyáš FialaMatyáš Fiala 04 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 3 07.6 607.00
3 Ondřej ŠtičkaOndřej Štička 02 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 1 07.7 577.00
4 Rudolf HarbichRudolf Harbich 02 ZŠ Mělník, J. Seiferta 148ZŠ Mělník, J. Seiferta 148 2 07.8 548.00
5 David ŠípDavid Šíp 03 GFP NeratoviceGFP Neratovice 6 07.9 520.00
6 Antonín HájekAntonín Hájek 04 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy BZŠ Generála Klapálka, Kralu... 4 08.5 364.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 11.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof RamzerKryštof Ramzer 03 GFP NeratoviceGFP Neratovice 5 07.8 548.00
2 Jan PackaJan Packa 02 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 2 08.0 492.00
3 Jakub ŠulcJakub Šulc 03 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 1 08.1 465.00
4 David BušinskýDavid Bušinský 03 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 3 08.2 439.00
5 Daniel KolářDaniel Kolář 02 ZŠ Mělník, J. Seiferta 148ZŠ Mělník, J. Seiferta 148 4 08.2 439.00
6 Tomáš ŘíhaTomáš Říha 02 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 6 08.8 295.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 11.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KrajčOndřej Krajč 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 2 07.6 607.00
2 Michal MalotínskýMichal Malotínský 03 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 6 07.9 520.00
3 Jan KupkaJan Kupka 03 GFP NeratoviceGFP Neratovice 5 07.9 520.00
4 Michal GabčoMichal Gabčo 02 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 4 08.0 492.00
5 Matěj FabiánMatěj Fabián 03 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 3 08.7 318.00
6 Jan TichýJan Tichý 03 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 1 12.2 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 11.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav WertheimVáclav Wertheim 02 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 6 07.6 607.00
2 Milan VítMilan Vít 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 5 07.7 577.00
3 Přemysl TýlePřemysl Týle 03 ZŠ Mělník, J. Seiferta 148ZŠ Mělník, J. Seiferta 148 2 07.8 548.00
4 Tomáš TuršnerTomáš Turšner 02 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 4 08.1 465.00
5 Rudolf Petržílek JanRudolf Petržílek Jan 03 ZŠ Mělník, J. Seiferta 148ZŠ Mělník, J. Seiferta 148 1 08.3 413.00
6 Antonín KřemeňákAntonín Křemeňák 03 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy BZŠ Generála Klapálka, Kralu... 3 08.6 340.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 11.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr SteinzPetr Steinz 03 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 5 07.6 607.00
2 Matyáš KasalMatyáš Kasal 03 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 4 07.7 577.00
3 Vít SoukupVít Soukup 02 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 2 07.8 548.00
4 Jaromír ŠvarcJaromír Švarc 02 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 6 07.9 520.00
5 Jiří AlberovskýJiří Alberovský 03 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 3 09.0 253.00
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (pá, 11.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ZoreníkJakub Zoreník 03 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 6 07.7 577.00
2 Tomáš KoppTomáš Kopp 02 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 3 07.9 520.00
3 Lukáš ZajícLukáš Zajíc 03 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 5 08.1 465.00
4 David Tung VuDavid Tung Vu 02 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 2 08.1 465.00
5 Daniel ToužimskýDaniel Toužimský 03 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy BZŠ Generála Klapálka, Kralu... 4 08.2 439.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KrálFilip Král 02 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 5 07.5 637.00
2 Matyáš FialaMatyáš Fiala 04 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 3 07.6 607.00
2 Ondřej KrajčOndřej Krajč 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 2 07.6 607.00
2 Václav WertheimVáclav Wertheim 02 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 6 07.6 607.00
2 Petr SteinzPetr Steinz 03 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 5 07.6 607.00
6 Ondřej ŠtičkaOndřej Štička 02 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 1 07.7 577.00
6 Milan VítMilan Vít 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 5 07.7 577.00
6 Matyáš KasalMatyáš Kasal 03 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 4 07.7 577.00
6 Jakub ZoreníkJakub Zoreník 03 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 6 07.7 577.00
10 Rudolf HarbichRudolf Harbich 02 ZŠ Mělník, J. Seiferta 148ZŠ Mělník, J. Seiferta 148 2 07.8 548.00
10 Kryštof RamzerKryštof Ramzer 03 GFP NeratoviceGFP Neratovice 5 07.8 548.00
10 Přemysl TýlePřemysl Týle 03 ZŠ Mělník, J. Seiferta 148ZŠ Mělník, J. Seiferta 148 2 07.8 548.00
10 Vít SoukupVít Soukup 02 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 2 07.8 548.00
14 David ŠípDavid Šíp 03 GFP NeratoviceGFP Neratovice 6 07.9 520.00
14 Michal MalotínskýMichal Malotínský 03 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 6 07.9 520.00
14 Jan KupkaJan Kupka 03 GFP NeratoviceGFP Neratovice 5 07.9 520.00
14 Jaromír ŠvarcJaromír Švarc 02 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 6 07.9 520.00
14 Tomáš KoppTomáš Kopp 02 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 3 07.9 520.00
19 Jan PackaJan Packa 02 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 2 08.0 492.00
19 Michal GabčoMichal Gabčo 02 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 4 08.0 492.00
21 Jakub ŠulcJakub Šulc 03 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 1 08.1 465.00
21 Tomáš TuršnerTomáš Turšner 02 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 4 08.1 465.00
21 Lukáš ZajícLukáš Zajíc 03 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 5 08.1 465.00
21 David Tung VuDavid Tung Vu 02 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 2 08.1 465.00
25 David BušinskýDavid Bušinský 03 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 3 08.2 439.00
25 Daniel KolářDaniel Kolář 02 ZŠ Mělník, J. Seiferta 148ZŠ Mělník, J. Seiferta 148 4 08.2 439.00
25 Daniel ToužimskýDaniel Toužimský 03 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy BZŠ Generála Klapálka, Kralu... 4 08.2 439.00
28 Rudolf Petržílek JanRudolf Petržílek Jan 03 ZŠ Mělník, J. Seiferta 148ZŠ Mělník, J. Seiferta 148 1 08.3 413.00
29 Antonín HájekAntonín Hájek 04 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy BZŠ Generála Klapálka, Kralu... 4 08.5 364.00
30 Antonín KřemeňákAntonín Křemeňák 03 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy BZŠ Generála Klapálka, Kralu... 3 08.6 340.00
31 Matěj FabiánMatěj Fabián 03 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 3 08.7 318.00
32 Tomáš ŘíhaTomáš Říha 02 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 6 08.8 295.00
33 Jiří AlberovskýJiří Alberovský 03 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 3 09.0 253.00
34 Jan TichýJan Tichý 03 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 1 12.2 0.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 11.5.2018 - 07:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SrnováTereza Srnová 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 3 08.2 718.00
2 Petra MalíkováPetra Malíková 02 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 5 08.6 608.00
3 Radka ZelenkováRadka Zelenková 03 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 1 08.7 582.00
4 Sabina ŠtědraSabina Štědra 02 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 6 08.9 531.00
5 Nikola HoffmanováNikola Hoffmanová 04 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 4 09.3 435.00
6 Lucie LudvíkováLucie Ludvíková 04 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 2 09.5 391.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 11.5.2018 - 07:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 3 08.4 662.00
2 Kristýna DvorščíkováKristýna Dvorščíková 03 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 4 08.5 635.00
3 Kristýna HolubováKristýna Holubová 02 GFP NeratoviceGFP Neratovice 2 08.8 556.00
4 Aneta ŠvábováAneta Švábová 03 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 6 08.9 531.00
5 Kateřina HospodkováKateřina Hospodková 02 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 5 09.2 458.00
6 Tereza VodochodskáTereza Vodochodská 03 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 1 09.3 435.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 11.5.2018 - 07:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 3 08.4 662.00
2 Kristýna PakandlováKristýna Pakandlová 04 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 6 08.5 635.00
3 Petra JiřištováPetra Jiřištová 04 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 5 08.9 531.00
4 Aneta JeřábkováAneta Jeřábková 04 GFP NeratoviceGFP Neratovice 2 09.0 506.00
5 Michaela ValentováMichaela Valentová 02 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 1 09.1 482.00
MS Anežka HoloubkováAnežka Holoubková 02 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 4 09.3
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 11.5.2018 - 07:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 5 08.8 556.00
2 Sára LibáSára Libá 04 GFP NeratoviceGFP Neratovice 3 09.0 506.00
Natálie SrpováNatálie Srpová 02 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 4 09.2 458.00
3 Adéla TesařováAdéla Tesařová 04 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 2 09.2 458.00
4 Tereza ŽákováTereza Žáková 03 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 6 09.3 435.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 11.5.2018 - 07:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára PšeničkováSára Pšeničková 03 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 5 08.5 635.00
2 Eliška BláhováEliška Bláhová 04 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 3 08.7 582.00
3 Natálie KarhanováNatálie Karhanová 03 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 2 08.9 531.00
4 Alžběta ChlebovskáAlžběta Chlebovská 04 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 4 09.0 506.00
5 Lucie StaščákováLucie Staščáková 04 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 6 09.3 435.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SrnováTereza Srnová 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 3 08.2 718.00
2 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 3 08.4 662.00
2 Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 3 08.4 662.00
4 Kristýna DvorščíkováKristýna Dvorščíková 03 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 4 08.5 635.00
4 Kristýna PakandlováKristýna Pakandlová 04 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 6 08.5 635.00
4 Sára PšeničkováSára Pšeničková 03 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 5 08.5 635.00
7 Petra MalíkováPetra Malíková 02 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 5 08.6 608.00
8 Radka ZelenkováRadka Zelenková 03 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 1 08.7 582.00
8 Eliška BláhováEliška Bláhová 04 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 3 08.7 582.00
10 Kristýna HolubováKristýna Holubová 02 GFP NeratoviceGFP Neratovice 2 08.8 556.00
10 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 5 08.8 556.00
12 Sabina ŠtědraSabina Štědra 02 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 6 08.9 531.00
12 Aneta ŠvábováAneta Švábová 03 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 6 08.9 531.00
12 Petra JiřištováPetra Jiřištová 04 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 5 08.9 531.00
12 Natálie KarhanováNatálie Karhanová 03 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 2 08.9 531.00
16 Aneta JeřábkováAneta Jeřábková 04 GFP NeratoviceGFP Neratovice 2 09.0 506.00
16 Sára LibáSára Libá 04 GFP NeratoviceGFP Neratovice 3 09.0 506.00
16 Alžběta ChlebovskáAlžběta Chlebovská 04 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 4 09.0 506.00
19 Michaela ValentováMichaela Valentová 02 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 1 09.1 482.00
20 Kateřina HospodkováKateřina Hospodková 02 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 5 09.2 458.00
20 Natálie SrpováNatálie Srpová 02 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 4 09.2 458.00
20 Adéla TesařováAdéla Tesařová 04 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 2 09.2 458.00
23 Nikola HoffmanováNikola Hoffmanová 04 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 4 09.3 435.00
23 Tereza VodochodskáTereza Vodochodská 03 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 1 09.3 435.00
23 Anežka HoloubkováAnežka Holoubková 02 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 4 09.3
23 Tereza ŽákováTereza Žáková 03 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 6 09.3 435.00
23 Lucie StaščákováLucie Staščáková 04 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 6 09.3 435.00
28 Lucie LudvíkováLucie Ludvíková 04 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 2 09.5 391.00

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 11.5.2018 - 08:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ráchel NajmonováRáchel Najmonová 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1 2:40.8 564.00
2 Clara NajmanováClara Najmanová 04 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 13 2:43.5 533.00
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 2 2:45.6 510.00
4 Viktorie KottováViktorie Kottová 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 3 2:48.8 476.00
5 Kristýna NouzováKristýna Nouzová 03 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 14 2:49.1 473.00
6 Iva MachutováIva Machutová 03 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 11 2:51.8 445.00
7 Eliška KozelkováEliška Kozelková 02 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 8 2:58.6 378.00
8 Petra JiřištováPetra Jiřištová 04 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 7 2:59.6 369.00
9 Eliška HovorkováEliška Hovorková 02 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 6 3:05.6 315.00
10 Tereza HolečkováTereza Holečková 02 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 5 3:13.3 251.00
11 Nikola LachmanováNikola Lachmanová 02 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 9 3:13.5 250.00
12 Adéla MartínkováAdéla Martínková 03 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 12 3:18.5 212.00
13 Natálie HeranováNatálie Heranová 04 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 4 3:27.3 153.00
14 Lucie LudvíkováLucie Ludvíková 04 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 10 3:34.9 110.00
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (pá, 11.5.2018 - 08:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Valerie ŠulcováValerie Šulcová 03 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 9 2:53.4 429.00
2 Adéla SíkelováAdéla Síkelová 02 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 6 2:54.0 423.00
3 Denisa ŘezníčkováDenisa Řezníčková 03 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 5 2:54.3 420.00
4 Kristýna VeranováKristýna Veranová 04 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 11 2:56.1 402.00
5 Karolína PavlíkováKarolína Pavlíková 03 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 2 2:56.7 396.00
6 Šárka PavlínováŠárka Pavlínová 04 GFP NeratoviceGFP Neratovice 3 2:57.4 390.00
7 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 GFP NeratoviceGFP Neratovice 8 3:00.7 359.00
8 Aneta ŠvábováAneta Švábová 03 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 10 3:05.7 314.00
9 Tereza ZejdováTereza Zejdová 03 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 13 3:13.3 251.00
10 Elena PithartováElena Pithartová 03 GFP NeratoviceGFP Neratovice 4 3:14.3 244.00
11 Tereza ŽákováTereza Žáková 03 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 14 3:26.6 158.00
MS Eva NovotnáEva Novotná 02 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 1 3:25.6
Tereza VodochodskáTereza Vodochodská 03 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 12 DNF
Lucie StaščákováLucie Staščáková 04 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 7 DNF
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ráchel NajmonováRáchel Najmonová 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1 2:40.8 564.00
2 Clara NajmanováClara Najmanová 04 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 13 2:43.5 533.00
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 2 2:45.6 510.00
4 Viktorie KottováViktorie Kottová 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 3 2:48.8 476.00
5 Kristýna NouzováKristýna Nouzová 03 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 14 2:49.1 473.00
6 Iva MachutováIva Machutová 03 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 11 2:51.8 445.00
7 Valerie ŠulcováValerie Šulcová 03 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 9 2:53.4 429.00
8 Adéla SíkelováAdéla Síkelová 02 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 6 2:54.0 423.00
9 Denisa ŘezníčkováDenisa Řezníčková 03 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 5 2:54.3 420.00
10 Kristýna VeranováKristýna Veranová 04 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 11 2:56.1 402.00
11 Karolína PavlíkováKarolína Pavlíková 03 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 2 2:56.7 396.00
12 Šárka PavlínováŠárka Pavlínová 04 GFP NeratoviceGFP Neratovice 3 2:57.4 390.00
13 Eliška KozelkováEliška Kozelková 02 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 8 2:58.6 378.00
14 Petra JiřištováPetra Jiřištová 04 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 7 2:59.6 369.00
15 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 GFP NeratoviceGFP Neratovice 8 3:00.7 359.00
16 Eliška HovorkováEliška Hovorková 02 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 6 3:05.6 315.00
17 Aneta ŠvábováAneta Švábová 03 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 10 3:05.7 314.00
18 Tereza HolečkováTereza Holečková 02 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 5 3:13.3 251.00
18 Tereza ZejdováTereza Zejdová 03 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 13 3:13.3 251.00
20 Nikola LachmanováNikola Lachmanová 02 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 9 3:13.5 250.00
21 Elena PithartováElena Pithartová 03 GFP NeratoviceGFP Neratovice 4 3:14.3 244.00
22 Adéla MartínkováAdéla Martínková 03 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 12 3:18.5 212.00
23 Eva NovotnáEva Novotná 02 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 1 3:25.6
24 Tereza ŽákováTereza Žáková 03 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 14 3:26.6 158.00
25 Natálie HeranováNatálie Heranová 04 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 4 3:27.3 153.00
26 Lucie LudvíkováLucie Ludvíková 04 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 10 3:34.9 110.00
Tereza VodochodskáTereza Vodochodská 03 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 12 DNF
Lucie StaščákováLucie Staščáková 04 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 7 DNF

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 11.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Víťězslav JindřichVíťězslav Jindřich 03 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 9 5:12.1 492.00
2 Lukáš HoraLukáš Hora 02 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 6 5:13.0 487.00
3 Matouš JurmanMatouš Jurman 03 ZŠ Mělník, J. Seiferta 148ZŠ Mělník, J. Seiferta 148 10 5:15.3 475.00
4 Martin KopeckýMartin Kopecký 03 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 12 5:16.7 467.00
5 Adam HroudaAdam Hrouda 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 7 5:17.2 465.00
6 Tomáš DolečekTomáš Doleček 02 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 4 5:17.7 462.00
7 Rudolf HarbichRudolf Harbich 02 ZŠ Mělník, J. Seiferta 148ZŠ Mělník, J. Seiferta 148 5 5:31.3 393.00
8 Tomáš JežekTomáš Ježek 03 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 8 5:34.1 379.00
9 Pavel BoušekPavel Boušek 04 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 2 5:34.7 376.00
10 Jan DohnalJan Dohnal 03 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 3 5:39.7 353.00
11 Michal MalotínskýMichal Malotínský 03 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 16 5:40.1 351.00
12 Vojtěch KozelkaVojtěch Kozelka 04 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy BZŠ Generála Klapálka, Kralu... 14 5:41.1 346.00
13 Matouš KušniarikMatouš Kušniarik 02 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 15 5:41.1 346.00
14 Lukáš KloučekLukáš Klouček 02 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 11 5:47.5 317.00
15 Jiří AlberovskýJiří Alberovský 03 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 1 5:51.1 302.00
16 Václav KoudelkaVáclav Koudelka 03 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 13 7:14.2 44.00
Celkem 16 závodníků
Běh 02 (pá, 11.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David ŠprinclDavid Šprincl 02 GFP NeratoviceGFP Neratovice 13 5:08.2 513.00
2 Jan PlačekJan Plaček 02 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 7 5:11.7 494.00
3 Daniel ToužimskýDaniel Toužimský 03 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy BZŠ Generála Klapálka, Kralu... 14 5:15.7 473.00
4 Adam VyšínskýAdam Vyšínský 03 GFP NeratoviceGFP Neratovice 16 5:17.2 465.00
5 marek Truhlářmarek Truhlář 04 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 15 5:18.9 456.00
6 Vojtěch PokornýVojtěch Pokorný 03 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 8 5:23.4 432.00
7 Rudolf Petržílek JanRudolf Petržílek Jan 03 ZŠ Mělník, J. Seiferta 148ZŠ Mělník, J. Seiferta 148 6 5:26.5 417.00
8 Šimon OndřejŠimon Ondřej 03 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy BZŠ Generála Klapálka, Kralu... 4 5:37.3 364.00
9 Václav PokornýVáclav Pokorný 04 GFP NeratoviceGFP Neratovice 9 5:39.4 354.00
10 Lukáš MiřatskýLukáš Miřatský 03 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 3 5:43.3 336.00
11 Jan PackaJan Packa 02 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 5 5:51.9 298.00
12 Josef ŠiškaJosef Šiška 02 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 12 5:58.3 271.00
Jan MartínekJan Martínek 03 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 1 DNS
Dominik RotaDominik Rota 03 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 11 DNS
Marcel MaxaMarcel Maxa 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 2 DNF
Jan ProcházkaJan Procházka 03 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 10 DNF
Celkem 16 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David ŠprinclDavid Šprincl 02 GFP NeratoviceGFP Neratovice 13 5:08.2 513.00
2 Jan PlačekJan Plaček 02 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 7 5:11.7 494.00
3 Víťězslav JindřichVíťězslav Jindřich 03 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 9 5:12.1 492.00
4 Lukáš HoraLukáš Hora 02 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 6 5:13.0 487.00
5 Matouš JurmanMatouš Jurman 03 ZŠ Mělník, J. Seiferta 148ZŠ Mělník, J. Seiferta 148 10 5:15.3 475.00
6 Daniel ToužimskýDaniel Toužimský 03 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy BZŠ Generála Klapálka, Kralu... 14 5:15.7 473.00
7 Martin KopeckýMartin Kopecký 03 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 12 5:16.7 467.00
8 Adam HroudaAdam Hrouda 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 7 5:17.2 465.00
8 Adam VyšínskýAdam Vyšínský 03 GFP NeratoviceGFP Neratovice 16 5:17.2 465.00
10 Tomáš DolečekTomáš Doleček 02 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 4 5:17.7 462.00
11 marek Truhlářmarek Truhlář 04 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 15 5:18.9 456.00
12 Vojtěch PokornýVojtěch Pokorný 03 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 8 5:23.4 432.00
13 Rudolf Petržílek JanRudolf Petržílek Jan 03 ZŠ Mělník, J. Seiferta 148ZŠ Mělník, J. Seiferta 148 6 5:26.5 417.00
14 Rudolf HarbichRudolf Harbich 02 ZŠ Mělník, J. Seiferta 148ZŠ Mělník, J. Seiferta 148 5 5:31.3 393.00
15 Tomáš JežekTomáš Ježek 03 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 8 5:34.1 379.00
16 Pavel BoušekPavel Boušek 04 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 2 5:34.7 376.00
17 Šimon OndřejŠimon Ondřej 03 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy BZŠ Generála Klapálka, Kralu... 4 5:37.3 364.00
18 Václav PokornýVáclav Pokorný 04 GFP NeratoviceGFP Neratovice 9 5:39.4 354.00
19 Jan DohnalJan Dohnal 03 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 3 5:39.7 353.00
20 Michal MalotínskýMichal Malotínský 03 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 16 5:40.1 351.00
21 Vojtěch KozelkaVojtěch Kozelka 04 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy BZŠ Generála Klapálka, Kralu... 14 5:41.1 346.00
21 Matouš KušniarikMatouš Kušniarik 02 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 15 5:41.1 346.00
23 Lukáš MiřatskýLukáš Miřatský 03 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 3 5:43.3 336.00
24 Lukáš KloučekLukáš Klouček 02 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 11 5:47.5 317.00
25 Jiří AlberovskýJiří Alberovský 03 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 1 5:51.1 302.00
26 Jan PackaJan Packa 02 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 5 5:51.9 298.00
27 Josef ŠiškaJosef Šiška 02 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 12 5:58.3 271.00
28 Václav KoudelkaVáclav Koudelka 03 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 13 7:14.2 44.00
Jan MartínekJan Martínek 03 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 1 DNS
Dominik RotaDominik Rota 03 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 11 DNS
Marcel MaxaMarcel Maxa 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 2 DNF
Jan ProcházkaJan Procházka 03 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 10 DNF

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 11.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krajč, Vít, Soukup, Helík Krajč, Vít, Soukup, Helík ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 2 29.8 592.00
2 Fiala, Štička, Steinz, Dohnal Fiala, Štička, Steinz, Dohnal ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 3 30.9 511.00
3 Křemeňák, Hájek, Jelačič, Ondřej Křemeňák, Hájek, Jelačič, Ondřej ZŠ Generála Klapálka, Kralupy BZŠ Generála Klapálka, Kralu... 4 33.3 354.00
4 Wertheim, Gabčo, Vyhnánek, Červeňák Wertheim, Gabčo, Vyhnánek, Červeňák ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 1 34.2 302.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 11.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Slaba, Hrouda, Plaček, Havlín Slaba, Hrouda, Plaček, Havlín ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 4 32.8 385.00
2 Turšner, Říha, Tichý, Ježek Turšner, Říha, Tichý, Ježek Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 2 33.1 367.00
3 Toužimský, Kozelka, Josef, Kalach Toužimský, Kozelka, Josef, Kalach ZŠ Generála Klapálka, Kralupy BZŠ Generála Klapálka, Kralu... 3 34.6 280.00
Vašíček, Rota, Klouček, Sosnovec Vašíček, Rota, Klouček, Sosnovec ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 11.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jurman, Píbil, Kopřiva, Macek Jurman, Píbil, Kopřiva, Macek ZŠ Mělník, J. Seiferta 148ZŠ Mělník, J. Seiferta 148 1 31.5 470.00
2 Kopp, Král, Fabián, Pokorný Kopp, Král, Fabián, Pokorný ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 4 31.8 450.00
3 Tung Vu, Zajíc, Švarc, Martínek Tung Vu, Zajíc, Švarc, Martínek Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 3 32.3 417.00
4 Alberovský, Faifr, Procházka, Hora Alberovský, Faifr, Procházka, Hora ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 2 34.2 302.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 11.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Malotínský, Packa, Zoreník, Jareš Malotínský, Packa, Zoreník, Jareš ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 2 30.8 519.00
2 Kasal, Bušinský, Šulc, Jindřich Kasal, Bušinský, Šulc, Jindřich ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 3 31.7 456.00
3 Procházka, Šiška, Kos, Lacko Procházka, Šiška, Kos, Lacko Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 1 33.4 348.00
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (pá, 11.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šíp, Ramzer, Novotný, Kupka Šíp, Ramzer, Novotný, Kupka GFP NeratoviceGFP Neratovice 3 32.1 430.00
2 Harbich, Týle, Petržílek Jan, Kolář Harbich, Týle, Petržílek Jan, Kolář ZŠ Mělník, J. Seiferta 148ZŠ Mělník, J. Seiferta 148 2 33.5 342.00
3 Krůta, Roškot, Kopecký, Kušniarik Krůta, Roškot, Kopecký, Kušniarik ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 1 34.1 308.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Toužimský, Kozelka, Josef, Kalach Toužimský, Kozelka, Josef, Kalach ZŠ Generála Klapálka, Kralupy BZŠ Generála Klapálka, Kralu... 3 34.6 280.00
2 Wertheim, Gabčo, Vyhnánek, Červeňák Wertheim, Gabčo, Vyhnánek, Červeňák ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 1 34.2 302.00
2 Alberovský, Faifr, Procházka, Hora Alberovský, Faifr, Procházka, Hora ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 2 34.2 302.00
4 Krůta, Roškot, Kopecký, Kušniarik Krůta, Roškot, Kopecký, Kušniarik ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 1 34.1 308.00
5 Harbich, Týle, Petržílek Jan, Kolář Harbich, Týle, Petržílek Jan, Kolář ZŠ Mělník, J. Seiferta 148ZŠ Mělník, J. Seiferta 148 2 33.5 342.00
6 Procházka, Šiška, Kos, Lacko Procházka, Šiška, Kos, Lacko Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 1 33.4 348.00
7 Křemeňák, Hájek, Jelačič, Ondřej Křemeňák, Hájek, Jelačič, Ondřej ZŠ Generála Klapálka, Kralupy BZŠ Generála Klapálka, Kralu... 4 33.3 354.00
8 Turšner, Říha, Tichý, Ježek Turšner, Říha, Tichý, Ježek Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 2 33.1 367.00
9 Slaba, Hrouda, Plaček, Havlín Slaba, Hrouda, Plaček, Havlín ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 4 32.8 385.00
10 Tung Vu, Zajíc, Švarc, Martínek Tung Vu, Zajíc, Švarc, Martínek Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 3 32.3 417.00
11 Šíp, Ramzer, Novotný, Kupka Šíp, Ramzer, Novotný, Kupka GFP NeratoviceGFP Neratovice 3 32.1 430.00
12 Kopp, Král, Fabián, Pokorný Kopp, Král, Fabián, Pokorný ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 4 31.8 450.00
13 Kasal, Bušinský, Šulc, Jindřich Kasal, Bušinský, Šulc, Jindřich ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 3 31.7 456.00
14 Jurman, Píbil, Kopřiva, Macek Jurman, Píbil, Kopřiva, Macek ZŠ Mělník, J. Seiferta 148ZŠ Mělník, J. Seiferta 148 1 31.5 470.00
15 Fiala, Štička, Steinz, Dohnal Fiala, Štička, Steinz, Dohnal ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 3 30.9 511.00
16 Malotínský, Packa, Zoreník, Jareš Malotínský, Packa, Zoreník, Jareš ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 2 30.8 519.00
17 Krajč, Vít, Soukup, Helík Krajč, Vít, Soukup, Helík ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 2 29.8 592.00
Vašíček, Rota, Klouček, Sosnovec Vašíček, Rota, Klouček, Sosnovec ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 1 DNS

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 11.5.2018 - 09:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dvořáková, Najmonová, Drozenová, Nedomová Dvořáková, Najmonová, Drozenová, Nedomová ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1 33.9 587.00
2 Lachmanová, Veranová, Mašková, Nouzová Lachmanová, Veranová, Mašková, Nouzová ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 3 34.2 567.00
3 Holubová, Jeřábková, Libá, Špinková Holubová, Jeřábková, Libá, Špinková GFP NeratoviceGFP Neratovice 2 34.6 542.00
4 Šulcová, Chlebovská, Tesařová, Hospodková Šulcová, Chlebovská, Tesařová, Hospodková ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 4 34.9 523.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 11.5.2018 - 09:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zejdová, Heranová, Štelcíková, Machulková Zejdová, Heranová, Štelcíková, Machulková ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 3 36.5 427.00
2 Jiřištová, Kovářová, Bui, Kalivodová Jiřištová, Kovářová, Bui, Kalivodová ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 1 37.2 387.00
3 Staščáková, Vodochodská, Ludvíková, Hrdličková Staščáková, Vodochodská, Ludvíková, Hrdličková Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 4 37.4 376.00
MS Novotná, Holoubková, Kytková, Klačmanová Novotná, Holoubková, Kytková, Klačmanová ZŠ Generála Klapálka, KralupyZŠ Generála Klapálka, Kralupy 2 41.1
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 11.5.2018 - 09:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žáková, Holečková, Valentová, Lencová Žáková, Holečková, Valentová, Lencová ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 4 35.2 504.00
Mošnová, Kaňková, Posteltová, Feriová Mošnová, Kaňková, Posteltová, Feriová Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 2 DNS
Kozelková, Srpová, Pakandlová, Hofmanová Kozelková, Srpová, Pakandlová, Hofmanová ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 1 DQ
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (pá, 11.5.2018 - 09:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Chalupová, Srnová, Pasovská, Kálalová Chalupová, Srnová, Pasovská, Kálalová ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 3 32.7 669.00
2 Bláhová, Zelenková, Dvorščíková, Bolardová Bláhová, Zelenková, Dvorščíková, Bolardová Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 1 34.1 574.00
3 Hovorková, Síkelová, Schneiderová, Kosellková Hovorková, Síkelová, Schneiderová, Kosellková ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 2 37.4 376.00
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (pá, 11.5.2018 - 09:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Švábová, Řezníčková, Malíková, Karhanová Švábová, Řezníčková, Malíková, Karhanová ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 1 34.1 574.00
2 Najmanová, Martínková, Pavlíková, Štefanisková Najmanová, Martínková, Pavlíková, Štefanisková Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 3 35.8 468.00
Tvrdá, Štědra, Pšeničková, Ryšlava Tvrdá, Štědra, Pšeničková, Ryšlava ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 2 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Novotná, Holoubková, Kytková, Klačmanová Novotná, Holoubková, Kytková, Klačmanová ZŠ Generála Klapálka, KralupyZŠ Generála Klapálka, Kralupy 2 41.1
2 Staščáková, Vodochodská, Ludvíková, Hrdličková Staščáková, Vodochodská, Ludvíková, Hrdličková Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 4 37.4 376.00
2 Hovorková, Síkelová, Schneiderová, Kosellková Hovorková, Síkelová, Schneiderová, Kosellková ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 2 37.4 376.00
4 Jiřištová, Kovářová, Bui, Kalivodová Jiřištová, Kovářová, Bui, Kalivodová ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 1 37.2 387.00
5 Zejdová, Heranová, Štelcíková, Machulková Zejdová, Heranová, Štelcíková, Machulková ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 3 36.5 427.00
6 Najmanová, Martínková, Pavlíková, Štefanisková Najmanová, Martínková, Pavlíková, Štefanisková Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 3 35.8 468.00
7 Žáková, Holečková, Valentová, Lencová Žáková, Holečková, Valentová, Lencová ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 4 35.2 504.00
8 Šulcová, Chlebovská, Tesařová, Hospodková Šulcová, Chlebovská, Tesařová, Hospodková ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 4 34.9 523.00
9 Holubová, Jeřábková, Libá, Špinková Holubová, Jeřábková, Libá, Špinková GFP NeratoviceGFP Neratovice 2 34.6 542.00
10 Lachmanová, Veranová, Mašková, Nouzová Lachmanová, Veranová, Mašková, Nouzová ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 3 34.2 567.00
11 Bláhová, Zelenková, Dvorščíková, Bolardová Bláhová, Zelenková, Dvorščíková, Bolardová Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 1 34.1 574.00
11 Švábová, Řezníčková, Malíková, Karhanová Švábová, Řezníčková, Malíková, Karhanová ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 1 34.1 574.00
13 Dvořáková, Najmonová, Drozenová, Nedomová Dvořáková, Najmonová, Drozenová, Nedomová ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1 33.9 587.00
14 Chalupová, Srnová, Pasovská, Kálalová Chalupová, Srnová, Pasovská, Kálalová ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 3 32.7 669.00
Mošnová, Kaňková, Posteltová, Feriová Mošnová, Kaňková, Posteltová, Feriová Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 2 DNS
Kozelková, Srpová, Pakandlová, Hofmanová Kozelková, Srpová, Pakandlová, Hofmanová ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 1 DQ
Tvrdá, Štědra, Pšeničková, Ryšlava Tvrdá, Štědra, Pšeničková, Ryšlava ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 2 DNS

Skok vysoký - Žáci

(pá, 11.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Václav WertheimVáclav Wertheim
ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu...
02 1.79 619.00
2 Štěpán TrédlŠtěpán Trédl
GFP NeratoviceGFP Neratovice
02 1.67 520.00
3 Tomáš KoppTomáš Kopp
ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty
02 1.55 426.00
4 Karel SrpKarel Srp
ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy
02 1.55 426.00
5 David SoběslavskýDavid Soběslavský
GFP NeratoviceGFP Neratovice
02 1.55 426.00
6 Pavel ProcházkaPavel Procházka
ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu...
03 1.51 396.00
7 Jan MartínekJan Martínek
Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno
03 1.51 396.00
8 Jakub JarešJakub Jareš
ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy
02 1.51 396.00
9 Jakub JelačičJakub Jelačič
ZŠ Generála Klapálka, Kralupy BZŠ Generála Klapálka, Kralu...
02 1.51 396.00
10 Matyáš PíbilMatyáš Píbil
ZŠ Mělník, J. Seiferta 148ZŠ Mělník, J. Seiferta 148
03 1.47 367.00
11 David JarošDavid Jaroš
ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník
03 1.47 367.00
12 Martin KopeckýMartin Kopecký
ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157
03 1.47 367.00
13 Jakub FaifrJakub Faifr
ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu...
03 1.47 367.00
14 Vojtěch KozelkaVojtěch Kozelka
ZŠ Generála Klapálka, Kralupy BZŠ Generála Klapálka, Kralu...
04 1.43 338.00
15 Jaromír ŠvarcJaromír Švarc
Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno
02 1.43 338.00
16 Matouš JurmanMatouš Jurman
ZŠ Mělník, J. Seiferta 148ZŠ Mělník, J. Seiferta 148
03 1.43 338.00
17 Jakub ŠulcJakub Šulc
ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157
03 1.43 338.00
18 Lukáš VašíčekLukáš Vašíček
ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty
02 1.43 338.00
19 Josef ŠiškaJosef Šiška
Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno
02 1.39 310.00
20 Jaromír KrůtaJaromír Krůta
ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157
03 1.39 310.00
21 Adam HroudaAdam Hrouda
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
03 1.39 310.00
22 Adam KučeraAdam Kučera
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
03 1.39 310.00
23 Lukáš HavlínLukáš Havlín
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
03 1.35 283.00
24 Kryštof HolečekKryštof Holeček
ZŠ Mělník, J. Seiferta 148ZŠ Mělník, J. Seiferta 148
04 1.35 283.00
25 Adam VyšínskýAdam Vyšínský
GFP NeratoviceGFP Neratovice
03 1.35 283.00
26 Dominik RotaDominik Rota
ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty
03 1.31 257.00
27 Jakub ZoreníkJakub Zoreník
ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy
03 1.31 257.00
28 Šimon OndřejŠimon Ondřej
ZŠ Generála Klapálka, Kralupy BZŠ Generála Klapálka, Kralu...
03 1.31 257.00
29 Michal KopřivaMichal Kopřiva
ZŠ Mělník, J. Seiferta 148ZŠ Mělník, J. Seiferta 148
02 1.31 257.00
30 Tomáš MaršíkTomáš Maršík
Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice
03 1.31 257.00
31 Tomáš JežekTomáš Ježek
Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice
03 1.31 257.00
32 Petr SteinzPetr Steinz
ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník
03 1.27 231.00
Celkem 32 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(pá, 11.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza KálalováTereza Kálalová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
03 1.55 678.00
2 Lucie BolardováLucie Bolardová
Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno
04 1.43 544.00
3 Tereza SchneiderováTereza Schneiderová
ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu...
02 1.43 544.00
4 Nela LaurichováNela Laurichová
ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy
04 1.39 502.00
5 Adéla VrťátkováAdéla Vrťátková
ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy
03 1.35 460.00
6 Natálie ChalupováNatálie Chalupová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
04 1.35 460.00
7 Denisa ŘezníčkováDenisa Řezníčková
ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy
03 1.31 419.00
8 Michaela ValentováMichaela Valentová
ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty
02 1.31 419.00
9 Adéla ŠtefaniskováAdéla Štefanisková
Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno
02 1.31 419.00
10 Alžběta DrozenováAlžběta Drozenová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
03 1.31 419.00
11 Veronika MaškováVeronika Mašková
ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157
03 1.27 379.00
12 Kristýna NouzováKristýna Nouzová
ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157
03 1.27 379.00
13 Štěpánka LencováŠtěpánka Lencová
ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty
02 1.23 340.00
14 Tereza ZejdováTereza Zejdová
ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník
03 1.23 340.00
15 Kateřin VaňurováKateřin Vaňurová
ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník
02 1.23 340.00
16 Barbora KosellkováBarbora Kosellková
ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu...
04 1.23 340.00
17 Anna KalivodováAnna Kalivodová
ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty
03 1.23 340.00
18 Karolína ŠeflováKarolína Šeflová
GFP NeratoviceGFP Neratovice
04 1.19 302.00
19 Karolína ŠtelcíkováKarolína Štelcíková
ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník
04 1.19 302.00
20 Veronika PfeiferováVeronika Pfeiferová
GFP NeratoviceGFP Neratovice
03 1.19 302.00
21 Sára LibáSára Libá
GFP NeratoviceGFP Neratovice
04 1.15 266.00
22 Aneta CapratováAneta Capratová
ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157
02 1.15 266.00
Nikola HoffmanováNikola Hoffmanová
ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu...
04 NM 0.00
Veronika MošnováVeronika Mošnová
Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice
03 NM 0.00
Nikola FeriováNikola Feriová
Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice
03 NM 0.00
Amálie PosteltováAmálie Posteltová
Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice
02 NM 0.00
Adéla MartínkováAdéla Martínková
Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno
03 NM 0.00
Celkem 27 závodníků

Skok daleký - Žáci

(pá, 11.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František SlabaFrantišek Slaba
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
04 5.41 0.0 463.00
2 Petr HelíkPetr Helík
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
02 5.24 0.0 429.00
3 Ondřej VyhnánekOndřej Vyhnánek
ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu...
04 5.15 0.0 411.00
4 Vít SoukupVít Soukup
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
02 5.14 0.0 409.00
5 Matyáš FialaMatyáš Fiala
ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník
04 5.04 0.0 390.00
6 Tomáš NovotnýTomáš Novotný
GFP NeratoviceGFP Neratovice
03 5.01 0.0 384.00
7 Václav KoudelkaVáclav Koudelka
ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy
03 4.97 0.0 377.00
8 Jaromír KrůtaJaromír Krůta
ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157
03 4.97 0.0 377.00
9 Vojtěch PokornýVojtěch Pokorný
ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty
03 4.96 0.0 375.00
10 Matyáš KasalMatyáš Kasal
ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157
03 4.91 0.0 365.00
11 Michal GabčoMichal Gabčo
ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu...
02 4.86 0.0 356.00
12 Matouš LackoMatouš Lacko
Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno
03 4.82 0.0 348.00
13 Karel SrpKarel Srp
ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy
02 4.80 0.0 345.00
14 David JarošDavid Jaroš
ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník
03 4.73 0.0 332.00
15 David ŠípDavid Šíp
GFP NeratoviceGFP Neratovice
03 4.67 0.0 321.00
16 Rudolf Petržílek JanRudolf Petržílek Jan
ZŠ Mělník, J. Seiferta 148ZŠ Mělník, J. Seiferta 148
03 4.60 0.0 308.00
17 Matěj FabiánMatěj Fabián
ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty
03 4.60 0.0 308.00
18 Ondřej ŠtičkaOndřej Štička
ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník
02 4.56 0.0 301.00
19 Jakub JelačičJakub Jelačič
ZŠ Generála Klapálka, Kralupy BZŠ Generála Klapálka, Kralu...
02 4.55 0.0 299.00
20 Antonín KřemeňákAntonín Křemeňák
ZŠ Generála Klapálka, Kralupy BZŠ Generála Klapálka, Kralu...
03 4.54 0.0 297.00
21 Michal KopřivaMichal Kopřiva
ZŠ Mělník, J. Seiferta 148ZŠ Mělník, J. Seiferta 148
02 4.51 0.0 292.00
22 Antonín HájekAntonín Hájek
ZŠ Generála Klapálka, Kralupy BZŠ Generála Klapálka, Kralu...
04 4.51 0.0 292.00
23 Matouš RoškotMatouš Roškot
ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157
02 4.45 0.0 281.00
24 Jan ProcházkaJan Procházka
Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno
03 4.44 0.0 280.00
25 Jakub FaifrJakub Faifr
ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu...
03 4.41 0.0 274.00
26 Tomáš NěmečekTomáš Němeček
ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy
02 4.39 0.0 271.00
27 Jan TichýJan Tichý
Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice
03 4.32 0.0 259.00
28 Petr MacekPetr Macek
ZŠ Mělník, J. Seiferta 148ZŠ Mělník, J. Seiferta 148
03 4.32 0.0 259.00
29 Lukáš SoukupLukáš Soukup
GFP NeratoviceGFP Neratovice
03 4.19 0.0 237.00
30 Tomáš ŘíhaTomáš Říha
Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice
02 4.19 0.0 237.00
31 Tomáš TuršnerTomáš Turšner
Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice
02 3.62 0.0 147.00
Filip KrálFilip Král
ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty
02 DNS 0.0 0.00
Celkem 32 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(pá, 11.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KálalováTereza Kálalová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
03 5.02 0.0 565.00
2 Sára PšeničkováSára Pšeničková
ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157
03 4.69 0.0 477.00
3 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
04 4.66 0.0 469.00
4 Lucie BolardováLucie Bolardová
Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno
04 4.50 0.0 428.00
5 Kristýna NedomováKristýna Nedomová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
04 4.34 0.0 388.00
6 Jana ŠpinkováJana Špinková
GFP NeratoviceGFP Neratovice
03 4.33 0.0 386.00
7 Veronika MaškováVeronika Mašková
ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157
03 4.21 0.0 357.00
8 Ema TvrdáEma Tvrdá
ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157
04 4.17 0.0 347.00
9 Eliška BláhováEliška Bláhová
Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno
04 4.08 0.0 326.00
10 Alžběta ChlebovskáAlžběta Chlebovská
ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník
04 4.07 0.0 324.00
11 Veronika PfeiferováVeronika Pfeiferová
GFP NeratoviceGFP Neratovice
03 4.04 0.0 317.00
12 Natálie SrpováNatálie Srpová
ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu...
02 4.04 0.0 317.00
13 Kateřina HospodkováKateřina Hospodková
ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník
02 4.00 0.0 308.00
14 Anna KalivodováAnna Kalivodová
ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty
03 3.95 0.0 296.00
15 Valerie ŠulcováValerie Šulcová
ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník
03 3.88 0.0 281.00
16 Kristýna DvorščíkováKristýna Dvorščíková
Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno
03 3.87 0.0 279.00
17 Kristýna PakandlováKristýna Pakandlová
ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu...
04 3.85 0.0 274.00
18 Zuzana BuiZuzana Bui
ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty
03 3.84 0.0 272.00
19 Natálie KarhanováNatálie Karhanová
ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy
03 3.83 0.0 270.00
20 Štěpánka LencováŠtěpánka Lencová
ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty
02 3.75 0.0 252.00
21 Iva MachutováIva Machutová
ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy
03 3.69 0.0 239.00
22 Natálie KaňkováNatálie Kaňková
Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice
03 3.64 0.0 229.00
23 Elena PithartováElena Pithartová
GFP NeratoviceGFP Neratovice
03 3.64 0.0 229.00
24 Tereza VepřkováTereza Vepřková
ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy
02 3.52 0.0 204.00
25 Eliška KozelkováEliška Kozelková
ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu...
02 3.52 0.0 204.00
26 Tereza CíglerováTereza Cíglerová
Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice
04 3.25 0.0 151.00
MS Anežka HoloubkováAnežka Holoubková
ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu...
02 3.67
Nicol HrdličkováNicol Hrdličková
Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice
04 DNS 0.0 0.00
Celkem 28 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(pá, 11.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra MalíkováPetra Malíková
ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy
02 10.26 0.0 546.00
2 Tereza SrnováTereza Srnová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
03 09.70 0.0 510.00
3 Karolína PavlíkováKarolína Pavlíková
Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno
03 09.60 0.0 503.00
4 Adéla VrťátkováAdéla Vrťátková
ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy
03 09.52 0.0 498.00
5 Alžběta DrozenováAlžběta Drozenová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
03 08.93 0.0 460.00
6 Adéla CapratováAdéla Capratová
ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157
02 08.90 0.0 458.00
7 Kamila ProcházkováKamila Procházková
ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu...
03 08.80 0.0 451.00
8 Klára KučerováKlára Kučerová
GFP NeratoviceGFP Neratovice
04 08.48 0.0 430.00
9 Tereza SchneiderováTereza Schneiderová
ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu...
02 08.45 0.0 428.00
10 Johanka MachulkováJohanka Machulková
ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník
03 08.15 0.0 409.00
11 Tereza HolečkováTereza Holečková
ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty
02 07.92 0.0 394.00
12 Tereza VepřkováTereza Vepřková
ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy
02 07.92 0.0 394.00
13 Sabina ŠtědráSabina Štědrá
ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157
02 07.63 0.0 375.00
14 Radka ZelenkováRadka Zelenková
Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno
03 07.60 0.0 374.00
15 Adéla ŠtefaniskováAdéla Štefanisková
Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno
02 07.58 0.0 372.00
16 Kristýna HolubováKristýna Holubová
GFP NeratoviceGFP Neratovice
02 07.53 0.0 369.00
17 Natálie HeranováNatálie Heranová
ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník
04 07.51 0.0 368.00
18 Karolína ŠeflováKarolína Šeflová
GFP NeratoviceGFP Neratovice
04 07.49 0.0 366.00
19 Karolína ŠtelcíkováKarolína Štelcíková
ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník
04 07.15 0.0 345.00
20 Aneta ThunováAneta Thunová
Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice
03 07.13 0.0 343.00
21 Natálie KaňkováNatálie Kaňková
Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice
03 07.01 0.0 336.00
22 Viktorie KottováViktorie Kottová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
04 06.65 0.0 313.00
23 Eliška KovářováEliška Kovářová
ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty
02 06.54 0.0 306.00
24 Natálie RyšlavaNatálie Ryšlava
ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157
03 06.18 0.0 283.00
25 Julie KlačmanováJulie Klačmanová
ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu...
03 05.80 0.0 259.00
26 Veronika MošnováVeronika Mošnová
Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice
03 04.85 0.0 199.00
MS Nikola KytkováNikola Kytková
ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu...
02 07.20
Celkem 27 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(pá, 11.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej KrajčOndřej Krajč
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
03 12.03 0.0 608.00
2 Tomáš MaršíkTomáš Maršík
Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice
03 11.72 0.0 589.00
3 Jindřich HájekJindřich Hájek
ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy
02 11.30 0.0 564.00
4 Matouš KušniarikMatouš Kušniarik
ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157
02 11.20 0.0 558.00
5 David ChládekDavid Chládek
ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy
03 10.89 0.0 539.00
6 Jan ŠubrtJan Šubrt
Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice
03 10.72 0.0 529.00
7 Přemysl TýlePřemysl Týle
ZŠ Mělník, J. Seiferta 148ZŠ Mělník, J. Seiferta 148
03 10.70 0.0 528.00
8 Jan PlačekJan Plaček
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
02 10.60 0.0 522.00
9 Petr HelíkPetr Helík
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
02 10.50 0.0 516.00
10 Miroslav KosMiroslav Kos
Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno
02 10.28 0.0 502.00
11 Lukáš KloučekLukáš Klouček
ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty
02 10.22 0.0 499.00
12 David SoběslavskýDavid Soběslavský
GFP NeratoviceGFP Neratovice
02 10.20 0.0 498.00
13 Adam TomášekAdam Tomášek
ZŠ Mělník, J. Seiferta 148ZŠ Mělník, J. Seiferta 148
03 10.19 0.0 497.00
14 Tomáš NovotnýTomáš Novotný
GFP NeratoviceGFP Neratovice
03 10.18 0.0 496.00
15 Michal ČerveňákMichal Červeňák
ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu...
03 10.06 0.0 489.00
16 Tomáš DrahotínskýTomáš Drahotínský
ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy
02 10.00 0.0 486.00
17 David BušinskýDavid Bušinský
ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157
03 09.90 0.0 480.00
18 Ivan DanielIvan Daniel
ZŠ Mělník, J. Seiferta 148ZŠ Mělník, J. Seiferta 148
03 09.80 0.0 474.00
19 Dominik KalachDominik Kalach
ZŠ Generála Klapálka, Kralupy BZŠ Generála Klapálka, Kralu...
03 09.35 0.0 447.00
20 Ondřej VyhnánekOndřej Vyhnánek
ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu...
04 09.35 0.0 447.00
21 Lukáš VašíčekLukáš Vašíček
ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty
02 09.30 0.0 444.00
22 Matouš LackoMatouš Lacko
Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno
03 09.20 0.0 438.00
23 David Tung VuDavid Tung Vu
Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno
02 09.10 0.0 432.00
24 Pavel ProcházkaPavel Procházka
ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu...
03 09.00 0.0 426.00
25 Kryštof RamzerKryštof Ramzer
GFP NeratoviceGFP Neratovice
03 08.76 0.0 411.00
26 Houdek JosefHoudek Josef
ZŠ Generála Klapálka, Kralupy BZŠ Generála Klapálka, Kralu...
04 08.70 0.0 408.00
27 Matouš RoškotMatouš Roškot
ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157
02 08.55 0.0 399.00
28 Ondřej SosnovecOndřej Sosnovec
ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty
02 08.10 0.0 372.00
29 Lukáš MiřatskýLukáš Miřatský
ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník
03 08.06 0.0 370.00
30 Jan DohnalJan Dohnal
ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník
03 07.70 0.0 349.00
31 Tomáš DolečekTomáš Doleček
ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník
02 07.40 0.0 331.00
Celkem 31 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tomáš KoppTomáš Kopp 02 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 1396
2 Petr SteinzPetr Steinz 03 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 1349
3 Matouš JurmanMatouš Jurman 03 ZŠ Mělník, J. Seiferta 148ZŠ Mělník, J. Seiferta 148 1283
4 Jaromír ŠvarcJaromír Švarc 02 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 1275
5 David ŠípDavid Šíp 03 GFP NeratoviceGFP Neratovice 1271
6 Jakub ŠulcJakub Šulc 03 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 1259
7 Ondřej KrajčOndřej Krajč 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1215
8 Michal GabčoMichal Gabčo 02 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 1150
9 Jakub ZoreníkJakub Zoreník 03 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 1096
10 Přemysl TýlePřemysl Týle 03 ZŠ Mělník, J. Seiferta 148ZŠ Mělník, J. Seiferta 148 1076
11 Jan PlačekJan Plaček 02 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1016
12 Matyáš FialaMatyáš Fiala 04 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 0997
13 Matyáš KasalMatyáš Kasal 03 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 0942
14 David SoběslavskýDavid Soběslavský 02 GFP NeratoviceGFP Neratovice 0924
15 Daniel ToužimskýDaniel Toužimský 03 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy BZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0912
16 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 03 GFP NeratoviceGFP Neratovice 0880
17 Michal MalotínskýMichal Malotínský 03 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 0871
18 Ondřej VyhnánekOndřej Vyhnánek 04 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0858
19 Tomáš MaršíkTomáš Maršík 03 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 0846
20 Martin KopeckýMartin Kopecký 03 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 0834
21 Lukáš KloučekLukáš Klouček 02 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 0816
22 Vojtěch PokornýVojtěch Pokorný 03 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 0807
23 Matouš LackoMatouš Lacko 03 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 0786
24 Lukáš VašíčekLukáš Vašíček 02 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 0782
25 Adam HroudaAdam Hrouda 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0775
26 Karel SrpKarel Srp 02 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 0771
27 Rudolf Petržílek JanRudolf Petržílek Jan 03 ZŠ Mělník, J. Seiferta 148ZŠ Mělník, J. Seiferta 148 0725
28 Jan DohnalJan Dohnal 03 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 0702
29 David JarošDavid Jaroš 03 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 0699
30 Jakub JelačičJakub Jelačič 02 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy BZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0695
31 Antonín KřemeňákAntonín Křemeňák 03 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy BZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0651
32 Filip KrálFilip Král 02 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 0637
33 Tomáš JežekTomáš Ježek 03 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 0636
34 Jan TichýJan Tichý 03 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 0626
35 Václav WertheimVáclav Wertheim 02 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0619
36 Václav WertheimVáclav Wertheim 02 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0607
37 Vít SoukupVít Soukup 02 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0592
38 Milan VítMilan Vít 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0577
39 Jindřich HájekJindřich Hájek 02 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 0564
40 Matouš KušniarikMatouš Kušniarik 02 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 0558
Rudolf HarbichRudolf Harbich 02 ZŠ Mělník, J. Seiferta 148ZŠ Mělník, J. Seiferta 148 0548
41 Kryštof RamzerKryštof Ramzer 03 GFP NeratoviceGFP Neratovice 0548
42 David ChládekDavid Chládek 03 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 0539
43 Tomáš ŘíhaTomáš Říha 02 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 0532
44 Jan ŠubrtJan Šubrt 03 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 0529
45 Štěpán TrédlŠtěpán Trédl 02 GFP NeratoviceGFP Neratovice 0520
46 David ŠprinclDavid Šprincl 02 GFP NeratoviceGFP Neratovice 0513
47 Miroslav KosMiroslav Kos 02 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 0502
48 Adam TomášekAdam Tomášek 03 ZŠ Mělník, J. Seiferta 148ZŠ Mělník, J. Seiferta 148 0497
49 Víťězslav JindřichVíťězslav Jindřich 03 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 0492
50 Michal ČerveňákMichal Červeňák 03 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0489
51 Lukáš HoraLukáš Hora 02 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0487
52 David BušinskýDavid Bušinský 03 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 0480
Tomáš TuršnerTomáš Turšner 02 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 0465
Lukáš ZajícLukáš Zajíc 03 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 0465
53 Adam VyšínskýAdam Vyšínský 03 GFP NeratoviceGFP Neratovice 0465
54 František SlabaFrantišek Slaba 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0463
55 Tomáš DolečekTomáš Doleček 02 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 0462
56 marek Truhlářmarek Truhlář 04 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0456
57 Dominik KalachDominik Kalach 03 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy BZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0447
58 Petr HelíkPetr Helík 02 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0429
59 Houdek JosefHoudek Josef 04 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy BZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0408
Jakub JarešJakub Jareš 02 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 0396
Jan MartínekJan Martínek 03 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 0396
60 Pavel ProcházkaPavel Procházka 03 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0396
Václav KoudelkaVáclav Koudelka 03 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 0377
61 Jaromír KrůtaJaromír Krůta 03 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 0377
62 Pavel BoušekPavel Boušek 04 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 0376
63 Lukáš MiřatskýLukáš Miřatský 03 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 0370
64 Matyáš PíbilMatyáš Píbil 03 ZŠ Mělník, J. Seiferta 148ZŠ Mělník, J. Seiferta 148 0367
Antonín HájekAntonín Hájek 04 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy BZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0364
65 Šimon OndřejŠimon Ondřej 03 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy BZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0364
66 Vojtěch KozelkaVojtěch Kozelka 04 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy BZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0338
67 Adam KučeraAdam Kučera 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0310
68 Matěj FabiánMatěj Fabián 03 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 0308
69 Jan PackaJan Packa 02 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 0298
70 Michal KopřivaMichal Kopřiva 02 ZŠ Mělník, J. Seiferta 148ZŠ Mělník, J. Seiferta 148 0292
71 Jan ProcházkaJan Procházka 03 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 0280
72 Josef ŠiškaJosef Šiška 02 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 0271
Ondřej ŠtičkaOndřej Štička 02 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 0000
Ivan DanielIvan Daniel 03 ZŠ Mělník, J. Seiferta 148ZŠ Mělník, J. Seiferta 148 0000
Dominik RotaDominik Rota 03 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 0000
Daniel KolářDaniel Kolář 02 ZŠ Mělník, J. Seiferta 148ZŠ Mělník, J. Seiferta 148 0000
Václav PokornýVáclav Pokorný 04 GFP NeratoviceGFP Neratovice 0000
Marcel MaxaMarcel Maxa 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0000
Jiří AlberovskýJiří Alberovský 03 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0000
Matouš RoškotMatouš Roškot 02 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 0000
Jakub FaifrJakub Faifr 03 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0000
Tomáš NěmečekTomáš Němeček 02 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 0000
Tomáš DrahotínskýTomáš Drahotínský 02 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 0000
Ondřej SosnovecOndřej Sosnovec 02 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 0000
David Tung VuDavid Tung Vu 02 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 0000
Jiří AlberovskýJiří Alberovský 03 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0000
Petr MacekPetr Macek 03 ZŠ Mělník, J. Seiferta 148ZŠ Mělník, J. Seiferta 148 0000
Jan KupkaJan Kupka 03 GFP NeratoviceGFP Neratovice 0000
Lukáš HavlínLukáš Havlín 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0000
73 Lukáš SoukupLukáš Soukup 03 GFP NeratoviceGFP Neratovice 0000
MS Kryštof HolečekKryštof Holeček 04 ZŠ Mělník, J. Seiferta 148ZŠ Mělník, J. Seiferta 148 0000
Celkem 98 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1800
2 Kristýna NouzováKristýna Nouzová 03 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 1419
3 Natálie KarhanováNatálie Karhanová 03 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 1375
4 Alžběta ChlebovskáAlžběta Chlebovská 04 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 1353
5 Tereza KálalováTereza Kálalová 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1243
6 Tereza SrnováTereza Srnová 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1228
7 Kristýna DvorščíkováKristýna Dvorščíková 03 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 1209
8 Petra MalíkováPetra Malíková 02 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 1154
9 Sára PšeničkováSára Pšeničková 03 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 1112
Tereza SchneiderováTereza Schneiderová 02 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0972
10 Lucie BolardováLucie Bolardová 04 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 0972
11 Adéla VrťátkováAdéla Vrťátková 03 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 0958
12 Kristýna HolubováKristýna Holubová 02 GFP NeratoviceGFP Neratovice 0925
13 Kristýna PakandlováKristýna Pakandlová 04 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0909
14 Eliška BláhováEliška Bláhová 04 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 0908
15 Michaela ValentováMichaela Valentová 02 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 0901
16 Petra JiřištováPetra Jiřištová 04 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 0900
17 Karolína PavlíkováKarolína Pavlíková 03 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 0899
18 Štěpánka LencováŠtěpánka Lencová 02 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 0844
19 Adéla SíkelováAdéla Síkelová 02 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0799
20 Natálie SrpováNatálie Srpová 02 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0775
21 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 GFP NeratoviceGFP Neratovice 0745
22 Veronika MaškováVeronika Mašková 03 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 0736
23 Iva MachutováIva Machutová 03 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 0684
24 Tereza HolečkováTereza Holečková 02 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 0645
25 Veronika PfeiferováVeronika Pfeiferová 03 GFP NeratoviceGFP Neratovice 0619
26 Tereza ZejdováTereza Zejdová 03 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 0591
27 Natálie KaňkováNatálie Kaňková 03 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 0565
28 Ráchel NajmonováRáchel Najmonová 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0564
29 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 0556
30 Sára LibáSára Libá 04 GFP NeratoviceGFP Neratovice 0542
31 Clara NajmanováClara Najmanová 04 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 0533
32 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0510
33 Aneta JeřábkováAneta Jeřábková 04 GFP NeratoviceGFP Neratovice 0506
34 Nela LaurichováNela Laurichová 04 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 0502
Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0460
35 Alžběta DrozenováAlžběta Drozenová 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0460
Adéla TesařováAdéla Tesařová 04 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 0458
36 Adéla CapratováAdéla Capratová 02 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 0458
37 Kamila ProcházkováKamila Procházková 03 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0451
Lucie StaščákováLucie Staščáková 04 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 0435
38 Tereza VodochodskáTereza Vodochodská 03 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 0435
39 Klára KučerováKlára Kučerová 04 GFP NeratoviceGFP Neratovice 0430
40 Valerie ŠulcováValerie Šulcová 03 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 0429
41 Denisa ŘezníčkováDenisa Řezníčková 03 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 0420
42 Adéla ŠtefaniskováAdéla Štefanisková 02 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 0419
43 Johanka MachulkováJohanka Machulková 03 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 0409
44 Kristýna VeranováKristýna Veranová 04 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 0402
45 Šárka PavlínováŠárka Pavlínová 04 GFP NeratoviceGFP Neratovice 0390
46 Eliška KozelkováEliška Kozelková 02 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0378
47 Nicol HrdličkováNicol Hrdličková 04 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 0376
48 Sabina ŠtědráSabina Štědrá 02 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 0375
49 Radka ZelenkováRadka Zelenková 03 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 0374
50 Natálie HeranováNatálie Heranová 04 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 0368
51 Aneta ThunováAneta Thunová 03 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 0343
Barbora KosellkováBarbora Kosellková 04 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0340
52 Kateřin VaňurováKateřin Vaňurová 02 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 0340
53 Kateřina HospodkováKateřina Hospodková 02 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 0308
54 Eliška KovářováEliška Kovářová 02 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 0306
55 Karolína ŠeflováKarolína Šeflová 04 GFP NeratoviceGFP Neratovice 0302
56 Anna KalivodováAnna Kalivodová 03 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 0296
57 Zuzana BuiZuzana Bui 03 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 0272
58 Tereza CíglerováTereza Cíglerová 04 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 0151
59 Lucie LudvíkováLucie Ludvíková 04 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 0110
Aneta CapratováAneta Capratová 02 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 0000
Amálie PosteltováAmálie Posteltová 02 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 0000
Nikola FeriováNikola Feriová 03 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 0000
Kristýna NedomováKristýna Nedomová 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0000
Viktorie KottováViktorie Kottová 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0000
Julie KlačmanováJulie Klačmanová 03 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0000
Veronika MošnováVeronika Mošnová 03 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 0000
Karolína ŠtelcíkováKarolína Štelcíková 04 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 0000
Tereza VepřkováTereza Vepřková 02 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 0000
Adéla MartínkováAdéla Martínková 03 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 0000
Anna NovákováAnna Nováková 03 GFP NeratoviceGFP Neratovice 0000
Elena PithartováElena Pithartová 03 GFP NeratoviceGFP Neratovice 0000
Aneta ŠvábováAneta Švábová 03 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 0000
Sabina ŠtědraSabina Štědra 02 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 0000
Natálie RyšlavaNatálie Ryšlava 03 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 0000
Tereza ŽákováTereza Žáková 03 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 0000
Nikola HoffmanováNikola Hoffmanová 04 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0000
Nikola LachmanováNikola Lachmanová 02 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 0000
Eliška KozelkováEliška Kozelková 02 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0000
60 Eliška HovorkováEliška Hovorková 02 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0000
MS Anežka HoloubkováAnežka Holoubková 02 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0000
MS Eva NovotnáEva Novotná 02 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0000
MS Nikola KytkováNikola Kytková 02 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0000
Celkem 87 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ a MŠ Všetaty{8} 1396
2 ZŠ Jungmannovy sady Mělník{8} 1349
3 ZŠ Mělník, J. Seiferta 148{8} 1283
4 Základní škola Mšeno{8} 1275
5 GFP Neratovice{8} 1271
6 ZŠ Neratovice, 28. října 1157{8} 1259
7 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 1215
8 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy A{8} 1150
9 ZŠ Veltrusy{8} 1096
10 ZŠ Mělník, J. Seiferta 148{8} 1076
11 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 1016
12 ZŠ Jungmannovy sady Mělník{8} 997
13 ZŠ Neratovice, 28. října 1157{8} 942
14 GFP Neratovice{8} 924
15 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy B{8} 912
16 GFP Neratovice{8} 880
17 ZŠ Veltrusy{8} 871
18 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy A{8} 858
19 Základní škola Dolní Beřkovice{8} 846
20 ZŠ Neratovice, 28. října 1157{8} 834
21 ZŠ a MŠ Všetaty{8} 816
22 ZŠ a MŠ Všetaty{8} 807
23 Základní škola Mšeno{8} 786
24 ZŠ a MŠ Všetaty{8} 782
25 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 775
26 ZŠ Veltrusy{8} 771
27 ZŠ Mělník, J. Seiferta 148{8} 725
28 ZŠ Jungmannovy sady Mělník{8} 702
29 ZŠ Jungmannovy sady Mělník{8} 699
30 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy B{8} 695
31 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy B{8} 651
32 ZŠ a MŠ Všetaty{8} 637
33 Základní škola Dolní Beřkovice{8} 636
34 Základní škola Dolní Beřkovice{8} 626
35 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy A{8} 619
36 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy A{8} 607
37 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 592
38 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 577
39 ZŠ Veltrusy{8} 564
40 ZŠ Neratovice, 28. října 1157{8} 558
41 ZŠ Mělník, J. Seiferta 148{8} 548
41 GFP Neratovice{8} 548
43 ZŠ Veltrusy{8} 539
44 Základní škola Dolní Beřkovice{8} 532
45 Základní škola Dolní Beřkovice{8} 529
46 GFP Neratovice{8} 520
47 GFP Neratovice{8} 513
48 Základní škola Mšeno{8} 502
49 ZŠ Mělník, J. Seiferta 148{8} 497
50 ZŠ Neratovice, 28. října 1157{8} 492
51 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy A{8} 489
52 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy A{8} 487
53 ZŠ Neratovice, 28. října 1157{8} 480
54 Základní škola Dolní Beřkovice{8} 465
54 GFP Neratovice{8} 465
54 Základní škola Mšeno{8} 465
57 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 463
58 ZŠ Jungmannovy sady Mělník{8} 462
59 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy A{8} 456
60 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy B{8} 447
61 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 429
62 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy B{8} 408
63 ZŠ Veltrusy{8} 396
63 Základní škola Mšeno{8} 396
63 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy A{8} 396
66 ZŠ Neratovice, 28. října 1157{8} 377
66 ZŠ Veltrusy{8} 377
68 Základní škola Dolní Beřkovice{8} 376
69 ZŠ Jungmannovy sady Mělník{8} 370
70 ZŠ Mělník, J. Seiferta 148{8} 367
71 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy B{8} 364
71 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy B{8} 364
73 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy B{8} 338
74 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 310
75 ZŠ a MŠ Všetaty{8} 308
76 ZŠ Veltrusy{8} 298
77 ZŠ Mělník, J. Seiferta 148{8} 292
78 Základní škola Mšeno{8} 280
79 Základní škola Mšeno{8} 271
80 ZŠ a MŠ Všetaty{8} 0
80 GFP Neratovice{8} 0
80 ZŠ Mělník, J. Seiferta 148{8} 0
80 ZŠ Veltrusy{8} 0
80 ZŠ a MŠ Všetaty{8} 0
80 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 0
80 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy A{8} 0
80 GFP Neratovice{8} 0
80 ZŠ Jungmannovy sady Mělník{8} 0
80 Základní škola Mšeno{8} 0
80 ZŠ Veltrusy{8} 0
80 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy A{8} 0
80 ZŠ Neratovice, 28. října 1157{8} 0
80 ZŠ Mělník, J. Seiferta 148{8} 0
80 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 0
80 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy A{8} 0
80 ZŠ Mělník, J. Seiferta 148{8} 0
80 ZŠ Mělník, J. Seiferta 148{8} 0
80 GFP Neratovice{8} 0
Celkem 98 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 1800
2 ZŠ Neratovice, 28. října 1157{8} 1419
3 ZŠ Veltrusy{8} 1375
4 ZŠ Jungmannovy sady Mělník{8} 1353
5 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 1243
6 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 1228
7 Základní škola Mšeno{8} 1209
8 ZŠ Veltrusy{8} 1154
9 ZŠ Neratovice, 28. října 1157{8} 1112
10 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy A{8} 972
10 Základní škola Mšeno{8} 972
12 ZŠ Veltrusy{8} 958
13 GFP Neratovice{8} 925
14 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy A{8} 909
15 Základní škola Mšeno{8} 908
16 ZŠ a MŠ Všetaty{8} 901
17 ZŠ a MŠ Všetaty{8} 900
18 Základní škola Mšeno{8} 899
19 ZŠ a MŠ Všetaty{8} 844
20 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy A{8} 799
21 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy A{8} 775
22 GFP Neratovice{8} 745
23 ZŠ Neratovice, 28. října 1157{8} 736
24 ZŠ Veltrusy{8} 684
25 ZŠ a MŠ Všetaty{8} 645
26 GFP Neratovice{8} 619
27 ZŠ Jungmannovy sady Mělník{8} 591
28 Základní škola Dolní Beřkovice{8} 565
29 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 564
30 ZŠ Neratovice, 28. října 1157{8} 556
31 GFP Neratovice{8} 542
32 Základní škola Mšeno{8} 533
33 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 510
34 GFP Neratovice{8} 506
35 ZŠ Veltrusy{8} 502
36 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 460
36 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 460
38 ZŠ Jungmannovy sady Mělník{8} 458
38 ZŠ Neratovice, 28. října 1157{8} 458
40 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy A{8} 451
41 Základní škola Dolní Beřkovice{8} 435
41 Základní škola Dolní Beřkovice{8} 435
43 GFP Neratovice{8} 430
44 ZŠ Jungmannovy sady Mělník{8} 429
45 ZŠ Veltrusy{8} 420
46 Základní škola Mšeno{8} 419
47 ZŠ Jungmannovy sady Mělník{8} 409
48 ZŠ Neratovice, 28. října 1157{8} 402
49 GFP Neratovice{8} 390
50 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy A{8} 378
51 Základní škola Dolní Beřkovice{8} 376
52 ZŠ Neratovice, 28. října 1157{8} 375
53 Základní škola Mšeno{8} 374
54 ZŠ Jungmannovy sady Mělník{8} 368
55 Základní škola Dolní Beřkovice{8} 343
56 ZŠ Jungmannovy sady Mělník{8} 340
56 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy A{8} 340
58 ZŠ Jungmannovy sady Mělník{8} 308
59 ZŠ a MŠ Všetaty{8} 306
60 GFP Neratovice{8} 302
61 ZŠ a MŠ Všetaty{8} 296
62 ZŠ a MŠ Všetaty{8} 272
63 Základní škola Dolní Beřkovice{8} 151
64 Základní škola Dolní Beřkovice{8} 110
65 ZŠ Veltrusy{8} 0
65 GFP Neratovice{8} 0
65 GFP Neratovice{8} 0
65 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 0
65 Základní škola Mšeno{8} 0
65 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy A{8} 0
65 ZŠ a MŠ Všetaty{8} 0
65 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy A{8} 0
65 ZŠ Neratovice, 28. října 1157{8} 0
65 Základní škola Dolní Beřkovice{8} 0
65 Základní škola Dolní Beřkovice{8} 0
65 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 0
65 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy A{8} 0
65 Základní škola Dolní Beřkovice{8} 0
65 ZŠ Jungmannovy sady Mělník{8} 0
65 ZŠ Veltrusy{8} 0
65 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy A{8} 0
65 ZŠ Neratovice, 28. října 1157{8} 0
65 ZŠ Neratovice, 28. října 1157{8} 0
65 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy A{8} 0
65 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy A{8} 0
65 ZŠ Neratovice, 28. října 1157{8} 0
65 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy A{8} 0
Celkem 87 závodníků