Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Mělník, Kategorie IV

Neratovice (11. 5. 2018)

skok daleký - Žáci

(pá, 11.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František SlabaFrantišek Slaba
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
04 5.41 0.0 463.00
2 Petr HelíkPetr Helík
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
02 5.24 0.0 429.00
3 Ondřej VyhnánekOndřej Vyhnánek
ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu...
04 5.15 0.0 411.00
4 Vít SoukupVít Soukup
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
02 5.14 0.0 409.00
5 Matyáš FialaMatyáš Fiala
ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník
04 5.04 0.0 390.00
6 Tomáš NovotnýTomáš Novotný
GFP NeratoviceGFP Neratovice
03 5.01 0.0 384.00
7 Václav KoudelkaVáclav Koudelka
ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy
03 4.97 0.0 377.00
8 Jaromír KrůtaJaromír Krůta
ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157
03 4.97 0.0 377.00
9 Vojtěch PokornýVojtěch Pokorný
ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty
03 4.96 0.0 375.00
10 Matyáš KasalMatyáš Kasal
ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157
03 4.91 0.0 365.00
11 Michal GabčoMichal Gabčo
ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu...
02 4.86 0.0 356.00
12 Matouš LackoMatouš Lacko
Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno
03 4.82 0.0 348.00
13 Karel SrpKarel Srp
ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy
02 4.80 0.0 345.00
14 David JarošDavid Jaroš
ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník
03 4.73 0.0 332.00
15 David ŠípDavid Šíp
GFP NeratoviceGFP Neratovice
03 4.67 0.0 321.00
16 Rudolf Petržílek JanRudolf Petržílek Jan
ZŠ Mělník, J. Seiferta 148ZŠ Mělník, J. Seiferta 148
03 4.60 0.0 308.00
17 Matěj FabiánMatěj Fabián
ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty
03 4.60 0.0 308.00
18 Ondřej ŠtičkaOndřej Štička
ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník
02 4.56 0.0 301.00
19 Jakub JelačičJakub Jelačič
ZŠ Generála Klapálka, Kralupy BZŠ Generála Klapálka, Kralu...
02 4.55 0.0 299.00
20 Antonín KřemeňákAntonín Křemeňák
ZŠ Generála Klapálka, Kralupy BZŠ Generála Klapálka, Kralu...
03 4.54 0.0 297.00
21 Michal KopřivaMichal Kopřiva
ZŠ Mělník, J. Seiferta 148ZŠ Mělník, J. Seiferta 148
02 4.51 0.0 292.00
22 Antonín HájekAntonín Hájek
ZŠ Generála Klapálka, Kralupy BZŠ Generála Klapálka, Kralu...
04 4.51 0.0 292.00
23 Matouš RoškotMatouš Roškot
ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157
02 4.45 0.0 281.00
24 Jan ProcházkaJan Procházka
Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno
03 4.44 0.0 280.00
25 Jakub FaifrJakub Faifr
ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu...
03 4.41 0.0 274.00
26 Tomáš NěmečekTomáš Němeček
ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy
02 4.39 0.0 271.00
27 Jan TichýJan Tichý
Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice
03 4.32 0.0 259.00
28 Petr MacekPetr Macek
ZŠ Mělník, J. Seiferta 148ZŠ Mělník, J. Seiferta 148
03 4.32 0.0 259.00
29 Lukáš SoukupLukáš Soukup
GFP NeratoviceGFP Neratovice
03 4.19 0.0 237.00
30 Tomáš ŘíhaTomáš Říha
Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice
02 4.19 0.0 237.00
31 Tomáš TuršnerTomáš Turšner
Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice
02 3.62 0.0 147.00
Filip KrálFilip Král
ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty
02 DNS 0.0 0.00
Celkem 32 závodníků

skok daleký - Žákyně

(pá, 11.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KálalováTereza Kálalová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
03 5.02 0.0 565.00
2 Sára PšeničkováSára Pšeničková
ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157
03 4.69 0.0 477.00
3 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
04 4.66 0.0 469.00
4 Lucie BolardováLucie Bolardová
Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno
04 4.50 0.0 428.00
5 Kristýna NedomováKristýna Nedomová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
04 4.34 0.0 388.00
6 Jana ŠpinkováJana Špinková
GFP NeratoviceGFP Neratovice
03 4.33 0.0 386.00
7 Veronika MaškováVeronika Mašková
ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157
03 4.21 0.0 357.00
8 Ema TvrdáEma Tvrdá
ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157
04 4.17 0.0 347.00
9 Eliška BláhováEliška Bláhová
Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno
04 4.08 0.0 326.00
10 Alžběta ChlebovskáAlžběta Chlebovská
ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník
04 4.07 0.0 324.00
11 Veronika PfeiferováVeronika Pfeiferová
GFP NeratoviceGFP Neratovice
03 4.04 0.0 317.00
12 Natálie SrpováNatálie Srpová
ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu...
02 4.04 0.0 317.00
13 Kateřina HospodkováKateřina Hospodková
ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník
02 4.00 0.0 308.00
14 Anna KalivodováAnna Kalivodová
ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty
03 3.95 0.0 296.00
15 Valerie ŠulcováValerie Šulcová
ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník
03 3.88 0.0 281.00
16 Kristýna DvorščíkováKristýna Dvorščíková
Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno
03 3.87 0.0 279.00
17 Kristýna PakandlováKristýna Pakandlová
ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu...
04 3.85 0.0 274.00
18 Zuzana BuiZuzana Bui
ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty
03 3.84 0.0 272.00
19 Natálie KarhanováNatálie Karhanová
ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy
03 3.83 0.0 270.00
20 Štěpánka LencováŠtěpánka Lencová
ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty
02 3.75 0.0 252.00
21 Iva MachutováIva Machutová
ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy
03 3.69 0.0 239.00
22 Natálie KaňkováNatálie Kaňková
Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice
03 3.64 0.0 229.00
23 Elena PithartováElena Pithartová
GFP NeratoviceGFP Neratovice
03 3.64 0.0 229.00
24 Tereza VepřkováTereza Vepřková
ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy
02 3.52 0.0 204.00
25 Eliška KozelkováEliška Kozelková
ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu...
02 3.52 0.0 204.00
26 Tereza CíglerováTereza Cíglerová
Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice
04 3.25 0.0 151.00
MS Anežka HoloubkováAnežka Holoubková
ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu...
02 3.67
Nicol HrdličkováNicol Hrdličková
Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice
04 DNS 0.0 0.00
Celkem 28 závodníků