Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Mělník, Kategorie IV

Neratovice (11. 5. 2018)
pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tomáš KoppTomáš Kopp 02 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 1396
2 Petr SteinzPetr Steinz 03 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 1349
3 Matouš JurmanMatouš Jurman 03 ZŠ Mělník, J. Seiferta 148ZŠ Mělník, J. Seiferta 148 1283
4 Jaromír ŠvarcJaromír Švarc 02 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 1275
5 David ŠípDavid Šíp 03 GFP NeratoviceGFP Neratovice 1271
6 Jakub ŠulcJakub Šulc 03 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 1259
7 Ondřej KrajčOndřej Krajč 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1215
8 Michal GabčoMichal Gabčo 02 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 1150
9 Jakub ZoreníkJakub Zoreník 03 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 1096
10 Přemysl TýlePřemysl Týle 03 ZŠ Mělník, J. Seiferta 148ZŠ Mělník, J. Seiferta 148 1076
11 Jan PlačekJan Plaček 02 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1016
12 Matyáš FialaMatyáš Fiala 04 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 0997
13 Matyáš KasalMatyáš Kasal 03 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 0942
14 David SoběslavskýDavid Soběslavský 02 GFP NeratoviceGFP Neratovice 0924
15 Daniel ToužimskýDaniel Toužimský 03 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy BZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0912
16 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 03 GFP NeratoviceGFP Neratovice 0880
17 Michal MalotínskýMichal Malotínský 03 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 0871
18 Ondřej VyhnánekOndřej Vyhnánek 04 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0858
19 Tomáš MaršíkTomáš Maršík 03 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 0846
20 Martin KopeckýMartin Kopecký 03 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 0834
21 Lukáš KloučekLukáš Klouček 02 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 0816
22 Vojtěch PokornýVojtěch Pokorný 03 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 0807
23 Matouš LackoMatouš Lacko 03 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 0786
24 Lukáš VašíčekLukáš Vašíček 02 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 0782
25 Adam HroudaAdam Hrouda 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0775
26 Karel SrpKarel Srp 02 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 0771
27 Rudolf Petržílek JanRudolf Petržílek Jan 03 ZŠ Mělník, J. Seiferta 148ZŠ Mělník, J. Seiferta 148 0725
28 Jan DohnalJan Dohnal 03 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 0702
29 David JarošDavid Jaroš 03 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 0699
30 Jakub JelačičJakub Jelačič 02 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy BZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0695
31 Antonín KřemeňákAntonín Křemeňák 03 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy BZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0651
32 Filip KrálFilip Král 02 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 0637
33 Tomáš JežekTomáš Ježek 03 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 0636
34 Jan TichýJan Tichý 03 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 0626
35 Václav WertheimVáclav Wertheim 02 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0619
36 Václav WertheimVáclav Wertheim 02 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0607
37 Vít SoukupVít Soukup 02 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0592
38 Milan VítMilan Vít 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0577
39 Jindřich HájekJindřich Hájek 02 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 0564
40 Matouš KušniarikMatouš Kušniarik 02 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 0558
Rudolf HarbichRudolf Harbich 02 ZŠ Mělník, J. Seiferta 148ZŠ Mělník, J. Seiferta 148 0548
41 Kryštof RamzerKryštof Ramzer 03 GFP NeratoviceGFP Neratovice 0548
42 David ChládekDavid Chládek 03 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 0539
43 Tomáš ŘíhaTomáš Říha 02 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 0532
44 Jan ŠubrtJan Šubrt 03 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 0529
45 Štěpán TrédlŠtěpán Trédl 02 GFP NeratoviceGFP Neratovice 0520
46 David ŠprinclDavid Šprincl 02 GFP NeratoviceGFP Neratovice 0513
47 Miroslav KosMiroslav Kos 02 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 0502
48 Adam TomášekAdam Tomášek 03 ZŠ Mělník, J. Seiferta 148ZŠ Mělník, J. Seiferta 148 0497
49 Víťězslav JindřichVíťězslav Jindřich 03 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 0492
50 Michal ČerveňákMichal Červeňák 03 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0489
51 Lukáš HoraLukáš Hora 02 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0487
52 David BušinskýDavid Bušinský 03 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 0480
Tomáš TuršnerTomáš Turšner 02 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 0465
Lukáš ZajícLukáš Zajíc 03 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 0465
53 Adam VyšínskýAdam Vyšínský 03 GFP NeratoviceGFP Neratovice 0465
54 František SlabaFrantišek Slaba 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0463
55 Tomáš DolečekTomáš Doleček 02 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 0462
56 marek Truhlářmarek Truhlář 04 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0456
57 Dominik KalachDominik Kalach 03 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy BZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0447
58 Petr HelíkPetr Helík 02 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0429
59 Houdek JosefHoudek Josef 04 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy BZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0408
Jakub JarešJakub Jareš 02 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 0396
Jan MartínekJan Martínek 03 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 0396
60 Pavel ProcházkaPavel Procházka 03 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0396
Václav KoudelkaVáclav Koudelka 03 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 0377
61 Jaromír KrůtaJaromír Krůta 03 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 0377
62 Pavel BoušekPavel Boušek 04 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 0376
63 Lukáš MiřatskýLukáš Miřatský 03 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 0370
64 Matyáš PíbilMatyáš Píbil 03 ZŠ Mělník, J. Seiferta 148ZŠ Mělník, J. Seiferta 148 0367
Antonín HájekAntonín Hájek 04 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy BZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0364
65 Šimon OndřejŠimon Ondřej 03 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy BZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0364
66 Vojtěch KozelkaVojtěch Kozelka 04 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy BZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0338
67 Adam KučeraAdam Kučera 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0310
68 Matěj FabiánMatěj Fabián 03 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 0308
69 Jan PackaJan Packa 02 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 0298
70 Michal KopřivaMichal Kopřiva 02 ZŠ Mělník, J. Seiferta 148ZŠ Mělník, J. Seiferta 148 0292
71 Jan ProcházkaJan Procházka 03 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 0280
72 Josef ŠiškaJosef Šiška 02 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 0271
Ondřej ŠtičkaOndřej Štička 02 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 0000
Ivan DanielIvan Daniel 03 ZŠ Mělník, J. Seiferta 148ZŠ Mělník, J. Seiferta 148 0000
Dominik RotaDominik Rota 03 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 0000
Daniel KolářDaniel Kolář 02 ZŠ Mělník, J. Seiferta 148ZŠ Mělník, J. Seiferta 148 0000
Václav PokornýVáclav Pokorný 04 GFP NeratoviceGFP Neratovice 0000
Marcel MaxaMarcel Maxa 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0000
Jiří AlberovskýJiří Alberovský 03 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0000
Matouš RoškotMatouš Roškot 02 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 0000
Jakub FaifrJakub Faifr 03 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0000
Tomáš NěmečekTomáš Němeček 02 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 0000
Tomáš DrahotínskýTomáš Drahotínský 02 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 0000
Ondřej SosnovecOndřej Sosnovec 02 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 0000
David Tung VuDavid Tung Vu 02 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 0000
Jiří AlberovskýJiří Alberovský 03 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0000
Petr MacekPetr Macek 03 ZŠ Mělník, J. Seiferta 148ZŠ Mělník, J. Seiferta 148 0000
Jan KupkaJan Kupka 03 GFP NeratoviceGFP Neratovice 0000
Lukáš HavlínLukáš Havlín 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0000
73 Lukáš SoukupLukáš Soukup 03 GFP NeratoviceGFP Neratovice 0000
MS Kryštof HolečekKryštof Holeček 04 ZŠ Mělník, J. Seiferta 148ZŠ Mělník, J. Seiferta 148 0000
Celkem 98 závodníků
pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1800
2 Kristýna NouzováKristýna Nouzová 03 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 1419
3 Natálie KarhanováNatálie Karhanová 03 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 1375
4 Alžběta ChlebovskáAlžběta Chlebovská 04 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 1353
5 Tereza KálalováTereza Kálalová 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1243
6 Tereza SrnováTereza Srnová 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1228
7 Kristýna DvorščíkováKristýna Dvorščíková 03 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 1209
8 Petra MalíkováPetra Malíková 02 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 1154
9 Sára PšeničkováSára Pšeničková 03 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 1112
Tereza SchneiderováTereza Schneiderová 02 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0972
10 Lucie BolardováLucie Bolardová 04 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 0972
11 Adéla VrťátkováAdéla Vrťátková 03 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 0958
12 Kristýna HolubováKristýna Holubová 02 GFP NeratoviceGFP Neratovice 0925
13 Kristýna PakandlováKristýna Pakandlová 04 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0909
14 Eliška BláhováEliška Bláhová 04 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 0908
15 Michaela ValentováMichaela Valentová 02 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 0901
16 Petra JiřištováPetra Jiřištová 04 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 0900
17 Karolína PavlíkováKarolína Pavlíková 03 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 0899
18 Štěpánka LencováŠtěpánka Lencová 02 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 0844
19 Adéla SíkelováAdéla Síkelová 02 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0799
20 Natálie SrpováNatálie Srpová 02 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0775
21 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 GFP NeratoviceGFP Neratovice 0745
22 Veronika MaškováVeronika Mašková 03 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 0736
23 Iva MachutováIva Machutová 03 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 0684
24 Tereza HolečkováTereza Holečková 02 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 0645
25 Veronika PfeiferováVeronika Pfeiferová 03 GFP NeratoviceGFP Neratovice 0619
26 Tereza ZejdováTereza Zejdová 03 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 0591
27 Natálie KaňkováNatálie Kaňková 03 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 0565
28 Ráchel NajmonováRáchel Najmonová 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0564
29 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 0556
30 Sára LibáSára Libá 04 GFP NeratoviceGFP Neratovice 0542
31 Clara NajmanováClara Najmanová 04 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 0533
32 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0510
33 Aneta JeřábkováAneta Jeřábková 04 GFP NeratoviceGFP Neratovice 0506
34 Nela LaurichováNela Laurichová 04 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 0502
Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0460
35 Alžběta DrozenováAlžběta Drozenová 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0460
Adéla TesařováAdéla Tesařová 04 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 0458
36 Adéla CapratováAdéla Capratová 02 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 0458
37 Kamila ProcházkováKamila Procházková 03 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0451
Lucie StaščákováLucie Staščáková 04 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 0435
38 Tereza VodochodskáTereza Vodochodská 03 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 0435
39 Klára KučerováKlára Kučerová 04 GFP NeratoviceGFP Neratovice 0430
40 Valerie ŠulcováValerie Šulcová 03 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 0429
41 Denisa ŘezníčkováDenisa Řezníčková 03 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 0420
42 Adéla ŠtefaniskováAdéla Štefanisková 02 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 0419
43 Johanka MachulkováJohanka Machulková 03 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 0409
44 Kristýna VeranováKristýna Veranová 04 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 0402
45 Šárka PavlínováŠárka Pavlínová 04 GFP NeratoviceGFP Neratovice 0390
46 Eliška KozelkováEliška Kozelková 02 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0378
47 Nicol HrdličkováNicol Hrdličková 04 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 0376
48 Sabina ŠtědráSabina Štědrá 02 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 0375
49 Radka ZelenkováRadka Zelenková 03 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 0374
50 Natálie HeranováNatálie Heranová 04 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 0368
51 Aneta ThunováAneta Thunová 03 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 0343
Barbora KosellkováBarbora Kosellková 04 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0340
52 Kateřin VaňurováKateřin Vaňurová 02 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 0340
53 Kateřina HospodkováKateřina Hospodková 02 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 0308
54 Eliška KovářováEliška Kovářová 02 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 0306
55 Karolína ŠeflováKarolína Šeflová 04 GFP NeratoviceGFP Neratovice 0302
56 Anna KalivodováAnna Kalivodová 03 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 0296
57 Zuzana BuiZuzana Bui 03 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 0272
58 Tereza CíglerováTereza Cíglerová 04 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 0151
59 Lucie LudvíkováLucie Ludvíková 04 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 0110
Aneta CapratováAneta Capratová 02 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 0000
Amálie PosteltováAmálie Posteltová 02 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 0000
Nikola FeriováNikola Feriová 03 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 0000
Kristýna NedomováKristýna Nedomová 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0000
Viktorie KottováViktorie Kottová 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0000
Julie KlačmanováJulie Klačmanová 03 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0000
Veronika MošnováVeronika Mošnová 03 Základní škola Dolní BeřkoviceZákladní škola Dolní Beřkovice 0000
Karolína ŠtelcíkováKarolína Štelcíková 04 ZŠ Jungmannovy sady MělníkZŠ Jungmannovy sady Mělník 0000
Tereza VepřkováTereza Vepřková 02 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 0000
Adéla MartínkováAdéla Martínková 03 Základní škola MšenoZákladní škola Mšeno 0000
Anna NovákováAnna Nováková 03 GFP NeratoviceGFP Neratovice 0000
Elena PithartováElena Pithartová 03 GFP NeratoviceGFP Neratovice 0000
Aneta ŠvábováAneta Švábová 03 ZŠ VeltrusyZŠ Veltrusy 0000
Sabina ŠtědraSabina Štědra 02 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 0000
Natálie RyšlavaNatálie Ryšlava 03 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 0000
Tereza ŽákováTereza Žáková 03 ZŠ a MŠ VšetatyZŠ a MŠ Všetaty 0000
Nikola HoffmanováNikola Hoffmanová 04 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0000
Nikola LachmanováNikola Lachmanová 02 ZŠ Neratovice, 28. října 1157ZŠ Neratovice, 28. října 1157 0000
Eliška KozelkováEliška Kozelková 02 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0000
60 Eliška HovorkováEliška Hovorková 02 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0000
MS Anežka HoloubkováAnežka Holoubková 02 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0000
MS Eva NovotnáEva Novotná 02 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0000
MS Nikola KytkováNikola Kytková 02 ZŠ Generála Klapálka, Kralupy AZŠ Generála Klapálka, Kralu... 0000
Celkem 87 závodníků