výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Mladá Boleslav, Kategorie III

Mladá Boleslav (11. 5. 2018)

60 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (pá, 11.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HanaPetr Hana 05 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. 6 08.89 329.00
2 Petr PodlibskýPetr Podlibský 05 Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M... 2 08.96 313.00
3 Jaroslav BažoJaroslav Bažo 05 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. 4 09.08 287.00
4 Jakub UlrichJakub Ulrich 06 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 8 09.16 270.00
5 Adam BártaAdam Bárta 05 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 5 09.33 235.00
6 Adam KryčfalušijAdam Kryčfalušij 06 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... 3 09.79 153.00
MS Krystian PiekarskiKrystian Piekarski 04 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 7 08.76
Celkem 7 závodníků
Ml. žáci 02 (pá, 11.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KožíšekDavid Kožíšek 05 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 7 08.25 489.00
2 Michael HusákMichael Husák 05 ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou 6 08.31 473.00
3 Jonáš JiránekJonáš Jiránek 04 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... 3 08.33 468.00
4 Jan FilipecJan Filipec 06 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 5 08.77 357.00
5 Tomáš HlubučekTomáš Hlubuček 05 ZŠ Dr. E. BenešeZŠ Dr. E. Beneše 4 09.13 276.00
6 Daniel TomanDaniel Toman 06 ZŠ Dr. E. BenešeZŠ Dr. E. Beneše 8 09.80 151.00
7 Adam VlasákAdam Vlasák 05 ZŠ Dr. E. BenešeZŠ Dr. E. Beneše 1 09.99 122.00
8 Michal SrnečekMichal Srneček 05 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 2 10.19 94.00
Celkem 8 závodníků
Ml. žáci 03 (pá, 11.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŘíhaMatěj Říha 05 Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M... 7 08.66 383.00
2 Matěj ZajíčekMatěj Zajíček 05 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. 8 09.13 276.00
3 Michal HorákMichal Horák 05 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 4 09.23 255.00
4 Ondřej KuntOndřej Kunt 06 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 6 09.85 143.00
5 Denis ŠindelekDenis Šindelek 05 ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou 2 09.89 137.00
MS Ondřej HloucalOndřej Hloucal 04 ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B... 5 08.47
MS Filip MatuchaFilip Matucha 04 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 3 09.02
Celkem 7 závodníků
Ml. žáci 04 (pá, 11.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel HellmissSamuel Hellmiss 05 ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B... 5 08.78 354.00
2 Tomáš VrbaTomáš Vrba 06 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 2 08.87 333.00
3 Milan HoncMilan Honc 05 ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou 6 09.20 261.00
4 Štěpán HendrychŠtěpán Hendrych 05 Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M... 4 09.21 259.00
5 Štěpán ŠůmaŠtěpán Šůma 06 ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B... 7 09.65 176.00
6 Tomáš StrakaTomáš Straka 05 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 3 09.66 174.00
7 Rostyslav ŽmurčukRostyslav Žmurčuk 05 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 8 09.91 134.00
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (pá, 11.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 3 08.70 645.00
2 Barbora ZaryckáBarbora Zarycká 05 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 8 08.87 600.00
3 Lucie KotíkováLucie Kotíková 06 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. 5 09.37 475.00
4 Tereza PatřičnáTereza Patřičná 06 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... 2 09.45 456.00
5 Nicol KonopkováNicol Konopková 05 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 10408. ZŠ Mladá Boleslav, Václa... 6 09.60 422.00
6 Karolína MarkováKarolína Marková 06 Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M... 7 10.07 322.00
7 Kateřina DemeterováKateřina Demeterová 05 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 10408. ZŠ Mladá Boleslav, Václa... 4 10.19 299.00
Celkem 7 závodníků
Ml. žákyně 02 (pá, 11.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie HlouškováViktorie Hloušková 06 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 3 09.13 533.00
2 Eliška BláhováEliška Bláhová 05 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 6 09.25 504.00
3 Emma NopováEmma Nopová 05 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. 4 09.65 411.00
4 Alžběta RulcováAlžběta Rulcová 06 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 2 10.00 336.00
5 Eliška MorávkováEliška Morávková 05 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou 5 10.05 326.00
6 Valerie TůmováValerie Tůmová 05 Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M... 8 10.24 289.00
MS Kateřina KolínskáKateřina Kolínská 04 ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B... 7 09.08
Celkem 7 závodníků
Ml. žákyně 03 (pá, 11.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KošťákováAnna Košťáková 05 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 7 09.07 548.00
2 Jana BradáčováJana Bradáčová 06 ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou 6 09.18 521.00
3 Elena BittnerováElena Bittnerová 06 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 4 09.65 411.00
4 Michaela VojtováMichaela Vojtová 05 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 10408. ZŠ Mladá Boleslav, Václa... 8 10.00 336.00
5 Eliška PánkováEliška Pánková 05 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 2 10.51 240.00
6 Diana DrábkováDiana Drábková 05 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. 5 10.64 218.00
MS Karolina DavidikováKarolina Davidiková 04 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 3 09.81
Celkem 7 závodníků
Ml. žákyně 04 (pá, 11.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VeseckáTereza Vesecká 06 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice 8 09.57 428.00
2 Dita MařanováDita Mařanová 05 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... 7 09.82 374.00
3 Kateřina BaarováKateřina Baarová 05 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 5 10.11 314.00
4 Bára BaliczováBára Baliczová 06 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 4 10.20 297.00
5 Tereza PeckováTereza Pecková 05 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... 2 10.24 289.00
6 Lucie KerdováLucie Kerdová 05 Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M... 3 10.25 287.00
MS Lucie CihelkováLucie Cihelková 04 ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B... 6 09.34
Celkem 7 závodníků
Ml. žákyně 05 (pá, 11.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HavlínováTereza Havlínová 05 ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou 3 09.20 516.00
2 Johana SejkorováJohana Sejkorová 06 ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou 8 09.48 449.00
3 Štěpánka GrégrováŠtěpánka Grégrová 05 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou 5 09.60 422.00
4 Alžběta HorákováAlžběta Horáková 05 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice 7 09.87 363.00
5 Štěpánka ŠtecováŠtěpánka Štecová 06 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou 4 09.89 359.00
6 Nikola BíglováNikola Bíglová 05 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 6 10.13 310.00
7 Natálie KasalováNatálie Kasalová 05 ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B... 2 11.00 161.00
Celkem 7 závodníků

600 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (pá, 11.5.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominika PaurováDominika Paurová 05 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 9 1:49.95 667.00
2 Helena MusilováHelena Musilová 05 ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou 8 1:59.66 514.00
3 Adriana ZikánováAdriana Zikánová 06 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... 11 2:00.98 494.00
4 Elen ŠléglováElen Šléglová 06 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou 1 2:04.43 445.00
5 Eliška MorávkováEliška Morávková 05 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou 3 2:09.43 379.00
6 Simona ŠindlerováSimona Šindlerová 06 ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B... 10 2:12.68 338.00
7 Ema HouserováEma Houserová 05 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou 2 2:14.83 312.00
8 Diana DrábkováDiana Drábková 05 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. 4 2:16.81 290.00
9 Kateřina DemeterováKateřina Demeterová 05 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 10408. ZŠ Mladá Boleslav, Václa... 5 2:37.66 99.00
10 Renata KolyováRenata Kolyová 06 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 10408. ZŠ Mladá Boleslav, Václa... 7 2:41.69 74.00
MS Kateřina KolínskáKateřina Kolínská 04 ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B... 6 2:03.55
Celkem 11 závodníků
Ml. žákyně 02 (pá, 11.5.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie TužilováNatálie Tužilová 05 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 11 1:52.64 622.00
2 Kristýna JeníčkováKristýna Jeníčková 05 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 7 2:03.28 461.00
3 Kristýna ŽočkováKristýna Žočková 05 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. 12 2:07.84 399.00
4 Anna MelicharováAnna Melicharová 06 Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M... 10 2:13.59 327.00
5 Tereza HolbováTereza Holbová 06 Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M... 6 2:13.73 325.00
6 Simona GuittiSimona Guitti 06 Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M... 4 2:15.38 306.00
7 Tereza BeránkováTereza Beránková 05 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 3 2:18.43 272.00
8 Martina FialováMartina Fialová 05 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. 1 2:18.65 269.00
9 Klára HejdrychováKlára Hejdrychová 06 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice 5 2:21.62 238.00
10 Bára BaliczováBára Baliczová 06 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 2 2:24.93 205.00
11 Gabriela MarečkováGabriela Marečková 05 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 10408. ZŠ Mladá Boleslav, Václa... 9 2:27.10 184.00
12 Natálie KasalováNatálie Kasalová 05 ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B... 8 2:31.39 147.00
Celkem 12 závodníků
Ml. žákyně 03 (pá, 11.5.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 7 1:57.31 549.00
2 Karolína PošepnáKarolína Pošepná 05 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 8 2:00.15 506.00
3 Eliška CinklováEliška Cinklová 06 ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou 1 2:06.66 415.00
4 Tereza JakschováTereza Jakschová 05 ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou 4 2:08.11 396.00
5 Tereza VeseckáTereza Vesecká 06 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice 10 2:08.61 389.00
6 Eliška VaškováEliška Vašková 06 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 9 2:14.32 318.00
7 Tereza ČástkováTereza Částková 05 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice 2 2:19.96 255.00
8 Radka VodseďálkováRadka Vodseďálková 06 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 11 2:26.80 187.00
9 Nela FričováNela Fričová 05 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... 3 2:27.05 185.00
10 Zuzana ZdobinskáZuzana Zdobinská 06 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... 12 2:39.83 85.00
Eva MasákováEva Masáková 05 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice 6 DNS
Veronika KolářováVeronika Kolářová 05 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 5 DNS
Celkem 12 závodníků

1000 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (pá, 11.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš StrakaTomáš Straka 05 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 10 3:19.30 488.00
2 Joel ČermákJoel Čermák 05 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 1 3:21.31 471.00
3 Tomáš HlubučekTomáš Hlubuček 05 ZŠ Dr. E. BenešeZŠ Dr. E. Beneše 6 3:26.03 432.00
4 Jakub SekáčJakub Sekáč 06 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. 9 3:30.20 399.00
5 Michal HorákMichal Horák 05 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 7 3:30.35 398.00
6 Vít ŠléglVít Šlégl 05 ZŠ Dr. E. BenešeZŠ Dr. E. Beneše 11 3:31.14 392.00
7 Tomáš TrpišovskýTomáš Trpišovský 05 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... 12 3:32.95 378.00
8 Václav FialaVáclav Fiala 06 ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou 4 3:38.69 336.00
9 Adam KryčfalušijAdam Kryčfalušij 06 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... 8 3:39.58 329.00
10 Vojtěch HavránekVojtěch Havránek 06 ZŠ Dr. E. BenešeZŠ Dr. E. Beneše 5 3:40.10 326.00
11 Martin FeiglMartin Feigl 06 ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B... 2 3:46.51 282.00
12 Jiří FejfarJiří Fejfar 05 ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B... 3 3:59.17 204.00
MS Lukáš VeseckýLukáš Vesecký 04 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. 13 3:35.64
Rostyslav ŽmurčukRostyslav Žmurčuk 05 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 14 DNF
Celkem 14 závodníků
Ml. žáci 02 (pá, 11.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr ČadaPetr Čada 05 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 1 3:15.37 522.00
2 Jáchym PrůšekJáchym Průšek 06 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 11 3:20.05 481.00
3 Jakub DušekJakub Dušek 05 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 2 3:24.72 443.00
4 Štěpán HabadaŠtěpán Habada 05 ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou 4 3:27.66 419.00
5 Vojtěch VelechovskýVojtěch Velechovský 05 Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M... 13 3:36.94 348.00
6 Jakub KašparJakub Kašpar 05 Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M... 6 3:37.57 344.00
7 Tomáš VorelTomáš Vorel 06 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 14 3:38.47 337.00
8 Jakub HorníčekJakub Horníček 05 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 5 3:53.82 235.00
9 Jan FisherJan Fisher 06 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. 3 3:56.33 220.00
10 Gabriel NovákGabriel Novák 05 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 10 3:56.82 217.00
11 Šimon NešporŠimon Nešpor 05 ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou 9 4:01.43 191.00
12 Jan ŠtěpánJan Štěpán 05 Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M... 12 4:06.40 165.00
MS Filip MatuchaFilip Matucha 04 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 8 3:22.19
MS Jan KrejbichJan Krejbich 04 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 7 3:53.24
Celkem 14 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (pá, 11.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Husák, Honc, Šindelek, Novák Husák, Honc, Šindelek, Novák ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou 5 33.12 380.00
2 Kryčfalušij, Trpišovský, Ottomanský, Pařík Kryčfalušij, Trpišovský, Ottomanský, Pařík ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... 2 36.97 176.00
3 Havránek, Šlégl, Lisler, Včeliš Havránek, Šlégl, Lisler, Včeliš ZŠ Dr. E. BenešeZŠ Dr. E. Beneše 6 37.34 160.00
MS Matucha, Piekarski, Horníček, Knebl Matucha, Piekarski, Horníček, Knebl ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 3 35.91
MS Sekáč, Moysuik, Vesecký, Havlis Sekáč, Moysuik, Vesecký, Havlis ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. 4 36.15
Celkem 5 závodníků
Ml. žáci 02 (pá, 11.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kunt, Filipec, Havlík, Housa Kunt, Filipec, Havlík, Housa ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 3 35.08 267.00
2 Štěpán, Podlibský, Turek, Poslt Štěpán, Podlibský, Turek, Poslt Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M... 5 35.09 267.00
3 Vlasák, Hlubuček, Toman, Kraus Vlasák, Hlubuček, Toman, Kraus ZŠ Dr. E. BenešeZŠ Dr. E. Beneše 7 36.20 211.00
4 Vorel, Čada, Průšek, Albrecht Vorel, Čada, Průšek, Albrecht 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 6 38.37 119.00
MS Habada, Nešpor, Kotyza, Juda Habada, Nešpor, Kotyza, Juda ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou 4 36.34
MS Hana, Zajíček, Bažo, Vesecký Hana, Zajíček, Bažo, Vesecký ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. 2 34.82
Celkem 6 závodníků
Ml. žáci 03 (pá, 11.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kožíšek, Vrba, Ulrich, Kažmír Kožíšek, Vrba, Ulrich, Kažmír 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 6 34.04 325.00
2 Kašpar, Hendrych, Velechovský, Říha Kašpar, Hendrych, Velechovský, Říha Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M... 4 35.40 251.00
3 Straka, Bárta, Horák, Correia Straka, Bárta, Horák, Correia 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 5 37.28 162.00
MS Šůma, Hellmiss, Hloucal, Fišera Šůma, Hellmiss, Hloucal, Fišera ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B... 3 34.66
MS Dušek, Žmurčuk, Vild, Housa Dušek, Žmurčuk, Vild, Housa ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 2 37.91
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (pá, 11.5.2018 - 07:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bradáčová, Cinklová, Veverková, Truhlářová Bradáčová, Cinklová, Veverková, Truhlářová ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou 6 36.79 424.00
2 Demeterová, Konopková, Vojtová, Kolyová Demeterová, Konopková, Vojtová, Kolyová 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 10408. ZŠ Mladá Boleslav, Václa... 2 37.08 407.00
3 Horáková, Vesecká, Částková, Wagnerova Horáková, Vesecká, Částková, Wagnerova ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice 3 38.43 335.00
4 Zdobinská, Zikánová, Hošková, Pelikánová Zdobinská, Zikánová, Hošková, Pelikánová ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... 4 39.17 298.00
MS Kolínská, Cihelková, Procházková, Venclová Kolínská, Cihelková, Procházková, Venclová ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B... 5 37.56
Celkem 5 závodníků
Ml. žákyně 02 (pá, 11.5.2018 - 07:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Košťáková, Kolářová, Provazníková, Trlidová Košťáková, Kolářová, Provazníková, Trlidová 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 4 35.80 482.00
2 Grégrová, Šléglová, Houserová, Těšitelová Grégrová, Šléglová, Houserová, Těšitelová ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou 2 37.11 406.00
3 Nopová, Kotíková, Drábková, Pánková Nopová, Kotíková, Drábková, Pánková ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. 3 37.45 387.00
4 Patřičná, Mařanová, Pecková, Fričová Patřičná, Mařanová, Pecková, Fričová ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... 6 37.91 362.00
5 Marková, Tůmová, Kerdová, Du"rrová Marková, Tůmová, Kerdová, Du"rrová Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M... 5 38.96 308.00
Celkem 5 závodníků
Ml. žákyně 03 (pá, 11.5.2018 - 07:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Havlínová, Sejkorová, Musilová, Jakschová Havlínová, Sejkorová, Musilová, Jakschová ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou 4 35.61 494.00
2 Fialová, Kolářová, Hlavatá, Žočková Fialová, Kolářová, Hlavatá, Žočková ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. 2 38.23 345.00
3 Rulcová, Baliczová, Bíglová, Janovcová Rulcová, Baliczová, Bíglová, Janovcová ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 5 39.71 272.00
4 Najmanová, Bednářová, Štumfová, Hejdrychová Najmanová, Bednářová, Štumfová, Hejdrychová ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice 6 39.81 267.00
5 Hamšíková, Marečková, Jandová, Kenkušová Hamšíková, Marečková, Jandová, Kenkušová 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 10408. ZŠ Mladá Boleslav, Václa... 3 41.53 193.00
Celkem 5 závodníků
Ml. žákyně 04 (pá, 11.5.2018 - 07:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bittnerová, Hloušková, Bláhová, Paurová Bittnerová, Hloušková, Bláhová, Paurová 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 3 35.75 485.00
2 Kožušková, Zarycká, Milerová, Pošepná Kožušková, Zarycká, Milerová, Pošepná 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 5 36.46 443.00
3 Jeníčková, Beránková, Trnková, Holanová Jeníčková, Beránková, Trnková, Holanová ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 4 39.68 273.00
4 Štecová, Morávková, Šléglová, Tóthová Štecová, Morávková, Šléglová, Tóthová ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou 2 43.07 135.00
MS Davidiková, Baarová, Pánková, Třísková Davidiková, Baarová, Pánková, Třísková ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 6 38.84
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(pá, 11.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 David KožíšekDavid Kožíšek
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
05 1.65 504.00
Jan FilipecJan Filipec
ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude...
06 1.40 317.00
Tomáš TrpišovskýTomáš Trpišovský
ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol...
05 1.40 317.00
Šimon NešporŠimon Nešpor
ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou
05 1.40 317.00
2 Jaroslav BažoJaroslav Bažo
ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.
05 1.40 317.00
Kryštof HousaKryštof Housa
ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude...
05 1.35 283.00
Michal TrčálekMichal Trčálek
ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude...
05 1.35 283.00
Filip OttomanskýFilip Ottomanský
ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol...
05 1.35 283.00
3 Filip KažmírFilip Kažmír
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
05 1.35 283.00
Šimon RudolfŠimon Rudolf
ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5...
05 1.30 250.00
4 Vasil MoysuikVasil Moysuik
ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.
05 1.30 250.00
Jiří PaříkJiří Pařík
ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol...
05 1.25 218.00
Petr ČadaPetr Čada
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
05 1.25 218.00
David NovákDavid Novák
ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou
05 1.25 218.00
Daniel HavlisDaniel Havlis
ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.
06 1.25 218.00
5 Martin FeiglMartin Feigl
ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B...
06 1.25 218.00
Štěpán ŠůmaŠtěpán Šůma
ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B...
06 1.20 188.00
6 Adam BártaAdam Bárta
7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav
05 1.20 188.00
Vojtěch HavránekVojtěch Havránek
ZŠ Dr. E. BenešeZŠ Dr. E. Beneše
06 1.15 159.00
Vít ŠléglVít Šlégl
ZŠ Dr. E. BenešeZŠ Dr. E. Beneše
05 1.15 159.00
Michael HusákMichael Husák
ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou
05 1.15 159.00
Daniel TomanDaniel Toman
ZŠ Dr. E. BenešeZŠ Dr. E. Beneše
06 1.15 159.00
Jakub KašparJakub Kašpar
Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M...
05 1.15 159.00
7 Petr PodlibskýPetr Podlibský
Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M...
05 1.15 159.00
Jiří FejfarJiří Fejfar
ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B...
05 1.10 131.00
8 Joel ČermákJoel Čermák
7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav
05 1.10 131.00
MS Krystian PiekarskiKrystian Piekarski
ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5...
04 1.40
Celkem 27 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(pá, 11.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
Karolína PošepnáKarolína Pošepná
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
05 1.35 460.00
1 Dominika PaurováDominika Paurová
7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav
05 1.35 460.00
Tereza ProvazníkováTereza Provazníková
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
05 1.30 409.00
Tereza HavlínováTereza Havlínová
ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou
05 1.30 409.00
Anna VeverkováAnna Veverková
ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou
05 1.30 409.00
Denisa TrnkováDenisa Trnková
ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude...
05 1.30 409.00
2 Anna KošťákováAnna Košťáková
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
05 1.30 409.00
Eliška ŠléglováEliška Šléglová
ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou
05 1.25 359.00
Nella ZimováNella Zimová
Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M...
06 1.25 359.00
Štěpánka GrégrováŠtěpánka Grégrová
ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou
05 1.25 359.00
Eliška NajmanováEliška Najmanová
ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice
05 1.25 359.00
Martina FialováMartina Fialová
ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.
05 1.25 359.00
Viktorie HlouškováViktorie Hloušková
7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav
06 1.25 359.00
Kristýna JeníčkováKristýna Jeníčková
ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude...
05 1.25 359.00
3 Dana PánkováDana Pánková
ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.
05 1.25 359.00
Ludmila KolářováLudmila Kolářová
ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.
05 1.20 312.00
Mariana Du"rrováMariana Du"rrová
Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M...
05 1.20 312.00
4 Markéta JanasováMarkéta Janasová
Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M...
06 1.20 312.00
Adriana HuňatováAdriana Huňatová
ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5...
05 1.15 266.00
Nela FričováNela Fričová
ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol...
05 1.15 266.00
5 Natali WagnerovaNatali Wagnerova
ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice
05 1.15 266.00
Veronika TěšitelováVeronika Těšitelová
ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou
05 1.10 222.00
Dita MařanováDita Mařanová
ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol...
05 1.10 222.00
Natálie StaškováNatálie Stašková
ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou
06 1.10 222.00
Eva JanovcováEva Janovcová
ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude...
06 1.10 222.00
Dana JandováDana Jandová
8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 10408. ZŠ Mladá Boleslav, Václa...
05 1.10 222.00
6 Tereza ŠtumfováTereza Štumfová
ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice
05 1.10 222.00
Monika KenkušováMonika Kenkušová
8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 10408. ZŠ Mladá Boleslav, Václa...
06 1.05 180.00
Bára HamšíkováBára Hamšíková
8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 10408. ZŠ Mladá Boleslav, Václa...
05 1.05 180.00
Eliška PánkováEliška Pánková
ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5...
05 1.05 180.00
7 Natálie KasalováNatálie Kasalová
ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B...
05 1.05 180.00
MS Anna LaníkováAnna Laníková
ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B...
04 1.10
MS Veronika SvobodováVeronika Svobodová
ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol...
04 1.25
MS Kateřina KolínskáKateřina Kolínská
ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B...
04 1.25
Celkem 34 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(pá, 11.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Samuel HellmissSamuel Hellmiss
ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B...
05 4.42 0.0 276.00
2 Tomáš VrbaTomáš Vrba
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
06 4.28 0.0 252.00
3 Kryštof HousaKryštof Housa
ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude...
05 4.20 0.0 239.00
4 Jáchym PrůšekJáchym Průšek
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
06 4.19 0.0 237.00
5 Filip KažmírFilip Kažmír
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
05 4.02 0.0 209.00
6 Jakub SekáčJakub Sekáč
ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.
06 4.00 0.0 206.00
7 Daniel HavlisDaniel Havlis
ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.
06 3.98 0.0 203.00
8 Milan HoncMilan Honc
ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou
05 3.82 0.0 177.00
9 Pavel RousekPavel Rousek
7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav
05 3.81 0.0 176.00
10 Vojtěch KneblVojtěch Knebl
ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5...
05 3.77 0.0 170.00
11 Václav HavlíkVáclav Havlík
ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude...
05 3.74 0.0 165.00
Jakub TurekJakub Turek
Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M...
06 3.63 0.0 149.00
12 Dominik MüllerDominik Müller
ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5...
05 3.63 0.0 149.00
13 Štěpán HendrychŠtěpán Hendrych
Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M...
05 3.62 0.0 147.00
14 David NovákDavid Novák
ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou
05 3.56 0.0 139.00
15 Štěpán ŠůmaŠtěpán Šůma
ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B...
06 3.46 0.0 125.00
16 Jakub VejražkaJakub Vejražka
7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav
05 3.42 0.0 119.00
17 Matěj KrausMatěj Kraus
ZŠ Dr. E. BenešeZŠ Dr. E. Beneše
06 3.40 0.0 116.00
18 Oskar LislerOskar Lisler
ZŠ Dr. E. BenešeZŠ Dr. E. Beneše
06 3.37 0.0 112.00
19 Ondřej KuntOndřej Kunt
ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude...
06 3.21 0.0 91.00
20 Tomáš PosltTomáš Poslt
Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M...
06 3.14 0.0 83.00
21 Tomáš VčelišTomáš Včeliš
ZŠ Dr. E. BenešeZŠ Dr. E. Beneše
06 3.12 0.0 80.00
MS Jonáš JiránekJonáš Jiránek
ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol...
04 4.38
MS Filip OttomanskýFilip Ottomanský
ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol...
05 3.93
MS Filip KusýFilip Kusý
ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol...
04 3.72
MS Ondřej HloucalOndřej Hloucal
ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B...
04 3.93
MS Jakub VeseckýJakub Vesecký
ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.
04 3.29
MS Štěpán JudaŠtěpán Juda
ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou
04 3.95
Celkem 28 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 11.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ZaryckáBarbora Zarycká
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
05 4.31 0.0 381.00
2 Natálie KožuškováNatálie Kožušková
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
06 4.04 0.0 317.00
3 Helena MusilováHelena Musilová
ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou
05 4.00 0.0 308.00
4 Veronika MilerováVeronika Milerová
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
05 3.96 0.0 299.00
5 Emma NopováEmma Nopová
ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.
05 3.77 0.0 257.00
Lucie KotíkováLucie Kotíková
ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.
06 3.72 0.0 246.00
6 Eliška ŠléglováEliška Šléglová
ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou
05 3.72 0.0 246.00
7 Mariana Du"rrováMariana Du"rrová
Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M...
05 3.71 0.0 244.00
8 Lucie BerkováLucie Berková
Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M...
05 3.67 0.0 235.00
9 Anna VeverkováAnna Veverková
ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou
05 3.64 0.0 229.00
10 Elena BittnerováElena Bittnerová
7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav
06 3.61 0.0 223.00
Štěpánka ŠtecováŠtěpánka Štecová
ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou
06 3.58 0.0 216.00
11 Karolína MarkováKarolína Marková
Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M...
06 3.58 0.0 216.00
12 Eliška HlavatáEliška Hlavatá
ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.
06 3.55 0.0 210.00
Tereza TruhlářováTereza Truhlářová
ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou
05 3.52 0.0 204.00
13 Tereza PatřičnáTereza Patřičná
ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol...
06 3.52 0.0 204.00
14 Michaela HoškováMichaela Hošková
ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol...
05 3.40 0.0 180.00
15 Nikola TřískováNikola Třísková
ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5...
05 3.39 0.0 178.00
16 Anežka BednářováAnežka Bednářová
ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice
06 3.38 0.0 176.00
17 Michaela VojtováMichaela Vojtová
8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 10408. ZŠ Mladá Boleslav, Václa...
05 3.37 0.0 174.00
18 Annemarie TóthováAnnemarie Tóthová
ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou
05 3.29 0.0 159.00
19 Dana JandováDana Jandová
8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 10408. ZŠ Mladá Boleslav, Václa...
05 3.18 0.0 139.00
Eva JanovcováEva Janovcová
ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude...
06 3.17 0.0 137.00
20 Adriana HuňatováAdriana Huňatová
ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5...
05 3.17 0.0 137.00
21 Tereza ČástkováTereza Částková
ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice
05 3.11 0.0 126.00
22 Natálie TužilováNatálie Tužilová
7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav
05 3.08 0.0 121.00
23 Nikola BíglováNikola Bíglová
ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude...
05 3.03 0.0 112.00
24 Gabriela MarečkováGabriela Marečková
8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 10408. ZŠ Mladá Boleslav, Václa...
05 3.02 0.0 110.00
25 Alžběta RulcováAlžběta Rulcová
ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude...
06 2.80 0.0 75.00
26 Ema VenclováEma Venclová
ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B...
05 2.55 0.0 40.00
27 Alžběta HorákováAlžběta Horáková
ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice
05 2.53 0.0 37.00
MS Veronika SvobodováVeronika Svobodová
ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol...
04 3.12
MS Lucie CihelkováLucie Cihelková
ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B...
04 3.58
MS Anna LaníkováAnna Laníková
ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B...
04 3.74
MS Karolina DavidikováKarolina Davidiková
ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5...
04 3.69
Dominika PaurováDominika Paurová
7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav
05 DNS 0.0 0.00
Celkem 36 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 David KožíšekDavid Kožíšek 05 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0993
2 Samuel HellmissSamuel Hellmiss 05 ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B... 0950
3 Jan FilipecJan Filipec 06 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 0941
4 Tomáš VrbaTomáš Vrba 06 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0910
5 Petr PodlibskýPetr Podlibský 05 Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M... 0739
6 Michael HusákMichael Husák 05 ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou 0737
7 Jáchym PrůšekJáchym Průšek 06 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0718
8 Tomáš HlubučekTomáš Hlubuček 05 ZŠ Dr. E. BenešeZŠ Dr. E. Beneše 0708
9 Tomáš TrpišovskýTomáš Trpišovský 05 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... 0695
10 Matěj ŘíhaMatěj Říha 05 Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M... 0690
11 Adam KryčfalušijAdam Kryčfalušij 06 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... 0658
12 Tomáš StrakaTomáš Straka 05 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 0650
13 Vasil MoysuikVasil Moysuik 05 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. 0606
14 Jakub SekáčJakub Sekáč 06 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. 0605
15 Jaroslav BažoJaroslav Bažo 05 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. 0604
16 Joel ČermákJoel Čermák 05 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 0602
17 Vít ŠléglVít Šlégl 05 ZŠ Dr. E. BenešeZŠ Dr. E. Beneše 0551
18 Vojtěch VelechovskýVojtěch Velechovský 05 Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M... 0542
Kryštof HousaKryštof Housa 05 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 0522
19 Petr ČadaPetr Čada 05 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0522
20 Jakub KašparJakub Kašpar 05 Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M... 0503
21 Martin FeiglMartin Feigl 06 ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B... 0500
Pavel RousekPavel Rousek 05 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 0494
22 Václav FialaVáclav Fiala 06 ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou 0494
23 Štěpán ŠůmaŠtěpán Šůma 06 ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B... 0489
24 Michael HusákMichael Husák 05 ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou 0473
25 Jakub DušekJakub Dušek 05 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 0443
26 Milan HoncMilan Honc 05 ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou 0438
27 Adam BártaAdam Bárta 05 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 0423
28 Štěpán HabadaŠtěpán Habada 05 ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou 0419
29 Vojtěch KneblVojtěch Knebl 05 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 0396
30 Daniel TomanDaniel Toman 06 ZŠ Dr. E. BenešeZŠ Dr. E. Beneše 0362
Dominik MüllerDominik Müller 05 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 0360
31 Oskar LislerOskar Lisler 06 ZŠ Dr. E. BenešeZŠ Dr. E. Beneše 0360
32 Petr HanaPetr Hana 05 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. 0329
33 Václav AlbrechtVáclav Albrecht 05 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0327
34 Šimon NešporŠimon Nešpor 05 ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou 0317
35 Matěj KrausMatěj Kraus 06 ZŠ Dr. E. BenešeZŠ Dr. E. Beneše 0312
36 Petr TůmaPetr Tůma 05 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 0297
Filip KažmírFilip Kažmír 05 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0283
37 Filip OttomanskýFilip Ottomanský 05 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... 0283
38 Michal TrčálekMichal Trčálek 05 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 0260
39 Tomáš VorelTomáš Vorel 06 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0259
40 Michal HorákMichal Horák 05 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 0255
41 Tomáš RathouskýTomáš Rathouský 06 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. 0251
42 Šimon RudolfŠimon Rudolf 05 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 0250
43 Jakub HorníčekJakub Horníček 05 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 0235
44 Adam KryčfalušijAdam Kryčfalušij 06 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... 0234
45 Jan ČervenkaJan Červenka 05 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... 0221
46 Jan FisherJan Fisher 06 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. 0220
47 Gabriel NovákGabriel Novák 05 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 0217
48 Jiří FejfarJiří Fejfar 05 ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B... 0204
49 Daniel HavlisDaniel Havlis 06 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. 0203
50 Václav HavlíkVáclav Havlík 05 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 0165
51 Vojtěch HavránekVojtěch Havránek 06 ZŠ Dr. E. BenešeZŠ Dr. E. Beneše 0159
52 Jakub TurekJakub Turek 06 Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M... 0149
Denis ŠindelekDenis Šindelek 05 ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou 0147
53 Štěpán HendrychŠtěpán Hendrych 05 Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M... 0147
54 Ondřej KuntOndřej Kunt 06 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 0143
55 Lukáš VildLukáš Vild 05 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 0135
56 Jakub VejražkaJakub Vejražka 05 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 0119
57 Michal SrnečekMichal Srneček 05 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 0094
Tomáš VčelišTomáš Včeliš 06 ZŠ Dr. E. BenešeZŠ Dr. E. Beneše 0000
Adam VlasákAdam Vlasák 05 ZŠ Dr. E. BenešeZŠ Dr. E. Beneše 0000
Matěj ZajíčekMatěj Zajíček 05 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. 0000
Jiří PaříkJiří Pařík 05 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... 0000
Jakub UlrichJakub Ulrich 06 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0000
Rostyslav ŽmurčukRostyslav Žmurčuk 05 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 0000
Jan ŠtěpánJan Štěpán 05 Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M... 0000
Dominik CorreiaDominik Correia 05 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 0000
58 Tomáš PosltTomáš Poslt 06 Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M... 0000
MS Krystian PiekarskiKrystian Piekarski 04 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 0000
MS Jonáš JiránekJonáš Jiránek 04 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... 0468
MS Radek HousaRadek Housa 04 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 0000
MS Štěpán HabadaŠtěpán Habada 05 ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou 0000
MS Jakub VeseckýJakub Vesecký 04 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. 0000
MS Filip KusýFilip Kusý 04 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... 0000
MS Michal FišeraMichal Fišera 04 ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B... 0000
MS Štěpán JudaŠtěpán Juda 04 ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou 0000
MS Hynek CharvátHynek Charvát 04 ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B... 0000
MS Jan KrejbichJan Krejbich 04 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 0000
MS Ondřej HloucalOndřej Hloucal 04 ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B... 0000
MS Lukáš VeseckýLukáš Vesecký 04 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. 0000
MS Filip MatuchaFilip Matucha 04 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 0000
Celkem 84 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(pá, 11.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vasil MoysuikVasil Moysuik
ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.
05 55.60 0.0 356.00
2 Václav AlbrechtVáclav Albrecht
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
05 52.30 0.0 327.00
3 Samuel HellmissSamuel Hellmiss
ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B...
05 51.40 0.0 320.00
4 Pavel RousekPavel Rousek
7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav
05 51.23 0.0 318.00
5 Matěj ŘíhaMatěj Říha
Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M...
05 49.95 0.0 307.00
6 Petr TůmaPetr Tůma
7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav
05 48.77 0.0 297.00
7 Michal TrčálekMichal Trčálek
ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude...
05 44.37 0.0 260.00
8 Tomáš VorelTomáš Vorel
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
06 44.23 0.0 259.00
9 Tomáš RathouskýTomáš Rathouský
ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.
06 43.25 0.0 251.00
10 Oskar LislerOskar Lisler
ZŠ Dr. E. BenešeZŠ Dr. E. Beneše
06 42.92 0.0 248.00
11 Jakub UlrichJakub Ulrich
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
06 41.88 0.0 240.00
12 Lukáš ČervenýLukáš Červený
ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol...
04 41.25 0.0 234.00
13 Jan FisherJan Fisher
ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.
06 40.66 0.0 230.00
14 Vojtěch KneblVojtěch Knebl
ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5...
05 40.22 0.0 226.00
15 Jan ČervenkaJan Červenka
ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol...
05 39.65 0.0 221.00
16 Dominik MüllerDominik Müller
ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5...
05 38.42 0.0 211.00
17 Matěj KrausMatěj Kraus
ZŠ Dr. E. BenešeZŠ Dr. E. Beneše
06 36.59 0.0 196.00
18 Vojtěch VelechovskýVojtěch Velechovský
Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M...
05 36.30 0.0 194.00
19 Václav FialaVáclav Fiala
ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou
06 31.90 0.0 158.00
20 Denis ŠindelekDenis Šindelek
ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou
05 30.52 0.0 147.00
21 Lukáš VildLukáš Vild
ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude...
05 28.95 0.0 135.00
22 Jakub TurekJakub Turek
Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M...
06 27.40 0.0 123.00
23 Tomáš VčelišTomáš Včeliš
ZŠ Dr. E. BenešeZŠ Dr. E. Beneše
06 21.38 0.0 77.00
MS Michal FišeraMichal Fišera
ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B...
04 41.38
MS Radek HousaRadek Housa
ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude...
04 41.08
MS Hynek CharvátHynek Charvát
ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B...
04 44.55
MS Štěpán JudaŠtěpán Juda
ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou
04 45.60
MS Filip KusýFilip Kusý
ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol...
04 53.22
Petr HanaPetr Hana
ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.
05 DNS 0.0 0.00
Celkem 29 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(pá, 11.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola TřískováNikola Třísková
ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5...
05 50.34 0.0 484.00
2 Petra VeverkováPetra Veverková
ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou
05 41.98 0.0 380.00
3 Veronika ŠumovskáVeronika Šumovská
ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5...
05 41.25 0.0 371.00
4 Tereza TruhlářováTereza Truhlářová
ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou
05 37.15 0.0 321.00
5 Nicol KonopkováNicol Konopková
8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 10408. ZŠ Mladá Boleslav, Václa...
05 36.30 0.0 310.00
6 Tamara PelikánováTamara Pelikánová
ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol...
05 34.73 0.0 291.00
7 Eliška BláhováEliška Bláhová
7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav
05 34.48 0.0 288.00
8 Veronika TěšitelováVeronika Těšitelová
ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou
05 33.94 0.0 282.00
9 Michaela HoškováMichaela Hošková
ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol...
05 33.90 0.0 281.00
10 Lucie BerkováLucie Berková
Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M...
05 33.86 0.0 281.00
11 Kristýna HolanováKristýna Holanová
ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude...
05 33.78 0.0 280.00
12 Diana HomolkováDiana Homolková
7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav
05 33.73 0.0 279.00
13 Veronika KolářováVeronika Kolářová
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
05 33.57 0.0 278.00
14 Dana PánkováDana Pánková
ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.
05 33.01 0.0 271.00
15 Hana NečáskováHana Nečásková
ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5...
06 31.68 0.0 255.00
16 Johana SejkorováJohana Sejkorová
ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou
06 30.00 0.0 235.00
17 Klára HejdrychováKlára Hejdrychová
ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice
06 29.88 0.0 234.00
18 Tereza BeránkováTereza Beránková
ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude...
05 29.70 0.0 232.00
19 Aneta ProcházkováAneta Procházková
ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B...
06 27.52 0.0 206.00
20 Markéta ZbíralováMarkéta Zbíralová
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
05 27.14 0.0 202.00
21 Tereza PeckováTereza Pecková
ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol...
05 27.07 0.0 201.00
22 Tereza ProvazníkováTereza Provazníková
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
05 26.78 0.0 198.00
23 Renata KolyováRenata Kolyová
8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 10408. ZŠ Mladá Boleslav, Václa...
06 26.62 0.0 196.00
24 Simona ŠindlerováSimona Šindlerová
ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B...
06 26.36 0.0 193.00
25 Lucie KerdováLucie Kerdová
Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M...
05 26.28 0.0 192.00
26 Annemarie TóthováAnnemarie Tóthová
ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou
05 26.06 0.0 189.00
27 Natali WagnerovaNatali Wagnerova
ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice
05 25.99 0.0 188.00
28 Ema HouserováEma Houserová
ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou
06 25.94 0.0 188.00
29 Anna KřivánkováAnna Křivánková
ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.
05 25.72 0.0 185.00
30 Tereza ŠtumfováTereza Štumfová
ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice
05 24.59 0.0 172.00
31 Markéta JanasováMarkéta Janasová
Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M...
06 24.26 0.0 169.00
32 Denisa TrnkováDenisa Trnková
ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude...
05 23.81 0.0 163.00
33 Monika KenkušováMonika Kenkušová
8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 10408. ZŠ Mladá Boleslav, Václa...
06 23.26 0.0 157.00
34 Kristýna ŽočkováKristýna Žočková
ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.
05 21.48 0.0 137.00
MS Lucie CihelkováLucie Cihelková
ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B...
04 32.47
Eva MasákováEva Masáková
ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice
05 DNS 0.0 0.00
Celkem 36 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza HavlínováTereza Havlínová 05 ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou 1419
2 Viktorie HlouškováViktorie Hloušková 06 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 1377
3 Štěpánka GrégrováŠtěpánka Grégrová 05 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou 1187
4 Dominika PaurováDominika Paurová 05 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 1127
5 Kristýna JeníčkováKristýna Jeníčková 05 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 1093
6 Barbora ZaryckáBarbora Zarycká 05 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0981
7 Karolína PošepnáKarolína Pošepná 05 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0966
8 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0962
9 Dita MařanováDita Mařanová 05 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... 0958
10 Anna KošťákováAnna Košťáková 05 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0891
11 Helena MusilováHelena Musilová 05 ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou 0822
12 Tereza VeseckáTereza Vesecká 06 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice 0817
13 Eliška BláhováEliška Bláhová 05 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 0792
14 Natálie TužilováNatálie Tužilová 05 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 0743
15 Nicol KonopkováNicol Konopková 05 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 10408. ZŠ Mladá Boleslav, Václa... 0732
16 Lucie KotíkováLucie Kotíková 06 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. 0721
17 Alžběta HorákováAlžběta Horáková 05 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice 0698
18 Diana DrábkováDiana Drábková 05 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. 0677
19 Emma NopováEmma Nopová 05 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. 0668
20 Tereza PatřičnáTereza Patřičná 06 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... 0660
21 Jana BradáčováJana Bradáčová 06 ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou 0638
Karolína MarkováKarolína Marková 06 Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M... 0630
22 Dana PánkováDana Pánková 05 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. 0630
23 Eliška ŠléglováEliška Šléglová 05 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou 0605
24 Štěpánka ŠtecováŠtěpánka Štecová 06 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou 0575
25 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0549
26 Simona ŠindlerováSimona Šindlerová 06 ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B... 0531
27 Jana BradáčováJana Bradáčová 06 ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou 0521
28 Lucie BerkováLucie Berková 05 Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M... 0516
29 Michaela VojtováMichaela Vojtová 05 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 10408. ZŠ Mladá Boleslav, Václa... 0510
30 Kateřina DemeterováKateřina Demeterová 05 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 10408. ZŠ Mladá Boleslav, Václa... 0506
31 Tereza BeránkováTereza Beránková 05 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 0504
32 Adriana ZikánováAdriana Zikánová 06 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... 0494
33 Natálie KasalováNatálie Kasalová 05 ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B... 0488
34 Michaela HoškováMichaela Hošková 05 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... 0461
35 Natali WagnerovaNatali Wagnerova 05 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice 0454
36 Nela FričováNela Fričová 05 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... 0451
37 Elen ŠléglováElen Šléglová 06 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou 0445
38 Nikola BíglováNikola Bíglová 05 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 0422
39 Eliška PánkováEliška Pánková 05 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 0420
40 Eliška CinklováEliška Cinklová 06 ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou 0415
41 Denisa TrnkováDenisa Trnková 05 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 0409
42 Adriana HuňatováAdriana Huňatová 05 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 0403
43 Kristýna ŽočkováKristýna Žočková 05 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. 0399
44 Tereza ČástkováTereza Částková 05 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice 0381
45 Petra VeverkováPetra Veverková 05 ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou 0380
46 Eliška MorávkováEliška Morávková 05 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou 0379
47 Veronika ŠumovskáVeronika Šumovská 05 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 0371
48 Dana JandováDana Jandová 05 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 10408. ZŠ Mladá Boleslav, Václa... 0361
Martina FialováMartina Fialová 05 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. 0359
Nella ZimováNella Zimová 06 Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M... 0359
49 Eliška NajmanováEliška Najmanová 05 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice 0359
50 Alžběta RulcováAlžběta Rulcová 06 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 0336
51 Anna MelicharováAnna Melicharová 06 Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M... 0327
52 Tereza HolbováTereza Holbová 06 Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M... 0325
53 Tereza TruhlářováTereza Truhlářová 05 ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou 0321
54 Eliška VaškováEliška Vašková 06 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 0318
55 Kateřina BaarováKateřina Baarová 05 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 0314
56 Markéta JanasováMarkéta Janasová 06 Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M... 0312
57 Tamara PelikánováTamara Pelikánová 05 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... 0291
58 Valerie TůmováValerie Tůmová 05 Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M... 0289
59 Veronika TěšitelováVeronika Těšitelová 05 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou 0282
60 Kristýna HolanováKristýna Holanová 05 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 0280
61 Diana HomolkováDiana Homolková 05 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 0279
62 Veronika KolářováVeronika Kolářová 05 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0278
63 Mariana Du"rrováMariana Du"rrová 05 Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M... 0244
64 Klára HejdrychováKlára Hejdrychová 06 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice 0234
65 Elena BittnerováElena Bittnerová 06 7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav 0223
66 Markéta ZbíralováMarkéta Zbíralová 05 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0202
67 Renata KolyováRenata Kolyová 06 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 10408. ZŠ Mladá Boleslav, Václa... 0196
68 Lucie KerdováLucie Kerdová 05 Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M... 0192
69 Annemarie TóthováAnnemarie Tóthová 05 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou 0189
70 Radka VodseďálkováRadka Vodseďálková 06 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 0187
71 Anna KřivánkováAnna Křivánková 05 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. 0185
72 Gabriela MarečkováGabriela Marečková 05 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 10408. ZŠ Mladá Boleslav, Václa... 0184
73 Monika KenkušováMonika Kenkušová 06 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 10408. ZŠ Mladá Boleslav, Václa... 0180
74 Anežka BednářováAnežka Bednářová 06 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice 0176
75 Eva JanovcováEva Janovcová 06 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 0137
76 Ema VenclováEma Venclová 05 ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B... 0040
Ema HouserováEma Houserová 06 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou 0000
Tereza ŠtumfováTereza Štumfová 05 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice 0000
Simona GuittiSimona Guitti 06 Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M... 0000
Ema HouserováEma Houserová 05 ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou 0000
Hana NečáskováHana Nečásková 06 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 0000
Tereza ProvazníkováTereza Provazníková 05 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0000
Eliška HlavatáEliška Hlavatá 06 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. 0000
Tereza PeckováTereza Pecková 05 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... 0000
Natálie StaškováNatálie Stašková 06 ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou 0000
Zuzana ZdobinskáZuzana Zdobinská 06 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... 0000
Johana SejkorováJohana Sejkorová 06 ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou 0000
Tereza JakschováTereza Jakschová 05 ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou 0000
Eva MasákováEva Masáková 05 ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice 0000
Ludmila KolářováLudmila Kolářová 05 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám. 0000
Bára BaliczováBára Baliczová 06 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude... 0000
77 Bára HamšíkováBára Hamšíková 05 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 10408. ZŠ Mladá Boleslav, Václa... 0000
MS Lucie CihelkováLucie Cihelková 04 ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B... 0000
MS Kateřina KolínskáKateřina Kolínská 04 ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B... 0206
MS Karolina DavidikováKarolina Davidiková 04 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 0662
MS Veronika SvobodováVeronika Svobodová 04 ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol... 0000
MS Kateřina KolínskáKateřina Kolínská 04 ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B... 0000
MS Karolina DavidikováKarolina Davidiková 04 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5... 0000
MS Anna LaníkováAnna Laníková 04 ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B... 0000
Celkem 102 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 993
2 ZŠ Luštěnice, okres Mladá Boleslav{8} 950
3 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895{8} 941
4 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 910
5 Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.Boleslav{8} 739
6 ZŠ Pražská Benátky nad Jezirou{8} 737
7 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 718
8 ZŠ Dr. E. Beneše{8} 708
9 ZŠ Mnichovo Hradiště, Sokolovská{8} 695
10 Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.Boleslav{8} 690
11 ZŠ Mnichovo Hradiště, Sokolovská{8} 658
12 7.ZŠ Mladá Boleslav{8} 650
13 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.{8} 606
14 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.{8} 605
15 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.{8} 604
16 7.ZŠ Mladá Boleslav{8} 602
17 ZŠ Dr. E. Beneše{8} 551
18 Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.Boleslav{8} 542
19 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895{8} 522
19 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 522
21 Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.Boleslav{8} 503
22 ZŠ Luštěnice, okres Mladá Boleslav{8} 500
23 ZŠ Pražská Benátky nad Jezirou{8} 494
23 7.ZŠ Mladá Boleslav{8} 494
25 ZŠ Luštěnice, okres Mladá Boleslav{8} 489
26 ZŠ Pražská Benátky nad Jezirou{8} 473
27 ZŠ Mnichovo Hradiště, Sokolovská{8} 468
28 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895{8} 443
29 ZŠ Pražská Benátky nad Jezirou{8} 438
30 7.ZŠ Mladá Boleslav{8} 423
31 ZŠ Pražská Benátky nad Jezirou{8} 419
32 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.{8} 396
33 ZŠ Dr. E. Beneše{8} 362
34 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.{8} 360
34 ZŠ Dr. E. Beneše{8} 360
36 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.{8} 329
37 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 327
38 ZŠ Pražská Benátky nad Jezirou{8} 317
39 ZŠ Dr. E. Beneše{8} 312
40 7.ZŠ Mladá Boleslav{8} 297
41 ZŠ Mnichovo Hradiště, Sokolovská{8} 283
41 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 283
43 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895{8} 260
44 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 259
45 7.ZŠ Mladá Boleslav{8} 255
46 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.{8} 251
47 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.{8} 250
48 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.{8} 235
49 ZŠ Mnichovo Hradiště, Sokolovská{8} 234
50 ZŠ Mnichovo Hradiště, Sokolovská{8} 221
51 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.{8} 220
52 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895{8} 217
53 ZŠ Luštěnice, okres Mladá Boleslav{8} 204
54 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.{8} 203
55 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895{8} 165
56 ZŠ Dr. E. Beneše{8} 159
57 Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.Boleslav{8} 149
58 Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.Boleslav{8} 147
58 ZŠ Pražská Benátky nad Jezirou{8} 147
60 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895{8} 143
61 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895{8} 135
62 7.ZŠ Mladá Boleslav{8} 119
63 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.{8} 94
64 ZŠ Dr. E. Beneše{8} 0
64 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.{8} 0
64 ZŠ Mnichovo Hradiště, Sokolovská{8} 0
64 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 0
64 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.{8} 0
64 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.{8} 0
64 ZŠ Luštěnice, okres Mladá Boleslav{8} 0
64 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.{8} 0
64 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895{8} 0
64 ZŠ Pražská Benátky nad Jezirou{8} 0
64 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895{8} 0
64 ZŠ Dr. E. Beneše{8} 0
64 ZŠ Mnichovo Hradiště, Sokolovská{8} 0
64 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.{8} 0
64 ZŠ Luštěnice, okres Mladá Boleslav{8} 0
64 ZŠ Pražská Benátky nad Jezirou{8} 0
64 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.{8} 0
64 ZŠ Luštěnice, okres Mladá Boleslav{8} 0
64 Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.Boleslav{8} 0
64 Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.Boleslav{8} 0
64 7.ZŠ Mladá Boleslav{8} 0
Celkem 84 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Pražská Benátky nad Jezirou{8} 1419
2 7.ZŠ Mladá Boleslav{8} 1377
3 ZŠ Bakov nad Jizerou{8} 1187
4 7.ZŠ Mladá Boleslav{8} 1127
5 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895{8} 1093
6 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 981
7 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 966
8 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 962
9 ZŠ Mnichovo Hradiště, Sokolovská{8} 958
10 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 891
11 ZŠ Pražská Benátky nad Jezirou{8} 822
12 ZŠ a MŠ Dobrovice{8} 817
13 7.ZŠ Mladá Boleslav{8} 792
14 7.ZŠ Mladá Boleslav{8} 743
15 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040{8} 732
16 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.{8} 721
17 ZŠ a MŠ Dobrovice{8} 698
18 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.{8} 677
19 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.{8} 668
20 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.{8} 662
21 ZŠ Mnichovo Hradiště, Sokolovská{8} 660
22 ZŠ Pražská Benátky nad Jezirou{8} 638
23 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.{8} 630
23 Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.Boleslav{8} 630
25 ZŠ Bakov nad Jizerou{8} 605
26 ZŠ Bakov nad Jizerou{8} 575
27 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 549
28 ZŠ Luštěnice, okres Mladá Boleslav{8} 531
29 ZŠ Pražská Benátky nad Jezirou{8} 521
30 Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.Boleslav{8} 516
31 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040{8} 510
32 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040{8} 506
33 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895{8} 504
34 ZŠ Mnichovo Hradiště, Sokolovská{8} 494
35 ZŠ Luštěnice, okres Mladá Boleslav{8} 488
36 ZŠ Mnichovo Hradiště, Sokolovská{8} 461
37 ZŠ a MŠ Dobrovice{8} 454
38 ZŠ Mnichovo Hradiště, Sokolovská{8} 451
39 ZŠ Bakov nad Jizerou{8} 445
40 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895{8} 422
41 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.{8} 420
42 ZŠ Pražská Benátky nad Jezirou{8} 415
43 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895{8} 409
44 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.{8} 403
45 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.{8} 399
46 ZŠ a MŠ Dobrovice{8} 381
47 ZŠ Pražská Benátky nad Jezirou{8} 380
48 ZŠ Bakov nad Jizerou{8} 379
49 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.{8} 371
50 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040{8} 361
51 ZŠ a MŠ Dobrovice{8} 359
51 Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.Boleslav{8} 359
51 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.{8} 359
54 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895{8} 336
55 Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.Boleslav{8} 327
56 Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.Boleslav{8} 325
57 ZŠ Pražská Benátky nad Jezirou{8} 321
58 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.{8} 318
59 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.{8} 314
60 Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.Boleslav{8} 312
61 ZŠ Mnichovo Hradiště, Sokolovská{8} 291
62 Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.Boleslav{8} 289
63 ZŠ Bakov nad Jizerou{8} 282
64 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895{8} 280
65 7.ZŠ Mladá Boleslav{8} 279
66 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 278
67 Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.Boleslav{8} 244
68 ZŠ a MŠ Dobrovice{8} 234
69 7.ZŠ Mladá Boleslav{8} 223
70 ZŠ Luštěnice, okres Mladá Boleslav{8} 206
71 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 202
72 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040{8} 196
73 Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.Boleslav{8} 192
74 ZŠ Bakov nad Jizerou{8} 189
75 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.{8} 187
76 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.{8} 185
77 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040{8} 184
78 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040{8} 180
79 ZŠ a MŠ Dobrovice{8} 176
80 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895{8} 137
81 ZŠ Luštěnice, okres Mladá Boleslav{8} 40
82 ZŠ Luštěnice, okres Mladá Boleslav{8} 0
82 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.{8} 0
82 ZŠ Mnichovo Hradiště, Sokolovská{8} 0
82 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.{8} 0
82 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 0
82 ZŠ a MŠ Dobrovice{8} 0
82 ZŠ Bakov nad Jizerou{8} 0
82 ZŠ Bakov nad Jizerou{8} 0
82 Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.Boleslav{8} 0
82 ZŠ Mnichovo Hradiště, Sokolovská{8} 0
82 ZŠ Luštěnice, okres Mladá Boleslav{8} 0
82 ZŠ Luštěnice, okres Mladá Boleslav{8} 0
82 ZŠ Mnichovo Hradiště, Sokolovská{8} 0
82 ZŠ Pražská Benátky nad Jezirou{8} 0
82 ZŠ Pražská Benátky nad Jezirou{8} 0
82 8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 1040{8} 0
82 ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895{8} 0
82 ZŠ a MŠ Dobrovice{8} 0
82 ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.{8} 0
82 ZŠ Pražská Benátky nad Jezirou{8} 0
82 ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.{8} 0
Celkem 102 závodníků