Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Mladá Boleslav, Kategorie IV

Mladá Boleslav (10. 5. 2018)

Skok daleký - Žáci

(čt, 10.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik MedáčekPatrik Medáček
ZŠ Dr. E. BenešeZŠ Dr. E. Beneše
03 5.95 0.0 576.00
2 Vojtěch SuchardaVojtěch Sucharda
7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav
02 5.35 0.0 451.00
3 Martin SobotkaMartin Sobotka
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
02 5.28 0.0 437.00
Albert SommerAlbert Sommer
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
03 5.20 0.0 421.00
4 Petr Nguen Bao TrungPetr Nguen Bao Trung
ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou
03 5.20 0.0 421.00
5 Ondřej MazouchOndřej Mazouch
ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou
03 4.95 0.0 373.00
6 Vojtěch StránskýVojtěch Stránský
ZŠ a MŠ 17. listopadu 1325ZŠ a MŠ 17. listopadu 1325
03 4.91 0.0 365.00
7 Marek KrouskýMarek Krouský
ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B...
02 4.89 0.0 361.00
8 Matouš ZlámalMatouš Zlámal
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
03 4.88 0.0 360.00
9 Marek ŠebekMarek Šebek
Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M...
03 4.79 0.0 343.00
10 Matěj ČtrnáctMatěj Čtrnáct
ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.
02 4.78 0.0 341.00
11 Patrik KühmelPatrik Kühmel
ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice
03 4.77 0.0 339.00
12 Milan HolomuckýMilan Holomucký
ZŠ Dr. E. BenešeZŠ Dr. E. Beneše
02 4.76 0.0 337.00
13 Filip BezpalecFilip Bezpalec
ZŠ a MŠ 17. listopadu 1325ZŠ a MŠ 17. listopadu 1325
02 4.71 0.0 328.00
14 Matěj DolanskýMatěj Dolanský
ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude...
04 4.69 0.0 324.00
15 Michal TranMichal Tran
ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5...
02 4.66 0.0 319.00
16 Max ProcházkaMax Procházka
ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude...
03 4.60 0.0 308.00
17 Jiří TheimerJiří Theimer
Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M...
02 4.58 0.0 304.00
18 Tomáš FialaTomáš Fiala
ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou
03 4.57 0.0 303.00
19 Dominik SwatoschDominik Swatosch
ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol...
02 4.56 0.0 301.00
20 Tuan Minh Cao VietTuan Minh Cao Viet
7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav
02 4.53 0.0 295.00
21 Petr AdiPetr Adi
ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou
03 4.52 0.0 294.00
Lukáš ČernýLukáš Černý
ZŠ SemčiceZŠ Semčice
02 4.49 0.0 288.00
22 Adam CharvátAdam Charvát
ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol...
02 4.49 0.0 288.00
23 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd
ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude...
02 4.44 0.0 280.00
Dimitar RusevDimitar Rusev
8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 10408. ZŠ Mladá Boleslav, Václa...
02 4.43 0.0 278.00
24 Adam ČermákAdam Čermák
ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol...
03 4.43 0.0 278.00
25 Štěpán HýsekŠtěpán Hýsek
ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B...
02 4.40 0.0 273.00
Tomáš ZamlTomáš Zaml
ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5...
03 4.34 0.0 262.00
26 Jan BartoňJan Bartoň
ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice
03 4.34 0.0 262.00
27 Jakub KrejčíJakub Krejčí
ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou
03 4.22 0.0 242.00
28 Jiří BláhaJiří Bláha
ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.
03 4.21 0.0 240.00
29 Denis JandlDenis Jandl
ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.
04 4.13 0.0 227.00
30 Vojtěch SuchýVojtěch Suchý
8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 10408. ZŠ Mladá Boleslav, Václa...
02 4.08 0.0 219.00
Daniel KordačDaniel Kordač
ZŠ Dr. E. BenešeZŠ Dr. E. Beneše
02 4.06 0.0 215.00
31 Ondřej RepiskýOndřej Repiský
ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice
04 4.06 0.0 215.00
32 Denis DavidDenis David
8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 10408. ZŠ Mladá Boleslav, Václa...
03 4.02 0.0 209.00
33 Adam VeselýAdam Veselý
ZŠ SemčiceZŠ Semčice
03 4.00 0.0 206.00
34 Matěj FiedlerMatěj Fiedler
ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B...
03 3.75 0.0 167.00
35 Jonáš MakovecJonáš Makovec
ZŠ SemčiceZŠ Semčice
04 3.45 0.0 123.00
Daniel SlukaDaniel Sluka
Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M...
03 DNS 0.0 0.00
Pavel KarmazinPavel Karmazin
ZŠ a MŠ 17. listopadu 1325ZŠ a MŠ 17. listopadu 1325
03 DNS 0.0 0.00
Celkem 42 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(čt, 10.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína ZbíralováKarolína Zbíralová
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
04 4.77 0.0 498.00
2 Tereza AndělováTereza Andělová
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
03 4.46 0.0 418.00
3 Eliška BrzobohatáEliška Brzobohatá
Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M...
04 4.37 0.0 396.00
4 Aneta GrusováAneta Grusová
ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude...
02 4.30 0.0 379.00
5 Barbora SofínováBarbora Sofínová
ZŠ a MŠ 17. listopadu 1325ZŠ a MŠ 17. listopadu 1325
02 4.28 0.0 374.00
6 Lucie ZvěřinováLucie Zvěřinová
ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude...
03 4.22 0.0 359.00
Claudia ŠtanderováClaudia Štanderová
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
03 4.09 0.0 329.00
7 Natálie ChovancováNatálie Chovancová
7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav
02 4.09 0.0 329.00
8 Blanka ValováBlanka Valová
ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.
03 4.00 0.0 308.00
9 Anna ČástečkováAnna Částečková
ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou
03 3.98 0.0 303.00
10 Zuzana HorákováZuzana Horáková
Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M...
03 3.97 0.0 301.00
11 Andrea PolákováAndrea Poláková
7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav
02 3.93 0.0 292.00
12 Vanesa JandováVanesa Jandová
8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 10408. ZŠ Mladá Boleslav, Václa...
03 3.90 0.0 285.00
13 Adriana DaníčkováAdriana Daníčková
Základní škola KosmonosyZákladní škola Kosmonosy
04 3.88 0.0 281.00
14 Klára MatuškováKlára Matušková
ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5...
03 3.87 0.0 279.00
Barbora SklenářováBarbora Sklenářová
ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice
04 3.86 0.0 276.00
15 Aneta BernardováAneta Bernardová
ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol...
04 3.86 0.0 276.00
16 Kristýna ZemanováKristýna Zemanová
Základní škola KosmonosyZákladní škola Kosmonosy
03 3.85 0.0 274.00
17 Simona MalátováSimona Malátová
ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B...
03 3.83 0.0 270.00
18 Michaela KašparováMichaela Kašparová
Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M...
02 3.80 0.0 263.00
19 Kateřina PodráskáKateřina Podráská
ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou
03 3.70 0.0 242.00
20 Anna RadikovskáAnna Radikovská
ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice
03 3.69 0.0 239.00
Sára NajmanováSára Najmanová
ZŠ a MŠ 17. listopadu 1325ZŠ a MŠ 17. listopadu 1325
04 3.64 0.0 229.00
21 Denisa HolíkováDenisa Holíková
ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B...
03 3.64 0.0 229.00
Magdaléna SmutnáMagdaléna Smutná
ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5...
03 3.62 0.0 225.00
22 Viktorie HadžegováViktorie Hadžegová
ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.
04 3.62 0.0 225.00
23 Veronika ĎuračkováVeronika Ďuračková
ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol...
04 3.59 0.0 218.00
24 Tereza NovákováTereza Nováková
ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude...
03 3.54 0.0 208.00
25 Adéla ŠatavováAdéla Šatavová
ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol...
02 3.52 0.0 204.00
Natálie HanušováNatálie Hanušová
8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 10408. ZŠ Mladá Boleslav, Václa...
04 3.49 0.0 198.00
26 Viktorie KubátováViktorie Kubátová
ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou
03 3.49 0.0 198.00
27 Jana JelínkováJana Jelínková
ZŠ KosmonosyZŠ Kosmonosy
04 3.43 0.0 186.00
28 Oliwia RůžičkováOliwia Růžičková
ZŠ a MŠ 17. listopadu 1325ZŠ a MŠ 17. listopadu 1325
02 3.34 0.0 168.00
29 Natálie PavlíčkováNatálie Pavlíčková
ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.
04 3.27 0.0 155.00
30 Adéla PaříkováAdéla Paříková
ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice
04 3.22 0.0 146.00
31 Lucie KrejbichováLucie Krejbichová
ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou
03 3.18 0.0 139.00
32 Sára TůmováSára Tůmová
ZŠ SemčiceZŠ Semčice
04 3.10 0.0 124.00
33 Maggie Nicole ŠléglováMaggie Nicole Šléglová
ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou
03 3.08 0.0 121.00
34 Adéla KalenikováAdéla Kaleniková
8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 10408. ZŠ Mladá Boleslav, Václa...
03 2.66 0.0 55.00
Klára VošvrdováKlára Vošvrdová
ZŠ SemčiceZŠ Semčice
04 NM 0.0 0.00
Celkem 40 závodníků