Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Mladá Boleslav, Kategorie IV

Mladá Boleslav (10. 5. 2018)

Skok vysoký - Žáci

(čt, 10.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Matouš ZlámalMatouš Zlámal
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
03 1.68 528.00
Jan IštokJan Ištok
ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice
03 1.60 464.00
Petr Nguen Bao TrungPetr Nguen Bao Trung
ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou
03 1.60 464.00
2 Jan LapuníkJan Lapuník
ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice
02 1.60 464.00
Matyáš KošekMatyáš Košek
ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude...
02 1.55 426.00
Jan HofmanJan Hofman
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
03 1.55 426.00
David MartošDavid Martoš
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
02 1.55 426.00
3 Jiří TheimerJiří Theimer
Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M...
02 1.55 426.00
Tomáš ZamlTomáš Zaml
ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5...
03 1.50 389.00
Matěj DolanskýMatěj Dolanský
ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude...
04 1.50 389.00
Jan HorákJan Horák
ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol...
03 1.50 389.00
Milan HorvátMilan Horvát
ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.
02 1.50 389.00
Daniel KunaDaniel Kuna
ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou
02 1.50 389.00
Daniel SporyschDaniel Sporysch
ZŠ Dr. E. BenešeZŠ Dr. E. Beneše
03 1.50 389.00
Matouš HlavsaMatouš Hlavsa
7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav
03 1.50 389.00
Daniel TerschDaniel Tersch
7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav
04 1.50 389.00
Tomáš FialaTomáš Fiala
ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou
03 1.50 389.00
4 Adam CharvátAdam Charvát
ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol...
02 1.50 389.00
Jakub BartošJakub Bartoš
ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou
03 1.45 352.00
Jakub KaplanJakub Kaplan
ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude...
02 1.45 352.00
Lukáš MašekLukáš Mašek
ZŠ a MŠ 17. listopadu 1325ZŠ a MŠ 17. listopadu 1325
04 1.45 352.00
Patrik StejskalPatrik Stejskal
ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5...
02 1.45 352.00
Richard KošekRichard Košek
ZŠ a MŠ 17. listopadu 1325ZŠ a MŠ 17. listopadu 1325
03 1.45 352.00
Adam ŠímaAdam Šíma
ZŠ a MŠ 17. listopadu 1325ZŠ a MŠ 17. listopadu 1325
02 1.45 352.00
Filip ŠléglFilip Šlégl
Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M...
03 1.45 352.00
5 Jan KredbaJan Kredba
ZŠ Dr. E. BenešeZŠ Dr. E. Beneše
03 1.45 352.00
Dušan MišuraDušan Mišura
ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou
02 1.40 317.00
Štěpán HýsekŠtěpán Hýsek
ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B...
02 1.40 317.00
6 David KamenohorskýDavid Kamenohorský
8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 10408. ZŠ Mladá Boleslav, Václa...
03 1.40 317.00
Patrik ŠakPatrik Šak
ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice
04 1.35 283.00
Marek MizeraMarek Mizera
ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol...
02 1.35 283.00
7 Jiří BláhaJiří Bláha
ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.
03 1.35 283.00
Václav JansaVáclav Jansa
ZŠ SemčiceZŠ Semčice
04 1.30 250.00
Matěj FiedlerMatěj Fiedler
ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B...
03 1.30 250.00
8 Denis DavidDenis David
8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 10408. ZŠ Mladá Boleslav, Václa...
03 1.30 250.00
Adam HrivňákAdam Hrivňák
8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 10408. ZŠ Mladá Boleslav, Václa...
03 1.25 218.00
9 Ondřej SovaOndřej Sova
ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.
03 1.25 218.00
Dominik ProkešDominik Prokeš
ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou
04 DNS 0.00
Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
ZŠ SemčiceZŠ Semčice
04 NM 0.00
Vít FilipVít Filip
ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B...
04 NM 0.00
Celkem 40 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(čt, 10.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Klára MatuškováKlára Matušková
ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5...
03 1.53 655.00
2 Eliška VizingrováEliška Vizingrová
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
03 1.50 621.00
3 Natálie ChovancováNatálie Chovancová
7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav
02 1.45 566.00
Tereza MasarykováTereza Masaryková
ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou
02 1.40 512.00
Lucie DvořákováLucie Dvořáková
ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice
03 1.40 512.00
Monika NezdarováMonika Nezdarová
ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 574 Ml.Bol.ZŠ T.G.M a MŠ Svatovítská 5...
03 1.40 512.00
4 Tereza AndělováTereza Andělová
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
03 1.40 512.00
Vikctorie ZörklerováVikctorie Zörklerová
7.ZŠ Mladá Boleslav7.ZŠ Mladá Boleslav
02 1.35 460.00
Nikola HradiskáNikola Hradiská
ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude...
04 1.35 460.00
Magdalena KunováMagdalena Kunová
ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou
03 1.35 460.00
Eliška BrzobohatáEliška Brzobohatá
Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M...
04 1.35 460.00
5 Pavla SajdlováPavla Sajdlová
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
03 1.35 460.00
Kateřina PopkováKateřina Popková
ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou
02 1.30 409.00
Daniela BíglováDaniela Bíglová
ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude...
03 1.30 409.00
Rozálie HusákováRozálie Husáková
ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol...
04 1.30 409.00
Anna ZlámalováAnna Zlámalová
ZŠ KosmonosyZŠ Kosmonosy
04 1.30 409.00
6 Eliška ŽížalováEliška Žížalová
ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol...
03 1.30 409.00
Anna RýdlováAnna Rýdlová
ZŠ SemčiceZŠ Semčice
04 1.25 359.00
Žaneta KepkováŽaneta Kepková
ZŠ Pražská Benátky nad JezirouZŠ Pražská Benátky nad Jezirou
02 1.25 359.00
Natálie MaryškováNatálie Maryšková
ZŠ a MŠ 17. listopadu 1325ZŠ a MŠ 17. listopadu 1325
04 1.25 359.00
Adéla ŠatavováAdéla Šatavová
ZŠ Mnichovo Hradiště, SokolovskáZŠ Mnichovo Hradiště, Sokol...
02 1.25 359.00
7 Lucie JiráskováLucie Jirásková
Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M...
03 1.25 359.00
Natálie PavlíčkováNatálie Pavlíčková
ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.
04 1.20 312.00
Daniela SchmidtováDaniela Schmidtová
ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B...
03 1.20 312.00
Michaela ČermákováMichaela Čermáková
ZŠ Mnichovo Hradiště, Studentská 895ZŠ Mnichovo Hradiště, Stude...
02 1.20 312.00
Kateřina JanouškováKateřina Janoušková
ZŠ KosmonosyZŠ Kosmonosy
04 1.20 312.00
Milena FejfarováMilena Fejfarová
ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B...
04 1.20 312.00
8 Denisa HolíkováDenisa Holíková
ZŠ Luštěnice, okres Mladá BoleslavZŠ Luštěnice, okres Mladá B...
03 1.20 312.00
Nikol FrýbováNikol Frýbová
ZŠ SemčiceZŠ Semčice
04 1.15 266.00
Jaroslava ŠkodováJaroslava Škodová
ZŠ SemčiceZŠ Semčice
03 1.15 266.00
Eliška ČervenkováEliška Červenková
ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.
03 1.15 266.00
9 Natálie HanušováNatálie Hanušová
8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 10408. ZŠ Mladá Boleslav, Václa...
04 1.15 266.00
Sára NajmanováSára Najmanová
ZŠ a MŠ 17. listopadu 1325ZŠ a MŠ 17. listopadu 1325
04 1.10 222.00
10 Kateřina VávrováKateřina Vávrová
ZŠ Bakov nad JizerouZŠ Bakov nad Jizerou
04 1.10 222.00
Samanta BachmatiukSamanta Bachmatiuk
8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 10408. ZŠ Mladá Boleslav, Václa...
04 DNS 0.00
Sára DragnevováSára Dragnevová
ZŠ a MŠ DobroviceZŠ a MŠ Dobrovice
03 NM 0.00
Bára KrejcarováBára Krejcarová
ZŠ SemčiceZŠ Semčice
04 NM 0.00
Tereza NovákováTereza Nováková
ZŠ KosmonosyZŠ Kosmonosy
04 NM 0.00
Tereza ŠimkováTereza Šimková
ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.ZŠ Benátky n/J, Husovo nám.
03 NM 0.00
Veronika BalšánkováVeronika Balšánková
8. ZŠ Mladá Boleslav, Václavkova 10408. ZŠ Mladá Boleslav, Václa...
02 NM 0.00
Lucie MansfeldováLucie Mansfeldová
ZŠ a MŠ 17. listopadu 1325ZŠ a MŠ 17. listopadu 1325
03 NM 0.00
Celkem 41 závodníků