výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Most, Kategorie III a IV

Most - Velebudice (26. 4. 2018)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 26.4.2018 - 08:50) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michl PlochMichl Ploch 03 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 2 08.06 542.00
2 Vladislav HájekVladislav Hájek 02 ZŠ a MŠ Meziboří AZŠ a MŠ Meziboří A 5 08.06 542.00
3 Jakub HrdýJakub Hrdý 04 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 4 08.36 460.00
4 Jan PohlJan Pohl 04 7. ZŠ Most A7. ZŠ Most A 6 08.58 403.00
5 Michal SeidlMichal Seidl 04 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 1 08.75 362.00
6 Jakub FenclJakub Fencl 04 ZŠ a MŠ Meziboří AZŠ a MŠ Meziboří A 3 09.04 295.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 26.4.2018 - 08:50) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠidelkaMichal Šidelka 02 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 6 07.86 601.00
2 Jan BertlíkJan Bertlík 03 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 3 08.39 452.00
3 Tomáš VuTomáš Vu 03 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 1 08.43 441.00
4 Lukáš KraskoLukáš Krasko 03 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 4 08.64 388.00
5 Lukáš RichterLukáš Richter 03 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 2 08.69 376.00
6 Pavel ElexaPavel Elexa 03 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 5 08.91 324.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 26.4.2018 - 08:50) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal GulaMichal Gula 02 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 4 07.83 610.00
2 Pavel MichalkoPavel Michalko 02 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 3 07.96 571.00
3 Jan ŠímaJan Šíma 03 7. ZŠ Most A7. ZŠ Most A 6 08.27 484.00
4 David Pham QuangDavid Pham Quang 02 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 5 08.28 481.00
5 28 Max SchillerMax Schiller 03 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 2 09.10 282.00
6 78 Michal TothMichal Toth 03 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 1 09.27 247.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal GulaMichal Gula 02 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 4 07.83 610.00
2 Michal ŠidelkaMichal Šidelka 02 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 6 07.86 601.00
3 Pavel MichalkoPavel Michalko 02 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 3 07.96 571.00
4 Michl PlochMichl Ploch 03 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 2 08.06 542.00
4 Vladislav HájekVladislav Hájek 02 ZŠ a MŠ Meziboří AZŠ a MŠ Meziboří A 5 08.06 542.00
6 Jan ŠímaJan Šíma 03 7. ZŠ Most A7. ZŠ Most A 6 08.27 484.00
7 David Pham QuangDavid Pham Quang 02 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 5 08.28 481.00
8 Jakub HrdýJakub Hrdý 04 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 4 08.36 460.00
9 Jan BertlíkJan Bertlík 03 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 3 08.39 452.00
10 Tomáš VuTomáš Vu 03 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 1 08.43 441.00
11 Jan PohlJan Pohl 04 7. ZŠ Most A7. ZŠ Most A 6 08.58 403.00
12 Lukáš KraskoLukáš Krasko 03 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 4 08.64 388.00
13 Lukáš RichterLukáš Richter 03 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 2 08.69 376.00
14 Michal SeidlMichal Seidl 04 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 1 08.75 362.00
15 Pavel ElexaPavel Elexa 03 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 5 08.91 324.00
16 Jakub FenclJakub Fencl 04 ZŠ a MŠ Meziboří AZŠ a MŠ Meziboří A 3 09.04 295.00
17 28 Max SchillerMax Schiller 03 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 2 09.10 282.00
18 78 Michal TothMichal Toth 03 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 1 09.27 247.00

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 26.4.2018 - 08:00) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Libor TrollerLibor Troller 05 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 4 09.18 266.00
2 Samuel NosekSamuel Nosek 06 ZŠ a MŠ Meziboří AZŠ a MŠ Meziboří A 2 09.41 220.00
3 28 Miroslav HolýMiroslav Holý 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 3 09.47 208.00
4 Vojtěch ŠuchaVojtěch Šucha 05 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 6 09.48 207.00
5 Šimon ŽitnýŠimon Žitný 05 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 1 09.61 183.00
6 Tomáš HrodekTomáš Hrodek 05 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 5 10.01 119.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 26.4.2018 - 08:00) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BartošLukáš Bartoš 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 4 08.96 313.00
2 Lukáš HajnýLukáš Hajný 05 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 5 09.47 208.00
3 Jan VokáčJan Vokáč 05 ZŠ a MŠ Meziboří AZŠ a MŠ Meziboří A 6 09.65 176.00
4 Adam KřívanAdam Křívan 05 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 2 10.00 120.00
5 Vladimír BrdaVladimír Brda 06 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 3 10.08 109.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 26.4.2018 - 08:00) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Trieu Long Nhat KevinTrieu Long Nhat Kevin 05 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 3 09.12 278.00
2 Patrik CézaPatrik Céza 05 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 4 09.12 278.00
3 Patrik KocourekPatrik Kocourek 05 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 5 09.42 218.00
4 Sebastian MachSebastian Mach 05 ZŠ a MŠ Meziboří AZŠ a MŠ Meziboří A 2 09.84 145.00
5 Čeněk PotočekČeněk Potoček 05 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 6 09.88 138.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BartošLukáš Bartoš 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 4 08.96 313.00
2 Trieu Long Nhat KevinTrieu Long Nhat Kevin 05 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 3 09.12 278.00
2 Patrik CézaPatrik Céza 05 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 4 09.12 278.00
4 Libor TrollerLibor Troller 05 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 4 09.18 266.00
5 Samuel NosekSamuel Nosek 06 ZŠ a MŠ Meziboří AZŠ a MŠ Meziboří A 2 09.41 220.00
6 Patrik KocourekPatrik Kocourek 05 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 5 09.42 218.00
7 28 Miroslav HolýMiroslav Holý 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 3 09.47 208.00
7 Lukáš HajnýLukáš Hajný 05 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 5 09.47 208.00
9 Vojtěch ŠuchaVojtěch Šucha 05 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 6 09.48 207.00
10 Šimon ŽitnýŠimon Žitný 05 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 1 09.61 183.00
11 Jan VokáčJan Vokáč 05 ZŠ a MŠ Meziboří AZŠ a MŠ Meziboří A 6 09.65 176.00
12 Sebastian MachSebastian Mach 05 ZŠ a MŠ Meziboří AZŠ a MŠ Meziboří A 2 09.84 145.00
13 Čeněk PotočekČeněk Potoček 05 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 6 09.88 138.00
14 Adam KřívanAdam Křívan 05 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 2 10.00 120.00
15 Tomáš HrodekTomáš Hrodek 05 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 5 10.01 119.00
16 Vladimír BrdaVladimír Brda 06 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 3 10.08 109.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 26.4.2018 - 09:10) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 94 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 4 08.43 721.00
2 Kristýna TurčanováKristýna Turčanová 03 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 2 09.02 561.00
3 Michaela VydrováMichaela Vydrová 04 7. ZŠ Most A7. ZŠ Most A 6 09.26 501.00
4 Leona KoškováLeona Košková 04 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 3 09.52 440.00
5 Anna MlčochováAnna Mlčochová 02 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 5 09.60 422.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 26.4.2018 - 09:10) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie HornáJulie Horná 03 7. ZŠ Most A7. ZŠ Most A 3 08.88 597.00
2 Adéla ScheithauerováAdéla Scheithauerová 03 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 2 09.13 533.00
3 Jenny LamováJenny Lamová 02 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 4 09.35 480.00
4 Štefanie SchussováŠtefanie Schussová 02 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 6 10.29 280.00
5 Tereza JurinováTereza Jurinová 04 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 5 11.04 155.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 26.4.2018 - 09:10) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna RumlováAnna Rumlová 02 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 2 09.14 531.00
2 Libová KristýnaLibová Kristýna 04 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 3 09.33 484.00
3 35 Michaela TomáškováMichaela Tomášková 03 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 6 09.49 447.00
4 Carolína TankováCarolína Tanková 04 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 4 10.10 316.00
5 Klára KubínováKlára Kubínová 02 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 5 10.25 287.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 26.4.2018 - 09:10) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠalátováTereza Šalátová 03 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 5 09.17 523.00
2 Tereza DonátováTereza Donátová 02 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 3 09.46 454.00
3 34 Markéta ZemanováMarkéta Zemanová 02 7. ZŠ Most A7. ZŠ Most A 2 09.81 376.00
MS Nela BukačováNela Bukačová 02 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 4 10.56
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 94 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 4 08.43 721.00
2 Julie HornáJulie Horná 03 7. ZŠ Most A7. ZŠ Most A 3 08.88 597.00
3 Kristýna TurčanováKristýna Turčanová 03 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 2 09.02 561.00
4 Adéla ScheithauerováAdéla Scheithauerová 03 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 2 09.13 533.00
5 Anna RumlováAnna Rumlová 02 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 2 09.14 531.00
6 Tereza ŠalátováTereza Šalátová 03 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 5 09.17 523.00
7 Michaela VydrováMichaela Vydrová 04 7. ZŠ Most A7. ZŠ Most A 6 09.26 501.00
8 Libová KristýnaLibová Kristýna 04 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 3 09.33 484.00
9 Jenny LamováJenny Lamová 02 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 4 09.35 480.00
10 Tereza DonátováTereza Donátová 02 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 3 09.46 454.00
11 35 Michaela TomáškováMichaela Tomášková 03 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 6 09.49 447.00
12 Leona KoškováLeona Košková 04 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 3 09.52 440.00
13 Anna MlčochováAnna Mlčochová 02 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 5 09.60 422.00
14 34 Markéta ZemanováMarkéta Zemanová 02 7. ZŠ Most A7. ZŠ Most A 2 09.81 376.00
15 Carolína TankováCarolína Tanková 04 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 4 10.10 316.00
16 Klára KubínováKlára Kubínová 02 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 5 10.25 287.00
17 Štefanie SchussováŠtefanie Schussová 02 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 6 10.29 280.00
18 Nela BukačováNela Bukačová 02 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 4 10.56
19 Tereza JurinováTereza Jurinová 04 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 5 11.04 155.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 26.4.2018 - 08:20) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra SkramušskáPetra Skramušská 05 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 4 08.59 676.00
2 Karolína ChýlováKarolína Chýlová 05 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 2 09.22 511.00
3 Irena BláhováIrena Bláhová 05 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 3 09.67 406.00
4 Tereza TicháTereza Tichá 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 1 09.79 380.00
5 Denisa ChaloupkováDenisa Chaloupková 06 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 5 10.07 322.00
6 63 Caitlin KopeckáCaitlin Kopecká 05 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 6 10.32 274.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 26.4.2018 - 08:20) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Kateřina BeňováKateřina Beňová 05 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 4 09.13 533.00
2 Anna ChaloupkováAnna Chaloupková 06 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 5 09.21 513.00
3 Hana LukšováHana Lukšová 05 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 1 09.41 465.00
4 Karolína JeškováKarolína Ješková 05 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 2 09.55 433.00
5 Nela KolevováNela Kolevová 06 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 6 09.65 411.00
6 Jitka DvorščákováJitka Dvorščáková 05 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 3 09.75 389.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 26.4.2018 - 08:20) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika VotavováVeronika Votavová 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 6 09.65 411.00
2 Lucie KastnerováLucie Kastnerová 05 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 3 09.69 402.00
3 Karolína RuckáKarolína Rucká 06 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 5 09.87 363.00
4 Aneta HrdličkováAneta Hrdličková 06 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 4 10.44 252.00
5 Andrea VětrovcováAndrea Větrovcová 05 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 2 10.78 195.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra SkramušskáPetra Skramušská 05 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 4 08.59 676.00
2 1 Kateřina BeňováKateřina Beňová 05 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 4 09.13 533.00
3 Anna ChaloupkováAnna Chaloupková 06 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 5 09.21 513.00
4 Karolína ChýlováKarolína Chýlová 05 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 2 09.22 511.00
5 Hana LukšováHana Lukšová 05 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 1 09.41 465.00
6 Karolína JeškováKarolína Ješková 05 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 2 09.55 433.00
7 Nela KolevováNela Kolevová 06 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 6 09.65 411.00
7 Veronika VotavováVeronika Votavová 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 6 09.65 411.00
9 Irena BláhováIrena Bláhová 05 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 3 09.67 406.00
10 Lucie KastnerováLucie Kastnerová 05 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 3 09.69 402.00
11 Jitka DvorščákováJitka Dvorščáková 05 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 3 09.75 389.00
12 Tereza TicháTereza Tichá 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 1 09.79 380.00
13 Karolína RuckáKarolína Rucká 06 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 5 09.87 363.00
14 Denisa ChaloupkováDenisa Chaloupková 06 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 5 10.07 322.00
15 63 Caitlin KopeckáCaitlin Kopecká 05 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 6 10.32 274.00
16 Aneta HrdličkováAneta Hrdličková 06 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 4 10.44 252.00
17 Andrea VětrovcováAndrea Větrovcová 05 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 2 10.78 195.00

600 m - Ml. žákyně

(čt, 26.4.2018 - 09:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 35 Andrea KoňaříkováAndrea Koňaříková 06 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 8 2:07.45 405.00
2 71 Adriana KvačkováAdriana Kvačková 05 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 11 2:09.07 383.00
3 1 Kateřina BeňováKateřina Beňová 05 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 1 2:09.94 372.00
4 50 Anna WeissováAnna Weissová 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 17 2:13.26 331.00
5 37 Tereza BuriánkováTereza Buriánková 06 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 6 2:13.85 324.00
6 94 Adéla NěmečkováAdéla Němečková 05 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 12 2:14.62 315.00
7 64 Justina KováčováJustina Kováčová 05 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 10 2:15.21 308.00
8 93 Nikola VonšovskáNikola Vonšovská 06 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 16 2:16.69 291.00
9 52 Kristýna BohmováKristýna Bohmová 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 5 2:17.70 280.00
10 63 Caitlin KopeckáCaitlin Kopecká 05 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 9 2:25.38 200.00
11 89 Nela PabištováNela Pabištová 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 13 2:27.63 179.00
12 28 Daniela HoráčkováDaniela Horáčková 05 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 3 2:28.62 171.00
13 72 Veronika HájkováVeronika Hájková 05 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 7 2:31.53 146.00
14 58 Aneta ŠimonováAneta Šimonová 06 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 15 2:32.25 140.00
15 90 Adéla BarochováAdéla Barochová 05 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 4 2:33.69 128.00
16 69 Nikola BartoňováNikola Bartoňová 05 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 2 2:35.49 115.00
17 24 Rossinni PospíšilováRossinni Pospíšilová 05 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 14 2:58.05 7.00
Celkem 17 závodníků

800 m - Žákyně

(čt, 26.4.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 94 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 1 2:43.75 531.00
2 24 Kristýna EhimovováKristýna Ehimovová 02 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 6 2:49.83 465.00
3 37 Marie KryndlerováMarie Kryndlerová 04 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 11 2:57.33 390.00
4 71 Sabina KrátkáSabina Krátká 03 7. ZŠ Most A7. ZŠ Most A 10 2:58.98 375.00
5 93 Libuše KřížováLibuše Křížová 04 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 13 2:59.56 369.00
6 72 Kristýna BoháčováKristýna Boháčová 04 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 3 3:03.79 331.00
7 64 Veronika BartůňkováVeronika Bartůňková 04 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 2 3:04.92 321.00
8 34 Markéta ZemanováMarkéta Zemanová 02 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 18 3:07.40 299.00
9 58 Aneta KřepelováAneta Křepelová 04 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 12 3:09.17 285.00
10 1 Eliška JindřichováEliška Jindřichová 03 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 9 3:10.35 275.00
11 89 Nikola RiškováNikola Rišková 04 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 15 3:11.86 263.00
12 69 Lucie MinárováLucie Minárová 04 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 14 3:13.33 251.00
13 52 Karla HubáčkováKarla Hubáčková 03 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 8 3:15.09 238.00
14 90 Lenka BorůvkováLenka Borůvková 04 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 4 3:18.15 215.00
15 3 Adéla GremlicováAdéla Gremlicová 03 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 7 3:23.51 178.00
16 78 Lenka SedláčkováLenka Sedláčková 03 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 16 3:26.23 160.00
17 35 Michaela TomáškováMichaela Tomášková 03 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 17 3:41.11 79.00
Nela BukačováNela Bukačová 02 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 5 DNS
Celkem 18 závodníků

1000 m - Ml. žáci

(čt, 26.4.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 63 Daniel KozikowskiDaniel Kozikowski 05 ZŠ a MŠ Meziboří AZŠ a MŠ Meziboří A 9 3:31.23 391.00
2 1 Jakub BednaříkJakub Bednařík 05 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 1 3:35.53 359.00
3 52 Adam RadbaAdam Radba 05 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 14 3:39.05 333.00
4 93 David VlkDavid Vlk 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 15 3:41.28 317.00
5 28 Miroslav HolýMiroslav Holý 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 5 3:41.64 315.00
6 69 Daniel KozákDaniel Kozák 06 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 8 3:48.30 270.00
7 37 Jáchym NovákJáchym Novák 06 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 12 3:57.06 216.00
8 71 Michal NořinskýMichal Nořinský 05 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 11 4:00.93 194.00
9 35 Jakub ZemanJakub Zeman 06 ZŠ a MŠ Meziboří AZŠ a MŠ Meziboří A 16 4:01.57 190.00
10 64 Robert GorolRobert Gorol 05 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 3 4:10.35 145.00
11 72 Filip NeufusFilip Neufus 05 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 10 4:13.05 132.00
12 89 Adam JiříkAdam Jiřík 05 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 6 4:13.55 130.00
13 90 Jaroslav HavrlaJaroslav Havrla 05 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 4 4:22.29 92.00
14 58 David KotěborskýDavid Kotěborský 05 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 7 4:26.77 75.00
15 94 Štěpán PuchmeltrŠtěpán Puchmeltr 05 ZŠ a MŠ Meziboří AZŠ a MŠ Meziboří A 13 4:31.47 59.00
16 24 Dominik FrolíkDominik Frolík 06 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 2 5:07.05 0.00
Celkem 16 závodníků

1500 m - Žáci

(čt, 26.4.2018 - 10:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 3 Jan VytlačilJan Vytlačil 02 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 22 5:14.61 479.00
2 24 Vojtěch MusilVojtěch Musil 04 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 14 5:15.30 475.00
3 63 Ondřej MichnaOndřej Michna 04 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 13 5:15.77 472.00
4 90 Jakub KašeJakub Kaše 02 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 8 5:17.59 463.00
5 50 Martin KleinMartin Klein 04 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 9 5:23.66 431.00
6 71 Lukáš RadicsLukáš Radics 04 ZŠ a MŠ Meziboří AZŠ a MŠ Meziboří A 15 5:28.65 406.00
7 34 Lukáš TrestrLukáš Trestr 03 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 20 5:34.46 378.00
8 35 Vojtěch HošekVojtěch Hošek 03 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 6 5:38.53 358.00
9 72 Václav HorynaVáclav Horyna 03 ZŠ a MŠ Meziboří AZŠ a MŠ Meziboří A 5 5:40.72 348.00
10 1 Jiří LejsekJiří Lejsek 03 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 1 5:52.08 297.00
11 69 Jan MachačJan Machač 04 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 11 5:57.23 276.00
12 58 Tadeáš MarekTadeáš Marek 04 ZŠ a MŠ Meziboří AZŠ a MŠ Meziboří A 12 5:58.47 270.00
13 37 Tomáš JonákTomáš Jonák 03 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 3 6:04.50 246.00
14 52 Filip ŘepaFilip Řepa 04 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 16 6:15.84 203.00
15 93 Dominik BernhardDominik Bernhard 02 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 4 6:30.55 153.00
16 94 Michal HrachMichal Hrach 02 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 7 6:34.72 140.00
17 73 Matěj UlrichMatěj Ulrich 02 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 21 6:47.31 104.00
18 78 Michal TothMichal Toth 03 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 19 6:49.29 99.00
19 64 Matyáš PopenkoMatyáš Popenko 02 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 2 6:49.39 99.00
20 28 Max SchillerMax Schiller 03 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 17 7:29.61 20.00
MS 89 Martin LenhartMartin Lenhart 02 ZŠ a MŠ Meziboří AZŠ a MŠ Meziboří A 10 5:46.78
Filip TajmrFilip Tajmr 03 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 18 DNS
Celkem 22 závodníků

4 x 60 m - Žáci

Žáci 01 (čt, 26.4.2018 - 11:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hájek, Gula, Raitr, Frank Hájek, Gula, Raitr, Frank ZŠ a MŠ Meziboří AZŠ a MŠ Meziboří A 5 31.36 496.00
2 Richter, Šidelka, Vytlačil, Schmoranz Richter, Šidelka, Vytlačil, Schmoranz 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 2 31.38 495.00
3 Ploch, Vu, Michalko, Holub Ploch, Vu, Michalko, Holub ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 6 32.09 446.00
4 Šíma, Pohl, Hrach, Venglář Šíma, Pohl, Hrach, Venglář 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 3 33.33 367.00
Hrdý, Pham Quang, Kavický, Lejsek Hrdý, Pham Quang, Kavický, Lejsek J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 4 DQ
Celkem 5 závodníků
Žáci 02 (čt, 26.4.2018 - 11:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pletiha, Drien, Paulovič, Richter Pletiha, Drien, Paulovič, Richter ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 5 32.69 407.00
2 Fencl, Marek, Radics, Horyna Fencl, Marek, Radics, Horyna ZŠ a MŠ Meziboří BZŠ a MŠ Meziboří B 2 34.19 316.00
3 Elexa, Bertlík, Musil, Klein Elexa, Bertlík, Musil, Klein Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 4 37.33 160.00
78 Toth, Trestr, Blažek, Bernhard Toth, Trestr, Blažek, Bernhard Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 3 DNF
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (čt, 26.4.2018 - 10:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kevin, Potoček, Chudomel, Neufus Kevin, Potoček, Chudomel, Neufus 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 5 36.18 212.00
2 Nosek, Vokáč, Kozikowski, Fiala Nosek, Vokáč, Kozikowski, Fiala ZŠ a MŠ Meziboří AZŠ a MŠ Meziboří A 4 36.23 210.00
3 Žitný, Hajný, Céza, Zbuzek Žitný, Hajný, Céza, Zbuzek ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 3 36.64 191.00
4 28 Holý, Bartoš, Halbgebauer, Vlk Holý, Bartoš, Halbgebauer, Vlk Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 2 36.79 184.00
Celkem 4 závodníků
Ml. žáci 02 (čt, 26.4.2018 - 10:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Křívan, Troller, Havrla, Kozák Křívan, Troller, Havrla, Kozák J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 3 36.97 176.00
2 Šucha, Bednařík, Krupka, Kocourek Šucha, Bednařík, Krupka, Kocourek 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 5 37.51 153.00
3 71 Nořinský, Kotěborský, Koller, Štukavec Nořinský, Kotěborský, Koller, Štukavec ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 4 39.97 67.00
4 Mach, Zeman, Puchmeltr, Gašpar Mach, Zeman, Puchmeltr, Gašpar ZŠ a MŠ Meziboří AZŠ a MŠ Meziboří A 2 40.77 46.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žákyně

Žákyně 01 (čt, 26.4.2018 - 11:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Horná, Jurincová, Vodrážková, Zemanová Horná, Jurincová, Vodrážková, Zemanová 7. ZŠ Most A7. ZŠ Most A 3 35.02 530.00
2 58 Křepelová, Jindřichová, Turčanová, Scheithauerová Křepelová, Jindřichová, Turčanová, Scheithauerová 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 5 35.66 490.00
3 Lamová, Nekvapilová, Tanková, Zahrádková Lamová, Nekvapilová, Tanková, Zahrádková J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 2 36.27 454.00
4 64 Bartůňková, Tomášková, Košková, Neťuková Bartůňková, Tomášková, Košková, Neťuková ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 4 36.97 414.00
Mlčochová, Kundertová, Šalátová, Rumlová Mlčochová, Kundertová, Šalátová, Rumlová ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 6 DQ
Celkem 5 závodníků
Žákyně 02 (čt, 26.4.2018 - 11:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tóthová, Borůvková, Hofmanová, Weissová Tóthová, Borůvková, Hofmanová, Weissová ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 2 35.38 508.00
2 Kristýna, Schussová, Dobiášová, Gremlicová Kristýna, Schussová, Dobiášová, Gremlicová Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 3 38.91 311.00
3 Donátová, Šimonová, Pešatová, Minárová Donátová, Šimonová, Pešatová, Minárová ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 4 40.99 215.00
Kubínová, Březinová, Rišková, Boháčová Kubínová, Březinová, Rišková, Boháčová Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 5 DNF
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (čt, 26.4.2018 - 11:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dvorščáková, Chýlová, Kastnerová, Kováčová Dvorščáková, Chýlová, Kastnerová, Kováčová 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 4 36.45 443.00
2 Skramušská, Beňová, Bartoňová, Hrdličková Skramušská, Beňová, Bartoňová, Hrdličková J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 3 36.81 423.00
3 Ješková, Bláhová, Matuškovičová, Rucká Ješková, Bláhová, Matuškovičová, Rucká ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 5 36.94 415.00
4 Hrachovická, Hendlová, Vonšovská, Chaloupková Hrachovická, Hendlová, Vonšovská, Chaloupková ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 2 38.14 350.00
Celkem 4 závodníků
Ml. žákyně 02 (čt, 26.4.2018 - 11:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Votavová, Bohmová, Pabištová, Kolevová Votavová, Bohmová, Pabištová, Kolevová Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 2 37.37 391.00
2 Svobodová, Průšová, Němečková, Zouzalová Svobodová, Průšová, Němečková, Zouzalová ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 5 38.05 355.00
3 63 Kopecká, Chodlová, Lukšová, Pospíšilová Kopecká, Chodlová, Lukšová, Pospíšilová 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 3 40.35 243.00
4 72 Hájková, Větrovcová, Šimonová, Hrůšová Hájková, Větrovcová, Šimonová, Hrůšová ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 4 42.79 145.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(čt, 26.4.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.151.191.231.271.311.351.391.431.471.51 Body
1 Jiří VojtelaJiří Vojtela
7. ZŠ Most A7. ZŠ Most A
03 1.47 --o--ooooxxx 367.00
2 Jakub FrankJakub Frank
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
02 1.43 --oo-oooxxx 338.00
Matěj LenkMatěj Lenk
14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová
03 1.35 --oooxoxxx 283.00
Vojtěch RaitrVojtěch Raitr
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
02 1.35 oooo-oxxx 283.00
3 Pavel SchmoranzPavel Schmoranz
14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová
02 1.35 --oooo-xxx 283.00
Josef DrtíkJosef Drtík
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
04 1.31 oooxoxxx 257.00
Josef VenglářJosef Venglář
7. ZŠ Most A7. ZŠ Most A
04 1.31 oooooxxx 257.00
4 Petr KvasničkaPetr Kvasnička
ZŠ a MŠ Meziboří AZŠ a MŠ Meziboří A
04 1.31 oooooxxx 257.00
Daniel CieslaDaniel Ciesla
7. ZŠ Most A7. ZŠ Most A
02 1.27 231.00
Petr KavickýPetr Kavický
J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most
02 1.27 231.00
5 64 Matyáš PopenkoMatyáš Popenko
J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most
02 1.27 xooooxxx 231.00
Pavel RichterPavel Richter
ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A
04 1.23 xxoooxxx 206.00
Pavel MichalkoPavel Michalko
ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A
02 1.23 oooxxx 206.00
24 Vojtěch MusilVojtěch Musil
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
04 1.23 oxxooxxx 206.00
6 Michal SeidlMichal Seidl
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
04 1.23 ooo-xxx 206.00
Jiří HolubJiří Holub
ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A
03 NM xxx 0.00
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 26.4.2018 - 09:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.151.191.231.271.311.351.391.431.471.51 Body
1 Marek ŠustaMarek Šusta
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
05 1.35 283.00
2 Lukáš HajnýLukáš Hajný
ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A
05 1.23 206.00
3 Libor TrollerLibor Troller
J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most
05 1.19 182.00
4= Ondřej KulhánekOndřej Kulhánek
Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most
05 1.19 182.00
4= Tomáš FialaTomáš Fiala
ZŠ a MŠ Meziboří AZŠ a MŠ Meziboří A
05 1.19 182.00
4= Kamil KrupkaKamil Krupka
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
06 1.19 182.00
4= Trieu Long Nhat KevinTrieu Long Nhat Kevin
14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová
05 1.19 182.00
8= 63 Daniel KozikowskiDaniel Kozikowski
ZŠ a MŠ Meziboří AZŠ a MŠ Meziboří A
05 1.15 159.00
8= Adam BrejchaAdam Brejcha
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
05 1.15 159.00
8= 71 Michal NořinskýMichal Nořinský
ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A
05 1.15 159.00
8= Tomáš VávraTomáš Vávra
ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A
06 1.15 159.00
Fabian HalbgebauerFabian Halbgebauer
Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most
05 NM 0.00
Denis ChudomelDenis Chudomel
14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová
05 NM 0.00
Josef GašparJosef Gašpar
ZŠ a MŠ Meziboří AZŠ a MŠ Meziboří A
05 NM 0.00
Tomáš HrodekTomáš Hrodek
J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most
05 NM 0.00
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(čt, 26.4.2018 - 10:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.141.181.221.261.301.341.381.421.46 Body
1 Eva JurincováEva Jurincová
7. ZŠ Most A7. ZŠ Most A
03 1.45 566.00
2 Kateřina HofmanováKateřina Hofmanová
ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A
02 1.30 409.00
3 Lucie BeckováLucie Becková
J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most
03 1.26 369.00
4= Dominika DangováDominika Dangová
J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most
03 1.22 331.00
4= Martina PešatováMartina Pešatová
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
04 1.22 331.00
4= Jitka TóthováJitka Tóthová
ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A
04 1.22 331.00
7= Tereza DonátováTereza Donátová
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
02 1.18 293.00
7= 52 Karla HubáčkováKarla Hubáčková
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
03 1.18 293.00
7= Sára KupcováSára Kupcová
7. ZŠ Most A7. ZŠ Most A
04 1.18 293.00
10= Dominika HolkováDominika Holková
14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová
03 1.14 257.00
10= Sabina ŠimonováSabina Šimonová
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
02 1.14 257.00
10= 72 Kristýna BoháčováKristýna Boháčová
Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most
04 1.14 257.00
10= Dominika PješčákováDominika Pješčáková
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
04 1.14 257.00
10= 71 Sabina KrátkáSabina Krátká
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
03 1.14 257.00
Kristýna TurčanováKristýna Turčanová
14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová
03 NM 0.00
Štefanie SchussováŠtefanie Schussová
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
02 NM 0.00
Carolína TankováCarolína Tanková
J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most
04 NM 0.00
Aneta BřezinováAneta Březinová
Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most
04 NM 0.00
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 26.4.2018 - 10:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.141.181.221.261.301.341.381.421.46 Body
1 Karolína ChýlováKarolína Chýlová
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
05 1.30 409.00
2 Jitka DvorščákováJitka Dvorščáková
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
05 1.26 369.00
3= Natálie ŠpačkováNatálie Špačková
14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová
05 1.14 257.00
3= Sára ČernáSára Černá
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
05 1.14 257.00
3= Eliška HendlováEliška Hendlová
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
05 1.14 257.00
6= 28 Daniela HoráčkováDaniela Horáčková
J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most
05 1.10 222.00
6= Kateřina PrůšováKateřina Průšová
ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A
05 1.10 222.00
6= Adéla SvobodováAdéla Svobodová
ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A
05 1.10 222.00
Lenka VogelováLenka Vogelová
J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most
05 NM 0.00
Adéla BrůnováAdéla Brůnová
14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová
04 NM 0.00
Anna HrůšováAnna Hrůšová
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
06 NM 0.00
Tereza TicháTereza Tichá
Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most
05 NM 0.00
Nikola HrachovickáNikola Hrachovická
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
05 NM 0.00
Anna MatuškovičováAnna Matuškovičová
ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A
05 NM 0.00
50 Anna WeissováAnna Weissová
Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most
05 NM 0.00
Karolína UhlířováKarolína Uhlířová
J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most
06 NM 0.00
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Žáci

(čt, 26.4.2018 - 10:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal ŠidelkaMichal Šidelka
14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová
02 5.83 0.0 550.00
2 Michal GulaMichal Gula
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
02 5.41 0.0 463.00
3 Michl PlochMichl Ploch
ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A
03 5.20 0.0 421.00
4 Jan TučekJan Tuček
14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová
02 4.97 0.0 377.00
5 Vladislav HájekVladislav Hájek
ZŠ a MŠ Meziboří AZŠ a MŠ Meziboří A
02 4.74 0.0 333.00
6 73 Matěj UlrichMatěj Ulrich
7. ZŠ Most A7. ZŠ Most A
02 4.66 0.0 319.00
7 Jan PohlJan Pohl
7. ZŠ Most A7. ZŠ Most A
04 4.65 0.0 317.00
8 94 Michal HrachMichal Hrach
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
02 4.61 0.0 310.00
9 Jakub HrdýJakub Hrdý
J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most
04 4.58 0.0 304.00
10 Jan BertlíkJan Bertlík
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
03 4.56 0.0 301.00
11 Vojtěch RaitrVojtěch Raitr
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
02 4.55 0.0 299.00
12 Petr KavickýPetr Kavický
J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most
02 4.42 0.0 276.00
13 Rostislav PletihaRostislav Pletiha
ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A
02 4.41 0.0 274.00
14 Tomáš VuTomáš Vu
ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A
03 4.09 0.0 220.00
15 David Pham QuangDavid Pham Quang
J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most
02 4.08 0.0 219.00
16 Štěpán ŠtréblŠtěpán Štrébl
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
04 3.86 0.0 184.00
17 Matouš RybákMatouš Rybák
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
04 3.58 0.0 142.00
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(čt, 26.4.2018 - 10:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek ŠustaMarek Šusta
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
05 4.31 0.0 257.00
2 93 David VlkDavid Vlk
Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most
05 3.96 0.0 199.00
3 69 Daniel KozákDaniel Kozák
J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most
06 3.83 0.0 179.00
Jan VokáčJan Vokáč
ZŠ a MŠ Meziboří AZŠ a MŠ Meziboří A
05 3.72 0.0 162.00
4 Fabian HalbgebauerFabian Halbgebauer
Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most
05 3.72 0.0 162.00
5 Ondřej KulhánekOndřej Kulhánek
Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most
05 3.61 0.0 146.00
6 Patrik KocourekPatrik Kocourek
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
05 3.53 0.0 135.00
7 Patrik CézaPatrik Céza
ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A
06 3.52 0.0 133.00
8 Tomáš VávraTomáš Vávra
ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A
06 3.42 0.0 119.00
9 Josef GašparJosef Gašpar
ZŠ a MŠ Meziboří AZŠ a MŠ Meziboří A
05 3.33 0.0 107.00
10 Adam KřívanAdam Křívan
J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most
05 3.29 0.0 102.00
11 52 Adam RadbaAdam Radba
14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová
05 3.24 0.0 95.00
89 Adam JiříkAdam Jiřík
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
05 3.21 0.0 91.00
12 Šimon ŽitnýŠimon Žitný
ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A
05 3.21 0.0 91.00
13 Tadeáš HronTadeáš Hron
14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová
05 3.16 0.0 85.00
14 94 Štěpán PuchmeltrŠtěpán Puchmeltr
ZŠ a MŠ Meziboří AZŠ a MŠ Meziboří A
05 2.98 0.0 63.00
15 24 Dominik FrolíkDominik Frolík
J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most
06 2.83 0.0 47.00
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(čt, 26.4.2018 - 09:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza VodrážkováTereza Vodrážková
7. ZŠ Most A7. ZŠ Most A
03 4.42 0.0 408.00
2 Anna RumlováAnna Rumlová
ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A
02 4.38 0.0 398.00
3= Libová KristýnaLibová Kristýna
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
04 4.36 0.0 393.00
3= Eva JurincováEva Jurincová
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
03 4.36 0.0 393.00
5 Kristýna NekvapilováKristýna Nekvapilová
J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most
04 4.27 0.0 371.00
6 Julie HornáJulie Horná
7. ZŠ Most A7. ZŠ Most A
03 4.17 0.0 347.00
7 Eliška NeťukováEliška Neťuková
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
03 3.84 0.0 272.00
8 3 Adéla GremlicováAdéla Gremlicová
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
03 3.82 0.0 267.00
9 Anna DobiášováAnna Dobiášová
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
04 3.77 0.0 257.00
10 Veronika KundertováVeronika Kundertová
ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A
03 3.76 0.0 254.00
11= 1 Eliška JindřichováEliška Jindřichová
14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová
03 3.72 0.0 246.00
11= 64 Veronika BartůňkováVeronika Bartůňková
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
04 3.72 0.0 246.00
13 Nina LeováNina Leová
14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová
03 3.71 0.0 244.00
14= Jenny LamováJenny Lamová
J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most
02 3.67 0.0 235.00
14= Anna MlčochováAnna Mlčochová
ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A
02 3.67 0.0 235.00
16 89 Nikola RiškováNikola Rišková
Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most
04 3.66 0.0 233.00
17 Leona KoškováLeona Košková
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
04 3.57 0.0 214.00
18 Lucie BeckováLucie Becková
J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most
03 3.34 0.0 168.00
19 Aneta BřezinováAneta Březinová
Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most
04 2.84 0.0 81.00
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 26.4.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra SkramušskáPetra Skramušská
J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most
05 4.09 0.00.00.00.00.00.00.0 329.00
2 Anna ChaloupkováAnna Chaloupková
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
06 3.95 0.00.00.00.00.00.00.0 296.00
3 Sára ČernáSára Černá
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
05 3.83 0.00.00.00.00.00.00.0 270.00
4 Lucie KastnerováLucie Kastnerová
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
05 3.82 0.00.00.00.00.00.00.0 267.00
5 Irena BláhováIrena Bláhová
ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A
05 3.64 0.00.00.00.00.00.00.0 229.00
6 Veronika VotavováVeronika Votavová
Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most
05 3.61 0.00.00.00.00.00.00.0 223.00
7 52 Kristýna BohmováKristýna Bohmová
Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most
05 3.56 0.00.00.00.00.00.00.0 212.00
8 Karolína RuckáKarolína Rucká
ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A
06 3.51 0.00.00.00.00.00.00.0 202.00
9 Anna MatuškovičováAnna Matuškovičová
ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A
05 3.48 0.00.00.00.00.00.00.0 196.00
10 Hana LukšováHana Lukšová
14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová
05 3.46 0.00.00.00.00.00.00.0 192.00
11 Eliška HendlováEliška Hendlová
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
05 3.44 0.00.00.00.00.00.00.0 188.00
12 Nela KolevováNela Kolevová
Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most
06 3.40 0.00.00.00.00.00.00.0 180.00
13 Marie ČápováMarie Čápová
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
06 3.37 0.00.00.00.00.00.00.0 174.00
Denisa ChaloupkováDenisa Chaloupková
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
06 3.34 0.00.00.00.00.00.00.0 168.00
14 Adéla NovotnáAdéla Novotná
J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most
06 3.34 0.00.00.00.00.00.00.0 168.00
15 Lenka VogelováLenka Vogelová
J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most
05 3.00 0.00.00.00.00.00.00.0 107.00
16 Adéla BrůnováAdéla Brůnová
14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová
04 2.84 0.00.00.00.00.00.00.0 81.00
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 26.4.2018 - 10:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1= Kristýna NekvapilováKristýna Nekvapilová
J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most
04 10.08 0.0 535.00
1= Tereza JurinováTereza Jurinová
Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most
04 10.08 0.0 535.00
3 Karla MráčkováKarla Mráčková
Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most
04 09.87 0.0 521.00
4 Eliška NeťukováEliška Neťuková
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
03 09.06 0.0 468.00
5 Klára KubínováKlára Kubínová
Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most
04 08.71 0.0 445.00
6 Anna DobiášováAnna Dobiášová
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
04 08.10 0.0 406.00
7 Tereza VodrážkováTereza Vodrážková
7. ZŠ Most A7. ZŠ Most A
03 07.92 0.0 394.00
8 Michaela VydrováMichaela Vydrová
7. ZŠ Most A7. ZŠ Most A
04 07.91 0.0 394.00
9 Adéla ScheithauerováAdéla Scheithauerová
14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová
03 07.82 0.0 388.00
10 Lucie CeralováLucie Ceralová
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
03 07.72 0.0 381.00
11 Eliška LecjaksováEliška Lecjaksová
ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A
02 07.22 0.0 349.00
12 Tereza DvořákováTereza Dvořáková
ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A
03 07.07 0.0 340.00
13 Sára KupcováSára Kupcová
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
04 06.46 0.0 301.00
14 Barbora MidrlováBarbora Midrlová
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
03 06.43 0.0 299.00
15 90 Lenka BorůvkováLenka Borůvková
ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A
04 06.17 0.0 282.00
16 Kateřina LegátováKateřina Legátová
J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most
02 06.06 0.0 275.00
17 Kristýna BaumgartnerováKristýna Baumgartnerová
14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová
02 05.96 0.0 269.00
18 69 Lucie MinárováLucie Minárová
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
04 05.61 0.0 247.00
19 24 Kristýna EhimovováKristýna Ehimovová
J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most
02 04.60 0.0 183.00
Celkem 19 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 26.4.2018 - 10:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub FrankJakub Frank
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
02 12.46 0.0 634.00
2 Tomáš BlažekTomáš Blažek
Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most
02 11.96 0.0 604.00
3 1 Jiří LejsekJiří Lejsek
J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most
03 11.60 0.0 582.00
4 Daniel CieslaDaniel Ciesla
7. ZŠ Most A7. ZŠ Most A
02 11.46 0.0 574.00
5 Daniel VašinaDaniel Vašina
ZŠ a MŠ Meziboří AZŠ a MŠ Meziboří A
02 11.41 0.0 571.00
6 3 Jan VytlačilJan Vytlačil
14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová
02 10.48 0.0 515.00
7 Pavel SchmoranzPavel Schmoranz
14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová
02 10.40 0.0 510.00
8 Jaroslav DrienJaroslav Drien
ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A
04 10.10 0.0 492.00
9 93 Dominik BernhardDominik Bernhard
Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most
02 09.69 0.0 467.00
10 Petr KvasničkaPetr Kvasnička
ZŠ a MŠ Meziboří AZŠ a MŠ Meziboří A
04 09.50 0.0 456.00
11 Jan ŠímaJan Šíma
7. ZŠ Most A7. ZŠ Most A
03 09.39 0.0 449.00
12 37 Tomáš JonákTomáš Jonák
J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most
03 08.78 0.0 413.00
13 Josef VenglářJosef Venglář
7. ZŠ Most A7. ZŠ Most A
04 08.73 0.0 410.00
14 Dominik ŠimůnekDominik Šimůnek
J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most
03 08.72 0.0 409.00
15 Josef PajerJosef Pajer
ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A
03 08.35 0.0 387.00
16 Štěpán ŠtréblŠtěpán Štrébl
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
04 07.65 0.0 346.00
17 Denis PaulovičDenis Paulovič
ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A
03 07.44 0.0 333.00
18 Josef DrtíkJosef Drtík
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
04 07.39 0.0 330.00
19 Pavel ElexaPavel Elexa
Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most
03 06.70 0.0 290.00
Celkem 19 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Jakub FenclJakub Fencl 04 ZŠ a MŠ Meziboří AZŠ a MŠ Meziboří A 0000
Matěj LenkMatěj Lenk 03 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 0283
Matyáš PopenkoMatyáš Popenko 02 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 0231
Jakub FrankJakub Frank 02 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 0972
Daniel CieslaDaniel Ciesla 02 7. ZŠ Most A7. ZŠ Most A 0574
Josef DrtíkJosef Drtík 04 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 0587
Jiří VojtelaJiří Vojtela 03 7. ZŠ Most A7. ZŠ Most A 0367
Josef VenglářJosef Venglář 04 7. ZŠ Most A7. ZŠ Most A 0257
Pavel RichterPavel Richter 04 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 0206
Jiří HolubJiří Holub 03 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 0000
Daniel ČvačaraDaniel Čvačara 02 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 0000
Martin LenhartMartin Lenhart 02 ZŠ a MŠ Meziboří AZŠ a MŠ Meziboří A 0000
Jakub KašeJakub Kaše 02 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 0463
Tomáš JonákTomáš Jonák 03 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 0659
Lukáš TrestrLukáš Trestr 03 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 0378
Václav HorynaVáclav Horyna 03 ZŠ a MŠ Meziboří AZŠ a MŠ Meziboří A 0348
Dominik BernhardDominik Bernhard 02 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 0620
Lukáš RadicsLukáš Radics 04 ZŠ a MŠ Meziboří AZŠ a MŠ Meziboří A 0406
Vojtěch HošekVojtěch Hošek 03 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 0000
Martin KleinMartin Klein 04 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 0431
Jiří LejsekJiří Lejsek 03 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 0879
Filip TajmrFilip Tajmr 03 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 0000
Filip ŘepaFilip Řepa 04 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 0000
Jan MachačJan Machač 04 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 0276
Ondřej MichnaOndřej Michna 04 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 0472
Tomáš BlažekTomáš Blažek 02 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 0604
Daniel VašinaDaniel Vašina 02 ZŠ a MŠ Meziboří AZŠ a MŠ Meziboří A 0571
Jaroslav DrienJaroslav Drien 04 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 0492
Denis PaulovičDenis Paulovič 03 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 0000
Pavel SchmoranzPavel Schmoranz 02 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 0793
Petr KvasničkaPetr Kvasnička 04 ZŠ a MŠ Meziboří AZŠ a MŠ Meziboří A 0000
Lukáš RichterLukáš Richter 03 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 1489
Jakub FenclJakub Fencl 04 ZŠ a MŠ Meziboří BZŠ a MŠ Meziboří B 0000
Michal ŠidelkaMichal Šidelka 02 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 1151
Lukáš KraskoLukáš Krasko 03 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 0000
David Pham QuangDavid Pham Quang 02 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 0481
Vladislav HájekVladislav Hájek 02 ZŠ a MŠ Meziboří AZŠ a MŠ Meziboří A 0875
Lukáš RichterLukáš Richter 03 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 0376
Michal GulaMichal Gula 02 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 1569
Michal SeidlMichal Seidl 04 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 0568
Jan BertlíkJan Bertlík 03 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 0753
Jan ŠímaJan Šíma 03 7. ZŠ Most A7. ZŠ Most A 0933
Jan PohlJan Pohl 04 7. ZŠ Most A7. ZŠ Most A 1087
Tomáš VuTomáš Vu 03 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 0000
Pavel MichalkoPavel Michalko 02 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 1223
Josef PajerJosef Pajer 03 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 0387
Michl PlochMichl Ploch 03 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 0963
Pavel ElexaPavel Elexa 03 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 0000
Michal TothMichal Toth 03 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 0247
Vojtěch RaitrVojtěch Raitr 02 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 0283
Jan TučekJan Tuček 02 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 0377
Matouš RybákMatouš Rybák 04 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 0000
Michal HrachMichal Hrach 02 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 0140
Matěj UlrichMatěj Ulrich 02 7. ZŠ Most A7. ZŠ Most A 0423
Rostislav PletihaRostislav Pletiha 02 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 0274
Štěpán ŠtréblŠtěpán Štrébl 04 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 0530
Petr KavickýPetr Kavický 02 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 0507
Pavel ElexaPavel Elexa 03 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 0635
Jakub HrdýJakub Hrdý 04 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 0764
Dominik ŠimůnekDominik Šimůnek 03 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 0000
Max SchillerMax Schiller 03 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 0000
Celkem 61 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 26.4.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub VitásekJakub Vitásek
Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most
05 50.48 0.0 312.00
2 Lukáš BartošLukáš Bartoš
Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most
05 47.42 0.0 286.00
3 Pavel StupkaPavel Stupka
14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová
05 45.22 0.0 268.00
4 Ondřej BuchaOndřej Bucha
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
05 43.96 0.0 257.00
5 Jakub StrapkoJakub Strapko
ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A
05 43.68 0.0 255.00
6 Vojtěch ŠuchaVojtěch Šucha
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
05 43.56 0.0 254.00
7 64 Robert GorolRobert Gorol
ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A
05 42.28 0.0 243.00
8 Pavel ZbuzekPavel Zbuzek
ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A
05 42.10 0.0 242.00
9 Tadeáš HronTadeáš Hron
14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová
05 41.84 0.0 239.00
10 Tomáš FialaTomáš Fiala
ZŠ a MŠ Meziboří AZŠ a MŠ Meziboří A
05 39.48 0.0 220.00
11 Petr PekarPetr Pekar
ZŠ a MŠ Meziboří AZŠ a MŠ Meziboří A
06 39.02 0.0 216.00
12 90 Jaroslav HavrlaJaroslav Havrla
J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most
05 38.92 0.0 215.00
13 Matěj GlasserMatěj Glasser
J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most
05 37.04 0.0 200.00
14 Samuel NosekSamuel Nosek
ZŠ a MŠ Meziboří AZŠ a MŠ Meziboří A
06 36.08 0.0 192.00
15 1 Jakub BednaříkJakub Bednařík
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
05 31.50 0.0 155.00
Celkem 15 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Libor TrollerLibor Troller 05 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 0624
Tomáš VávraTomáš Vávra 06 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 0119
Jaroslav HavrlaJaroslav Havrla 05 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 0307
David VlkDavid Vlk 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 0516
Štěpán PuchmeltrŠtěpán Puchmeltr 05 ZŠ a MŠ Meziboří AZŠ a MŠ Meziboří A 0000
Jakub ZemanJakub Zeman 06 ZŠ a MŠ Meziboří AZŠ a MŠ Meziboří A 0190
Filip NeufusFilip Neufus 05 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 0132
Adam RadbaAdam Radba 05 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 0428
Jáchym NovákJáchym Novák 06 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 0216
Daniel KozákDaniel Kozák 06 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 0449
Adam JiříkAdam Jiřík 05 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 0000
David KotěborskýDavid Kotěborský 05 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 0000
Robert GorolRobert Gorol 05 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 0388
Dominik FrolíkDominik Frolík 06 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 0000
Tadeáš HronTadeáš Hron 05 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 0324
Patrik KocourekPatrik Kocourek 05 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 0353
Patrik CézaPatrik Céza 06 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 0133
Jakub VitásekJakub Vitásek 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 0312
Pavel StupkaPavel Stupka 05 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 0268
Petr PekarPetr Pekar 06 ZŠ a MŠ Meziboří AZŠ a MŠ Meziboří A 0216
Ondřej BuchaOndřej Bucha 05 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 0257
Jakub StrapkoJakub Strapko 05 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 0255
Marek ŠustaMarek Šusta 05 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 0540
Pavel ZbuzekPavel Zbuzek 05 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 0000
Adam BrejchaAdam Brejcha 05 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 0000
Daniel KozikowskiDaniel Kozikowski 05 ZŠ a MŠ Meziboří AZŠ a MŠ Meziboří A 0550
Miroslav HolýMiroslav Holý 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 0707
Lukáš BartošLukáš Bartoš 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 0599
Sebastian MachSebastian Mach 05 ZŠ a MŠ Meziboří AZŠ a MŠ Meziboří A 0000
Samuel NosekSamuel Nosek 06 ZŠ a MŠ Meziboří AZŠ a MŠ Meziboří A 0220
Jan VokáčJan Vokáč 05 ZŠ a MŠ Meziboří AZŠ a MŠ Meziboří A 0548
Čeněk PotočekČeněk Potoček 05 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 0138
Jakub BednaříkJakub Bednařík 05 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 0359
Vojtěch ŠuchaVojtěch Šucha 05 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 0461
Lukáš HajnýLukáš Hajný 05 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 0414
Patrik CézaPatrik Céza 05 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 0278
Šimon ŽitnýŠimon Žitný 05 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 0191
Adam KřívanAdam Křívan 05 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 0222
Trieu Long Nhat KevinTrieu Long Nhat Kevin 05 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 0460
Tomáš HrodekTomáš Hrodek 05 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 0000
Michal NořinskýMichal Nořinský 05 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 0353
Vojtěch ŠuchaVojtěch Šucha 05 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 0335
Trieu Long Nhat KevinTrieu Long Nhat Kevin 05 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 0212
Ondřej KulhánekOndřej Kulhánek 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 0182
Fabian HalbgebauerFabian Halbgebauer 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 0162
Josef GašparJosef Gašpar 05 ZŠ a MŠ Meziboří AZŠ a MŠ Meziboří A 0107
Tomáš FialaTomáš Fiala 05 ZŠ a MŠ Meziboří AZŠ a MŠ Meziboří A 0402
Matěj GlasserMatěj Glasser 05 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 0200
Vladimír BrdaVladimír Brda 06 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 0000
Celkem 49 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Anna MlčochováAnna Mlčochová 02 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 0000
Adéla GremlicováAdéla Gremlicová 03 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 0445
Aneta BřezinováAneta Březinová 04 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 0081
Dominika DangováDominika Dangová 03 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 0331
Dominika HolkováDominika Holková 03 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 0257
Sabina ŠimonováSabina Šimonová 02 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 0000
Martina PešatováMartina Pešatová 04 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 0331
Kristýna BoháčováKristýna Boháčová 04 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 0588
Karla HubáčkováKarla Hubáčková 03 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 0531
Valentýna MaškováValentýna Mašková 04 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 0000
Eva JurincováEva Jurincová 03 7. ZŠ Most A7. ZŠ Most A 0959
Kateřina HofmanováKateřina Hofmanová 02 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 0409
Dominika PješčákováDominika Pješčáková 04 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 0257
Kristýna EhimovováKristýna Ehimovová 02 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 0465
Lucie MinárováLucie Minárová 04 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 0251
Marie KryndlerováMarie Kryndlerová 04 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 0390
Sabina KrátkáSabina Krátká 03 7. ZŠ Most A7. ZŠ Most A 0375
Lenka SedláčkováLenka Sedláčková 03 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 0000
Libuše KřížováLibuše Křížová 04 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 0369
Lenka BorůvkováLenka Borůvková 04 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 0215
Kristýna BaumgartnerováKristýna Baumgartnerová 02 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 0269
Barbora MidrlováBarbora Midrlová 03 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 0299
Klára KubínováKlára Kubínová 04 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 0000
Lucie CeralováLucie Ceralová 03 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 0381
Kateřina LegátováKateřina Legátová 02 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 0275
Tereza DvořákováTereza Dvořáková 03 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 0340
Veronika KundertováVeronika Kundertová 03 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 0254
Sára KupcováSára Kupcová 04 7. ZŠ Most A7. ZŠ Most A 0293
Tereza VodrážkováTereza Vodrážková 03 7. ZŠ Most A7. ZŠ Most A 0802
Nikola RiškováNikola Rišková 04 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 0496
Jitka TóthováJitka Tóthová 04 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 0839
Julie HornáJulie Horná 03 7. ZŠ Most A7. ZŠ Most A 1127
Libová KristýnaLibová Kristýna 04 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 1188
Veronika BartůňkováVeronika Bartůňková 04 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 0981
Aneta KřepelováAneta Křepelová 04 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 0775
Tereza DonátováTereza Donátová 02 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 0747
Jenny LamováJenny Lamová 02 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 1169
Klára KubínováKlára Kubínová 02 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 0287
Carolína TankováCarolína Tanková 04 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 0000
Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 1252
Kristýna TurčanováKristýna Turčanová 03 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 0561
Adéla ScheithauerováAdéla Scheithauerová 03 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 0921
Eliška LecjaksováEliška Lecjaksová 02 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 0349
Michaela TomáškováMichaela Tomášková 03 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 0447
Štefanie SchussováŠtefanie Schussová 02 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 0280
Markéta ZemanováMarkéta Zemanová 02 7. ZŠ Most A7. ZŠ Most A 0000
Michaela VydrováMichaela Vydrová 04 7. ZŠ Most A7. ZŠ Most A 0895
Anna RumlováAnna Rumlová 02 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 0929
Tereza ŠalátováTereza Šalátová 03 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 0523
Tereza JurinováTereza Jurinová 04 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 0690
Kristýna NekvapilováKristýna Nekvapilová 04 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 0906
Lucie BeckováLucie Becková 03 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 0369
Nina LeováNina Leová 03 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 0244
Eliška JindřichováEliška Jindřichová 03 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 0521
Eliška NeťukováEliška Neťuková 03 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 0740
Anna DobiášováAnna Dobiášová 04 Podkrušnohorské gymnázium MostPodkrušnohorské gymnázium Most 0406
Leona KoškováLeona Košková 04 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 0000
Karla MráčkováKarla Mráčková 04 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 0521
Nela BukačováNela Bukačová 02 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 0000
Celkem 59 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Karolína JeškováKarolína Ješková 05 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 0848
Natálie ŠpačkováNatálie Špačková 05 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 0257
Anna HrůšováAnna Hrůšová 06 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 0188
Daniela HoráčkováDaniela Horáčková 05 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 0393
Kateřina PrůšováKateřina Průšová 05 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 0222
Anna WeissováAnna Weissová 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 0331
Karolína UhlířováKarolína Uhlířová 06 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 0000
Rossinni PospíšilováRossinni Pospíšilová 05 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 0260
Nikola VonšovskáNikola Vonšovská 06 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 0291
Aneta ŠimonováAneta Šimonová 06 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 0000
Nela PabištováNela Pabištová 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 0284
Adéla NovotnáAdéla Novotná 06 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 0168
Nikola BartoňováNikola Bartoňová 05 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 0218
Adriana KvačkováAdriana Kvačková 05 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 0383
Justina KováčováJustina Kováčová 05 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 0317
Adéla BarochováAdéla Barochová 05 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 0250
Andrea KoňaříkováAndrea Koňaříková 06 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 0405
Adéla NěmečkováAdéla Němečková 05 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 0315
Marie ChodlováMarie Chodlová 06 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 0230
Aneta MužíkováAneta Mužíková 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 0372
Karolína MockováKarolína Mocková 05 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 0000
Eliška ŘádováEliška Řádová 05 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 0395
Vendula DemeterováVendula Demeterová 05 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 0000
Tereza BuriánkováTereza Buriánková 06 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 0324
Anna MatuškovičováAnna Matuškovičová 05 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 0000
Sára ČernáSára Černá 05 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 0270
Marie ČápováMarie Čápová 06 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 0000
Adéla SvobodováAdéla Svobodová 05 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 0222
Jitka DvorščákováJitka Dvorščáková 05 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 0812
Nikola HrachovickáNikola Hrachovická 05 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 0630
Veronika HájkováVeronika Hájková 05 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 0146
Veronika VotavováVeronika Votavová 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 1025
Caitlin KopeckáCaitlin Kopecká 05 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 0717
Petra SkramušskáPetra Skramušská 05 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 1428
Hana LukšováHana Lukšová 05 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 0657
Tereza TicháTereza Tichá 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 0000
Nela KolevováNela Kolevová 06 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 0411
Andrea VětrovcováAndrea Větrovcová 05 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 0000
Denisa ChaloupkováDenisa Chaloupková 06 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 0322
Anna ChaloupkováAnna Chaloupková 06 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 0809
Lucie KastnerováLucie Kastnerová 05 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 0669
Karolína ChýlováKarolína Chýlová 05 7. ZŠ Most7. ZŠ Most 0920
Karolína RuckáKarolína Rucká 06 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 0202
Irena BláhováIrena Bláhová 05 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 0635
Kateřina BeňováKateřina Beňová 05 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 0905
Aneta HrdličkováAneta Hrdličková 06 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 0229
Adéla BrůnováAdéla Brůnová 04 14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová 0081
Eliška HendlováEliška Hendlová 05 ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří 0445
Kristýna BohmováKristýna Bohmová 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 0492
Lenka VogelováLenka Vogelová 05 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 0000
Karolína ZouzalováKarolína Zouzalová 05 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A 0211
Tereza ŠešinováTereza Šešinová 06 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 0000
Eliška SüsserováEliška Süsserová 06 J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most 0000
Celkem 53 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 26.4.2018 - 09:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška ŘádováEliška Řádová
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
05 43.20 0.0 395.00
2 Aneta MužíkováAneta Mužíková
Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most
05 41.40 0.0 372.00
3 64 Justina KováčováJustina Kováčová
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
05 36.84 0.0 317.00
4 89 Nela PabištováNela Pabištová
Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most
05 34.12 0.0 284.00
5 Nikola HrachovickáNikola Hrachovická
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
05 33.76 0.0 280.00
6 24 Rossinni PospíšilováRossinni Pospíšilová
14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová
05 31.48 0.0 253.00
7 90 Adéla BarochováAdéla Barochová
ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A
05 31.28 0.0 250.00
8 Marie ChodlováMarie Chodlová
14. základní škola Rozmarýnová14. základní škola Rozmarýnová
06 29.56 0.0 230.00
9 Aneta HrdličkováAneta Hrdličková
J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most
06 29.50 0.0 229.00
10 69 Nikola BartoňováNikola Bartoňová
J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most
05 28.52 0.0 218.00
11 Karolína ZouzalováKarolína Zouzalová
ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A
05 27.92 0.0 211.00
12 Karolína MockováKarolína Mocková
7. ZŠ Most7. ZŠ Most
05 26.92 0.0 199.00
13 Anna HrůšováAnna Hrůšová
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
06 25.98 0.0 188.00
14 Andrea VětrovcováAndrea Větrovcová
ZŠ a MŠ MeziboříZŠ a MŠ Meziboří
05 24.40 0.0 170.00
15 Vendula DemeterováVendula Demeterová
ZŠ a MŠ Ruská Litvínov AZŠ a MŠ Ruská Litvínov A
05 23.22 0.0 157.00
16 Eliška SüsserováEliška Süsserová
J. A. Komenského, MostJ. A. Komenského, Most
06 18.70 0.0 106.00
Celkem 16 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ a MŠ Meziboří{8} 1569
2 14. základní škola Rozmarýnová{8} 1489
3 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 1223
4 14. základní škola Rozmarýnová{8} 1151
5 7. ZŠ Most{8} 1087
6 ZŠ a MŠ Meziboří{8} 972
7 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 963
8 7. ZŠ Most{8} 933
9 J. A. Komenského, Most{8} 879
10 ZŠ a MŠ Meziboří{8} 875
11 14. základní škola Rozmarýnová{8} 793
12 J. A. Komenského, Most{8} 764
13 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 753
14 J. A. Komenského, Most{8} 659
15 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 635
16 Základní škola U Stadionu Most{8} 620
17 Základní škola U Stadionu Most{8} 604
18 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 587
19 7. ZŠ Most{8} 574
20 ZŠ a MŠ Meziboří{8} 571
21 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 568
22 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 530
23 J. A. Komenského, Most{8} 507
24 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 492
25 J. A. Komenského, Most{8} 481
26 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 472
27 14. základní škola Rozmarýnová{8} 463
28 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 431
29 7. ZŠ Most{8} 423
30 ZŠ a MŠ Meziboří{8} 406
31 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 387
32 Základní škola U Stadionu Most{8} 378
33 14. základní škola Rozmarýnová{8} 377
34 14. základní škola Rozmarýnová{8} 376
35 7. ZŠ Most{8} 367
36 ZŠ a MŠ Meziboří{8} 348
37 14. základní škola Rozmarýnová{8} 283
37 ZŠ a MŠ Meziboří{8} 283
39 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 276
40 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 274
41 7. ZŠ Most{8} 257
42 Základní škola U Stadionu Most{8} 247
43 J. A. Komenského, Most{8} 231
44 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 206
45 7. ZŠ Most{8} 140
46 J. A. Komenského, Most{8} 0
46 7. ZŠ Most{8} 0
46 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 0
46 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 0
46 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 0
46 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 0
46 J. A. Komenského, Most{8} 0
46 ZŠ a MŠ Meziboří{8} 0
46 ZŠ a MŠ Meziboří{8} 0
46 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 0
46 7. ZŠ Most{8} 0
46 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 0
46 ZŠ a MŠ Meziboří{8} 0
46 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 0
46 J. A. Komenského, Most{8} 0
46 ZŠ a MŠ Meziboří{8} 0
Celkem 61 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Základní škola U Stadionu Most{8} 707
2 J. A. Komenského, Most{8} 624
3 Základní škola U Stadionu Most{8} 599
4 ZŠ a MŠ Meziboří{8} 550
5 ZŠ a MŠ Meziboří{8} 548
6 7. ZŠ Most{8} 540
7 Základní škola U Stadionu Most{8} 516
8 7. ZŠ Most{8} 461
9 14. základní škola Rozmarýnová{8} 460
10 J. A. Komenského, Most{8} 449
11 14. základní škola Rozmarýnová{8} 428
12 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 414
13 ZŠ a MŠ Meziboří{8} 402
14 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 388
15 7. ZŠ Most{8} 359
16 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 353
16 7. ZŠ Most{8} 353
18 7. ZŠ Most{8} 335
19 14. základní škola Rozmarýnová{8} 324
20 Základní škola U Stadionu Most{8} 312
21 J. A. Komenského, Most{8} 307
22 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 278
23 14. základní škola Rozmarýnová{8} 268
24 7. ZŠ Most{8} 257
25 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 255
26 J. A. Komenského, Most{8} 222
27 ZŠ a MŠ Meziboří{8} 220
28 ZŠ a MŠ Meziboří{8} 216
28 7. ZŠ Most{8} 216
30 14. základní škola Rozmarýnová{8} 212
31 J. A. Komenského, Most{8} 200
32 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 191
33 ZŠ a MŠ Meziboří{8} 190
34 Základní škola U Stadionu Most{8} 182
35 Základní škola U Stadionu Most{8} 162
36 14. základní škola Rozmarýnová{8} 138
37 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 133
38 14. základní škola Rozmarýnová{8} 132
39 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 119
40 ZŠ a MŠ Meziboří{8} 107
41 J. A. Komenského, Most{8} 0
41 7. ZŠ Most{8} 0
41 ZŠ a MŠ Meziboří{8} 0
41 J. A. Komenského, Most{8} 0
41 7. ZŠ Most{8} 0
41 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 0
41 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 0
41 7. ZŠ Most{8} 0
41 ZŠ a MŠ Meziboří{8} 0
Celkem 49 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 J. A. Komenského, Most{8} 1252
2 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 1188
3 J. A. Komenského, Most{8} 1169
4 7. ZŠ Most{8} 1127
5 ZŠ a MŠ Meziboří{8} 981
6 7. ZŠ Most{8} 959
7 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 929
8 14. základní škola Rozmarýnová{8} 921
9 J. A. Komenského, Most{8} 906
10 7. ZŠ Most{8} 895
11 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 839
12 7. ZŠ Most{8} 802
13 14. základní škola Rozmarýnová{8} 775
14 ZŠ a MŠ Meziboří{8} 747
15 ZŠ a MŠ Meziboří{8} 740
16 Základní škola U Stadionu Most{8} 690
17 Základní škola U Stadionu Most{8} 588
18 14. základní škola Rozmarýnová{8} 561
19 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 531
20 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 523
21 Základní škola U Stadionu Most{8} 521
21 14. základní škola Rozmarýnová{8} 521
23 Základní škola U Stadionu Most{8} 496
24 J. A. Komenského, Most{8} 465
25 ZŠ a MŠ Meziboří{8} 447
26 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 445
27 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 409
28 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 406
29 7. ZŠ Most{8} 390
30 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 381
31 7. ZŠ Most{8} 375
32 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 369
32 J. A. Komenského, Most{8} 369
34 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 349
35 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 340
36 J. A. Komenského, Most{8} 331
36 ZŠ a MŠ Meziboří{8} 331
38 ZŠ a MŠ Meziboří{8} 299
39 7. ZŠ Most{8} 293
40 Základní škola U Stadionu Most{8} 287
41 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 280
42 J. A. Komenského, Most{8} 275
43 14. základní škola Rozmarýnová{8} 269
44 14. základní škola Rozmarýnová{8} 257
44 Podkrušnohorské gymnázium Most{8} 257
46 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 254
47 ZŠ a MŠ Meziboří{8} 251
48 14. základní škola Rozmarýnová{8} 244
49 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 215
50 Základní škola U Stadionu Most{8} 81
51 ZŠ a MŠ Meziboří{8} 0
51 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 0
51 7. ZŠ Most{8} 0
51 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 0
51 Základní škola U Stadionu Most{8} 0
51 ZŠ a MŠ Meziboří{8} 0
51 7. ZŠ Most{8} 0
51 J. A. Komenského, Most{8} 0
51 14. základní škola Rozmarýnová{8} 0
Celkem 59 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 J. A. Komenského, Most{8} 1428
2 Základní škola U Stadionu Most{8} 1025
3 7. ZŠ Most{8} 920
4 J. A. Komenského, Most{8} 905
5 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 848
6 7. ZŠ Most{8} 812
7 ZŠ a MŠ Meziboří{8} 809
8 14. základní škola Rozmarýnová{8} 717
9 7. ZŠ Most{8} 669
10 14. základní škola Rozmarýnová{8} 657
11 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 635
12 ZŠ a MŠ Meziboří{8} 630
13 Základní škola U Stadionu Most{8} 492
14 ZŠ a MŠ Meziboří{8} 445
15 Základní škola U Stadionu Most{8} 411
16 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 405
17 7. ZŠ Most{8} 395
18 J. A. Komenského, Most{8} 393
19 7. ZŠ Most{8} 383
20 Základní škola U Stadionu Most{8} 372
21 Základní škola U Stadionu Most{8} 331
22 7. ZŠ Most{8} 324
23 ZŠ a MŠ Meziboří{8} 322
24 7. ZŠ Most{8} 317
25 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 315
26 ZŠ a MŠ Meziboří{8} 291
27 Základní škola U Stadionu Most{8} 284
28 7. ZŠ Most{8} 270
29 14. základní škola Rozmarýnová{8} 260
30 14. základní škola Rozmarýnová{8} 257
31 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 250
32 14. základní škola Rozmarýnová{8} 230
33 J. A. Komenského, Most{8} 229
34 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 222
34 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 222
36 J. A. Komenského, Most{8} 218
37 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 211
38 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 202
39 ZŠ a MŠ Meziboří{8} 188
40 J. A. Komenského, Most{8} 168
41 ZŠ a MŠ Meziboří{8} 146
42 14. základní škola Rozmarýnová{8} 81
43 J. A. Komenského, Most{8} 0
43 J. A. Komenského, Most{8} 0
43 J. A. Komenského, Most{8} 0
43 ZŠ a MŠ Meziboří{8} 0
43 Základní škola U Stadionu Most{8} 0
43 7. ZŠ Most{8} 0
43 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 0
43 7. ZŠ Most{8} 0
43 ZŠ a MŠ Ruská Litvínov{8} 0
43 ZŠ a MŠ Meziboří{8} 0
43 J. A. Komenského, Most{8} 0
Celkem 53 závodníků