Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Náchod, Kategorie III a IV

Nové Město nad Metují (2. 5. 2018)
pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Denis HrubýDenis Hrubý 03 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 1566
2 Jiří FišerJiří Fišer 02 ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín 1543
3 Aleš KlimešAleš Klimeš 02 ZŠ Police nad MetujíZŠ Police nad Metují 1339
4 Jiří BruhaJiří Bruha 04 ZŠ V.Hejny v Červeném KostelciZŠ V.Hejny v Červeném Kostelci 1253
5 Jan NěmečekJan Němeček 02 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 1243
6 Michal ČudaMichal Čuda 04 ZŠ V.Hejny v Červeném KostelciZŠ V.Hejny v Červeném Kostelci 1215
7 David RollerDavid Roller 03 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 1060
8 Šimon KlimešŠimon Klimeš 04 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 1044
9 Lukáš SvětlíkLukáš Světlík 03 ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín 1011
10 Matěj KultMatěj Kult 02 ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín 1007
11 Ondřej LukášOndřej Lukáš 03 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0981
12 Ondřej StředaOndřej Středa 02 ZŠ V.Hejny v Červeném KostelciZŠ V.Hejny v Červeném Kostelci 0979
13 Filip GoisFilip Gois 02 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 0964
14 Daniel HolýDaniel Holý 02 ZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město nad MetujíZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město n... 0960
15 Stanislav RubáčekStanislav Rubáček 03 ZŠ Police nad MetujíZŠ Police nad Metují 0959
16 Jan ŠestákJan Šesták 03 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0904
17 Rostislav MitiskaRostislav Mitiska 02 ZŠ Police nad MetujíZŠ Police nad Metují 0902
18 Matěj PindurMatěj Pindur 03 ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují 0896
19 David LabíkDavid Labík 02 ZŠ Komenského NáchodZŠ Komenského Náchod 0874
20 Antonín BartoňAntonín Bartoň 02 ZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město nad MetujíZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město n... 0857
21 David KomárekDavid Komárek 02 ZŠ Komenského NáchodZŠ Komenského Náchod 0843
22 Richard MílRichard Míl 03 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 0829
23 Ondřej LežovičOndřej Ležovič 03 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 0798
24 Martin BabušíkMartin Babušík 02 Základní škola Boženy Němcové JaroměřZákladní škola Boženy Němco... 0795
25 David ProuzaDavid Prouza 03 ZŠ Police nad MetujíZŠ Police nad Metují 0781
26 Štěpán LubrtŠtěpán Lubrt 02 ZŠ V.Hejny v Červeném KostelciZŠ V.Hejny v Červeném Kostelci 0769
27 Lukáš OubrechtLukáš Oubrecht 03 ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují 0768
28 Michal ThérMichal Thér 03 ZŠ Police nad MetujíZŠ Police nad Metují 0767
29 Jakub ZámečníkJakub Zámečník 03 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0753
Jiří ZelenýJiří Zelený 03 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0717
30 Jakub DohnalJakub Dohnal 03 ZŠ V.Hejny v Červeném KostelciZŠ V.Hejny v Červeném Kostelci 0717
31 Dominik KalužnýDominik Kalužný 03 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 0713
32 Marek HašekMarek Hašek 04 Základní škola Boženy Němcové JaroměřZákladní škola Boženy Němco... 0699
33 Tomáš SmíšekTomáš Smíšek 03 ZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město nad MetujíZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město n... 0693
34 Tomáš HepnarTomáš Hepnar 04 Základní škola Boženy Němcové JaroměřZákladní škola Boženy Němco... 0682
35 Matěj KnoppMatěj Knopp 02 ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín 0677
36 Filip HartelFilip Hartel 03 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 0658
37 Jan SedláčekJan Sedláček 04 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 0652
38 David MachDavid Mach 04 ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují 0611
39 Petr LinhartPetr Linhart 03 ZŠ V.Hejny v Červeném KostelciZŠ V.Hejny v Červeném Kostelci 0602
40 David KonečnýDavid Konečný 03 ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují 0569
41 Antonín StaněkAntonín Staněk 02 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0547
42 Samuel OlesíkSamuel Olesík 02 ZŠ Komenského NáchodZŠ Komenského Náchod 0545
43 Jan ViesnerJan Viesner 02 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0523
44 Marek HejcmanMarek Hejcman 03 ZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město nad MetujíZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město n... 0521
Josef KubečekJosef Kubeček 04 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 0489
45 Aleš KubečekAleš Kubeček 02 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0489
46 Matěj CitaMatěj Cita 02 ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín 0481
47 Matyáš HofmanMatyáš Hofman 02 ZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město nad MetujíZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město n... 0476
48 Michal HoráčekMichal Horáček 02 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0462
49 Jakub ŠafránekJakub Šafránek 02 ZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město nad MetujíZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město n... 0459
50 Martin PulkrábekMartin Pulkrábek 02 ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín 0457
Matyáš KordinaMatyáš Kordina 04 Základní škola Boženy Němcové JaroměřZákladní škola Boženy Němco... 0456
51 Lukáš ZemanLukáš Zeman 02 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 0456
52 Martin HoráčekMartin Horáček 03 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0449
53 Jan HorkelJan Horkel 03 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0441
54 Vladimír PachtaVladimír Pachta 03 ZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město nad MetujíZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město n... 0419
55 Tobiáš HrudkaTobiáš Hrudka 03 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 0407
56 Adam ŠourekAdam Šourek 02 ZŠ Komenského NáchodZŠ Komenského Náchod 0393
57 Aleš BeranAleš Beran 02 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 0389
58 Matěj NechvátelMatěj Nechvátel 02 ZŠ Komenského NáchodZŠ Komenského Náchod 0383
59 Dominik RuferDominik Rufer 03 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0377
60 Matěj MatoušekMatěj Matoušek 03 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0360
61 Martin VacekMartin Vacek 04 ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují 0350
62 Tomáš HašplTomáš Hašpl 03 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 0332
63 Petr LuciakPetr Luciak 04 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0331
64 Dominik UrlichDominik Urlich 04 Základní škola Boženy Němcové JaroměřZákladní škola Boženy Němco... 0321
65 Tomáš GrimTomáš Grim 03 ZŠ Komenského NáchodZŠ Komenského Náchod 0300
66 Jakub ČtvrtečkaJakub Čtvrtečka 02 ZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město nad MetujíZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město n... 0269
67 Jaroslav BalcarJaroslav Balcar 03 ZŠ Komenského NáchodZŠ Komenského Náchod 0254
68 Matěj VávraMatěj Vávra 03 ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují 0069
Lukáš KönigLukáš König 03 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0000
Michal MikešMichal Mikeš 03 ZŠ Komenského NáchodZŠ Komenského Náchod 0000
Martin StaněkMartin Staněk 02 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 0000
Daniel ZelenkaDaniel Zelenka 03 ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín 0000
Pavel DědekPavel Dědek 04 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0000
Josef Javier AlvarezJosef Javier Alvarez 04 ZŠ Police nad MetujíZŠ Police nad Metují 0000
Jan ŠefcJan Šefc 03 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0000
Břetislav ŘezníčekBřetislav Řezníček 03 ZŠ Police nad MetujíZŠ Police nad Metují 0000
Lukáš HauckLukáš Hauck 03 ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín 0000
Martin HanušMartin Hanuš 04 ZŠ V.Hejny v Červeném KostelciZŠ V.Hejny v Červeném Kostelci 0000
Josef MusilJosef Musil 03 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 0000
Adam HůlkaAdam Hůlka 03 Základní škola Boženy Němcové JaroměřZákladní škola Boženy Němco... 0000
Matyáš BrožMatyáš Brož 03 ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín 0000
Bohdan PtáčekBohdan Ptáček 03 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0000
Matěj NechvátlaMatěj Nechvátla 02 ZŠ Komenského NáchodZŠ Komenského Náchod 0000
Filip WernerFilip Werner 04 ZŠ Police nad MetujíZŠ Police nad Metují 0000
Adam KubalaAdam Kubala 03 ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín 0000
Adam CvrčekAdam Cvrček 04 ZŠ Komenského NáchodZŠ Komenského Náchod 0000
Matyáš KonrátMatyáš Konrát 04 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0000
Jan TůmaJan Tůma 03 ZŠ Police nad MetujíZŠ Police nad Metují 0000
69 František KollertFrantišek Kollert 02 ZŠ Police nad MetujíZŠ Police nad Metují 0000
Celkem 92 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Jakub VysokýJakub Vysoký 05 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0585
Jan PešinaJan Pešina 06 ZŠ Police nad MetujíZŠ Police nad Metují 0501
Jaromír LubasJaromír Lubas 05 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0000
Tomáš HlavatýTomáš Hlavatý 05 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0349
Dominik BašekDominik Bašek 06 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0468
Zdenek NerudZdenek Nerud 05 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0372
Patrik ČibčalaPatrik Čibčala 05 Základní škola Boženy Němcové Jaroměř AZákladní škola Boženy Němco... 0436
Kristián BanoKristián Bano 05 Základní škola Boženy Němcové Jaroměř AZákladní škola Boženy Němco... 0558
Dominik HrdýDominik Hrdý 05 ZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město nad MetujíZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město n... 0479
David KuřátkoDavid Kuřátko 05 ZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město nad MetujíZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město n... 0652
Petr MazáčPetr Mazáč 05 ZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město nad MetujíZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město n... 0219
Marek DostálMarek Dostál 05 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 0199
Michal PřibylMichal Přibyl 06 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 0606
Jakub KociánJakub Kocián 05 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 0545
Filip HrubýFilip Hrubý 06 ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují 0404
Lukáš LiškaLukáš Liška 06 ZŠ V.Hejny v Červeném KostelciZŠ V.Hejny v Červeném Kostelci 0241
Filip ŠkodaFilip Škoda 05 ZŠ V.Hejny v Červeném KostelciZŠ V.Hejny v Červeném Kostelci 0669
Bohdan FišerBohdan Fišer 06 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 0212
Kryštof BrejtrKryštof Brejtr 06 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0799
Jakub PivničkaJakub Pivnička 06 ZŠ Police nad MetujíZŠ Police nad Metují 0632
Adam PetříčekAdam Petříček 06 ZŠ Police nad MetujíZŠ Police nad Metují 0212
Martin NetolickýMartin Netolický 05 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 0478
Tadeáš BrumlichTadeáš Brumlich 05 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 0547
Tadeáš AndrejsTadeáš Andrejs 06 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 0375
Filip LokvencFilip Lokvenc 06 ZŠ V.Hejny v Červeném KostelciZŠ V.Hejny v Červeném Kostelci 0420
Jakub KaulichJakub Kaulich 05 ZŠ V.Hejny v Červeném KostelciZŠ V.Hejny v Červeném Kostelci 0035
Patrik ZhánělPatrik Zháněl 05 ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují 0113
Štěpán GrundŠtěpán Grund 05 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 0621
David KrombholzDavid Krombholz 05 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 0238
Matěj FrintaMatěj Frinta 05 ZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město nad MetujíZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město n... 0495
Samuel JankoSamuel Janko 05 ZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město nad MetujíZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město n... 0190
Šimon SpilkaŠimon Spilka 05 ZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město nad MetujíZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město n... 0181
Adam KňourekAdam Kňourek 05 Základní škola Boženy Němcové Jaroměř AZákladní škola Boženy Němco... 0471
Bořek LitterbachBořek Litterbach 05 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0214
Lukáš ZítkoLukáš Zítko 06 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0199
Miroslav HlaváčekMiroslav Hlaváček 06 ZŠ Police nad MetujíZŠ Police nad Metují 0431
Matěj VrzáčekMatěj Vrzáček 05 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0263
Nikolas LokvencNikolas Lokvenc 05 ZŠ V.Hejny v Červeném KostelciZŠ V.Hejny v Červeném Kostelci 0268
Šimon ZhánělŠimon Zháněl 07 ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují 0000
Patrik PašťálkaPatrik Pašťálka 05 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 0459
Daniel DucháčDaniel Ducháč 05 ZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město nad MetujíZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město n... 0237
Stanislav DušekStanislav Dušek 06 Základní škola Boženy Němcové Jaroměř AZákladní škola Boženy Němco... 0333
Jáchym HejzlarJáchym Hejzlar 05 Základní škola Boženy Němcové Jaroměř AZákladní škola Boženy Němco... 0090
Jakub ŠkaldaJakub Škalda 05 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0414
Pavel DubskýPavel Dubský 05 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0000
Adam HrnčířAdam Hrnčíř 05 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0000
Daniel KumpoštDaniel Kumpošt 06 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0393
Marek IštokMarek Ištok 05 ZŠ Police nad MetujíZŠ Police nad Metují 0595
Sebastian HlaváčekSebastian Hlaváček 05 ZŠ Police nad MetujíZŠ Police nad Metují 0263
Matěj VítMatěj Vít 06 ZŠ Police nad MetujíZŠ Police nad Metují 0000
Matouš KubínMatouš Kubín 05 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0431
Martin JirmanMartin Jirman 05 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 0159
Jakub MacháčekJakub Macháček 06 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 0127
Tomáš KrižanTomáš Križan 05 ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují 0392
Filip VlčekFilip Vlček 05 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 0000
Antonín GeťkoAntonín Geťko 05 ZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město nad MetujíZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město n... 0354
Pavel MatoušPavel Matouš 06 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0303
Jiří KlímaJiří Klíma 06 ZŠ Police nad MetujíZŠ Police nad Metují 0214
Leon AdamLeon Adam 05 ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují 0367
Jakub ValášekJakub Valášek 06 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 0000
Celkem 60 závodníků
pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Lucie ŘehůřkováLucie Řehůřková 04 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0885
Lucie VažanováLucie Važanová 02 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 1490
Tereza HavlenováTereza Havlenová 04 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0439
Tereza KárníkováTereza Kárníková 03 ZŠ a MŠ Krčín AZŠ a MŠ Krčín A 0000
Denisa DonátováDenisa Donátová 04 ZŠ a MŠ Krčín AZŠ a MŠ Krčín A 0399
Darina KosařováDarina Kosařová 03 ZŠ a MŠ Krčín AZŠ a MŠ Krčín A 0845
Sára HorákováSára Horáková 02 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0566
Adéla DuchatschováAdéla Duchatschová 03 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0903
Natálie TylšováNatálie Tylšová 03 ZŠ Komenského NáchodZŠ Komenského Náchod 0000
Lenka ŠebkováLenka Šebková 04 Základní škola Boženy Němcové Jaroměř AZákladní škola Boženy Němco... 0242
Kristýna SirkováKristýna Sirková 04 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 0000
Sofie ŠpryňarováSofie Špryňarová 04 Základní škola Boženy Němcové Jaroměř AZákladní škola Boženy Němco... 0188
Natali GerčákováNatali Gerčáková 03 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 0420
Simona PeterkováSimona Peterková 02 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 0439
Gabriela SkalákováGabriela Skaláková 03 ZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město nad MetujíZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město n... 0523
Julie KonečnáJulie Konečná 04 ZŠ a MŠ MachovZŠ a MŠ Machov 0762
Natálie PlnáNatálie Plná 04 ZŠ a MŠ MachovZŠ a MŠ Machov 1017
Klára SvědíkováKlára Svědíková 02 ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují 0359
Anna KašpárkováAnna Kašpárková 03 ZŠ V.Hejny v Červeném KostelciZŠ V.Hejny v Červeném Kostelci 0817
Adéla KaválkováAdéla Kaválková 03 ZŠ V.Hejny v Červeném KostelciZŠ V.Hejny v Červeném Kostelci 0892
Nikola ŠrajbrováNikola Šrajbrová 03 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 0897
Nina SedláčkováNina Sedláčková 03 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 0000
Eliška NovotnáEliška Novotná 04 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 0000
Agnes MíškováAgnes Míšková 04 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0927
Lucie BornováLucie Bornová 03 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 0308
Žaneta KolínováŽaneta Kolínová 02 ZŠ a MŠ Krčín AZŠ a MŠ Krčín A 0244
Vendula ČerníkováVendula Černíková 03 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0000
Kateřina HoláKateřina Holá 03 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0917
Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 1700
Denisa NývltováDenisa Nývltová 04 ZŠ Komenského NáchodZŠ Komenského Náchod 0194
Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 ZŠ Komenského NáchodZŠ Komenského Náchod 1138
Evelína FickováEvelína Ficková 03 ZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město nad MetujíZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město n... 1143
Veronika BorsováVeronika Borsová 03 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 0739
Adéla TóthováAdéla Tóthová 03 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 0633
Karolína LibrováKarolína Librová 02 ZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město nad MetujíZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město n... 0340
Simona TaucováSimona Taucová 04 ZŠ a MŠ MachovZŠ a MŠ Machov 0509
Vendula KubečkováVendula Kubečková 04 ZŠ a MŠ MachovZŠ a MŠ Machov 1503
Denisa DrtinováDenisa Drtinová 03 ZŠ V.Hejny v Červeném KostelciZŠ V.Hejny v Červeném Kostelci 0274
Zoe MudrochováZoe Mudrochová 04 ZŠ V.Hejny v Červeném KostelciZŠ V.Hejny v Červeném Kostelci 0442
Kateřina HemelíkováKateřina Hemelíková 04 ZŠ V.Hejny v Červeném KostelciZŠ V.Hejny v Červeném Kostelci 0710
Adéla PlíštilováAdéla Plíštilová 02 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 1477
Magdaléna ŠtokováMagdaléna Štoková 04 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0000
Lucie ŽáčkováLucie Žáčková 02 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0972
Michaela JanečkováMichaela Janečková 03 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 0590
Annika GloserováAnnika Gloserová 03 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 0468
Karolína ČernáKarolína Černá 02 ZŠ a MŠ Krčín AZŠ a MŠ Krčín A 0000
Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková 03 ZŠ a MŠ Krčín AZŠ a MŠ Krčín A 1088
Denisa HlavatáDenisa Hlavatá 04 ZŠ Komenského NáchodZŠ Komenského Náchod 0000
Simona MílováSimona Mílová 02 ZŠ Komenského NáchodZŠ Komenského Náchod 0458
Veronika KyškováVeronika Kyšková 03 Základní škola Boženy Němcové Jaroměř AZákladní škola Boženy Němco... 0411
Dominika SvobodováDominika Svobodová 03 Základní škola Boženy Němcové Jaroměř AZákladní škola Boženy Němco... 1154
Magdalena ČížkováMagdalena Čížková 04 ZŠ a MŠ Krčín AZŠ a MŠ Krčín A 1094
Karolína KratěnováKarolína Kratěnová 03 ZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město nad MetujíZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město n... 0633
Sára JankovičováSára Jankovičová 03 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 0897
Barbora NotkováBarbora Notková 04 ZŠ a MŠ MachovZŠ a MŠ Machov 0372
ELiška JirmannováELiška Jirmannová 04 ZŠ a MŠ MachovZŠ a MŠ Machov 0536
Natálie MyškováNatálie Myšková 03 ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují 0340
Veronika ŠubrtováVeronika Šubrtová 04 ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují 0732
Kateřina KuldováKateřina Kuldová 03 ZŠ V.Hejny v Červeném KostelciZŠ V.Hejny v Červeném Kostelci 0352
Veronika RýdlováVeronika Rýdlová 03 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 0414
Klára NovákováKlára Nováková 03 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0386
Adéla BreitrováAdéla Breitrová 02 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 1020
Lucie ŠrůtováLucie Šrůtová 02 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 0975
Hana SemerákováHana Semeráková 04 ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují 0434
Mariana NguyenováMariana Nguyenová 04 ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují 0425
Klára MelounováKlára Melounová 03 Základní škola Boženy Němcové Jaroměř AZákladní škola Boženy Němco... 1099
Lucie KrombholzováLucie Krombholzová 03 ZŠ Komenského NáchodZŠ Komenského Náchod 0471
Hana ŠtěpánkováHana Štěpánková 03 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 0000
Vendula ŠtrofováVendula Štrofová 03 ZŠ V.Hejny v Červeném KostelciZŠ V.Hejny v Červeném Kostelci 0677
Tereza BrutovskáTereza Brutovská 04 ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují 0255
Anna VodehnalováAnna Vodehnalová 03 ZŠ Komenského NáchodZŠ Komenského Náchod 1263
Lucie ŠnipsováLucie Šnipsová 04 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0377
Ester PetrováEster Petrová 03 ZŠ a MŠ Krčín AZŠ a MŠ Krčín A 0580
Karolína LibrováKarolína Librová 03 ZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město nad MetujíZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město n... 0000
Šárka HejzlarováŠárka Hejzlarová 02 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0354
Veronika KašparováVeronika Kašparová 02 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0404
Tereza LiškováTereza Lišková 03 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0000
Adéla FiedlerováAdéla Fiedlerová 03 ZŠ a MŠ Krčín AZŠ a MŠ Krčín A 0000
Marie MacounováMarie Macounová 04 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 0000
Monika EfenberkováMonika Efenberková 04 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 0000
Veronika ŠpičákováVeronika Špičáková 04 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0000
Monika ŘíhováMonika Říhová 02 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0413
Zuzana TylšováZuzana Tylšová 04 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0000
Šárka JoštováŠárka Joštová 04 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0000
Anna LofováAnna Lofová 03 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 0000
Carine ManychováCarine Manychová 04 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 0457
Justýna HalajováJustýna Halajová 04 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 0404
Bára HovádkováBára Hovádková 04 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 0566
Petra ZítkováPetra Zítková 02 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 0302
Lucie KrausováLucie Krausová 04 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 0316
Petra PlnáPetra Plná 03 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 0286
Barbora StaráBarbora Stará 03 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 0253
Adriana CihlářováAdriana Cihlářová 03 ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín 0000
Kateřina ZítkováKateřina Zítková 03 ZŠ a MŠ KrčínZŠ a MŠ Krčín 0367
Nikola JiráskováNikola Jirásková 03 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 0416
Celkem 95 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Aneta RohulánováAneta Rohulánová 05 ZŠ Plhov - Náchod AZŠ Plhov - Náchod A 0637
Adéla ŠtěpánováAdéla Štěpánová 06 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 0739
Nikola MatějůNikola Matějů 05 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0640
Laura UlichováLaura Ulichová 06 ZŠ a MŠ Krčín AZŠ a MŠ Krčín A 0612
Denisa GrimováDenisa Grimová 06 ZŠ a MŠ Krčín AZŠ a MŠ Krčín A 0387
Natálie JelínkováNatálie Jelínková 06 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0579
Michaela ŠkorpilováMichaela Škorpilová 05 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0840
Veronika KábrtováVeronika Kábrtová 05 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0428
Anna SchönigerováAnna Schönigerová 06 Základní škola Boženy Němcové Jaroměř AZákladní škola Boženy Němco... 0566
Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková 05 Základní škola Boženy Němcové Jaroměř AZákladní škola Boženy Němco... 0546
Johana ŠkodováJohana Škodová 05 ZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město nad MetujíZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město n... 0202
Jolana MachováJolana Machová 05 ZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město nad MetujíZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město n... 0489
Veronika ŠkvrnováVeronika Škvrnová 06 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 0297
Nikola BeranováNikola Beranová 06 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 0533
Barbora HiebschováBarbora Hiebschová 05 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 0391
Leontýna BezuškováLeontýna Bezušková 05 ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují 0653
Adéla ČisárováAdéla Čisárová 05 ZŠ V.Hejny v Červeném KostelciZŠ V.Hejny v Červeném Kostelci 0279
Kristýna BachtíkováKristýna Bachtíková 05 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 1006
Alexandra KordováAlexandra Kordová 05 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0213
Markéta VydlákováMarkéta Vydláková 05 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0393
Jitka KovářováJitka Kovářová 05 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 0270
Dominika LelkováDominika Lelková 05 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 0000
Michaela FettersováMichaela Fettersová 05 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 0730
Jitka ŠtěpánováJitka Štěpánová 05 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0000
Eliška GajdošováEliška Gajdošová 05 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 1307
Šárka SychrovskáŠárka Sychrovská 05 ZŠ a MŠ Krčín AZŠ a MŠ Krčín A 0582
Aneta LaštůvkováAneta Laštůvková 05 ZŠ a MŠ Krčín AZŠ a MŠ Krčín A 0000
Kateřina ZimlováKateřina Zimlová 05 ZŠ a MŠ Krčín AZŠ a MŠ Krčín A 1045
Petra MaixnerováPetra Maixnerová 05 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 1113
Nicol PlecháčováNicol Plecháčová 04 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0000
Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová 05 Základní škola Boženy Němcové Jaroměř AZákladní škola Boženy Němco... 1290
Kateřina KlimešováKateřina Klimešová 05 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 1356
Anita BřízováAnita Břízová 05 Základní škola Boženy Němcové Jaroměř AZákladní škola Boženy Němco... 0688
Martina PištorováMartina Pištorová 05 ZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město nad MetujíZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město n... 0328
Aneta ŘehákováAneta Řeháková 05 ZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město nad MetujíZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město n... 0000
Adéla NovákováAdéla Nováková 05 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 0204
Nela PajkrtováNela Pajkrtová 05 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 0623
Helena VosolilováHelena Vosolilová 07 ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují 0630
Tereza PoláčkováTereza Poláčková 05 ZŠ V.Hejny v Červeném KostelciZŠ V.Hejny v Červeném Kostelci 0905
Veronika GeislerováVeronika Geislerová 05 ZŠ V.Hejny v Červeném KostelciZŠ V.Hejny v Červeném Kostelci 0826
Daniela VackováDaniela Vacková 06 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 0574
Ludmila MaternováLudmila Maternová 05 ZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město nad MetujíZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město n... 0316
Natálie PlnáNatálie Plná 05 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 0826
Anežka StaňkováAnežka Staňková 06 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0266
Tereza JohnováTereza Johnová 05 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 0710
Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková 06 Základní škola Boženy Němcové Jaroměř AZákladní škola Boženy Němco... 0744
Pavla RejzkováPavla Rejzková 05 ZŠ a MŠ Krčín AZŠ a MŠ Krčín A 0481
Alena HůlkováAlena Hůlková 05 ZŠ a MŠ Krčín AZŠ a MŠ Krčín A 0291
Nikola VenclováNikola Venclová 06 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0811
Viktorie SchidlováViktorie Schidlová 05 ZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město nad MetujíZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město n... 0256
Martina SulzbacherováMartina Sulzbacherová 05 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 0000
Anna JirmanováAnna Jirmanová 05 ZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město nad MetujíZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město n... 0324
Aneta LinhartováAneta Linhartová 05 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 0298
Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 1482
Adéla TylšováAdéla Tylšová 05 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 0000
Elen ZlámalováElen Zlámalová 05 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 0459
Simona JochováSimona Jochová 05 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0565
Michaela AulichováMichaela Aulichová 06 ZŠ Velké PoříčíZŠ Velké Poříčí 0000
Veronika VítkováVeronika Vítková 05 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 0286
Karolína MichelováKarolína Michelová 05 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 0467
Karolína KuklováKarolína Kuklová 05 ZŠ V.Hejny v Červeném KostelciZŠ V.Hejny v Červeném Kostelci 0717
Nela HerzánováNela Herzánová 05 ZŠ V.Hejny v Červeném KostelciZŠ V.Hejny v Červeném Kostelci 0612
Anna GeislerováAnna Geislerová 05 ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují 0000
Emma VaškováEmma Vašková 05 ZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město nad MetujíZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město n... 0208
Martina UrbanováMartina Urbanová 06 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0640
Kateřina ŠtěpánováKateřina Štěpánová 05 ZŠ a MŠ Krčín AZŠ a MŠ Krčín A 0302
Pavla ČernohorskáPavla Černohorská 06 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 0000
Anna KubováAnna Kubová 06 ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují 0000
Eliška ZápotočnáEliška Zápotočná 05 ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují 0151
Marie MrázováMarie Mrázová 06 ZŠ a MŠ Teplice nad MetujíZŠ a MŠ Teplice nad Metují 0128
Alice TomasováAlice Tomasová 05 ZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město nad MetujíZŠ KOMENSKÉHO, Nové Město n... 0000
Tereza TurkováTereza Turková 05 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0000
Zora KostyšynováZora Kostyšynová 05 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0000
Anežka PetrákováAnežka Petráková 06 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 0225
Markéta ŠrejberováMarkéta Šrejberová 05 ZŠ Školní 1000, Nové Město nad MetujíZŠ Školní 1000, Nové Město ... 0000
Sandra KorostelováSandra Korostelová 05 ZŠ a MŠ Police nad MetujíZŠ a MŠ Police nad Metují 0000
Petra NěmcováPetra Němcová 06 ZŠ Plhov - NáchodZŠ Plhov - Náchod 0167
Odeta MudrochováOdeta Mudrochová 05 ZŠ V.Hejny v Červeném KostelciZŠ V.Hejny v Červeném Kostelci 0596
Celkem 78 závodníků