výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nymburk, Kategorie IV

Nymburk (26. 4. 2018)

60 m - Žáci

(čt, 26.4.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš MichalíkMatyáš Michalík 02 ZŠ KouniceZŠ Kounice 27 07.3 700.00
Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 9 07.4 668.00
2 Petr TejnickýPetr Tejnický 03 TGM MiloviceTGM Milovice 45 07.4 668.00
Lukáš JeníkLukáš Jeník 03 ZŠ T.G.M. PoděbradyZŠ T.G.M. Poděbrady 18 07.6 607.00
3 Jan ŘehákJan Řehák 03 ZŠ KouniceZŠ Kounice 34 07.6 607.00
Martin SemirádMartin Semirád 02 ZŠ T.G.M. PoděbradyZŠ T.G.M. Poděbrady 35 07.7 577.00
Šimon TušilŠimon Tušil 03 ZŠ KouniceZŠ Kounice 47 07.7 577.00
4 Jiří KrálJiří Král 02 TGM MiloviceTGM Milovice 23 07.7 577.00
Kristian ZiegelheimKristian Ziegelheim 02 ZŠ Kostomlaty nad LabemZŠ Kostomlaty nad Labem 54 07.8 548.00
Pavel HejňákPavel Hejňák 02 ZŠ B.Hrozného, Lysá nad LabemZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem 13 07.8 548.00
Tomáš Elliot SojkaTomáš Elliot Sojka 02 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 07.8 548.00
5 Štěpán KymrŠtěpán Kymr 03 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 25 07.8 548.00
Matěj ForejtMatěj Forejt 03 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 11 07.9 520.00
TuAnh LeTuAnh Le 03 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 26 07.9 520.00
Michal DőmeMichal Dőme 03 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 10 07.9 520.00
Filip VaněčekFilip Vaněček 03 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 48 07.9 520.00
Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 03 ZŠ T.G.M. PoděbradyZŠ T.G.M. Poděbrady 38 07.9 520.00
Vojtěch ŠevčíkVojtěch Ševčík 03 ZŠ SemiceZŠ Semice 39 07.9 520.00
Adam BurešAdam Bureš 02 ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla 6 07.9 520.00
6 Ondřej SmetaníkOndřej Smetaník 03 ZŠ Kostomlaty nad LabemZŠ Kostomlaty nad Labem 37 07.9 520.00
Vojtěch HolakovskýVojtěch Holakovský 03 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 14 08.0 492.00
Patrik ŠoufekPatrik Šoufek 02 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 41 08.0 492.00
Lukáš NajmonLukáš Najmon 03 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 28 08.0 492.00
7 Matěj ŠoralMatěj Šoral 02 ZŠ B.Hrozného, Lysá nad LabemZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem 40 08.0 492.00
Jan HrubčíkJan Hrubčík 03 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 15 08.1 465.00
Jakub RousekJakub Rousek 03 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 32 08.1 465.00
René VenclákRené Venclák 02 ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla 49 08.1 465.00
Jan VostřelJan Vostřel 03 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 51 08.1 465.00
Josef KuchtaJosef Kuchta 03 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 08.1 465.00
8 Václav WagnerVáclav Wagner 03 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 52 08.1 465.00
David JansaDavid Jansa 03 TGM MiloviceTGM Milovice 17 08.2 439.00
Jakub ČernýJakub Černý 02 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 8 08.2 439.00
9 Lukáš BoreckýLukáš Borecký 02 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 3 08.2 439.00
František KonyvkaFrantišek Konyvka 02 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 21 08.3 413.00
Martin GodlaMartin Godla 03 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 12 08.3 413.00
Štěpán KlímaŠtěpán Klíma 03 ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla 19 08.3 413.00
Trung Tran QuocTrung Tran Quoc 03 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 46 08.3 413.00
Lukáš IfkaLukáš Ifka 03 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 16 08.3 413.00
Jiří BřezinaJiří Březina 03 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 4 08.3 413.00
Vít NovákVít Novák 04 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 29 08.3 413.00
10 Tomáš BurešTomáš Bureš 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 5 08.3 413.00
Patrik BlažekPatrik Blažek 03 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 2 08.4 388.00
Šimon ŠourekŠimon Šourek 03 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 43 08.4 388.00
Vojtěch KněžínekVojtěch Kněžínek 03 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 20 08.4 388.00
Vladimír ŠvástaVladimír Švásta 03 ZŠ B.Hrozného, Lysá nad LabemZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem 44 08.4 388.00
11 Tomáš CepekTomáš Cepek 03 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 7 08.4 388.00
Miroslav KopřivaMiroslav Kopřiva 02 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 22 08.5 364.00
Jakub VlčekJakub Vlček 03 ZŠ SemiceZŠ Semice 50 08.5 364.00
Matyáš PoborskýMatyáš Poborský 04 ZŠ SemiceZŠ Semice 30 08.5 364.00
Jakub VrbaJakub Vrba 03 TGM MiloviceTGM Milovice 08.5 364.00
12 Jan ZedníčekJan Zedníček 03 TGM MiloviceTGM Milovice 53 08.5 364.00
Jakub PošíkJakub Pošík 04 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 31 08.6 340.00
13 Dominik BarešDominik Bareš 02 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 1 08.6 340.00
14 Matěj ŠourekMatěj Šourek 03 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 42 08.8 295.00
15 Daniel BučkovskýDaniel Bučkovský 04 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 09.1 233.00
Celkem 55 závodníků

60 m - Žákyně

(čt, 26.4.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 07.8 836.00
Ema ŠkochováEma Škochová 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 07.9 806.00
Michaela HarlasováMichaela Harlasová 03 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 07.9 806.00
2 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 07.9 806.00
3 Kateřina JíchováKateřina Jíchová 03 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 08.0 776.00
4 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 08.1 747.00
5 Rozálie ZnamínkováRozálie Znamínková 03 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 08.2 718.00
6 Tereza BártováTereza Bártová 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 08.4 662.00
7 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 08.5 635.00
Karolína JudasováKarolína Judasová 03 ZŠ KouniceZŠ Kounice 08.6 608.00
8 Ivana KošnářováIvana Košnářová 03 ZŠ SemiceZŠ Semice 08.6 608.00
Tereza HolečkováTereza Holečková 03 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 08.7 582.00
Natálie ReitzováNatálie Reitzová 04 ZŠ KouniceZŠ Kounice 08.7 582.00
9 Adéla ŠpechtováAdéla Špechtová 03 ZŠ B.Hrozného, Lysá nad LabemZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem 08.7 582.00
Veronika NovotnáVeronika Novotná 04 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 08.8 556.00
10 Jana KopečkováJana Kopečková 04 ZŠ Kostomlaty nad LabemZŠ Kostomlaty nad Labem 08.8 556.00
Lenka SlavíčkováLenka Slavíčková 03 TGM MiloviceTGM Milovice 08.9 531.00
Adéla Eva KoutskáAdéla Eva Koutská 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 08.9 531.00
11 Barbora MatoušováBarbora Matoušová 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 08.9 531.00
Lucie KožnarováLucie Kožnarová 03 TGM MiloviceTGM Milovice 09.0 506.00
Kateřina PokornáKateřina Pokorná 04 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 09.0 506.00
12 Kristýna RadovnickáKristýna Radovnická 03 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 09.0 506.00
Simona BartošováSimona Bartošová 02 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 09.1 482.00
13 Mariia FilonenkoMariia Filonenko 04 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 09.1 482.00
Eliška PinkasováEliška Pinkasová 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 09.2 458.00
Natália JoklováNatália Joklová 04 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 09.2 458.00
14 Adéla ČervinkováAdéla Červinková 04 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 09.2 458.00
Natálie UrbánkováNatálie Urbánková 03 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 09.3 435.00
15 Karolína LochmanováKarolína Lochmanová 02 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 09.3 435.00
Kateřina KopeckáKateřina Kopecká 04 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 09.4 413.00
Markéta HliněnáMarkéta Hliněná 02 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 09.4 413.00
Anna DenigerováAnna Denigerová 02 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 09.4 413.00
Natálie KubíčkováNatálie Kubíčková 03 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 09.4 413.00
Klára SemeckáKlára Semecká 03 ZŠ SemiceZŠ Semice 09.4 413.00
16 Nikola DytrychováNikola Dytrychová 04 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 09.4 413.00
Aneta BartoníčkováAneta Bartoníčková 03 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 09.5 391.00
Linda MatějkováLinda Matějková 02 ZŠ KouniceZŠ Kounice 09.5 391.00
Diana CtiborováDiana Ctiborová 03 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 09.5 391.00
17 Diana VaškováDiana Vašková 04 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 09.5 391.00
Anežka RůžičkováAnežka Růžičková 04 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 09.6 369.00
Marcela JežkováMarcela Ježková 04 ZŠ B.Hrozného, Lysá nad LabemZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem 09.6 369.00
18 Nikola HájkováNikola Hájková 03 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 09.6 369.00
Monika HájkováMonika Hájková 03 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 09.7 348.00
19 Jana FrydrýnováJana Frydrýnová 02 ZŠ SemiceZŠ Semice 09.7 348.00
Tereza SitnáTereza Sitná 03 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 09.9 308.00
20 Bára NěmcováBára Němcová 02 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 09.9 308.00
Kateřina NovákováKateřina Nováková 02 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 10.0 289.00
21 Natálie RalbovskáNatálie Ralbovská 04 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 10.0 289.00
Celkem 48 závodníků

800 m - Žákyně

(čt, 26.4.2018 - 08:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 21 2:40.8 564.00
2 Ema ŠkochováEma Škochová 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 2:41.9 551.00
3 Lia HeryánováLia Heryánová 04 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 8 2:44.2 526.00
4 Lenka SlavíčkováLenka Slavíčková 03 TGM MiloviceTGM Milovice 41 2:46.2 504.00
5 Barbora MatoušováBarbora Matoušová 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 25 2:48.8 476.00
6 Anežka KaramonováAnežka Karamonová 03 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 15 2:50.6 457.00
7 Veronika NovotnáVeronika Novotná 04 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 29 2:51.8 445.00
8 Natálie ReitzováNatálie Reitzová 04 ZŠ KouniceZŠ Kounice 37 2:53.2 431.00
9 Karolína ČepelováKarolína Čepelová 03 ZŠ KouniceZŠ Kounice 6 2:54.2 421.00
10 Kateřina PokornáKateřina Pokorná 04 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 35 2:55.2 411.00
11 Vanda SamohelováVanda Samohelová 04 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 40 2:56.2 401.00
12 Sabina StrachováSabina Strachová 03 ZŠ B.Hrozného, Lysá nad LabemZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem 42 2:56.5 398.00
13 Josefína HorňákováJosefína Horňáková 03 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 9 2:57.4 390.00
14 Šárka ŠvecováŠárka Švecová 03 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 45 2:58.7 377.00
15 Viktorie KrovozováViktorie Krovozová 03 ZŠ SemiceZŠ Semice 18 2:59.1 374.00
16 Marcela JežkováMarcela Ježková 04 ZŠ B.Hrozného, Lysá nad LabemZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem 13 2:59.5 370.00
17 Barbora ŠvecováBarbora Švecová 03 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 46 3:00.3 362.00
18 Nicole PalšovičováNicole Palšovičová 03 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 30 3:01.1 355.00
19 Alžběta SeifrtováAlžběta Seifrtová 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 3:02.2 345.00
20 Jheinmy StrnadováJheinmy Strnadová 04 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 43 3:03.0 338.00
21 Adéla Eva KoutskáAdéla Eva Koutská 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 17 3:03.5 333.00
22 Kristýna MackováKristýna Macková 03 ZŠ B.Hrozného, Lysá nad LabemZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem 23 3:03.9 330.00
23 Eliška PinkasováEliška Pinkasová 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 32 3:04.1 328.00
24 Karolína LochmanováKarolína Lochmanová 02 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 22 3:04.3 326.00
25 Sára MasaříkováSára Masaříková 04 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 24 3:05.0 320.00
26 Kateřina NovákováKateřina Nováková 03 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 28 3:05.7 314.00
27 Ester ČenovskáEster Čenovská 04 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 5 3:06.0 311.00
28 Barbora TheissigováBarbora Theissigová 04 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 47 3:07.6 298.00
29 Kristýna RadovnickáKristýna Radovnická 03 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 1 3:08.8 288.00
30 Adéla PokornáAdéla Pokorná 04 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 34 3:13.4 251.00
Michaela JechováMichaela Jechová 04 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 12 3:15.4 235.00
31 Kristýna PlacháKristýna Plachá 02 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 33 3:15.4 235.00
32 Adéla MorávkováAdéla Morávková 04 ZŠ SemiceZŠ Semice 3:16.5 227.00
33 Denisa UrbanováDenisa Urbanová 04 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 48 3:16.9 224.00
34 Veronika EliškováVeronika Elišková 04 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 7 3:17.6 219.00
35 Natálie KubíčkováNatálie Kubíčková 03 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 20 3:21.0 195.00
36 Karolína WalterováKarolína Walterová 02 ZŠ Kostomlaty nad LabemZŠ Kostomlaty nad Labem 50 3:21.1 194.00
37 Naďa RozkydalováNaďa Rozkydalová 04 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 38 3:24.9 169.00
38 Tereza StuchlíkováTereza Stuchlíková 03 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 44 3:29.3 141.00
39 Natálie RalbovskáNatálie Ralbovská 04 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 36 3:32.2 124.00
40 Simona BartošováSimona Bartošová 02 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 2 3:32.5 123.00
41 Eliška KinclováEliška Kinclová 02 ZŠ KouniceZŠ Kounice 16 3:34.7 111.00
42 Tereza SitnáTereza Sitná 03 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 3:36.2 103.00
43 Bára NěmcováBára Němcová 02 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 27 3:41.9 76.00
44 Adéla TakačováAdéla Takačová 04 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 4:02.3 11.00
Anita HruškováAnita Hrušková 03 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 10 DNS
Celkem 46 závodníků

1500 m - Žáci

(čt, 26.4.2018 - 09:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub SteibergerJakub Steiberger 02 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 4:46.9 637.00
2 Josef ProcházkaJosef Procházka 02 ZŠ SemiceZŠ Semice 4:47.4 634.00
3 Benjamin WilliamsBenjamin Williams 02 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 4:49.3 623.00
4 Adam NápravníkAdam Nápravník 03 ZŠ T.G.M. PoděbradyZŠ T.G.M. Poděbrady 4:57.0 577.00
5 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 4:58.7 567.00
6 Tomáš NýčTomáš Nýč 03 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 4:58.8 567.00
7 Kryštof ČernýKryštof Černý 03 ZŠ T.G.M. PoděbradyZŠ T.G.M. Poděbrady 5:02.3 547.00
8 Vojtěch HamplVojtěch Hampl 03 TGM MiloviceTGM Milovice 5:02.9 543.00
9 Jan ŘehákJan Řehák 03 ZŠ KouniceZŠ Kounice 5:03.4 540.00
10 Michal NeubergMichal Neuberg 03 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 5:05.6 528.00
11 Jiří KřivskýJiří Křivský 02 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 5:05.9 526.00
12 Dominik DvořákDominik Dvořák 02 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 5:09.3 507.00
13 Ondřej NápravníkOndřej Nápravník 03 ZŠ T.G.M. PoděbradyZŠ T.G.M. Poděbrady 5:09.5 506.00
14 Jakub VlčekJakub Vlček 03 ZŠ SemiceZŠ Semice 5:10.2 502.00
15 Jaroslav SeveraJaroslav Severa 03 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 5:10.7 500.00
16 Patrik MalýPatrik Malý 03 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 5:11.5 495.00
17 Petr VildPetr Vild 03 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 5:13.4 485.00
František KonyvkaFrantišek Konyvka 02 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 5:13.9 482.00
18 Ondřej SadílekOndřej Sadílek 03 ZŠ B.Hrozného, Lysá nad LabemZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem 5:13.9 482.00
19 Kryštof LudínKryštof Ludín 03 TGM MiloviceTGM Milovice 5:14.4 480.00
20 Tomáš KeistTomáš Keist 02 ZŠ Kostomlaty nad LabemZŠ Kostomlaty nad Labem 5:14.9 477.00
21 Štěpán KlímaŠtěpán Klíma 03 ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla 5:17.1 465.00
22 Patrik BálekPatrik Bálek 03 ZŠ KouniceZŠ Kounice 5:17.5 463.00
23 Jakub HejzlarJakub Hejzlar 03 ZŠ B.Hrozného, Lysá nad LabemZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem 5:19.4 453.00
24 Dominik MalýDominik Malý 02 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 5:20.5 447.00
25 Petr ŠtěrbaPetr Štěrba 04 TGM MiloviceTGM Milovice 5:21.8 441.00
26 Petr HavránekPetr Havránek 02 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 5:23.2 434.00
27 Matěj ŠimekMatěj Šimek 03 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 5:25.2 423.00
28 Martin VocásekMartin Vocásek 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 5:26.8 415.00
29 Jan VostřelJan Vostřel 03 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 5:27.5 412.00
30 Ondřej KuncOndřej Kunc 02 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 5:32.9 385.00
31 Vavřinec KavanVavřinec Kavan 03 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 5:34.9 376.00
32 Matouš KysilkaMatouš Kysilka 04 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 5:35.5 373.00
33 Miroslav RokošMiroslav Rokoš 04 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 5:36.6 367.00
34 Adam HaluškaAdam Haluška 04 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 5:37.0 366.00
35 Vojtěch PergelVojtěch Pergel 04 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 5:38.6 358.00
36 Robert PiznerRobert Pizner 04 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 5:40.3 350.00
37 Lukáš KulvejtLukáš Kulvejt 02 ZŠ B.Hrozného, Lysá nad LabemZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem 5:41.0 347.00
38 Jakub ProvazníkJakub Provazník 04 ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla 5:46.2 323.00
39 Vlastimil HorynaVlastimil Horyna 05 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 5:46.7 321.00
40 Matyáš Ferd. PalyzaMatyáš Ferd. Palyza 03 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 5:48.3 314.00
41 Marbin GoplaMarbin Gopla 03 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 5:48.5 313.00
42 Marek ŠimečekMarek Šimeček 03 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 5:50.4 305.00
43 Lukáš HorálekLukáš Horálek 04 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 5:51.2 301.00
44 David VašekDavid Vašek 02 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 5:53.4 292.00
45 David HanušDavid Hanuš 03 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 5:54.5 287.00
46 Lukáš FrydrýnLukáš Frydrýn 04 ZŠ SemiceZŠ Semice 5:55.0 285.00
47 Jan VacíkJan Vacík 03 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 5:56.5 279.00
48 David ŠebestaDavid Šebesta 04 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 6:00.4 262.00
49 Vojtěch HonzíčekVojtěch Honzíček 03 ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla 6:01.6 258.00
50 David ŠimonDavid Šimon 04 ZŠ KouniceZŠ Kounice 6:02.3 255.00
51 Jan ČernýJan Černý 03 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 6:17.6 197.00
Petr ŠtěrbaPetr Štěrba 04 TGM MiloviceTGM Milovice DNS
Celkem 53 závodníků

4 x 60 m - Žáci

(čt, 26.4.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tušil, Růžička, Cook, Michalík Tušil, Růžička, Cook, Michalík ZŠ KouniceZŠ Kounice 18 29.2 638.00
2 Pošík, Holakovský, Vaněček, Vlk Pošík, Holakovský, Vaněček, Vlk ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 19 29.8 592.00
3 Svoboda, Jeník, Semirád, Bürger Svoboda, Jeník, Semirád, Bürger ZŠ T.G.M. PoděbradyZŠ T.G.M. Poděbrady 22 30.1 569.00
Červinka, Černý, Kněžínek, Nosek Červinka, Černý, Kněžínek, Nosek ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 7 30.2 562.00
4 Technik, Volejník, Auer, Hubal Technik, Volejník, Auer, Hubal ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla 1 30.2 562.00
5 Forejt, Juříček, Churáček, Kiselovič Forejt, Juříček, Churáček, Kiselovič J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 9 30.3 555.00
6 Severa, Křivský, Kunc, Sojka Severa, Křivský, Kunc, Sojka Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 21 30.4 547.00
7 Najmon, Cepek, Vašek, Vaníček Najmon, Cepek, Vašek, Vaníček ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 5 30.7 526.00
8 Řehák, Hrůza, Bálek, Hofmaister Řehák, Hrůza, Bálek, Hofmaister ZŠ KouniceZŠ Kounice 2 30.9 511.00
9 Ziegelheim, Smetaník, Keist, Radoušek Ziegelheim, Smetaník, Keist, Radoušek ZŠ Kostomlaty nad LabemZŠ Kostomlaty nad Labem 20 31.2 490.00
10 Šantavý, Kysilka, Pangrác, Dědek Šantavý, Kysilka, Pangrác, Dědek ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 24 31.3 483.00
11 Nápravník, Svoboda, Pácal, Pácal Nápravník, Svoboda, Pácal, Pácal ZŠ T.G.M. PoděbradyZŠ T.G.M. Poděbrady 23 31.4 477.00
Dőme, Haluška, Šubrta, Blažek Dőme, Haluška, Šubrta, Blažek Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 4 31.6 463.00
12 Zedníček, Jansa, Prokeš, Holan Zedníček, Jansa, Prokeš, Holan TGM MiloviceTGM Milovice 14 31.6 463.00
Šimek, Pejchal, Vild, Volráb Šimek, Pejchal, Vild, Volráb ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 29 31.7 456.00
Koukal, Lenikus, Hejzlar, Sadílek Koukal, Lenikus, Hejzlar, Sadílek ZŠ B.Hrozného, Lysá nad LabemZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem 13 31.7 456.00
13 Svašek, Bechyně, Horálek, Kolář Svašek, Bechyně, Horálek, Kolář ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 3 31.7 456.00
14 Král, Godla, Malý, Kuchta Král, Godla, Malý, Kuchta MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 11 31.8 450.00
15 Hrubčík, Le, Jareš, Kavan Hrubčík, Le, Jareš, Kavan J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 15 31.9 443.00
Šoufek, Ifka, Dubský, Dvořák Šoufek, Ifka, Dubský, Dvořák ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 8 32.0 436.00
16 Rousek, Šourek, Šourek, Novák Rousek, Šourek, Šourek, Novák ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 28 32.0 436.00
Bureš, Venclák, Meišner, Czernin Bureš, Venclák, Meišner, Czernin ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla 6 32.1 430.00
17 Šoral, Hejňák, Švásta, Kulvejt Šoral, Hejňák, Švásta, Kulvejt ZŠ B.Hrozného, Lysá nad LabemZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem 27 32.1 430.00
18 Konyvka, Růžek, Kopřiva, Kopecký Konyvka, Růžek, Kopřiva, Kopecký Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 16 32.2 423.00
19 Bureš, Pospíchal, Vocásek, Markes Bureš, Pospíchal, Vocásek, Markes Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 30 32.3 417.00
20 Horyna, Šimeček, Steiberger, Černý Horyna, Šimeček, Steiberger, Černý ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 26 33.1 367.00
21 Jelínek, Frydrýn, Kudrna, Košnar Jelínek, Frydrýn, Kudrna, Košnar ZŠ SemiceZŠ Semice 10 33.5 342.00
22 Vostřel, Tran Quoc, Březina, Williams Vostřel, Tran Quoc, Březina, Williams ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 31 33.7 331.00
Král, Tejnický, Hampl, Ludín Král, Tejnický, Hampl, Ludín TGM MiloviceTGM Milovice 17 34.7 275.00
23 Poborský, Procházka, Ševčík, Vlček Poborský, Procházka, Ševčík, Vlček ZŠ SemiceZŠ Semice 25 34.7 275.00
MS Borecký, Brzák, Havránek, Koudelka Borecký, Brzák, Havránek, Koudelka ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 12 32.8
Celkem 31 závodníků

4 x 60 m - Žákyně

(čt, 26.4.2018 - 09:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Brožová, Limbergová, Zítová, Koubová Brožová, Limbergová, Zítová, Koubová ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 3 32.0 718.00
1 Havlátová, Jíchová, Žáková, Nováková Havlátová, Jíchová, Žáková, Nováková J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 5 32.0 718.00
2 Judasová, Čepelová, Dusová, Sedláková Judasová, Čepelová, Dusová, Sedláková ZŠ KouniceZŠ Kounice 22 32.5 683.00
3 Matoušová, Pinkasová, Bártová, Rožánková Matoušová, Pinkasová, Bártová, Rožánková ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 2 33.6 607.00
4 Škochová, Koutská, Tvrzová, Svobodová Škochová, Koutská, Tvrzová, Svobodová Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 28 34.6 542.00
5 Košnářová, Frydrýnová, Mocová, Semecká Košnářová, Frydrýnová, Mocová, Semecká ZŠ SemiceZŠ Semice 10 34.9 523.00
6 Červinková, Bartoníčková, Harlasová, Karlová Červinková, Bartoníčková, Harlasová, Karlová ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 1 35.1 510.00
Matějková, Reitzová, Kinclová, Pokorná Matějková, Reitzová, Kinclová, Pokorná ZŠ KouniceZŠ Kounice 18 35.3 498.00
Radovnická, Štaflová, Mydlářová, Palšovičová Radovnická, Štaflová, Mydlářová, Palšovičová MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 17 35.3 498.00
7 Kopecká, Holečková, Pokorná, Mislerová Kopecká, Holečková, Pokorná, Mislerová Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 16 35.3 498.00
8 Iefremenko, Švecová, Králová, Švecová Iefremenko, Švecová, Králová, Švecová ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 26 35.6 480.00
9 Franková, Mázlová, Čenovská, Pokorná Franková, Mázlová, Čenovská, Pokorná ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 4 35.8 468.00
Tobiášová, Hájková, Nováková, Mirovská Tobiášová, Hájková, Nováková, Mirovská ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 15 35.9 462.00
10 Foltýnová, Hachová, Vesecká, Theissigová Foltýnová, Hachová, Vesecká, Theissigová J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 27 35.9 462.00
Zahrádková, Horvátová, Špechtová, Macková Zahrádková, Horvátová, Špechtová, Macková ZŠ B.Hrozného, Lysá nad LabemZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem 31 36.0 456.00
11 Svatá, Říhová, Nováková, Jiříková Svatá, Říhová, Nováková, Jiříková TGM MiloviceTGM Milovice 21 36.0 456.00
12 Hliněná, Hájková, Denigerová, Hrušková Hliněná, Hájková, Denigerová, Hrušková Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 7 36.2 444.00
13 Šafránková, Znamínková, Urbánková, Melicharová Šafránková, Znamínková, Urbánková, Melicharová ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 14 36.3 438.00
14 Jordánová, Pavlásková, Holá, Rohlíčková Jordánová, Pavlásková, Holá, Rohlíčková ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 8 36.7 415.00
15 Bartošová, Novotná, Ctiborová, Růžičková Bartošová, Novotná, Ctiborová, Růžičková ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 20 37.0 398.00
16 Vašková, Dytrychová, Brožová, Plachá Vašková, Dytrychová, Brožová, Plachá ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 29 37.1 393.00
17 Samohelová, Formánková, Bohuslavová, Vávrová Samohelová, Formánková, Bohuslavová, Vávrová Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 30 37.2 387.00
18 Němcová, Kubíčková, Lochmanová, Šindelářová Němcová, Kubíčková, Lochmanová, Šindelářová ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 13 37.5 371.00
19 Holubová, Pijáková, Novotná, Jechová Holubová, Pijáková, Novotná, Jechová ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 9 37.9 350.00
20 Kubíčková, Joklová, Filonenko, Hadravová Kubíčková, Joklová, Filonenko, Hadravová ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 12 39.8 257.00
21 Slezáková, Mužlová, Rozkydalová, Strnadová Slezáková, Mužlová, Rozkydalová, Strnadová ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 19 40.0 248.00
Vrbická, Morávková, Mullerová, Krovozová Vrbická, Morávková, Mullerová, Krovozová ZŠ SemiceZŠ Semice 11 DNS
Strachová, Tomanová, Vykydalová, Ježková Strachová, Tomanová, Vykydalová, Ježková ZŠ B.Hrozného, Lysá nad LabemZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem 24 DNS
Darekeová, Juhászová, Vojenčiáková, Heryánová Darekeová, Juhászová, Vojenčiáková, Heryánová ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 6 DNS
Pánková, Seifrtová, Masopustová, Vostřežanská Pánková, Seifrtová, Masopustová, Vostřežanská Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 23 DNS
Pilařová, Slavíčková, Kožnarová, Šimáčková Pilařová, Slavíčková, Kožnarová, Šimáčková TGM MiloviceTGM Milovice 25 DNS
Celkem 31 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(čt, 26.4.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adam BurešAdam Bureš
ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla
02 1.65 504.00
2 Tadeáš MeišnerTadeáš Meišner
ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla
02 1.60 464.00
Jakub ŠantavýJakub Šantavý
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
04 1.55 426.00
3 Matěj ŠoralMatěj Šoral
ZŠ B.Hrozného, Lysá nad LabemZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem
02 1.55 426.00
Tomáš JuříčekTomáš Juříček
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
03 1.50 389.00
Jan SerbusJan Serbus
MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury
03 1.50 389.00
Adam NápravníkAdam Nápravník
ZŠ T.G.M. PoděbradyZŠ T.G.M. Poděbrady
03 1.50 389.00
Ondřej NápravníkOndřej Nápravník
ZŠ T.G.M. PoděbradyZŠ T.G.M. Poděbrady
03 1.50 389.00
Dominik HorskýDominik Horský
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
03 1.50 389.00
Jonáš PospíchalJonáš Pospíchal
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
02 1.50 389.00
Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
ZŠ T.G.M. PoděbradyZŠ T.G.M. Poděbrady
03 1.50 389.00
Miroslav KopřivaMiroslav Kopřiva
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
02 1.50 389.00
Vojtěch ŠevčíkVojtěch Ševčík
ZŠ SemiceZŠ Semice
03 1.50 389.00
Vít TechnikVít Technik
ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla
02 1.50 389.00
Filip BechyněFilip Bechyně
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
03 1.50 389.00
4 Jan RůžičkaJan Růžička
ZŠ KouniceZŠ Kounice
02 1.50 389.00
Matyáš HolanMatyáš Holan
TGM MiloviceTGM Milovice
03 1.40 317.00
Filip JarešFilip Jareš
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
02 1.40 317.00
Jan HrubčíkJan Hrubčík
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
03 1.40 317.00
Jalil CookJalil Cook
ZŠ KouniceZŠ Kounice
04 1.40 317.00
Lukáš IfkaLukáš Ifka
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
03 1.40 317.00
Matěj DubskýMatěj Dubský
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
03 1.40 317.00
Filip HrůzaFilip Hrůza
ZŠ KouniceZŠ Kounice
03 1.40 317.00
Martin KoukalMartin Koukal
ZŠ B.Hrozného, Lysá nad LabemZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem
02 1.40 317.00
Jan VacíkJan Vacík
ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec
03 1.40 317.00
Tomáš CepekTomáš Cepek
ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec
03 1.40 317.00
Richard SvašekRichard Svašek
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
03 1.40 317.00
František PejchalFrantišek Pejchal
ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F.
02 1.40 317.00
Jaroslav RylichJaroslav Rylich
ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň
03 1.40 317.00
5 Lukáš LenikusLukáš Lenikus
ZŠ B.Hrozného, Lysá nad LabemZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem
04 1.40 317.00
Ondřej StránskýOndřej Stránský
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
04 1.25 218.00
Matyáš PechMatyáš Pech
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
03 1.25 218.00
Vlastimil HorynaVlastimil Horyna
ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň
05 1.25 218.00
Ondřej JakubalOndřej Jakubal
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
04 1.25 218.00
Miloslav ProkešMiloslav Prokeš
TGM MiloviceTGM Milovice
03 1.25 218.00
Marek ŠimečekMarek Šimeček
ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň
03 1.25 218.00
Tomáš BurešTomáš Bureš
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
03 1.25 218.00
Filip JelínekFilip Jelínek
ZŠ SemiceZŠ Semice
04 1.25 218.00
Matěj ŠourekMatěj Šourek
ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň
03 1.25 218.00
Jakub NosekJakub Nosek
ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F.
03 1.25 218.00
Matěj ŠimekMatěj Šimek
ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F.
03 1.25 218.00
Ondřej TeslíkOndřej Teslík
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
03 1.25 218.00
6 Vojtěch ŠubrtaVojtěch Šubrta
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
04 1.25 218.00
Ondřej KolarovskýOndřej Kolarovský
ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec
02 1.10 131.00
Patrik SkálaPatrik Skála
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
04 1.10 131.00
7 Adam HaluškaAdam Haluška
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
04 1.10 131.00
Celkem 46 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(čt, 26.4.2018 - 08:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Žofie RožánkováŽofie Rožánková
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
03 1.55 678.00
2 Anita HruškováAnita Hrušková
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
03 1.50 621.00
Natálie DusováNatálie Dusová
ZŠ KouniceZŠ Kounice
04 1.45 566.00
3 Michaela HachováMichaela Hachová
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
03 1.45 566.00
4 Kateřina JíchováKateřina Jíchová
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
03 1.40 512.00
Anna PánkováAnna Pánková
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
03 1.35 460.00
Tereza MirovskáTereza Mirovská
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
03 1.35 460.00
Denisa MocováDenisa Mocová
ZŠ SemiceZŠ Semice
04 1.35 460.00
5 Anežka MislerováAnežka Mislerová
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
04 1.35 460.00
Anna FoltýnováAnna Foltýnová
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
04 1.25 359.00
Adéla KulhaváAdéla Kulhavá
TGM MiloviceTGM Milovice
03 1.25 359.00
Anna DenigerováAnna Denigerová
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
02 1.25 359.00
Tereza StuchlíkováTereza Stuchlíková
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
03 1.25 359.00
Justýna FrankováJustýna Franková
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
03 1.25 359.00
Anna Eliška TvrzováAnna Eliška Tvrzová
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
03 1.25 359.00
Ivana KošnářováIvana Košnářová
ZŠ SemiceZŠ Semice
03 1.25 359.00
Petra PijákováPetra Pijáková
ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk
04 1.25 359.00
Karolína ČepelováKarolína Čepelová
ZŠ KouniceZŠ Kounice
03 1.25 359.00
Sabina StrachováSabina Strachová
ZŠ B.Hrozného, Lysá nad LabemZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem
03 1.25 359.00
Julie TomanováJulie Tomanová
ZŠ B.Hrozného, Lysá nad LabemZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem
03 1.25 359.00
Natálie UrbánkováNatálie Urbánková
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
03 1.25 359.00
Kamila MelicharováKamila Melicharová
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
04 1.25 359.00
Tereza BártováTereza Bártová
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
03 1.25 359.00
Viktorie ŠťastnáViktorie Šťastná
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
02 1.25 359.00
6 Markéta BrožováMarkéta Brožová
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
03 1.25 359.00
Barbora RanftlováBarbora Ranftlová
MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury
02 1.15 266.00
Vanda SamohelováVanda Samohelová
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
04 1.15 266.00
Emma FormánkováEmma Formánková
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
04 1.15 266.00
Monika HájkováMonika Hájková
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
03 1.15 266.00
Karolína ŠtefíkováKarolína Štefíková
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
03 1.15 266.00
Nikola SlezákováNikola Slezáková
ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň
03 1.15 266.00
Linda MatějkováLinda Matějková
ZŠ KouniceZŠ Kounice
02 1.15 266.00
Jitka HadravováJitka Hadravová
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
04 1.15 266.00
7 Renáta PavláskováRenáta Pavlásková
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
03 1.15 266.00
Diana CtiborováDiana Ctiborová
ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň
03 1.05 180.00
Anežka RůžičkováAnežka Růžičková
ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň
04 1.05 180.00
Leontýna VeseláLeontýna Veselá
ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk
02 1.05 180.00
Viktorie KrovozováViktorie Krovozová
ZŠ SemiceZŠ Semice
03 1.05 180.00
Eliška HolubováEliška Holubová
ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk
03 1.05 180.00
Simona MužlováSimona Mužlová
ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň
04 1.05 180.00
8 Maryna IefremenkoMaryna Iefremenko
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
02 1.05 180.00
9 Adéla DarekeováAdéla Darekeová
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
03 0.00 0.00
Celkem 42 závodníků

Skok daleký - Žáci

(čt, 26.4.2018 - 08:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub ČervinkaJakub Červinka
ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F.
03 5.68 0.0 519.00
2 Matyáš MichalíkMatyáš Michalík
ZŠ KouniceZŠ Kounice
02 5.49 0.0 479.00
3 Tomáš Elliot SojkaTomáš Elliot Sojka
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
02 5.39 0.0 459.00
4 Matěj VlkMatěj Vlk
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
02 5.38 0.0 457.00
Šimon PácalŠimon Pácal
ZŠ T.G.M. PoděbradyZŠ T.G.M. Poděbrady
03 5.19 0.0 419.00
Tadeáš MeišnerTadeáš Meišner
ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla
02 5.19 0.0 419.00
5 Jan BürgerJan Bürger
ZŠ T.G.M. PoděbradyZŠ T.G.M. Poděbrady
03 5.19 0.0 419.00
6 Jakub RousekJakub Rousek
ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň
03 5.18 0.0 417.00
7 Dominik HorskýDominik Horský
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
03 5.17 0.0 415.00
8 Matěj KopeckýMatěj Kopecký
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
03 5.06 0.0 394.00
9 Jan RůžičkaJan Růžička
ZŠ KouniceZŠ Kounice
02 5.03 0.0 388.00
10 Patrik BlažekPatrik Blažek
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
03 5.01 0.0 384.00
11 Filip HrůzaFilip Hrůza
ZŠ KouniceZŠ Kounice
03 5.00 0.0 382.00
12 Cyril CzerninCyril Czernin
ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla
02 4.98 0.0 378.00
13 Jan SerbusJan Serbus
MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury
03 4.92 0.0 367.00
14 Josef KuchtaJosef Kuchta
MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury
03 4.89 0.0 361.00
15 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
ZŠ T.G.M. PoděbradyZŠ T.G.M. Poděbrady
03 4.88 0.0 360.00
Kristian ZiegelheimKristian Ziegelheim
ZŠ Kostomlaty nad LabemZŠ Kostomlaty nad Labem
02 4.81 0.0 346.00
16 Dominik DvořákDominik Dvořák
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
02 4.81 0.0 346.00
17 Matěj DubskýMatěj Dubský
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
03 4.79 0.0 343.00
18 Petr BrzákPetr Brzák
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
03 4.76 0.0 337.00
Matěj SeveraMatěj Severa
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
03 4.74 0.0 333.00
19 Jaroslav VaníčekJaroslav Vaníček
ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec
02 4.74 0.0 333.00
20 Filip JarešFilip Jareš
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
02 4.70 0.0 326.00
Miroslav KlempárMiroslav Klempár
ZŠ B.Hrozného, Lysá nad LabemZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem
03 4.69 0.0 324.00
Filip BechyněFilip Bechyně
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
03 4.69 0.0 324.00
21 Josef ProcházkaJosef Procházka
ZŠ SemiceZŠ Semice
02 4.69 0.0 324.00
22 Lukáš RadoušekLukáš Radoušek
ZŠ Kostomlaty nad LabemZŠ Kostomlaty nad Labem
04 4.67 0.0 321.00
23 Jakub VrbaJakub Vrba
TGM MiloviceTGM Milovice
03 4.66 0.0 319.00
24 Matyáš PechMatyáš Pech
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
03 4.64 0.0 315.00
25 Vladimír ŠvástaVladimír Švásta
ZŠ B.Hrozného, Lysá nad LabemZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem
03 4.59 0.0 306.00
26 Jakub ValtrJakub Valtr
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
03 4.58 0.0 304.00
Tomáš JuříčekTomáš Juříček
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
03 4.55 0.0 299.00
27 Václav WagnerVáclav Wagner
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
03 4.55 0.0 299.00
28 Vojtěch ŠubrtaVojtěch Šubrta
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
04 4.52 0.0 294.00
29 Jiří VáňaJiří Váňa
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
03 4.51 0.0 292.00
Vít NovákVít Novák
ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň
04 4.49 0.0 288.00
30 Filip ŠevčákFilip Ševčák
ZŠ B.Hrozného, Lysá nad LabemZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem
03 4.49 0.0 288.00
31 Adam KošnarAdam Košnar
ZŠ SemiceZŠ Semice
04 4.44 0.0 280.00
32 Jakub KiselovičJakub Kiselovič
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
03 4.42 0.0 276.00
33 Michal NeubergMichal Neuberg
ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec
03 4.36 0.0 266.00
34 Petr VildPetr Vild
ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F.
03 4.33 0.0 261.00
35 Trung Tran QuocTrung Tran Quoc
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
03 4.32 0.0 259.00
36 Michal ZdobinskýMichal Zdobinský
ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec
04 4.27 0.0 250.00
37 Šimon ŠourekŠimon Šourek
ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň
03 4.23 0.0 244.00
Vojtěch VolejníkVojtěch Volejník
ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla
03 4.18 0.0 235.00
38 Dominik BarešDominik Bareš
ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň
02 4.18 0.0 235.00
39 Marek FránekMarek Fránek
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
04 4.12 0.0 225.00
40 Vojtěch HamplVojtěch Hampl
TGM MiloviceTGM Milovice
03 4.05 0.0 214.00
41 Daniel BučkovskýDaniel Bučkovský
MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury
04 4.03 0.0 211.00
42 Josef KudrnaJosef Kudrna
ZŠ SemiceZŠ Semice
04 3.98 0.0 203.00
43 David KrálDavid Král
MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury
02 3.93 0.0 195.00
44 Vojtěch ŠiftaVojtěch Šifta
ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň
05 3.80 0.0 174.00
45 Jakub NosekJakub Nosek
ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F.
03 3.75 0.0 167.00
46 Lukáš FráňaLukáš Fráňa
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
03 3.72 0.0 162.00
Celkem 55 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(čt, 26.4.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Blanka HavlátováBlanka Havlátová
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
03 4.55 0.0 441.00
2 Natálie DusováNatálie Dusová
ZŠ KouniceZŠ Kounice
04 4.53 0.0 436.00
Michaela HarlasováMichaela Harlasová
ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk
03 4.50 0.0 428.00
3 Žofie RožánkováŽofie Rožánková
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
03 4.50 0.0 428.00
4 Lia HeryánováLia Heryánová
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
04 4.38 0.0 398.00
5 Kateřina KopeckáKateřina Kopecká
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
04 4.35 0.0 391.00
6 Veronika SedlákováVeronika Sedláková
ZŠ KouniceZŠ Kounice
04 4.33 0.0 386.00
7 Sofie TobiášováSofie Tobiášová
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
03 4.30 0.0 379.00
8 Jana ŠafránkováJana Šafránková
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
02 4.28 0.0 374.00
9 Karolína JudasováKarolína Judasová
ZŠ KouniceZŠ Kounice
03 4.24 0.0 364.00
Anna Eliška TvrzováAnna Eliška Tvrzová
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
03 4.18 0.0 350.00
10 Tereza MirovskáTereza Mirovská
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
03 4.18 0.0 350.00
11 Viktorie SvobodováViktorie Svobodová
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
04 4.13 0.0 338.00
12 Nicole PalšovičováNicole Palšovičová
MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury
03 4.08 0.0 326.00
13 Petra PijákováPetra Pijáková
ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk
04 4.07 0.0 324.00
14 Anežka MislerováAnežka Mislerová
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
04 4.03 0.0 315.00
15 Simona BednárováSimona Bednárová
ZŠ Kostomlaty nad LabemZŠ Kostomlaty nad Labem
02 3.97 0.0 301.00
Adéla ŠpechtováAdéla Špechtová
ZŠ B.Hrozného, Lysá nad LabemZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem
03 3.91 0.0 287.00
16 Šárka ŠvecováŠárka Švecová
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
03 3.91 0.0 287.00
17 Veronika ŠpirochováVeronika Špirochová
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
03 3.89 0.0 283.00
Anna FoltýnováAnna Foltýnová
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
04 3.86 0.0 276.00
Štěpánka KoubováŠtěpánka Koubová
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
03 3.86 0.0 276.00
18 Adéla DarekeováAdéla Darekeová
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
03 3.86 0.0 276.00
19 Viktorie ŠindelářováViktorie Šindelářová
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
02 3.78 0.0 259.00
20 Nicole MydlářováNicole Mydlářová
MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury
02 3.74 0.0 250.00
21 Šárka VeseckáŠárka Vesecká
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
03 3.73 0.0 248.00
22 Kristýna PlacháKristýna Plachá
ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec
02 3.71 0.0 244.00
23 Štěpánka SvatáŠtěpánka Svatá
TGM MiloviceTGM Milovice
04 3.68 0.0 237.00
Justýna FrankováJustýna Franková
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
03 3.58 0.0 216.00
24 Diana VaškováDiana Vašková
ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec
04 3.58 0.0 216.00
Lucie KožnarováLucie Kožnarová
TGM MiloviceTGM Milovice
03 3.55 0.0 210.00
25 Simona KarlováSimona Karlová
ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk
03 3.55 0.0 210.00
Nikola DytrychováNikola Dytrychová
ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec
04 3.52 0.0 204.00
26 Julie TomanováJulie Tomanová
ZŠ B.Hrozného, Lysá nad LabemZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem
03 3.52 0.0 204.00
Kristýna MackováKristýna Macková
ZŠ B.Hrozného, Lysá nad LabemZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem
03 3.47 0.0 194.00
27 Nikola SlezákováNikola Slezáková
ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň
03 3.47 0.0 194.00
28 Klára SemeckáKlára Semecká
ZŠ SemiceZŠ Semice
03 3.46 0.0 192.00
29 Natália JoklováNatália Joklová
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
04 3.45 0.0 190.00
Simona MužlováSimona Mužlová
ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň
04 3.43 0.0 186.00
30 Markéta BrožováMarkéta Brožová
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
03 3.43 0.0 186.00
Adéla MorávkováAdéla Morávková
ZŠ SemiceZŠ Semice
04 3.42 0.0 184.00
31 Natálie LašútováNatálie Lašútová
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
04 3.42 0.0 184.00
32 Simona RohlíčkováSimona Rohlíčková
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
03 3.38 0.0 176.00
33 Lucie HamáčkováLucie Hamáčková
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
04 3.33 0.0 167.00
34 Tereza KáninskáTereza Káninská
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
03 3.26 0.0 153.00
35 Naďa RozkydalováNaďa Rozkydalová
ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň
04 3.08 0.0 121.00
Linda SuchopárkováLinda Suchopárková
ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň
04 3.03 0.0 112.00
36 Tereza HolečkováTereza Holečková
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
03 3.03 0.0 112.00
37 Nikola HájkováNikola Hájková
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
03 2.75 0.0 67.00
38 Adéla KulhaváAdéla Kulhavá
TGM MiloviceTGM Milovice
03 2.64 0.0 52.00
Barbora RanftlováBarbora Ranftlová
MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury
02 DNS 0.0 0.00
Celkem 51 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 26.4.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika SedlákováVeronika Sedláková
ZŠ KouniceZŠ Kounice
04 09.83 0.0 518.00
2 Nikola VojenčiákováNikola Vojenčiáková
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
02 09.44 0.0 493.00
3 Alžběta SeifrtováAlžběta Seifrtová
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
04 08.79 0.0 451.00
4 Hana NádvorníkováHana Nádvorníková
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
03 08.31 0.0 419.00
5 Monika PokornáMonika Pokorná
ZŠ KouniceZŠ Kounice
03 08.28 0.0 417.00
6 Jana HoláJana Holá
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
02 08.14 0.0 408.00
7 Tereza KrálováTereza Králová
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
03 08.07 0.0 404.00
8 Markéta HliněnáMarkéta Hliněná
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
02 07.98 0.0 398.00
9 Nicole PlesslováNicole Plesslová
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
03 07.80 0.0 386.00
10 Rozálie ZnamínkováRozálie Znamínková
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
03 07.72 0.0 381.00
11 Petra KrálováPetra Králová
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
02 07.64 0.0 376.00
12 Jitka HadravováJitka Hadravová
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
04 07.63 0.0 375.00
13 Lucie ZítováLucie Zítová
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
03 07.57 0.0 372.00
14 Monika LimbergováMonika Limbergová
ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady
03 07.42 0.0 362.00
15 Barbora BohuslavováBarbora Bohuslavová
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
04 07.39 0.0 360.00
16 Šárka VeseckáŠárka Vesecká
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
03 07.38 0.0 359.00
17 Štěpánka SvatáŠtěpánka Svatá
TGM MiloviceTGM Milovice
04 07.30 0.0 354.00
18 Michaela VávrováMichaela Vávrová
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
04 07.25 0.0 351.00
Veronika BašusováVeronika Bašusová
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
02 07.23 0.0 350.00
19 Veronika VostřežanskáVeronika Vostřežanská
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
04 07.23 0.0 350.00
20 Eliška KinclováEliška Kinclová
ZŠ KouniceZŠ Kounice
03 07.19 0.0 347.00
21 Barbora ŠimáčkováBarbora Šimáčková
TGM MiloviceTGM Milovice
03 07.16 0.0 345.00
22 Kateřina HejňákováKateřina Hejňáková
ZŠ B.Hrozného, Lysá nad LabemZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem
03 07.11 0.0 342.00
Jana FrydrýnováJana Frydrýnová
ZŠ SemiceZŠ Semice
02 07.06 0.0 339.00
23 Denisa MocováDenisa Mocová
ZŠ SemiceZŠ Semice
04 07.06 0.0 339.00
24 Nicole MydlářováNicole Mydlářová
MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury
02 07.00 0.0 335.00
25 Tereza ŠimečkováTereza Šimečková
ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň
05 06.96 0.0 332.00
26 Lucie HamáčkováLucie Hamáčková
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
04 06.94 0.0 331.00
27 Barbora RanftlováBarbora Ranftlová
MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury
02 06.90 0.0 329.00
28 Dominika NehasilováDominika Nehasilová
ZŠ B.Hrozného, Lysá nad LabemZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem
03 06.87 0.0 327.00
29 Barbora HorkáBarbora Horká
MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury
03 06.77 0.0 320.00
30 Natálie PinkasováNatálie Pinkasová
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
02 06.69 0.0 315.00
31 Adéla KrupkováAdéla Krupková
ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk
03 06.66 0.0 313.00
32 Kateřina NovákováKateřina Nováková
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
03 06.61 0.0 310.00
33 Pavlína GleichováPavlína Gleichová
ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň
04 06.54 0.0 306.00
34 Emma FormánkováEmma Formánková
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
04 06.53 0.0 305.00
35 Linda SuchopárkováLinda Suchopárková
ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň
04 06.50 0.0 303.00
36 Karolína ZinkováKarolína Zinková
ZŠ Kostomlaty nad LabemZŠ Kostomlaty nad Labem
04 06.46 0.0 301.00
37 Barbora NovotnáBarbora Novotná
ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk
04 06.11 0.0 278.00
38 Eliška HolubováEliška Holubová
ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk
03 06.08 0.0 276.00
39 Tereza SlámováTereza Slámová
ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec
03 06.00 0.0 271.00
40 Tereza MázlováTereza Mázlová
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
02 05.83 0.0 261.00
41 Adéla TakačováAdéla Takačová
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
04 05.81 0.0 259.00
42 Barbora ŠvecováBarbora Švecová
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
03 05.73 0.0 254.00
43 Radka ČervenkováRadka Červenková
TGM MiloviceTGM Milovice
03 05.67 0.0 250.00
44 Anna VávrováAnna Vávrová
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
03 05.66 0.0 250.00
Celkem 46 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 26.4.2018 - 08:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří ŠantavýJiří Šantavý
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
03 11.61 0.0 583.00
2 Patrik BálekPatrik Bálek
ZŠ KouniceZŠ Kounice
03 10.58 0.0 521.00
3 Jan BürgerJan Bürger
ZŠ T.G.M. PoděbradyZŠ T.G.M. Poděbrady
03 10.56 0.0 519.00
4 Jakub PošíkJakub Pošík
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
04 10.54 0.0 518.00
5 Jalil CookJalil Cook
ZŠ KouniceZŠ Kounice
04 10.53 0.0 518.00
6 Aleš NěmecAleš Němec
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
03 10.41 0.0 510.00
7 Jan MarkesJan Markes
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
03 10.39 0.0 509.00
8 Michal SvobodaMichal Svoboda
ZŠ T.G.M. PoděbradyZŠ T.G.M. Poděbrady
03 10.30 0.0 504.00
9 Jakub SteibergerJakub Steiberger
ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň
02 10.19 0.0 497.00
10 František PejchalFrantišek Pejchal
ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F.
02 10.14 0.0 494.00
11 Patrik ŠoufekPatrik Šoufek
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
02 10.12 0.0 493.00
12 Matěj KopeckýMatěj Kopecký
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
03 10.07 0.0 490.00
13 Michal ZdobinskýMichal Zdobinský
ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec
04 09.96 0.0 483.00
14 Patrik PangrácPatrik Pangrác
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
03 09.90 0.0 480.00
15 Lukáš JeníkLukáš Jeník
ZŠ T.G.M. PoděbradyZŠ T.G.M. Poděbrady
03 09.80 0.0 474.00
16 Adam KošnarAdam Košnar
ZŠ SemiceZŠ Semice
04 09.78 0.0 472.00
17 Lukáš BoreckýLukáš Borecký
ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové
02 09.72 0.0 469.00
18 Lukáš FoltaLukáš Folta
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
02 09.71 0.0 468.00
19 Jan RůžekJan Růžek
Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C...
03 09.70 0.0 468.00
20 Vojtěch VolejníkVojtěch Volejník
ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla
03 09.56 0.0 459.00
21 Cyril CzerninCyril Czernin
ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla
02 09.55 0.0 459.00
22 Jakub KvasničkaJakub Kvasnička
ZŠ KouniceZŠ Kounice
04 09.39 0.0 449.00
23 Matěj ForejtMatěj Forejt
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
03 09.35 0.0 447.00
24 Miroslav KlempárMiroslav Klempár
ZŠ B.Hrozného, Lysá nad LabemZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem
03 09.32 0.0 445.00
25 Jiří KřivskýJiří Křivský
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
02 09.19 0.0 437.00
26 Ondřej KolarovskýOndřej Kolarovský
ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec
02 09.15 0.0 435.00
27 Pavel KašparPavel Kašpar
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
03 09.11 0.0 432.00
28 Lukáš KulvejtLukáš Kulvejt
ZŠ B.Hrozného, Lysá nad LabemZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem
02 09.08 0.0 431.00
29 Jakub ČernýJakub Černý
ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F.
02 09.05 0.0 429.00
Benjamin WilliamsBenjamin Williams
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
02 09.00 0.0 426.00
30 Jaroslav VorlíčekJaroslav Vorlíček
MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury
02 09.00 0.0 426.00
Richard SvašekRichard Svašek
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
03 08.92 0.0 421.00
31 Matyáš PoborskýMatyáš Poborský
ZŠ SemiceZŠ Semice
04 08.92 0.0 421.00
32 Jan AuerJan Auer
ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla
03 08.90 0.0 420.00
33 Jakub KiselovičJakub Kiselovič
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
03 08.87 0.0 418.00
34 Jan ČernýJan Černý
ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň
03 08.77 0.0 412.00
35 Filip JelínekFilip Jelínek
ZŠ SemiceZŠ Semice
04 08.72 0.0 409.00
Radek ChuráčekRadek Churáček
J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem
03 08.70 0.0 408.00
36 František VlasákFrantišek Vlasák
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
02 08.70 0.0 408.00
37 Martin GodlaMartin Godla
MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury
03 08.68 0.0 407.00
38 David PrůšekDavid Průšek
TGM MiloviceTGM Milovice
04 08.37 0.0 388.00
39 Štěpán KymrŠtěpán Kymr
ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec
03 08.19 0.0 378.00
40 Miloslav ProkešMiloslav Prokeš
TGM MiloviceTGM Milovice
03 07.80 0.0 354.00
41 Jiří BřezinaJiří Březina
ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice
03 07.70 0.0 349.00
42 Maksym MatetskyiMaksym Matetskyi
TGM MiloviceTGM Milovice
02 07.50 0.0 337.00
43 Filip ŠevčákFilip Ševčák
ZŠ B.Hrozného, Lysá nad LabemZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem
03 07.43 0.0 333.00
44 Jaroslav RylichJaroslav Rylich
ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň
03 07.23 0.0 321.00
45 Vojtěch PergelVojtěch Pergel
Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ...
04 06.62 0.0 285.00
46 Vojtěch ŠiftaVojtěch Šifta
ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň
05 05.40 0.0 214.00
Josef VolrábJosef Volráb
ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F.
02 DNS 0.0 0.00
Celkem 50 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tomáš Elliot SojkaTomáš Elliot Sojka 02 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 1554
2 Matěj ForejtMatěj Forejt 03 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 1522
3 Jakub ČernýJakub Černý 02 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 1430
4 František KonyvkaFrantišek Konyvka 02 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 1318
5 Dominik DvořákDominik Dvořák 02 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 1289
6 Martin GodlaMartin Godla 03 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 1270
7 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 1187
8 Filip BechyněFilip Bechyně 03 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 1169
9 Jan ŘehákJan Řehák 03 ZŠ KouniceZŠ Kounice 1147
10 Jakub SteibergerJakub Steiberger 02 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 1134
11 Matyáš MichalíkMatyáš Michalík 02 ZŠ KouniceZŠ Kounice 1117
12 Jakub PošíkJakub Pošík 04 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 1110
13 Benjamin WilliamsBenjamin Williams 02 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 1049
14 Adam BurešAdam Bureš 02 ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla 1024
15 Ondřej SmetaníkOndřej Smetaník 03 ZŠ Kostomlaty nad LabemZŠ Kostomlaty nad Labem 1010
16 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0993
17 Patrik ŠoufekPatrik Šoufek 02 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0985
18 Patrik BálekPatrik Bálek 03 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0984
19 Adam NápravníkAdam Nápravník 03 ZŠ T.G.M. PoděbradyZŠ T.G.M. Poděbrady 0966
20 Jiří KřivskýJiří Křivský 02 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0963
21 Josef ProcházkaJosef Procházka 02 ZŠ SemiceZŠ Semice 0958
22 Jan BürgerJan Bürger 03 ZŠ T.G.M. PoděbradyZŠ T.G.M. Poděbrady 0938
23 Matěj ŠoralMatěj Šoral 02 ZŠ B.Hrozného, Lysá nad LabemZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem 0918
Jakub HejzlarJakub Hejzlar 03 ZŠ B.Hrozného, Lysá nad LabemZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem 0909
24 Vojtěch ŠevčíkVojtěch Ševčík 03 ZŠ SemiceZŠ Semice 0909
25 Kristian ZiegelheimKristian Ziegelheim 02 ZŠ Kostomlaty nad LabemZŠ Kostomlaty nad Labem 0894
26 Matěj KopeckýMatěj Kopecký 03 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0884
27 Tadeáš MeišnerTadeáš Meišner 02 ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla 0883
28 Jakub RousekJakub Rousek 03 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 0882
29 Jan VostřelJan Vostřel 03 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0877
30 Jakub VlčekJakub Vlček 03 ZŠ SemiceZŠ Semice 0866
31 Patrik BlažekPatrik Blažek 03 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0847
32 Tomáš CepekTomáš Cepek 03 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 0843
33 Cyril CzerninCyril Czernin 02 ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla 0837
34 Jalil CookJalil Cook 04 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0835
35 Josef KuchtaJosef Kuchta 03 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 0826
36 František PejchalFrantišek Pejchal 02 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 0811
37 Dominik HorskýDominik Horský 03 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0804
38 Michal NeubergMichal Neuberg 03 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 0794
39 Jan RůžičkaJan Růžička 02 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0777
40 Miroslav KlempárMiroslav Klempár 03 ZŠ B.Hrozného, Lysá nad LabemZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem 0769
41 Václav WagnerVáclav Wagner 03 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0764
42 Vojtěch HamplVojtěch Hampl 03 TGM MiloviceTGM Milovice 0757
43 Jan SerbusJan Serbus 03 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 0756
44 Miroslav KopřivaMiroslav Kopřiva 02 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0753
45 Adam KošnarAdam Košnar 04 ZŠ SemiceZŠ Semice 0752
46 Petr VildPetr Vild 03 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 0746
47 Richard SvašekRichard Svašek 03 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0738
48 Vít NovákVít Novák 04 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 0701
49 Matyáš MichalíkMatyáš Michalík 02 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0700
50 Tomáš JuříčekTomáš Juříček 03 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 0688
51 Trung Tran QuocTrung Tran Quoc 03 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0672
52 Petr TejnickýPetr Tejnický 03 TGM MiloviceTGM Milovice 0668
53 Matěj DubskýMatěj Dubský 03 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0660
54 Filip JarešFilip Jareš 02 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 0643
55 Tomáš BurešTomáš Bureš 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0631
56 Lukáš JeníkLukáš Jeník 03 ZŠ T.G.M. PoděbradyZŠ T.G.M. Poděbrady 0607
57 Jiří ŠantavýJiří Šantavý 03 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0583
Jiří KrálJiří Král 02 TGM MiloviceTGM Milovice 0577
58 Martin SemirádMartin Semirád 02 ZŠ T.G.M. PoděbradyZŠ T.G.M. Poděbrady 0577
59 Miloslav ProkešMiloslav Prokeš 03 TGM MiloviceTGM Milovice 0572
60 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 03 ZŠ T.G.M. PoděbradyZŠ T.G.M. Poděbrady 0569
61 Tomáš NýčTomáš Nýč 03 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 0567
62 Jan AuerJan Auer 03 ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla 0562
Štěpán KymrŠtěpán Kymr 03 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 0548
63 Pavel HejňákPavel Hejňák 02 ZŠ B.Hrozného, Lysá nad LabemZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem 0548
64 Kryštof ČernýKryštof Černý 03 ZŠ T.G.M. PoděbradyZŠ T.G.M. Poděbrady 0547
65 Vlastimil HorynaVlastimil Horyna 05 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 0539
TuAnh LeTuAnh Le 03 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 0520
Filip VaněčekFilip Vaněček 03 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0520
66 Michal DőmeMichal Dőme 03 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0520
67 Aleš NěmecAleš Němec 03 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0510
68 Jan MarkesJan Markes 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0509
69 Michal SvobodaMichal Svoboda 03 ZŠ T.G.M. PoděbradyZŠ T.G.M. Poděbrady 0504
70 Jaroslav SeveraJaroslav Severa 03 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 0500
71 Patrik MalýPatrik Malý 03 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0495
Lukáš NajmonLukáš Najmon 03 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 0492
72 Vojtěch HolakovskýVojtěch Holakovský 03 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0492
73 Michal ZdobinskýMichal Zdobinský 04 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 0483
74 Ondřej SadílekOndřej Sadílek 03 ZŠ B.Hrozného, Lysá nad LabemZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem 0482
Patrik PangrácPatrik Pangrác 03 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0480
75 Kryštof LudínKryštof Ludín 03 TGM MiloviceTGM Milovice 0480
76 Tomáš KeistTomáš Keist 02 ZŠ Kostomlaty nad LabemZŠ Kostomlaty nad Labem 0477
77 Jan RůžekJan Růžek 03 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0468
René VenclákRené Venclák 02 ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla 0465
78 Štěpán KlímaŠtěpán Klíma 03 ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla 0465
79 Jan ZedníčekJan Zedníček 03 TGM MiloviceTGM Milovice 0463
80 Vojtěch VolejníkVojtěch Volejník 03 ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla 0459
81 Matěj VlkMatěj Vlk 02 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0457
82 Lukáš BoreckýLukáš Borecký 02 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0439
83 Matěj ŠourekMatěj Šourek 03 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 0436
84 Ondřej KolarovskýOndřej Kolarovský 02 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 0435
85 Petr HavránekPetr Havránek 02 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0434
86 Lukáš KulvejtLukáš Kulvejt 02 ZŠ B.Hrozného, Lysá nad LabemZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem 0431
87 Jaroslav VorlíčekJaroslav Vorlíček 02 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 0426
88 Matěj ŠimekMatěj Šimek 03 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 0423
89 Matyáš PoborskýMatyáš Poborský 04 ZŠ SemiceZŠ Semice 0421
90 Šimon PácalŠimon Pácal 03 ZŠ T.G.M. PoděbradyZŠ T.G.M. Poděbrady 0419
91 Jakub KiselovičJakub Kiselovič 03 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 0418
92 Martin VocásekMartin Vocásek 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0415
93 Jan ČernýJan Černý 03 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 0412
94 František VlasákFrantišek Vlasák 02 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0408
Jonáš PospíchalJonáš Pospíchal 02 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0389
95 Ondřej NápravníkOndřej Nápravník 03 ZŠ T.G.M. PoděbradyZŠ T.G.M. Poděbrady 0389
96 David PrůšekDavid Průšek 04 TGM MiloviceTGM Milovice 0388
97 Vavřinec KavanVavřinec Kavan 03 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 0376
98 Miroslav RokošMiroslav Rokoš 04 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 0367
99 Adam HaluškaAdam Haluška 04 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0366
100 Vojtěch PergelVojtěch Pergel 04 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0358
101 Lukáš FrydrýnLukáš Frydrýn 04 ZŠ SemiceZŠ Semice 0342
Jaroslav VaníčekJaroslav Vaníček 02 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 0333
102 Matěj SeveraMatěj Severa 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0333
103 Jakub ProvazníkJakub Provazník 04 ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla 0323
104 Lukáš RadoušekLukáš Radoušek 04 ZŠ Kostomlaty nad LabemZŠ Kostomlaty nad Labem 0321
105 Jakub VrbaJakub Vrba 03 TGM MiloviceTGM Milovice 0319
Jan VacíkJan Vacík 03 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 0317
Jaroslav RylichJaroslav Rylich 03 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 0317
Lukáš IfkaLukáš Ifka 03 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0317
Martin KoukalMartin Koukal 02 ZŠ B.Hrozného, Lysá nad LabemZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem 0317
106 Matyáš HolanMatyáš Holan 03 TGM MiloviceTGM Milovice 0317
107 Vladimír ŠvástaVladimír Švásta 03 ZŠ B.Hrozného, Lysá nad LabemZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem 0306
David VašekDavid Vašek 02 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 0292
108 Jiří VáňaJiří Váňa 03 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0292
109 David HanušDavid Hanuš 03 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0287
Filip JelínekFilip Jelínek 04 ZŠ SemiceZŠ Semice 0218
Vojtěch ŠubrtaVojtěch Šubrta 04 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0218
Ondřej JakubalOndřej Jakubal 04 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0218
Ondřej StránskýOndřej Stránský 04 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0218
110 Jakub NosekJakub Nosek 03 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 0218
David ŠimonDavid Šimon 04 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0000
Lukáš HorálekLukáš Horálek 04 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0000
Petr BrzákPetr Brzák 03 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0000
Lukáš FráňaLukáš Fráňa 03 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0000
David ŠebestaDavid Šebesta 04 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0000
Matyáš Ferd. PalyzaMatyáš Ferd. Palyza 03 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 0000
Dominik MalýDominik Malý 02 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 0000
Tomáš TomekTomáš Tomek 03 ZŠ T.G.M. PoděbradyZŠ T.G.M. Poděbrady 0000
Petr ŠtěrbaPetr Štěrba 04 TGM MiloviceTGM Milovice 0000
Miloslav KrálMiloslav Král 03 ZŠ SemiceZŠ Semice 0000
Matouš KysilkaMatouš Kysilka 04 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0000
Josef VolrábJosef Volráb 02 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 0000
David PetrásekDavid Petrásek 02 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 0000
Patrik SkálaPatrik Skála 04 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0000
Patrik BlažekPatrik Blažek 03 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0000
Šimon ŠourekŠimon Šourek 03 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 0000
Dominik BarešDominik Bareš 02 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 0000
David KrálDavid Král 02 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 0000
David JansaDavid Jansa 03 TGM MiloviceTGM Milovice 0000
Jan ZedníčekJan Zedníček 03 TGM MiloviceTGM Milovice 0000
Ludín KryštofLudín Kryštof 03 TGM MiloviceTGM Milovice 0000
Vojtěch PácalVojtěch Pácal 03 ZŠ T.G.M. PoděbradyZŠ T.G.M. Poděbrady 0000
Josef KudrnaJosef Kudrna 04 ZŠ SemiceZŠ Semice 0000
Marek FránekMarek Fránek 04 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0000
Lukáš KolářLukáš Kolář 02 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0000
Filip ŠevčákFilip Ševčák 03 ZŠ B.Hrozného, Lysá nad LabemZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem 0000
Pavel KašparPavel Kašpar 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0000
Radek ChuráčekRadek Churáček 03 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 0000
Jan HrubčíkJan Hrubčík 03 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 0000
Šimon TušilŠimon Tušil 03 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0000
Marek ŠimečekMarek Šimeček 03 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 0000
Vít TechnikVít Technik 02 ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla 0000
Filip HrůzaFilip Hrůza 03 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0000
Lukáš LenikusLukáš Lenikus 04 ZŠ B.Hrozného, Lysá nad LabemZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem 0000
Matyáš PechMatyáš Pech 03 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0000
Vojtěch KněžínekVojtěch Kněžínek 03 ZŠ Letců R.A.F.ZŠ Letců R.A.F. 0000
Robin HavlinaRobin Havlina 02 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0000
Lukáš FoltaLukáš Folta 02 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0000
Maksym MatetskyiMaksym Matetskyi 02 TGM MiloviceTGM Milovice 0000
Vojtěch ŠiftaVojtěch Šifta 05 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 0000
Vojtěch HonzíčekVojtěch Honzíček 03 ZŠ Václava HavlaZŠ Václava Havla 0000
Jiří BřezinaJiří Březina 03 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0000
Daniel BučkovskýDaniel Bučkovský 04 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 0000
Ondřej TeslíkOndřej Teslík 03 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0000
Robert PiznerRobert Pizner 04 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0000
Jakub VejdovskýJakub Vejdovský 03 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0000
Jakub KvasničkaJakub Kvasnička 04 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0000
Petr ŠtěrbaPetr Štěrba 04 TGM MiloviceTGM Milovice 0000
Marbin GoplaMarbin Gopla 03 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 0000
111 Ondřej KuncOndřej Kunc 02 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0000
Matyáš PoborskýMatyáš Poborský 04 ZŠ SemiceZŠ Semice 0000
112 Jakub ValtrJakub Valtr 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0000
Celkem 181 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Lucie KožnarováLucie Kožnarová 03 TGM MiloviceTGM Milovice 0716
Barbora HorkáBarbora Horká 03 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 0000
Linda SuchopárkováLinda Suchopárková 04 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 0000
Tereza MidlochováTereza Midlochová 02 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0000
Lucie HamáčkováLucie Hamáčková 04 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0167
Jana HoláJana Holá 02 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0823
Karolína ZinkováKarolína Zinková 04 ZŠ Kostomlaty nad LabemZŠ Kostomlaty nad Labem 0301
Barbora JuhászováBarbora Juhászová 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0000
Pavlína VrbickáPavlína Vrbická 02 ZŠ SemiceZŠ Semice 0000
Barbora NovotnáBarbora Novotná 04 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 0278
Adéla KrupkováAdéla Krupková 03 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 0313
Pavlína GleichováPavlína Gleichová 04 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 0306
Veronika SedlákováVeronika Sedláková 04 ZŠ KouniceZŠ Kounice 1587
Monika PokornáMonika Pokorná 03 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0417
Eliška KinclováEliška Kinclová 03 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0000
Kateřina HejňákováKateřina Hejňáková 03 ZŠ B.Hrozného, Lysá nad LabemZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem 0342
Natálie PinkasováNatálie Pinkasová 02 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0315
Veronika BašusováVeronika Bašusová 02 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0350
Tereza MázlováTereza Mázlová 02 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0000
Michaela VávrováMichaela Vávrová 04 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0351
Nikola VykydalováNikola Vykydalová 02 ZŠ B.Hrozného, Lysá nad LabemZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem 0000
Maryna IefremenkoMaryna Iefremenko 02 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0000
Karolína ŠtefíkováKarolína Štefíková 03 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0266
Jitka HadravováJitka Hadravová 04 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0641
Markéta BrožováMarkéta Brožová 03 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 1077
Kamila MelicharováKamila Melicharová 04 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0000
Žofie RožánkováŽofie Rožánková 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 1106
Dominika NehasilováDominika Nehasilová 03 ZŠ B.Hrozného, Lysá nad LabemZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem 0327
Renáta PavláskováRenáta Pavlásková 03 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0266
Simona MužlováSimona Mužlová 04 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 0186
Barbora BohuslavováBarbora Bohuslavová 04 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0360
Radka ČervenkováRadka Červenková 03 TGM MiloviceTGM Milovice 0000
Adéla TakačováAdéla Takačová 04 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 0000
Šárka VeseckáŠárka Vesecká 03 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 0359
Anna VávrováAnna Vávrová 03 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0000
Nicole MydlářováNicole Mydlářová 02 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 1083
Viktorie ŠťastnáViktorie Šťastná 02 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0359
Barbora ŠvecováBarbora Švecová 03 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0000
Tereza KrálováTereza Králová 03 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0404
Tereza SlámováTereza Slámová 03 ZŠ a MŠ Křinec AZŠ a MŠ Křinec A 0271
Šárka ŠvecováŠárka Švecová 03 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 1144
Kristýna PlacháKristýna Plachá 02 ZŠ a MŠ Křinec AZŠ a MŠ Křinec A 0479
Štěpánka KoubováŠtěpánka Koubová 03 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0276
Lia HeryánováLia Heryánová 04 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0924
Simona RohlíčkováSimona Rohlíčková 03 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0176
Pavlína VrbickáPavlína Vrbická 02 ZŠ Semice BZŠ Semice B 0000
Eliška HolubováEliška Holubová 03 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 0235
Veronika ŠpirochováVeronika Špirochová 03 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0283
Linda MatějkováLinda Matějková 02 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0000
Štěpánka SvatáŠtěpánka Svatá 04 TGM MiloviceTGM Milovice 0456
Justýna FrankováJustýna Franková 03 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0779
Denisa UrbanováDenisa Urbanová 04 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0224
Adéla PokornáAdéla Pokorná 04 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0251
Jheinmy StrnadováJheinmy Strnadová 04 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 0338
Anežka KaramonováAnežka Karamonová 03 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0457
Natálie JanošováNatálie Janošová 04 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 0000
Anna FoltýnováAnna Foltýnová 04 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 0298
Julie TomanováJulie Tomanová 03 ZŠ B.Hrozného, Lysá nad LabemZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem 0563
Kristýna MackováKristýna Macková 03 ZŠ B.Hrozného, Lysá nad LabemZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem 0000
Simona KarlováSimona Karlová 03 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 0000
Monika LimbergováMonika Limbergová 03 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0000
Lucie ZítováLucie Zítová 03 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0372
Nikola VojenčiákováNikola Vojenčiáková 02 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0493
Petra KrálováPetra Králová 02 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0000
Tereza ŠimečkováTereza Šimečková 05 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 0332
Adéla NovákováAdéla Nováková 04 TGM MiloviceTGM Milovice 0000
Andrea JiříkováAndrea Jiříková 03 TGM MiloviceTGM Milovice 0000
Simona BednárováSimona Bednárová 02 ZŠ Kostomlaty nad LabemZŠ Kostomlaty nad Labem 0301
Viktorie SvobodováViktorie Svobodová 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0338
Nicole PalšovičováNicole Palšovičová 03 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 0681
Natálie LašútováNatálie Lašútová 04 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0184
Viktorie ŠindelářováViktorie Šindelářová 02 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0259
Naďa RozkydalováNaďa Rozkydalová 04 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 0000
Tereza KáninskáTereza Káninská 03 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0000
Adéla MorávkováAdéla Morávková 04 ZŠ SemiceZŠ Semice 0411
Alžběta MullerováAlžběta Mullerová 04 ZŠ SemiceZŠ Semice 0000
Barbora MasopustováBarbora Masopustová 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0000
Kateřina NovákováKateřina Nováková 03 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 0624
Sabina StrachováSabina Strachová 03 ZŠ B.Hrozného, Lysá nad LabemZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem 0757
Natálie DusováNatálie Dusová 04 ZŠ KouniceZŠ Kounice 1002
Simona BartošováSimona Bartošová 02 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 0482
Natálie KubíčkováNatálie Kubíčková 03 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0608
Kateřina NovákováKateřina Nováková 02 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0000
Karolína LochmanováKarolína Lochmanová 02 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0761
Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 1199
Eliška PinkasováEliška Pinkasová 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0000
Diana CtiborováDiana Ctiborová 03 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 0180
Ivana KošnářováIvana Košnářová 03 ZŠ SemiceZŠ Semice 1490
Jana FrydrýnováJana Frydrýnová 02 ZŠ SemiceZŠ Semice 0339
Klára SemeckáKlára Semecká 03 ZŠ SemiceZŠ Semice 0605
Adéla ČervinkováAdéla Červinková 04 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 0458
Aneta BartoníčkováAneta Bartoníčková 03 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 0510
Michaela HarlasováMichaela Harlasová 03 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 1234
Jana KopečkováJana Kopečková 04 ZŠ Kostomlaty nad LabemZŠ Kostomlaty nad Labem 0556
Karolína JudasováKarolína Judasová 03 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0608
Valentýna ŠtaflováValentýna Štaflová 02 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 0000
Natálie RalbovskáNatálie Ralbovská 04 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 0289
Kristýna RadovnickáKristýna Radovnická 03 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 0794
Anna DenigerováAnna Denigerová 02 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0772
Lenka SlavíčkováLenka Slavíčková 03 TGM MiloviceTGM Milovice 1035
Aneta PilařováAneta Pilařová 03 TGM MiloviceTGM Milovice 0000
Adéla Eva KoutskáAdéla Eva Koutská 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0531
Bára NěmcováBára Němcová 02 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0000
Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 0836
Kateřina JíchováKateřina Jíchová 03 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 1288
Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 1159
Linda MatějkováLinda Matějková 02 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0000
Sofie TobiášováSofie Tobiášová 03 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0379
Monika HájkováMonika Hájková 03 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0348
Veronika NovotnáVeronika Novotná 04 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 1001
Kateřina KopeckáKateřina Kopecká 04 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0391
Tereza HolečkováTereza Holečková 03 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0582
Kateřina PokornáKateřina Pokorná 04 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0917
Markéta HliněnáMarkéta Hliněná 02 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 1255
Nikola HájkováNikola Hájková 03 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0000
Ema ŠkochováEma Škochová 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 1357
Natálie ReitzováNatálie Reitzová 04 ZŠ KouniceZŠ Kounice 1013
Nikola ZahrádkováNikola Zahrádková 03 ZŠ B.Hrozného, Lysá nad LabemZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem 0456
Adéla HorvátováAdéla Horvátová 02 ZŠ B.Hrozného, Lysá nad LabemZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem 0000
Adéla DarekeováAdéla Darekeová 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0000
Anežka MislerováAnežka Mislerová 04 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 1273
Barbora RanftlováBarbora Ranftlová 02 MZŠ DymokuryMZŠ Dymokury 0595
Anita HruškováAnita Hrušková 03 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0621
Tereza StuchlíkováTereza Stuchlíková 03 Základní škola Libice nad CidlinouZákladní škola Libice nad C... 0141
Tereza MirovskáTereza Mirovská 03 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0810
Justýna FrankováJustýna Franková 03 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0359
Vanda SamohelováVanda Samohelová 04 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0266
Michaela HachováMichaela Hachová 03 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 0566
Leontýna VeseláLeontýna Veselá 02 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 0180
Veronika JordánováVeronika Jordánová 03 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0000
Denisa MocováDenisa Mocová 04 ZŠ SemiceZŠ Semice 0799
Viktorie KrovozováViktorie Krovozová 03 ZŠ SemiceZŠ Semice 0374
Eliška HolubováEliška Holubová 03 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 0000
Nikola SlezákováNikola Slezáková 03 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 0460
Petra PijákováPetra Pijáková 04 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 0683
Emma FormánkováEmma Formánková 04 Gymnázium Bohumila Hrabala NymburkGymnázium Bohumila Hrabala ... 0305
Karolína ČepelováKarolína Čepelová 03 ZŠ KouniceZŠ Kounice 0780
Anna Eliška TvrzováAnna Eliška Tvrzová 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 1251
Anna PánkováAnna Pánková 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0460
Adéla ŠpechtováAdéla Špechtová 03 ZŠ B.Hrozného, Lysá nad LabemZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem 0869
Natália JoklováNatália Joklová 04 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0000
Mariia FilonenkoMariia Filonenko 04 ZŠ a MŠ Juventa MiloviceZŠ a MŠ Juventa Milovice 0482
Diana VaškováDiana Vašková 04 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 1000
Nikola DytrychováNikola Dytrychová 04 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 0413
Andrea BrožováAndrea Brožová 04 ZŠ a MŠ KřinecZŠ a MŠ Křinec 0000
Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 1180
Alžběta SeifrtováAlžběta Seifrtová 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0796
Rozálie ZnamínkováRozálie Znamínková 03 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 1099
Tereza BártováTereza Bártová 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 1628
Barbora MatoušováBarbora Matoušová 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 1007
Anežka RůžičkováAnežka Růžičková 04 ZŠ a MŠ LoučeňZŠ a MŠ Loučeň 0398
Anna FoltýnováAnna Foltýnová 04 J.A. Komenského Lysá nad LabemJ.A. Komenského Lysá nad Labem 0276
Adéla KulhaváAdéla Kulhavá 03 TGM MiloviceTGM Milovice 0359
Barbora ŠimáčkováBarbora Šimáčková 03 TGM MiloviceTGM Milovice 0345
Štěpánka SvatáŠtěpánka Svatá 04 TGM MiloviceTGM Milovice 0591
Natálie UrbánkováNatálie Urbánková 03 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0359
Marcela JežkováMarcela Ježková 04 ZŠ B.Hrozného, Lysá nad LabemZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem 0739
Karolína WalterováKarolína Walterová 02 ZŠ Kostomlaty nad LabemZŠ Kostomlaty nad Labem 0194
Adéla KrupkováAdéla Krupková 02 TGM MiloviceTGM Milovice 0000
Veronika EliškováVeronika Elišková 04 ZŠ Letců R.A.F. NymburkZŠ Letců R.A.F. Nymburk 0219
Markéta PavelkováMarkéta Pavelková 05 TGM MiloviceTGM Milovice 0000
Eliška JiřičnáEliška Jiřičná 03 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0000
Josefína HorňákováJosefína Horňáková 03 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0390
Sára MasaříkováSára Masaříková 04 ZŠ Václava Havla PoděbradyZŠ Václava Havla Poděbrady 0320
Tereza SitnáTereza Sitná 03 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0308
Nicole PlesslováNicole Plesslová 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0386
Hana NádvorníkováHana Nádvorníková 03 ZŠ Městec KrálovéZŠ Městec Králové 0419
Veronika VostřežanskáVeronika Vostřežanská 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0350
Celkem 168 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 1554
2 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 1522
3 ZŠ Letců R.A.F.{8} 1430
4 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 1318
5 ZŠ Městec Králové{8} 1289
6 MZŠ Dymokury{8} 1270
7 ZŠ Letců R.A.F.{8} 1187
8 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 1169
9 ZŠ Kounice{8} 1147
10 ZŠ a MŠ Loučeň{8} 1134
11 ZŠ Kounice{8} 1117
12 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 1110
13 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 1049
14 ZŠ Václava Havla{8} 1024
15 ZŠ Kostomlaty nad Labem{8} 1010
16 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 993
17 ZŠ Městec Králové{8} 985
18 ZŠ Kounice{8} 984
19 ZŠ T.G.M. Poděbrady{8} 966
20 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 963
21 ZŠ Semice{8} 958
22 ZŠ T.G.M. Poděbrady{8} 938
23 ZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem{8} 918
24 ZŠ Semice{8} 909
24 ZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem{8} 909
26 ZŠ Kostomlaty nad Labem{8} 894
27 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 884
28 ZŠ Václava Havla{8} 883
29 ZŠ a MŠ Loučeň{8} 882
30 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 877
31 ZŠ Semice{8} 866
32 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 847
33 ZŠ a MŠ Křinec{8} 843
34 ZŠ Václava Havla{8} 837
35 ZŠ Kounice{8} 835
36 MZŠ Dymokury{8} 826
37 ZŠ Letců R.A.F.{8} 811
38 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 804
39 ZŠ a MŠ Křinec{8} 794
40 ZŠ Kounice{8} 777
41 ZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem{8} 769
42 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 764
43 TGM Milovice{8} 757
44 MZŠ Dymokury{8} 756
45 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 753
46 ZŠ Semice{8} 752
47 ZŠ Letců R.A.F.{8} 746
48 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 738
49 ZŠ a MŠ Loučeň{8} 701
50 ZŠ Kounice{8} 700
51 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 688
52 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 672
53 TGM Milovice{8} 668
54 ZŠ Městec Králové{8} 660
55 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 643
56 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 631
57 ZŠ T.G.M. Poděbrady{8} 607
58 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 583
59 ZŠ T.G.M. Poděbrady{8} 577
59 TGM Milovice{8} 577
61 TGM Milovice{8} 572
62 ZŠ T.G.M. Poděbrady{8} 569
63 MZŠ Dymokury{8} 567
64 ZŠ Václava Havla{8} 562
65 ZŠ a MŠ Křinec{8} 548
65 ZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem{8} 548
67 ZŠ T.G.M. Poděbrady{8} 547
68 ZŠ a MŠ Loučeň{8} 539
69 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 520
69 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 520
69 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 520
72 ZŠ Městec Králové{8} 510
73 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 509
74 ZŠ T.G.M. Poděbrady{8} 504
75 MZŠ Dymokury{8} 500
76 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 495
77 ZŠ a MŠ Křinec{8} 492
77 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 492
79 ZŠ a MŠ Křinec{8} 483
80 ZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem{8} 482
81 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 480
81 TGM Milovice{8} 480
83 ZŠ Kostomlaty nad Labem{8} 477
84 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 468
85 ZŠ Václava Havla{8} 465
85 ZŠ Václava Havla{8} 465
87 TGM Milovice{8} 463
88 ZŠ Václava Havla{8} 459
89 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 457
90 ZŠ Městec Králové{8} 439
91 ZŠ a MŠ Loučeň{8} 436
92 ZŠ a MŠ Křinec{8} 435
93 ZŠ Městec Králové{8} 434
94 ZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem{8} 431
95 MZŠ Dymokury{8} 426
96 ZŠ Letců R.A.F.{8} 423
97 ZŠ Semice{8} 421
98 ZŠ T.G.M. Poděbrady{8} 419
99 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 418
100 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 415
101 ZŠ a MŠ Loučeň{8} 412
102 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 408
103 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 389
103 ZŠ T.G.M. Poděbrady{8} 389
105 TGM Milovice{8} 388
106 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 376
107 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 367
108 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 366
109 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 358
110 ZŠ Semice{8} 342
111 ZŠ a MŠ Křinec{8} 333
111 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 333
113 ZŠ Václava Havla{8} 323
114 ZŠ Kostomlaty nad Labem{8} 321
115 TGM Milovice{8} 319
116 ZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem{8} 317
116 TGM Milovice{8} 317
116 ZŠ Městec Králové{8} 317
116 ZŠ a MŠ Křinec{8} 317
116 ZŠ a MŠ Loučeň{8} 317
121 ZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem{8} 306
122 ZŠ a MŠ Křinec{8} 292
122 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 292
124 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 287
125 ZŠ Semice{8} 218
125 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 218
125 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 218
125 ZŠ Letců R.A.F.{8} 218
125 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 218
130 ZŠ Letců R.A.F.{8} 0
130 ZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem{8} 0
130 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 0
130 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 0
130 ZŠ Městec Králové{8} 0
130 ZŠ Městec Králové{8} 0
130 TGM Milovice{8} 0
130 MZŠ Dymokury{8} 0
130 MZŠ Dymokury{8} 0
130 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 0
130 ZŠ Kounice{8} 0
130 ZŠ Václava Havla{8} 0
130 ZŠ a MŠ Loučeň{8} 0
130 ZŠ Kounice{8} 0
130 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 0
130 MZŠ Dymokury{8} 0
130 TGM Milovice{8} 0
130 TGM Milovice{8} 0
130 ZŠ a MŠ Loučeň{8} 0
130 ZŠ a MŠ Loučeň{8} 0
130 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 0
130 ZŠ a MŠ Loučeň{8} 0
130 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 0
130 TGM Milovice{8} 0
130 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 0
130 ZŠ Semice{8} 0
130 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 0
130 ZŠ Kounice{8} 0
130 ZŠ T.G.M. Poděbrady{8} 0
130 TGM Milovice{8} 0
130 ZŠ Semice{8} 0
130 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 0
130 ZŠ Letců R.A.F.{8} 0
130 TGM Milovice{8} 0
130 ZŠ Letců R.A.F.{8} 0
130 ZŠ Semice{8} 0
130 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 0
130 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 0
130 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 0
130 ZŠ T.G.M. Poděbrady{8} 0
130 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 0
130 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 0
130 ZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem{8} 0
130 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 0
130 MZŠ Dymokury{8} 0
130 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 0
130 ZŠ Městec Králové{8} 0
130 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 0
130 ZŠ Václava Havla{8} 0
130 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 0
130 ZŠ Kounice{8} 0
130 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 0
Celkem 181 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 1628
2 ZŠ Kounice{8} 1587
3 ZŠ Semice{8} 1490
4 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 1357
5 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 1288
6 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 1273
7 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 1255
8 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 1251
9 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk{8} 1234
10 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 1199
11 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 1180
12 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 1159
13 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 1144
14 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 1106
15 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 1099
16 MZŠ Dymokury{8} 1083
17 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 1077
18 TGM Milovice{8} 1035
19 ZŠ Kounice{8} 1013
20 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 1007
21 ZŠ Kounice{8} 1002
22 ZŠ a MŠ Loučeň{8} 1001
23 ZŠ a MŠ Křinec{8} 1000
24 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 924
25 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 917
26 ZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem{8} 869
27 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 836
28 ZŠ Městec Králové{8} 823
29 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 810
30 ZŠ Semice{8} 799
31 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 796
32 MZŠ Dymokury{8} 794
33 ZŠ Kounice{8} 780
34 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 779
35 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 772
36 ZŠ Městec Králové{8} 761
37 ZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem{8} 757
38 ZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem{8} 739
39 TGM Milovice{8} 716
40 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk{8} 683
41 MZŠ Dymokury{8} 681
42 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 641
43 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 624
44 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 621
45 ZŠ Městec Králové{8} 608
45 ZŠ Kounice{8} 608
47 ZŠ Semice{8} 605
48 MZŠ Dymokury{8} 595
49 TGM Milovice{8} 591
50 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 582
51 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 566
52 ZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem{8} 563
53 ZŠ Kostomlaty nad Labem{8} 556
54 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 531
55 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk{8} 510
56 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 493
57 ZŠ a MŠ Loučeň{8} 482
57 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 482
59 ZŠ a MŠ Křinec{8} 479
60 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 460
60 ZŠ a MŠ Loučeň{8} 460
62 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk{8} 458
63 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 457
64 TGM Milovice{8} 456
64 ZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem{8} 456
66 ZŠ Městec Králové{8} 419
67 ZŠ Kounice{8} 417
68 ZŠ a MŠ Křinec{8} 413
69 ZŠ Semice{8} 411
70 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 404
71 ZŠ a MŠ Loučeň{8} 398
72 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 391
73 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 390
74 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 386
75 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 379
76 ZŠ Semice{8} 374
77 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 372
78 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 360
79 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 359
79 ZŠ Městec Králové{8} 359
79 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 359
79 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 359
79 TGM Milovice{8} 359
84 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 351
85 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 350
85 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 350
87 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 348
88 TGM Milovice{8} 345
89 ZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem{8} 342
90 ZŠ Semice{8} 339
91 ZŠ a MŠ Loučeň{8} 338
91 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 338
93 ZŠ a MŠ Loučeň{8} 332
94 ZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem{8} 327
95 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 320
96 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 315
97 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk{8} 313
98 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 308
99 ZŠ a MŠ Loučeň{8} 306
100 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 305
101 ZŠ Kostomlaty nad Labem{8} 301
101 ZŠ Kostomlaty nad Labem{8} 301
103 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 298
104 MZŠ Dymokury{8} 289
105 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 283
106 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk{8} 278
107 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 276
107 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 276
109 ZŠ a MŠ Křinec{8} 271
110 ZŠ Městec Králové{8} 266
110 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 266
110 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 266
113 ZŠ Městec Králové{8} 259
114 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 251
115 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk{8} 235
116 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 224
117 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk{8} 219
118 ZŠ Kostomlaty nad Labem{8} 194
119 ZŠ a MŠ Loučeň{8} 186
120 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 184
121 ZŠ a MŠ Loučeň{8} 180
121 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk{8} 180
123 ZŠ Městec Králové{8} 176
124 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 167
125 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 141
126 ZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem{8} 0
126 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 0
126 Základní škola Libice nad Cidlinou{8} 0
126 ZŠ Městec Králové{8} 0
126 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk{8} 0
126 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 0
126 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 0
126 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 0
126 ZŠ a MŠ Loučeň{8} 0
126 ZŠ Městec Králové{8} 0
126 ZŠ Semice{8} 0
126 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 0
126 MZŠ Dymokury{8} 0
126 ZŠ Městec Králové{8} 0
126 ZŠ Kounice{8} 0
126 TGM Milovice{8} 0
126 ZŠ Kounice{8} 0
126 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 0
126 ZŠ Semice{8} 0
126 MZŠ Dymokury{8} 0
126 ZŠ a MŠ Loučeň{8} 0
126 ZŠ Městec Králové{8} 0
126 Gymnázium Bohumila Hrabala Nymburk{8} 0
126 TGM Milovice{8} 0
126 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 0
126 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 0
126 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 0
126 ZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem{8} 0
126 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 0
126 ZŠ Semice{8} 0
126 ZŠ a MŠ Juventa Milovice{8} 0
126 ZŠ Kounice{8} 0
126 TGM Milovice{8} 0
126 TGM Milovice{8} 0
126 ZŠ Městec Králové{8} 0
126 J.A. Komenského Lysá nad Labem{8} 0
126 ZŠ B.Hrozného, Lysá nad Labem{8} 0
126 ZŠ Letců R.A.F. Nymburk{8} 0
126 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 0
126 TGM Milovice{8} 0
126 TGM Milovice{8} 0
126 ZŠ Václava Havla Poděbrady{8} 0
126 ZŠ a MŠ Křinec{8} 0
Celkem 168 závodníků