Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomouc, Kategorie III a IV

Olomouc (9. 5. 2018)
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adam DohnalAdam Dohnal 02 ZŠ Dr. Hrubého, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého, Šternberk 1838
2 Jiří NovotnýJiří Novotný 03 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 1515
3 Zdeněk SýkoraZdeněk Sýkora 04 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 1485
4 Jáchym ŠípJáchym Šíp 03 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1433
5 Michal NevěřilMichal Nevěřil 02 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 1345
6 Robin HasníkRobin Hasník 03 FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 1320
7 Alexandr DutkaAlexandr Dutka 04 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 1302
8 Erik KašparErik Kašpar 02 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 1299
9 Štěpán PrachařŠtěpán Prachař 02 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 1279
10 Jan ŠalmanJan Šalman 03 FZŠ Tererovo nám.1FZŠ Tererovo nám.1 1260
11 Jakub GrégrJakub Grégr 02 ZŠ Dr. Hrubého, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého, Šternberk 1251
12 Sebastian FlachsSebastian Flachs 03 ZŠ a MŠ DemlovaZŠ a MŠ Demlova 1249
13 Bohumil MožíšBohumil Možíš 02 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 1238
14 Lukáš ČechákLukáš Čechák 03 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 1178
15 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka 02 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 1127
16 Adam HavelAdam Havel 03 FZŠ Tererovo nám.1FZŠ Tererovo nám.1 1119
17 Erik RaclavskýErik Raclavský 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1098
18 Vojtěch PsotkaVojtěch Psotka 02 ZŠ a MŠ DemlovaZŠ a MŠ Demlova 1095
19 Petr SedláčekPetr Sedláček 02 FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 1075
20 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1030
21 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 ZŠ Dr. Hrubého, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého, Šternberk 0983
22 Bohumil MožíšBohumil Možíš 02 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 0978
23 Šimon LukašákŠimon Lukašák 02 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 0944
24 Filip StrniskoFilip Strnisko 03 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0931
25 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0822
26 Antonín MalíčekAntonín Malíček 03 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 0817
27 Michal HrochMichal Hroch 03 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0803
28 Jiří SedlákJiří Sedlák 02 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 0783
29 Ondřej SojkaOndřej Sojka 04 ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková... 0776
30 Vilém ZedníkVilém Zedník 03 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 0773
31 Martin ŠpidlaMartin Špidla 02 ZŠ a MŠ DemlovaZŠ a MŠ Demlova 0752
32 Matěj ZacpalMatěj Zacpal 03 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 0741
33 Matěj PrečanMatěj Prečan 04 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0721
34 Zdeněk BolfZdeněk Bolf 02 ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková... 0718
35 Jakub VláčilJakub Vláčil 04 ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková... 0695
36 Daniel PeričDaniel Perič 03 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 0688
37 Tomáš PetříkTomáš Petřík 03 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 0668
38 Antonín ZbořilAntonín Zbořil 02 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0657
39 Tomáš PřidalTomáš Přidal 03 FZŠ Tererovo nám.1FZŠ Tererovo nám.1 0642
40 Tomáš PatrovskýTomáš Patrovský 02 ZŠ a MŠ DemlovaZŠ a MŠ Demlova 0639
41 Ondřej HandlOndřej Handl 03 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0616
42 Tomáš TichýTomáš Tichý 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0609
43 Jan VacaJan Vaca 03 FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 0572
44 Alexandr NěmečekAlexandr Němeček 03 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0559
45 David MatysDavid Matys 04 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 0557
46 Ondřej FojtíkOndřej Fojtík 03 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 0548
47 Vojtěch KoutnýVojtěch Koutný 04 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 0539
48 Miloš PallaMiloš Palla 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0528
49 Matěj RudolfMatěj Rudolf 02 FZŠ Tererovo nám.1FZŠ Tererovo nám.1 0513
50 Jan LinekJan Linek 03 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0487
51 Adam NeudorflerAdam Neudorfler 04 FZŠ Tererovo nám.1FZŠ Tererovo nám.1 0484
52 Cristian HretuCristian Hretu 02 FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 0479
53 Jakub TesařJakub Tesař 03 ZŠ Dr. Hrubého, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého, Šternberk 0472
54 Radek NovotnýRadek Novotný 04 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0468
55 Ondřej ŠkribaOndřej Škriba 02 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0460
56 Adam VaculaAdam Vacula 02 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 0455
57 Jakub ŠiškaJakub Šiška 03 ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková... 0448
58 Petr VyvážilPetr Vyvážil 02 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0446
59 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 0436
60 Pavel BegyPavel Begy 03 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 0434
61 Matěj SulákMatěj Sulák 04 ZŠ Dr. Hrubého, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého, Šternberk 0430
62 Jiří SeidlJiří Seidl 02 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0424
63 Marek PonížilMarek Ponížil 02 FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 0423
64 Jiří ZedníkJiří Zedník 03 FZŠ Tererovo nám.1FZŠ Tererovo nám.1 0409
65 Volodymyr KuzhelVolodymyr Kuzhel 03 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 0398
66 Petr ČebišPetr Čebiš 04 ZŠ a MŠ DemlovaZŠ a MŠ Demlova 0390
67 Jan KadlecJan Kadlec 03 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 0387
68 Jakub TichýJakub Tichý 03 FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 0374
69 Jakub ŽvátoraJakub Žvátora 04 ZŠ a MŠ DemlovaZŠ a MŠ Demlova 0364
70 David SoškaDavid Soška 03 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 0356
71 Josef KeletiJosef Keleti 02 FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 0345
72 Ondřej VyhlídalOndřej Vyhlídal 04 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0330
73 Matyáš RoubíkMatyáš Roubík 03 FZŠ Tererovo nám.1FZŠ Tererovo nám.1 0321
74 Adam ŠlehofrAdam Šlehofr 02 ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková... 0310
75 Jaroslav KučaJaroslav Kuča 03 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 0290
76 Patrik NavrátilPatrik Navrátil 04 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0284
77 Dušan ŠárníkDušan Šárník 04 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0273
78 Matěj JanštaMatěj Janšta 04 ZŠ a MŠ DemlovaZŠ a MŠ Demlova 0255
79 Zdeněk SýkoraZdeněk Sýkora 04 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 0212
80 Lubomír ŠubertLubomír Šubert 02 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 0193
Jiří StratilJiří Stratil 03 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 0803
Patrik DvořákPatrik Dvořák 04 ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková... 0557
Jakub KráčmarJakub Kráčmar 03 FZŠ Tererovo nám.1FZŠ Tererovo nám.1 0434
Zdenek VáclavikZdenek Václavik 02 ZŠ Dr. Hrubého, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého, Šternberk 0434
Marek NovotnýMarek Novotný 03 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 0374
Kryštof AxmanKryštof Axman 02 ZŠ Dr. Hrubého, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého, Šternberk 0356
Jakub KubálekJakub Kubálek 02 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0345
Jakub MalýJakub Malý 02 FZŠ Tererovo nám.1FZŠ Tererovo nám.1 0345
Radim DvořákRadim Dvořák 03 ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková... 0212
Celkem 89 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Patrik LenhartPatrik Lenhart 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1103
2 Jan LýznerJan Lýzner 05 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0919
3 Matěj SedlářMatěj Sedlář 05 ZŠ Dr. Hrubého, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého, Šternberk 0841
4 Samuel SovaSamuel Sova 05 Zš a Mš Aloise Štěpánka DolanyZš a Mš Aloise Štěpánka Dolany 0813
5 Oldřich PřecechtělOldřich Přecechtěl 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 0756
6 Tomáš HejtmánekTomáš Hejtmánek 05 ZŠ a MŠ DemlovaZŠ a MŠ Demlova 0750
7 Aleš ČápAleš Čáp 06 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 0730
8 Petr FoukalPetr Foukal 05 Zš a Mš Aloise Štěpánka DolanyZš a Mš Aloise Štěpánka Dolany 0710
9 Patrik PetrášPatrik Petráš 05 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0704
10 Libor DvořákLibor Dvořák 05 ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková... 0677
11 Marek JanákMarek Janák 05 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0659
12 Petr FišaraPetr Fišara 05 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0658
13 Matyáš MoravecMatyáš Moravec 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0652
14 Karel NavrátilKarel Navrátil 05 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 0644
15 David StřídaDavid Střída 05 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 0641
16 Patrik DivokaPatrik Divoka 06 FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 0623
17 Lukáš BlahaLukáš Blaha 05 FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 0619
18 Jan ŠperlíkJan Šperlík 05 ZŠ Dr. Hrubého, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého, Šternberk 0615
19 Radek VytásekRadek Vytásek 05 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0598
20 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil 05 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0591
21 Oldřich PřecechtělOldřich Přecechtěl 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 0584
22 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek 05 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0581
23 Oliver KašparOliver Kašpar 05 ZŠ a MŠ Nedvědova OlomoucZŠ a MŠ Nedvědova Olomouc 0571
24 Igor VodičkaIgor Vodička 05 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 0568
25 Ondřej MondekOndřej Mondek 05 ZŠ Dr. Hrubého, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého, Šternberk 0565
26 Pavel MatulíkPavel Matulík 05 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 0533
27 Jaromír VachutkaJaromír Vachutka 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0530
28 Dominik RitliDominik Ritli 05 ZŠ a MŠ DemlovaZŠ a MŠ Demlova 0528
29 Marian ŠtěpánekMarian Štěpánek 05 Zš a Mš Aloise Štěpánka DolanyZš a Mš Aloise Štěpánka Dolany 0525
30 Karel NavrátilKarel Navrátil 05 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 0494
31 Radim RiedlRadim Riedl 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 0482
32 Štěpán MoučkaŠtěpán Moučka 05 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 0456
33 Tomáš FreyTomáš Frey 05 FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 0452
34 Jan PohankaJan Pohanka 05 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0443
35 Jakub KoukalJakub Koukal 05 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0438
36 Marek KoutnýMarek Koutný 05 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 0427
37 Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 0419
38 Vítězslav PavlíčekVítězslav Pavlíček 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0400
39 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0396
40 David RůžekDavid Růžek 05 ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková... 0386
41 Filip TranFilip Tran 04 ZŠ a MŠ Nedvědova OlomoucZŠ a MŠ Nedvědova Olomouc 0375
42 Petr ŠpirochPetr Špiroch 05 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 0366
43 Vojta VymětalVojta Vymětal 05 Zš a Mš Aloise Štěpánka DolanyZš a Mš Aloise Štěpánka Dolany 0365
44 Jan ŠvrdlíkJan Švrdlík 05 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0361
45 Tadeáš SamekTadeáš Samek 06 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0356
46 Dominik VereskovDominik Vereskov 06 ZŠ Dr. Hrubého, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého, Šternberk 0347
47 David VlčekDavid Vlček 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 0346
48 Tomáš PospíšilTomáš Pospíšil 05 ZŠ a MŠ Nedvědova OlomoucZŠ a MŠ Nedvědova Olomouc 0345
49 Patrik LenhartPatrik Lenhart 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0343
50 Radek KučeraRadek Kučera 05 ZŠ a MŠ Nedvědova OlomoucZŠ a MŠ Nedvědova Olomouc 0329
51 Jakub ŠimekJakub Šimek 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0324
52 Ondřej BalekaOndřej Baleka 05 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0321
53 Michael PřecechtělMichael Přecechtěl 05 ZŠ a MŠ DemlovaZŠ a MŠ Demlova 0315
54 Marek ŠvarcMarek Švarc 06 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 0303
55 Martin VychodilMartin Vychodil 05 ZŠ a MŠ Nedvědova OlomoucZŠ a MŠ Nedvědova Olomouc 0278
56 Petr MatulíkPetr Matulík 05 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 0274
57 Martin PajtlMartin Pajtl 05 ZŠ a MŠ Nedvědova OlomoucZŠ a MŠ Nedvědova Olomouc 0272
58 Pavel BábekPavel Bábek 05 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 0262
59 Filip CoufalFilip Coufal 05 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0250
60 Ondřej HruškaOndřej Hruška 05 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0245
61 Denis PaulíkDenis Paulík 05 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0243
62 Libor DvořákLibor Dvořák 05 ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková... 0237
63 Štěpán PopelkaŠtěpán Popelka 05 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 0231
64 Denis ZobalDenis Zobal 05 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0227
65 Vojtěch TodtVojtěch Todt 05 Zš a Mš Aloise Štěpánka DolanyZš a Mš Aloise Štěpánka Dolany 0225
66 Denis PospíšilDenis Pospíšil 06 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0220
67 Roman BlechtaRoman Blechta 05 ZŠ Dr. Hrubého, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého, Šternberk 0219
68 Gabriel SiedloczekGabriel Siedloczek 06 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 0201
69 Nicolas MalíkNicolas Malík 05 ZŠ a MŠ Nedvědova OlomoucZŠ a MŠ Nedvědova Olomouc 0200
70 Karel KováčKarel Kováč 05 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 0198
71 Jakub JuříkJakub Juřík 06 ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková... 0191
72 Michal NavrátilMichal Navrátil 05 Zš a Mš Aloise Štěpánka DolanyZš a Mš Aloise Štěpánka Dolany 0184
73 Tomáš VečeřaTomáš Večeřa 05 ZŠ Dr. Hrubého, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého, Šternberk 0174
74 Martin KuráňMartin Kuráň 05 ZŠ a MŠ Nedvědova OlomoucZŠ a MŠ Nedvědova Olomouc 0146
75 Kristián ČevelaKristián Čevela 06 ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková... 0131
76 Jan NevrlýJan Nevrlý 06 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 0110
77 Jan CoufalJan Coufal 05 ZŠ a MŠ DemlovaZŠ a MŠ Demlova 0090
78 Ondřej HostášekOndřej Hostášek 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 0000
Nicolas TamborskýNicolas Tamborský 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 0619
David ŠimáčekDavid Šimáček 06 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0528
Dominik JílekDominik Jílek 06 FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 0365
Kryštof TomekKryštof Tomek 06 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 0347
Vojtěch SmičkaVojtěch Smička 05 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 0346
David ŠipulaDavid Šipula 05 ZŠ a MŠ DemlovaZŠ a MŠ Demlova 0324
David ŠlehofrDavid Šlehofr 05 ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková... 0274
Roman JanderaRoman Jandera 05 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 0243
Pavel ZelinkaPavel Zelinka 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 0227
Tomáš SeidlTomáš Seidl 05 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0200
Michal KovaříkMichal Kovařík 06 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0191
Jan PolednaJan Poledna 06 ZŠ a MŠ DemlovaZŠ a MŠ Demlova 0184
Celkem 90 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kristýna KošováKristýna Košová 03 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 1610
2 Klára AdlerováKlára Adlerová 03 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 1521
3 Anna KolářováAnna Kolářová 03 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 1475
4 Denisa MarkováDenisa Marková 04 ZŠ a MŠ DemlovaZŠ a MŠ Demlova 1415
5 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 1409
6 Simona SvozilováSimona Svozilová 02 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 1359
7 Kateřina BláhováKateřina Bláhová 02 ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková... 1327
8 Ester HammerováEster Hammerová 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1190
9 Adriana FlachsováAdriana Flachsová 02 FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 1120
10 Elen VlčkováElen Vlčková 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1119
11 Zuzana BoháčováZuzana Boháčová 03 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 1019
12 Adéla StřídováAdéla Střídová 03 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 1014
13 Gábina PospíšilováGábina Pospíšilová 03 FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 0995
14 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 ZŠ Dr. Hrubého, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého, Šternberk 0990
15 Adéla StaňkováAdéla Staňková 03 ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková... 0972
16 Šárka ZhébalováŠárka Zhébalová 04 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 0953
17 Veronika JanotováVeronika Janotová 03 FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 0918
18 Barbora ChudobováBarbora Chudobová 03 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 0901
19 Aneta RozehnalováAneta Rozehnalová 04 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0887
20 Eliška PřecechtělováEliška Přecechtělová 04 ZŠ Dr. Hrubého, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého, Šternberk 0874
21 Aneta SojkováAneta Sojková 02 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 0873
22 Taťána DobešováTaťána Dobešová 02 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 0870
23 Denisa BezděkováDenisa Bezděková 02 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0839
24 Daniela GronovskáDaniela Gronovská 03 FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 0825
25 Michaela UnzeitigováMichaela Unzeitigová 02 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0775
26 Daniela ŠevčíkováDaniela Ševčíková 02 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 0770
27 Veronika SzabóVeronika Szabó 03 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0757
28 Veronika MáčalováVeronika Máčalová 04 ZŠ Dr. Hrubého, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého, Šternberk 0736
29 Nela HanzelováNela Hanzelová 04 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 0678
30 Tereza ŠkodováTereza Škodová 03 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 0662
31 Karina JurníkováKarina Jurníková 03 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 0634
32 Hana MachovskáHana Machovská 02 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0623
33 Markéta ŽalioMarkéta Žalio 02 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0620
34 Alena MerhautováAlena Merhautová 04 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0618
35 Aneta DidykováAneta Didyková 03 ZŠ a MŠ DemlovaZŠ a MŠ Demlova 0595
36 Eliška NavrátilováEliška Navrátilová 03 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0585
37 Lucie HrabskáLucie Hrabská 04 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0549
38 Lucie FerbasováLucie Ferbasová 04 ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková... 0516
39 Natálie DohnalováNatálie Dohnalová 02 ZŠ Dr. Hrubého, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého, Šternberk 0514
40 Michaela KubešováMichaela Kubešová 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0512
41 Barbora HéžováBarbora Héžová 03 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0489
42 Klára KlonováKlára Klonová 04 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0476
43 Zuzana CalábkováZuzana Calábková 03 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0470
44 Irena MoničováIrena Moničová 03 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0443
45 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 03 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0441
46 Jana NovákováJana Nováková 03 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 0435
47 Anna ŠebíkováAnna Šebíková 02 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 0429
48 Kateřina ŠlížkováKateřina Šlížková 03 ZŠ a MŠ DemlovaZŠ a MŠ Demlova 0428
49 Gabriela PechováGabriela Pechová 03 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 0421
50 Tereza KoupilováTereza Koupilová 03 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0418
51 Martina DostálováMartina Dostálová 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0410
52 Elen ČtvrtlíkováElen Čtvrtlíková 03 ZŠ Dr. Hrubého, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého, Šternberk 0404
53 Kateřina TesaříkováKateřina Tesaříková 04 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 0399
54 Denisa BartoškováDenisa Bartošková 04 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 0397
55 Markéta RůžkováMarkéta Růžková 03 ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková... 0390
56 Marie PátkováMarie Pátková 04 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 0389
57 Lucie KvízdalskáLucie Kvízdalská 04 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 0375
58 Simona BlahováSimona Blahová 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0373
59 Vendula VláčilováVendula Vláčilová 04 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 0372
60 Adriana DobešováAdriana Dobešová 04 ZŠ a MŠ DemlovaZŠ a MŠ Demlova 0370
61 Jana MarečkováJana Marečková 03 ZŠ Dr. Hrubého, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého, Šternberk 0368
62 Eliška MádrováEliška Mádrová 03 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 0354
63 Eliška StřítezskáEliška Střítezská 04 ZŠ Dr. Hrubého, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého, Šternberk 0350
64 Kateřina HlochováKateřina Hlochová 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0340
65 Nikola KolečářováNikola Kolečářová 03 ZŠ a MŠ DemlovaZŠ a MŠ Demlova 0335
66 Martina KuchrýkováMartina Kuchrýková 03 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 0334
67 Lucie BernatováLucie Bernatová 03 ZŠ a MŠ LutínZŠ a MŠ Lutín 0331
68 Eva ŠinclováEva Šinclová 04 ZŠ a MŠ DemlovaZŠ a MŠ Demlova 0324
69 Alena VachutkováAlena Vachutková 02 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 0322
70 Natálie StroupkováNatálie Stroupková 04 ZŠ a MŠ DemlovaZŠ a MŠ Demlova 0314
71 Simona PrchalováSimona Prchalová 04 ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková... 0312
72 Veronika HellusováVeronika Hellusová 02 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0302
73 Markéta ŠkodováMarkéta Škodová 04 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 0267
74 Aneta SvobodováAneta Svobodová 03 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0250
75 Kateřina ChromcováKateřina Chromcová 03 FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 0245
76 Adéla JančíkováAdéla Jančíková 03 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 0244
77 Sára VlčkováSára Vlčková 02 FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 0239
78 Dominika ŠimíkováDominika Šimíková 04 ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková... 0153
79 Marcela BurešováMarcela Burešová 03 ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Tršice, příspěvková... 0119
80 Kristina GrebenKristina Greben 02 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0017
81 Jana FojtíkováJana Fojtíková 03 FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 0000
Klára HradilováKlára Hradilová 03 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 0775
Alena LevkováAlena Levková 04 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0512
Julie TraplováJulie Traplová 04 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 0389
Anežka SoukeníkováAnežka Soukeníková 02 ZŠ Dr. Hrubého, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého, Šternberk 0350
Monika KuchrýkováMonika Kuchrýková 02 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 0312
Michaela VeseláMichaela Veselá 02 ZŠ a MŠ DemlovaZŠ a MŠ Demlova 0312
Celkem 87 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Eliška ZelováEliška Zelová 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1566
2 Amálie TandlerováAmálie Tandlerová 05 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 1320
3 Eliška BráblíkováEliška Bráblíková 05 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 1251
4 Gabriela BegováGabriela Begová 05 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 1196
5 Barbora KuncováBarbora Kuncová 06 ZŠ Dr. Hrubého, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého, Šternberk 1190
6 Barbora StěpánováBarbora Stěpánová 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 1141
7 Julie PoláškováJulie Polášková 05 FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 1135
8 Klára VlčkováKlára Vlčková 05 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 1039
9 Sára SýkorováSára Sýkorová 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 0965
10 Veronika FoukalováVeronika Foukalová 05 Zš a Mš Aloise Štěpánka DolanyZš a Mš Aloise Štěpánka Dolany 0948
11 Eliška FialováEliška Fialová 06 FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 0938
12 Adéla HaníkováAdéla Haníková 05 ZŠ a MŠ DemlovaZŠ a MŠ Demlova 0932
13 Karolína NeuheuserováKarolína Neuheuserová 05 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 0908
14 Amálie TandlerováAmálie Tandlerová 05 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 0876
15 Aneta PoláškováAneta Polášková 05 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0873
16 Magdalena KuncováMagdalena Kuncová 05 FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 0838
17 Marie AndrlováMarie Andrlová 05 Zš a Mš Aloise Štěpánka DolanyZš a Mš Aloise Štěpánka Dolany 0815
18 Kristýna SměláKristýna Smělá 05 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0786
19 Lenka PetříkováLenka Petříková 05 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0779
20 Vendula VoldánováVendula Voldánová 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0774
21 Helena ŠmídováHelena Šmídová 06 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0767
22 Jana RyšaváJana Ryšavá 05 ZŠ a MŠ DemlovaZŠ a MŠ Demlova 0736
23 Erika VondráčkováErika Vondráčková 06 ZŠ a MŠ DemlovaZŠ a MŠ Demlova 0722
24 Aneta ŠvábeníkováAneta Švábeníková 06 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 0715
25 Viktorie HedováViktorie Hedová 05 Zš a Mš Aloise Štěpánka DolanyZš a Mš Aloise Štěpánka Dolany 0714
26 Eliška HrudníkováEliška Hrudníková 05 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 0712
27 Sára Megan QuinnSára Megan Quinn 05 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 0697
28 Klára ŠťastnáKlára Šťastná 05 ZŠ a MŠ Nedvědova OlomoucZŠ a MŠ Nedvědova Olomouc 0693
29 Anežka DudováAnežka Dudová 06 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0661
30 Anna ŽídkováAnna Žídková 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0646
31 Eva BorůvkováEva Borůvková 06 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0645
32 Agáta CoufalováAgáta Coufalová 05 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0644
33 Veronika HalováVeronika Halová 05 ZŠ a MŠ Nedvědova OlomoucZŠ a MŠ Nedvědova Olomouc 0633
34 kamila Holubcovákamila Holubcová 06 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 0632
35 Adéla KučerováAdéla Kučerová 06 ZŠ Dr. Hrubého, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého, Šternberk 0629
36 Peřinová TerezaPeřinová Tereza 05 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 0614
37 Lucie HofhanslováLucie Hofhanslová 05 ZŠ Dr. Hrubého, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého, Šternberk 0607
38 Kristýna IndrákováKristýna Indráková 06 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 0601
39 Zuzana PolesováZuzana Polesová 06 ZŠ a MŠ DemlovaZŠ a MŠ Demlova 0542
40 Barbora ŠiškováBarbora Šišková 06 ZŠ a MŠ DemlovaZŠ a MŠ Demlova 0532
41 Nela HájkováNela Hájková 05 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 0518
42 Vivien PrečanováVivien Prečanová 05 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0507
43 Žaneta MalúšováŽaneta Malúšová 05 Zš a Mš Aloise Štěpánka DolanyZš a Mš Aloise Štěpánka Dolany 0504
44 Natálie MlčochováNatálie Mlčochová 06 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0478
45 Petra MarešováPetra Marešová 05 FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 0451
46 Natálie ŠtolfováNatálie Štolfová 06 FZŠ Olomouc, Hálkova 4FZŠ Olomouc, Hálkova 4 0440
47 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 05 ZŠ Dr. Hrubého, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého, Šternberk 0439
48 Karolína VlčkováKarolína Vlčková 05 ZŠ Dr. Hrubého, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého, Šternberk 0417
49 Anna ŽídkováAnna Žídková 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0412
50 Lucie KopeckáLucie Kopecká 05 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0410
51 Simona FilipováSimona Filipová 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0389
52 Kristýna DědíkováKristýna Dědíková 06 ZŠ a MŠ Nedvědova OlomoucZŠ a MŠ Nedvědova Olomouc 0375
53 Tereza SchindlerováTereza Schindlerová 05 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 0365
54 Alžběta HájkováAlžběta Hájková 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0364
55 Emma SléžkováEmma Sléžková 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 0356
56 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 0351
57 Veronika HorvátováVeronika Horvátová 05 ZŠ a MŠ Nedvědova OlomoucZŠ a MŠ Nedvědova Olomouc 0336
58 Eliška PrchlíkováEliška Prchlíková 06 ZŠ Dr. Hrubého, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého, Šternberk 0333
59 Kristýna TomanováKristýna Tomanová 05 Zš a Mš Aloise Štěpánka DolanyZš a Mš Aloise Štěpánka Dolany 0322
60 Beata StavělováBeata Stavělová 05 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0312
61 Terezie DubováTerezie Dubová 05 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0298
62 Lucie KutinováLucie Kutinová 05 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0287
63 Vendula HrabalováVendula Hrabalová 05 Zš a Mš Aloise Štěpánka DolanyZš a Mš Aloise Štěpánka Dolany 0275
64 Anežka TicháAnežka Tichá 06 FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 0269
65 Gabriela PlacháGabriela Plachá 05 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0267
66 Karolína VeseláKarolína Veselá 05 Zš a Mš Aloise Štěpánka DolanyZš a Mš Aloise Štěpánka Dolany 0253
67 Nikola VečeřováNikola Večeřová 05 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0234
68 Markéta HrabalíkováMarkéta Hrabalíková 05 ZŠ a MŠ DemlovaZŠ a MŠ Demlova 0229
69 Karolína KubošováKarolína Kubošová 06 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 0223
70 Adéla ZelníčkováAdéla Zelníčková 05 FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 0218
71 Aneta RoušalováAneta Roušalová 05 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 0212
72 Nela HabermanováNela Habermanová 06 FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 0201
73 Julie VeseláJulie Veselá 06 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0194
74 Natálie RoskolováNatálie Roskolová 05 ZŠ a MŠ Nedvědova OlomoucZŠ a MŠ Nedvědova Olomouc 0190
75 Emma ZatloukalováEmma Zatloukalová 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 0184
76 Lucie HejtmanováLucie Hejtmanová 05 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0182
77 Jana SnášelováJana Snášelová 05 ZŠ Dr. Hrubého, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého, Šternberk 0157
78 Aneta HolotíkováAneta Holotíková 06 ZŠ a MŠ Nedvědova OlomoucZŠ a MŠ Nedvědova Olomouc 0154
79 Klára RadováKlára Radová 05 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0141
MS Monika DrábkováMonika Drábková 04 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0515
Eva HoráčkováEva Horáčková 05 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 0645
Adriana ŠpitováAdriana Špitová 05 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0632
Junglingová SáraJunglingová Sára 05 Masarykova ZŠ a MŠ Velká BystřiceMasarykova ZŠ a MŠ Velká By... 0312
Ema RůžičkováEma Růžičková 05 ZŠ Olomouc, Stupkova 16ZŠ Olomouc, Stupkova 16 0275
Veronika ŠperlíkováVeronika Šperlíková 05 ZŠ a MŠ Nedvědova OlomoucZŠ a MŠ Nedvědova Olomouc 0182
Kateřina ŠporikováKateřina Šporiková 06 FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10FZŠ a MŠ Olomouc, Holečkova 10 0182
Celkem 86 závodníků