Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubice, Kategorie III

Pardubice - Městský atletický stadion (23. 4. 2018)

600 m - Ml. žákyně

(po, 23.4.2018 - 08:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza ČabanováTereza Čabanová 05 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 1 1:49.08 681.00
2 Eliška KoletováEliška Koletová 06 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško... 12 1:49.76 670.00
3 Marie JanovskáMarie Janovská 06 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951ZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 8 1:54.96 585.00
4 Kamila KohoutováKamila Kohoutová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 11 1:55.89 571.00
5 Anna Marie TargošováAnna Marie Targošová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 21 1:56.88 556.00
6 Ema FialováEma Fialová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 1:57.74 542.00
7 Tereza JedličkováTereza Jedličková 06 ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice AZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazen... 9 2:00.88 496.00
8 Markéta FriedrichováMarkéta Friedrichová 05 ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice AZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazen... 5 2:01.38 489.00
9 Elen StrnadováElen Strnadová 05 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 20 2:02.26 476.00
10 Eliška KrálováEliška Králová 06 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 15 2:04.67 442.00
11 Tereza KočíTereza Kočí 05 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 10 2:09.98 372.00
12 Kamila KusáKamila Kusá 05 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951ZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 17 2:12.20 344.00
13 Jůlie PeřinováJůlie Peřinová 05 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 19 2:13.04 334.00
14 Lada EhrenbergerováLada Ehrenbergerová 05 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 2 2:13.08 333.00
15 Ivana FarkašováIvana Farkašová 05 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 3 2:18.01 276.00
16 Daniela HořejšíDaniela Hořejší 05 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 6 2:24.43 209.00
17 Veronika WeinhauerováVeronika Weinhauerová 05 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951ZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 24 2:27.22 183.00
18 Tereza ChudáTereza Chudá 06 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 7 2:27.96 176.00
19 Marie KopáčováMarie Kopáčová 05 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško... 14 2:29.73 161.00
20 Denisa VašíškováDenisa Vašíšková 06 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško... 23 2:37.43 101.00
21 Aneta KubcováAneta Kubcová 06 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 16 2:41.08 77.00
22 Eliška ValskáEliška Valská 06 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 22 2:42.27 70.00
23 Andrea MaškováAndrea Mašková 05 ZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice AZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazen... 18 2:49.14 35.00
Patricie KolínováPatricie Kolínová 06 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 13 DNS
Celkem 24 závodníků