Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubice, Kategorie IV

Pardubice - Městský atletický stadion (24. 4. 2018)

60 m - Žáci

(út, 24.4.2018 - 08:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan RabaJan Raba 03 ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A 25 07.45 729.00
2 Jakub MrštíkJakub Mrštík 02 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 1 07.83 610.00
3 Jan StejskalJan Stejskal 02 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 2 07.90 589.00
4 Adam TrojákAdam Troják 03 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško... 32 07.93 580.00
5 Marek ŘihákMarek Řihák 03 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško... 27 07.96 571.00
6 Radek FilipiRadek Filipi 02 ZŠ a MŠ Pardubice - OhrazeniceZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice 7 08.05 545.00
7 Marek SmolařMarek Smolař 02 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 3 08.06 542.00
8 Jan ŠtěpánekJan Štěpánek 02 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 31 08.07 540.00
9 Vít KverekVít Kverek 04 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 20 08.08 537.00
10= Matěj KábeleMatěj Kábele 04 ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A 15 08.09 534.00
10= Martin KvapilMartin Kvapil 04 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951ZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 19 08.09 534.00
12 Matěj KlenkaMatěj Klenka 03 ZŠ Masarykovo náměstí Přelouč AZŠ Masarykovo náměstí Přelo... 16 08.10 531.00
13= Michal MaršíčekMichal Maršíček 02 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 22 08.11 528.00
13= Jakub HybešJakub Hybeš 02 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 13 08.11 528.00
15 Vojtěch KopřivaVojtěch Kopřiva 02 ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A 17 08.28 481.00
16 Daniel DrábekDaniel Drábek 04 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 6 08.29 478.00
17 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 03 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško... 23 08.31 473.00
18 Jakub ŘehounekJakub Řehounek 03 ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A 26 08.33 468.00
19 Jakub ŠmardaJakub Šmarda 03 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 30 08.35 462.00
20 Michal HolubMichal Holub 02 ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A 10 08.42 444.00
21 Matěj HildebrandMatěj Hildebrand 03 ZŠ a MŠ Pardubice - OhrazeniceZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice 9 08.43 441.00
22 Michal HrádekMichal Hrádek 02 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 11 08.46 434.00
23 Tomáš HrnčířTomáš Hrnčíř 03 ZŠ a MŠ Pardubice - OhrazeniceZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice 12 08.50 423.00
24 Asen IlievAsen Iliev 03 ZŠ Masarykovo náměstí Přelouč AZŠ Masarykovo náměstí Přelo... 14 08.59 401.00
25 Daniel BirčákDaniel Birčák 02 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951 AZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 5 08.60 398.00
26 Matěj ZadrobílekMatěj Zadrobílek 03 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 33 08.64 388.00
27 Michal BínaMichal Bína 04 ZŠ Masarykovo náměstí PřeloučZŠ Masarykovo náměstí Přelouč 4 08.75 362.00
28 Roman FormánekRoman Formánek 04 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 8 08.77 357.00
29 Tomáš ŠmardaTomáš Šmarda 03 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 29 08.80 350.00
30 Martin PoláčekMartin Poláček 03 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 24 08.83 343.00
31 Tadeáš SvobodaTadeáš Svoboda 04 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951 AZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 28 09.10 282.00
32 Jiří MalýJiří Malý 02 ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A 21 09.17 268.00
33 Tomáš KosíkTomáš Kosík 03 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 18 09.19 264.00
Celkem 33 závodníků

60 m - Žákyně

(út, 24.4.2018 - 07:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 03 ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A 6 08.53 692.00
2 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 1 08.57 681.00
3 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško... 7 08.62 667.00
4 Tereza VodvárkováTereza Vodvárková 03 ZŠ a MŠ Pardubice - OhrazeniceZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice 36 08.71 643.00
5 Klára KopejtkováKlára Kopejtková 04 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 18 08.76 629.00
6 Veronika BláhováVeronika Bláhová 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 2 08.81 616.00
7 Ivana FousováIvana Fousová 04 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 8 08.83 610.00
8 Jana ŠimůnkováJana Šimůnková 02 ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A 31 08.92 587.00
9 Natálie MachováNatálie Machová 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 3 08.93 584.00
10 Petra HepnarováPetra Hepnarová 04 ZŠ a MŠ Pardubice - OhrazeniceZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice 9 08.96 576.00
11 Veronika ŘehákováVeronika Řeháková 02 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 29 09.09 543.00
12 Andrea MazalováAndrea Mazalová 04 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951ZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 23 09.10 541.00
13 Natálie VašíčkováNatálie Vašíčková 03 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško... 35 09.16 526.00
14 Kateřina KnotkováKateřina Knotková 02 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 17 09.19 518.00
15= Pavlína BártováPavlína Bártová 03 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 4 09.30 492.00
15= Dagmar SkalováDagmar Skalová 02 ZŠ Masarykovo náměstí PřeloučZŠ Masarykovo náměstí Přelouč 30 09.30 492.00
17= Karolína JirákováKarolína Jiráková 04 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 13 09.31 489.00
17= Aděla KozumplíkováAděla Kozumplíková 02 ZŠ Masarykovo náměstí PřeloučZŠ Masarykovo náměstí Přelouč 19 09.31 489.00
19 Barbora KučerováBarbora Kučerová 04 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 21 09.35 480.00
20 Jana ŠtěpánkováJana Štěpánková 02 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 32 09.36 477.00
21 Adriana TopolskáAdriana Topolská 04 ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A 34 09.40 468.00
22 Natálie MinářováNatálie Minářová 04 ZŠ a MŠ Pardubice - OhrazeniceZŠ a MŠ Pardubice - Ohrazenice 24 09.42 463.00
23 Kristýna HolíkováKristýna Holíková 03 ZŠ Staňkova, PardubiceZŠ Staňkova, Pardubice 10 09.47 451.00
24 Natálie HrbkováNatálie Hrbková 02 ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A 11 09.54 435.00
25 Eliška ChýlováEliška Chýlová 04 ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A 12 09.60 422.00
26 Veronika KábrtováVeronika Kábrtová 04 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 15 09.62 417.00
27 Aneta NovotnáAneta Novotná 03 ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A 25 09.62 417.00
28 Eva PokornáEva Pokorná 04 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951ZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 26 09.63 415.00
29 Daniela TlapákováDaniela Tlapáková 02 ZŠ Pardubice - Svítkov, Školní 748ZŠ Pardubice - Svítkov, Ško... 33 09.65 411.00
30 Barbora MarečkováBarbora Marečková 04 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 22 09.78 382.00
31 Amálie KadlecováAmálie Kadlecová 03 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 16 10.37 265.00
32 Barbora JiráskováBarbora Jirásková 04 ZŠ Masarykovo náměstí PřeloučZŠ Masarykovo náměstí Přelouč 14 10.64 218.00
MS Tereza RábováTereza Rábová 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 28 10.28
MS Tereza PuchernováTereza Puchernová 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 27 08.96
MS Anita BejstováAnita Bejstová 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 5 08.79
MS Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 20 09.24
Celkem 36 závodníků