výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeň-město, Kategorie IV

Plzeň - Skvrňany (11. 5. 2018)

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 11.5.2018 - 09:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 326 Michaela FialováMichaela Fialová 04 Základní škola ChrástZákladní škola Chrást 8 2:36.20 617.00
2 344 Lucie AdámkováLucie Adámková 03 1.ZŠ Plzeň1.ZŠ Plzeň 1 2:39.57 578.00
3 335 Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 Gymnázium Luďka PikaGymnázium Luďka Pika 2 2:49.20 472.00
4 296 Natálie BabkováNatálie Babková 02 31. ZŠ Plzeň31. ZŠ Plzeň 4 2:55.41 409.00
5 297 Kateřina JiskrováKateřina Jiskrová 02 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň 12 2:56.57 398.00
6 175 Veronika BlažíčkováVeronika Blažíčková 03 31. ZŠ Plzeň31. ZŠ Plzeň 5 2:57.47 389.00
7 318 Renée JokschováRenée Jokschová 02 17. ZŠ a MŠ Plzeň17. ZŠ a MŠ Plzeň 13 2:57.61 388.00
8 328 Hana KlečkováHana Klečková 03 21.ZŠ21.ZŠ 14 3:00.98 356.00
9 322 Veronika HádkováVeronika Hádková 04 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň 9 3:00.99 356.00
10 310 Veronika ChocováVeronika Chocová 04 Základní škola ChrástZákladní škola Chrást 10 3:04.36 326.00
11 336 Viktorie KočandrlováViktorie Kočandrlová 03 Gymnázium Luďka PikaGymnázium Luďka Pika 3 3:06.18 310.00
12 331 Andrea JanečkováAndrea Janečková 02 ZŠ NezvěsticeZŠ Nezvěstice 11 3:10.91 270.00
13 465 Michaela BystřickáMichaela Bystřická 03 25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň 6 3:12.11 261.00
14 298 Anna ČertíkováAnna Čertíková 04 11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň 7 3:16.23 229.00
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (pá, 11.5.2018 - 09:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 100 Kateřina ŠkalováKateřina Škalová 03 ZŠ NezvěsticeZŠ Nezvěstice 7 2:37.75 599.00
2 466 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň 2 2:40.73 565.00
3 447 Karolína NyklesováKarolína Nyklesová 03 Základní škola ChrástZákladní škola Chrást 5 2:42.57 544.00
4 360 Johanka VohnoutováJohanka Vohnoutová 03 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň 13 2:50.89 454.00
5 410 Barbora MoulisováBarbora Moulisová 03 ZŠ NezvěsticeZŠ Nezvěstice 3 2:52.79 435.00
6 446 Denisa TyrováDenisa Tyrová 04 20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň 9 2:54.86 414.00
7 450 Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová 03 21.ZŠ21.ZŠ 8 2:55.57 407.00
8 370 Tereza PeštováTereza Peštová 04 11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň 6 2:56.61 397.00
9 443 Vanesa KošanováVanesa Košanová 02 21.ZŠ21.ZŠ 1 3:00.57 360.00
10 35 Veronika VencelováVeronika Vencelová 04 1.ZŠ Plzeň1.ZŠ Plzeň 11 3:04.29 326.00
11 449 Veronika NováVeronika Nová 02 31. ZŠ Plzeň31. ZŠ Plzeň 4 3:05.66 314.00
12 36 Marie VašíčkováMarie Vašíčková 03 25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň 10 3:15.40 235.00
13 467 Veronika VitákováVeronika Vitáková 04 17. ZŠ a MŠ Plzeň17. ZŠ a MŠ Plzeň 12 3:27.49 152.00
14 357 Natálie VotípkováNatálie Votípková 03 25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň 14 3:41.27 78.00
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 326 Michaela FialováMichaela Fialová 04 Základní škola ChrástZákladní škola Chrást 8 2:36.20 617.00
2 100 Kateřina ŠkalováKateřina Škalová 03 ZŠ NezvěsticeZŠ Nezvěstice 7 2:37.75 599.00
3 344 Lucie AdámkováLucie Adámková 03 1.ZŠ Plzeň1.ZŠ Plzeň 1 2:39.57 578.00
4 466 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň 2 2:40.73 565.00
5 447 Karolína NyklesováKarolína Nyklesová 03 Základní škola ChrástZákladní škola Chrást 5 2:42.57 544.00
6 335 Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 Gymnázium Luďka PikaGymnázium Luďka Pika 2 2:49.20 472.00
7 360 Johanka VohnoutováJohanka Vohnoutová 03 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň 13 2:50.89 454.00
8 410 Barbora MoulisováBarbora Moulisová 03 ZŠ NezvěsticeZŠ Nezvěstice 3 2:52.79 435.00
9 446 Denisa TyrováDenisa Tyrová 04 20. ZŠ Plzeň20. ZŠ Plzeň 9 2:54.86 414.00
10 296 Natálie BabkováNatálie Babková 02 31. ZŠ Plzeň31. ZŠ Plzeň 4 2:55.41 409.00
11 450 Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová 03 21.ZŠ21.ZŠ 8 2:55.57 407.00
12 297 Kateřina JiskrováKateřina Jiskrová 02 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň 12 2:56.57 398.00
13 370 Tereza PeštováTereza Peštová 04 11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň 6 2:56.61 397.00
14 175 Veronika BlažíčkováVeronika Blažíčková 03 31. ZŠ Plzeň31. ZŠ Plzeň 5 2:57.47 389.00
15 318 Renée JokschováRenée Jokschová 02 17. ZŠ a MŠ Plzeň17. ZŠ a MŠ Plzeň 13 2:57.61 388.00
16 443 Vanesa KošanováVanesa Košanová 02 21.ZŠ21.ZŠ 1 3:00.57 360.00
17 328 Hana KlečkováHana Klečková 03 21.ZŠ21.ZŠ 14 3:00.98 356.00
18 322 Veronika HádkováVeronika Hádková 04 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň 9 3:00.99 356.00
19 35 Veronika VencelováVeronika Vencelová 04 1.ZŠ Plzeň1.ZŠ Plzeň 11 3:04.29 326.00
20 310 Veronika ChocováVeronika Chocová 04 Základní škola ChrástZákladní škola Chrást 10 3:04.36 326.00
21 449 Veronika NováVeronika Nová 02 31. ZŠ Plzeň31. ZŠ Plzeň 4 3:05.66 314.00
22 336 Viktorie KočandrlováViktorie Kočandrlová 03 Gymnázium Luďka PikaGymnázium Luďka Pika 3 3:06.18 310.00
23 331 Andrea JanečkováAndrea Janečková 02 ZŠ NezvěsticeZŠ Nezvěstice 11 3:10.91 270.00
24 465 Michaela BystřickáMichaela Bystřická 03 25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň 6 3:12.11 261.00
25 36 Marie VašíčkováMarie Vašíčková 03 25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň 10 3:15.40 235.00
26 298 Anna ČertíkováAnna Čertíková 04 11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň 7 3:16.23 229.00
27 467 Veronika VitákováVeronika Vitáková 04 17. ZŠ a MŠ Plzeň17. ZŠ a MŠ Plzeň 12 3:27.49 152.00
28 357 Natálie VotípkováNatálie Votípková 03 25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň 14 3:41.27 78.00