Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - východ, Kategorie III a IV

Stará Boleslav (9. 5. 2018)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 9.5.2018 - 09:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ladislav VerfelLadislav Verfel
ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
05 59.11 0.0 386.00
2 Tomáš VašátkoTomáš Vašátko
ZS Na Výsluní 1750, Brandýs nad LabemZS Na Výsluní 1750, Brandýs...
05 58.01 0.0 376.00
3 Miroslav DejmekMiroslav Dejmek
ZS Na Výsluní 1750, Brandýs nad LabemZS Na Výsluní 1750, Brandýs...
05 52.78 0.0 331.00
4 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara
06 49.22 0.0 301.00
5 Dan ŠmejkalDan Šmejkal
ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
05 47.71 0.0 288.00
6 Matyáš NedvědMatyáš Nedvěd
ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy
05 47.43 0.0 286.00
7 Lukáš MelicharLukáš Melichar
ZŠ Vítězslava Hálka Odolena VodaZŠ Vítězslava Hálka Odolena...
06 47.12 0.0 283.00
8 David PotůčekDavid Potůček
ZŠ Vítězslava Hálka Odolena VodaZŠ Vítězslava Hálka Odolena...
05 46.43 0.0 278.00
9 Tomáš VrbaTomáš Vrba
ZŠ Komenského, ČelákoviceZŠ Komenského, Čelákovice
05 44.98 0.0 266.00
10 Vojtěch KotekVojtěch Kotek
ZŠ Komenského, ČelákoviceZŠ Komenského, Čelákovice
05 42.91 0.0 248.00
11 Marek PechMarek Pech
ZS Na Výsluní 1750, Brandýs nad LabemZS Na Výsluní 1750, Brandýs...
05 36.92 0.0 199.00
12 Tomáš PelikánTomáš Pelikán
ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy
06 36.36 0.0 194.00
13 Matěj KotroušMatěj Kotrouš
ZŠ Vítězslava Hálka Odolena VodaZŠ Vítězslava Hálka Odolena...
05 35.72 0.0 189.00
14 Miloš BouřilMiloš Bouřil
ZŠ Komenského, ČelákoviceZŠ Komenského, Čelákovice
05 35.59 0.0 188.00
15 Štěpán PopelkaŠtěpán Popelka
Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara
05 34.88 0.0 182.00
Martin KopeckýMartin Kopecký
ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
04 DNS 0.0
Celkem 16 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 9.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola KrálováNikola Králová
ZŠ Komenského, ČelákoviceZŠ Komenského, Čelákovice
05 46.66 0.0 438.00
2 Karolína LackováKarolína Lacková
2. ZŠ Bezručova Říčany, p. o.2. ZŠ Bezručova Říčany, p. o.
06 44.70 0.0 413.00
3 Valérie BrejchováValérie Brejchová
ZS Na Výsluní 1750, Brandýs nad LabemZS Na Výsluní 1750, Brandýs...
05 39.19 0.0 345.00
4 Soňa KhachartyanSoňa Khachartyan
ZŠ Vítězslava Hálka Odolena VodaZŠ Vítězslava Hálka Odolena...
05 39.02 0.0 343.00
5 Alice KratochvílováAlice Kratochvílová
ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
05 38.62 0.0 338.00
MS Kateřina HanákováKateřina Hanáková
ZŠ MukařovZŠ Mukařov
04 35.47 300.00
7 Rozálie FeriováRozálie Feriová
ZŠ Vítězslava Hálka Odolena VodaZŠ Vítězslava Hálka Odolena...
06 35.41 0.0 300.00
8 Adéla MurárikováAdéla Muráriková
Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara
05 33.16 0.0 273.00
MS Pavlína KrálováPavlína Králová
ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
04 30.36 239.00
10 Kristýna StránskáKristýna Stránská
ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
06 30.24 0.0 238.00
11 Alexandra KociánováAlexandra Kociánová
ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy
05 29.32 0.0 227.00
12 Veronika HozováVeronika Hozová
Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara
05 28.10 0.0 213.00
13 Eliška SvobodováEliška Svobodová
ZŠ Šestajovice AZŠ Šestajovice A
07 28.00 0.0 212.00
MS Nela TicháNela Tichá
ZŠ MukařovZŠ Mukařov
04 27.96 211.00
15 Kateřina RichterováKateřina Richterová
ZS Na Výsluní 1750, Brandýs nad LabemZS Na Výsluní 1750, Brandýs...
05 26.60 0.0 195.00
16 Kamila BombováKamila Bombová
ZŠ Šestajovice AZŠ Šestajovice A
05 24.54 0.0 172.00
17 Kristýna MňukováKristýna Mňuková
ZS Na Výsluní 1750, Brandýs nad LabemZS Na Výsluní 1750, Brandýs...
05 23.22 0.0 157.00
18 Magdaléna HeršálkováMagdaléna Heršálková
ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy
05 22.85 0.0 152.00
19 Eliška MaškováEliška Mašková
2. ZŠ Bezručova Říčany, p. o.2. ZŠ Bezručova Říčany, p. o.
06 21.65 0.0 139.00
20 Vendula VrátnáVendula Vrátná
ZŠ Komenského, ČelákoviceZŠ Komenského, Čelákovice
05 20.44 0.0 125.00
MS Tereza MoravcováTereza Moravcová
ZŠ MukařovZŠ Mukařov
04 18.66 106.00
22 Kateřina VondráčkováKateřina Vondráčková
ZŠ Vítězslava Hálka Odolena VodaZŠ Vítězslava Hálka Odolena...
05 16.80 0.0 86.00
MS Lenka FaltusováLenka Faltusová
ZŠ a MŠ NehvizdyZŠ a MŠ Nehvizdy
04 14.16 58.00
Barbora HorskáBarbora Horská
Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara
06 DNS 0.0 0.00
Celkem 24 závodníků