Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha-západ, Kategorie IV
Rudná (15. 5. 2018)vrh koulí 3kg - Žákyně
(út, 15.5.2018 - 07:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nicola LynchNicola Lynch
Sunny Canadian Internationa... |
03 | 09.97 | 0.0 | 527.00 | ||||||||||||||
2 |
Kateřina HronováKateřina Hronová
Základní škola Rudná, okres... |
03 | 09.77 | 0.0 | 514.00 | ||||||||||||||
3 |
Sára BraunováSára Braunová
Základní škola Rudná, okres... |
03 | 08.81 | 0.0 | 452.00 | ||||||||||||||
4 |
Věra SklenkováVěra Sklenková
ZŠ Dobřichovice |
03 | 08.65 | 0.0 | 441.00 | ||||||||||||||
5 |
Magdaléna TepláMagdaléna Teplá
ZŠ Průhonice |
04 | 08.64 | 0.0 | 441.00 | ||||||||||||||
Anna BeránkováAnna Beránková
ZŠ Dobřichovice |
04 | 08.05 | 0.0 | 403.00 | |||||||||||||||
6 |
Lucie JanouškováLucie Janoušková
ZŠ Černošice A |
04 | 08.05 | 0.0 | 403.00 | ||||||||||||||
7 |
Klára NeveršilováKlára Neveršilová
ZŠ a MŠ Dolní Břežany |
02 | 07.92 | 0.0 | 394.00 | ||||||||||||||
8 |
Kateřina TopinkováKateřina Topinková
ZŠ Průhonice |
04 | 07.81 | 0.0 | 387.00 | ||||||||||||||
9 |
Markéta KrčmářováMarkéta Krčmářová
ZŠ Velké Přílepy |
02 | 07.65 | 0.0 | 377.00 | ||||||||||||||
10 |
Kateřina KubováKateřina Kubová
ZŠ Velké Přílepy |
04 | 07.48 | 0.0 | 366.00 | ||||||||||||||
11 |
Anežka PapežováAnežka Papežová
ZŠ Černošice A |
03 | 07.35 | 0.0 | 357.00 | ||||||||||||||
12 |
Veronika NovotnáVeronika Novotná
ZŠ a MŠ Dolní Břežany |
03 | 07.25 | 0.0 | 351.00 | ||||||||||||||
13 |
Lucia ŠkodováLucia Škodová
Základní škola Rudná, okres... |
03 | 07.20 | 0.0 | 348.00 | ||||||||||||||
14 |
Kristýna ErdováKristýna Erdová
ZŠ Hostivice |
02 | 07.13 | 0.0 | 343.00 | ||||||||||||||
15 |
Aneta KoubkováAneta Koubková
ZŠ Hostivice |
02 | 07.11 | 0.0 | 342.00 | ||||||||||||||
16 |
Anna VáclavkováAnna Václavková
ZŠ Černošice A |
03 | 07.08 | 0.0 | 340.00 | ||||||||||||||
17 |
Anna RittsteinováAnna Rittsteinová
ZŠ Vrané nad Vltavou |
04 | 06.96 | 0.0 | 332.00 | ||||||||||||||
18 |
Barbora LampírováBarbora Lampírová
ZŠ Hradištko |
04 | 06.87 | 0.0 | 327.00 | ||||||||||||||
19 |
Leontýna FořtováLeontýna Fořtová
ZŠ Řevnice |
03 | 06.85 | 0.0 | 325.00 | ||||||||||||||
20 |
Daniela KrejčováDaniela Krejčová
ZŠ Roztoky A |
04 | 06.70 | 0.0 | 316.00 | ||||||||||||||
21 |
Vendula PlazzerováVendula Plazzerová
ZŠ Dobřichovice |
03 | 06.66 | 0.0 | 313.00 | ||||||||||||||
22 |
Tereza ŽákováTereza Žáková
ZŠ a MŠ Nučice |
04 | 06.61 | 0.0 | 310.00 | ||||||||||||||
23 |
Eliška VálkováEliška Válková
ZŠ a MŠ Dolní Břežany |
02 | 06.60 | 0.0 | 309.00 | ||||||||||||||
24 |
Denisa StodolováDenisa Stodolová
ZŠ Davle |
03 | 06.57 | 0.0 | 308.00 | ||||||||||||||
25 |
Jiřina JirasováJiřina Jirasová
ZŠ Řevnice |
03 | 06.56 | 0.0 | 307.00 | ||||||||||||||
26 |
Tereza RyndzakTereza Ryndzak
ZŠ Velké Přílepy |
03 | 06.34 | 0.0 | 293.00 | ||||||||||||||
27 |
Ludmila VáňováLudmila Váňová
ZŠ Řevnice |
03 | 06.17 | 0.0 | 282.00 | ||||||||||||||
28 |
Denisa HudečkováDenisa Hudečková
ZŠ Davle |
03 | 06.12 | 0.0 | 279.00 | ||||||||||||||
29 |
Jana BurianováJana Burianová
ZŠ Hradištko |
03 | 06.11 | 0.0 | 278.00 | ||||||||||||||
30 |
Veronika SochrováVeronika Sochrová
ZŠ Hostivice |
03 | 06.10 | 0.0 | 278.00 | ||||||||||||||
31 |
Radka MyškováRadka Myšková
ZŠ Roztoky |
03 | 06.01 | 0.0 | 272.00 | ||||||||||||||
32 |
Viktorie MertováViktorie Mertová
ZŠ Vrané nad Vltavou |
04 | 05.94 | 0.0 | 267.00 | ||||||||||||||
33 |
Aneta LiršováAneta Liršová
ZŠ Vrané nad Vltavou |
04 | 05.68 | 0.0 | 251.00 | ||||||||||||||
34 |
Nicola ŠnajdrováNicola Šnajdrová
ZŠ Průhonice |
03 | 05.65 | 0.0 | 249.00 | ||||||||||||||
35 |
Vitalia RhishkoVitalia Rhishko
ZŠ Davle |
03 | 04.49 | 0.0 | 176.00 | ||||||||||||||
Celkem 36 závodníků |