Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - západ, Kategorie IV

Rudná (15. 5. 2018)

1500 m - Žáci

(út, 15.5.2018 - 09:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej TomekOndřej Tomek 02 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 5:02.4 546.00
2 Radoslav AdamecRadoslav Adamec 02 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 5:07.1 520.00
3 Jan TichýJan Tichý 03 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 5:09.8 505.00
4 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 ZŠ DobřichoviceZŠ Dobřichovice 5:10.3 502.00
5 Teodor SticzayTeodor Sticzay 02 ZŠ Černošice AZŠ Černošice A 5:12.1 492.00
6 Ondřej KalvodaOndřej Kalvoda 03 ZŠ DobřichoviceZŠ Dobřichovice 5:13.2 486.00
7 Šimon VágnerŠimon Vágner 02 ZŠ Roztoky AZŠ Roztoky A 5:15.8 472.00
8 Vojtěch GhymešiVojtěch Ghymeši 02 ZŠ HostiviceZŠ Hostivice 5:17.4 464.00
9 Marek KohoutMarek Kohout 03 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 5:19.6 452.00
10 Aleš KotrčAleš Kotrč 02 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 5:22.8 436.00
11 Matěj KubánekMatěj Kubánek 02 ZŠ RoztokyZŠ Roztoky 5:24.0 429.00
12 Jaroslav JanoušekJaroslav Janoušek 02 ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy 5:24.4 427.00
13 Zikmund BártaZikmund Bárta 03 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 5:25.1 424.00
14 Lukáš KverkaLukáš Kverka 04 ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany 5:25.5 422.00
15 Adam FišerAdam Fišer 03 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 5:25.8 420.00
16 Matthias Tom ŠafránekMatthias Tom Šafránek 03 ZŠ DobřichoviceZŠ Dobřichovice 5:26.0 419.00
17 Filip ŠtětkaFilip Štětka 04 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 5:26.3 418.00
18 Vít LisnerVít Lisner 02 ZŠ a MŠ NučiceZŠ a MŠ Nučice 5:26.5 417.00
19 Vladimír TrojnaVladimír Trojna 03 ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy 5:26.8 415.00
20 Jakub RichtárJakub Richtár 02 ZŠ HostiviceZŠ Hostivice 5:28.2 408.00
21 Viktor JanauerViktor Janauer 02 ZŠ Vrané nad VltavouZŠ Vrané nad Vltavou 5:29.5 402.00
22 Vít JurenkaVít Jurenka 03 ZŠ ČernošiceZŠ Černošice 5:30.8 395.00
23 Tomáš NeveršilTomáš Neveršil 02 ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany 5:31.4 392.00
24 Simon Saint-BonnetSimon Saint-Bonnet 04 ZŠ Velké PřílepyZŠ Velké Přílepy 5:33.3 383.00
25 Jakub ZáhořJakub Záhoř 03 ZŠ Roztoky AZŠ Roztoky A 5:33.7 381.00
26 Ondřej RandákOndřej Randák 03 ZŠ a MŠ Dolní BřežanyZŠ a MŠ Dolní Břežany 5:35.6 372.00
27 Tomáš SzaboTomáš Szabo 04 ZŠ a MŠ NučiceZŠ a MŠ Nučice 5:37.5 363.00
28 Jiří UchytilJiří Uchytil 03 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 5:38.4 359.00
29 Charvát LukášCharvát Lukáš 05 ZŠ HradištkoZŠ Hradištko 5:52.3 296.00
30 Jiří FialkaJiří Fialka 04 Sunny Canadian International SchoolSunny Canadian Internationa... 6:25.6 169.00
31 Vojtěch PaličkaVojtěch Palička 04 ZŠ ŘevniceZŠ Řevnice 6:36.6 134.00
32 Pavel ShnebergerPavel Shneberger 03 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice 7:28.2 22.00
Nikita KovshyrinNikita Kovshyrin 04 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice DNF
Jakub ŠtětkaJakub Štětka 03 ZŠ a MŠ NučiceZŠ a MŠ Nučice DNF
Maxim KlimentMaxim Kliment 04 ZŠ PrůhoniceZŠ Průhonice DNF
Celkem 35 závodníků