výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 11, Kategorie III děvčata a IV chlapci

Praha - ZŠ Jitřní (11. 5. 2018)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 11.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 65 Martin LuksMartin Luks 02 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 AZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha ... 1 07.75 634.00
2 50 Tomáš FrydrichTomáš Frydrich 04 ZŠ MendelovaZŠ Mendelova 3 08.36 460.00
3 80 Alexandr ŠimekAlexandr Šimek 03 ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 6 08.56 408.00
4 38 Muche BatbayarMuche Batbayar 03 KvětňákKvětňák 2 08.69 376.00
5 2 Viktor HejnaViktor Hejna 04 Základní škola Campanus, Praha 11 AZákladní škola Campanus, Pr... 5 09.30 241.00
13 Petr MondscheinPetr Mondschein 04 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (pá, 11.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 71 Dominik GnipDominik Gnip 03 ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 4 07.84 607.00
2 37 Petr NovákPetr Novák 02 ZŠ MendelovaZŠ Mendelova 3 08.03 551.00
3 42 Radim SirůčekRadim Sirůček 04 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 AZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha ... 5 08.05 545.00
4 67 Vladimír ŠčerbakovVladimír Ščerbakov 03 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 1 08.44 439.00
MS 6 Tomáš HolýTomáš Holý 04 Základní škola Campanus, Praha 11 AZákladní škola Campanus, Pr... 2 10.40
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (pá, 11.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Ondřej CihlaOndřej Cihla 02 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 4 07.97 568.00
2 29 Lukáš LamačLukáš Lamač 03 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 3 08.58 403.00
3 7 Zhi Qing LiZhi Qing Li 04 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 5 08.65 386.00
4 70 Jáchym EliášJáchym Eliáš 04 ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 2 08.67 381.00
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (pá, 11.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 10 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 5 07.53 703.00
2 15 Tien Hai Dang NguyenTien Hai Dang Nguyen 02 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 2 08.34 465.00
3 35 David TruongDavid Truong 03 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 3 08.60 398.00
MS 39 Šimon CaltaŠimon Calta 04 KvětňákKvětňák 4 08.92
Celkem 4 závodníků
Rozběh 05 (pá, 11.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Viet Anh NguyenViet Anh Nguyen 04 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 3 08.35 462.00
2 41 Nikolas KozurakNikolas Kozurak 04 KvětňákKvětňák 4 08.67 381.00
3 57 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 ZŠ MendelovaZŠ Mendelova 5 08.77 357.00
4 30 Matěj MarešMatěj Mareš 02 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 2 08.80 350.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 10 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 5 07.53 703.00
2 65 Martin LuksMartin Luks 02 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 AZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha ... 1 07.75 634.00
3 71 Dominik GnipDominik Gnip 03 ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 4 07.84 607.00
4 12 Ondřej CihlaOndřej Cihla 02 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 4 07.97 568.00
5 37 Petr NovákPetr Novák 02 ZŠ MendelovaZŠ Mendelova 3 08.03 551.00
6 42 Radim SirůčekRadim Sirůček 04 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 AZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha ... 5 08.05 545.00
7 15 Tien Hai Dang NguyenTien Hai Dang Nguyen 02 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 2 08.34 465.00
8 16 Viet Anh NguyenViet Anh Nguyen 04 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 3 08.35 462.00
9 50 Tomáš FrydrichTomáš Frydrich 04 ZŠ MendelovaZŠ Mendelova 3 08.36 460.00
10 67 Vladimír ŠčerbakovVladimír Ščerbakov 03 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 1 08.44 439.00
11 80 Alexandr ŠimekAlexandr Šimek 03 ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 6 08.56 408.00
12 29 Lukáš LamačLukáš Lamač 03 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 3 08.58 403.00
13 35 David TruongDavid Truong 03 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 3 08.60 398.00
14 7 Zhi Qing LiZhi Qing Li 04 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 5 08.65 386.00
15 70 Jáchym EliášJáchym Eliáš 04 ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 2 08.67 381.00
15 41 Nikolas KozurakNikolas Kozurak 04 KvětňákKvětňák 4 08.67 381.00
17 38 Muche BatbayarMuche Batbayar 03 KvětňákKvětňák 2 08.69 376.00
18 57 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 ZŠ MendelovaZŠ Mendelova 5 08.77 357.00
19 30 Matěj MarešMatěj Mareš 02 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 2 08.80 350.00
20 39 Šimon CaltaŠimon Calta 04 KvětňákKvětňák 4 08.92
21 2 Viktor HejnaViktor Hejna 04 Základní škola Campanus, Praha 11 AZákladní škola Campanus, Pr... 5 09.30 241.00
22 6 Tomáš HolýTomáš Holý 04 Základní škola Campanus, Praha 11 AZákladní škola Campanus, Pr... 2 10.40
13 Petr MondscheinPetr Mondschein 04 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 4 DNS

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 11.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 118 Simona BednářováSimona Bednářová 06 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 2 09.12 536.00
2 83 Alena HatiarováAlena Hatiarová 05 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 5 09.50 444.00
3 130 Marie ChovancováMarie Chovancová 06 ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 1 09.64 413.00
4 107 Veronika DušovskáVeronika Dušovská 05 KvětňákKvětňák 3 09.86 365.00
MS 87 Klára StudenáKlára Studená 05 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 4 09.95
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (pá, 11.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 110 Marie MandíkováMarie Mandíková 06 KvětňákKvětňák 2 09.37 475.00
2 132 Valérie NováValérie Nová 05 ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 3 09.73 393.00
3 58 Petra VětrovskáPetra Větrovská 05 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 1 09.78 382.00
4 121 Karla JanouškováKarla Janoušková 06 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 4 09.97 342.00
5 54 Nela RöselováNela Röselová 06 KvětňákKvětňák 5 10.21 295.00
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (pá, 11.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 136 Magdalena SucháMagdalena Suchá 05 ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 3 08.56 684.00
2 104 Karolína VrhelováKarolína Vrhelová 06 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 1 09.37 475.00
3 119 Kim BokettaKim Boketta 05 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 4 09.74 391.00
4 93 Linda GillováLinda Gillová 06 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 2 09.74 391.00
5 90 Karolína ŠilhánkováKarolína Šilhánková 05 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 5 10.33 272.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 136 Magdalena SucháMagdalena Suchá 05 ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 3 08.56 684.00
2 118 Simona BednářováSimona Bednářová 06 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 2 09.12 536.00
3 110 Marie MandíkováMarie Mandíková 06 KvětňákKvětňák 2 09.37 475.00
3 104 Karolína VrhelováKarolína Vrhelová 06 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 1 09.37 475.00
5 83 Alena HatiarováAlena Hatiarová 05 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 5 09.50 444.00
6 130 Marie ChovancováMarie Chovancová 06 ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 1 09.64 413.00
7 132 Valérie NováValérie Nová 05 ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 3 09.73 393.00
8 119 Kim BokettaKim Boketta 05 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 4 09.74 391.00
8 93 Linda GillováLinda Gillová 06 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 2 09.74 391.00
10 58 Petra VětrovskáPetra Větrovská 05 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 1 09.78 382.00
11 107 Veronika DušovskáVeronika Dušovská 05 KvětňákKvětňák 3 09.86 365.00
12 87 Klára StudenáKlára Studená 05 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 4 09.95
13 121 Karla JanouškováKarla Janoušková 06 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 4 09.97 342.00
14 54 Nela RöselováNela Röselová 06 KvětňákKvětňák 5 10.21 295.00
15 90 Karolína ŠilhánkováKarolína Šilhánková 05 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 5 10.33 272.00

600 m - Ml. žákyně

(pá, 11.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 58 Petra VětrovskáPetra Větrovská 05 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 12 2:05.62 429.00
2 47 Terezie BěhalováTerezie Běhalová 05 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 2 2:05.82 426.00
3 52 Dorota RážováDorota Rážová 06 ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 7 2:05.85 426.00
4 59 Veronika VráblíkováVeronika Vráblíková 06 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 13 2:06.24 421.00
5 57 Adéla ŠtěpánováAdéla Štěpánová 06 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 11 2:06.40 419.00
6 56 Emilie SmolákováEmilie Smoláková 05 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 10 2:08.64 389.00
7 48 Nicole Marie BryscejnováNicole Marie Bryscejnová 06 ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 3 2:11.46 353.00
8 54 Nela RöselováNela Röselová 06 KvětňákKvětňák 8 2:11.98 347.00
9 50 Nikola GillováNikola Gillová 06 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 5 2:14.73 314.00
10 46 Eliška AnichobrováEliška Anichobrová 05 ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 1 2:16.97 288.00
11 51 Lucie LaubeováLucie Laubeová 05 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 6 2:20.59 248.00
12 60 Daniela VydrováDaniela Vydrová 06 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 14 2:22.36 230.00
13 55 Natálie RybováNatálie Rybová 05 KvětňákKvětňák 9 3:15.22 0.00
14 49 Nikola DostálováNikola Dostálová 05 KvětňákKvětňák 4 3:15.75 0.00
61 Barbora ZemanováBarbora Zemanová 05 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 15 DNS
Celkem 15 závodníků

1500 m - Žáci

(pá, 11.5.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 37 Petr NovákPetr Novák 02 ZŠ MendelovaZŠ Mendelova 12 4:38.44 690.00
2 40 Martin RossmanMartin Rossman 02 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 15 5:01.51 551.00
3 29 Filip KoubaFilip Kouba 02 ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 5 5:02.53 545.00
4 44 Aleksej VelyhanAleksej Velyhan 03 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 19 5:06.83 521.00
5 39 Tobiáš PetrákTobiáš Petrák 03 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 14 5:08.55 511.00
6 28 Lukáš JirákLukáš Jirák 03 ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 4 5:09.87 504.00
7 33 David MandysDavid Mandys 03 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 9 5:19.29 454.00
8 45 Tomáš VeselýTomáš Veselý 04 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 20 5:23.83 430.00
9 30 Martin KulhánekMartin Kulhánek 02 KvětňákKvětňák 6 5:23.88 430.00
10 42 Radim SirůčekRadim Sirůček 04 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 17 5:27.86 410.00
11 31 Matyáš KulhavýMatyáš Kulhavý 04 KvětňákKvětňák 7 5:28.39 407.00
12 36 Ondřej NejedlýOndřej Nejedlý 03 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 11 5:33.80 381.00
13 38 Adam PavlicaAdam Pavlica 02 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 13 5:36.58 367.00
14 41 Oleg SerdyukOleg Serdyuk 03 ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 16 5:37.51 363.00
15 25 Martin BártekMartin Bártek 03 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 AZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha ... 1 5:45.97 324.00
16 26 David DalibábaDavid Dalibába 04 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 2 5:49.33 309.00
17 27 Daniil GnezdilovDaniil Gnezdilov 04 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 AZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha ... 3 5:53.26 292.00
MS 35 Adam MatějkaAdam Matějka 04 KvětňákKvětňák 10 5:46.41
43 Tomáš TychnaTomáš Tychna 03 ZŠ MendelovaZŠ Mendelova 18 DNS
32 Jindřich LučanJindřich Lučan 04 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 AZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha ... 8 DNS
Celkem 20 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 11.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 50 Frydrich, Lacko, Hradecký, Novák Frydrich, Lacko, Hradecký, Novák ZŠ MendelovaZŠ Mendelova 1 31.65 476.00
2 24 Wiener, Cihla, Nguyen, Nguyen Wiener, Cihla, Nguyen, Nguyen ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 3 32.56 415.00
3 31 Rolc, Mareš, Truong, Lamač Rolc, Mareš, Truong, Lamač ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 2 33.87 335.00
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (pá, 11.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 44 Velyhan, Mandys, Vejlupek, Heřman Velyhan, Mandys, Vejlupek, Heřman Základní škola Campanus, Praha 11 AZákladní škola Campanus, Pr... 4 32.33 430.00
2 7 Li, Hejna, Rossman, Holý Li, Hejna, Rossman, Holý Základní škola Campanus, Praha 11 AZákladní škola Campanus, Pr... 3 33.18 376.00
3 40 Coufal, Batbayar, Calta, Kulhánek Coufal, Batbayar, Calta, Kulhánek KvětňákKvětňák 2 33.77 341.00
77 Lauber, Eliáš, Gnip, Jirák Lauber, Eliáš, Gnip, Jirák ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 1 DQ
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (pá, 11.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 65 Luks, Tluka, Sirůček, Ščerbakov Luks, Tluka, Sirůček, Ščerbakov ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 AZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha ... 3 31.16 510.00
2 38 Pavlica, Nejedlý, Petrák, Pelc Pavlica, Nejedlý, Petrák, Pelc ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 2 32.61 412.00
3 75 Knobloch, Šimek, Serdyuk, Kouba Knobloch, Šimek, Serdyuk, Kouba ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 1 33.93 331.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 75 Knobloch, Šimek, Serdyuk, Kouba Knobloch, Šimek, Serdyuk, Kouba ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 1 33.93 331.00
2 31 Rolc, Mareš, Truong, Lamač Rolc, Mareš, Truong, Lamač ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 2 33.87 335.00
3 40 Coufal, Batbayar, Calta, Kulhánek Coufal, Batbayar, Calta, Kulhánek KvětňákKvětňák 2 33.77 341.00
4 7 Li, Hejna, Rossman, Holý Li, Hejna, Rossman, Holý Základní škola Campanus, Praha 11 AZákladní škola Campanus, Pr... 3 33.18 376.00
5 38 Pavlica, Nejedlý, Petrák, Pelc Pavlica, Nejedlý, Petrák, Pelc ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 2 32.61 412.00
6 24 Wiener, Cihla, Nguyen, Nguyen Wiener, Cihla, Nguyen, Nguyen ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 3 32.56 415.00
7 44 Velyhan, Mandys, Vejlupek, Heřman Velyhan, Mandys, Vejlupek, Heřman Základní škola Campanus, Praha 11 AZákladní škola Campanus, Pr... 4 32.33 430.00
8 50 Frydrich, Lacko, Hradecký, Novák Frydrich, Lacko, Hradecký, Novák ZŠ MendelovaZŠ Mendelova 1 31.65 476.00
9 65 Luks, Tluka, Sirůček, Ščerbakov Luks, Tluka, Sirůček, Ščerbakov ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 AZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha ... 3 31.16 510.00
77 Lauber, Eliáš, Gnip, Jirák Lauber, Eliáš, Gnip, Jirák ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 1 DQ

4 x 60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 11.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 119 Boketta, Bednářová, Zemanová, Jakešová Boketta, Bednářová, Zemanová, Jakešová ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 BZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha ... 1 37.23 399.00
2 126 Zápotocká, Janoušková, Nekardová, Smoláková Zápotocká, Janoušková, Nekardová, Smoláková ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 AZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha ... 2 37.60 379.00
3 104 Vrhelová, Mingalová, Spálenková, Větrovská Vrhelová, Mingalová, Spálenková, Větrovská ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 3 37.87 364.00
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (pá, 11.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 136 Suchá, Matoušů, Špirochová, Špundová Suchá, Matoušů, Špirochová, Špundová ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 3 35.65 491.00
2 54 Röselová, Dušovská, Mandíková, Rybová Röselová, Dušovská, Mandíková, Rybová KvětňákKvětňák 2 38.77 318.00
3 52 Rážová, Nová, Anichobrová, Bryscejnová Rážová, Nová, Anichobrová, Bryscejnová ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 1 39.05 304.00
Celkem 3 závodníků
Rozběh 03 (pá, 11.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 105 Wolfová, Vrhelová, Větrovská, Kačenová Wolfová, Vrhelová, Větrovská, Kačenová ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 3 37.66 375.00
2 88 Šimonová, Hatiarová, Běhalová, Štěpánová Šimonová, Hatiarová, Běhalová, Štěpánová ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 1 37.78 369.00
3 91 Uhrynovská, Studená, Vydrová, Soudková Uhrynovská, Studená, Vydrová, Soudková ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 2 39.52 281.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 91 Uhrynovská, Studená, Vydrová, Soudková Uhrynovská, Studená, Vydrová, Soudková ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 2 39.52 281.00
2 52 Rážová, Nová, Anichobrová, Bryscejnová Rážová, Nová, Anichobrová, Bryscejnová ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 1 39.05 304.00
3 54 Röselová, Dušovská, Mandíková, Rybová Röselová, Dušovská, Mandíková, Rybová KvětňákKvětňák 2 38.77 318.00
4 104 Vrhelová, Mingalová, Spálenková, Větrovská Vrhelová, Mingalová, Spálenková, Větrovská ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 3 37.87 364.00
5 88 Šimonová, Hatiarová, Běhalová, Štěpánová Šimonová, Hatiarová, Běhalová, Štěpánová ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 1 37.78 369.00
6 105 Wolfová, Vrhelová, Větrovská, Kačenová Wolfová, Vrhelová, Větrovská, Kačenová ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 3 37.66 375.00
7 126 Zápotocká, Janoušková, Nekardová, Smoláková Zápotocká, Janoušková, Nekardová, Smoláková ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 AZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha ... 2 37.60 379.00
8 119 Boketta, Bednářová, Zemanová, Jakešová Boketta, Bednářová, Zemanová, Jakešová ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 BZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha ... 1 37.23 399.00
9 136 Suchá, Matoušů, Špirochová, Špundová Suchá, Matoušů, Špirochová, Špundová ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 3 35.65 491.00

Skok vysoký - Žáci

(pá, 11.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 15 Tien Hai Dang NguyenTien Hai Dang Nguyen
ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská
02 1.55 426.00
2 54 Matyáš NosálMatyáš Nosál
ZŠ MendelovaZŠ Mendelova
03 1.50 389.00
3 22 Jiří SmrčkaJiří Smrčka
ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská
03 1.50 389.00
4 29 Lukáš LamačLukáš Lamač
ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám
03 1.50 389.00
5 49 Filip ČamekFilip Čamek
ZŠ MendelovaZŠ Mendelova
03 1.50 389.00
6 53 Daniel LackoDaniel Lacko
ZŠ MendelovaZŠ Mendelova
03 1.50 389.00
7 67 Vladimír ŠčerbakovVladimír Ščerbakov
ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11
03 1.50 389.00
8= 77 Filip LauberFilip Lauber
ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022
03 1.45 352.00
8= 18 Tobias PelcTobias Pelc
ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská
03 1.45 352.00
10 30 Martin KulhánekMartin Kulhánek
KvětňákKvětňák
02 1.40 317.00
11 27 Daniil GnezdilovDaniil Gnezdilov
ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 AZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha ...
04 1.40 317.00
12 25 Jan BartákJan Barták
ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám
03 1.40 317.00
13 28 Lukáš JirákLukáš Jirák
ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022
03 1.40 317.00
14 31 Sebastian RolcSebastian Rolc
ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám
02 1.35 283.00
15 41 Nikolas KozurakNikolas Kozurak
KvětňákKvětňák
04 1.35 283.00
16= 63 Matthias Damian KottMatthias Damian Kott
ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 AZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha ...
02 1.30 250.00
16= 2 Viktor HejnaViktor Hejna
Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr...
04 1.30 250.00
18 5 Tomáš HolýTomáš Holý
Základní škola Campanus, Praha 11 AZákladní škola Campanus, Pr...
04 0.00 0.00
MS 35 Adam MatějkaAdam Matějka
KvětňákKvětňák
04 1.30
Celkem 19 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(pá, 11.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 136 Magdalena SucháMagdalena Suchá
ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022
05 1.40 512.00
2 126 Adéla ZápotockáAdéla Zápotocká
ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11
05 1.35 460.00
3 111 Anna NepožitkováAnna Nepožitková
KvětňákKvětňák
06 1.25 359.00
4 119 Kim BokettaKim Boketta
ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11
05 1.25 359.00
5 99 Lucie MoskaljukováLucie Moskaljuková
ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám
05 1.20 312.00
6 52 Dorota RážováDorota Rážová
ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022
06 1.20 312.00
7 104 Karolína VrhelováKarolína Vrhelová
ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám
06 1.20 312.00
8 91 Anna UhrynovskáAnna Uhrynovská
ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská
05 1.15 266.00
9 105 Nikola WolfováNikola Wolfová
ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám
06 1.15 266.00
10 131 Ada MatoušůAda Matoušů
ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022
05 1.15 266.00
11 109 Jolana KrupkováJolana Krupková
KvětňákKvětňák
05 1.15 266.00
117 Daniela VlachováDaniela Vlachová
KvětňákKvětňák
05 0.00 0.00
121 Karla JanouškováKarla Janoušková
ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11
06 0.00 0.00
86 Magdalena SoudkováMagdalena Soudková
ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská
05 0.00 0.00
12 84 Lucie HrubáLucie Hrubá
ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská
06 0.00 0.00
MS 49 Nikola DostálováNikola Dostálová
KvětňákKvětňák
05 0.00
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Žáci

(pá, 11.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 12 Ondřej CihlaOndřej Cihla
ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská
02 5.30 0.0 441.00
2 10 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek
Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr...
02 5.25 0.0 431.00
3 29 Filip KoubaFilip Kouba
ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022
02 4.86 0.0 356.00
4 16 Viet Anh NguyenViet Anh Nguyen
ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská
04 4.71 0.0 328.00
5 4 Jan HeřmanJan Heřman
Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr...
03 4.66 0.0 319.00
6 54 Matyáš NosálMatyáš Nosál
ZŠ MendelovaZŠ Mendelova
03 4.58 0.0 304.00
7 31 Sebastian RolcSebastian Rolc
ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám
02 4.48 0.0 287.00
8 50 Tomáš FrydrichTomáš Frydrich
ZŠ MendelovaZŠ Mendelova
04 4.44 0.0 280.00
9 38 Muche BatbayarMuche Batbayar
KvětňákKvětňák
03 4.32 0.0 259.00
10 68 Daniel TlukaDaniel Tluka
ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 AZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha ...
04 4.28 0.0 252.00
11 24 Roman WienerRoman Wiener
ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská
02 4.21 0.0 240.00
12 63 Matthias Damian KottMatthias Damian Kott
ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 AZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha ...
02 4.20 0.0 239.00
13 31 Matyáš KulhavýMatyáš Kulhavý
KvětňákKvětňák
04 4.10 0.0 222.00
45 Tomáš VeselýTomáš Veselý
ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám
04 4.07 0.0 217.00
14 58 Štěpán RůžičkaŠtěpán Růžička
ZŠ MendelovaZŠ Mendelova
03 4.07 0.0 217.00
15 41 Oleg SerdyukOleg Serdyuk
ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022
03 3.80 0.0 174.00
16 33 David MandysDavid Mandys
Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr...
03 3.73 0.0 164.00
17 26 David DalibábaDavid Dalibába
ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám
04 3.59 0.0 143.00
MS 39 Šimon CaltaŠimon Calta
KvětňákKvětňák
04 4.02
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 11.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 83 Alena HatiarováAlena Hatiarová
ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská
05 4.03 0.0 315.00
2 118 Simona BednářováSimona Bednářová
ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11
06 3.93 0.0 292.00
3 137 Lucie ŠpirochováLucie Špirochová
ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022
05 3.78 0.0 259.00
4 108 Kateřina KaráskováKateřina Karásková
KvětňákKvětňák
05 3.77 0.0 257.00
5 107 Veronika DušovskáVeronika Dušovská
KvětňákKvětňák
05 3.75 0.0 252.00
6 61 Barbora ZemanováBarbora Zemanová
ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11
05 3.72 0.0 246.00
7 138 Magdalena ŠpundováMagdalena Špundová
ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022
05 3.59 0.0 218.00
8 99 Lucie MoskaljukováLucie Moskaljuková
ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám
05 3.50 0.0 200.00
9 59 Veronika VráblíkováVeronika Vráblíková
ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám
06 3.40 0.0 180.00
10 120 Barbora JakešováBarbora Jakešová
ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11
05 3.36 0.0 172.00
11 90 Karolína ŠilhánkováKarolína Šilhánková
ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská
05 3.22 0.0 146.00
12 130 Marie ChovancováMarie Chovancová
ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022
06 3.20 0.0 142.00
13 112 Jana OprishJana Oprish
KvětňákKvětňák
05 3.16 0.0 135.00
14 85 Kamila MaštalířováKamila Maštalířová
ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská
05 3.11 0.0 126.00
15 50 Nikola GillováNikola Gillová
ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám
06 2.93 0.0 95.00
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(pá, 11.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 52 Lukáš HrubešLukáš Hrubeš
ZŠ MendelovaZŠ Mendelova
03 12.47 0.0 635.00
2 47 Marek UhlíkMarek Uhlík
KvětňákKvětňák
02 11.72 0.0 589.00
3 77 Filip LauberFilip Lauber
ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022
03 11.38 0.0 569.00
4 65 Martin LuksMartin Luks
ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 AZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha ...
02 10.60 0.0 522.00
58 Štěpán RůžičkaŠtěpán Růžička
ZŠ MendelovaZŠ Mendelova
03 10.28 0.0 502.00
5 38 Adam PavlicaAdam Pavlica
ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská
02 10.28 0.0 502.00
6 36 Ondřej NejedlýOndřej Nejedlý
ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská
03 09.80 0.0 474.00
7 25 Jan BartákJan Barták
ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám
03 09.61 0.0 462.00
8 44 Aleksej VelyhanAleksej Velyhan
Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr...
03 09.37 0.0 448.00
9 24 Roman WienerRoman Wiener
ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská
02 09.25 0.0 441.00
10 80 Alexandr ŠimekAlexandr Šimek
ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022
03 09.21 0.0 438.00
11 51 Antonín HradeckýAntonín Hradecký
ZŠ MendelovaZŠ Mendelova
02 08.79 0.0 413.00
12 40 Marek CoufalMarek Coufal
KvětňákKvětňák
03 08.37 0.0 388.00
13 75 Jiří KnoblochJiří Knobloch
ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022
02 08.16 0.0 376.00
14 70 Jáchym EliášJáchym Eliáš
ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022
04 08.09 0.0 372.00
15 25 Martin BártekMartin Bártek
ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 AZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha ...
03 08.03 0.0 368.00
16 35 David TruongDavid Truong
ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám
03 07.99 0.0 366.00
17 68 Daniel TlukaDaniel Tluka
ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 AZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha ...
04 07.95 0.0 363.00
18 4 Jan HeřmanJan Heřman
Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr...
03 07.65 0.0 346.00
19 7 Zhi Qing LiZhi Qing Li
Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr...
04 07.39 0.0 330.00
20 30 Matěj MarešMatěj Mareš
ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám
02 07.05 0.0 310.00
Celkem 21 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Matěj MarešMatěj Mareš 02 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 0335
Lukáš LamačLukáš Lamač 03 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 0792
Petr NovákPetr Novák 02 ZŠ MendelovaZŠ Mendelova 1241
Nikolas KozurakNikolas Kozurak 04 KvětňákKvětňák 0664
Petr PlachýPetr Plachý 02 KvětňákKvětňák 0000
Tomáš HolýTomáš Holý 04 Základní škola Campanus, Praha 11 AZákladní škola Campanus, Pr... 0000
Tien Hai Dang NguyenTien Hai Dang Nguyen 02 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 1306
Viktor HejnaViktor Hejna 04 Základní škola Campanus, Praha 11 AZákladní škola Campanus, Pr... 0250
Lukas JirakLukas Jirak 03 ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 0000
Lukáš VítekLukáš Vítek 03 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 0000
Adam PeterkaAdam Peterka 03 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 0000
Petr MondscheinPetr Mondschein 04 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 0000
Minh David PhamMinh David Pham 02 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 0000
Filip LauberFilip Lauber 03 ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 0000
Marek CoufalMarek Coufal 03 KvětňákKvětňák 1088
Štěpán RůžičkaŠtěpán Růžička 03 ZŠ MendelovaZŠ Mendelova 0000
Dominik GnipDominik Gnip 03 ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 0607
David TruongDavid Truong 03 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 0764
Daniil GnezdilovDaniil Gnezdilov 04 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 AZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha ... 0317
Tobiáš PetrákTobiáš Petrák 03 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 0511
Jan BartákJan Barták 03 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 0779
Daniel LackoDaniel Lacko 03 ZŠ MendelovaZŠ Mendelova 0389
Filip ČamekFilip Čamek 03 ZŠ MendelovaZŠ Mendelova 0389
Igor HejnaIgor Hejna 04 Základní škola Campanus, Praha 11 AZákladní škola Campanus, Pr... 0000
Tobias PelcTobias Pelc 03 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 0000
Jiří SmrčkaJiří Smrčka 03 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 0389
Lukáš JirákLukáš Jirák 03 ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 0821
Tomáš JirákTomáš Jirák 03 ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 0000
Jindřich LučanJindřich Lučan 04 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 AZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha ... 0000
David DalibábaDavid Dalibába 04 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 0309
Tomáš VeselýTomáš Veselý 04 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 0647
Antonín HradeckýAntonín Hradecký 02 ZŠ MendelovaZŠ Mendelova 0000
Tomáš TychnaTomáš Tychna 03 ZŠ MendelovaZŠ Mendelova 0000
Vladimír ŠčerbakovVladimír Ščerbakov 03 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 AZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha ... 0389
Martin RossmanMartin Rossman 02 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 0551
Adam MatějkaAdam Matějka 04 KvětňákKvětňák 0000
Matouš TichýMatouš Tichý 02 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 0000
David VotočekDavid Votoček 04 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 0000
Lukáš FrantaLukáš Franta 04 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 AZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha ... 0000
Sebastian RolcSebastian Rolc 02 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 0287
Martin LacinaMartin Lacina 03 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 0000
Dominik ŠvábDominik Šváb 03 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 0000
Štěpán RůžičkaŠtěpán Růžička 03 ZŠ MendelovaZŠ Mendelova 0502
Aleksej VelyhanAleksej Velyhan 03 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 0969
Jan HeřmanJan Heřman 03 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 0665
Zhi Qing LiZhi Qing Li 04 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 0386
Lukáš HrubešLukáš Hrubeš 03 ZŠ MendelovaZŠ Mendelova 0635
David SoučekDavid Souček 02 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 0000
Marek CoufalMarek Coufal 03 KvětňákKvětňák 0388
Matyáš PecharMatyáš Pechar 02 KvětňákKvětňák 0000
Jiří KnoblochJiří Knobloch 02 ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 0000
Alexandr ŠimekAlexandr Šimek 03 ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 0846
Marcel PravdaMarcel Pravda 02 ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 0000
Martin LuksMartin Luks 02 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 AZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha ... 1156
Adam PavlicaAdam Pavlica 02 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 0502
Roman WienerRoman Wiener 02 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 0000
Filip LauberFilip Lauber 03 ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 0921
Muche BatbayarMuche Batbayar 03 KvětňákKvětňák 0635
Pavel ChromecPavel Chromec 03 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 0000
Marek UhlíkMarek Uhlík 02 KvětňákKvětňák 0589
Matyáš NosálMatyáš Nosál 03 ZŠ MendelovaZŠ Mendelova 0304
Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 1564
David MandysDavid Mandys 03 Základní škola Campanus, Praha 11Základní škola Campanus, Pr... 0000
Matyáš KulhavýMatyáš Kulhavý 04 KvětňákKvětňák 0629
Filip VernerFilip Verner 03 KvětňákKvětňák 0000
Tomáš FrydrichTomáš Frydrich 04 ZŠ MendelovaZŠ Mendelova 1216
Šimon CaltaŠimon Calta 04 KvětňákKvětňák 0000
Martin BártekMartin Bártek 03 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 AZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha ... 0692
Oleg SerdyukOleg Serdyuk 03 ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 0174
Matthias Damian KottMatthias Damian Kott 02 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 AZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha ... 0239
Tu TranTu Tran 02 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 AZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha ... 0000
Vít VyskočilVít Vyskočil 03 ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 0000
Radim SirůčekRadim Sirůček 04 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 AZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha ... 1465
Filip KoubaFilip Kouba 02 ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 1232
Ondřej CihlaOndřej Cihla 02 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 1009
Daniel TlukaDaniel Tluka 04 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 AZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha ... 0252
Viet Anh NguyenViet Anh Nguyen 04 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 0328
Tomáš HolýTomáš Holý 04 Základní škola Campanus, Praha 11 AZákladní škola Campanus, Pr... 0000
Ondřej NejedlýOndřej Nejedlý 03 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 0855
Celkem 79 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Magdalena SucháMagdalena Suchá 05 ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 1687
Kateřina KaráskováKateřina Karásková 05 KvětňákKvětňák 0257
Jana OprishJana Oprish 05 KvětňákKvětňák 0000
Tereza OčadlíkováTereza Očadlíková 06 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 0000
Barbora JakešováBarbora Jakešová 05 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 0332
Barbora ZemanováBarbora Zemanová 05 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 0246
Magdalena ŠpundováMagdalena Špundová 05 ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 0505
Lucie MoskaljukováLucie Moskaljuková 05 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 0512
Marie ChovancováMarie Chovancová 06 ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 0413
Lucie MoskaljukováLucie Moskaljuková 05 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 0601
Adéla ZápotockáAdéla Zápotocká 05 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 AZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha ... 0000
Dorota RážováDorota Rážová 06 ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 0000
Anna NovotnáAnna Novotná 05 ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 0232
Magdalena SoudkováMagdalena Soudková 05 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 0317
Daniela VydrováDaniela Vydrová 06 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 0000
Terezie BěhalováTerezie Běhalová 05 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 0678
Irena PetřinováIrena Petřinová 05 KvětňákKvětňák 0242
Natálie RybováNatálie Rybová 05 KvětňákKvětňák 0244
Lucie LaubeováLucie Laubeová 05 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 0248
Terezie NekardováTerezie Nekardová 05 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 0315
Nela KačenováNela Kačenová 06 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 0217
Monika KofránkováMonika Kofránková 05 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 0000
Eliška AnichobrováEliška Anichobrová 05 ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 0000
Nicole Marie BryscejnováNicole Marie Bryscejnová 06 ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 0353
Adéla ŠtěpánováAdéla Štěpánová 06 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 0419
Emilie SmolákováEmilie Smoláková 05 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 0389
Kamila MaštalířováKamila Maštalířová 05 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 0000
Nikola GillováNikola Gillová 06 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 0000
Valérie NováValérie Nová 05 ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 0000
Daniela MingalováDaniela Mingalová 05 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 0000
Kateřina ŠimonováKateřina Šimonová 05 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 0369
Anna UhrynovskáAnna Uhrynovská 05 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 0266
Lucie HrubáLucie Hrubá 06 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 0000
Nikola DostálováNikola Dostálová 05 KvětňákKvětňák 0000
Daniela VlachováDaniela Vlachová 05 KvětňákKvětňák 0000
Anna NepožitkováAnna Nepožitková 06 KvětňákKvětňák 0359
Adéla ZápotockáAdéla Zápotocká 05 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 0460
Kiara LaciKiara Laci 05 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 0000
Kim BokettaKim Boketta 05 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 1149
Nikola WolfováNikola Wolfová 06 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 0537
Karolína VrhelováKarolína Vrhelová 06 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 0787
Dorota RážováDorota Rážová 06 ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 0738
Jolana KrupkováJolana Krupková 05 KvětňákKvětňák 0266
Ada MatoušůAda Matoušů 05 ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 0000
Marie MandíkováMarie Mandíková 06 KvětňákKvětňák 0475
Klára StudenáKlára Studená 05 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 0000
Alena HatiarováAlena Hatiarová 05 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 0759
Karolína ŠilhánkováKarolína Šilhánková 05 ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská 0418
Eliška SemorádováEliška Semorádová 06 KvětňákKvětňák 0000
Nela RöselováNela Röselová 06 KvětňákKvětňák 0665
Simona BednářováSimona Bednářová 06 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11 0828
Lucie ŠpirochováLucie Špirochová 05 ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022 0259
Nikola SpálenkováNikola Spálenková 05 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 0000
Veronika DušovskáVeronika Dušovská 05 KvětňákKvětňák 0617
Petra VětrovskáPetra Větrovská 05 ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám 0429
Celkem 55 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(pá, 11.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 120 Barbora JakešováBarbora Jakešová
ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11
05 38.12 0.0 332.00
2 86 Magdalena SoudkováMagdalena Soudková
ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská
05 36.89 0.0 317.00
3 124 Terezie NekardováTerezie Nekardová
ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11
05 36.71 0.0 315.00
4 138 Magdalena ŠpundováMagdalena Špundová
ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022
05 34.37 0.0 287.00
5 47 Terezie BěhalováTerezie Běhalová
ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská
05 31.46 0.0 252.00
6 55 Natálie RybováNatálie Rybová
KvětňákKvětňák
05 30.78 0.0 244.00
7 113 Irena PetřinováIrena Petřinová
KvětňákKvětňák
05 30.59 0.0 242.00
8 134 Anna NovotnáAnna Novotná
ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022
05 29.72 0.0 232.00
9 108 Kateřina KaráskováKateřina Karásková
KvětňákKvětňák
05 28.51 0.0 218.00
10 96 Nela KačenováNela Kačenová
ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám
06 28.44 0.0 217.00
11 51 Lucie LaubeováLucie Laubeová
ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11
05 28.01 0.0 212.00
12 46 Eliška AnichobrováEliška Anichobrová
ZŠ Pošepného nám. 2022ZŠ Pošepného nám. 2022
05 25.00 0.0 177.00
13 105 Nikola WolfováNikola Wolfová
ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám
06 23.68 0.0 162.00
14 50 Nikola GillováNikola Gillová
ZŠ Ke KateřinkámZŠ Ke Kateřinkám
06 23.44 0.0 159.00
15 91 Anna UhrynovskáAnna Uhrynovská
ZŠ DonovalskáZŠ Donovalská
05 22.18 0.0 145.00
Celkem 15 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Základní škola Campanus, Praha 11{8} 1564
2 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11{8} 1465
3 ZŠ Donovalská{8} 1306
4 ZŠ Mendelova{8} 1241
5 ZŠ Pošepného nám. 2022{8} 1232
6 ZŠ Mendelova{8} 1216
7 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11{8} 1156
8 Květňák{8} 1088
9 ZŠ Donovalská{8} 1009
10 Základní škola Campanus, Praha 11{8} 969
11 ZŠ Pošepného nám. 2022{8} 921
12 ZŠ Donovalská{8} 855
13 ZŠ Pošepného nám. 2022{8} 846
14 ZŠ Pošepného nám. 2022{8} 821
15 ZŠ Ke Kateřinkám{8} 792
16 ZŠ Ke Kateřinkám{8} 779
17 ZŠ Ke Kateřinkám{8} 764
18 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11{8} 692
19 Základní škola Campanus, Praha 11{8} 665
20 Květňák{8} 664
21 ZŠ Ke Kateřinkám{8} 647
22 ZŠ Mendelova{8} 635
22 Květňák{8} 635
24 Květňák{8} 629
25 ZŠ Pošepného nám. 2022{8} 607
26 Květňák{8} 589
27 Základní škola Campanus, Praha 11{8} 551
28 ZŠ Donovalská{8} 511
29 ZŠ Donovalská{8} 502
29 ZŠ Mendelova{8} 502
31 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11{8} 389
31 ZŠ Mendelova{8} 389
31 ZŠ Mendelova{8} 389
31 ZŠ Donovalská{8} 389
35 Květňák{8} 388
36 Základní škola Campanus, Praha 11{8} 386
37 ZŠ Ke Kateřinkám{8} 335
38 ZŠ Donovalská{8} 328
39 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11{8} 317
40 ZŠ Ke Kateřinkám{8} 309
41 ZŠ Mendelova{8} 304
42 ZŠ Ke Kateřinkám{8} 287
43 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11{8} 252
44 Základní škola Campanus, Praha 11{8} 250
45 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11{8} 239
46 ZŠ Pošepného nám. 2022{8} 174
47 Květňák{8} 0
47 ZŠ Ke Kateřinkám{8} 0
47 Květňák{8} 0
47 Základní škola Campanus, Praha 11{8} 0
47 ZŠ Ke Kateřinkám{8} 0
47 ZŠ Ke Kateřinkám{8} 0
47 ZŠ Mendelova{8} 0
47 ZŠ Mendelova{8} 0
47 Květňák{8} 0
47 ZŠ Pošepného nám. 2022{8} 0
47 ZŠ Ke Kateřinkám{8} 0
47 ZŠ Donovalská{8} 0
47 ZŠ Pošepného nám. 2022{8} 0
47 ZŠ Pošepného nám. 2022{8} 0
47 ZŠ Donovalská{8} 0
47 ZŠ Donovalská{8} 0
47 ZŠ Donovalská{8} 0
47 ZŠ Donovalská{8} 0
47 ZŠ Pošepného nám. 2022{8} 0
47 ZŠ Mendelova{8} 0
47 Květňák{8} 0
47 Základní škola Campanus, Praha 11{8} 0
47 ZŠ Pošepného nám. 2022{8} 0
47 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11{8} 0
47 Květňák{8} 0
47 ZŠ Ke Kateřinkám{8} 0
47 ZŠ Ke Kateřinkám{8} 0
47 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11{8} 0
47 Základní škola Campanus, Praha 11{8} 0
47 ZŠ Donovalská{8} 0
47 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11{8} 0
47 ZŠ Pošepného nám. 2022{8} 0
47 Základní škola Campanus, Praha 11{8} 0
Celkem 79 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Pošepného nám. 2022{8} 1687
2 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11{8} 1149
3 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11{8} 828
4 ZŠ Ke Kateřinkám{8} 787
5 ZŠ Donovalská{8} 759
6 ZŠ Pošepného nám. 2022{8} 738
7 ZŠ Donovalská{8} 678
8 Květňák{8} 665
9 Květňák{8} 617
10 ZŠ Ke Kateřinkám{8} 601
11 ZŠ Ke Kateřinkám{8} 537
12 ZŠ Ke Kateřinkám{8} 512
13 ZŠ Pošepného nám. 2022{8} 505
14 Květňák{8} 475
15 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11{8} 460
16 ZŠ Ke Kateřinkám{8} 429
17 ZŠ Donovalská{8} 419
18 ZŠ Donovalská{8} 418
19 ZŠ Pošepného nám. 2022{8} 413
20 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11{8} 389
21 ZŠ Donovalská{8} 369
22 Květňák{8} 359
23 ZŠ Pošepného nám. 2022{8} 353
24 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11{8} 332
25 ZŠ Donovalská{8} 317
26 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11{8} 315
27 ZŠ Donovalská{8} 266
27 Květňák{8} 266
29 ZŠ Pošepného nám. 2022{8} 259
30 Květňák{8} 257
31 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11{8} 248
32 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11{8} 246
33 Květňák{8} 244
34 Květňák{8} 242
35 ZŠ Pošepného nám. 2022{8} 232
36 ZŠ Ke Kateřinkám{8} 217
37 ZŠ Ke Kateřinkám{8} 0
37 ZŠ Pošepného nám. 2022{8} 0
37 ZŠ Donovalská{8} 0
37 ZŠ Ke Kateřinkám{8} 0
37 ZŠ Pošepného nám. 2022{8} 0
37 ZŠ Ke Kateřinkám{8} 0
37 ZŠ Donovalská{8} 0
37 Květňák{8} 0
37 Květňák{8} 0
37 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11{8} 0
37 ZŠ Pošepného nám. 2022{8} 0
37 ZŠ Donovalská{8} 0
37 Květňák{8} 0
37 ZŠ Ke Kateřinkám{8} 0
37 ZŠ Ke Kateřinkám{8} 0
37 Květňák{8} 0
37 ZŠ Donovalská{8} 0
37 ZŠ Pošepného nám. 2022{8} 0
37 ZŠ s Rvj K Milíčovu, Praha 11{8} 0
Celkem 55 závodníků