výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III chlapci a IV děvčata

Praha - Jeseniova (3. 5. 2018)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Krbcová, Lucie 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1245,00
2 Pardubská, Karolína 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1198,00
3 Pašková, Monika 02 Gym. Karla Sladkovského 1153,00
4 Obrdová, Adéla 03 Gymnázium Na Pražačce 1066,00
5 Ksandrová, Alexandra 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1060,00
6 Hliňáková, Lucie 03 ZŠ Lupáčova 1047,00
7 Nová, Andrea 03 ZŠ Chmelnice 1042,00
8 Fialková, Klára 04 Gymnázium Na Pražačce 1006,00
9 Durdová, Michaela 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 980,00
10 Adéla, Trávníková 02 Gym. Karla Sladkovského 925,00
11 Justýna, Konigsmarková 02 Gym. Karla Sladkovského 924,00
12 Holečková, Veronika 03 ZŠ Lupáčova 876,00
13 Ryšavá, Barbora 04 ZŠ Lupáčova 841,00
14 Derková, Sabina 04 ZŠ Chmelnice 840,00
15 Blatný, Jáchym 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 836,00
16 Bláhová, Magdalena 02 ZŠ Chmelnice 819,00
17 Komárková, Karolína 03 ZŠ Lupáčova 818,00
18 Novotná, Kristýna 03 ZŠ a MŠ, Chelčického 43, Praha 3 A 815,00
19 Voříšková, Anna 03 Gymnázium Na Pražačce 813,00
20 Auředník, Jan 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 756,00
21 Kristýna, Šroubková 03 Gym. Karla Sladkovského 752,00
22 Štěpánková, Agáta 03 Gymnázium Na Pražačce 745,00
23 Paterová, Kristýna 04 ZŠ Chmelnice 722,00
24 Jan, Heyndrich 05 Gym. Karla Sladkovského 722,00
25 Ema, Zemanová 03 Gym. Karla Sladkovského 710,00
26 Studničný, Filip 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 675,00
27 Klára, Bábíčková 03 Gym. Karla Sladkovského 672,00
28 Veselá, Magda 03 ZŠ Lupáčova 651,00
29 Kantorová, Ema 04 ZŠ Chmelnice 644,00
30 Kristýna, Ziková 02 Gym. Karla Sladkovského 640,00
31 Gaigrová, Sofie 03 Gymnázium Na Pražačce 624,00
32 Poborská, Eliška 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 607,00
33 Jirglová, Anna 02 Gymnázium Na Pražačce 564,00
34 Horák, Matěj 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 556,00
35 Jan, Jankovský 05 Gym. Karla Sladkovského 553,00
36 Harazimová, Jitka 02 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 550,00
37 Boček, Tadeáš 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 542,00
38 Cherkezishvili, Aleksandre 05 ZŠ a MŠ, Chelčického 43, Praha 3 A 534,00
39 Kája, Nguyen 05 Gym. Karla Sladkovského 520,00
40 Nguyen Thi, Linh 02 ZŠ J.Seiferta 512,00
41 Linetová, Veronika 03 ZŠ J.Seiferta 511,00
42 Linhartová, Anna 04 Gymnázium Na Pražačce 511,00
43 Vaňková, Nikola 03 ZŠ Chmelnice 504,00
44 Červenková, Anna Marie 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 502,00
45 Longinová, Adéla 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 490,00
46 Jelínková, Kateřina 02 ZŠ a MŠ, Chelčického 43, Praha 3 A 490,00
47 Kryštof, Bendičák 05 Gym. Karla Sladkovského 489,00
48 Karasová, Anna 04 ZŠ Chmelnice 480,00
49 Galeková, Lucie 03 ZŠ J.Seiferta 474,00
50 Šmíd, Jakub 05 ZŠ Pražačka 455,00
51 Vejdovcová, Eliška 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 440,00
52 Šíma, Martin 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 433,00
53 Melč, Jan 05 ZŠ Lupáčova 432,00
54 Kaminski, Michal 05 ZŠ Lupáčova 419,00
55 Slováková, Anabela 03 ZŠ Lupáčova 411,00
56 Vajglová, Krystína 03 Gymnázium Na Pražačce 409,00
57 Panchenko, Yana 03 ZŠ Lupáčova 406,00
58 Strnadová, Anna 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 391,00
59 Bažantová, Hana 02 ZŠ Lupáčova 379,00
60 Pavinger, Jakub 06 ZŠ Lupáčova 377,00
61 Rabasová, Bronislava 03 ZŠ Chmelnice 366,00
62 Max, Tyx 05 Gym. Karla Sladkovského 331,00
63 Foltýnová, Josefýna 04 Gymnázium Na Pražačce 323,00
64 Hurdálek, Jan 06 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 321,00
65 Bischofová, Rosalie 03 ZŠ Chmelnice 316,00
66 Havlíková, Karolína 03 ZŠ Lupáčova 315,00
67 Hrušková, Natálie 03 ZŠ a MŠ, Chelčického 43, Praha 3 A 310,00
68 Hrynechko, Miroslav 05 ZŠ J.Seiferta 309,00
69 Tseperdyuk, Iryna 02 Gym. Karla Sladkovského 303,00
70 Pokorný, Alexander 06 ZŠ Lupáčova 299,00
71 Tomáš, Zhang 05 Gym. Karla Sladkovského 295,00
72 Pišková, Karolína 03 ZŠ a MŠ, Chelčického 43, Praha 3 A 293,00
73 Havlíček, Antonín 06 ZŠ Lupáčova 287,00
74 Jan, Maisner 05 Gym. Karla Sladkovského 286,00
75 Rydelová, Eliška 03 ZŠ a MŠ, Chelčického 43, Praha 3 A 273,00
76 Kindl, Ondřej 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 271,00
77 Klouda, Jonáš 06 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 266,00
78 Dan, Hátle 05 Gym. Karla Sladkovského 260,00
79 Jeřábková, Barbora 03 ZŠ J.Seiferta 256,00
80 Melč, Patrik 06 ZŠ J.Seiferta 252,00
81 Zahajský, Vítek 06 ZŠ Lupáčova 241,00
82 Šťastná, Kristýna 03 ZŠ a MŠ, Chelčického 43, Praha 3 A 240,00
83 Růžičková, Adéla 04 Gymnázium Na Pražačce 239,00
84 Dvořáková, Rozálie 03 ZŠ a MŠ, Chelčického 43, Praha 3 A 218,00
85 Vladyka, Kryštof 06 ZŠ Lupáčova 205,00
86 Habichová, Aneta 03 ZŠ a MŠ, Chelčického 43, Praha 3 A 170,00
87 Davídková, Jana 03 ZŠ a MŠ, Chelčického 43, Praha 3 A 157,00
88 Voborník, Lukáš 05 ZŠ a MŠ, Chelčického 43, Praha 3 A 156,00
89 Kolndrekaj, Ardora 03 ZŠ J.Seiferta 139,00
90 Vladyka, Ondřej 06 ZŠ Lupáčova 130,00
91 Jakub, Weis 05 Gym. Karla Sladkovského 116,00
92 Helt, Václav 05 ZŠ a MŠ, Chelčického 43, Praha 3 A 101,00
93 Dibo, Noel 06 ZŠ J.Seiferta 95,00
94 Redl, Daniel 06 ZŠ J.Seiferta 76,00
95 Jurenová, Marie 02 ZŠ Lupáčova 0,00
96 Eliášová, Lucie 02 ZŠ Lupáčova 0,00