výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III chlapci a IV děvčata

Praha - Jeseniova (3. 5. 2018)

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 3.5.2018 - 06:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jitka HarazimováJitka Harazimová
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
02 10.31 0.0 550.00
2 Adéla LonginováAdéla Longinová
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
03 09.39 0.0 490.00
3 Karolína KomárkováKarolína Komárková
ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
03 08.61 0.0 439.00
4 Anna VoříškováAnna Voříšková
Gymnázium Na PražačceGymnázium Na Pražačce
03 08.54 0.0 434.00
5 Bronislava RabasováBronislava Rabasová
ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
03 07.48 0.0 366.00
6 Kristýna NovotnáKristýna Novotná
ZŠ a MŠ, Chelčického 43, Praha 3 AZŠ a MŠ, Chelčického 43, Pr...
03 07.45 0.0 364.00
7 421 Bábíčková KláraBábíčková Klára
Gym. Karla SladkovskéhoGym. Karla Sladkovského
03 07.37 0.0 359.00
8 Veronika HolečkováVeronika Holečková
ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
03 07.12 0.0 343.00
9 Zemanová EmaZemanová Ema
Gym. Karla SladkovskéhoGym. Karla Sladkovského
03 06.95 0.0 332.00
10 Josefýna FoltýnováJosefýna Foltýnová
Gymnázium Na PražačceGymnázium Na Pražačce
04 06.81 0.0 323.00
11 605 Rosalie BischofováRosalie Bischofová
ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
03 06.70 0.0 316.00
12 Karolína HavlíkováKarolína Havlíková
ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova
03 06.68 0.0 315.00
13 Ema KantorováEma Kantorová
ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice
04 06.51 0.0 304.00
14 Iryna TseperdyukIryna Tseperdyuk
Gym. Karla SladkovskéhoGym. Karla Sladkovského
02 06.50 0.0 303.00
15 Anna JirglováAnna Jirglová
Gymnázium Na PražačceGymnázium Na Pražačce
02 06.42 0.0 298.00
16 Eliška RydelováEliška Rydelová
ZŠ a MŠ, Chelčického 43, Praha 3 AZŠ a MŠ, Chelčického 43, Pr...
03 06.03 0.0 273.00
17 Kristýna ŠťastnáKristýna Šťastná
ZŠ a MŠ, Chelčického 43, Praha 3 AZŠ a MŠ, Chelčického 43, Pr...
03 05.51 0.0 240.00
18 Ardora KolndrekajArdora Kolndrekaj
ZŠ J.SeifertaZŠ J.Seiferta
03 03.59 0.0 121.00
MS Tereza NoskováTereza Nosková
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
04 09.38
Celkem 19 závodníků