Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III chlapci a IV děvčata

Praha - Jeseniova (3. 5. 2018)

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 3.5.2018 - 05:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Auředník, Studničný, Blatný, Kindl Auředník, Studničný, Blatný, Kindl ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2 33.38 364.00
2 Cherkezishvili, Helt, Voborník, Kabát Cherkezishvili, Helt, Voborník, Kabát ZŠ a MŠ, Chelčického 43, Praha 3 AZŠ a MŠ, Chelčického 43, Pr... 3 37.90 137.00
3 Jan, Jakub, Jan, Kryštof Jan, Jakub, Jan, Kryštof Gym. Karla SladkovskéhoGym. Karla Sladkovského 1 39.27 88.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 3.5.2018 - 05:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Redl, Dibo, Melč, Hrynechko Redl, Dibo, Melč, Hrynechko ZŠ J.SeifertaZŠ J.Seiferta 1 39.50 81.00
MS Petriv, Gajdáček, Ranyak, Šmíd Petriv, Gajdáček, Ranyak, Šmíd ZŠ PražačkaZŠ Pražačka 2 36.02
Vladyka, Pavinger, Melč, Kaminski Vladyka, Pavinger, Melč, Kaminski ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova 3 DQ
Poznámky:
výběh z dráhy
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 3.5.2018 - 05:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Horák, Boček, Šíma, Klouda Horák, Boček, Šíma, Klouda ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 3 35.08 267.00
2 Kája, Tomáš, Dan, Max Kája, Tomáš, Dan, Max Gym. Karla SladkovskéhoGym. Karla Sladkovského 1 36.24 209.00
3 Pokorný, Havlíček, Zahajský, Vladyka Pokorný, Havlíček, Zahajský, Vladyka ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova 2 38.77 105.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Redl, Dibo, Melč, Hrynechko Redl, Dibo, Melč, Hrynechko ZŠ J.SeifertaZŠ J.Seiferta 1 39.50 81.00
2 Jan, Jakub, Jan, Kryštof Jan, Jakub, Jan, Kryštof Gym. Karla SladkovskéhoGym. Karla Sladkovského 1 39.27 88.00
3 Pokorný, Havlíček, Zahajský, Vladyka Pokorný, Havlíček, Zahajský, Vladyka ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova 2 38.77 105.00
4 Cherkezishvili, Helt, Voborník, Kabát Cherkezishvili, Helt, Voborník, Kabát ZŠ a MŠ, Chelčického 43, Praha 3 AZŠ a MŠ, Chelčického 43, Pr... 3 37.90 137.00
5 Kája, Tomáš, Dan, Max Kája, Tomáš, Dan, Max Gym. Karla SladkovskéhoGym. Karla Sladkovského 1 36.24 209.00
6 Petriv, Gajdáček, Ranyak, Šmíd Petriv, Gajdáček, Ranyak, Šmíd ZŠ PražačkaZŠ Pražačka 2 36.02
7 Horák, Boček, Šíma, Klouda Horák, Boček, Šíma, Klouda ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 3 35.08 267.00
8 Auředník, Studničný, Blatný, Kindl Auředník, Studničný, Blatný, Kindl ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2 33.38 364.00
Vladyka, Pavinger, Melč, Kaminski Vladyka, Pavinger, Melč, Kaminski ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova 3 DQ

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 3.5.2018 - 05:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krbcová, Strnadová, Ksandrová, Pardubská Krbcová, Strnadová, Ksandrová, Pardubská ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2 31.69 759.00
2 Gaigrová, Foltýnová, Obrdová, Štěpánková Gaigrová, Foltýnová, Obrdová, Štěpánková Gymnázium Na PražačceGymnázium Na Pražačce 3 33.75 613.00
3 Pišková, Habichová, Hrušková, Novotná Pišková, Habichová, Hrušková, Novotná ZŠ a MŠ, Chelčického 43, Praha 3 AZŠ a MŠ, Chelčického 43, Pr... 1 38.17 348.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 3.5.2018 - 05:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna, Adéla, Kristýna, Monika Kristýna, Adéla, Kristýna, Monika Gym. Karla SladkovskéhoGym. Karla Sladkovského 1 32.72 684.00
2 Hliňáková, Ryšavá, Veselá, Holečková Hliňáková, Ryšavá, Veselá, Holečková ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova 3 33.81 609.00
3 634 Bláhová, Derková, Nová, Vaňková Bláhová, Derková, Nová, Vaňková ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice 2 34.52 562.00
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 3.5.2018 - 05:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 415 Durdová, Poborská, Longinová Durdová, Poborská, Longinová ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1 33.77 612.00
2 Galeková, Linetová, Nguyen Thi, Jeřábková Galeková, Linetová, Nguyen Thi, Jeřábková ZŠ J.SeifertaZŠ J.Seiferta 2 38.56 328.00
3 601 Jelínková, Šťastná, Rydelová, Dvořáková Jelínková, Šťastná, Rydelová, Dvořáková ZŠ a MŠ, Chelčického 43, Praha 3 AZŠ a MŠ, Chelčického 43, Pr... 3 40.81 223.00
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 3.5.2018 - 05:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Paterová, Kantorová, Karasová, Bláhová Paterová, Kantorová, Karasová, Bláhová ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice 3 35.71 487.00
2 Fialková, Růžičková, Vajglová, Linhartová Fialková, Růžičková, Vajglová, Linhartová Gymnázium Na PražačceGymnázium Na Pražačce 2 35.86 478.00
3 577 Justýna, Klára, Ema, Klára Justýna, Klára, Ema, Klára Gym. Karla SladkovskéhoGym. Karla Sladkovského 1 36.60 435.00
4 608 Panchenko, Havlíková, Bažantová, Jurenová Panchenko, Havlíková, Bažantová, Jurenová ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova 4 38.54 329.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 601 Jelínková, Šťastná, Rydelová, Dvořáková Jelínková, Šťastná, Rydelová, Dvořáková ZŠ a MŠ, Chelčického 43, Praha 3 AZŠ a MŠ, Chelčického 43, Pr... 3 40.81 223.00
2 Galeková, Linetová, Nguyen Thi, Jeřábková Galeková, Linetová, Nguyen Thi, Jeřábková ZŠ J.SeifertaZŠ J.Seiferta 2 38.56 328.00
3 608 Panchenko, Havlíková, Bažantová, Jurenová Panchenko, Havlíková, Bažantová, Jurenová ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova 4 38.54 329.00
4 Pišková, Habichová, Hrušková, Novotná Pišková, Habichová, Hrušková, Novotná ZŠ a MŠ, Chelčického 43, Praha 3 AZŠ a MŠ, Chelčického 43, Pr... 1 38.17 348.00
5 577 Justýna, Klára, Ema, Klára Justýna, Klára, Ema, Klára Gym. Karla SladkovskéhoGym. Karla Sladkovského 1 36.60 435.00
6 Fialková, Růžičková, Vajglová, Linhartová Fialková, Růžičková, Vajglová, Linhartová Gymnázium Na PražačceGymnázium Na Pražačce 2 35.86 478.00
7 Paterová, Kantorová, Karasová, Bláhová Paterová, Kantorová, Karasová, Bláhová ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice 3 35.71 487.00
8 634 Bláhová, Derková, Nová, Vaňková Bláhová, Derková, Nová, Vaňková ZŠ ChmelniceZŠ Chmelnice 2 34.52 562.00
9 Hliňáková, Ryšavá, Veselá, Holečková Hliňáková, Ryšavá, Veselá, Holečková ZŠ LupáčovaZŠ Lupáčova 3 33.81 609.00
10 415 Durdová, Poborská, Longinová Durdová, Poborská, Longinová ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1 33.77 612.00
11 Gaigrová, Foltýnová, Obrdová, Štěpánková Gaigrová, Foltýnová, Obrdová, Štěpánková Gymnázium Na PražačceGymnázium Na Pražačce 3 33.75 613.00
12 Kristýna, Adéla, Kristýna, Monika Kristýna, Adéla, Kristýna, Monika Gym. Karla SladkovskéhoGym. Karla Sladkovského 1 32.72 684.00
13 Krbcová, Strnadová, Ksandrová, Pardubská Krbcová, Strnadová, Ksandrová, Pardubská ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2 31.69 759.00