výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 5, Kategorie IV

Radotín (10. 5. 2018)

Skok daleký - Žáci

(st, 9.5.2018 - 22:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktor VološinViktor Vološin
Gymnázium Christiana DoppleraGymnázium Christiana Dopplera
03 5.31 0.0 443.00
2 Martin LebedaMartin Lebeda
FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II
02 5.18 0.0 417.00
3 Martin SellnerMartin Sellner
Gymnázium Nad Kavalírkou Praha 5Gymnázium Nad Kavalírkou Pr...
03 5.03 0.0 388.00
Adam ŽákAdam Žák
FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II
02 4.85 0.0 354.00
4 Jáchym ZvelebilJáchym Zvelebil
Gymnázium Christiana DoppleraGymnázium Christiana Dopplera
03 4.85 0.0 354.00
5 Filip PazderaFilip Pazdera
ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1 AZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web...
02 4.61 0.0 310.00
6 Jakub StudeckýJakub Studecký
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
03 4.57 0.0 303.00
7 Miroslav HilšerMiroslav Hilšer
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
03 4.53 0.0 295.00
8 Václav MichálekVáclav Michálek
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
02 4.51 0.0 292.00
9 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek
Gymnázium Christiana DoppleraGymnázium Christiana Dopplera
03 4.46 0.0 283.00
10 Lukáš MelicharLukáš Melichar
ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1 AZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web...
02 4.42 0.0 276.00
11 Šimon VainerŠimon Vainer
FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II
03 4.41 0.0 274.00
12 Jiří FarkašJiří Farkaš
Gymnázium Nad Kavalírkou Praha 5Gymnázium Nad Kavalírkou Pr...
04 4.40 0.0 273.00
13 Vít ChabičovskýVít Chabičovský
Gymnázium Nad Kavalírkou Praha 5Gymnázium Nad Kavalírkou Pr...
04 4.27 0.0 250.00
14 Karel JarešKarel Jareš
ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1 AZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web...
04 3.98 0.0 203.00
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(čt, 10.5.2018 - 07:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Johana KřepelkováJohana Křepelková
Gymnázium Nad Kavalírkou Praha 5Gymnázium Nad Kavalírkou Pr...
02 4.85 0.0 519.00
2 Josefína ZachováJosefína Zachová
ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web...
03 4.25 0.0 367.00
3 Natálie FridrichováNatálie Fridrichová
Gymnázium Christiana DoppleraGymnázium Christiana Dopplera
02 4.21 0.0 357.00
4 Eva SchönováEva Schönová
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
03 4.05 0.0 319.00
5 Zuzana PšeničkováZuzana Pšeničková
Barrandov, Chaplinovo náměstíBarrandov, Chaplinovo náměstí
02 3.88 0.0 281.00
6 Barbora KotrčováBarbora Kotrčová
ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web...
04 3.86 0.0 276.00
7 Karolína TrnkováKarolína Trnková
Gymnázium Nad Kavalírkou Praha 5Gymnázium Nad Kavalírkou Pr...
04 3.73 0.0 248.00
8 Michaela BrezováMichaela Brezová
ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web...
04 3.72 0.0 246.00
Klára VojtováKlára Vojtová
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
03 3.67 0.0 235.00
9 Justýna BrownováJustýna Brownová
Gymnázium Christiana DoppleraGymnázium Christiana Dopplera
02 3.67 0.0 235.00
10 Adéla PejškováAdéla Pejšková
Barrandov, Chaplinovo náměstíBarrandov, Chaplinovo náměstí
02 3.64 0.0 229.00
11 Adéla KrskováAdéla Krsková
Barrandov, Chaplinovo náměstíBarrandov, Chaplinovo náměstí
03 3.63 0.0 227.00
12 Adéla DembowskiAdéla Dembowski
Gymnázium Christiana DoppleraGymnázium Christiana Dopplera
03 3.59 0.0 218.00
13 Johana DotzauerováJohana Dotzauerová
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
03 3.57 0.0 214.00
14 Adéla GrabmüllerováAdéla Grabmüllerová
Gymnázium Nad Kavalírkou Praha 5Gymnázium Nad Kavalírkou Pr...
03 3.34 0.0 168.00
Celkem 15 závodníků