Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 8, Kategorie III. a IV. dívky

Praha - ZŠ Burešova (3. 5. 2018)

60 m - Žákyně (Běh)

Běh (čt, 3.5.2018 - 06:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra ŠpačkováPetra Špačková 03 ZŠ ŽernoseckáZŠ Žernosecká 08.2 718.00
2 Adéla ŠimkůAdéla Šimků 03 ZŠ MAZURSKÁZŠ MAZURSKÁ 08.3 690.00
3 Anna SkálováAnna Skálová 04 ZŠ ÚstavníZŠ Ústavní 08.4 662.00
4= Kristýna KoutníkováKristýna Koutníková 04 ZŠ ÚstavníZŠ Ústavní 08.5 635.00
4= Nicole BöhmováNicole Böhmová 02 ZŠ, Praha 8, Glowackého 555ZŠ, Praha 8, Glowackého 555 08.5 635.00
6 Klára HrdličkováKlára Hrdličková 02 ZŠ Burešova, Praha 8ZŠ Burešova, Praha 8 08.6 608.00
7= Inka RonovskáInka Ronovská 03 ZŠ Bohumila HrabalaZŠ Bohumila Hrabala 08.7 582.00
7= Andrea BrunclíkováAndrea Brunclíková 03 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 08.7 582.00
9 Klára PelikánováKlára Pelikánová 04 Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah... 08.9 531.00
10= Tereza KubánkováTereza Kubánková 04 ZŠ Burešova, Praha 8ZŠ Burešova, Praha 8 09.0 506.00
10= Ariana BedoyaAriana Bedoya 03 ZŠ ŽernoseckáZŠ Žernosecká 09.0 506.00
10= Adéla SobotkováAdéla Sobotková 03 ZŠ MAZURSKÁZŠ MAZURSKÁ 09.0 506.00
13 Nikola StříbrnáNikola Stříbrná 03 ZŠ Bohumila HrabalaZŠ Bohumila Hrabala 09.1 482.00
14= Karolína KaiserováKarolína Kaiserová 04 ZŠ ÚstavníZŠ Ústavní 09.2
14= Zuzana KodetováZuzana Kodetová 04 ZŠ Bohumila HrabalaZŠ Bohumila Hrabala 09.2 458.00
16 Jana SkhvarokJana Skhvarok 04 ZŠ ÚstavníZŠ Ústavní 09.4 413.00
17= Karolína KörblerováKarolína Körblerová 03 ZŠ a MŠ Na Slovance AZŠ a MŠ Na Slovance A 09.6 369.00
17= Nelly NkomoNelly Nkomo 04 ZŠ, Praha 8, Glowackého 555ZŠ, Praha 8, Glowackého 555 09.6 369.00
19 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová 06 ZŠ MAZURSKÁZŠ MAZURSKÁ 09.8 328.00
20= Aneta DvořákováAneta Dvořáková 02 ZŠ a MŠ Na Slovance AZŠ a MŠ Na Slovance A 09.9 308.00
20= Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová 04 ZŠ Burešova, Praha 8ZŠ Burešova, Praha 8 09.9 308.00
22 Amálie SíbováAmálie Síbová 03 ZŠ Lyčkovo náměstí AZŠ Lyčkovo náměstí A 10.0 289.00
23= Vladislava KostenkoVladislava Kostenko 04 ZŠ Na Šutce , Praha 8 AZŠ Na Šutce , Praha 8 A 10.1 270.00
23= Klára ChromáKlára Chromá 02 ZŠ Lyčkovo náměstí AZŠ Lyčkovo náměstí A 10.1 270.00
25 Kristýna SmíškováKristýna Smíšková 03 ZŠ a MŠ Na Slovance AZŠ a MŠ Na Slovance A 10.2 252.00
26 Adéla HojkováAdéla Hojková 04 ZŠ Na Šutce , Praha 8 AZŠ Na Šutce , Praha 8 A 10.4 218.00
27 Kateřina VeseláKateřina Veselá 04 ZŠ, Praha 8, Glowackého 555ZŠ, Praha 8, Glowackého 555 10.5 201.00
28 Adéla FuchsováAdéla Fuchsová 02 ZŠ Lyčkovo náměstí AZŠ Lyčkovo náměstí A 10.6 185.00
29 Eliška DavidováEliška Davidová 03 ZŠ ŽernoseckáZŠ Žernosecká 12.0 28.00
Pavla NovotnáPavla Novotná 04 ZŠ Na Šutce , Praha 8 AZŠ Na Šutce , Praha 8 A 00.0
Celkem 30 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh (čt, 3.5.2018 - 06:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 ZŠ MAZURSKÁZŠ MAZURSKÁ 08.0 776.00
2= Markéta ČervnovskáMarkéta Červnovská 04 ZŠ Burešova, Praha 8ZŠ Burešova, Praha 8 08.4 662.00
2= Nela DorazinováNela Dorazinová 05 ZŠ MAZURSKÁZŠ MAZURSKÁ 08.4 662.00
4 Taisia VanidzeTaisia Vanidze 06 ZŠ, Praha 8, Glowackého 555ZŠ, Praha 8, Glowackého 555 08.7 582.00
5= Veronika VeseláVeronika Veselá 06 ZŠ a MŠ Na Slovance AZŠ a MŠ Na Slovance A 08.9 531.00
5= Barbora TalpováBarbora Talpová 04 ZŠ Lyčkovo náměstí AZŠ Lyčkovo náměstí A 08.9 531.00
5= Tereza SlámováTereza Slámová 06 ZŠ Na Šutce , Praha 8 AZŠ Na Šutce , Praha 8 A 08.9 531.00
8= Veronika ŠmídováVeronika Šmídová 05 ZŠ a MŠ Na Slovance AZŠ a MŠ Na Slovance A 09.0 506.00
8= Kateřina HandtováKateřina Handtová 05 ZŠ Lyčkovo náměstí AZŠ Lyčkovo náměstí A 09.0 506.00
10 Alžběta NěmcováAlžběta Němcová 05 Gymnázium Thomase MannaGymnázium Thomase Manna 09.1 482.00
11= Markéta ZítkováMarkéta Zítková 06 ZŠ a MŠ Na Slovance AZŠ a MŠ Na Slovance A 09.2 458.00
11= Kateřina NekvasilováKateřina Nekvasilová 05 Gymnázium Thomase MannaGymnázium Thomase Manna 09.2 458.00
11= Lucie GürtlerováLucie Gürtlerová 06 ZŠ Bohumila HrabalaZŠ Bohumila Hrabala 09.2 458.00
14 Radka HofmanováRadka Hofmanová 05 ZŠ Bohumila HrabalaZŠ Bohumila Hrabala 09.3 435.00
15 Nikol UllrichováNikol Ullrichová 06 ZŠ Bohumila HrabalaZŠ Bohumila Hrabala 09.4 413.00
16= Lucie BöhmováLucie Böhmová 05 ZŠ, Praha 8, Glowackého 555ZŠ, Praha 8, Glowackého 555 09.5 391.00
16= Yana MalykYana Malyk 05 ZŠ Burešova, Praha 8ZŠ Burešova, Praha 8 09.5 391.00
16= Sára von TsurikovSára von Tsurikov 06 Gymnázium Thomase MannaGymnázium Thomase Manna 09.5 391.00
16= Natálie GabrielováNatálie Gabrielová 04 ZŠ MAZURSKÁZŠ MAZURSKÁ 09.5 391.00
20 Johana MatějíčkováJohana Matějíčková 04 ZŠ Burešova, Praha 8ZŠ Burešova, Praha 8 09.8 328.00
21 Monika ŠkovranováMonika Škovranová 04 ZŠ Lyčkovo náměstí AZŠ Lyčkovo náměstí A 10.0 289.00
22 Eliška UrbanováEliška Urbanová 06 ZŠ Na Šutce , Praha 8 AZŠ Na Šutce , Praha 8 A 10.2 252.00
23 Anna JankováAnna Janková 06 ZŠ Na Šutce , Praha 8 AZŠ Na Šutce , Praha 8 A 10.2 252.00
MS Eliška NeprašováEliška Neprašová 06 ZŠ Na Šutce , Praha 8ZŠ Na Šutce , Praha 8 00.0
Celkem 24 závodníků