výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Semily, Kategorie III a IV - městské školy

Turnov (10. 5. 2018)
600 m - Ml. žákyně (čtvrtek, 10.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie JUNGOVÁLucie JUNGOVÁ 060511 JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA 2:04.02 451.00
2 Adéla DolenskáAdéla Dolenská 060101 Gymnázium JilemniceGymnázium Jilemnice 2:11.66 351.00
3 Martina KnoblochováMartina Knoblochová 060611 ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 2:13.10 333.00
600 m - Ml. žákyně (čtvrtek, 10.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Markéta ŠtefanováMarkéta Štefanová 050215 ZŠ a MŠ StudenecZŠ a MŠ Studenec 1:55.60 575.00
2 Šárka MatěáskováŠárka Matěásková 050101 Gymnázium JilemniceGymnázium Jilemnice 1:56.18 566.00
3 Michaela JakouběováMichaela Jakouběová 060101 ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288 2:03.34 461.00
800 m - Žákyně (čtvrtek, 10.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna KarlováAnna Karlová 030813 Gymnázium JilemniceGymnázium Jilemnice 2:40.61 566.00
2 Karolína JanatkováKarolína Janatková 030309 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 2:45.98 506.00
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 030620 ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288 2:50.41 459.00
800 m - Žákyně (čtvrtek, 10.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza SokolováTereza Sokolová 031218 ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 2:47.15 494.00
2 Antonie PitrmucováAntonie Pitrmucová 021204 Gymnázium JilemniceGymnázium Jilemnice 2:47.78 487.00
3 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 040805 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 2:53.68 426.00
1000 m - Ml. žáci (čtvrtek, 10.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan DrbolaJan Drbola 050122 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 3:16.66 510.00
2 Jan ŠtefanJan Štefan 050215 ZŠ a MŠ StudenecZŠ a MŠ Studenec 3:18.45 495.00
3 Jakub SalabaJakub Salaba 060101 ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288 3:28.05 416.00
1000 m - Ml. žáci (čtvrtek, 10.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj KožnarMatěj Kožnar 050101 ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288 3:28.13 415.00
2 Jakub HermannJakub Hermann 050915 ZŠ a MŠ StudenecZŠ a MŠ Studenec 3:38.87 334.00
3 Filip SchilteFilip Schilte 070305 ZŠ Dr. F. L. Riegra SemilyZŠ Dr. F. L. Riegra Semily 3:40.30 324.00
1500 m - Žáci (čtvrtek, 10.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vít ŠtefanVít Štefan 021118 ZŠ a MŠ StudenecZŠ a MŠ Studenec 5:05.02 531.00
2 Václav SchneibergVáclav Schneiberg 021203 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 5:08.11 514.00
3 Lukáš LinkLukáš Link 021130 ZŠ a MŠ StudenecZŠ a MŠ Studenec 5:11.24 497.00
1500 m - Žáci (čtvrtek, 10.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří ČermákJiří Čermák 021006 ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 4:51.37 610.00
2 Jonáš EXNERJonáš EXNER 020808 JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA 4:55.77 584.00
3 Lukáš PaulusLukáš Paulus 020502 ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288 5:02.74 544.00