výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Semily, Kategorie III a IV - městské školy

Turnov (10. 5. 2018)

Skok vysoký - Žáci

(čt, 10.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.151.191.231.271.311.351.391.431.471.511.551.591.631.671.71 Body
1 Jakub ŠafářJakub Šafář
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
04 1.67 o---o---oooo-xoxxx 520.00
2 František ŠvandrlíkFrantišek Švandrlík
ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288
02 1.55 oooooooooxoxoxxx 426.00
3 Petr MazánekPetr Mazánek
ZŠ a MŠ StudenecZŠ a MŠ Studenec
04 1.55 ooooooooooxxoxxx 426.00
4 Leoš PreislerLeoš Preisler
ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288
03 1.51 ooooooooxxooxxx 396.00
5 Jiří MAŤÁTKOJiří MAŤÁTKO
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
03 1.51 ooooooxoxxoxooxxx 396.00
6 Jakub JunekJakub Junek
ZŠ a MŠ StudenecZŠ a MŠ Studenec
04 1.51 oooooooooxoxxx 396.00
7 Lukáš PoláchLukáš Polách
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
02 1.51 ----oooxxoxxoxoxxx 396.00
8 Jakub AndělJakub Anděl
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
03 1.47 oooooooxxoxoxxx 367.00
9= Jakub VávraJakub Vávra
ZŠ Dr. F. L. Riegra SemilyZŠ Dr. F. L. Riegra Semily
02 1.47 ooooooooxxoxxx 367.00
9= Jiří ČermákJiří Čermák
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
02 1.47 oo--ooooxxoxxx 367.00
11= David RYCHLOVSKÝDavid RYCHLOVSKÝ
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
04 1.43 ooooooxooxxx 338.00
11= Dominik BoudníkDominik Boudník
ZŠ Dr. F. L. Riegra SemilyZŠ Dr. F. L. Riegra Semily
04 1.43 ooooooxooxxx 338.00
13 Vojtěch KOLDAVojtěch KOLDA
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
03 1.43 oooxoooxxooxxx 338.00
14 Matěj ŠimůnekMatěj Šimůnek
ZŠ a MŠ StudenecZŠ a MŠ Studenec
04 1.43 oooooooxxoxxx 338.00
15 Tan Duong NguyenTan Duong Nguyen
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
03 1.43 oooooxxooxxoxxx 338.00
16 Aleš ŠádekAleš Šádek
ZŠ IO SEMILYZŠ IO SEMILY
02 1.39 ooooxoxxooxxx 310.00
17= Filip ŠimekFilip Šimek
ZŠ IO SEMILYZŠ IO SEMILY
03 1.39 oooooxoxxoxxx 310.00
17= Šimon JedličkaŠimon Jedlička
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
03 1.39 ooooxooxxoxxx 310.00
19 Michal ŘehákMichal Řehák
ZŠ Dr. F. L. Riegra SemilyZŠ Dr. F. L. Riegra Semily
03 1.35 oooxoooxxx 283.00
20 Evžen MalýEvžen Malý
ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288
03 1.31 oooxooxxx 257.00
21 Ondřej ValentaOndřej Valenta
Gymnázium JilemniceGymnázium Jilemnice
04 1.31 ooooxoxxx 257.00
22 Pavel MládekPavel Mládek
Gymnázium JilemniceGymnázium Jilemnice
04 1.31 ooxoxoxoxxx 257.00
23 Matýáš KašťákMatýáš Kašťák
Gymnázium JilemniceGymnázium Jilemnice
04 1.27 ooooxxx 231.00
24 Patrik HRUBÝPatrik HRUBÝ
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
04 1.23 oooxxx 206.00
MS Michal SmidžárMichal Smidžár
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
03 1.31
Celkem 25 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 10.5.2018 - 09:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.141.181.221.261.301.341.381.421.46 Body
1 Jan DrbolaJan Drbola
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
05 1.42 oooxxoooooxxoxxx 331.00
2 Martin SvobodaMartin Svoboda
ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288
05 1.34 ooooooxoxxx 276.00
3 David HolečekDavid Holeček
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
05 1.34 ooooxooxxoxxx 276.00
4 Tomáš KůtekTomáš Kůtek
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
05 1.30 ooooxxoxoxxx 250.00
5 Lukáš RajtmajerLukáš Rajtmajer
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
06 1.26 xxooxoxoxoxxx 225.00
6= Lukáš ErlebachLukáš Erlebach
ZŠ Dr. F. L. Riegra SemilyZŠ Dr. F. L. Riegra Semily
06 1.26 ooxxoxoxxoxxx 225.00
6= Jonáš NovotnýJonáš Novotný
ZŠ a MŠ StudenecZŠ a MŠ Studenec
05 1.26 ooxxoxoxxoxxx 225.00
8= Tomáš SuchardaTomáš Sucharda
ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288
06 1.22 ooooxxx 200.00
8= Ondřej StachOndřej Stach
Gymnázium JilemniceGymnázium Jilemnice
05 1.22 ooooxxx 200.00
10= Jan LöfflerJan Löffler
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
06 1.18 ooxxoxxx 176.00
10= Jan NOVOTNÝJan NOVOTNÝ
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
05 1.18 ooxxoxxx 176.00
12 Jakub POHOŘALÝJakub POHOŘALÝ
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
06 1.18 xooxxoxxx 176.00
13= Mikuláš JEŽEKMikuláš JEŽEK
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
05 1.14 ooxxx 153.00
13= Jan HoráčekJan Horáček
ZŠ IO SEMILYZŠ IO SEMILY
06 1.14 -oxxx 153.00
15 Jakub HorákJakub Horák
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
05 1.14 oxxoxxx 153.00
16 Lukáš JínaLukáš Jína
ZŠ Dr. F. L. Riegra SemilyZŠ Dr. F. L. Riegra Semily
05 1.10 oxxx 131.00
17= Adam HejdukAdam Hejduk
ZŠ IO SEMILYZŠ IO SEMILY
06 0.00 xxx 0.00
17= Jan StránskýJan Stránský
ZŠ Dr. F. L. Riegra SemilyZŠ Dr. F. L. Riegra Semily
07 0.00 xxx 0.00
17= Jan VANCLJan VANCL
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
05 0.00 -----xxx
Celkem 19 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(čt, 10.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.141.181.221.261.301.341.381.421.461.501.54 Body
1 Barbora BurešováBarbora Burešová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
02 1.50 ooooooooooxxoxxx 621.00
2 Aneta VinklářováAneta Vinklářová
ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288
03 1.46 ---oooooxooxxx 577.00
3 Karolína JanatkováKarolína Janatková
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
03 1.42 ooooooxoxoxoxxx 534.00
4 Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová
ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288
03 1.42 ---oooooxxoxxx 534.00
5 Denisa KarlováDenisa Karlová
ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288
03 1.38 --oooooxoxxx 491.00
6 Michaela ZamastilováMichaela Zamastilová
ZŠ IO SEMILYZŠ IO SEMILY
04 1.38 ooooooxoxoxxx 491.00
7 Liana KvětováLiana Květová
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
04 1.38 ooooooxoxxoxxx 491.00
8= Dita BartuškováDita Bartušková
ZŠ Dr. F. L. Riegra SemilyZŠ Dr. F. L. Riegra Semily
02 1.34 ooxooooxoxxx 449.00
8= Kateřina ProkůpkováKateřina Prokůpková
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
03 1.34 oooooxoxoxxx 449.00
10 Nikola HlavováNikola Hlavová
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
03 1.30 ooooooxxx 409.00
11= Ema GottstainováEma Gottstainová
Gymnázium JilemniceGymnázium Jilemnice
04 1.30 oooxooxoxxx 409.00
11= Erika LiterováErika Literová
ZŠ a MŠ StudenecZŠ a MŠ Studenec
02 1.30 ooooxoxoxxx 409.00
13 Pavlína JakubičkováPavlína Jakubičková
ZŠ IO SEMILYZŠ IO SEMILY
03 1.26 oooooxxx 369.00
14= Nikola JANATOVÁNikola JANATOVÁ
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
02 1.22 ooxooxxx 331.00
14= Anežka NOVÁKOVÁAnežka NOVÁKOVÁ
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
04 1.22 oxoooxxx 331.00
16 Vendula TaušováVendula Taušová
ZŠ a MŠ StudenecZŠ a MŠ Studenec
03 1.14 xxoxoxxxooxoxoxxx 257.00
17 Barbora NoskováBarbora Nosková
Gymnázium JilemniceGymnázium Jilemnice
04 1.14 oxxoxxx 257.00
18 Zuzana ŽigováZuzana Žigová
ZŠ Dr. F. L. Riegra SemilyZŠ Dr. F. L. Riegra Semily
03 1.10 oxxx 222.00
19 Michaela KAVANOVÁMichaela KAVANOVÁ
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
03 1.10 xoxxx 222.00
20 Amálie ŠtejfováAmálie Štejfová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
03 1.10 xxoxxxoooooxooxxx 222.00
MS Veronika FantováVeronika Fantová
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
04 1.22
MS Martina LednejováMartina Lednejová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
04 1.30
Barbora VáclavíkováBarbora Václavíková
Gymnázium JilemniceGymnázium Jilemnice
03 DNS 0.00
Celkem 23 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 10.5.2018 - 09:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.001.041.081.121.161.201.241.281.321.361.401.44 Body
1 Petra PokornáPetra Pokorná
Gymnázium JilemniceGymnázium Jilemnice
06 1.36 ooooooooooxxx 470.00
2 Linda BuštováLinda Buštová
ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288
05 1.28 ooooooooxxx 389.00
3 Dominika NožičkováDominika Nožičková
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
05 1.28 ooooooxooxxx 389.00
4= Šárka MatěáskováŠárka Matěásková
Gymnázium JilemniceGymnázium Jilemnice
05 1.24 oooooooxxx 350.00
4= Madeline KochováMadeline Kochová
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
05 1.24 oooooooxxx 350.00
6 Bibiana LukešováBibiana Lukešová
Gymnázium JilemniceGymnázium Jilemnice
06 1.24 ooooxooxoxxx 350.00
7 Emma ŽďárováEmma Žďárová
ZŠ IO SEMILYZŠ IO SEMILY
06 1.24 oooxoxoxoxoxxx 350.00
8= Michaela JakouběováMichaela Jakouběová
ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288
06 1.20 ooooooxxx 312.00
8= Sára KunertováSára Kunertová
ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288
05 1.20 ooooooxxx 312.00
10 Karolína HuřťákováKarolína Huřťáková
ZŠ a MŠ StudenecZŠ a MŠ Studenec
05 1.20 oxoooooxxx 312.00
11 Anna BuriánkováAnna Buriánková
ZŠ Dr. F. L. Riegra SemilyZŠ Dr. F. L. Riegra Semily
05 1.20 oooxxoxooxxx 312.00
12 Lucie PekárkováLucie Pekárková
ZŠ a MŠ StudenecZŠ a MŠ Studenec
05 1.20 ooooxoxoxxx 312.00
13 Nela ChristovaNela Christova
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
06 1.16 ooxoooxxx 275.00
14 Magdaléna HajdukováMagdaléna Hajduková
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
05 1.16 oooxxoxoxxx 275.00
15 Barbora HrdinováBarbora Hrdinová
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
05 1.12 ooxooxxx 239.00
16 Andrea PACHOLÍKOVÁAndrea PACHOLÍKOVÁ
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
05 1.08 oooxxx 205.00
17 Nikola HruškováNikola Hrušková
ZŠ IO SEMILYZŠ IO SEMILY
06 1.04 ooxxx 172.00
18 Natálie PREISSLEROVÁNatálie PREISSLEROVÁ
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
05 1.04 xooxxx 172.00
19 Veronika DontováVeronika Dontová
ZŠ Dr. F. L. Riegra SemilyZŠ Dr. F. L. Riegra Semily
06 1.00 oxxx 141.00
20 Nikola HačkováNikola Hačková
ZŠ IO SEMILYZŠ IO SEMILY
06 1.00 xoxxx 141.00
MS Denisa MlynárykováDenisa Mlynáryková
ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288
05 1.16
MS Kristýna UlrichováKristýna Ulrichová
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
04 1.36
MS Laura VeitováLaura Veitová
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
04 0.00
Andrea SKRBKOVÁAndrea SKRBKOVÁ
JILEMNICE HARRACHAJILEMNICE HARRACHA
05 DNS 0.00
Sandra ZonygováSandra Zonygová
ZŠ Dr. F. L. Riegra SemilyZŠ Dr. F. L. Riegra Semily
06 DNS 0.00
Celkem 25 závodníků