výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Šumperk, Kategorie III a IV

Šumperk (10. 5. 2018)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 10.5.2018 - 09:00) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan RuprichJan Ruprich 02 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 4 07.91 586.00
2 Vojtěch BalcárekVojtěch Balcárek 03 ZŠ DDM Krasohled ZábřehZŠ DDM Krasohled Zábřeh 3 08.38 454.00
3 Filip DivišFilip Diviš 03 jedničkajednička 5 08.39 452.00
4 Jakub KarásekJakub Karásek 04 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 6 08.45 436.00
5 David KutalDavid Kutal 03 ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko 1 08.59 401.00
Michal HudecMichal Hudec 03 ZŠ LibinaZŠ Libina 2 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 09:00) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ŽižkaMartin Žižka 03 jedničkajednička 1 08.17 511.00
2 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 03 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 2 08.41 447.00
3 Vojtěch MatyášVojtěch Matyáš 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 08.63 391.00
4 Vojtěch StratilVojtěch Stratil 03 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 6 08.78 354.00
5 David HabichDavid Habich 03 ZŠ DDM Krasohled ZábřehZŠ DDM Krasohled Zábřeh 3 08.85 338.00
6 Vojtěch KurucVojtěch Kuruc 03 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 5 08.97 311.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 10.5.2018 - 09:00) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KotekJiří Kotek 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 08.13 523.00
2 Jan PokornýJan Pokorný 02 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 6 08.40 449.00
3 Jan KvapilJan Kvapil 02 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 5 08.43 441.00
4 Roman SkoumalRoman Skoumal 03 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 1 08.76 359.00
5 Richard KrejčíRichard Krejčí 04 ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko 3 09.07 289.00
Tomáš MinaříkTomáš Minařík 03 jedničkajednička 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 10.5.2018 - 09:00) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David VíšekDavid Víšek 03 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 4 08.00 560.00
2 Radim VavříkRadim Vavřík 03 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 6 08.33 468.00
3 Daniel ŠtriczDaniel Štricz 02 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 2 08.34 465.00
4 Tadeáš PiterkaTadeáš Piterka 03 ZŠ Zábřeh,B. NěmcovéZŠ Zábřeh,B. Němcové 5 08.35 462.00
5 Matouš ZdráhalMatouš Zdráhal 02 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 1 08.47 431.00
6 Ondřej MusílekOndřej Musílek 02 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 3 08.51 421.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 10.5.2018 - 09:00) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BartoňJan Bartoň 03 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 4 08.03 551.00
2 Jakub VáclavíkJakub Václavík 02 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 1 08.21 500.00
3 Dušan ŠmirgDušan Šmirg 03 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 6 08.30 476.00
4 Matyáš SadilMatyáš Sadil 03 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 2 08.68 378.00
5 Jindřich PalatkaJindřich Palatka 02 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 3 09.07 289.00
6 Ondřej PražákOndřej Pražák 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 09.09 285.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 10.5.2018 - 09:00) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav NantlRostislav Nantl 02 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 2 08.01 557.00
2 Marek ElšíkMarek Elšík 03 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 3 08.12 525.00
3 Šimon PůrŠimon Půr 04 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 1 08.44 439.00
4 Jiří MarinovJiří Marinov 02 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 5 08.45 436.00
5 Jonáš PreisslerJonáš Preissler 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 6 08.93 320.00
6 Štěpán BurešŠtěpán Bureš 03 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 4 09.05 293.00
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (čt, 10.5.2018 - 09:00) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman TichýRoman Tichý 03 ZŠ LibinaZŠ Libina 1 08.04 548.00
2 Dušan NgoDušan Ngo 02 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 2 08.11 528.00
3 Daniel KlimešDaniel Klimeš 02 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 3 08.21 500.00
4 Filip OndráčekFilip Ondráček 04 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 6 08.30 476.00
5 Vojtěch DoubravskýVojtěch Doubravský 04 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 4 08.42 444.00
6 Matěj KubalíkMatěj Kubalík 03 ZŠ Zábřeh,B. NěmcovéZŠ Zábřeh,B. Němcové 5 08.82 345.00
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (čt, 10.5.2018 - 09:00) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VykoupilDaniel Vykoupil 03 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 1 08.18 509.00
2 Tomáš KlevetaTomáš Kleveta 04 ZŠ LibinaZŠ Libina 4 08.49 426.00
3 Vojtěch NádeníčekVojtěch Nádeníček 02 ZŠ Zábřeh,B. NěmcovéZŠ Zábřeh,B. Němcové 2 08.54 413.00
4 Tomáš KrejčíTomáš Krejčí 02 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 5 08.67 381.00
5 Matěj KonyarikMatěj Konyarik 03 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 3 08.69 376.00
6 Vlastimil RattayVlastimil Rattay 02 ZŠ DDM Krasohled ZábřehZŠ DDM Krasohled Zábřeh 6 08.93 320.00
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (čt, 10.5.2018 - 09:00) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MinaříkTomáš Minařík 03 jedničkajednička 3 08.64 388.00
2 Michal HudecMichal Hudec 03 ZŠ LibinaZŠ Libina 4 08.93 320.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan RuprichJan Ruprich 02 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 4 07.91 586.00
2 David VíšekDavid Víšek 03 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 4 08.00 560.00
3 Rostislav NantlRostislav Nantl 02 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 2 08.01 557.00
4 Jan BartoňJan Bartoň 03 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 4 08.03 551.00
5 Roman TichýRoman Tichý 03 ZŠ LibinaZŠ Libina 1 08.04 548.00
6 Dušan NgoDušan Ngo 02 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 2 08.11 528.00
7 Marek ElšíkMarek Elšík 03 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 3 08.12 525.00
8 Jiří KotekJiří Kotek 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 08.13 523.00
9 Martin ŽižkaMartin Žižka 03 jedničkajednička 1 08.17 511.00
10 Daniel VykoupilDaniel Vykoupil 03 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 1 08.18 509.00
11 Jakub VáclavíkJakub Václavík 02 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 1 08.21 500.00
11 Daniel KlimešDaniel Klimeš 02 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 3 08.21 500.00
13 Dušan ŠmirgDušan Šmirg 03 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 6 08.30 476.00
13 Filip OndráčekFilip Ondráček 04 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 6 08.30 476.00
15 Radim VavříkRadim Vavřík 03 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 6 08.33 468.00
16 Daniel ŠtriczDaniel Štricz 02 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 2 08.34 465.00
17 Tadeáš PiterkaTadeáš Piterka 03 ZŠ Zábřeh,B. NěmcovéZŠ Zábřeh,B. Němcové 5 08.35 462.00
18 Vojtěch BalcárekVojtěch Balcárek 03 ZŠ DDM Krasohled ZábřehZŠ DDM Krasohled Zábřeh 3 08.38 454.00
19 Filip DivišFilip Diviš 03 jedničkajednička 5 08.39 452.00
20 Jan PokornýJan Pokorný 02 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 6 08.40 449.00
21 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 03 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 2 08.41 447.00
22 Vojtěch DoubravskýVojtěch Doubravský 04 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 4 08.42 444.00
23 Jan KvapilJan Kvapil 02 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 5 08.43 441.00
24 Šimon PůrŠimon Půr 04 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 1 08.44 439.00
25 Jakub KarásekJakub Karásek 04 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 6 08.45 436.00
25 Jiří MarinovJiří Marinov 02 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 5 08.45 436.00
27 Matouš ZdráhalMatouš Zdráhal 02 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 1 08.47 431.00
28 Tomáš KlevetaTomáš Kleveta 04 ZŠ LibinaZŠ Libina 4 08.49 426.00
29 Ondřej MusílekOndřej Musílek 02 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 3 08.51 421.00
30 Vojtěch NádeníčekVojtěch Nádeníček 02 ZŠ Zábřeh,B. NěmcovéZŠ Zábřeh,B. Němcové 2 08.54 413.00
31 David KutalDavid Kutal 03 ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko 1 08.59 401.00
32 Vojtěch MatyášVojtěch Matyáš 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 08.63 391.00
33 Tomáš MinaříkTomáš Minařík 03 jedničkajednička 3 08.64 388.00
34 Tomáš KrejčíTomáš Krejčí 02 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 5 08.67 381.00
35 Matyáš SadilMatyáš Sadil 03 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 2 08.68 378.00
36 Matěj KonyarikMatěj Konyarik 03 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 3 08.69 376.00
37 Roman SkoumalRoman Skoumal 03 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 1 08.76 359.00
38 Vojtěch StratilVojtěch Stratil 03 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 6 08.78 354.00
39 Matěj KubalíkMatěj Kubalík 03 ZŠ Zábřeh,B. NěmcovéZŠ Zábřeh,B. Němcové 5 08.82 345.00
40 David HabichDavid Habich 03 ZŠ DDM Krasohled ZábřehZŠ DDM Krasohled Zábřeh 3 08.85 338.00
41 Jonáš PreisslerJonáš Preissler 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 6 08.93 320.00
41 Vlastimil RattayVlastimil Rattay 02 ZŠ DDM Krasohled ZábřehZŠ DDM Krasohled Zábřeh 6 08.93 320.00
41 Michal HudecMichal Hudec 03 ZŠ LibinaZŠ Libina 4 08.93 320.00
44 Vojtěch KurucVojtěch Kuruc 03 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 5 08.97 311.00
45 Štěpán BurešŠtěpán Bureš 03 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 4 09.05 293.00
46 Richard KrejčíRichard Krejčí 04 ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko 3 09.07 289.00
46 Jindřich PalatkaJindřich Palatka 02 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 3 09.07 289.00
48 Ondřej PražákOndřej Pražák 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 09.09 285.00
Michal HudecMichal Hudec 03 ZŠ LibinaZŠ Libina 2 DNF
Tomáš MinaříkTomáš Minařík 03 jedničkajednička 2 DNS

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 10.5.2018 - 08:20) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam CehAdam Ceh 06 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 3 09.22 257.00
2 Matyáš MullerMatyáš Muller 05 jedničkajednička 6 09.49 205.00
3 Josef SedlářJosef Sedlář 05 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 1 09.52 199.00
4 KRIŠTOF BARTOŇKRIŠTOF BARTOŇ 05 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 5 10.00 120.00
5 Jan MinářJan Minář 06 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 2 11.00 16.00
Filip DivišFilip Diviš 03 jedničkajednička 4 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 08:20) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej PapukOndřej Papuk 05 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 4 08.76 359.00
2 Patrik BerkaPatrik Berka 06 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 2 08.79 352.00
3 Jan VíšekJan Víšek 06 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 3 09.10 282.00
4 František BartoněkFrantišek Bartoněk 05 ZŠ LibinaZŠ Libina 5 09.41 220.00
5 Daniel KomárekDaniel Komárek 05 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 6 09.64 178.00
6 Vilém TomášekVilém Tomášek 05 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 1 09.65 176.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 10.5.2018 - 08:20) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub NovákJakub Novák 05 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 6 08.78 354.00
2 Michal KuhnelMichal Kuhnel 06 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 2 08.79 352.00
3 Tomáš KucharčukTomáš Kucharčuk 06 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 4 09.09 285.00
4 Jiří KroulJiří Kroul 05 ZŠ Zábřeh,B. NěmcovéZŠ Zábřeh,B. Němcové 5 09.35 231.00
5 Tomáš KoňárekTomáš Koňárek 04 ZŠ LibinaZŠ Libina 3 09.42 218.00
6 Matěj PulkertMatěj Pulkert 05 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 1 10.75 34.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 10.5.2018 - 08:20) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ayerton LambertucciAyerton Lambertucci 06 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 5 08.83 343.00
2 Štěpán ŠustekŠtěpán Šustek 05 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 08.90 327.00
3 Dominik UrbášekDominik Urbášek 05 ZŠ Zábřeh,B. NěmcovéZŠ Zábřeh,B. Němcové 1 09.26 249.00
4 Dominik OšlejšekDominik Ošlejšek 05 ZŠ LibinaZŠ Libina 2 09.36 229.00
5 Samuel TesárekSamuel Tesárek 06 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 6 09.92 132.00
6 Adam BezděkAdam Bezděk 05 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 3 11.53 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 10.5.2018 - 08:20) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš UherLukáš Uher 06 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 08.88 331.00
2 Jan PátekJan Pátek 05 ZŠ Zábřeh,B. NěmcovéZŠ Zábřeh,B. Němcové 5 09.37 227.00
3 Tadeáš PetříkTadeáš Petřík 05 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 2 09.78 154.00
4 Jakub ZábržJakub Zábrž 06 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 6 10.03 116.00
5 Tomáš KubíčekTomáš Kubíček 05 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 3 10.78 32.00
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (čt, 10.5.2018 - 08:20) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik SukPatrik Suk 05 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 4 08.90 327.00
2 Jakub KristekJakub Kristek 06 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 2 09.01 302.00
3 David MatějčekDavid Matějček 06 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 6 09.18 266.00
4 Antonín HochAntonín Hoch 05 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 3 09.31 239.00
5 Martin KošťálMartin Košťál 05 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 5 09.82 148.00
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (čt, 10.5.2018 - 08:20) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš UhlířLukáš Uhlíř 05 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 6 09.12 278.00
2 Jiří DražnýJiří Dražný 05 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 3 09.47 208.00
3 Tomáš FlajšarTomáš Flajšar 05 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 5 09.83 146.00
4 Filip TřískaFilip Tříska 06 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 2 10.13 102.00
Samuel KarabinaSamuel Karabina 05 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (čt, 10.5.2018 - 08:20) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik JanechPatrik Janech 05 jedničkajednička 3 09.21 259.00
2 Adam VágnerAdam Vágner 05 jedničkajednička 6 09.24 253.00
3 ERIK ŠÍNERIK ŠÍN 06 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 2 09.55 194.00
4 Matěj KuchlerMatěj Kuchler 05 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 5 09.58 188.00
5 David PoprachDavid Poprach 05 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 4 09.61 183.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej PapukOndřej Papuk 05 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 4 08.76 359.00
2 Jakub NovákJakub Novák 05 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 6 08.78 354.00
3 Patrik BerkaPatrik Berka 06 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 2 08.79 352.00
3 Michal KuhnelMichal Kuhnel 06 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 2 08.79 352.00
5 Ayerton LambertucciAyerton Lambertucci 06 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 5 08.83 343.00
6 Lukáš UherLukáš Uher 06 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 08.88 331.00
7 Štěpán ŠustekŠtěpán Šustek 05 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 08.90 327.00
7 Patrik SukPatrik Suk 05 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 4 08.90 327.00
9 Jakub KristekJakub Kristek 06 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 2 09.01 302.00
10 Tomáš KucharčukTomáš Kucharčuk 06 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 4 09.09 285.00
11 Jan VíšekJan Víšek 06 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 3 09.10 282.00
12 Lukáš UhlířLukáš Uhlíř 05 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 6 09.12 278.00
13 David MatějčekDavid Matějček 06 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 6 09.18 266.00
14 Patrik JanechPatrik Janech 05 jedničkajednička 3 09.21 259.00
15 Adam CehAdam Ceh 06 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 3 09.22 257.00
16 Adam VágnerAdam Vágner 05 jedničkajednička 6 09.24 253.00
17 Dominik UrbášekDominik Urbášek 05 ZŠ Zábřeh,B. NěmcovéZŠ Zábřeh,B. Němcové 1 09.26 249.00
18 Antonín HochAntonín Hoch 05 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 3 09.31 239.00
19 Jiří KroulJiří Kroul 05 ZŠ Zábřeh,B. NěmcovéZŠ Zábřeh,B. Němcové 5 09.35 231.00
20 Dominik OšlejšekDominik Ošlejšek 05 ZŠ LibinaZŠ Libina 2 09.36 229.00
21 Jan PátekJan Pátek 05 ZŠ Zábřeh,B. NěmcovéZŠ Zábřeh,B. Němcové 5 09.37 227.00
22 František BartoněkFrantišek Bartoněk 05 ZŠ LibinaZŠ Libina 5 09.41 220.00
23 Tomáš KoňárekTomáš Koňárek 04 ZŠ LibinaZŠ Libina 3 09.42 218.00
24 Jiří DražnýJiří Dražný 05 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 3 09.47 208.00
25 Matyáš MullerMatyáš Muller 05 jedničkajednička 6 09.49 205.00
26 Josef SedlářJosef Sedlář 05 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 1 09.52 199.00
27 ERIK ŠÍNERIK ŠÍN 06 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 2 09.55 194.00
28 Matěj KuchlerMatěj Kuchler 05 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 5 09.58 188.00
29 David PoprachDavid Poprach 05 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 4 09.61 183.00
30 Daniel KomárekDaniel Komárek 05 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 6 09.64 178.00
31 Vilém TomášekVilém Tomášek 05 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 1 09.65 176.00
32 Tadeáš PetříkTadeáš Petřík 05 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 2 09.78 154.00
33 Martin KošťálMartin Košťál 05 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 5 09.82 148.00
34 Tomáš FlajšarTomáš Flajšar 05 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 5 09.83 146.00
35 Samuel TesárekSamuel Tesárek 06 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 6 09.92 132.00
36 KRIŠTOF BARTOŇKRIŠTOF BARTOŇ 05 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 5 10.00 120.00
37 Jakub ZábržJakub Zábrž 06 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 6 10.03 116.00
38 Filip TřískaFilip Tříska 06 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 2 10.13 102.00
39 Matěj PulkertMatěj Pulkert 05 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 1 10.75 34.00
40 Tomáš KubíčekTomáš Kubíček 05 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 3 10.78 32.00
41 Jan MinářJan Minář 06 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 2 11.00 16.00
42 Adam BezděkAdam Bezděk 05 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 3 11.53 0.00
Filip DivišFilip Diviš 03 jedničkajednička 4 DNF
Samuel KarabinaSamuel Karabina 05 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 DNF

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 10.5.2018 - 08:40) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára DobešováKlára Dobešová 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 08.59 676.00
2 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 6 08.60 673.00
3 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko 5 08.72 640.00
4 Barbora BílkováBarbora Bílková 04 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 3 08.95 579.00
MS Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 08.73
MS Anna MaksováAnna Maksová 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.96
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 08:40) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula ČermákováVendula Čermáková 03 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 5 08.74 635.00
2 Eliška SalajkováEliška Salajková 03 ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko 6 08.81 616.00
3 Anna BaierováAnna Baierová 02 ZŠ DDM Krasohled ZábřehZŠ DDM Krasohled Zábřeh 3 09.34 482.00
4 Dominika HnátkováDominika Hnátková 03 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 4 09.61 419.00
6 Tereza KlukováTereza Kluková 02 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 2 10.54 235.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 10.5.2018 - 08:40) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta MikolajczakováAneta Mikolajczaková 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 6 09.51 442.00
2 Tereza KrejčováTereza Krejčová 03 ZŠ DDM Krasohled ZábřehZŠ DDM Krasohled Zábřeh 2 10.15 306.00
3 Jana DivišováJana Divišová 03 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 4 10.27 283.00
4 Vendulka KaňákováVendulka Kaňáková 02 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 5 19.25 0.00
Nikola NezbedováNikola Nezbedová 02 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 1 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 10.5.2018 - 08:40) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa PlaničkováDenisa Planičková 03 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 6 09.27 499.00
2 Nikola BraunerováNikola Braunerová 03 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 3 09.37 475.00
3 Alžběta MullerováAlžběta Mullerová 02 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 2 09.40 468.00
4 Natálie HašlerováNatálie Hašlerová 04 ZŠ DDM Krasohled ZábřehZŠ DDM Krasohled Zábřeh 5 10.35 268.00
5 Dorota VašíčkováDorota Vašíčková 03 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 1 10.47 247.00
6 Ladislava ZvárováLadislava Zvárová 03 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 4 10.93 171.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 10.5.2018 - 08:40) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára TopolanováSára Topolanová 03 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 1 08.94 582.00
2 Anna FreibergováAnna Freibergová 04 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 3 09.33 484.00
3 Martina LakomáMartina Lakomá 03 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 5 09.35 480.00
4 Kateřina MikováKateřina Miková 03 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 2 09.39 470.00
5 Barbora MüllerováBarbora Müllerová 03 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 6 09.64 413.00
6 Monika AnderlováMonika Anderlová 02 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 4 09.72 395.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 10.5.2018 - 08:40) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KrylováAdéla Krylová 04 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 2 08.78 624.00
2 Adéla BitalováAdéla Bitalová 04 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 4 09.10 541.00
3 Anna DaňkováAnna Daňková 04 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 3 09.47 451.00
4 Lucie NevrláLucie Nevrlá 03 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 6 09.59 424.00
5 Natálie JaníčkováNatálie Janíčková 03 ZŠ LibinaZŠ Libina 5 10.59 226.00
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (čt, 10.5.2018 - 08:40) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie SvorováMarie Svorová 03 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 6 09.03 558.00
2 Bára MertováBára Mertová 04 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 2 09.24 506.00
3 Tereza DrábkováTereza Drábková 03 ZŠ LibinaZŠ Libina 3 09.28 496.00
4 Barbora HorováBarbora Horová 03 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 5 09.35 480.00
5 Michaela BauerováMichaela Bauerová 02 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 4 09.80 378.00
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (čt, 10.5.2018 - 08:40) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kvapilová NatálieKvapilová Natálie 04 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 2 09.21 513.00
2 Hana ChudobováHana Chudobová 03 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 5 09.22 511.00
3 Terezie FriedlováTerezie Friedlová 04 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 3 09.27 499.00
4 Ludmila StejskalováLudmila Stejskalová 04 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 6 10.02 332.00
5 Niki BaksevanidisováNiki Baksevanidisová 03 ZŠ LibinaZŠ Libina 4 10.06 324.00
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (čt, 10.5.2018 - 08:40) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza RálišováTereza Rálišová 04 ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko 2 08.83 610.00
2 Josefa GieslováJosefa Gieslová 03 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 4 09.14 531.00
3 Alena KreifováAlena Kreifová 04 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 5 09.47 451.00
4 Sabina WachholzováSabina Wachholzová 04 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 6 09.69 402.00
Hana JaníčkováHana Janíčková 04 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 3 DNF
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára DobešováKlára Dobešová 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 08.59 676.00
2 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 6 08.60 673.00
3 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko 5 08.72 640.00
4 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 08.73
5 Vendula ČermákováVendula Čermáková 03 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 5 08.74 635.00
6 Adéla KrylováAdéla Krylová 04 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 2 08.78 624.00
7 Eliška SalajkováEliška Salajková 03 ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko 6 08.81 616.00
8 Tereza RálišováTereza Rálišová 04 ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko 2 08.83 610.00
9 Sára TopolanováSára Topolanová 03 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 1 08.94 582.00
10 Barbora BílkováBarbora Bílková 04 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 3 08.95 579.00
11 Anna MaksováAnna Maksová 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.96
12 Marie SvorováMarie Svorová 03 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 6 09.03 558.00
13 Adéla BitalováAdéla Bitalová 04 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 4 09.10 541.00
14 Josefa GieslováJosefa Gieslová 03 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 4 09.14 531.00
15 Kvapilová NatálieKvapilová Natálie 04 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 2 09.21 513.00
16 Hana ChudobováHana Chudobová 03 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 5 09.22 511.00
17 Bára MertováBára Mertová 04 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 2 09.24 506.00
18 Denisa PlaničkováDenisa Planičková 03 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 6 09.27 499.00
18 Terezie FriedlováTerezie Friedlová 04 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 3 09.27 499.00
20 Tereza DrábkováTereza Drábková 03 ZŠ LibinaZŠ Libina 3 09.28 496.00
21 Anna FreibergováAnna Freibergová 04 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 3 09.33 484.00
22 Anna BaierováAnna Baierová 02 ZŠ DDM Krasohled ZábřehZŠ DDM Krasohled Zábřeh 3 09.34 482.00
23 Martina LakomáMartina Lakomá 03 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 5 09.35 480.00
23 Barbora HorováBarbora Horová 03 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 5 09.35 480.00
25 Nikola BraunerováNikola Braunerová 03 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 3 09.37 475.00
26 Kateřina MikováKateřina Miková 03 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 2 09.39 470.00
27 Alžběta MullerováAlžběta Mullerová 02 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 2 09.40 468.00
28 Anna DaňkováAnna Daňková 04 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 3 09.47 451.00
28 Alena KreifováAlena Kreifová 04 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 5 09.47 451.00
30 Aneta MikolajczakováAneta Mikolajczaková 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 6 09.51 442.00
31 Lucie NevrláLucie Nevrlá 03 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 6 09.59 424.00
32 Dominika HnátkováDominika Hnátková 03 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 4 09.61 419.00
33 Barbora MüllerováBarbora Müllerová 03 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 6 09.64 413.00
34 Sabina WachholzováSabina Wachholzová 04 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 6 09.69 402.00
35 Monika AnderlováMonika Anderlová 02 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 4 09.72 395.00
36 Michaela BauerováMichaela Bauerová 02 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 4 09.80 378.00
37 Ludmila StejskalováLudmila Stejskalová 04 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 6 10.02 332.00
38 Niki BaksevanidisováNiki Baksevanidisová 03 ZŠ LibinaZŠ Libina 4 10.06 324.00
39 Tereza KrejčováTereza Krejčová 03 ZŠ DDM Krasohled ZábřehZŠ DDM Krasohled Zábřeh 2 10.15 306.00
40 Jana DivišováJana Divišová 03 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 4 10.27 283.00
41 Natálie HašlerováNatálie Hašlerová 04 ZŠ DDM Krasohled ZábřehZŠ DDM Krasohled Zábřeh 5 10.35 268.00
42 Dorota VašíčkováDorota Vašíčková 03 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 1 10.47 247.00
43 Tereza KlukováTereza Kluková 02 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 2 10.54 235.00
44 Natálie JaníčkováNatálie Janíčková 03 ZŠ LibinaZŠ Libina 5 10.59 226.00
45 Ladislava ZvárováLadislava Zvárová 03 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 4 10.93 171.00
46 Vendulka KaňákováVendulka Kaňáková 02 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 5 19.25 0.00
Nikola NezbedováNikola Nezbedová 02 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 1 DNF
Hana JaníčkováHana Janíčková 04 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 3 DNF

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 10.5.2018 - 08:00) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta PavlínováAneta Pavlínová 05 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 5 09.43 461.00
2 Viktorie ŠvábováViktorie Švábová 06 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21 6 09.72 395.00
3 Lucie JaníčkováLucie Janíčková 06 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 4 09.88 361.00
4 Lucie KaňákováLucie Kaňáková 05 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 3 09.98 340.00
5 Tereza ŠpatinováTereza Špatinová 05 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 2 10.17 302.00
Veronika VondrováVeronika Vondrová 05 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 1 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 08:00) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SmýkalováEliška Smýkalová 06 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1 09.48 449.00
2 Sára HajtmarováSára Hajtmarová 05 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 3 09.51 442.00
3 Zuzana ČernáZuzana Černá 05 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 4 09.95 346.00
4 Markéta MarešováMarkéta Marešová 06 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 2 10.24 289.00
5 Viktorie LinhartováViktorie Linhartová 05 ZŠ DDM Krasohled ZábřehZŠ DDM Krasohled Zábřeh 5 10.62 221.00
6 Pavla SeidlováPavla Seidlová 05 ZŠ DDM Krasohled ZábřehZŠ DDM Krasohled Zábřeh 6 10.85 184.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 10.5.2018 - 08:00) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana DrásalováJana Drásalová 05 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 4 08.94 582.00
2 Veronika KadlčíkováVeronika Kadlčíková 05 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 3 09.14 531.00
3 Šárka KrystkováŠárka Krystková 06 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 2 09.63 415.00
4 Barbora KarlíčkováBarbora Karlíčková 06 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5 10.08 320.00
5 Markéta VybíhalováMarkéta Vybíhalová 05 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 6 10.12 312.00
6 Veronika WeiserováVeronika Weiserová 05 ZŠ DDM Krasohled ZábřehZŠ DDM Krasohled Zábřeh 1 10.78 195.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 10.5.2018 - 08:00) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sandra LánováSandra Lánová 05 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 3 09.15 528.00
2 Jana VylíčilováJana Vylíčilová 05 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 1 09.27 499.00
3 Matylda ŠkrachováMatylda Škrachová 05 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 6 09.53 438.00
4 Eliška PapulákováEliška Papuláková 05 ZŠ LibinaZŠ Libina 5 09.98 340.00
5 Tereza KappelováTereza Kappelová 06 ZŠ LibinaZŠ Libina 4 10.34 270.00
6 Melánia SkálováMelánia Skálová 05 ZŠ LibinaZŠ Libina 2 10.53 236.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 10.5.2018 - 08:00) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 2 08.67 654.00
2 Lucie ŽenčákováLucie Ženčáková 05 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 1 09.55 433.00
3 Anežka VitováAnežka Vitová 06 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 6 09.57 428.00
4 Zuzana HrdinováZuzana Hrdinová 05 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 4 09.58 426.00
5 Natálie ChráskováNatálie Chrásková 06 Základní škola Vodní 27, MohelniceZákladní škola Vodní 27, Mo... 3 09.84 369.00
6 Denisa SvačinováDenisa Svačinová 05 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 5 09.87 363.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 10.5.2018 - 08:00) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KarafiátováLucie Karafiátová 06 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 4 09.74 391.00
2 Marie MullerováMarie Mullerová 05 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 5 09.75 389.00
3 Nikola SedlářováNikola Sedlářová 06 Základní škola Vodní 27, MohelniceZákladní škola Vodní 27, Mo... 6 09.76 386.00
4 Kristýna StružkováKristýna Stružková 05 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 1 10.12 312.00
5 Eliška PobuckáEliška Pobucká 05 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 2 10.79 193.00
Sabina KvapilíkováSabina Kvapilíková 05 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 3 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (čt, 10.5.2018 - 08:00) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva BrzobohatáEva Brzobohatá 05 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 4 09.19 518.00
2 Eliška ČtvrtlíkováEliška Čtvrtlíková 06 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 3 09.45 456.00
3 Emma KotzmannováEmma Kotzmannová 06 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21 2 09.64 413.00
4 Zuzana VašatováZuzana Vašatová 05 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 1 10.17 302.00
5 Elizabeth GažíkováElizabeth Gažíková 06 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 5 10.18 300.00
6 Anna ŠafářováAnna Šafářová 05 Základní škola Vodní 27, MohelniceZákladní škola Vodní 27, Mo... 6 10.44 252.00
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (čt, 10.5.2018 - 08:00) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta HrabkovskáMarkéta Hrabkovská 06 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 5 09.50 444.00
2 Nikola BederkováNikola Bederková 05 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 4 09.52 440.00
3 Josephina ReichlováJosephina Reichlová 05 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 6 09.55 433.00
4 Nela BíbrováNela Bíbrová 06 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21 3 09.99 338.00
5 Šárka KrystkováŠárka Krystková 06 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 2 10.25 287.00
6 Terezie SpilerováTerezie Spilerová 05 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 1 10.46 249.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 2 08.67 654.00
2 Jana DrásalováJana Drásalová 05 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 4 08.94 582.00
3 Veronika KadlčíkováVeronika Kadlčíková 05 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 3 09.14 531.00
4 Sandra LánováSandra Lánová 05 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 3 09.15 528.00
5 Eva BrzobohatáEva Brzobohatá 05 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 4 09.19 518.00
6 Jana VylíčilováJana Vylíčilová 05 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 1 09.27 499.00
7 Aneta PavlínováAneta Pavlínová 05 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 5 09.43 461.00
8 Eliška ČtvrtlíkováEliška Čtvrtlíková 06 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 3 09.45 456.00
9 Eliška SmýkalováEliška Smýkalová 06 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1 09.48 449.00
10 Markéta HrabkovskáMarkéta Hrabkovská 06 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 5 09.50 444.00
11 Sára HajtmarováSára Hajtmarová 05 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 3 09.51 442.00
12 Nikola BederkováNikola Bederková 05 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 4 09.52 440.00
13 Matylda ŠkrachováMatylda Škrachová 05 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 6 09.53 438.00
14 Lucie ŽenčákováLucie Ženčáková 05 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 1 09.55 433.00
14 Josephina ReichlováJosephina Reichlová 05 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 6 09.55 433.00
16 Anežka VitováAnežka Vitová 06 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 6 09.57 428.00
17 Zuzana HrdinováZuzana Hrdinová 05 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 4 09.58 426.00
18 Šárka KrystkováŠárka Krystková 06 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 2 09.63 415.00
19 Emma KotzmannováEmma Kotzmannová 06 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21 2 09.64 413.00
20 Viktorie ŠvábováViktorie Švábová 06 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21 6 09.72 395.00
21 Lucie KarafiátováLucie Karafiátová 06 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 4 09.74 391.00
22 Marie MullerováMarie Mullerová 05 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 5 09.75 389.00
23 Nikola SedlářováNikola Sedlářová 06 Základní škola Vodní 27, MohelniceZákladní škola Vodní 27, Mo... 6 09.76 386.00
24 Natálie ChráskováNatálie Chrásková 06 Základní škola Vodní 27, MohelniceZákladní škola Vodní 27, Mo... 3 09.84 369.00
25 Denisa SvačinováDenisa Svačinová 05 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 5 09.87 363.00
26 Lucie JaníčkováLucie Janíčková 06 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 4 09.88 361.00
27 Zuzana ČernáZuzana Černá 05 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 4 09.95 346.00
28 Lucie KaňákováLucie Kaňáková 05 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 3 09.98 340.00
28 Eliška PapulákováEliška Papuláková 05 ZŠ LibinaZŠ Libina 5 09.98 340.00
30 Nela BíbrováNela Bíbrová 06 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21 3 09.99 338.00
31 Barbora KarlíčkováBarbora Karlíčková 06 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5 10.08 320.00
32 Markéta VybíhalováMarkéta Vybíhalová 05 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 6 10.12 312.00
32 Kristýna StružkováKristýna Stružková 05 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 1 10.12 312.00
34 Tereza ŠpatinováTereza Špatinová 05 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 2 10.17 302.00
34 Zuzana VašatováZuzana Vašatová 05 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 1 10.17 302.00
36 Elizabeth GažíkováElizabeth Gažíková 06 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 5 10.18 300.00
37 Markéta MarešováMarkéta Marešová 06 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 2 10.24 289.00
38 Šárka KrystkováŠárka Krystková 06 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 2 10.25 287.00
39 Tereza KappelováTereza Kappelová 06 ZŠ LibinaZŠ Libina 4 10.34 270.00
40 Anna ŠafářováAnna Šafářová 05 Základní škola Vodní 27, MohelniceZákladní škola Vodní 27, Mo... 6 10.44 252.00
41 Terezie SpilerováTerezie Spilerová 05 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 1 10.46 249.00
42 Melánia SkálováMelánia Skálová 05 ZŠ LibinaZŠ Libina 2 10.53 236.00
43 Viktorie LinhartováViktorie Linhartová 05 ZŠ DDM Krasohled ZábřehZŠ DDM Krasohled Zábřeh 5 10.62 221.00
44 Veronika WeiserováVeronika Weiserová 05 ZŠ DDM Krasohled ZábřehZŠ DDM Krasohled Zábřeh 1 10.78 195.00
45 Eliška PobuckáEliška Pobucká 05 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 2 10.79 193.00
46 Pavla SeidlováPavla Seidlová 05 ZŠ DDM Krasohled ZábřehZŠ DDM Krasohled Zábřeh 6 10.85 184.00
Veronika VondrováVeronika Vondrová 05 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 1 DNF
Sabina KvapilíkováSabina Kvapilíková 05 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 3 DNF

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 10.5.2018 - 09:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Terezie VenoušováTerezie Venoušová 05 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1:53.10 615.00
2 Zdeňka PazderníkováZdeňka Pazderníková 06 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 1 2:05.81 427.00
3 Eliška JelínkováEliška Jelínková 05 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 3 2:08.23 394.00
4 Karolína StrykováKarolína Stryková 06 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 2:11.74 350.00
5 Alžběta MusilováAlžběta Musilová 06 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 6 2:13.14 333.00
6 Tereza ForalováTereza Foralová 06 ZŠ DDM Krasohled ZábřehZŠ DDM Krasohled Zábřeh 4 2:15.01 310.00
7 Vendula MatějčkováVendula Matějčková 05 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 5 2:17.84 278.00
8 Šárka PoláchováŠárka Poláchová 05 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 2:24.63 207.00
9 Martina SkoumalováMartina Skoumalová 05 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 2:33.02 134.00
Aneta RolákováAneta Roláková 05 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... DNS
Anna MorávkováAnna Morávková 05 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 2 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 09:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jana VylíčilováJana Vylíčilová 05 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 2:00.12 507.00
2 Karolína PozníčkováKarolína Pozníčková 06 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 6 2:03.24 462.00
3 Nelli UrbáškováNelli Urbášková 06 Základní škola Vodní 27, MohelniceZákladní škola Vodní 27, Mo... 2:07.23 407.00
4 Nela PřibylováNela Přibylová 05 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 1 2:07.75 401.00
5 Zuzana BurešováZuzana Burešová 05 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21 4 2:09.12 383.00
6 Kristýna ScheinerováKristýna Scheinerová 06 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 2:12.85 336.00
7 Zuzana ŠebíkováZuzana Šebíková 05 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 2:13.82 324.00
8 Klára HesounováKlára Hesounová 05 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 5 2:16.13 297.00
9 Sára HajtmarováSára Hajtmarová 05 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 3 2:17.00 287.00
10 Lucie KarafiátováLucie Karafiátová 06 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 2 2:18.23 274.00
11 Daniela ŽákováDaniela Žáková 05 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 2:27.00 185.00
12 Radka SkoumalováRadka Skoumalová 05 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 2:39.56 87.00
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (čt, 10.5.2018 - 09:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 1:46.89 719.00
2 Marcela HlouškováMarcela Hloušková 05 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21 2 1:51.30 644.00
3 Karolína JuránkováKarolína Juránková 06 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 6 1:55.48 577.00
4 Veronika VejrostováVeronika Vejrostová 06 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 2:03.01 465.00
5 Štěpánka KochwasserováŠtěpánka Kochwasserová 06 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 1 2:04.71 442.00
6 Adriana PoliščukováAdriana Poliščuková 05 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 2:06.81 413.00
7 Lucie HetmánkováLucie Hetmánková 05 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 5 2:07.10 409.00
8 Kateřina ČvančarováKateřina Čvančarová 05 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 4 2:09.70 375.00
9 Tereza SedláčkováTereza Sedláčková 06 Základní škola Vodní 27, MohelniceZákladní škola Vodní 27, Mo... 2:11.49 353.00
10 Lucie ŠevčíkováLucie Ševčíková 05 ZŠ LibinaZŠ Libina 2:12.47 341.00
11 Tereza FilipováTereza Filipová 05 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 3 2:13.82 324.00
12 Ludmila KrňávkováLudmila Krňávková 05 ZŠ DDM Krasohled ZábřehZŠ DDM Krasohled Zábřeh 2:49.00 36.00
Emma KotzmannováEmma Kotzmannová 06 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21 DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 04 (čt, 10.5.2018 - 09:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marie MullerováMarie Mullerová 05 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 1 1:57.33 549.00
2 Zdeňka GehrováZdeňka Gehrová 06 Základní škola Vodní 27, MohelniceZákladní škola Vodní 27, Mo... 3 2:04.78 441.00
3 Lucie ŽenčákováLucie Ženčáková 05 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 2:06.12 422.00
4 Melánia SkálováMelánia Skálová 05 ZŠ LibinaZŠ Libina 2:08.42 392.00
5 Anežka TesařováAnežka Tesařová 06 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 2:08.90 386.00
6 Natálie DolákováNatálie Doláková 05 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 4 2:11.92 347.00
7 Tereza ŠpatinováTereza Špatinová 05 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 2:17.14 286.00
8 Zuzana KamlarováZuzana Kamlarová 05 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 2 2:18.48 271.00
9 Adriana VykydalováAdriana Vykydalová 05 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21 2:20.59 248.00
10 Veronika SmrčkováVeronika Smrčková 06 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 2:23.50 219.00
11 Natálie KolářováNatálie Kolářová 05 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 6 2:31.10 149.00
12 Elizabet GrycováElizabet Grycová 05 ZŠ DDM Krasohled ZábřehZŠ DDM Krasohled Zábřeh 5 2:35.82 112.00
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 1:46.89 719.00
2 Marcela HlouškováMarcela Hloušková 05 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21 2 1:51.30 644.00
3 Terezie VenoušováTerezie Venoušová 05 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1:53.10 615.00
4 Karolína JuránkováKarolína Juránková 06 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 6 1:55.48 577.00
5 Marie MullerováMarie Mullerová 05 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 1 1:57.33 549.00
6 Jana VylíčilováJana Vylíčilová 05 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 2:00.12 507.00
7 Veronika VejrostováVeronika Vejrostová 06 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 2:03.01 465.00
8 Karolína PozníčkováKarolína Pozníčková 06 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 6 2:03.24 462.00
9 Štěpánka KochwasserováŠtěpánka Kochwasserová 06 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 1 2:04.71 442.00
10 Zdeňka GehrováZdeňka Gehrová 06 Základní škola Vodní 27, MohelniceZákladní škola Vodní 27, Mo... 3 2:04.78 441.00
11 Zdeňka PazderníkováZdeňka Pazderníková 06 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 1 2:05.81 427.00
12 Lucie ŽenčákováLucie Ženčáková 05 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 2:06.12 422.00
13 Adriana PoliščukováAdriana Poliščuková 05 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 2:06.81 413.00
14 Lucie HetmánkováLucie Hetmánková 05 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 5 2:07.10 409.00
15 Nelli UrbáškováNelli Urbášková 06 Základní škola Vodní 27, MohelniceZákladní škola Vodní 27, Mo... 2:07.23 407.00
16 Nela PřibylováNela Přibylová 05 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 1 2:07.75 401.00
17 Eliška JelínkováEliška Jelínková 05 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 3 2:08.23 394.00
18 Melánia SkálováMelánia Skálová 05 ZŠ LibinaZŠ Libina 2:08.42 392.00
19 Anežka TesařováAnežka Tesařová 06 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 2:08.90 386.00
20 Zuzana BurešováZuzana Burešová 05 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21 4 2:09.12 383.00
21 Kateřina ČvančarováKateřina Čvančarová 05 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 4 2:09.70 375.00
22 Tereza SedláčkováTereza Sedláčková 06 Základní škola Vodní 27, MohelniceZákladní škola Vodní 27, Mo... 2:11.49 353.00
23 Karolína StrykováKarolína Stryková 06 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 2:11.74 350.00
24 Natálie DolákováNatálie Doláková 05 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 4 2:11.92 347.00
25 Lucie ŠevčíkováLucie Ševčíková 05 ZŠ LibinaZŠ Libina 2:12.47 341.00
26 Kristýna ScheinerováKristýna Scheinerová 06 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 2:12.85 336.00
27 Alžběta MusilováAlžběta Musilová 06 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 6 2:13.14 333.00
28 Zuzana ŠebíkováZuzana Šebíková 05 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 2:13.82 324.00
28 Tereza FilipováTereza Filipová 05 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 3 2:13.82 324.00
30 Tereza ForalováTereza Foralová 06 ZŠ DDM Krasohled ZábřehZŠ DDM Krasohled Zábřeh 4 2:15.01 310.00
31 Klára HesounováKlára Hesounová 05 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 5 2:16.13 297.00
32 Sára HajtmarováSára Hajtmarová 05 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 3 2:17.00 287.00
33 Tereza ŠpatinováTereza Špatinová 05 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 2:17.14 286.00
34 Vendula MatějčkováVendula Matějčková 05 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 5 2:17.84 278.00
35 Lucie KarafiátováLucie Karafiátová 06 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 2 2:18.23 274.00
36 Zuzana KamlarováZuzana Kamlarová 05 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 2 2:18.48 271.00
37 Adriana VykydalováAdriana Vykydalová 05 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21 2:20.59 248.00
38 Veronika SmrčkováVeronika Smrčková 06 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 2:23.50 219.00
39 Šárka PoláchováŠárka Poláchová 05 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 2:24.63 207.00
40 Daniela ŽákováDaniela Žáková 05 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 2:27.00 185.00
41 Natálie KolářováNatálie Kolářová 05 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 6 2:31.10 149.00
42 Martina SkoumalováMartina Skoumalová 05 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 2:33.02 134.00
43 Elizabet GrycováElizabet Grycová 05 ZŠ DDM Krasohled ZábřehZŠ DDM Krasohled Zábřeh 5 2:35.82 112.00
44 Radka SkoumalováRadka Skoumalová 05 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 2:39.56 87.00
45 Ludmila KrňávkováLudmila Krňávková 05 ZŠ DDM Krasohled ZábřehZŠ DDM Krasohled Zábřeh 2:49.00 36.00
Aneta RolákováAneta Roláková 05 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... DNS
Anna MorávkováAnna Morávková 05 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 2 DNS
Emma KotzmannováEmma Kotzmannová 06 ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21 DNS

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 10.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lenka PazderníkováLenka Pazderníková 03 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 2:52.20 441.00
2 Natálie MatochováNatálie Matochová 03 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 4 3:00.19 363.00
3 Marie KamlarováMarie Kamlarová 02 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 1 3:01.69 350.00
4 Monika AnderlováMonika Anderlová 02 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 3 3:04.32 326.00
5 Barbora HorákováBarbora Horáková 04 ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko 6 3:05.10 319.00
6 Anna DrozdováAnna Drozdová 04 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 2 3:06.82 304.00
7 Nikola UrbanováNikola Urbanová 03 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 3:07.19 301.00
8 Hana BílkováHana Bílková 04 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 5 3:08.21 293.00
9 Kristýna NěmečkováKristýna Němečková 03 ZŠ DDM Krasohled ZábřehZŠ DDM Krasohled Zábřeh 3:13.22 252.00
10 Martina LangováMartina Langová 03 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 3:36.00 104.00
Julie ŠánováJulie Šánová 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk DNS
Pavlína StrakováPavlína Straková 04 ZŠ DDM Krasohled ZábřehZŠ DDM Krasohled Zábřeh DNF
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana KalusováZuzana Kalusová 04 ZŠ LibinaZŠ Libina 5 2:53.80 425.00
2 Kristýna StančíkováKristýna Stančíková 04 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 2:56.30 400.00
3 Anna ŠťastnáAnna Šťastná 04 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 2:59.33 371.00
4 Kateřina TempírováKateřina Tempírová 03 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 3:03.23 336.00
5 Eliška RostováEliška Rostová 03 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 3:04.11 328.00
6 Aneta KozlanskáAneta Kozlanská 03 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 6 3:04.31 326.00
7 Kristýna PavlínováKristýna Pavlínová 03 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 3:05.89 312.00
8 Dominika HanáčkováDominika Hanáčková 04 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 3 3:05.91 312.00
9 Natálie KašparováNatálie Kašparová 04 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 2 3:06.32 309.00
10 Klára HýbnerováKlára Hýbnerová 04 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 4 3:08.78 288.00
11 Nikol LanghammerováNikol Langhammerová 03 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 1 3:22.34 186.00
12 Sarah ShoneSarah Shone 02 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 3:40.92 80.00
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (čt, 10.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna MaksováAnna Maksová 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 2:43.10 538.00
2 Veronika MinářováVeronika Minářová 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2:49.22 472.00
3 Kateřina MikováKateřina Miková 03 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 2:49.40 470.00
4 Kateřina LinhartováKateřina Linhartová 03 ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko 2 2:56.60 397.00
5 Dominika HnátkováDominika Hnátková 03 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 3 3:06.67 306.00
6 Tereza VajcováTereza Vajcová 04 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 3:08.78 288.00
7 Klára UrbáškováKlára Urbášková 04 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 3:10.00 278.00
8 Michaela KobzováMichaela Kobzová 03 ZŠ LibinaZŠ Libina 5 3:12.40 259.00
9 Monika LuběnováMonika Luběnová 03 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 6 3:21.09 194.00
10 Eliška ŠvédováEliška Švédová 04 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 3:21.89 189.00
11 Dominika VašíčkováDominika Vašíčková 03 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 3:28.92 144.00
12 Marie HeclováMarie Heclová 04 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 4 3:34.51 112.00
Celkem 12 závodníků
Běh 04 (čt, 10.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alžběta MullerováAlžběta Mullerová 02 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 2:40.10 572.00
2 Eliška JuránkováEliška Juránková 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 6 2:40.78 564.00
3 Adéla AnderlováAdéla Anderlová 02 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 4 2:45.71 509.00
4 Vendula EliášováVendula Eliášová 03 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 3 3:00.40 361.00
5 Sára HuhnelováSára Huhnelová 04 ZŠ LibinaZŠ Libina 2 3:06.82 304.00
6 Lenka KoletschkováLenka Koletschková 02 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 1 3:07.60 298.00
7 Magdaléna HajdukováMagdaléna Hajduková 04 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 5 3:12.13 261.00
8 Anna MiketováAnna Miketová 04 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 3:14.00 246.00
9 Veronika MaitnerováVeronika Maitnerová 03 ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko 3:16.91 224.00
10 Iveta LipkováIveta Lipková 04 ZŠ DDM Krasohled ZábřehZŠ DDM Krasohled Zábřeh 3:40.39 82.00
11 Anna ŠimkováAnna Šimková 03 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 3:48.37 49.00
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alžběta MullerováAlžběta Mullerová 02 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 2:40.10 572.00
2 Eliška JuránkováEliška Juránková 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 6 2:40.78 564.00
3 Anna MaksováAnna Maksová 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 2:43.10 538.00
4 Adéla AnderlováAdéla Anderlová 02 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 4 2:45.71 509.00
5 Veronika MinářováVeronika Minářová 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2:49.22 472.00
6 Kateřina MikováKateřina Miková 03 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 2:49.40 470.00
7 Lenka PazderníkováLenka Pazderníková 03 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 2:52.20 441.00
8 Zuzana KalusováZuzana Kalusová 04 ZŠ LibinaZŠ Libina 5 2:53.80 425.00
9 Kristýna StančíkováKristýna Stančíková 04 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 2:56.30 400.00
10 Kateřina LinhartováKateřina Linhartová 03 ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko 2 2:56.60 397.00
11 Anna ŠťastnáAnna Šťastná 04 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 2:59.33 371.00
12 Natálie MatochováNatálie Matochová 03 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 4 3:00.19 363.00
13 Vendula EliášováVendula Eliášová 03 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 3 3:00.40 361.00
14 Marie KamlarováMarie Kamlarová 02 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 1 3:01.69 350.00
15 Kateřina TempírováKateřina Tempírová 03 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 3:03.23 336.00
16 Eliška RostováEliška Rostová 03 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 3:04.11 328.00
17 Aneta KozlanskáAneta Kozlanská 03 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 6 3:04.31 326.00
18 Monika AnderlováMonika Anderlová 02 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 3 3:04.32 326.00
19 Barbora HorákováBarbora Horáková 04 ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko 6 3:05.10 319.00
20 Kristýna PavlínováKristýna Pavlínová 03 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 3:05.89 312.00
21 Dominika HanáčkováDominika Hanáčková 04 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 3 3:05.91 312.00
22 Natálie KašparováNatálie Kašparová 04 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 2 3:06.32 309.00
23 Dominika HnátkováDominika Hnátková 03 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 3 3:06.67 306.00
24 Anna DrozdováAnna Drozdová 04 ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 2 3:06.82 304.00
24 Sára HuhnelováSára Huhnelová 04 ZŠ LibinaZŠ Libina 2 3:06.82 304.00
26 Nikola UrbanováNikola Urbanová 03 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 3:07.19 301.00
27 Lenka KoletschkováLenka Koletschková 02 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 1 3:07.60 298.00
28 Hana BílkováHana Bílková 04 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 5 3:08.21 293.00
29 Klára HýbnerováKlára Hýbnerová 04 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 4 3:08.78 288.00
29 Tereza VajcováTereza Vajcová 04 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 3:08.78 288.00
31 Klára UrbáškováKlára Urbášková 04 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 3:10.00 278.00
32 Magdaléna HajdukováMagdaléna Hajduková 04 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 5 3:12.13 261.00
33 Michaela KobzováMichaela Kobzová 03 ZŠ LibinaZŠ Libina 5 3:12.40 259.00
34 Kristýna NěmečkováKristýna Němečková 03 ZŠ DDM Krasohled ZábřehZŠ DDM Krasohled Zábřeh 3:13.22 252.00
35 Anna MiketováAnna Miketová 04 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 3:14.00 246.00
36 Veronika MaitnerováVeronika Maitnerová 03 ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko 3:16.91 224.00
37 Monika LuběnováMonika Luběnová 03 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 6 3:21.09 194.00
38 Eliška ŠvédováEliška Švédová 04 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 3:21.89 189.00
39 Nikol LanghammerováNikol Langhammerová 03 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 1 3:22.34 186.00
40 Dominika VašíčkováDominika Vašíčková 03 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 3:28.92 144.00
41 Marie HeclováMarie Heclová 04 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 4 3:34.51 112.00
42 Martina LangováMartina Langová 03 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 3:36.00 104.00
43 Iveta LipkováIveta Lipková 04 ZŠ DDM Krasohled ZábřehZŠ DDM Krasohled Zábřeh 3:40.39 82.00
44 Sarah ShoneSarah Shone 02 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 3:40.92 80.00
45 Anna ŠimkováAnna Šimková 03 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 3:48.37 49.00
Julie ŠánováJulie Šánová 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk DNS
Pavlína StrakováPavlína Straková 04 ZŠ DDM Krasohled ZábřehZŠ DDM Krasohled Zábřeh DNF

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 10.5.2018 - 09:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš KucharčukTomáš Kucharčuk 06 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 10 3:19.35 487.00
2 Antonín HejtmánekAntonín Hejtmánek 05 jedničkajednička 7 3:25.00 440.00
3 Patrik JanošPatrik Janoš 05 ZŠ LibinaZŠ Libina 8 3:34.92 363.00
4 Filip VyskočilFilip Vyskočil 06 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3:36.00 355.00
5 Jakub GrohmannJakub Grohmann 06 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 1 3:37.12 347.00
6 Alexandr JordánAlexandr Jordán 06 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 9 3:38.23 339.00
7 Vojtěch ČmakalVojtěch Čmakal 05 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 5 3:39.92 327.00
8 ADAM BAHOUNEKADAM BAHOUNEK 05 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 2 3:50.23 258.00
9 ERIK ŠÍNERIK ŠÍN 06 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 3:51.74 248.00
10 Jan PátekJan Pátek 05 ZŠ Zábřeh,B. NěmcovéZŠ Zábřeh,B. Němcové 14 3:56.23 221.00
11 Simon PousteckýSimon Poustecký 05 ZŠ Zábřeh,B. NěmcovéZŠ Zábřeh,B. Němcové 15 4:00.23 198.00
12 Miroslav RamertMiroslav Ramert 05 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 16 4:07.26 160.00
13 Ondřej LaštůvkaOndřej Laštůvka 05 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 12 4:09.12 151.00
14 Jakub LaštůvkaJakub Laštůvka 05 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 11 4:09.43 149.00
15 Vojtěch BartošVojtěch Bartoš 06 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 3 4:09.72 148.00
16 Jakub GletJakub Glet 05 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 6 4:12.63 134.00
17 Jan BursaJan Bursa 05 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 4 4:25.00 82.00
ADAM LOCKERADAM LOCKER 05 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 13 DNS
Celkem 18 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 09:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip PodhornýFilip Podhorný 05 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 9 3:26.41 429.00
2 Nikolas KornerNikolas Korner 05 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 5 3:28.56 412.00
3 Viktor LašákViktor Lašák 06 ZŠ LibinaZŠ Libina 6 3:36.42 352.00
4 Lukáš OpluštilLukáš Opluštil 05 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 1 3:37.96 341.00
5 Tomáš LichnerTomáš Lichner 05 jedničkajednička 7 3:38.25 339.00
6 Filip ValouchFilip Valouch 06 ZŠ Zábřeh,B. NěmcovéZŠ Zábřeh,B. Němcové 11 3:38.86 334.00
7 David HorákDavid Horák 06 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 3 3:51.32 251.00
8 Petr BubeníčekPetr Bubeníček 06 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 2 3:58.42 208.00
9 Tadeáš PetříkTadeáš Petřík 05 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 8 3:58.82 206.00
10 Tomáš JaníčekTomáš Janíček 05 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 4 4:10.23 145.00
11 David ProcykDavid Procyk 06 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 10 4:20.82 98.00
Celkem 11 závodníků
Běh 03 (čt, 10.5.2018 - 09:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip ČernohousFilip Černohous 06 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 3:18.52 494.00
2 Martin HrabáčekMartin Hrabáček 04 ZŠ LibinaZŠ Libina 5 3:30.12 400.00
3 Lukáš TomanekLukáš Tomanek 05 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 10 3:35.42 359.00
4 Vojtěch VénosVojtěch Vénos 05 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 1 3:35.74 357.00
5 Adrian BittnerAdrian Bittner 05 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 3 3:39.63 329.00
6 Radek PavloňRadek Pavloň 05 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 9 3:48.01 272.00
7 Matěj KuchlerMatěj Kuchler 05 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 6 3:48.42 269.00
8 Lukáš NedělníkLukáš Nedělník 05 jedničkajednička 8 3:50.42 256.00
9 Lukáš MaixnerLukáš Maixner 05 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 7 3:55.46 225.00
10 Adam VšetíčekAdam Všetíček 05 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 11 3:58.33 209.00
11 Jan VíšekJan Víšek 06 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 2 3:59.50 202.00
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip ČernohousFilip Černohous 06 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 3:18.52 494.00
2 Tomáš KucharčukTomáš Kucharčuk 06 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 10 3:19.35 487.00
3 Antonín HejtmánekAntonín Hejtmánek 05 jedničkajednička 7 3:25.00 440.00
4 Filip PodhornýFilip Podhorný 05 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 9 3:26.41 429.00
5 Nikolas KornerNikolas Korner 05 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 5 3:28.56 412.00
6 Martin HrabáčekMartin Hrabáček 04 ZŠ LibinaZŠ Libina 5 3:30.12 400.00
7 Patrik JanošPatrik Janoš 05 ZŠ LibinaZŠ Libina 8 3:34.92 363.00
8 Lukáš TomanekLukáš Tomanek 05 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 10 3:35.42 359.00
9 Vojtěch VénosVojtěch Vénos 05 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 1 3:35.74 357.00
10 Filip VyskočilFilip Vyskočil 06 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3:36.00 355.00
11 Viktor LašákViktor Lašák 06 ZŠ LibinaZŠ Libina 6 3:36.42 352.00
12 Jakub GrohmannJakub Grohmann 06 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 1 3:37.12 347.00
13 Lukáš OpluštilLukáš Opluštil 05 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 1 3:37.96 341.00
14 Alexandr JordánAlexandr Jordán 06 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 9 3:38.23 339.00
15 Tomáš LichnerTomáš Lichner 05 jedničkajednička 7 3:38.25 339.00
16 Filip ValouchFilip Valouch 06 ZŠ Zábřeh,B. NěmcovéZŠ Zábřeh,B. Němcové 11 3:38.86 334.00
17 Adrian BittnerAdrian Bittner 05 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 3 3:39.63 329.00
18 Vojtěch ČmakalVojtěch Čmakal 05 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 5 3:39.92 327.00
19 Radek PavloňRadek Pavloň 05 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 9 3:48.01 272.00
20 Matěj KuchlerMatěj Kuchler 05 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 6 3:48.42 269.00
21 ADAM BAHOUNEKADAM BAHOUNEK 05 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 2 3:50.23 258.00
22 Lukáš NedělníkLukáš Nedělník 05 jedničkajednička 8 3:50.42 256.00
23 David HorákDavid Horák 06 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 3 3:51.32 251.00
24 ERIK ŠÍNERIK ŠÍN 06 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 3:51.74 248.00
25 Lukáš MaixnerLukáš Maixner 05 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 7 3:55.46 225.00
26 Jan PátekJan Pátek 05 ZŠ Zábřeh,B. NěmcovéZŠ Zábřeh,B. Němcové 14 3:56.23 221.00
27 Adam VšetíčekAdam Všetíček 05 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 11 3:58.33 209.00
28 Petr BubeníčekPetr Bubeníček 06 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 2 3:58.42 208.00
29 Tadeáš PetříkTadeáš Petřík 05 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 8 3:58.82 206.00
30 Jan VíšekJan Víšek 06 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 2 3:59.50 202.00
31 Simon PousteckýSimon Poustecký 05 ZŠ Zábřeh,B. NěmcovéZŠ Zábřeh,B. Němcové 15 4:00.23 198.00
32 Miroslav RamertMiroslav Ramert 05 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 16 4:07.26 160.00
33 Ondřej LaštůvkaOndřej Laštůvka 05 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 12 4:09.12 151.00
34 Jakub LaštůvkaJakub Laštůvka 05 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 11 4:09.43 149.00
35 Vojtěch BartošVojtěch Bartoš 06 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 3 4:09.72 148.00
36 Tomáš JaníčekTomáš Janíček 05 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 4 4:10.23 145.00
37 Jakub GletJakub Glet 05 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 6 4:12.63 134.00
38 David ProcykDavid Procyk 06 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 10 4:20.82 98.00
39 Jan BursaJan Bursa 05 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 4 4:25.00 82.00
ADAM LOCKERADAM LOCKER 05 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 13 DNS

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 10.5.2018 - 10:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam NavrátilAdam Navrátil 03 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 4:51.39 610.00
2 František ČmakalFrantišek Čmakal 03 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 3 5:00.70 556.00
3 Petr HolíkPetr Holík 03 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 2 5:04.19 536.00
4 Štěpán HolinkaŠtěpán Holinka 04 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 6 5:17.19 465.00
5 Semi StruhárSemi Struhár 02 ZŠ LibinaZŠ Libina 5:22.30 438.00
6 Jan MazákJan Mazák 02 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 5:30.12 399.00
7 Matěj BizekMatěj Bizek 02 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 4 5:30.70 396.00
8 Martin VitásekMartin Vitásek 03 ZŠ Zábřeh,B. NěmcovéZŠ Zábřeh,B. Němcové 5:32.20 389.00
9 Dominik NiečDominik Nieč 02 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 5:40.00 351.00
10 Jakub VáclavíkJakub Václavík 02 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 5:41.52 344.00
11 Filip RašnerFilip Rašner 02 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 5:48.44 313.00
12 Filip ProkopFilip Prokop 02 ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko 5:53.81 290.00
13 Dominik ŠmotekDominik Šmotek 03 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 6:22.72 179.00
Matouš ZdráhalMatouš Zdráhal 02 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. DNS
Štěpán HanulíkŠtěpán Hanulík 02 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 5 DNF
Celkem 15 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 10:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David KutalDavid Kutal 03 ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko 4:58.81 567.00
2 Štěpán StrykŠtěpán Stryk 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5:03.92 537.00
3 Tomáš KavanTomáš Kavan 02 jedničkajednička 6 5:06.95 520.00
4 Vojtěch NavrátilVojtěch Navrátil 02 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 5:10.86 499.00
5 Ondřej ŠimáčekOndřej Šimáček 04 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 5:13.11 487.00
6 Jan RuprichJan Ruprich 02 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 5:14.45 479.00
7 Štěpán KreutzŠtěpán Kreutz 03 ZŠ Zábřeh,B. NěmcovéZŠ Zábřeh,B. Němcové 1 5:22.55 437.00
8 Daniel VráželDaniel Vrážel 02 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 5:32.74 386.00
9 Kryštof HorníčekKryštof Horníček 02 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 2 5:34.96 375.00
10 Lukáš RyšavýLukáš Ryšavý 04 ZŠ Zábřeh,B. NěmcovéZŠ Zábřeh,B. Němcové 5:37.74 362.00
11 Matěj BojarMatěj Bojar 03 ZŠ DDM Krasohled ZábřehZŠ DDM Krasohled Zábřeh 4 6:22.71 179.00
12 Karel TomášekKarel Tomášek 03 ZŠ LibinaZŠ Libina 6:29.43 157.00
MS Jan ŠperlichJan Šperlich 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 6:05.22
MS Lukáš HorákLukáš Horák 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3 6:38.84
Marek HorkýMarek Horký 03 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 5 DNS
Celkem 15 závodníků
Běh 03 (čt, 10.5.2018 - 10:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin JecuMartin Jecu 03 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 1 4:52.75 602.00
2 Rostislav NantlRostislav Nantl 02 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 4:53.22 599.00
3 Marek KarlíčekMarek Karlíček 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1 4:56.10 582.00
4 Pavel MaturaPavel Matura 04 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 5:00.32 558.00
5 matěj blaháčekmatěj blaháček 02 jedničkajednička 5 5:02.13 548.00
6 Vojtěch BalcárekVojtěch Balcárek 03 ZŠ DDM Krasohled ZábřehZŠ DDM Krasohled Zábřeh 4 5:07.12 519.00
7 David VečeřaDavid Večeřa 04 jedničkajednička 5:07.92 515.00
8 Daniel DiblíkDaniel Diblík 04 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 2 5:09.93 504.00
9 Roman SkoumalRoman Skoumal 03 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 5:10.84 499.00
10 Matěj ŠťastnýMatěj Šťastný 02 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 5:15.84 472.00
11 Vojtěch KubíčekVojtěch Kubíček 03 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 5:27.26 413.00
12 karel Musilkarel Musil 04 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 5:27.74 411.00
13 Tomáš KadulaTomáš Kadula 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 6 5:32.52 387.00
14 Jan PastyříkJan Pastyřík 02 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 5:52.23 297.00
15 Ondřej SalačOndřej Salač 02 ZŠ LibinaZŠ Libina 5:53.42 292.00
Marek BlahaMarek Blaha 04 ZŠ DDM Krasohled ZábřehZŠ DDM Krasohled Zábřeh 3 DNF
Matěj KonyarikMatěj Konyarik 03 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou DNF
Celkem 17 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam NavrátilAdam Navrátil 03 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 4:51.39 610.00
2 Martin JecuMartin Jecu 03 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 1 4:52.75 602.00
3 Rostislav NantlRostislav Nantl 02 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 4:53.22 599.00
4 Marek KarlíčekMarek Karlíček 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1 4:56.10 582.00
5 David KutalDavid Kutal 03 ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko 4:58.81 567.00
6 Pavel MaturaPavel Matura 04 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 5:00.32 558.00
7 František ČmakalFrantišek Čmakal 03 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 3 5:00.70 556.00
8 matěj blaháčekmatěj blaháček 02 jedničkajednička 5 5:02.13 548.00
9 Štěpán StrykŠtěpán Stryk 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5:03.92 537.00
10 Petr HolíkPetr Holík 03 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 2 5:04.19 536.00
11 Tomáš KavanTomáš Kavan 02 jedničkajednička 6 5:06.95 520.00
12 Vojtěch BalcárekVojtěch Balcárek 03 ZŠ DDM Krasohled ZábřehZŠ DDM Krasohled Zábřeh 4 5:07.12 519.00
13 David VečeřaDavid Večeřa 04 jedničkajednička 5:07.92 515.00
14 Daniel DiblíkDaniel Diblík 04 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 2 5:09.93 504.00
15 Roman SkoumalRoman Skoumal 03 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 5:10.84 499.00
16 Vojtěch NavrátilVojtěch Navrátil 02 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 5:10.86 499.00
17 Ondřej ŠimáčekOndřej Šimáček 04 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 5:13.11 487.00
18 Jan RuprichJan Ruprich 02 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 5:14.45 479.00
19 Matěj ŠťastnýMatěj Šťastný 02 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 5:15.84 472.00
20 Štěpán HolinkaŠtěpán Holinka 04 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 6 5:17.19 465.00
21 Semi StruhárSemi Struhár 02 ZŠ LibinaZŠ Libina 5:22.30 438.00
22 Štěpán KreutzŠtěpán Kreutz 03 ZŠ Zábřeh,B. NěmcovéZŠ Zábřeh,B. Němcové 1 5:22.55 437.00
23 Vojtěch KubíčekVojtěch Kubíček 03 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 5:27.26 413.00
24 karel Musilkarel Musil 04 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 5:27.74 411.00
25 Jan MazákJan Mazák 02 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 5:30.12 399.00
26 Matěj BizekMatěj Bizek 02 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 4 5:30.70 396.00
27 Martin VitásekMartin Vitásek 03 ZŠ Zábřeh,B. NěmcovéZŠ Zábřeh,B. Němcové 5:32.20 389.00
28 Tomáš KadulaTomáš Kadula 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 6 5:32.52 387.00
29 Daniel VráželDaniel Vrážel 02 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 5:32.74 386.00
30 Kryštof HorníčekKryštof Horníček 02 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 2 5:34.96 375.00
31 Lukáš RyšavýLukáš Ryšavý 04 ZŠ Zábřeh,B. NěmcovéZŠ Zábřeh,B. Němcové 5:37.74 362.00
32 Dominik NiečDominik Nieč 02 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 5:40.00 351.00
33 Jakub VáclavíkJakub Václavík 02 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 5:41.52 344.00
34 Filip RašnerFilip Rašner 02 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 5:48.44 313.00
35 Jan PastyříkJan Pastyřík 02 ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 5:52.23 297.00
36 Ondřej SalačOndřej Salač 02 ZŠ LibinaZŠ Libina 5:53.42 292.00
37 Filip ProkopFilip Prokop 02 ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko 5:53.81 290.00
38 Jan ŠperlichJan Šperlich 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 6:05.22
39 Matěj BojarMatěj Bojar 03 ZŠ DDM Krasohled ZábřehZŠ DDM Krasohled Zábřeh 4 6:22.71 179.00
40 Dominik ŠmotekDominik Šmotek 03 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 6:22.72 179.00
41 Karel TomášekKarel Tomášek 03 ZŠ LibinaZŠ Libina 6:29.43 157.00
42 Lukáš HorákLukáš Horák 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3 6:38.84
Matouš ZdráhalMatouš Zdráhal 02 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. DNS
Štěpán HanulíkŠtěpán Hanulík 02 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 5 DNF
Marek HorkýMarek Horký 03 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 5 DNS
Marek BlahaMarek Blaha 04 ZŠ DDM Krasohled ZábřehZŠ DDM Krasohled Zábřeh 3 DNF
Matěj KonyarikMatěj Konyarik 03 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou DNF

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 10.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Půr, Navrátil, Melhuba, Schlesinger Půr, Navrátil, Melhuba, Schlesinger ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 6 31.20 507.00
2 Pokorný, Zdráhal, Vajda, Janovský Pokorný, Zdráhal, Vajda, Janovský ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 3 31.44 490.00
3 Kvapil, Musílek, Sadil, Vojtek Kvapil, Musílek, Sadil, Vojtek ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 1 31.76 468.00
4 Vitásek, Kreutz, Grau, Keprt Vitásek, Kreutz, Grau, Keprt ZŠ Zábřeh,B. NěmcovéZŠ Zábřeh,B. Němcové 2 32.47 421.00
Novotný, Holinka, Brulík, Slouka Novotný, Holinka, Brulík, Slouka ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 4 DNF
Diviš, Minařík, Kavan, Thun Diviš, Minařík, Kavan, Thun jedničkajednička 5 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ruprich, Víšek, Mazák, Stanke Ruprich, Víšek, Mazák, Stanke ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 2 30.09 588.00
2 Jecu, Horký, Fiala, Vavřík Jecu, Horký, Fiala, Vavřík Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 4 30.89 529.00
3 Matura, Polišenský, Hanuš, Hasala Matura, Polišenský, Hanuš, Hasala ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 5 31.21 506.00
4 Tichý, Kleveta, Salač, Jirgl Tichý, Kleveta, Salač, Jirgl ZŠ LibinaZŠ Libina 3 32.45 423.00
5 Vykoupil, Nantl, Navrátil, Garai Vykoupil, Nantl, Navrátil, Garai ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 6 34.13 320.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 10.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kotek, Matyáš, Karlíček, Kubečka Kotek, Matyáš, Karlíček, Kubečka Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 6 29.52 632.00
2 Diviš, Minařík, Kavan, Thun Diviš, Minařík, Kavan, Thun jedničkajednička 3 29.80 610.00
3 Václavík, Šmirg, Dunovský, Axman Václavík, Šmirg, Dunovský, Axman ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 5 29.98 596.00
4 Krejčí, Bureš, Holík, Horníček Krejčí, Bureš, Holík, Horníček ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 4 33.40 363.00
Ondráček, Karásek, Elšík, Žák Ondráček, Karásek, Elšík, Žák ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 2 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 10.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marinov, Ngo, Bratina, Sedláček Marinov, Ngo, Bratina, Sedláček ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 3 31.74 470.00
2 Doubravský, Klimeš, Diblík, Morávek Doubravský, Klimeš, Diblík, Morávek ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 3 32.44 423.00
3 Palatka, Stratil, Skoumal, Vrážel Palatka, Stratil, Skoumal, Vrážel ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 2 32.45 423.00
4 Kutal, Krejčí, Prokop, Naňák Kutal, Krejčí, Prokop, Naňák ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko 1 33.05 384.00
5 Habich, Balcárek, Blaha, Bojar Habich, Balcárek, Blaha, Bojar ZŠ DDM Krasohled ZábřehZŠ DDM Krasohled Zábřeh 5 33.13 379.00
6 Rattay, Staněk, Ehrenberger, Jurásek Rattay, Staněk, Ehrenberger, Jurásek ZŠ DDM Krasohled ZábřehZŠ DDM Krasohled Zábřeh 4 34.90 277.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 10.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vykoupil, Nantl, Navrátil, Garai Vykoupil, Nantl, Navrátil, Garai ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 31.04 519.00
2 Koper, Švestka, Zatloukal, Večeřa Koper, Švestka, Zatloukal, Večeřa jedničkajednička 31.90 459.00
3 Kubalík, Piterka, Ryšavý, Jílek Kubalík, Piterka, Ryšavý, Jílek ZŠ Zábřeh,B. NěmcovéZŠ Zábřeh,B. Němcové 32.38 427.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rattay, Staněk, Ehrenberger, Jurásek Rattay, Staněk, Ehrenberger, Jurásek ZŠ DDM Krasohled ZábřehZŠ DDM Krasohled Zábřeh 4 34.90 277.00
2 Vykoupil, Nantl, Navrátil, Garai Vykoupil, Nantl, Navrátil, Garai ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 6 34.13 320.00
3 Krejčí, Bureš, Holík, Horníček Krejčí, Bureš, Holík, Horníček ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 4 33.40 363.00
4 Habich, Balcárek, Blaha, Bojar Habich, Balcárek, Blaha, Bojar ZŠ DDM Krasohled ZábřehZŠ DDM Krasohled Zábřeh 5 33.13 379.00
5 Kutal, Krejčí, Prokop, Naňák Kutal, Krejčí, Prokop, Naňák ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko 1 33.05 384.00
6 Vitásek, Kreutz, Grau, Keprt Vitásek, Kreutz, Grau, Keprt ZŠ Zábřeh,B. NěmcovéZŠ Zábřeh,B. Němcové 2 32.47 421.00
7 Tichý, Kleveta, Salač, Jirgl Tichý, Kleveta, Salač, Jirgl ZŠ LibinaZŠ Libina 3 32.45 423.00
7 Palatka, Stratil, Skoumal, Vrážel Palatka, Stratil, Skoumal, Vrážel ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 2 32.45 423.00
9 Doubravský, Klimeš, Diblík, Morávek Doubravský, Klimeš, Diblík, Morávek ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 3 32.44 423.00
10 Kubalík, Piterka, Ryšavý, Jílek Kubalík, Piterka, Ryšavý, Jílek ZŠ Zábřeh,B. NěmcovéZŠ Zábřeh,B. Němcové 32.38 427.00
11 Koper, Švestka, Zatloukal, Večeřa Koper, Švestka, Zatloukal, Večeřa jedničkajednička 31.90 459.00
12 Kvapil, Musílek, Sadil, Vojtek Kvapil, Musílek, Sadil, Vojtek ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 1 31.76 468.00
13 Marinov, Ngo, Bratina, Sedláček Marinov, Ngo, Bratina, Sedláček ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 3 31.74 470.00
14 Pokorný, Zdráhal, Vajda, Janovský Pokorný, Zdráhal, Vajda, Janovský ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 3 31.44 490.00
15 Matura, Polišenský, Hanuš, Hasala Matura, Polišenský, Hanuš, Hasala ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 5 31.21 506.00
16 Půr, Navrátil, Melhuba, Schlesinger Půr, Navrátil, Melhuba, Schlesinger ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 6 31.20 507.00
17 Vykoupil, Nantl, Navrátil, Garai Vykoupil, Nantl, Navrátil, Garai ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 31.04 519.00
18 Jecu, Horký, Fiala, Vavřík Jecu, Horký, Fiala, Vavřík Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 4 30.89 529.00
19 Ruprich, Víšek, Mazák, Stanke Ruprich, Víšek, Mazák, Stanke ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 2 30.09 588.00
20 Václavík, Šmirg, Dunovský, Axman Václavík, Šmirg, Dunovský, Axman ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 5 29.98 596.00
21 Diviš, Minařík, Kavan, Thun Diviš, Minařík, Kavan, Thun jedničkajednička 3 29.80 610.00
22 Kotek, Matyáš, Karlíček, Kubečka Kotek, Matyáš, Karlíček, Kubečka Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 6 29.52 632.00
Novotný, Holinka, Brulík, Slouka Novotný, Holinka, Brulík, Slouka ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 4 DNF
Diviš, Minařík, Kavan, Thun Diviš, Minařík, Kavan, Thun jedničkajednička 5 DNF
Ondráček, Karásek, Elšík, Žák Ondráček, Karásek, Elšík, Žák ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 2 DNF

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 10.5.2018 - 07:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Berka, Kuhnel, Kucharčuk, Jakubík Berka, Kuhnel, Kucharčuk, Jakubík ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 4 36.03 219.00
2 Urbášek, Kroul, Pátek, Seidl Urbášek, Kroul, Pátek, Seidl ZŠ Zábřeh,B. NěmcovéZŠ Zábřeh,B. Němcové 2 36.66 190.00
3 Víšek, Ceh, Poprach, Všetíček Víšek, Ceh, Poprach, Všetíček ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 3 37.12 169.00
4 Tříska, Tomášek, Minář, Laštůvka Tříska, Tomášek, Minář, Laštůvka ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 6 42.61 11.00
Lambertucci, Kristek, Zábrž, Vogel Lambertucci, Kristek, Zábrž, Vogel Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 5 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 07:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Papuk, Suk, Grohmann, Vykydal Papuk, Suk, Grohmann, Vykydal ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 6 34.04 325.00
2 Vágner, Nedělník, Hejtmánek, Janech Vágner, Nedělník, Hejtmánek, Janech jedničkajednička 1 34.87 279.00
3 Flajšar, Hoch, Pavloň, Šefraný Flajšar, Hoch, Pavloň, Šefraný ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 5 35.65 238.00
4 Bartoněk, Koňárek, Jirgl, Janoš Bartoněk, Koňárek, Jirgl, Janoš ZŠ LibinaZŠ Libina 4 35.68 236.00
5 Kubíček, Matějček, Čmakal Kubíček, Matějček, Čmakal ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 3 36.46 199.00
6 Bezděk, Glet, Bartoš, Vepřek Bezděk, Glet, Bartoš, Vepřek ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 2 37.95 135.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 10.5.2018 - 07:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 ŠÍN, BARTOŇ, Maixner, VAŇOUREK ŠÍN, BARTOŇ, Maixner, VAŇOUREK ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 5 34.45 302.00
2 Košťál, Kuchler, Horák, Kuba Košťál, Kuchler, Horák, Kuba ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 3 36.11 215.00
3 Komárek, BAHOUNEK, LOCKER, PŘIKRYL Komárek, BAHOUNEK, LOCKER, PŘIKRYL ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 4 36.37 203.00
4 Uhlíř, Opluštil, Budina, Damajka Uhlíř, Opluštil, Budina, Damajka ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 2 36.70 188.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 10.5.2018 - 07:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Uher, Černohous, Vyskočil, Harapát Uher, Černohous, Vyskočil, Harapát Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1 35.78 231.00
2 Sedlář, Ramert, Fričovský, Nepožitek Sedlář, Ramert, Fričovský, Nepožitek ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 2 36.96 176.00
3 Muller, Kotoulek, prachař Muller, Kotoulek, prachař jedničkajednička 3 37.13 169.00
4 Novák, Tesárek, Jouzek, Koláček Novák, Tesárek, Jouzek, Koláček ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 5 37.69 145.00
Poustecký, Lajmar, Vepřek, Neumann Poustecký, Lajmar, Vepřek, Neumann ZŠ Zábřeh,B. NěmcovéZŠ Zábřeh,B. Němcové 4 DNF
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tříska, Tomášek, Minář, Laštůvka Tříska, Tomášek, Minář, Laštůvka ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 6 42.61 11.00
2 Bezděk, Glet, Bartoš, Vepřek Bezděk, Glet, Bartoš, Vepřek ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 2 37.95 135.00
3 Novák, Tesárek, Jouzek, Koláček Novák, Tesárek, Jouzek, Koláček ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 5 37.69 145.00
4 Muller, Kotoulek, prachař Muller, Kotoulek, prachař jedničkajednička 3 37.13 169.00
5 Víšek, Ceh, Poprach, Všetíček Víšek, Ceh, Poprach, Všetíček ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 3 37.12 169.00
6 Sedlář, Ramert, Fričovský, Nepožitek Sedlář, Ramert, Fričovský, Nepožitek ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 2 36.96 176.00
7 Uhlíř, Opluštil, Budina, Damajka Uhlíř, Opluštil, Budina, Damajka ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 2 36.70 188.00
8 Urbášek, Kroul, Pátek, Seidl Urbášek, Kroul, Pátek, Seidl ZŠ Zábřeh,B. NěmcovéZŠ Zábřeh,B. Němcové 2 36.66 190.00
9 Kubíček, Matějček, Čmakal Kubíček, Matějček, Čmakal ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 3 36.46 199.00
10 Komárek, BAHOUNEK, LOCKER, PŘIKRYL Komárek, BAHOUNEK, LOCKER, PŘIKRYL ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 4 36.37 203.00
11 Košťál, Kuchler, Horák, Kuba Košťál, Kuchler, Horák, Kuba ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 3 36.11 215.00
12 Berka, Kuhnel, Kucharčuk, Jakubík Berka, Kuhnel, Kucharčuk, Jakubík ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 4 36.03 219.00
13 Uher, Černohous, Vyskočil, Harapát Uher, Černohous, Vyskočil, Harapát Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1 35.78 231.00
14 Bartoněk, Koňárek, Jirgl, Janoš Bartoněk, Koňárek, Jirgl, Janoš ZŠ LibinaZŠ Libina 4 35.68 236.00
15 Flajšar, Hoch, Pavloň, Šefraný Flajšar, Hoch, Pavloň, Šefraný ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 5 35.65 238.00
16 Vágner, Nedělník, Hejtmánek, Janech Vágner, Nedělník, Hejtmánek, Janech jedničkajednička 1 34.87 279.00
17 ŠÍN, BARTOŇ, Maixner, VAŇOUREK ŠÍN, BARTOŇ, Maixner, VAŇOUREK ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 5 34.45 302.00
18 Papuk, Suk, Grohmann, Vykydal Papuk, Suk, Grohmann, Vykydal ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 6 34.04 325.00
Lambertucci, Kristek, Zábrž, Vogel Lambertucci, Kristek, Zábrž, Vogel Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 5 DNF
Poustecký, Lajmar, Vepřek, Neumann Poustecký, Lajmar, Vepřek, Neumann ZŠ Zábřeh,B. NěmcovéZŠ Zábřeh,B. Němcové 4 DNF

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 10.5.2018 - 07:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Braunerová, Planičková, Janíčková, Jedelská Braunerová, Planičková, Janíčková, Jedelská ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 5 34.73 549.00
2 Drábková, Baksevanidisová, Janíčková, Kalusová Drábková, Baksevanidisová, Janíčková, Kalusová ZŠ LibinaZŠ Libina 2 35.87 478.00
3 Freibergová, Eliášová, Urbášková, Nosková Freibergová, Eliášová, Urbášková, Nosková ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 4 36.05 467.00
4 Müllerová, Nezbedová, Langhammerová, Chaloupková Müllerová, Nezbedová, Langhammerová, Chaloupková ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 6 36.26 455.00
5 Kutalová, Horáková, Kutalová, Grygarová Kutalová, Horáková, Kutalová, Grygarová ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko 3 36.40 446.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 07:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čermáková, Natálie, Hajduková, Kašparová Čermáková, Natálie, Hajduková, Kašparová ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 5 35.06 528.00
2 Kaňáková, Bauerová, Stejskalová, Urbanová Kaňáková, Bauerová, Stejskalová, Urbanová ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 6 36.06 466.00
3 Stančíková, Řezníková, Klimešová, Valentová Stančíková, Řezníková, Klimešová, Valentová Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 2 36.22 457.00
4 Langová, Shone, Vajcová, Hufová Langová, Shone, Vajcová, Hufová ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 3 38.53 330.00
5 Baierová, Krejčová, Lipková, Straková Baierová, Krejčová, Lipková, Straková ZŠ DDM Krasohled ZábřehZŠ DDM Krasohled Zábřeh 4 40.99 215.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 10.5.2018 - 07:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gieslová, Matochová, Bílková, Pavelková Gieslová, Matochová, Bílková, Pavelková ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 3 33.66 619.00
2 Dobešová, Minářová, Juránková, Heiserová Dobešová, Minářová, Juránková, Heiserová Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 33.70 616.00
3 Nevrlá, Friedlová, Rostová, Miketová Nevrlá, Friedlová, Rostová, Miketová ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 6 35.28 514.00
4 Anderlová, Mertová, Chudobová, Hrubá Anderlová, Mertová, Chudobová, Hrubá ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 4 35.36 509.00
5 Mullerová, Miková, Daňková, Vogelová Mullerová, Miková, Daňková, Vogelová Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 2 35.46 503.00
6 Topolanová, Svorová, Kreifová, Koletschková Topolanová, Svorová, Kreifová, Koletschková ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 5 41.98 175.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 10.5.2018 - 07:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rálišová, Salajková, Linhartová, Maitnerová Rálišová, Salajková, Linhartová, Maitnerová ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko 5 33.95 600.00
2 Hýbnerová, Turková, Hrdinová, Jedličková Hýbnerová, Turková, Hrdinová, Jedličková ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 3 35.30 513.00
3 Bitalová, Horová, Kozlanská, Šimarová Bitalová, Horová, Kozlanská, Šimarová ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 2 36.05 467.00
4 Divišová, Hnátková, Zvárová, Škrlová Divišová, Hnátková, Zvárová, Škrlová ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 4 36.64 432.00
5 Krylová, Švédová, Buchnarová, Lakomá Krylová, Švédová, Buchnarová, Lakomá ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 1 37.41 389.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Topolanová, Svorová, Kreifová, Koletschková Topolanová, Svorová, Kreifová, Koletschková ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 5 41.98 175.00
2 Baierová, Krejčová, Lipková, Straková Baierová, Krejčová, Lipková, Straková ZŠ DDM Krasohled ZábřehZŠ DDM Krasohled Zábřeh 4 40.99 215.00
3 Langová, Shone, Vajcová, Hufová Langová, Shone, Vajcová, Hufová ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 3 38.53 330.00
4 Krylová, Švédová, Buchnarová, Lakomá Krylová, Švédová, Buchnarová, Lakomá ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 1 37.41 389.00
5 Divišová, Hnátková, Zvárová, Škrlová Divišová, Hnátková, Zvárová, Škrlová ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 4 36.64 432.00
6 Kutalová, Horáková, Kutalová, Grygarová Kutalová, Horáková, Kutalová, Grygarová ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko 3 36.40 446.00
7 Müllerová, Nezbedová, Langhammerová, Chaloupková Müllerová, Nezbedová, Langhammerová, Chaloupková ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 6 36.26 455.00
8 Stančíková, Řezníková, Klimešová, Valentová Stančíková, Řezníková, Klimešová, Valentová Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 2 36.22 457.00
9 Kaňáková, Bauerová, Stejskalová, Urbanová Kaňáková, Bauerová, Stejskalová, Urbanová ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 6 36.06 466.00
10 Freibergová, Eliášová, Urbášková, Nosková Freibergová, Eliášová, Urbášková, Nosková ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 4 36.05 467.00
10 Bitalová, Horová, Kozlanská, Šimarová Bitalová, Horová, Kozlanská, Šimarová ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 2 36.05 467.00
12 Drábková, Baksevanidisová, Janíčková, Kalusová Drábková, Baksevanidisová, Janíčková, Kalusová ZŠ LibinaZŠ Libina 2 35.87 478.00
13 Mullerová, Miková, Daňková, Vogelová Mullerová, Miková, Daňková, Vogelová Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 2 35.46 503.00
14 Anderlová, Mertová, Chudobová, Hrubá Anderlová, Mertová, Chudobová, Hrubá ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 4 35.36 509.00
15 Hýbnerová, Turková, Hrdinová, Jedličková Hýbnerová, Turková, Hrdinová, Jedličková ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 3 35.30 513.00
16 Nevrlá, Friedlová, Rostová, Miketová Nevrlá, Friedlová, Rostová, Miketová ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 6 35.28 514.00
17 Čermáková, Natálie, Hajduková, Kašparová Čermáková, Natálie, Hajduková, Kašparová ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 5 35.06 528.00
18 Braunerová, Planičková, Janíčková, Jedelská Braunerová, Planičková, Janíčková, Jedelská ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 5 34.73 549.00
19 Rálišová, Salajková, Linhartová, Maitnerová Rálišová, Salajková, Linhartová, Maitnerová ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko 5 33.95 600.00
20 Dobešová, Minářová, Juránková, Heiserová Dobešová, Minářová, Juránková, Heiserová Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 33.70 616.00
21 Gieslová, Matochová, Bílková, Pavelková Gieslová, Matochová, Bílková, Pavelková ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 3 33.66 619.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 10.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Janíčková, Pobucká, Vitová, Pazderníková Janíčková, Pobucká, Vitová, Pazderníková ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 1 36.57 436.00
2 Mullerová, Čtvrtlíková, Bederková, Kudláčová Mullerová, Čtvrtlíková, Bederková, Kudláčová Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 4 36.60 435.00
3 Karafiátová, Vašatová, Doláková, Jurásková Karafiátová, Vašatová, Doláková, Jurásková ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 3 37.26 397.00
4 Bíbrová, Švábová, Kotzmannová, Hloušková Bíbrová, Švábová, Kotzmannová, Hloušková ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21 2 37.60 379.00
5 Seidlová, Weiserová, Foralová, Štusáková Seidlová, Weiserová, Foralová, Štusáková ZŠ DDM Krasohled ZábřehZŠ DDM Krasohled Zábřeh 5 41.53 193.00
Roláková, Pozníčková, Sikorová, Horčičková Roláková, Pozníčková, Sikorová, Horčičková Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 6 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 10.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Chrásková, Sedlářová, Urbášková, Vetrová Chrásková, Sedlářová, Urbášková, Vetrová Základní škola Vodní 27, MohelniceZákladní škola Vodní 27, Mo... 3 37.17 402.00
2 Přibylová, Matějčková, Sittová, Janhubová Přibylová, Matějčková, Sittová, Janhubová ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 2 37.62 378.00
3 Kappelová, Papuláková, Skálová, Trávníčková Kappelová, Papuláková, Skálová, Trávníčková ZŠ LibinaZŠ Libina 5 38.35 339.00
4 Svačinová, Kolářová, Bartošová, Svobodníková Svačinová, Kolářová, Bartošová, Svobodníková ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 6 38.86 313.00
5 Vondrová, Skoumalová, Hetmánková, Trchalíková Vondrová, Skoumalová, Hetmánková, Trchalíková ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 1 39.79 268.00
6 Linhartová, Krňávková, Grycová, Vološčuková Linhartová, Krňávková, Grycová, Vološčuková ZŠ DDM Krasohled ZábřehZŠ DDM Krasohled Zábřeh 4 41.05 212.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 10.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Smýkalová, Škrachová, Juránková, Kubíčková Smýkalová, Škrachová, Juránková, Kubíčková Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5 35.33 511.00
2 Kadlčíková, Kochwasserová, Šérová, Kubíčková Kadlčíková, Kochwasserová, Šérová, Kubíčková ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 6 37.01 411.00
3 Černá, Vybíhalová, Poliščuková, Poláchová Černá, Vybíhalová, Poliščuková, Poláchová ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 3 37.84 366.00
4 Marešová, Pavlínová, Jelínková, Šebíková Marešová, Pavlínová, Jelínková, Šebíková ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 2 38.00 357.00
5 Hajtmarová, Kvapilíková, Reichlová, Kamlarová Hajtmarová, Kvapilíková, Reichlová, Kamlarová ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 1 38.76 318.00
6 Brzobohatá, Stružková, Morávková, Morávková Brzobohatá, Stružková, Morávková, Morávková ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 4 39.07 303.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 10.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štoplová, Drásalová, Lánová, Hasalová Štoplová, Drásalová, Lánová, Hasalová ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 7 35.44 504.00
2 Ženčáková, Hrabkovská, Krystková, Pešáková Ženčáková, Hrabkovská, Krystková, Pešáková ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 10 37.08 407.00
3 Hrdinová, Vylíčilová, Tesařová, Gažíková Hrdinová, Vylíčilová, Tesařová, Gažíková ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 9 38.06 354.00
Vejrostová, Bílá, Vénosová, Bartošová Vejrostová, Bílá, Vénosová, Bartošová ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 38.29 342.00
4 Karlíčková, Venoušová, Procházková, Vagnerová Karlíčková, Venoušová, Procházková, Vagnerová Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 8 38.29 342.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Seidlová, Weiserová, Foralová, Štusáková Seidlová, Weiserová, Foralová, Štusáková ZŠ DDM Krasohled ZábřehZŠ DDM Krasohled Zábřeh 5 41.53 193.00
2 Linhartová, Krňávková, Grycová, Vološčuková Linhartová, Krňávková, Grycová, Vološčuková ZŠ DDM Krasohled ZábřehZŠ DDM Krasohled Zábřeh 4 41.05 212.00
3 Vondrová, Skoumalová, Hetmánková, Trchalíková Vondrová, Skoumalová, Hetmánková, Trchalíková ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 1 39.79 268.00
4 Brzobohatá, Stružková, Morávková, Morávková Brzobohatá, Stružková, Morávková, Morávková ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 4 39.07 303.00
5 Svačinová, Kolářová, Bartošová, Svobodníková Svačinová, Kolářová, Bartošová, Svobodníková ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 6 38.86 313.00
6 Hajtmarová, Kvapilíková, Reichlová, Kamlarová Hajtmarová, Kvapilíková, Reichlová, Kamlarová ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 1 38.76 318.00
7 Kappelová, Papuláková, Skálová, Trávníčková Kappelová, Papuláková, Skálová, Trávníčková ZŠ LibinaZŠ Libina 5 38.35 339.00
8 Vejrostová, Bílá, Vénosová, Bartošová Vejrostová, Bílá, Vénosová, Bartošová ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 38.29 342.00
8 Karlíčková, Venoušová, Procházková, Vagnerová Karlíčková, Venoušová, Procházková, Vagnerová Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 8 38.29 342.00
10 Hrdinová, Vylíčilová, Tesařová, Gažíková Hrdinová, Vylíčilová, Tesařová, Gažíková ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 9 38.06 354.00
11 Marešová, Pavlínová, Jelínková, Šebíková Marešová, Pavlínová, Jelínková, Šebíková ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 2 38.00 357.00
12 Černá, Vybíhalová, Poliščuková, Poláchová Černá, Vybíhalová, Poliščuková, Poláchová ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 3 37.84 366.00
13 Přibylová, Matějčková, Sittová, Janhubová Přibylová, Matějčková, Sittová, Janhubová ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 2 37.62 378.00
14 Bíbrová, Švábová, Kotzmannová, Hloušková Bíbrová, Švábová, Kotzmannová, Hloušková ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21 2 37.60 379.00
15 Karafiátová, Vašatová, Doláková, Jurásková Karafiátová, Vašatová, Doláková, Jurásková ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 3 37.26 397.00
16 Chrásková, Sedlářová, Urbášková, Vetrová Chrásková, Sedlářová, Urbášková, Vetrová Základní škola Vodní 27, MohelniceZákladní škola Vodní 27, Mo... 3 37.17 402.00
17 Ženčáková, Hrabkovská, Krystková, Pešáková Ženčáková, Hrabkovská, Krystková, Pešáková ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 10 37.08 407.00
18 Kadlčíková, Kochwasserová, Šérová, Kubíčková Kadlčíková, Kochwasserová, Šérová, Kubíčková ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 6 37.01 411.00
19 Mullerová, Čtvrtlíková, Bederková, Kudláčová Mullerová, Čtvrtlíková, Bederková, Kudláčová Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 4 36.60 435.00
20 Janíčková, Pobucká, Vitová, Pazderníková Janíčková, Pobucká, Vitová, Pazderníková ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové 1 36.57 436.00
21 Štoplová, Drásalová, Lánová, Hasalová Štoplová, Drásalová, Lánová, Hasalová ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín 7 35.44 504.00
22 Smýkalová, Škrachová, Juránková, Kubíčková Smýkalová, Škrachová, Juránková, Kubíčková Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5 35.33 511.00
Roláková, Pozníčková, Sikorová, Horčičková Roláková, Pozníčková, Sikorová, Horčičková Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 6 DNF

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 10.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.151.231.271.311.351.391.431.471.511.551.591.631.67 Body
1 Lukáš VajdaLukáš Vajda
ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.
03 1.75 585.00
2 Jiří KubečkaJiří Kubečka
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
03 1.71 552.00
3= Daniel PolišenskýDaniel Polišenský
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
03 1.63 488.00
3= Tomáš MarinovTomáš Marinov
ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice
02 1.63 488.00
3= Daniel KlimešDaniel Klimeš
ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ
02 1.63 488.00
6= Štěpán ZatloukalŠtěpán Zatloukal
jedničkajednička
04 1.59 457.00
6= Lukáš KoperLukáš Koper
jedničkajednička
03 1.59 457.00
8 Tadeáš PiterkaTadeáš Piterka
ZŠ Zábřeh,B. NěmcovéZŠ Zábřeh,B. Němcové
03 1.59 457.00
9= Marek KarlíčekMarek Karlíček
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
02 1.55 426.00
9= Martin AxmanMartin Axman
ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1
02 1.55 426.00
11 Roman TichýRoman Tichý
ZŠ LibinaZŠ Libina
03 1.55 426.00
12 Tomáš KlevetaTomáš Kleveta
ZŠ LibinaZŠ Libina
04 1.55 426.00
13 René MorávekRené Morávek
ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ
03 1.55 426.00
14 Adam EhrenbergerAdam Ehrenberger
ZŠ DDM Krasohled ZábřehZŠ DDM Krasohled Zábřeh
02 1.51 396.00
15 Martin VitásekMartin Vitásek
ZŠ Zábřeh,B. NěmcovéZŠ Zábřeh,B. Němcové
03 1.51 396.00
16 Tobiáš SokeleTobiáš Sokele
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
02 1.51 396.00
17 Marek BlahaMarek Blaha
ZŠ DDM Krasohled ZábřehZŠ DDM Krasohled Zábřeh
04 1.47 367.00
18 Tomáš FialaTomáš Fiala
Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k...
03 1.47 367.00
19 David VíšekDavid Víšek
ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou
03 1.47 367.00
20 Jan PastyříkJan Pastyřík
ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín
02 1.47 367.00
21= Jiří KotekJiří Kotek
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
03 1.43 338.00
21= Šimon PůrŠimon Půr
ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1
04 1.43 338.00
21= Vojtěch NavrátilVojtěch Navrátil
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
02 1.43 338.00
24 Adam ŽákAdam Žák
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
02 1.43 338.00
25 Martin NaňákMartin Naňák
ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko
04 1.39 310.00
26 Lukáš DunovskýLukáš Dunovský
ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1
03 1.39 310.00
27 Daniel BřezovskýDaniel Březovský
Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k...
03 1.39 310.00
28 Adam HanušAdam Hanuš
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
03 1.39 310.00
29 Petr PlášekPetr Plášek
ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.
03 1.39 310.00
30 Aleš JurenkaAleš Jurenka
ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou
03 1.39 310.00
31 Daniel BratinaDaniel Bratina
ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice
02 1.39 310.00
32 Pavel TetliakPavel Tetliak
ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín
04 1.39 310.00
33 Martin ŽižkaMartin Žižka
jedničkajednička
03 1.35 283.00
34 Matěj HrubýMatěj Hrubý
ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí...
02 1.35 283.00
35 Lukáš RyšavýLukáš Ryšavý
ZŠ Zábřeh,B. NěmcovéZŠ Zábřeh,B. Němcové
04 1.35 283.00
36 Štěpán VojtekŠtěpán Vojtek
ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí...
02 1.31 257.00
37 Richard KrejčíRichard Krejčí
ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko
04 1.31 257.00
38= Tadeáš ŽižkaTadeáš Žižka
ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko
03 1.31 257.00
38= Jan PokornýJan Pokorný
ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.
02 1.31 257.00
38= David JurásekDavid Jurásek
ZŠ DDM Krasohled ZábřehZŠ DDM Krasohled Zábřeh
02 1.31 257.00
41 Martin SloukaMartin Slouka
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
02 1.31 257.00
42 Marek HorkýMarek Horký
Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k...
03 1.31 257.00
43= Ondřej MusílekOndřej Musílek
ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí...
02 1.27 231.00
43= Petr HolíkPetr Holík
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
03 1.27 231.00
45 Nicolas Blažej GercisNicolas Blažej Gercis
ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou
03 1.27 231.00
Michal HudecMichal Hudec
ZŠ LibinaZŠ Libina
03 DNS 0.00
Marek DrásalMarek Drásal
ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín
04 DNS 0.00
Ondřej OzorovskýOndřej Ozorovský
ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ
03 DNS 0.00
Štěpán StrykŠtěpán Stryk
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
04 NM 0.00
Vojtěch KurucVojtěch Kuruc
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
03 NM 0.00
Celkem 50 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 10.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.141.181.221.261.301.341.381.421.461.501.541.58 Body
1 Lukáš JakubíkLukáš Jakubík
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
05 1.42 331.00
2 Adam VepřekAdam Vepřek
ZŠ Zábřeh,B. NěmcovéZŠ Zábřeh,B. Němcové
05 1.38 303.00
3= Patrik JanošPatrik Janoš
ZŠ LibinaZŠ Libina
05 1.38 303.00
3= Dan SlavíkDan Slavík
jedničkajednička
05 1.38 303.00
5 Tomáš MekyskaTomáš Mekyska
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
06 1.30 250.00
6 Patrik VogelPatrik Vogel
Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k...
06 1.30 250.00
7 MATĚJ PŘIKRYLMATĚJ PŘIKRYL
ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ
05 1.30 250.00
8= František BartoněkFrantišek Bartoněk
ZŠ LibinaZŠ Libina
05 1.26 225.00
8= Robin GronychRobin Gronych
ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou
05 1.26 225.00
10 Luboš KotoulekLuboš Kotoulek
jedničkajednička
06 1.26 225.00
11= Tomáš NeumannTomáš Neumann
ZŠ Zábřeh,B. NěmcovéZŠ Zábřeh,B. Němcové
05 1.22 200.00
11= Lukáš UherLukáš Uher
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
06 1.22 200.00
13 Ondřej JirglOndřej Jirgl
ZŠ LibinaZŠ Libina
05 1.22 200.00
14 Ondřej ŠimekOndřej Šimek
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
06 1.22 200.00
15= Slávek VepřekSlávek Vepřek
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
05 1.22 200.00
15= Jakub GletJakub Glet
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
05 1.22 200.00
15= JIŘÍ VAŇOUREKJIŘÍ VAŇOUREK
ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ
05 1.22 200.00
18 Patrik JanechPatrik Janech
jedničkajednička
05 1.22 200.00
19 Matyáš FriedlMatyáš Friedl
ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ
05 1.22 200.00
20 Jiří KroulJiří Kroul
ZŠ Zábřeh,B. NěmcovéZŠ Zábřeh,B. Němcové
05 1.18 176.00
21 Martin KošťálMartin Košťál
ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1
05 1.18 176.00
22= Ayerton LambertucciAyerton Lambertucci
Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k...
06 1.18 176.00
22= Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
06 1.18 176.00
22= Lukáš OpluštilLukáš Opluštil
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
05 1.18 176.00
25 Dominik HarnaDominik Harna
ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.
05 1.18 176.00
26 Tomáš JaníčekTomáš Janíček
ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice
05 1.18 176.00
27 Tomáš FlajšarTomáš Flajšar
ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.
05 1.14 153.00
28 Matěj VykydalMatěj Vykydal
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
05 1.14 153.00
29= Jakub KristekJakub Kristek
Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k...
06 1.14 153.00
29= David PoprachDavid Poprach
ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou
05 1.14 153.00
31 Petr KoláčekPetr Koláček
ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice
06 1.14 153.00
32 David MatějčekDavid Matějček
ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí...
06 1.10 131.00
33 Tobiáš KubaTobiáš Kuba
ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1
05 1.10 131.00
34= Miroslav ŠimekMiroslav Šimek
ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou
05 1.10 131.00
34= David ŠvestákDavid Švesták
ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí...
06 1.10 131.00
Roman LipčákRoman Lipčák
ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1
05 NM 0.00
Ondřej LaštůvkaOndřej Laštůvka
ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín
05 NM 0.00
Tobiáš PospíšilTobiáš Pospíšil
ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín
06 NM 0.00
Vasil IvanyshVasil Ivanysh
ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín
05 NM 0.00
Celkem 39 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 10.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.181.221.261.301.341.381.421.461.501.541.58 Body
1 Michaela VogelováMichaela Vogelová
Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k...
02 1.58 712.00
2 Kateřina ŘezníkováKateřina Řezníková
Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k...
02 1.42 534.00
3 Michaela KlimešováMichaela Klimešová
Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k...
04 1.38 491.00
4 Barbora BílkováBarbora Bílková
ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk
04 1.38 491.00
5 Vanessa HobzováVanessa Hobzová
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
02 1.38 491.00
6= Kateřina LinhartováKateřina Linhartová
ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko
03 1.38 491.00
6= Natálie MatochováNatálie Matochová
ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk
03 1.38 491.00
8 Sára TopolanováSára Topolanová
ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice
03 1.34 449.00
9= Magdalena HeiserováMagdalena Heiserová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
03 1.34 449.00
9= Denisa PlaničkováDenisa Planičková
ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové
03 1.34 449.00
11 Tereza KrejčováTereza Krejčová
ZŠ DDM Krasohled ZábřehZŠ DDM Krasohled Zábřeh
03 1.34 449.00
12 Anežka ChaloupkováAnežka Chaloupková
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
04 1.34 449.00
13 Martina LakomáMartina Lakomá
ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ
03 1.30 409.00
14 Michaela KumiováMichaela Kumiová
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
02 1.30 409.00
15 Tereza RálišováTereza Rálišová
ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko
04 1.30 409.00
16 Marie JedličkováMarie Jedličková
ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk
04 1.30 409.00
17 Anna ŠťastnáAnna Šťastná
ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou
04 1.26 369.00
18 Nikola UrbanováNikola Urbanová
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
03 1.26 369.00
19= Aneta KozlanskáAneta Kozlanská
ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1
03 1.22 331.00
19= Monika ŠimarováMonika Šimarová
ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1
03 1.22 331.00
19= Nina KremličkováNina Kremličková
ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice
02 1.22 331.00
22= Sabina GrygarováSabina Grygarová
ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko
02 1.22 331.00
22= Tamara HrubáTamara Hrubá
ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín
04 1.22 331.00
22= Zuzana KalusováZuzana Kalusová
ZŠ LibinaZŠ Libina
04 1.22 331.00
25= Sabina WachholzováSabina Wachholzová
ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.
04 1.22 331.00
25= Niki BaksevanidisováNiki Baksevanidisová
ZŠ LibinaZŠ Libina
03 1.22 331.00
25= Eliška JuránkováEliška Juránková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
03 1.22 331.00
28 Nikola BraunerováNikola Braunerová
ZŠ Zábřeh B. NěmcovéZŠ Zábřeh B. Němcové
03 1.22 331.00
29= Hana BílkováHana Bílková
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
04 1.18 293.00
29= Anna MiketováAnna Miketová
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
04 1.18 293.00
31= Aneta LinhartováAneta Linhartová
ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1
04 1.18 293.00
31= Hana ChudobováHana Chudobová
ZŠ a MŠ Nový MalínZŠ a MŠ Nový Malín
03 1.18 293.00
31= Tereza VajcováTereza Vajcová
ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.
04 1.18 293.00
34 Ladislava ZvárováLadislava Zvárová
ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou
03 1.18 293.00
35 Natálie KašparováNatálie Kašparová
ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí...
04 1.18 293.00
36 Sabina BuchnarováSabina Buchnarová
ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ
04 1.12 239.00
37 Markéta PjosováMarkéta Pjosová
ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice
02 1.10 222.00
38 Nikola DivišováNikola Divišová
ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.
03 1.10 222.00
39 Petra HýblováPetra Hýblová
ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou
03 1.10 222.00
40= Ludmila StejskalováLudmila Stejskalová
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
04 1.10 222.00
40= Iveta LipkováIveta Lipková
ZŠ DDM Krasohled ZábřehZŠ DDM Krasohled Zábřeh
04 1.10 222.00
40= Ema BrokešováEma Brokešová
ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí...
04 1.10 222.00
43 Kvapilová NatálieKvapilová Natálie
ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí...
04 1.10 222.00
MS Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková