výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Tachov, Kategorie III

Planá (11. 5. 2018)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 11.5.2018 - 08:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VotavaJakub Votava 05 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 3 08.2 439.00
2 Jan TrávníčekJan Trávníček 05 ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 3 08.5 364.00
Tobiáš RoháčTobiáš Roháč 05 ZŠ Zárečná Tachov AZŠ Zárečná Tachov A 5 08.6 340.00
3 Adam TrávníčekAdam Trávníček 05 ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 6 08.6 340.00
4 Martin VyšínMartin Vyšín 06 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 1 08.7 318.00
5 Martin PoorMartin Poor 06 ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 1 08.8 295.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 11.5.2018 - 08:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 3 08.3 413.00
2 Adam ŠmichAdam Šmich 05 ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 5 08.5 364.00
3 Danny MartiškaDanny Martiška 06 ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 2 08.9 274.00
4 Milan MarekMilan Marek 05 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 5 09.1 233.00
5 Dulguun BayarmagnaiDulguun Bayarmagnai 05 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 4 09.5 161.00
6 Šimon LazorkaŠimon Lazorka 06 ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 10.0 88.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 11.5.2018 - 08:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel NaušDaniel Nauš 05 ZŠ StrážZŠ Stráž 1 08.9 274.00
2 Petr HrabovskýPetr Hrabovský 06 ZŠ Zárečná Tachov AZŠ Zárečná Tachov A 2 09.0 253.00
3 Josef BártaJosef Bárta 05 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 4 09.1 233.00
4 Noah SuberuNoah Suberu 05 ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 1 09.6 145.00
5 Michal BedecsMichal Bedecs 05 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 2 09.7 129.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 11.5.2018 - 08:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KrejčaTomáš Krejča 05 ZŠ Zárečná Tachov AZŠ Zárečná Tachov A 2 08.7 318.00
2 Šimon KapolkaŠimon Kapolka 06 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 3 09.1 233.00
3 Alex KupčíkAlex Kupčík 06 ZŠ StrážZŠ Stráž 4 09.5 161.00
4 Asen TomanovAsen Tomanov 05 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 1 10.8 14.00
MS Daniel KubálekDaniel Kubálek 06 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 5 10.1
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 11.5.2018 - 08:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman DenisRoman Denis 05 ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 3 08.7 318.00
2 Pavel RašínPavel Rašín 06 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 5 08.9 274.00
3 Aleš TichýAleš Tichý 06 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 4 09.5 161.00
4 Jakub RůžičkaJakub Růžička 06 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 6 09.7 129.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VotavaJakub Votava 05 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 3 08.2 439.00
2 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 3 08.3 413.00
3 Jan TrávníčekJan Trávníček 05 ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 3 08.5 364.00
3 Adam ŠmichAdam Šmich 05 ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 5 08.5 364.00
5 Tobiáš RoháčTobiáš Roháč 05 ZŠ Zárečná Tachov AZŠ Zárečná Tachov A 5 08.6 340.00
5 Adam TrávníčekAdam Trávníček 05 ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 6 08.6 340.00
7 Martin VyšínMartin Vyšín 06 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 1 08.7 318.00
7 Tomáš KrejčaTomáš Krejča 05 ZŠ Zárečná Tachov AZŠ Zárečná Tachov A 2 08.7 318.00
7 Roman DenisRoman Denis 05 ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 3 08.7 318.00
10 Martin PoorMartin Poor 06 ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 1 08.8 295.00
11 Danny MartiškaDanny Martiška 06 ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 2 08.9 274.00
11 Daniel NaušDaniel Nauš 05 ZŠ StrážZŠ Stráž 1 08.9 274.00
11 Pavel RašínPavel Rašín 06 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 5 08.9 274.00
14 Petr HrabovskýPetr Hrabovský 06 ZŠ Zárečná Tachov AZŠ Zárečná Tachov A 2 09.0 253.00
15 Milan MarekMilan Marek 05 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 5 09.1 233.00
15 Josef BártaJosef Bárta 05 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 4 09.1 233.00
15 Šimon KapolkaŠimon Kapolka 06 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 3 09.1 233.00
18 Dulguun BayarmagnaiDulguun Bayarmagnai 05 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 4 09.5 161.00
18 Alex KupčíkAlex Kupčík 06 ZŠ StrážZŠ Stráž 4 09.5 161.00
18 Aleš TichýAleš Tichý 06 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 4 09.5 161.00
21 Noah SuberuNoah Suberu 05 ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 1 09.6 145.00
22 Michal BedecsMichal Bedecs 05 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 2 09.7 129.00
22 Jakub RůžičkaJakub Růžička 06 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 6 09.7 129.00
24 Šimon LazorkaŠimon Lazorka 06 ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 10.0 88.00
25 Daniel KubálekDaniel Kubálek 06 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 5 10.1
26 Asen TomanovAsen Tomanov 05 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 1 10.8 14.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 11.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Kateřina ŠčasnárováKateřina Ščasnárová 05 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 4 09.0 506.00
1 Eva SvobodováEva Svobodová 05 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 3 09.0 506.00
2 Klaudie KrálováKlaudie Králová 05 ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 4 09.5 391.00
3 Sabina SoustružníkováSabina Soustružníková 05 Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn... 3 09.6 369.00
4 Jana TruongováJana Truongová 06 ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 4 10.5 201.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 11.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanesa KašíkováVanesa Kašíková 05 ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro 1 08.5 635.00
2 Hana KozlováHana Kozlová 05 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 2 08.8 556.00
3 Josefína ŠíchováJosefína Šíchová 05 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 3 09.2 458.00
4 Michaela ŠvábkováMichaela Švábková 06 Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn... 3 09.3 435.00
5 Aneta GubaniováAneta Gubaniová 05 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 5 10.8 155.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 11.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára SzegecsováSára Szegecsová 05 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 1 08.9 531.00
2 Daniela KrajčíkováDaniela Krajčíková 05 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 5 09.0 506.00
3 Nikola MatějkováNikola Matějková 06 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 4 09.8 328.00
4 Adéla PaterováAdéla Paterová 05 ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro 5 10.3 235.00
5 Adéla ZevelováAdéla Zevelová 06 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 1 10.4 218.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 11.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena MachynováMagdalena Machynová 05 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 3 09.0 506.00
2 Nikola PodlipskáNikola Podlipská 05 ZŠ StrážZŠ Stráž 1 09.5 391.00
3 Andrea BenáčkováAndrea Benáčková 06 ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 2 09.8 328.00
4 Markéta DvorskáMarkéta Dvorská 06 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 2 10.0 289.00
5 Adéla BrožkováAdéla Brožková 05 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 2 10.1 270.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 11.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára HrabětováKlára Hrabětová 05 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 4 09.4 413.00
2 Chiara ČervenákováChiara Červenáková 05 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 5 09.5 391.00
3 Eliška MudrováEliška Mudrová 05 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 09.7 348.00
4 Barbora NovákováBarbora Nováková 06 ZŠ StrážZŠ Stráž 1 09.8 328.00
5 Lucie FrančeováLucie Frančeová 05 ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro 2 09.9 308.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanesa KašíkováVanesa Kašíková 05 ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro 1 08.5 635.00
2 Hana KozlováHana Kozlová 05 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 2 08.8 556.00
3 Sára SzegecsováSára Szegecsová 05 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 1 08.9 531.00
4 Kateřina ŠčasnárováKateřina Ščasnárová 05 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 4 09.0 506.00
4 Eva SvobodováEva Svobodová 05 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 3 09.0 506.00
4 Daniela KrajčíkováDaniela Krajčíková 05 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 5 09.0 506.00
4 Magdalena MachynováMagdalena Machynová 05 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 3 09.0 506.00
8 Josefína ŠíchováJosefína Šíchová 05 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 3 09.2 458.00
9 Michaela ŠvábkováMichaela Švábková 06 Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn... 3 09.3 435.00
10 Klára HrabětováKlára Hrabětová 05 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 4 09.4 413.00
11 Klaudie KrálováKlaudie Králová 05 ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 4 09.5 391.00
11 Nikola PodlipskáNikola Podlipská 05 ZŠ StrážZŠ Stráž 1 09.5 391.00
11 Chiara ČervenákováChiara Červenáková 05 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 5 09.5 391.00
14 Sabina SoustružníkováSabina Soustružníková 05 Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn... 3 09.6 369.00
15 Eliška MudrováEliška Mudrová 05 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 09.7 348.00
16 Nikola MatějkováNikola Matějková 06 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 4 09.8 328.00
16 Andrea BenáčkováAndrea Benáčková 06 ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 2 09.8 328.00
16 Barbora NovákováBarbora Nováková 06 ZŠ StrážZŠ Stráž 1 09.8 328.00
19 Lucie FrančeováLucie Frančeová 05 ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro 2 09.9 308.00
20 Markéta DvorskáMarkéta Dvorská 06 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 2 10.0 289.00
21 Adéla BrožkováAdéla Brožková 05 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 2 10.1 270.00
22 Adéla PaterováAdéla Paterová 05 ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro 5 10.3 235.00
23 Adéla ZevelováAdéla Zevelová 06 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 1 10.4 218.00
24 Jana TruongováJana Truongová 06 ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 4 10.5 201.00
25 Aneta GubaniováAneta Gubaniová 05 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 5 10.8 155.00

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 11.5.2018 - 09:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina ŠčasnárováKateřina Ščasnárová 05 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 2 1:57.6 545.00
2 Daniela KrajčíkováDaniela Krajčíková 05 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 1 2:04.7 442.00
3 Aneta VavřičkováAneta Vavřičková 05 Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn... 4 2:07.1 409.00
4 Barbora NovákováBarbora Nováková 06 ZŠ StrážZŠ Stráž 4 2:08.8 387.00
5 Veronika LáderováVeronika Láderová 06 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 2 2:09.9 373.00
6 Nikola MatějkováNikola Matějková 06 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 2 2:13.9 323.00
7 Klaudie KrálováKlaudie Králová 05 ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 1 2:16.6 292.00
8 Klára ŠpačkováKlára Špačková 05 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 2 2:18.6 270.00
9 Karolína HanzlíkováKarolína Hanzlíková 06 ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro 3 2:18.9 266.00
10 Kateřina PancováKateřina Pancová 06 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 1 2:20.8 246.00
11 Michaela HůďováMichaela Hůďová 06 ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 2 2:22.4 230.00
12 Markéta DvorskáMarkéta Dvorská 06 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 1 2:22.8 226.00
13 Natálie MatoušováNatálie Matoušová 05 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 3 2:27.2 183.00
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (pá, 11.5.2018 - 09:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina VysloužilováKateřina Vysloužilová 05 Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn... 4 1:56.5 561.00
2 Kristýna DankováKristýna Danková 05 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 2 2:08.9 386.00
3 Natálie BrožkováNatálie Brožková 05 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 3 2:11.6 351.00
4 Lucie SyrováLucie Syrová 05 ZŠ StrážZŠ Stráž 4 2:12.4 342.00
5 Anna BenešováAnna Benešová 05 ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro 3 2:14.0 322.00
6 Klára HrabětováKlára Hrabětová 05 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 2 2:15.3 307.00
7 Anna AndrlováAnna Andrlová 05 Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn... 3 2:36.3 109.00
8 Anna KonstantinovičováAnna Konstantinovičová 06 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 1 2:42.5 69.00
9 Nikola KovacsováNikola Kovacsová 05 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 1 2:42.7 68.00
10 Adéla DědinováAdéla Dědinová 05 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 3 2:47.2 44.00
11 Viktorie KostrounováViktorie Kostrounová 06 ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 3 2:50.6 29.00
MS Karolína ZágoniováKarolína Zágoniová 05 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 1 2:29.0
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina VysloužilováKateřina Vysloužilová 05 Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn... 4 1:56.5 561.00
2 Kateřina ŠčasnárováKateřina Ščasnárová 05 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 2 1:57.6 545.00
3 Daniela KrajčíkováDaniela Krajčíková 05 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 1 2:04.7 442.00
4 Aneta VavřičkováAneta Vavřičková 05 Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn... 4 2:07.1 409.00
5 Barbora NovákováBarbora Nováková 06 ZŠ StrážZŠ Stráž 4 2:08.8 387.00
6 Kristýna DankováKristýna Danková 05 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 2 2:08.9 386.00
7 Veronika LáderováVeronika Láderová 06 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 2 2:09.9 373.00
8 Natálie BrožkováNatálie Brožková 05 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 3 2:11.6 351.00
9 Lucie SyrováLucie Syrová 05 ZŠ StrážZŠ Stráž 4 2:12.4 342.00
10 Nikola MatějkováNikola Matějková 06 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 2 2:13.9 323.00
11 Anna BenešováAnna Benešová 05 ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro 3 2:14.0 322.00
12 Klára HrabětováKlára Hrabětová 05 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 2 2:15.3 307.00
13 Klaudie KrálováKlaudie Králová 05 ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 1 2:16.6 292.00
14 Klára ŠpačkováKlára Špačková 05 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 2 2:18.6 270.00
15 Karolína HanzlíkováKarolína Hanzlíková 06 ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro 3 2:18.9 266.00
16 Kateřina PancováKateřina Pancová 06 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 1 2:20.8 246.00
17 Michaela HůďováMichaela Hůďová 06 ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 2 2:22.4 230.00
18 Markéta DvorskáMarkéta Dvorská 06 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 1 2:22.8 226.00
19 Natálie MatoušováNatálie Matoušová 05 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 3 2:27.2 183.00
20 Karolína ZágoniováKarolína Zágoniová 05 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 1 2:29.0
21 Anna AndrlováAnna Andrlová 05 Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn... 3 2:36.3 109.00
22 Anna KonstantinovičováAnna Konstantinovičová 06 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 1 2:42.5 69.00
23 Nikola KovacsováNikola Kovacsová 05 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 1 2:42.7 68.00
24 Adéla DědinováAdéla Dědinová 05 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 3 2:47.2 44.00
25 Viktorie KostrounováViktorie Kostrounová 06 ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 3 2:50.6 29.00

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 11.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Václav HeskýVáclav Heský 06 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 3 3:21.8 467.00
2 Tobiáš RoháčTobiáš Roháč 05 ZŠ Zárečná Tachov AZŠ Zárečná Tachov A 1 3:22.6 460.00
3 Jan KrištofovičJan Krištofovič 05 ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 1 3:31.4 390.00
4 Daniel VykoupilDaniel Vykoupil 05 ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 4 3:32.3 383.00
5 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 05 ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 1 3:33.2 376.00
6 Jan SovaJan Sova 05 ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 1 3:39.6 329.00
7 Matyáš BártíkMatyáš Bártík 05 ZŠ StrážZŠ Stráž 3 3:42.1 312.00
8 Šimon KapolkaŠimon Kapolka 06 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 2 3:42.2 311.00
9 Štěpán VaňousŠtěpán Vaňous 05 ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 4 3:46.8 280.00
10 Jan HurtJan Hurt 06 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 1 3:49.5 262.00
11 Ondřej MellerOndřej Meller 05 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 2 3:51.9 247.00
12 Šimon ČmikoŠimon Čmiko 06 ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 3:52.3 245.00
13 Ondřej HonzíkOndřej Honzík 05 ZŠ Zárečná Tachov AZŠ Zárečná Tachov A 3 3:53.8 235.00
14 Aleš TichýAleš Tichý 06 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 2 3:57.4 214.00
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (pá, 11.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr RoubalPetr Roubal 05 ZŠ Zárečná Tachov AZŠ Zárečná Tachov A 4 3:32.0 385.00
2 Václav SýkoraVáclav Sýkora 05 ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 4 3:38.4 338.00
3 Milan SoukupMilan Soukup 05 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 3 3:44.0 299.00
4 Josef BártaJosef Bárta 05 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 2 3:44.3 297.00
5 Dulguun BayarmagnaiDulguun Bayarmagnai 05 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 2 3:45.7 287.00
6 Martin PoorMartin Poor 06 ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 3 3:47.5 275.00
7 Alex KupčíkAlex Kupčík 06 ZŠ StrážZŠ Stráž 4 3:50.4 257.00
8 František MarekFrantišek Marek 05 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 2 3:53.6 237.00
9 Patrik BílekPatrik Bílek 05 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 3 4:00.1 199.00
10 Hung NguyenHung Nguyen 05 ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 1 4:02.8 184.00
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Václav HeskýVáclav Heský 06 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 3 3:21.8 467.00
2 Tobiáš RoháčTobiáš Roháč 05 ZŠ Zárečná Tachov AZŠ Zárečná Tachov A 1 3:22.6 460.00
3 Jan KrištofovičJan Krištofovič 05 ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 1 3:31.4 390.00
4 Petr RoubalPetr Roubal 05 ZŠ Zárečná Tachov AZŠ Zárečná Tachov A 4 3:32.0 385.00
5 Daniel VykoupilDaniel Vykoupil 05 ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 4 3:32.3 383.00
6 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 05 ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 1 3:33.2 376.00
7 Václav SýkoraVáclav Sýkora 05 ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 4 3:38.4 338.00
8 Jan SovaJan Sova 05 ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 1 3:39.6 329.00
9 Matyáš BártíkMatyáš Bártík 05 ZŠ StrážZŠ Stráž 3 3:42.1 312.00
10 Šimon KapolkaŠimon Kapolka 06 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 2 3:42.2 311.00
11 Milan SoukupMilan Soukup 05 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 3 3:44.0 299.00
12 Josef BártaJosef Bárta 05 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 2 3:44.3 297.00
13 Dulguun BayarmagnaiDulguun Bayarmagnai 05 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 2 3:45.7 287.00
14 Štěpán VaňousŠtěpán Vaňous 05 ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 4 3:46.8 280.00
15 Martin PoorMartin Poor 06 ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 3 3:47.5 275.00
16 Jan HurtJan Hurt 06 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 1 3:49.5 262.00
17 Alex KupčíkAlex Kupčík 06 ZŠ StrážZŠ Stráž 4 3:50.4 257.00
18 Ondřej MellerOndřej Meller 05 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 2 3:51.9 247.00
19 Šimon ČmikoŠimon Čmiko 06 ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 3:52.3 245.00
20 František MarekFrantišek Marek 05 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 2 3:53.6 237.00
21 Ondřej HonzíkOndřej Honzík 05 ZŠ Zárečná Tachov AZŠ Zárečná Tachov A 3 3:53.8 235.00
22 Aleš TichýAleš Tichý 06 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 2 3:57.4 214.00
23 Patrik BílekPatrik Bílek 05 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 3 4:00.1 199.00
24 Hung NguyenHung Nguyen 05 ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 1 4:02.8 184.00

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 11.5.2018 - 07:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hrabovský, Roháč, Krejča, Fliegel Hrabovský, Roháč, Krejča, Fliegel ZŠ Zárečná Tachov AZŠ Zárečná Tachov A 3 33.9 319.00
2 Tichý, Kapolka, Votava, Švarcbek Tichý, Kapolka, Votava, Švarcbek Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 2 35.1 254.00
3 Lazorka, Sova, Čmiko, Gangur Lazorka, Sova, Čmiko, Gangur ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 2 36.0 209.00
4 Suberu, Martiška, Poor, Vaňous Suberu, Martiška, Poor, Vaňous ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 4 36.2 200.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 11.5.2018 - 07:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denis, Houžvička, Trávníček, Tampír Denis, Houžvička, Trávníček, Tampír ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 2 35.6 229.00
2 Růžička, Bárta, Vyšín, Bílek Růžička, Bárta, Vyšín, Bílek Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 1 36.5 186.00
3 Marek, Rašín, Korim, Heský Marek, Rašín, Korim, Heský ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 3 37.1 160.00
4 Bedecs, Soukup, Horňák, Čtvrtníček Bedecs, Soukup, Horňák, Čtvrtníček ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 1 38.3 113.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 11.5.2018 - 07:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Meller, Neumann, Křemen, Juhás Meller, Neumann, Křemen, Juhás Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 4 34.5 286.00
2 Roubal, Honzík, Heller, Kloc Roubal, Honzík, Heller, Kloc ZŠ Zárečná Tachov AZŠ Zárečná Tachov A 3 35.5 233.00
3 Nauš, Kupčík, Bártík, Martinec Nauš, Kupčík, Bártík, Martinec ZŠ StrážZŠ Stráž 2 36.5 186.00
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (pá, 11.5.2018 - 07:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Trávníček, Šmich, Tůša, Valečka Trávníček, Šmich, Tůša, Valečka ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 1 35.6 229.00
2 Krištofovič, Sýkora, Hodek, Karlík Krištofovič, Sýkora, Hodek, Karlík ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 3 36.5 186.00
3 Marek, Marek, Peterka, Sedláček Marek, Marek, Peterka, Sedláček Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 4 37.1 160.00
4 Vaněk, Bílý, Mansfeld, Bandžal Vaněk, Bílý, Mansfeld, Bandžal ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 4 38.7 99.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vaněk, Bílý, Mansfeld, Bandžal Vaněk, Bílý, Mansfeld, Bandžal ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 4 38.7 99.00
2 Bedecs, Soukup, Horňák, Čtvrtníček Bedecs, Soukup, Horňák, Čtvrtníček ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 1 38.3 113.00
3 Marek, Rašín, Korim, Heský Marek, Rašín, Korim, Heský ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 3 37.1 160.00
3 Marek, Marek, Peterka, Sedláček Marek, Marek, Peterka, Sedláček Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 4 37.1 160.00
5 Růžička, Bárta, Vyšín, Bílek Růžička, Bárta, Vyšín, Bílek Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 1 36.5 186.00
5 Nauš, Kupčík, Bártík, Martinec Nauš, Kupčík, Bártík, Martinec ZŠ StrážZŠ Stráž 2 36.5 186.00
5 Krištofovič, Sýkora, Hodek, Karlík Krištofovič, Sýkora, Hodek, Karlík ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 3 36.5 186.00
8 Suberu, Martiška, Poor, Vaňous Suberu, Martiška, Poor, Vaňous ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 4 36.2 200.00
9 Lazorka, Sova, Čmiko, Gangur Lazorka, Sova, Čmiko, Gangur ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 2 36.0 209.00
10 Denis, Houžvička, Trávníček, Tampír Denis, Houžvička, Trávníček, Tampír ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 2 35.6 229.00
10 Trávníček, Šmich, Tůša, Valečka Trávníček, Šmich, Tůša, Valečka ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 1 35.6 229.00
12 Roubal, Honzík, Heller, Kloc Roubal, Honzík, Heller, Kloc ZŠ Zárečná Tachov AZŠ Zárečná Tachov A 3 35.5 233.00
13 Tichý, Kapolka, Votava, Švarcbek Tichý, Kapolka, Votava, Švarcbek Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 2 35.1 254.00
14 Meller, Neumann, Křemen, Juhás Meller, Neumann, Křemen, Juhás Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 4 34.5 286.00
15 Hrabovský, Roháč, Krejča, Fliegel Hrabovský, Roháč, Krejča, Fliegel ZŠ Zárečná Tachov AZŠ Zárečná Tachov A 3 33.9 319.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 11.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Soustružníková, Švábková, Vysloužilová, Bočanová Soustružníková, Švábková, Vysloužilová, Bočanová Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn... 2 35.1 510.00
2 Svobodová, Machynová, Danková, Horáčková Svobodová, Machynová, Danková, Horáčková ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 4 36.3 438.00
3 Kozlová, Krajčíková, Červenáková, Brzobohatá Kozlová, Krajčíková, Červenáková, Brzobohatá Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 1 36.7 415.00
4 Hrabětová, Matějková, Ščasnárová, Bradová Hrabětová, Matějková, Ščasnárová, Bradová Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 2 37.0 398.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 11.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Benáčková, Králová, Hůďová, Truongová Benáčková, Králová, Hůďová, Truongová ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 1 36.2 444.00
1 Konstantinovičová, Krchňová, Červenková, Mudrová Konstantinovičová, Krchňová, Červenková, Mudrová ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 3 36.2 444.00
2 Frančeová, Hanzlíková, Prokopová, Dybalová Frančeová, Hanzlíková, Prokopová, Dybalová ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro 3 36.8 410.00
3 Gubaniová, Matoušová, Brožková, Stejskalová Gubaniová, Matoušová, Brožková, Stejskalová ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 3 38.2 334.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 11.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šíchová, Špačková, Láderová, Sňozíková Šíchová, Špačková, Láderová, Sňozíková ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 4 35.8 468.00
2 Šafránková, Klailová, Buchtová, Stašková Šafránková, Klailová, Buchtová, Stašková Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 2 38.1 339.00
3 Podlipská, Nováková, Syrová, Pintová Podlipská, Nováková, Syrová, Pintová ZŠ StrážZŠ Stráž 4 39.3 280.00
4 Paterová, Kašíková, Benešová, Hradová Paterová, Kašíková, Benešová, Hradová ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro 1 40.1 243.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 11.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vavřičková, Strapková, Mašková, Záveská Vavřičková, Strapková, Mašková, Záveská Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn... 3 38.1 339.00
2 Dvorská, Heská, Szegecsová, Matilková Dvorská, Heská, Szegecsová, Matilková ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 2 39.9 252.00
3 Dědinová, Pancová, Šrámková, Sovová Dědinová, Pancová, Šrámková, Sovová Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 1 40.8 213.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dědinová, Pancová, Šrámková, Sovová Dědinová, Pancová, Šrámková, Sovová Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 1 40.8 213.00
2 Paterová, Kašíková, Benešová, Hradová Paterová, Kašíková, Benešová, Hradová ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro 1 40.1 243.00
3 Dvorská, Heská, Szegecsová, Matilková Dvorská, Heská, Szegecsová, Matilková ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 2 39.9 252.00
4 Podlipská, Nováková, Syrová, Pintová Podlipská, Nováková, Syrová, Pintová ZŠ StrážZŠ Stráž 4 39.3 280.00
5 Gubaniová, Matoušová, Brožková, Stejskalová Gubaniová, Matoušová, Brožková, Stejskalová ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 3 38.2 334.00
6 Šafránková, Klailová, Buchtová, Stašková Šafránková, Klailová, Buchtová, Stašková Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 2 38.1 339.00
6 Vavřičková, Strapková, Mašková, Záveská Vavřičková, Strapková, Mašková, Záveská Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn... 3 38.1 339.00
8 Hrabětová, Matějková, Ščasnárová, Bradová Hrabětová, Matějková, Ščasnárová, Bradová Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 2 37.0 398.00
9 Frančeová, Hanzlíková, Prokopová, Dybalová Frančeová, Hanzlíková, Prokopová, Dybalová ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro 3 36.8 410.00
10 Kozlová, Krajčíková, Červenáková, Brzobohatá Kozlová, Krajčíková, Červenáková, Brzobohatá Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 1 36.7 415.00
11 Svobodová, Machynová, Danková, Horáčková Svobodová, Machynová, Danková, Horáčková ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 4 36.3 438.00
12 Benáčková, Králová, Hůďová, Truongová Benáčková, Králová, Hůďová, Truongová ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 1 36.2 444.00
12 Konstantinovičová, Krchňová, Červenková, Mudrová Konstantinovičová, Krchňová, Červenková, Mudrová ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 3 36.2 444.00
14 Šíchová, Špačková, Láderová, Sňozíková Šíchová, Špačková, Láderová, Sňozíková ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 4 35.8 468.00
15 Soustružníková, Švábková, Vysloužilová, Bočanová Soustružníková, Švábková, Vysloužilová, Bočanová Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn... 2 35.1 510.00

Skok vysoký - Ml. žáci

(pá, 11.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.001.041.081.121.161.181.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.601.641.681.72 Body
1 Noah SuberuNoah Suberu
ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A
05 1.44 345.00
2 Tomáš KrejčaTomáš Krejča
ZŠ Zárečná Tachov AZŠ Zárečná Tachov A
05 1.40 317.00
3 Adam FliegelAdam Fliegel
ZŠ Zárečná Tachov AZŠ Zárečná Tachov A
05 1.32 263.00
František MarekFrantišek Marek
Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag...
05 1.24 212.00
Tomáš BílýTomáš Bílý
ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A
05 1.24 212.00
Lukáš KárolyLukáš Károly
ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov
05 1.24 212.00
Štěpán VaňousŠtěpán Vaňous
ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova
05 1.24 212.00
4 Lukáš StankeLukáš Stanke
ZŠ StrážZŠ Stráž
05 1.24 212.00
Ondřej MellerOndřej Meller
Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o.
05 1.20 188.00
Jan TampírJan Tampír
ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485
05 1.20 188.00
Jan KarlíkJan Karlík
ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485
06 1.20 188.00
Jakub VotavaJakub Votava
Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o.
05 1.20 188.00
5 Miroslav HonzMiroslav Honz
ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice
05 1.20 188.00
Patrik BílekPatrik Bílek
Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag...
05 1.16 165.00
Martin HodekMartin Hodek
ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485
06 1.16 165.00
David MartinecDavid Martinec
ZŠ StrážZŠ Stráž
05 1.16 165.00
Matyáš BártíkMatyáš Bártík
ZŠ StrážZŠ Stráž
05 1.16 165.00
6 Milan MarekMilan Marek
ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice
05 1.16 165.00
Ondřej HonzíkOndřej Honzík
ZŠ Zárečná Tachov AZŠ Zárečná Tachov A
05 1.08 121.00
7 Milan SoukupMilan Soukup
ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní
05 1.08 121.00
Jaroslav PodolákJaroslav Podolák
Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o.
06 DNS
Ondřej KřemenOndřej Křemen
Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o.
05 DNF 0.00
Lukáš GangurLukáš Gangur
ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov
06 DNF 0.00
Celkem 23 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(pá, 11.5.2018 - 07:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.001.041.081.121.161.201.241.281.321.361.381.421.461.501.541.581.621.661.701.74 Body
Sára SzegecsováSára Szegecsová
ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice
05 1.38 491.00
1 Hana KozlováHana Kozlová
Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag...
05 1.38 491.00
Karolína StrapkováKarolína Strapková
Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn...
05 1.32 429.00
2 Magdalena MachynováMagdalena Machynová
ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ
05 1.32 429.00
3 Nikola PodlipskáNikola Podlipská
ZŠ StrážZŠ Stráž
05 1.08 389.00
Kateřina KolískováKateřina Kolísková
ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ
05 1.24 350.00
Michala StaškováMichala Stašková
Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o.
05 1.24 350.00
Anna StejskalováAnna Stejskalová
ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní
05 1.24 350.00
4 Natálie BrožkováNatálie Brožková
ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní
05 1.24 350.00
Veronika LáderováVeronika Láderová
ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ
06 1.20 312.00
Jana TruongováJana Truongová
ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova
06 1.20 312.00
5 Michaela ČervenkováMichaela Červenková
ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice
05 1.20 312.00
Valerie HradováValerie Hradová
ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro
06 1.16 275.00
Kristýna BuchtováKristýna Buchtová
Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o.
06 1.16 275.00
Eva DybalováEva Dybalová
ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro
06 1.16 275.00
Klára MaškováKlára Mašková
Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn...
05 1.16 275.00
Anastázie PintováAnastázie Pintová
ZŠ StrážZŠ Stráž
06 1.16 275.00
6 Kateřina VysloužilováKateřina Vysloužilová
Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn...
05 1.16 275.00
Šárka RajchlováŠárka Rajchlová
Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o.
05 1.12 239.00
7 Aneta GubaniováAneta Gubaniová
ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní
05 1.12 239.00
8 Michaela HůďováMichaela Hůďová
ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova
06 1.08 205.00
Michaela RessováMichaela Ressová
ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice
05 1.00 141.00
9 Viktorie KostrounováViktorie Kostrounová
ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova
06 1.00 141.00
Elena BidlasováElena Bidlasová
Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o.
06 DNS
Anna BenešováAnna Benešová
ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro
05 NM 0.00
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(pá, 11.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan PeterkaJan Peterka
Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag...
05 4.20 0.0 239.00
2 Jan KrištofovičJan Krištofovič
ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485
05 4.06 0.0 215.00
3 Adam ŠmichAdam Šmich
ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov
05 4.03 0.0 211.00
4 Noah SuberuNoah Suberu
ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova
05 3.98 0.0 203.00
5 Adam HellerAdam Heller
ZŠ Zárečná Tachov AZŠ Zárečná Tachov A
05 3.95 0.0 198.00
6 Lukáš KárolyLukáš Károly
ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov
05 3.85 0.0 182.00
7 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička
ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485
05 3.83 0.0 179.00
8 Danny MartiškaDanny Martiška
ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A
06 3.80 0.0 174.00
9 Jan NeumannJan Neumann
Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o.
05 3.76 0.0 168.00
10 Petr HrabovskýPetr Hrabovský
ZŠ Zárečná Tachov AZŠ Zárečná Tachov A
06 3.75 0.0 167.00
11 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov
05 3.71 0.0 161.00
12= Lukáš StankeLukáš Stanke
ZŠ StrážZŠ Stráž
05 3.68 0.0 156.00
12= Jindřich JuhásJindřich Juhás
Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o.
05 3.68 0.0 156.00
13= Roman DenisRoman Denis
ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485
05 3.65 0.0 152.00
13= David MartinecDavid Martinec
ZŠ StrážZŠ Stráž
05 3.65 0.0 152.00
14 Václav HeskýVáclav Heský
ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice
06 3.57 0.0 140.00
15 Michal BedecsMichal Bedecs
ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní
05 3.54 0.0 136.00
16 Lukáš RyšavýLukáš Ryšavý
ZŠ StrážZŠ Stráž
06 3.51 0.0 132.00
17 Zdeněk SedláčekZdeněk Sedláček
Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag...
06 3.46 0.0 125.00
18 Petr VlažnýPetr Vlažný
ZŠ Zárečná Tachov AZŠ Zárečná Tachov A
18 3.43 0.0 121.00
19 Jakub RůžičkaJakub Růžička
Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag...
06 3.42 0.0 119.00
20 Jan HurtJan Hurt
ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice
06 3.39 0.0 115.00
21 Jan VaněkJan Vaněk
ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A
06 3.29 0.0 102.00
22 David ČtvrtníčekDavid Čtvrtníček
ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní
05 3.14 0.0 83.00
23 Jakub BezpalecJakub Bezpalec
ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice
06 2.74 0.0 38.00
MS David NenáhlaDavid Nenáhla
Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o.
05 3.32
Celkem 26 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 11.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vanesa KašíkováVanesa Kašíková
ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro
05 4.15 0.0 343.00
2 Michaela ŠvábkováMichaela Švábková
Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn...
06 3.95 0.0 296.00
3 Michala StaškováMichala Stašková
Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o.
05 3.83 0.0 270.00
4 Josefína ŠíchováJosefína Šíchová
ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ
05 3.82 0.0 267.00
5= Vanessa SovováVanessa Sovová
Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag...
06 3.61 0.0 223.00
5= Martina ZáveskáMartina Záveská
Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn...
05 3.61 0.0 223.00
6 Nikola KovacsováNikola Kovacsová
ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní
05 3.57 0.0 214.00
7 Viktorie BočanováViktorie Bočanová
Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn...
06 3.56 0.0 212.00
8 Natálie MatoušováNatálie Matoušová
ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní
05 3.42 0.0 184.00
9 Šárka RajchlováŠárka Rajchlová
Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o.
05 3.41 0.0 182.00
10 Jana ProkopováJana Prokopová
ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro
05 3.34 0.0 168.00
11 Andrea BenáčkováAndrea Benáčková
ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova
06 3.33 0.0 167.00
12 Kateřina BrzobohatáKateřina Brzobohatá
Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag...
05 3.32 0.0 165.00
13 Eliška MudrováEliška Mudrová
ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice
05 3.28 0.0 157.00
14 Anna KonstantinovičováAnna Konstantinovičová
ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice
06 3.26 0.0 153.00
15= Kristýna DankováKristýna Danková
ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ
05 3.20 0.0 142.00
15= Lucie FrančeováLucie Frančeová
ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro
05 3.20 0.0 142.00
16 Aneta KrasanovskáAneta Krasanovská
ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova
06 3.02 0.0 110.00
17 Barbora LízancováBarbora Lízancová
ZŠ StrážZŠ Stráž
06 2.99 0.0 105.00
18 Lucie SyrováLucie Syrová
ZŠ StrážZŠ Stráž
05 2.94 0.0 97.00
19 Michaela RessováMichaela Ressová
ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice
05 2.91 0.0 92.00
20 Eva SvobodováEva Svobodová
ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ
05 2.87 0.0 86.00
21 Marie KlailováMarie Klailová
Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o.
05 2.74 0.0 66.00
Adéla BrožkováAdéla Brožková
ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní
05 NM 0.0 0.00
Celkem 24 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Roman DenisRoman Denis 05 ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 0000
Tobiáš RoháčTobiáš Roháč 05 ZŠ Zárečná Tachov AZŠ Zárečná Tachov A 0800
Milan MarekMilan Marek 05 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0398
Pavel RašínPavel Rašín 06 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0736
MS Petr CvačkaPetr Cvačka 05 ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 0000
MS Václav SteinbruckerVáclav Steinbrucker 05 ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 0000
MS Aleš TurbákAleš Turbák 05 ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 0000
Adam TrávníčekAdam Trávníček 05 ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 0340
Adam ŠmichAdam Šmich 05 ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 0575
Šimon LazorkaŠimon Lazorka 06 ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 0000
Jakub RůžičkaJakub Růžička 06 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 0186
Josef BártaJosef Bárta 05 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 0530
Martin VyšínMartin Vyšín 06 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 0595
Petr HrabovskýPetr Hrabovský 06 ZŠ Zárečná Tachov AZŠ Zárečná Tachov A 0486
MS Daniel KubálekDaniel Kubálek 06 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0000
Jakub VotavaJakub Votava 05 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0627
Šimon KapolkaŠimon Kapolka 06 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0544
Martin PoorMartin Poor 06 ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 0570
Danny MartiškaDanny Martiška 06 ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 0448
Noah SuberuNoah Suberu 05 ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 0748
Alex KupčíkAlex Kupčík 06 ZŠ StrážZŠ Stráž 0418
Daniel NaušDaniel Nauš 05 ZŠ StrážZŠ Stráž 0521
Jan TrávníčekJan Trávníček 05 ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 0623
Asen TomanovAsen Tomanov 05 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 0186
Michal BedecsMichal Bedecs 05 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 0265
Dulguun BayarmagnaiDulguun Bayarmagnai 05 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 0448
Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 0592
Aleš TichýAleš Tichý 06 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0000
Tomáš KrejčaTomáš Krejča 05 ZŠ Zárečná Tachov AZŠ Zárečná Tachov A 0635
Matyáš BártíkMatyáš Bártík 05 ZŠ StrážZŠ Stráž 0498
Jan HurtJan Hurt 06 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0377
Ondřej HonzíkOndřej Honzík 05 ZŠ Zárečná Tachov AZŠ Zárečná Tachov A 0000
Václav HeskýVáclav Heský 06 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0607
Lukáš TůšaLukáš Tůša 05 ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 0000
Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 05 ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 0376
Jan SovaJan Sova 05 ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 0591
František MarekFrantišek Marek 05 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 0449
Lukáš KorimLukáš Korim 05 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0000
Patrik BílekPatrik Bílek 05 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 0165
Ondřej MellerOndřej Meller 05 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0435
Štěpán VaňousŠtěpán Vaňous 05 ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 0280
Jan KrištofovičJan Krištofovič 05 ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 0605
Václav SýkoraVáclav Sýkora 05 ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 0000
Milan SoukupMilan Soukup 05 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 0420
Steven HorňákSteven Horňák 05 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 0113
Daniel VykoupilDaniel Vykoupil 05 ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 0383
Hung NguyenHung Nguyen 05 ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 0000
Petr RoubalPetr Roubal 05 ZŠ Zárečná Tachov AZŠ Zárečná Tachov A 0385
Adam HellerAdam Heller 05 ZŠ Zárečná Tachov AZŠ Zárečná Tachov A 0198
Vojtěch KlocVojtěch Kloc 05 ZŠ Zárečná Tachov AZŠ Zárečná Tachov A 0328
Adam FliegelAdam Fliegel 05 ZŠ Zárečná Tachov AZŠ Zárečná Tachov A 0263
Miroslav HonzMiroslav Honz 05 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0188
Miroslav Škornička MichalMiroslav Škornička Michal 05 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0000
Jakub BezpalecJakub Bezpalec 06 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0170
Šimon ČmikoŠimon Čmiko 06 ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 0217
Lukáš GangurLukáš Gangur 06 ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 0000
Matyáš ValečkaMatyáš Valečka 05 ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 0229
Josef MarekJosef Marek 06 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 0252
Jan PeterkaJan Peterka 05 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 0239
Zdeněk SedláčekZdeněk Sedláček 06 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 0125
Radek ŠvarcbekRadek Švarcbek 05 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0220
Jan NeumannJan Neumann 05 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0672
Ondřej KřemenOndřej Křemen 05 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0000
Jindřich JuhásJindřich Juhás 05 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0156
Jan VaněkJan Vaněk 06 ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 0201
Tomáš BílýTomáš Bílý 05 ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 0420
Miroslav MansfeldMiroslav Mansfeld 05 ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 0000
Miroslav BandžalMiroslav Bandžal 06 ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 0000
Martin HodekMartin Hodek 06 ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 0000
Jan KarlíkJan Karlík 06 ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 0188
Jan TampírJan Tampír 05 ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 0417
David ČtvrtníčekDavid Čtvrtníček 05 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 0264
David MartinecDavid Martinec 05 ZŠ StrážZŠ Stráž 0317
Lukáš RyšavýLukáš Ryšavý 06 ZŠ StrážZŠ Stráž 0169
Ondřej AdamovičOndřej Adamovič 05 ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 0235
Kevin ValovičKevin Valovič 06 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0000
MS Patrik ToužimskýPatrik Toužimský 06 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0000
Petr VlažnýPetr Vlažný 18 ZŠ Zárečná Tachov AZŠ Zárečná Tachov A 0310
Lukáš KárolyLukáš Károly 05 ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 0394
MS David NenáhlaDavid Nenáhla 05 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0000
Lukáš StankeLukáš Stanke 05 ZŠ StrážZŠ Stráž 0368
MS Jaroslav PodolákJaroslav Podolák 06 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0000
Celkem 82 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(pá, 11.5.2018 - 09:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch KlocVojtěch Kloc
ZŠ Zárečná Tachov AZŠ Zárečná Tachov A
05 52.33 0.00.00.00.00.00.00.0 328.00
2 Petr VlažnýPetr Vlažný
ZŠ Zárečná Tachov AZŠ Zárečná Tachov A
18 50.24 0.00.00.00.00.00.00.0 310.00
3 Pavel RašínPavel Rašín
ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice
06 49.27 0.00.00.00.00.00.00.0 302.00
4 Martin VyšínMartin Vyšín
Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag...
06 46.34 0.00.00.00.00.00.00.0 277.00
5 Jan SovaJan Sova
ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov
05 44.58 0.00.00.00.00.00.00.0 262.00
6 Jan TrávníčekJan Trávníček
ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485
05 44.22 0.00.00.00.00.00.00.0 259.00
7 Josef MarekJosef Marek
Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag...
06 43.39 0.00.00.00.00.00.00.0 252.00
8 Daniel NaušDaniel Nauš
ZŠ StrážZŠ Stráž
05 42.78 0.00.00.00.00.00.00.0 247.00
9 Ondřej AdamovičOndřej Adamovič
ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485
05 41.26 0.00.00.00.00.00.00.0 235.00
10 Adam FliegelAdam Fliegel
ZŠ Zárečná Tachov AZŠ Zárečná Tachov A
05 41.10 0.00.00.00.00.00.00.0 233.00
11 Radek ŠvarcbekRadek Švarcbek
Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o.
05 39.55 0.00.00.00.00.00.00.0 220.00
12 Jan NeumannJan Neumann
Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o.
05 39.19 0.00.00.00.00.00.00.0 218.00
13 Šimon ČmikoŠimon Čmiko
ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov
06 39.17 0.00.00.00.00.00.00.0 217.00
14 Martin HodekMartin Hodek
ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485
06 39.06 0.00.00.00.00.00.00.0 216.00
15 Tomáš BílýTomáš Bílý
ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A
05 37.97 0.00.00.00.00.00.00.0 208.00
16 Jan VaněkJan Vaněk
ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A
06 37.17 0.00.00.00.00.00.00.0 201.00
17 Zdeněk SedláčekZdeněk Sedláček
Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag...
06 36.07 0.00.00.00.00.00.00.0 192.00
18 Asen TomanovAsen Tomanov
ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní
05 35.27 0.00.00.00.00.00.00.0 186.00
19 David ČtvrtníčekDavid Čtvrtníček
ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní
05 34.72 0.00.00.00.00.00.00.0 181.00
20 Jakub BezpalecJakub Bezpalec
ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice
06 33.33 0.0 170.00
21 Lukáš RyšavýLukáš Ryšavý
ZŠ StrážZŠ Stráž
06 33.16 0.00.00.00.00.00.00.0 169.00
22 Lukáš GangurLukáš Gangur
ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov
06 32.97 0.00.00.00.00.00.00.0 167.00
23 David NenáhlaDavid Nenáhla
Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o.
05 32.08 0.0 160.00
24 Miroslav MansfeldMiroslav Mansfeld
ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A
05 28.44 0.00.00.00.00.00.00.0 131.00
Celkem 24 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Adéla BrožkováAdéla Brožková 05 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 0270
Nikola PodlipskáNikola Podlipská 05 ZŠ StrážZŠ Stráž 0780
Markéta DvorskáMarkéta Dvorská 06 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0226
Jana HeskáJana Heská 05 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0000
Sára SzegecsováSára Szegecsová 05 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 1022
Adéla PaterováAdéla Paterová 05 ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro 0000
Lucie FrančeováLucie Frančeová 05 ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro 0718
Vanesa KašíkováVanesa Kašíková 05 ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro 0978
Josefína ŠíchováJosefína Šíchová 05 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 0735
Eva SvobodováEva Svobodová 05 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 0506
Magdalena MachynováMagdalena Machynová 05 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 0935
Sabina SoustružníkováSabina Soustružníková 05 Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn... 0369
Chiara ČervenákováChiara Červenáková 05 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 0000
Daniela KrajčíkováDaniela Krajčíková 05 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 1363
Klára HrabětováKlára Hrabětová 05 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0413
Nikola MatějkováNikola Matějková 06 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0323
Kateřina ŠčasnárováKateřina Ščasnárová 05 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 1051
Jana TruongováJana Truongová 06 ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 0312
Andrea BenáčkováAndrea Benáčková 06 ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 0495
Klaudie KrálováKlaudie Králová 05 ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 1127
Barbora NovákováBarbora Nováková 06 ZŠ StrážZŠ Stráž 0715
Aneta GubaniováAneta Gubaniová 05 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 0000
Adéla ZevelováAdéla Zevelová 06 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 0366
Hana KozlováHana Kozlová 05 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 1047
Michaela ŠvábkováMichaela Švábková 06 Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn... 0731
Kateřina VysloužilováKateřina Vysloužilová 05 Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn... 0561
Natálie BrožkováNatálie Brožková 05 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 1035
Lucie SyrováLucie Syrová 05 ZŠ StrážZŠ Stráž 0439
Michaela HůďováMichaela Hůďová 06 ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 0435
Viktorie KostrounováViktorie Kostrounová 06 ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 0000
MS Karolína ZágoniováKarolína Zágoniová 05 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0000
Adéla DědinováAdéla Dědinová 05 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 0000
Kateřina PancováKateřina Pancová 06 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 0246
Natálie MatoušováNatálie Matoušová 05 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 0367
Kristýna DankováKristýna Danková 05 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 0528
Veronika LáderováVeronika Láderová 06 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 0373
Anna BenešováAnna Benešová 05 ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro 0322
Karolína HanzlíkováKarolína Hanzlíková 06 ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro 0266
Rebeka MatilkováRebeka Matilková 05 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0000
Anna KonstantinovičováAnna Konstantinovičová 06 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0666
Aneta VavřičkováAneta Vavřičková 05 Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn... 0409
Anna AndrlováAnna Andrlová 05 Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn... 0000
Klára ŠpačkováKlára Špačková 05 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 0000
Nikola KovacsováNikola Kovacsová 05 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 0214
Viktorie BočanováViktorie Bočanová 06 Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn... 0887
Karolína StrapkováKarolína Strapková 05 Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn... 0429
Klára MaškováKlára Mašková 05 Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn... 0275
Martina ZáveskáMartina Záveská 05 Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn... 0223
Anastázie PintováAnastázie Pintová 06 ZŠ StrážZŠ Stráž 0698
Jana ProkopováJana Prokopová 05 ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro 0168
Eva DybalováEva Dybalová 06 ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro 0409
Valerie HradováValerie Hradová 06 ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro 0466
Aneta KrchňováAneta Krchňová 05 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0000
Michaela ČervenkováMichaela Červenková 05 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0496
Eliška MudrováEliška Mudrová 05 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0505
Tereza HoráčkováTereza Horáčková 06 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 0000
Karolína SňozíkováKarolína Sňozíková 06 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 0000
Adéla ŠrámkováAdéla Šrámková 05 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 0259
Vanessa SovováVanessa Sovová 06 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 0223
Kateřina BrzobohatáKateřina Brzobohatá 05 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 0382
Denisa BradováDenisa Bradová 05 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0398
Natálie ŠafránkováNatálie Šafránková 06 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0000
Marie KlailováMarie Klailová 05 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0000
Kristýna BuchtováKristýna Buchtová 06 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0613
Michala StaškováMichala Stašková 05 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0620
Jana TruongováJana Truongová 05 ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 0000
Anna StejskalováAnna Stejskalová 05 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 0000
Anna StejskalováAnna Stejskalová 05 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 0621
Barbora LízancováBarbora Lízancová 06 ZŠ StrážZŠ Stráž 0242
Aneta KrasanovskáAneta Krasanovská 06 ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 0313
Pamela NedvědováPamela Nedvědová 05 ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 0148
Elen RadováElen Radová 06 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0277
MS Natálie JiruškováNatálie Jirušková 05 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0000
Adéla MikulováAdéla Mikulová 06 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 0306
Adéla HoškováAdéla Hošková 06 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0240
Tereza PecháčkováTereza Pecháčková 05 Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn... 0337
Krystýna HoškováKrystýna Hošková 05 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0000
Šárka RajchlováŠárka Rajchlová 05 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0182
MS Elena BidlasováElena Bidlasová 06 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0000
Kateřina KolískováKateřina Kolísková 05 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 0594
Michaela RessováMichaela Ressová 05 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0000
Celkem 81 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(pá, 11.5.2018 - 08:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktorie BočanováViktorie Bočanová
Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn...
06 41.77 0.0 377.00
2 Kristýna BuchtováKristýna Buchtová
Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o.
06 38.59 0.0 338.00
3 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková
Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn...
05 38.48 0.0 337.00
4 Anna AndrlováAnna Andrlová
Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn...
05 36.45 0.0 312.00
5 Adéla MikulováAdéla Mikulová
ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ
06 35.98 0.0 306.00
6 Elen RadováElen Radová
Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o.
06 33.51 0.0 277.00
7 Anna StejskalováAnna Stejskalová
ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní
05 33.06 0.0 271.00
8 Adéla ŠrámkováAdéla Šrámková
Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag...
05 32.00 0.0 259.00
9 Denisa BradováDenisa Bradová
Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o.
05 30.86 0.0 245.00
10 Kateřina KolískováKateřina Kolísková
ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ
05 30.75 0.0 244.00
11 Adéla HoškováAdéla Hošková
ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice
06 30.38 0.0 240.00
12 Tereza HoráčkováTereza Horáčková
ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ
06 28.53 0.0 218.00
13 Kateřina BrzobohatáKateřina Brzobohatá
Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag...
05 28.48 0.0 217.00
14 Aneta KrasanovskáAneta Krasanovská
ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova
06 27.29 0.0 203.00
15 Valerie HradováValerie Hradová
ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro
06 26.23 0.0 191.00
16 Michaela ČervenkováMichaela Červenková
ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice
05 25.61 0.0 184.00
17 Vanessa SovováVanessa Sovová
Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag...
06 24.01 0.0 166.00
18 Pamela NedvědováPamela Nedvědová
ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova
05 22.43 0.0 148.00
19 Adéla ZevelováAdéla Zevelová
ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní
06 22.41 0.0 148.00
20 Anastázie PintováAnastázie Pintová
ZŠ StrážZŠ Stráž
06 22.02 0.0 143.00
21 Barbora LízancováBarbora Lízancová
ZŠ StrážZŠ Stráž
06 21.46 0.0 137.00
22 Eva DybalováEva Dybalová
ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro
06 21.21 0.0 134.00
23 Adéla PaterováAdéla Paterová
ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro
05 20.73 0.0 129.00
MS Natálie JiruškováNatálie Jirušková
Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o.
05 25.42
Celkem 24 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Zárečná Tachov{8} 800
2 ZŠ Bor u Tachova{8} 748
3 ZŠ Bezdružice{8} 736
4 Základní škola Planá, p.o.{8} 672
5 ZŠ Zárečná Tachov{8} 635
6 Základní škola Planá, p.o.{8} 627
7 ZŠ Stříbro, Mánesova 485{8} 623
8 ZŠ Bezdružice{8} 607
9 ZŠ Stříbro, Mánesova 485{8} 605
10 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039{8} 595
11 ZŠ Stříbro, Mánesova 485{8} 592
12 ZŠ Hornická Tachov{8} 591
13 ZŠ Hornická Tachov{8} 575
14 ZŠ Bor u Tachova{8} 570
15 Základní škola Planá, p.o.{8} 544
16 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039{8} 530
17 ZŠ Stráž{8} 521
18 ZŠ Stráž{8} 498
19 ZŠ Zárečná Tachov{8} 486
20 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039{8} 449
21 ZŠ Tachov Kostelní{8} 448
21 ZŠ Bor u Tachova{8} 448
23 Základní škola Planá, p.o.{8} 435
24 ZŠ Tachov Kostelní{8} 420
24 ZŠ Bor u Tachova{8} 420
26 ZŠ Stráž{8} 418
27 ZŠ Stříbro, Mánesova 485{8} 417
28 ZŠ Bezdružice{8} 398
29 ZŠ Hornická Tachov{8} 394
30 ZŠ Zárečná Tachov{8} 385
31 ZŠ Stříbro, Mánesova 485{8} 383
32 ZŠ Bezdružice{8} 377
33 ZŠ Hornická Tachov{8} 376
34 ZŠ Stráž{8} 368
35 ZŠ Hornická Tachov{8} 340
36 ZŠ Zárečná Tachov{8} 328
37 ZŠ Stráž{8} 317
38 ZŠ Zárečná Tachov{8} 310
39 ZŠ Bor u Tachova{8} 280
40 ZŠ Tachov Kostelní{8} 265
41 ZŠ Tachov Kostelní{8} 264
42 ZŠ Zárečná Tachov{8} 263
43 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039{8} 252
44 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039{8} 239
45 ZŠ Stříbro, Mánesova 485{8} 235
46 ZŠ Hornická Tachov{8} 229
47 Základní škola Planá, p.o.{8} 220
48 ZŠ Hornická Tachov{8} 217
49 ZŠ Bor u Tachova{8} 201
50 ZŠ Zárečná Tachov{8} 198
51 ZŠ Bezdružice{8} 188
51 ZŠ Stříbro, Mánesova 485{8} 188
53 ZŠ Tachov Kostelní{8} 186
53 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039{8} 186
55 ZŠ Bezdružice{8} 170
56 ZŠ Stráž{8} 169
57 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039{8} 165
58 Základní škola Planá, p.o.{8} 156
59 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039{8} 125
60 ZŠ Tachov Kostelní{8} 113
61 ZŠ Bor u Tachova{8} 0
61 ZŠ Bezdružice{8} 0
61 ZŠ Stříbro, Mánesova 485{8} 0
61 ZŠ Bezdružice{8} 0
61 ZŠ Hornická Tachov{8} 0
61 Základní škola Planá, p.o.{8} 0
61 ZŠ Bor u Tachova{8} 0
61 ZŠ Bor u Tachova{8} 0
61 ZŠ Stříbro, Mánesova 485{8} 0
61 ZŠ Hornická Tachov{8} 0
61 Základní škola Planá, p.o.{8} 0
61 ZŠ Stříbro, Mánesova 485{8} 0
61 ZŠ Hornická Tachov{8} 0
61 ZŠ Hornická Tachov{8} 0
61 ZŠ Hornická Tachov{8} 0
61 ZŠ Zárečná Tachov{8} 0
61 Základní škola Planá, p.o.{8} 0
61 ZŠ Hornická Tachov{8} 0
61 Základní škola Planá, p.o.{8} 0
61 Základní škola Planá, p.o.{8} 0
61 Základní škola Planá, p.o.{8} 0
61 Základní škola Planá, p.o.{8} 0
Celkem 82 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039{8} 1363
2 ZŠ Bor u Tachova{8} 1127
3 Základní škola Planá, p.o.{8} 1051
4 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039{8} 1047
5 ZŠ Tachov Kostelní{8} 1035
6 ZŠ Bezdružice{8} 1022
7 ZŠ Mánesova Stříbro{8} 978
8 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁ{8} 935
9 Základní škola Tachov, Hornická{8} 887
10 ZŠ Stráž{8} 780
11 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁ{8} 735
12 Základní škola Tachov, Hornická{8} 731
13 ZŠ Mánesova Stříbro{8} 718
14 ZŠ Stráž{8} 715
15 ZŠ Stráž{8} 698
16 ZŠ Bezdružice{8} 666
17 ZŠ Tachov Kostelní{8} 621
18 Základní škola Planá, p.o.{8} 620
19 Základní škola Planá, p.o.{8} 613
20 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁ{8} 594
21 Základní škola Tachov, Hornická{8} 561
22 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁ{8} 528
23 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁ{8} 506
24 ZŠ Bezdružice{8} 505
25 ZŠ Bezdružice{8} 496
26 ZŠ Bor u Tachova{8} 495
27 ZŠ Mánesova Stříbro{8} 466
28 ZŠ Stráž{8} 439
29 ZŠ Bor u Tachova{8} 435
30 Základní škola Tachov, Hornická{8} 429
31 Základní škola Planá, p.o.{8} 413
32 Základní škola Tachov, Hornická{8} 409
32 ZŠ Mánesova Stříbro{8} 409
34 Základní škola Planá, p.o.{8} 398
35 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039{8} 382
36 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁ{8} 373
37 Základní škola Tachov, Hornická{8} 369
38 ZŠ Tachov Kostelní{8} 367
39 ZŠ Tachov Kostelní{8} 366
40 Základní škola Tachov, Hornická{8} 337
41 Základní škola Planá, p.o.{8} 323
42 ZŠ Mánesova Stříbro{8} 322
43 ZŠ Bor u Tachova{8} 313
44 ZŠ Bor u Tachova{8} 312
45 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁ{8} 306
46 Základní škola Planá, p.o.{8} 277
47 Základní škola Tachov, Hornická{8} 275
48 ZŠ Tachov Kostelní{8} 270
49 ZŠ Mánesova Stříbro{8} 266
50 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039{8} 259
51 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039{8} 246
52 ZŠ Stráž{8} 242
53 ZŠ Bezdružice{8} 240
54 ZŠ Bezdružice{8} 226
55 Základní škola Tachov, Hornická{8} 223
55 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039{8} 223
57 ZŠ Tachov Kostelní{8} 214
58 Základní škola Planá, p.o.{8} 182
59 ZŠ Mánesova Stříbro{8} 168
60 ZŠ Bor u Tachova{8} 148
61 Základní škola Planá, p.o.{8} 0
61 ZŠ Bezdružice{8} 0
61 ZŠ Bor u Tachova{8} 0
61 ZŠ Tachov Kostelní{8} 0
61 Základní škola Planá, p.o.{8} 0
61 Základní škola Planá, p.o.{8} 0
61 ZŠ Bezdružice{8} 0
61 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁ{8} 0
61 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁ{8} 0
61 ZŠ Bezdružice{8} 0
61 ZŠ Mánesova Stříbro{8} 0
61 ZŠ Tachov Kostelní{8} 0
61 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039{8} 0
61 ZŠ Bezdružice{8} 0
61 Základní škola Tachov, Hornická{8} 0
61 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁ{8} 0
61 ZŠ Bor u Tachova{8} 0
61 Základní škola Planá, p.o.{8} 0
61 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039{8} 0
61 Základní škola Planá, p.o.{8} 0
61 ZŠ Bezdružice{8} 0
Celkem 81 závodníků