výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Tachov, Kategorie III

Planá (11. 5. 2018)
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Roman DenisRoman Denis 05 ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 0000
Tobiáš RoháčTobiáš Roháč 05 ZŠ Zárečná Tachov AZŠ Zárečná Tachov A 0800
Milan MarekMilan Marek 05 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0398
Pavel RašínPavel Rašín 06 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0736
MS Petr CvačkaPetr Cvačka 05 ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 0000
MS Václav SteinbruckerVáclav Steinbrucker 05 ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 0000
MS Aleš TurbákAleš Turbák 05 ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 0000
Adam TrávníčekAdam Trávníček 05 ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 0340
Adam ŠmichAdam Šmich 05 ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 0575
Šimon LazorkaŠimon Lazorka 06 ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 0000
Jakub RůžičkaJakub Růžička 06 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 0186
Josef BártaJosef Bárta 05 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 0530
Martin VyšínMartin Vyšín 06 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 0595
Petr HrabovskýPetr Hrabovský 06 ZŠ Zárečná Tachov AZŠ Zárečná Tachov A 0486
MS Daniel KubálekDaniel Kubálek 06 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0000
Jakub VotavaJakub Votava 05 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0627
Šimon KapolkaŠimon Kapolka 06 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0544
Martin PoorMartin Poor 06 ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 0570
Danny MartiškaDanny Martiška 06 ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 0448
Noah SuberuNoah Suberu 05 ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 0748
Alex KupčíkAlex Kupčík 06 ZŠ StrážZŠ Stráž 0418
Daniel NaušDaniel Nauš 05 ZŠ StrážZŠ Stráž 0521
Jan TrávníčekJan Trávníček 05 ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 0623
Asen TomanovAsen Tomanov 05 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 0186
Michal BedecsMichal Bedecs 05 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 0265
Dulguun BayarmagnaiDulguun Bayarmagnai 05 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 0448
Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 0592
Aleš TichýAleš Tichý 06 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0000
Tomáš KrejčaTomáš Krejča 05 ZŠ Zárečná Tachov AZŠ Zárečná Tachov A 0635
Matyáš BártíkMatyáš Bártík 05 ZŠ StrážZŠ Stráž 0498
Jan HurtJan Hurt 06 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0377
Ondřej HonzíkOndřej Honzík 05 ZŠ Zárečná Tachov AZŠ Zárečná Tachov A 0000
Václav HeskýVáclav Heský 06 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0607
Lukáš TůšaLukáš Tůša 05 ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 0000
Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 05 ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 0376
Jan SovaJan Sova 05 ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 0591
František MarekFrantišek Marek 05 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 0449
Lukáš KorimLukáš Korim 05 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0000
Patrik BílekPatrik Bílek 05 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 0165
Ondřej MellerOndřej Meller 05 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0435
Štěpán VaňousŠtěpán Vaňous 05 ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 0280
Jan KrištofovičJan Krištofovič 05 ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 0605
Václav SýkoraVáclav Sýkora 05 ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 0000
Milan SoukupMilan Soukup 05 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 0420
Steven HorňákSteven Horňák 05 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 0113
Daniel VykoupilDaniel Vykoupil 05 ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 0383
Hung NguyenHung Nguyen 05 ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 0000
Petr RoubalPetr Roubal 05 ZŠ Zárečná Tachov AZŠ Zárečná Tachov A 0385
Adam HellerAdam Heller 05 ZŠ Zárečná Tachov AZŠ Zárečná Tachov A 0198
Vojtěch KlocVojtěch Kloc 05 ZŠ Zárečná Tachov AZŠ Zárečná Tachov A 0328
Adam FliegelAdam Fliegel 05 ZŠ Zárečná Tachov AZŠ Zárečná Tachov A 0263
Miroslav HonzMiroslav Honz 05 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0188
Miroslav Škornička MichalMiroslav Škornička Michal 05 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0000
Jakub BezpalecJakub Bezpalec 06 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0170
Šimon ČmikoŠimon Čmiko 06 ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 0217
Lukáš GangurLukáš Gangur 06 ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 0000
Matyáš ValečkaMatyáš Valečka 05 ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 0229
Josef MarekJosef Marek 06 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 0252
Jan PeterkaJan Peterka 05 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 0239
Zdeněk SedláčekZdeněk Sedláček 06 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 0125
Radek ŠvarcbekRadek Švarcbek 05 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0220
Jan NeumannJan Neumann 05 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0672
Ondřej KřemenOndřej Křemen 05 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0000
Jindřich JuhásJindřich Juhás 05 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0156
Jan VaněkJan Vaněk 06 ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 0201
Tomáš BílýTomáš Bílý 05 ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 0420
Miroslav MansfeldMiroslav Mansfeld 05 ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 0000
Miroslav BandžalMiroslav Bandžal 06 ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 0000
Martin HodekMartin Hodek 06 ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 0000
Jan KarlíkJan Karlík 06 ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 0188
Jan TampírJan Tampír 05 ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 0417
David ČtvrtníčekDavid Čtvrtníček 05 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 0264
David MartinecDavid Martinec 05 ZŠ StrážZŠ Stráž 0317
Lukáš RyšavýLukáš Ryšavý 06 ZŠ StrážZŠ Stráž 0169
Ondřej AdamovičOndřej Adamovič 05 ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 0235
Kevin ValovičKevin Valovič 06 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0000
MS Patrik ToužimskýPatrik Toužimský 06 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0000
Petr VlažnýPetr Vlažný 18 ZŠ Zárečná Tachov AZŠ Zárečná Tachov A 0310
Lukáš KárolyLukáš Károly 05 ZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov 0394
MS David NenáhlaDavid Nenáhla 05 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0000
Lukáš StankeLukáš Stanke 05 ZŠ StrážZŠ Stráž 0368
MS Jaroslav PodolákJaroslav Podolák 06 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0000
Celkem 82 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Adéla BrožkováAdéla Brožková 05 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 0270
Nikola PodlipskáNikola Podlipská 05 ZŠ StrážZŠ Stráž 0780
Markéta DvorskáMarkéta Dvorská 06 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0226
Jana HeskáJana Heská 05 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0000
Sára SzegecsováSára Szegecsová 05 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 1022
Adéla PaterováAdéla Paterová 05 ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro 0000
Lucie FrančeováLucie Frančeová 05 ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro 0718
Vanesa KašíkováVanesa Kašíková 05 ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro 0978
Josefína ŠíchováJosefína Šíchová 05 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 0735
Eva SvobodováEva Svobodová 05 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 0506
Magdalena MachynováMagdalena Machynová 05 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 0935
Sabina SoustružníkováSabina Soustružníková 05 Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn... 0369
Chiara ČervenákováChiara Červenáková 05 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 0000
Daniela KrajčíkováDaniela Krajčíková 05 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 1363
Klára HrabětováKlára Hrabětová 05 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0413
Nikola MatějkováNikola Matějková 06 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0323
Kateřina ŠčasnárováKateřina Ščasnárová 05 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 1051
Jana TruongováJana Truongová 06 ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 0312
Andrea BenáčkováAndrea Benáčková 06 ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 0495
Klaudie KrálováKlaudie Králová 05 ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 1127
Barbora NovákováBarbora Nováková 06 ZŠ StrážZŠ Stráž 0715
Aneta GubaniováAneta Gubaniová 05 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 0000
Adéla ZevelováAdéla Zevelová 06 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 0366
Hana KozlováHana Kozlová 05 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 1047
Michaela ŠvábkováMichaela Švábková 06 Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn... 0731
Kateřina VysloužilováKateřina Vysloužilová 05 Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn... 0561
Natálie BrožkováNatálie Brožková 05 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 1035
Lucie SyrováLucie Syrová 05 ZŠ StrážZŠ Stráž 0439
Michaela HůďováMichaela Hůďová 06 ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 0435
Viktorie KostrounováViktorie Kostrounová 06 ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 0000
MS Karolína ZágoniováKarolína Zágoniová 05 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0000
Adéla DědinováAdéla Dědinová 05 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 0000
Kateřina PancováKateřina Pancová 06 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 0246
Natálie MatoušováNatálie Matoušová 05 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 0367
Kristýna DankováKristýna Danková 05 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 0528
Veronika LáderováVeronika Láderová 06 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 0373
Anna BenešováAnna Benešová 05 ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro 0322
Karolína HanzlíkováKarolína Hanzlíková 06 ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro 0266
Rebeka MatilkováRebeka Matilková 05 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0000
Anna KonstantinovičováAnna Konstantinovičová 06 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0666
Aneta VavřičkováAneta Vavřičková 05 Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn... 0409
Anna AndrlováAnna Andrlová 05 Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn... 0000
Klára ŠpačkováKlára Špačková 05 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 0000
Nikola KovacsováNikola Kovacsová 05 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 0214
Viktorie BočanováViktorie Bočanová 06 Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn... 0887
Karolína StrapkováKarolína Strapková 05 Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn... 0429
Klára MaškováKlára Mašková 05 Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn... 0275
Martina ZáveskáMartina Záveská 05 Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn... 0223
Anastázie PintováAnastázie Pintová 06 ZŠ StrážZŠ Stráž 0698
Jana ProkopováJana Prokopová 05 ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro 0168
Eva DybalováEva Dybalová 06 ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro 0409
Valerie HradováValerie Hradová 06 ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro 0466
Aneta KrchňováAneta Krchňová 05 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0000
Michaela ČervenkováMichaela Červenková 05 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0496
Eliška MudrováEliška Mudrová 05 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0505
Tereza HoráčkováTereza Horáčková 06 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 0000
Karolína SňozíkováKarolína Sňozíková 06 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 0000
Adéla ŠrámkováAdéla Šrámková 05 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 0259
Vanessa SovováVanessa Sovová 06 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 0223
Kateřina BrzobohatáKateřina Brzobohatá 05 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 0382
Denisa BradováDenisa Bradová 05 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0398
Natálie ŠafránkováNatálie Šafránková 06 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0000
Marie KlailováMarie Klailová 05 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0000
Kristýna BuchtováKristýna Buchtová 06 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0613
Michala StaškováMichala Stašková 05 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0620
Jana TruongováJana Truongová 05 ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 0000
Anna StejskalováAnna Stejskalová 05 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 0000
Anna StejskalováAnna Stejskalová 05 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 0621
Barbora LízancováBarbora Lízancová 06 ZŠ StrážZŠ Stráž 0242
Aneta KrasanovskáAneta Krasanovská 06 ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 0313
Pamela NedvědováPamela Nedvědová 05 ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 0148
Elen RadováElen Radová 06 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0277
MS Natálie JiruškováNatálie Jirušková 05 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0000
Adéla MikulováAdéla Mikulová 06 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 0306
Adéla HoškováAdéla Hošková 06 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0240
Tereza PecháčkováTereza Pecháčková 05 Základní škola Tachov, HornickáZákladní škola Tachov, Horn... 0337
Krystýna HoškováKrystýna Hošková 05 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0000
Šárka RajchlováŠárka Rajchlová 05 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0182
MS Elena BidlasováElena Bidlasová 06 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0000
Kateřina KolískováKateřina Kolísková 05 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 0594
Michaela RessováMichaela Ressová 05 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0000
Celkem 81 závodníků