výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Tachov, Kategorie IV

Stříbro (9. 5. 2018)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 9.5.2018 - 08:00) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VeselýJan Veselý 02 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 3 07.72 643.00
2 Jan ZajíčekJan Zajíček 02 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 5 07.77 628.00
3 Martin QuangMartin Quang 02 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 2 07.94 577.00
4 Josef StanislavskýJosef Stanislavský 03 ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 4 08.00 560.00
5 Dominik PeštaDominik Pešta 04 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 6 08.06 542.00
6 Tomáš LáchaTomáš Lácha 04 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 1 08.10 531.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 9.5.2018 - 08:00) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 4 07.72 643.00
2 Lukáš MotlLukáš Motl 02 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 2 07.99 563.00
3 53 Alex MrázekAlex Mrázek 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 6 08.12 525.00
4 64 Petr KořínekPetr Kořínek 02 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 5 08.18 509.00
5 12 Miroslav HradMiroslav Hrad 02 ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 3 08.27 484.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 9.5.2018 - 08:00) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Khoi Filip Pham MinhKhoi Filip Pham Minh 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 3 08.14 520.00
2 65 Lukáš VrbaLukáš Vrba 03 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 6 08.37 457.00
3 Jan LiškaJan Liška 03 ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 2 08.49 426.00
4 Jakub MyslivecJakub Myslivec 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 4 08.63 391.00
5 9 Matěj ČermákMatěj Čermák 02 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 5 09.09 285.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 9.5.2018 - 08:00) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 5 07.64 668.00
2 19 Radek AndrleRadek Andrle 02 ZŠ StrážZŠ Stráž 3 07.92 583.00
3 Tadeáš RoidtTadeáš Roidt 03 ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 6 08.19 506.00
4 62 Václav JarošVáclav Jaroš 03 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 4 08.49 426.00
5 Patrik MalataPatrik Malata 03 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 2 08.74 364.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (st, 9.5.2018 - 08:00) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin VšetičkaMartin Všetička 03 Gymnázium TachovGymnázium Tachov 2 07.61 678.00
2 Artur HorňákArtur Horňák 03 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 3 08.12 525.00
3 David ZemanDavid Zeman 02 ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 6 08.35 462.00
4 Lukáš LehovecLukáš Lehovec 04 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 5 08.55 411.00
5 Filip HabartFilip Habart 03 ZŠ StrážZŠ Stráž 4 08.83 343.00
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (st, 9.5.2018 - 08:00) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian RoháčSebastian Roháč 02 Gymnázium TachovGymnázium Tachov 2 07.89 592.00
2 Miroslav FujanMiroslav Fujan 02 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 3 08.06 542.00
3 102 Lukáš BrabecLukáš Brabec 04 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 4 08.37 457.00
4 4 Michal NovákMichal Novák 03 ZŠ StrážZŠ Stráž 5 08.68 378.00
5 Jiří SoukupJiří Soukup 02 ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 6 08.85 338.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin VšetičkaMartin Všetička 03 Gymnázium TachovGymnázium Tachov 2 07.61 678.00
2 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 5 07.64 668.00
3 Jan VeselýJan Veselý 02 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 3 07.72 643.00
3 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 4 07.72 643.00
5 Jan ZajíčekJan Zajíček 02 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 5 07.77 628.00
6 Sebastian RoháčSebastian Roháč 02 Gymnázium TachovGymnázium Tachov 2 07.89 592.00
7 19 Radek AndrleRadek Andrle 02 ZŠ StrážZŠ Stráž 3 07.92 583.00
8 Martin QuangMartin Quang 02 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 2 07.94 577.00
9 Lukáš MotlLukáš Motl 02 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 2 07.99 563.00
10 Josef StanislavskýJosef Stanislavský 03 ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 4 08.00 560.00
11 Dominik PeštaDominik Pešta 04 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 6 08.06 542.00
11 Miroslav FujanMiroslav Fujan 02 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 3 08.06 542.00
13 Tomáš LáchaTomáš Lácha 04 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 1 08.10 531.00
14 53 Alex MrázekAlex Mrázek 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 6 08.12 525.00
14 Artur HorňákArtur Horňák 03 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 3 08.12 525.00
16 Khoi Filip Pham MinhKhoi Filip Pham Minh 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 3 08.14 520.00
17 64 Petr KořínekPetr Kořínek 02 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 5 08.18 509.00
18 Tadeáš RoidtTadeáš Roidt 03 ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 6 08.19 506.00
19 12 Miroslav HradMiroslav Hrad 02 ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 3 08.27 484.00
20 David ZemanDavid Zeman 02 ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 6 08.35 462.00
21 65 Lukáš VrbaLukáš Vrba 03 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 6 08.37 457.00
21 102 Lukáš BrabecLukáš Brabec 04 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 4 08.37 457.00
23 Jan LiškaJan Liška 03 ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 2 08.49 426.00
23 62 Václav JarošVáclav Jaroš 03 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 4 08.49 426.00
25 Lukáš LehovecLukáš Lehovec 04 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 5 08.55 411.00
26 Jakub MyslivecJakub Myslivec 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 4 08.63 391.00
27 4 Michal NovákMichal Novák 03 ZŠ StrážZŠ Stráž 5 08.68 378.00
28 Patrik MalataPatrik Malata 03 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 2 08.74 364.00
29 Filip HabartFilip Habart 03 ZŠ StrážZŠ Stráž 4 08.83 343.00
30 Jiří SoukupJiří Soukup 02 ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 6 08.85 338.00
31 9 Matěj ČermákMatěj Čermák 02 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 5 09.09 285.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 9.5.2018 - 08:30) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka VokrojováŠárka Vokrojová 02 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 3 08.56 684.00
2 Nela HreusováNela Hreusová 03 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 5 08.59 676.00
3 Kamila SkácelováKamila Skácelová 04 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 4 08.88 597.00
4 Kateřina PliskováKateřina Plisková 03 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 6 08.90 592.00
5 Sára VolkováSára Volková 02 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 1 09.17 523.00
6 Andrea FidlerováAndrea Fidlerová 03 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 2 09.19 518.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 9.5.2018 - 08:30) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika KalčíkováVeronika Kalčíková 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 3 09.14 531.00
2 63 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 5 09.15 528.00
3 Alexandra ČurkováAlexandra Čurková 04 ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 1 09.21 513.00
4 Jitka PeškováJitka Pešková 02 ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 6 09.30 492.00
5 Ema FlaksováEma Flaksová 04 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 4 09.65 411.00
6 Petra MaškováPetra Mašková 02 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 2 09.91 355.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 9.5.2018 - 08:30) Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KortanováKateřina Kortanová 03 ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 5 09.16 526.00
2 Pavlína OpavováPavlína Opavová 03 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 4 09.46 454.00
3 Lucie DohováLucie Dohová 05 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 6 09.58 426.00
4 Tereza ČervenkováTereza Červenková 04 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 3 09.60 422.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (st, 9.5.2018 - 08:30) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela FurstováDaniela Furstová 03 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 3 08.32 752.00
2 Patricie RemiášováPatricie Remiášová 03 ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro 6 08.60 673.00
3 Sandra BrabcováSandra Brabcová 04 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 4 09.03 558.00
4 Barbora HoškováBarbora Hošková 03 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 5 09.53 438.00
5 Tereza LavičkováTereza Lavičková 04 ZŠ StrážZŠ Stráž 2 09.84 369.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (st, 9.5.2018 - 08:30) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amdrea GabriškováAmdrea Gabrišková 02 Gymnázium TachovGymnázium Tachov 4 08.23 779.00
2 Zuzana PetrlákováZuzana Petrláková 04 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 2 09.20 516.00
3 Sára VeishaiplováSára Veishaiplová 03 ZŠ StrážZŠ Stráž 6 09.51 442.00
4 Eva HavrdováEva Havrdová 04 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 3 09.88 361.00
Michaela MartinkovičováMichaela Martinkovičová 03 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (st, 9.5.2018 - 08:30) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora BubnováBarbora Bubnová 04 ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro 4 09.16 526.00
2 3 Jennifer JankovcováJennifer Jankovcová 03 ZŠ StrážZŠ Stráž 5 09.48 449.00
3 71 Adéla FlaškováAdéla Flašková 04 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 3 09.63 415.00
4 Zuzana KnopfováZuzana Knopfová 03 Gymnázium TachovGymnázium Tachov 2 10.74 201.00
Lucie StaškováLucie Stašková 04 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (st, 9.5.2018 - 08:30) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 143 Sára MyškováSára Myšková 04 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 5 09.03 558.00
2 Šárka ČapkováŠárka Čapková 03 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 4 09.36 477.00
3 Klára HodkováKlára Hodková 03 ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro 3 09.53 438.00
4 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 04 Gymnázium TachovGymnázium Tachov 6 09.84 369.00
Tereza PiklováTereza Piklová 02 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amdrea GabriškováAmdrea Gabrišková 02 Gymnázium TachovGymnázium Tachov 4 08.23 779.00
2 Daniela FurstováDaniela Furstová 03 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 3 08.32 752.00
3 Šárka VokrojováŠárka Vokrojová 02 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 3 08.56 684.00
4 Nela HreusováNela Hreusová 03 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 5 08.59 676.00
5 Patricie RemiášováPatricie Remiášová 03 ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro 6 08.60 673.00
6 Kamila SkácelováKamila Skácelová 04 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 4 08.88 597.00
7 Kateřina PliskováKateřina Plisková 03 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 6 08.90 592.00
8 Sandra BrabcováSandra Brabcová 04 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 4 09.03 558.00
8 143 Sára MyškováSára Myšková 04 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 5 09.03 558.00
10 Veronika KalčíkováVeronika Kalčíková 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 3 09.14 531.00
11 63 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 5 09.15 528.00
12 Kateřina KortanováKateřina Kortanová 03 ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 5 09.16 526.00
12 Barbora BubnováBarbora Bubnová 04 ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro 4 09.16 526.00
14 Sára VolkováSára Volková 02 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 1 09.17 523.00
15 Andrea FidlerováAndrea Fidlerová 03 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 2 09.19 518.00
16 Zuzana PetrlákováZuzana Petrláková 04 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 2 09.20 516.00
17 Alexandra ČurkováAlexandra Čurková 04 ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 1 09.21 513.00
18 Jitka PeškováJitka Pešková 02 ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 6 09.30 492.00
19 Šárka ČapkováŠárka Čapková 03 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 4 09.36 477.00
20 Pavlína OpavováPavlína Opavová 03 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 4 09.46 454.00
21 3 Jennifer JankovcováJennifer Jankovcová 03 ZŠ StrážZŠ Stráž 5 09.48 449.00
22 Sára VeishaiplováSára Veishaiplová 03 ZŠ StrážZŠ Stráž 6 09.51 442.00
23 Barbora HoškováBarbora Hošková 03 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 5 09.53 438.00
23 Klára HodkováKlára Hodková 03 ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro 3 09.53 438.00
25 Lucie DohováLucie Dohová 05 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 6 09.58 426.00
26 Tereza ČervenkováTereza Červenková 04 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 3 09.60 422.00
27 71 Adéla FlaškováAdéla Flašková 04 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 3 09.63 415.00
28 Ema FlaksováEma Flaksová 04 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 4 09.65 411.00
29 Tereza LavičkováTereza Lavičková 04 ZŠ StrážZŠ Stráž 2 09.84 369.00
29 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 04 Gymnázium TachovGymnázium Tachov 6 09.84 369.00
31 Eva HavrdováEva Havrdová 04 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 3 09.88 361.00
32 Petra MaškováPetra Mašková 02 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 2 09.91 355.00
33 Zuzana KnopfováZuzana Knopfová 03 Gymnázium TachovGymnázium Tachov 2 10.74 201.00
Michaela MartinkovičováMichaela Martinkovičová 03 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 5 DNS
Lucie StaškováLucie Stašková 04 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 6 DNS
Tereza PiklováTereza Piklová 02 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 2 DNS

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 9.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 105 Zuzana LöblováZuzana Löblová 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 4 2:45.27 514.00
2 63 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 2 2:46.29 503.00
3 67 Kateřina LáderováKateřina Láderová 02 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 9 2:51.39 449.00
4 85 Laura SejákováLaura Sejáková 04 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 5 2:52.64 437.00
5 65 Eliška BíláEliška Bílá 04 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 1 2:56.02 403.00
6 101 Aneta KomárkováAneta Komárková 04 ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 11 2:56.48 399.00
7 66 Marcela SkácelováMarcela Skácelová 04 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 3 2:59.81 367.00
8 28 Monika KrálováMonika Králová 02 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 8 3:01.76 349.00
9 51 Zuzana HartamnnováZuzana Hartamnnová 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 7 3:03.37 335.00
10 124 Lucie LehovcováLucie Lehovcová 03 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 6 3:05.51 316.00
11 83 Nikola MaříkováNikola Maříková 04 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 13 3:07.97 295.00
12 79 Dominika RozhoňováDominika Rozhoňová 02 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 10 3:13.99 246.00
13 4 Nicola NováčkováNicola Nováčková 03 ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 12 3:17.47 220.00
33 Tereza PojerováTereza Pojerová 02 ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 14 DNF
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (st, 9.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 97 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 4 2:36.58 613.00
2 16 Vanesa HoclárováVanesa Hoclárová 03 ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro 5 2:50.63 457.00
3 120 Pavlína KubínováPavlína Kubínová 04 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 9 2:52.72 436.00
4 143 Sára MyškováSára Myšková 04 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 10 2:56.87 395.00
5 55 Tereza ChachulováTereza Chachulová 02 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 6 3:01.93 347.00
6 71 Adéla FlaškováAdéla Flašková 04 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 3 3:05.46 316.00
7 73 Markéta DokoupilováMarkéta Dokoupilová 03 Gymnázium TachovGymnázium Tachov 2 3:15.02 238.00
8 134 Iva CsanalosiIva Csanalosi 04 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 1 3:18.83 210.00
9 110 Nela NakládalováNela Nakládalová 03 Gymnázium TachovGymnázium Tachov 11 3:21.40 192.00
10 3 Jennifer JankovcováJennifer Jankovcová 03 ZŠ StrážZŠ Stráž 7 3:23.10 180.00
11 135 Kateřina SuchánkováKateřina Suchánková 02 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 13 3:38.54 91.00
12 142 Lucie SochorováLucie Sochorová 02 ZŠ StrážZŠ Stráž 12 3:48.95 47.00
133 Eliška KlinkováEliška Klinková 04 ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 8 DNS
50 Tereza SzabóováTereza Szabóová 03 ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro 14 DNS
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 97 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 4 2:36.58 613.00
2 105 Zuzana LöblováZuzana Löblová 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 4 2:45.27 514.00
3 63 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 2 2:46.29 503.00
4 16 Vanesa HoclárováVanesa Hoclárová 03 ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro 5 2:50.63 457.00
5 67 Kateřina LáderováKateřina Láderová 02 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 9 2:51.39 449.00
6 85 Laura SejákováLaura Sejáková 04 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 5 2:52.64 437.00
7 120 Pavlína KubínováPavlína Kubínová 04 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 9 2:52.72 436.00
8 65 Eliška BíláEliška Bílá 04 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 1 2:56.02 403.00
9 101 Aneta KomárkováAneta Komárková 04 ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 11 2:56.48 399.00
10 143 Sára MyškováSára Myšková 04 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 10 2:56.87 395.00
11 66 Marcela SkácelováMarcela Skácelová 04 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 3 2:59.81 367.00
12 28 Monika KrálováMonika Králová 02 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 8 3:01.76 349.00
13 55 Tereza ChachulováTereza Chachulová 02 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 6 3:01.93 347.00
14 51 Zuzana HartamnnováZuzana Hartamnnová 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 7 3:03.37 335.00
15 71 Adéla FlaškováAdéla Flašková 04 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 3 3:05.46 316.00
16 124 Lucie LehovcováLucie Lehovcová 03 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 6 3:05.51 316.00
17 83 Nikola MaříkováNikola Maříková 04 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 13 3:07.97 295.00
18 79 Dominika RozhoňováDominika Rozhoňová 02 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 10 3:13.99 246.00
19 73 Markéta DokoupilováMarkéta Dokoupilová 03 Gymnázium TachovGymnázium Tachov 2 3:15.02 238.00
20 4 Nicola NováčkováNicola Nováčková 03 ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 12 3:17.47 220.00
21 134 Iva CsanalosiIva Csanalosi 04 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 1 3:18.83 210.00
22 110 Nela NakládalováNela Nakládalová 03 Gymnázium TachovGymnázium Tachov 11 3:21.40 192.00
23 3 Jennifer JankovcováJennifer Jankovcová 03 ZŠ StrážZŠ Stráž 7 3:23.10 180.00
24 135 Kateřina SuchánkováKateřina Suchánková 02 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 13 3:38.54 91.00
25 142 Lucie SochorováLucie Sochorová 02 ZŠ StrážZŠ Stráž 12 3:48.95 47.00
33 Tereza PojerováTereza Pojerová 02 ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 14 DNF
133 Eliška KlinkováEliška Klinková 04 ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 8 DNS
50 Tereza SzabóováTereza Szabóová 03 ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro 14 DNS

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 9.5.2018 - 10:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 77 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 1 4:32.68 727.00
2 64 Petr KořínekPetr Kořínek 02 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 2 4:53.19 600.00
3 118 Martin KapolkaMartin Kapolka 03 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 4 5:01.71 550.00
4 129 Michal HudecMichal Hudec 02 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 3 5:02.53 545.00
5 30 David MaščákDavid Maščák 02 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 6 5:03.49 540.00
6 117 Tomáš MachačTomáš Machač 03 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 5 5:05.92 526.00
7 62 Václav JarošVáclav Jaroš 03 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 7 5:14.42 480.00
8 98 Honza NguyenHonza Nguyen 04 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 9 5:21.87 440.00
9 12 Miroslav HradMiroslav Hrad 02 ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 8 5:29.35 403.00
10 136 Michal JuráňMichal Juráň 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 10 5:31.56 392.00
11 76 Viktor GontkovičViktor Gontkovič 04 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 14 5:50.80 303.00
12 53 Alex MrázekAlex Mrázek 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 11 5:50.85 303.00
13 69 Lukáš ZichLukáš Zich 02 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 12 5:59.73 265.00
14 48 Tomáš BolechTomáš Bolech 02 Gymnázium TachovGymnázium Tachov 13 6:23.53 176.00
80 Christian SchmuckerChristian Schmucker 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 15 DNS
Celkem 15 závodníků
Běh 02 (st, 9.5.2018 - 10:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 19 Radek AndrleRadek Andrle 02 ZŠ StrážZŠ Stráž 1 5:01.88 549.00
2 33 Vojtěch MrázVojtěch Mráz 02 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 10 5:06.00 526.00
3 4 Michal NovákMichal Novák 03 ZŠ StrážZŠ Stráž 11 5:10.89 499.00
4 133 Štefan JanoŠtefan Jano 02 ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 7 5:11.03 498.00
5 32 Dominik DanielDominik Daniel 03 Gymnázium TachovGymnázium Tachov 4 5:29.36 402.00
6 65 Lukáš VrbaLukáš Vrba 03 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 15 5:34.57 377.00
7 101 Daniel MarekDaniel Marek 03 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 9 5:35.29 374.00
8 51 Michal ŘíhaMichal Říha 04 ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 13 5:38.49 358.00
9 9 Matěj ČermákMatěj Čermák 02 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 3 5:40.16 351.00
10 63 Jakub OtevřelJakub Otevřel 03 ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 12 5:41.52 344.00
11 50 Luboš MachalaLuboš Machala 03 ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 8 5:42.66 339.00
12 99 Jaroslav VonšovskýJaroslav Vonšovský 04 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 14 5:44.56 331.00
13 46 Jan FlachsJan Flachs 04 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 5 5:58.02 272.00
14 102 Lukáš BrabecLukáš Brabec 04 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 2 6:18.30 194.00
75 Jan HoangJan Hoang 02 ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 6 DNF
Celkem 15 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 77 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 1 4:32.68 727.00
2 64 Petr KořínekPetr Kořínek 02 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 2 4:53.19 600.00
3 118 Martin KapolkaMartin Kapolka 03 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 4 5:01.71 550.00
4 19 Radek AndrleRadek Andrle 02 ZŠ StrážZŠ Stráž 1 5:01.88 549.00
5 129 Michal HudecMichal Hudec 02 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 3 5:02.53 545.00
6 30 David MaščákDavid Maščák 02 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 6 5:03.49 540.00
7 117 Tomáš MachačTomáš Machač 03 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 5 5:05.92 526.00
8 33 Vojtěch MrázVojtěch Mráz 02 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 10 5:06.00 526.00
9 4 Michal NovákMichal Novák 03 ZŠ StrážZŠ Stráž 11 5:10.89 499.00
10 133 Štefan JanoŠtefan Jano 02 ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 7 5:11.03 498.00
11 62 Václav JarošVáclav Jaroš 03 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 7 5:14.42 480.00
12 98 Honza NguyenHonza Nguyen 04 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 9 5:21.87 440.00
13 12 Miroslav HradMiroslav Hrad 02 ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 8 5:29.35 403.00
14 32 Dominik DanielDominik Daniel 03 Gymnázium TachovGymnázium Tachov 4 5:29.36 402.00
15 136 Michal JuráňMichal Juráň 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 10 5:31.56 392.00
16 65 Lukáš VrbaLukáš Vrba 03 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 15 5:34.57 377.00
17 101 Daniel MarekDaniel Marek 03 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 9 5:35.29 374.00
18 51 Michal ŘíhaMichal Říha 04 ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 13 5:38.49 358.00
19 9 Matěj ČermákMatěj Čermák 02 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 3 5:40.16 351.00
20 63 Jakub OtevřelJakub Otevřel 03 ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 12 5:41.52 344.00
21 50 Luboš MachalaLuboš Machala 03 ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 8 5:42.66 339.00
22 99 Jaroslav VonšovskýJaroslav Vonšovský 04 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 14 5:44.56 331.00
23 76 Viktor GontkovičViktor Gontkovič 04 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 14 5:50.80 303.00
24 53 Alex MrázekAlex Mrázek 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 11 5:50.85 303.00
25 46 Jan FlachsJan Flachs 04 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 5 5:58.02 272.00
26 69 Lukáš ZichLukáš Zich 02 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 12 5:59.73 265.00
27 102 Lukáš BrabecLukáš Brabec 04 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 2 6:18.30 194.00
28 48 Tomáš BolechTomáš Bolech 02 Gymnázium TachovGymnázium Tachov 13 6:23.53 176.00
80 Christian SchmuckerChristian Schmucker 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 15 DNS
75 Jan HoangJan Hoang 02 ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 6 DNF

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 9.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Myslivec, Mrázek, Pham Minh, Hubálek Myslivec, Mrázek, Pham Minh, Hubálek Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 4 30.20 580.00
2 Veselý, Pešta, Lácha, Ansl Veselý, Pešta, Lácha, Ansl Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 3 30.33 570.00
3 Roidt, Otevřel, Artim, Soták Roidt, Otevřel, Artim, Soták ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 5 31.50 486.00
4 62 Jaroš, Kofl, Zajíček, Buben Jaroš, Kofl, Zajíček, Buben ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 2 32.22 438.00
5 Stanislavský, Hrad, Jano, Ščuka Stanislavský, Hrad, Jano, Ščuka ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 1 32.43 424.00
Krejčí, Fujan, Varga, Krajčík Krejčí, Fujan, Varga, Krajčík Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 6 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 9.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Motl, Kořínek, Pour, Danko Motl, Kořínek, Pour, Danko ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 2 30.17 582.00
2 4 Novák, Andrle, Ebenhöh, Rada Novák, Andrle, Ebenhöh, Rada ZŠ StrážZŠ Stráž 3 30.59 551.00
3 Všetička, Roháč, Šnejd, Havrda Všetička, Roháč, Šnejd, Havrda Gymnázium TachovGymnázium Tachov 1 30.70 543.00
4 65 Vrba, Horňák, Malata, Mráz Vrba, Horňák, Malata, Mráz ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 6 32.47 421.00
5 Lehovec, Brabec, Leopold, Kozelka Lehovec, Brabec, Leopold, Kozelka ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 4 33.65 348.00
6 9 Čermák, Flachs, Gontkovič, Zahálka Čermák, Flachs, Gontkovič, Zahálka Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 5 33.88 334.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 9.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Quang, Všetička, Zajíček, Machač Quang, Všetička, Zajíček, Machač ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 1 29.84 607.00
2 Liška, Zeman, Říha, Sinkule Liška, Zeman, Říha, Sinkule ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 2 32.16 442.00
3 30 Maščák, Hudec, Kapolka, Roučka Maščák, Hudec, Kapolka, Roučka Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 3 32.29 433.00
4 80 Schmucker, Zich, Kocanda, Juráň Schmucker, Zich, Kocanda, Juráň Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 4 32.50 419.00
5 Soukup, Machala, Krištofovič, Svoboda Soukup, Machala, Krištofovič, Svoboda ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 5 33.34 367.00
6 101 Marek, Matějka, Zima, Škrabal Marek, Matějka, Zima, Škrabal ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 6 34.70 288.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 101 Marek, Matějka, Zima, Škrabal Marek, Matějka, Zima, Škrabal ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 6 34.70 288.00
2 9 Čermák, Flachs, Gontkovič, Zahálka Čermák, Flachs, Gontkovič, Zahálka Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 5 33.88 334.00
3 Lehovec, Brabec, Leopold, Kozelka Lehovec, Brabec, Leopold, Kozelka ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 4 33.65 348.00
4 Soukup, Machala, Krištofovič, Svoboda Soukup, Machala, Krištofovič, Svoboda ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 5 33.34 367.00
5 80 Schmucker, Zich, Kocanda, Juráň Schmucker, Zich, Kocanda, Juráň Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 4 32.50 419.00
6 65 Vrba, Horňák, Malata, Mráz Vrba, Horňák, Malata, Mráz ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 6 32.47 421.00
7 Stanislavský, Hrad, Jano, Ščuka Stanislavský, Hrad, Jano, Ščuka ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 1 32.43 424.00
8 30 Maščák, Hudec, Kapolka, Roučka Maščák, Hudec, Kapolka, Roučka Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 3 32.29 433.00
9 62 Jaroš, Kofl, Zajíček, Buben Jaroš, Kofl, Zajíček, Buben ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 2 32.22 438.00
10 Liška, Zeman, Říha, Sinkule Liška, Zeman, Říha, Sinkule ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 2 32.16 442.00
11 Roidt, Otevřel, Artim, Soták Roidt, Otevřel, Artim, Soták ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 5 31.50 486.00
12 Všetička, Roháč, Šnejd, Havrda Všetička, Roháč, Šnejd, Havrda Gymnázium TachovGymnázium Tachov 1 30.70 543.00
13 4 Novák, Andrle, Ebenhöh, Rada Novák, Andrle, Ebenhöh, Rada ZŠ StrážZŠ Stráž 3 30.59 551.00
14 Veselý, Pešta, Lácha, Ansl Veselý, Pešta, Lácha, Ansl Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 3 30.33 570.00
15 Myslivec, Mrázek, Pham Minh, Hubálek Myslivec, Mrázek, Pham Minh, Hubálek Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 4 30.20 580.00
16 Motl, Kořínek, Pour, Danko Motl, Kořínek, Pour, Danko ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 2 30.17 582.00
17 Quang, Všetička, Zajíček, Machač Quang, Všetička, Zajíček, Machač ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 1 29.84 607.00
Krejčí, Fujan, Varga, Krajčík Krejčí, Fujan, Varga, Krajčík Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 6 DQ

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 9.5.2018 - 07:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Plisková, Volková, Smetanová, Jakubcová Plisková, Volková, Smetanová, Jakubcová ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 6 34.72 549.00
2 Fidlerová, Hreusová, Mannová, Janovcová Fidlerová, Hreusová, Mannová, Janovcová Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 4 34.73 549.00
3 Hodková, Bubnová, Hoclárová, Kašíková Hodková, Bubnová, Hoclárová, Kašíková ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro 3 34.82 543.00
4 143 Myšková, Chachulová, Suchánková, Hošková Myšková, Chachulová, Suchánková, Hošková ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 2 35.64 492.00
5 134 Csanalosi, Jirková, Sedláčková, Pokorná Csanalosi, Jirková, Sedláčková, Pokorná ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 5 37.00 412.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 9.5.2018 - 07:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petrláková, Fürstová, Suchánková, Rončáková Petrláková, Fürstová, Suchánková, Rončáková Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 3 33.64 620.00
2 33 Pojerová, Nováčková, Forejtová, Jiroušková Pojerová, Nováčková, Forejtová, Jiroušková ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 4 36.50 440.00
3 Kalčíková, Hartamnnová, Krištofovičová, Křenová Kalčíková, Hartamnnová, Krištofovičová, Křenová Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 5 36.74 427.00
4 Vaňková, Brabcová, Kubínová, Havrdová Vaňková, Brabcová, Kubínová, Havrdová ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 6 37.38 391.00
5 Veishaiplová, Jankovcová, Lavičková, Pintová Veishaiplová, Jankovcová, Lavičková, Pintová ZŠ StrážZŠ Stráž 2 38.03 356.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 9.5.2018 - 07:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pešková, Čurková, Kortanová, Vološčuková Pešková, Čurková, Kortanová, Vološčuková ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 4 34.31 576.00
2 Mašková, Sejáková, Smékalová, Eidelpesová Mašková, Sejáková, Smékalová, Eidelpesová ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 2 35.15 522.00
3 Červenková, Maříková, Rozhoňová, Pražáková Červenková, Maříková, Rozhoňová, Pražáková Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 3 36.67 431.00
4 Čapková, Urbánková, Bízková, Podracká Čapková, Urbánková, Bízková, Podracká ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 5 36.99 412.00
5 Šmídková, Lehocká, Pleskačová, Dohová Šmídková, Lehocká, Pleskačová, Dohová Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 6 38.32 340.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 9.5.2018 - 07:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vokrojová, Pospíšilová, Löblová, Hrušková Vokrojová, Pospíšilová, Löblová, Hrušková Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 4 32.47 702.00
2 Škrabalová, Gabrišková, Košátková, Vítů Škrabalová, Gabrišková, Košátková, Vítů Gymnázium TachovGymnázium Tachov 6 34.34 574.00
3 Opavová, Láderová, Králová, Triščíková Opavová, Láderová, Králová, Triščíková ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 3 37.39 390.00
4 Skácelová, Flaksová, Bílá, Skácelová Skácelová, Flaksová, Bílá, Skácelová ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 2 38.26 344.00
5 Remiášová, Szabóová, Oláhová, Loukotková Remiášová, Szabóová, Oláhová, Loukotková ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro 5 39.53 280.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Remiášová, Szabóová, Oláhová, Loukotková Remiášová, Szabóová, Oláhová, Loukotková ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro 5 39.53 280.00
2 Šmídková, Lehocká, Pleskačová, Dohová Šmídková, Lehocká, Pleskačová, Dohová Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 6 38.32 340.00
3 Skácelová, Flaksová, Bílá, Skácelová Skácelová, Flaksová, Bílá, Skácelová ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 2 38.26 344.00
4 Veishaiplová, Jankovcová, Lavičková, Pintová Veishaiplová, Jankovcová, Lavičková, Pintová ZŠ StrážZŠ Stráž 2 38.03 356.00
5 Opavová, Láderová, Králová, Triščíková Opavová, Láderová, Králová, Triščíková ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 3 37.39 390.00
6 Vaňková, Brabcová, Kubínová, Havrdová Vaňková, Brabcová, Kubínová, Havrdová ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 6 37.38 391.00
7 134 Csanalosi, Jirková, Sedláčková, Pokorná Csanalosi, Jirková, Sedláčková, Pokorná ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 5 37.00 412.00
8 Čapková, Urbánková, Bízková, Podracká Čapková, Urbánková, Bízková, Podracká ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 5 36.99 412.00
9 Kalčíková, Hartamnnová, Krištofovičová, Křenová Kalčíková, Hartamnnová, Krištofovičová, Křenová Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 5 36.74 427.00
10 Červenková, Maříková, Rozhoňová, Pražáková Červenková, Maříková, Rozhoňová, Pražáková Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 3 36.67 431.00
11 33 Pojerová, Nováčková, Forejtová, Jiroušková Pojerová, Nováčková, Forejtová, Jiroušková ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 4 36.50 440.00
12 143 Myšková, Chachulová, Suchánková, Hošková Myšková, Chachulová, Suchánková, Hošková ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 2 35.64 492.00
13 Mašková, Sejáková, Smékalová, Eidelpesová Mašková, Sejáková, Smékalová, Eidelpesová ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 2 35.15 522.00
14 Hodková, Bubnová, Hoclárová, Kašíková Hodková, Bubnová, Hoclárová, Kašíková ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro 3 34.82 543.00
15 Fidlerová, Hreusová, Mannová, Janovcová Fidlerová, Hreusová, Mannová, Janovcová Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 4 34.73 549.00
16 Plisková, Volková, Smetanová, Jakubcová Plisková, Volková, Smetanová, Jakubcová ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 6 34.72 549.00
17 Škrabalová, Gabrišková, Košátková, Vítů Škrabalová, Gabrišková, Košátková, Vítů Gymnázium TachovGymnázium Tachov 6 34.34 574.00
18 Pešková, Čurková, Kortanová, Vološčuková Pešková, Čurková, Kortanová, Vološčuková ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 4 34.31 576.00
19 Petrláková, Fürstová, Suchánková, Rončáková Petrláková, Fürstová, Suchánková, Rončáková Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 3 33.64 620.00
20 Vokrojová, Pospíšilová, Löblová, Hrušková Vokrojová, Pospíšilová, Löblová, Hrušková Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 4 32.47 702.00

Skok vysoký - Žáci

(st, 9.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.241.321.361.401.441.481.521.561.601.64 Body
1 Michal DankoMichal Danko
ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov
02 1.64 496.00
2 Tomáš ArtimTomáš Artim
ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A
04 1.60 464.00
3= Matyáš EbenhöhMatyáš Ebenhöh
ZŠ StrážZŠ Stráž
03 1.56 434.00
3= Jan VeselýJan Veselý
Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o.
02 1.56 434.00
5= Filip SvobodaFilip Svoboda
ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485
03 1.52 404.00
5= Tomáš VáchaTomáš Vácha
ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická
02 1.52 404.00
5= 48 Tomáš BolechTomáš Bolech
Gymnázium TachovGymnázium Tachov
02 1.52 404.00
8= Ondřej HájekOndřej Hájek
ZŠ StrážZŠ Stráž
03 1.48 374.00
8= David ZemanDavid Zeman
ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A
02 1.48 374.00
8= Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí
Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag...
03 1.48 374.00
8= 80 Christian SchmuckerChristian Schmucker
Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav...
03 1.48 374.00
8= Filip KreisingerFilip Kreisinger
ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická
03 1.48 374.00
8= Martin QuangMartin Quang
ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická
02 1.48 374.00
8= Ondřej BubenOndřej Buben
ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov
04 1.48 374.00
8= Filip HubálekFilip Hubálek
Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav...
03 1.48 374.00
16= Dominik VargaDominik Varga
Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag...
02 1.44 345.00
16= Václav PodlipskýVáclav Podlipský
ZŠ StrážZŠ Stráž
02 1.44 345.00
16= Miroslav SotákMiroslav Soták
ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A
03 1.44 345.00
16= Lukáš MastnýLukáš Mastný
Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o.
04 1.44 345.00
20= Augustin ZimaAugustin Zima
ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní
02 1.40 317.00
20= Artur HorňákArtur Horňák
ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní
03 1.40 317.00
20= Bohuslav DankoBohuslav Danko
Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o.
03 1.40 317.00
20= Zdenek ŠnejdZdenek Šnejd
Gymnázium TachovGymnázium Tachov
03 1.40 317.00
24= Eduard PourEduard Pour
ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov
03 1.36 290.00
24= 50 Luboš MachalaLuboš Machala
ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485
03 1.36 290.00
26= Martin MatějkaMartin Matějka
ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní
04 1.32 263.00
26= David LeopoldDavid Leopold
ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice
04 1.32 263.00
26= Dominik ŠčukaDominik Ščuka
ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485
03 1.32 263.00
29 Josef KozelkaJosef Kozelka
ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice
02 1.24 212.00
Celkem 29 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(st, 9.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.141.221.261.301.341.381.421.461.501.54 Body
1 Žaneta KrištofovičováŽaneta Krištofovičová
Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav...
02 1.42 oooooxooxxx 534.00
2 Veronika PodrackáVeronika Podracká
ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice
04 1.38 oooxoooxxx 491.00
3 Denisa PokornáDenisa Pokorná
ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní
03 1.38 oooooxxoxxx 491.00
4 Šárka VokrojováŠárka Vokrojová
Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav...
02 1.34 -o-xooxxx 449.00
5= Jitka PeškováJitka Pešková
ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova
02 1.34 ooooxoxxx 449.00
5= Sandra BrabcováSandra Brabcová
ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní
04 1.34 ooooxoxxx 449.00
7 Aneta EidelpesováAneta Eidelpesová
ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická
03 1.34 ooxoxxoxoxxx 449.00
8= Nela HreusováNela Hreusová
Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o.
03 1.30 ooooxxx 409.00
8= Andrea FidlerováAndrea Fidlerová
Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o.
03 1.30 ooooxxx 409.00
8= Natálie SmetanováNatálie Smetanová
ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ
03 1.30 ooooxxx 409.00
11 Ema FlaksováEma Flaksová
ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická
04 1.30 xooooxxx 409.00
12 4 Nicola NováčkováNicola Nováčková
ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova
03 1.26 oooxxx 369.00
13 Daniela PleskačováDaniela Pleskačová
Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag...
03 1.26 oxooxxx 369.00
14 Amálie PintováAmálie Pintová
ZŠ StrážZŠ Stráž
03 1.26 oxxooxxx 369.00
15 Aneta VítůAneta Vítů
Gymnázium TachovGymnázium Tachov
03 1.26 oxxoxoxxx 369.00
16 Kateřina MálkováKateřina Málková
Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav...
02 1.26 ooxxoxxx 369.00
17= Jana MannováJana Mannová
Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o.
02 1.22 ooxxx 331.00
17= Michaela VarjováMichaela Varjová
Gymnázium TachovGymnázium Tachov
03 1.22 ooxxx 331.00
17= Natálie BízkováNatálie Bízková
ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice
04 1.22 ooxxx 331.00
20 50 Tereza SzabóováTereza Szabóová
ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro
03 1.22 xooxxx 331.00
21 Martina JirouškováMartina Jiroušková
ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova
04 1.22 xoxoxxx 331.00
22= 120 Pavlína KubínováPavlína Kubínová
ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní
04 1.14 oxxx 257.00
22= Michaela TriščíkováMichaela Triščíková
ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ
02 1.14 oxxx 257.00
22= Tereza ChachulováTereza Chachulová
ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice
02 1.14 oxxx 257.00
25= 67 Kateřina LáderováKateřina Láderová
ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ
02 1.14 xoxxx 257.00
25= Kamila MoravcováKamila Moravcová
ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická
03 1.14 xoxxx 257.00
27 Zuzana PetrlákováZuzana Petrláková
Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag...
04 1.14 xxoxxx 257.00
Michaela WolfováMichaela Wolfová
ZŠ StrážZŠ Stráž
03 NM xxx 0.00
Celkem 28 závodníků

Skok daleký - Žáci

(st, 9.5.2018 - 07:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan ZajíčekJan Zajíček
ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická
02 5.47 0.0 475.00
2 Filip HubálekFilip Hubálek
Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav...
03 5.35 0.0 451.00
3 Josef StanislavskýJosef Stanislavský
ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485
03 5.25 0.0 431.00
4 Martin VšetičkaMartin Všetička
Gymnázium TachovGymnázium Tachov
03 5.21 0.0 423.00
5 Jakub MyslivecJakub Myslivec
Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav...
03 5.07 0.0 396.00
6 Adam RadaAdam Rada
ZŠ StrážZŠ Stráž
03 5.05 0.0 392.00
7 Sebastian RoháčSebastian Roháč
Gymnázium TachovGymnázium Tachov
02 5.02 0.0 386.00
8 Dominik VargaDominik Varga
Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag...
02 4.98 0.0 378.00
9 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško
ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická
02 4.91 0.0 365.00
10 Tomáš ArtimTomáš Artim
ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A
04 4.85 0.0 354.00
11 Dominik ŠčukaDominik Ščuka
ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485
03 4.83 0.0 350.00
12 Ondřej HájekOndřej Hájek
ZŠ StrážZŠ Stráž
03 4.81 0.0 346.00
13 33 Vojtěch MrázVojtěch Mráz
ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní
02 4.79 0.0 343.00
14 Matyáš EbenhöhMatyáš Ebenhöh
ZŠ StrážZŠ Stráž
03 4.78 0.0 341.00
15 Lukáš MotlLukáš Motl
ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov
02 4.77 0.0 339.00
16 133 Štefan JanoŠtefan Jano
ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485
02 4.75 0.0 335.00
17 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička
ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická
03 4.69 0.0 324.00
18 136 Michal JuráňMichal Juráň
Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav...
03 4.68 0.0 323.00
19 Marek ZahálkaMarek Zahálka
Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag...
02 4.62 0.0 312.00
20 Vít AnslVít Ansl
Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o.
03 4.60 0.0 308.00
21 Dominik PeštaDominik Pešta
Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o.
04 4.50 0.0 290.00
22 Lukáš LehovecLukáš Lehovec
ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice
04 4.49 0.0 288.00
23 Augustin ZimaAugustin Zima
ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní
02 4.48 0.0 287.00
24 Miroslav SotákMiroslav Soták
ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A
03 4.47 0.0 285.00
25 Jiří RoučkaJiří Roučka
Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o.
03 4.45 0.0 281.00
26 63 Jakub OtevřelJakub Otevřel
ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A
03 4.44 0.0 280.00
27 Eduard PourEduard Pour
ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov
03 4.27 0.0 250.00
28 Patrik MalataPatrik Malata
ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní
03 4.10 0.0 222.00
29 Petr ZajíčekPetr Zajíček
ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov
03 3.90 0.0 190.00
30 David LeopoldDavid Leopold
ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice
04 3.78 0.0 171.00
Jakub PravdaJakub Pravda
Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o.
04 DNS 0.0
Martin MyškaMartin Myška
ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice
04 NM 0.0 0.00
Celkem 32 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(st, 9.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eva SuchánkováEva Suchánková
Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag...
03 4.57 0.0 446.00
2 Barbora BubnováBarbora Bubnová
ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro
04 4.43 0.0 411.00
3 Kateřina PliskováKateřina Plisková
ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ
03 4.40 0.0 403.00
4 Sára VolkováSára Volková
ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ
02 4.33 0.0 386.00
5 Patricie RemiášováPatricie Remiášová
ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro
03 4.24 0.0 364.00
6 105 Zuzana LöblováZuzana Löblová
Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav...
03 4.23 0.0 362.00
7 Natálie LehockáNatálie Lehocká
Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag...
04 4.19 0.0 352.00
8 Denisa HruškováDenisa Hrušková
Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav...
03 4.15 0.0 343.00
9 Kateřina KošátkováKateřina Košátková
Gymnázium TachovGymnázium Tachov
04 4.14 0.0 340.00
10 65 Eliška BíláEliška Bílá
ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická
04 4.12 0.0 336.00
11 Aneta RončákováAneta Rončáková
Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag...
03 3.95 0.0 296.00
12 Veronika KalčíkováVeronika Kalčíková
Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav...
03 3.91 0.0 287.00
Hana JirkováHana Jirková
ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní
02 3.87 0.0 279.00
13 33 Tereza PojerováTereza Pojerová
ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova
02 3.87 0.0 279.00
14 Tereza JakubcováTereza Jakubcová
ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ
03 3.85 0.0 274.00
15 Barbora HoškováBarbora Hošková
ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice
18 3.80 0.0 263.00
16 Tereza ČervenkováTereza Červenková
Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o.
04 3.79 0.0 261.00
17 Kateřina KortanováKateřina Kortanová
ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova
03 3.77 0.0 257.00
18 Štěpánka RabováŠtěpánka Rabová
Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o.
02 3.73 0.0 248.00
19 Aneta VítůAneta Vítů
Gymnázium TachovGymnázium Tachov
03 3.68 0.0 237.00
20 66 Marcela SkácelováMarcela Skácelová
ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická
04 3.67 0.0 235.00
21 Sára VeishaiplováSára Veishaiplová
ZŠ StrážZŠ Stráž
03 3.66 0.0 233.00
Veronika PodrackáVeronika Podracká
ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice
04 3.65 0.0 231.00
22 Jana PražákováJana Pražáková
Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o.
02 3.65 0.0 231.00
23 Alexandra ČurkováAlexandra Čurková
ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova
04 3.64 0.0 229.00
24 Kamila MoravcováKamila Moravcová
ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická
03 3.61 0.0 223.00
25 Eva HavrdováEva Havrdová
ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní
04 3.56 0.0 212.00
26 Tereza LavičkováTereza Lavičková
ZŠ StrážZŠ Stráž
04 3.51 0.0 202.00
27 Michaela VarjováMichaela Varjová
Gymnázium TachovGymnázium Tachov
03 3.35 0.0 170.00
28 Kateřina UrbánkováKateřina Urbánková
ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice
04 3.33 0.0 167.00
Zuzana VaňkováZuzana Vaňková
ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní
04 DNS 0.0 0.00
Lenka DolečkováLenka Dolečková
ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova
04 DNS 0.0
Celkem 32 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 9.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa HruškováDenisa Hrušková
Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav...
03 09.78 0.0 515.00
2 Nikola SedláčkováNikola Sedláčková
ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní
02 08.27 0.0 417.00
3 Tereza ForejtováTereza Forejtová
ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova
03 08.20 0.0 412.00
4 Natálie BízkováNatálie Bízková
ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice
04 08.12 0.0 407.00
5 Štěpánka RabováŠtěpánka Rabová
Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o.
02 08.01 0.0 400.00
6 Kateřina SuchánkováKateřina Suchánková
ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice
02 07.86 0.0 390.00
7 Natálie SmetanováNatálie Smetanová
ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ
03 07.79 0.0 386.00
8 Denisa PokornáDenisa Pokorná
ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní
03 07.78 0.0 385.00
9 Klára AndrlováKlára Andrlová
ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická
03 07.76 0.0 384.00
10 Veronika SulíkováVeronika Sulíková
ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice
03 07.73 0.0 382.00
11 Vendula KřenováVendula Křenová
Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav...
02 07.58 0.0 372.00
12 Michaela SmékalováMichaela Smékalová
ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická
03 07.45 0.0 364.00
13 Hana MuchováHana Muchová
ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova
04 07.33 0.0 356.00
14 Nikola ŠmídkováNikola Šmídková
Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag...
02 07.29 0.0 354.00
15 Monika JanovcováMonika Janovcová
Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o.
02 07.27 0.0 352.00
16 Tereza JakubcováTereza Jakubcová
ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ
03 07.18 0.0 347.00
17 Veronika VološčukováVeronika Vološčuková
ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova
03 07.02 0.0 336.00
18 Lucie KašíkováLucie Kašíková
ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro
03 06.86 0.0 326.00
19 Hana JirkováHana Jirková
ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní
03 06.80 0.0 322.00
20 Hana PěchoučkováHana Pěchoučková
Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav...
03 06.58 0.0 308.00
21 Annemari LoukotkováAnnemari Loukotková
ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro
04 06.39 0.0 296.00
22 73 Markéta DokoupilováMarkéta Dokoupilová
Gymnázium TachovGymnázium Tachov
03 06.30 0.0 290.00
23 Jana PražákováJana Pražáková
Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o.
02 06.21 0.0 285.00
24 142 Lucie SochorováLucie Sochorová
ZŠ StrážZŠ Stráž
02 06.02 0.0 273.00
25 Amálie PintováAmálie Pintová
ZŠ StrážZŠ Stráž
03 05.73 0.0 254.00
26 Alena OláhováAlena Oláhová
ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro
03 05.47 0.0 238.00
Klára HodkováKlára Hodková
ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro
03 DNS 0.0 0.00
Kateřina KošátkováKateřina Košátková
Gymnázium TachovGymnázium Tachov
04 DNS 0.0 0.00
Michaela TriščíkováMichaela Triščíková
ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ
02 DNS 0.0 0.00
Adéla BobkováAdéla Bobková
ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická
03 DNS 0.0
Celkem 30 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 9.5.2018 - 09:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš VáchaTomáš Vácha
ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická
02 12.14 0.0 615.00
2 Michal DankoMichal Danko
ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov
02 11.45 0.0 573.00
3 Tadeáš RoidtTadeáš Roidt
ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A
03 11.23 0.0 560.00
4 Miroslav KoflMiroslav Kofl
ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov
03 10.95 0.0 543.00
5 Zdeněk GiňaZdeněk Giňa
ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A
02 10.64 0.0 524.00
6 Rostislav KrajčíkRostislav Krajčík
Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag...
02 10.60 0.0 522.00
7 Václav PodlipskýVáclav Podlipský
ZŠ StrážZŠ Stráž
02 10.38 0.0 508.00
8 David KocandaDavid Kocanda
Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav...
02 10.20 0.0 498.00
9 Tomáš LáchaTomáš Lácha
Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o.
04 10.19 0.0 497.00
10 Kryštof VaďuraKryštof Vaďura
Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav...
02 10.05 0.0 489.00
11 Mykola HurskyjMykola Hurskyj
ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická
03 10.03 0.0 487.00
12 Bohuslav DankoBohuslav Danko
Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o.
03 10.02 0.0 487.00
13 Jan JiroušekJan Jiroušek
ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická
02 10.00 0.0 486.00
14 Vít AnslVít Ansl
Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o.
03 09.85 0.0 477.00
15 32 Dominik DanielDominik Daniel
Gymnázium TachovGymnázium Tachov
03 09.72 0.0 469.00
16 Josef KopfJosef Kopf
ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485
02 09.68 0.0 466.00
17 Matěj JančaMatěj Janča
ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov
02 09.20 0.0 438.00
18 Filip HabartFilip Habart
ZŠ StrážZŠ Stráž
03 08.64 0.0 404.00
19 Jiří SoukupJiří Soukup
ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485
02 08.59 0.0 401.00
20 Marek MatúšMarek Matúš
Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav...
04 08.34 0.0 386.00
21 101 Daniel MarekDaniel Marek
ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní
03 08.21 0.0 379.00
22 Jaroslav SinkuleJaroslav Sinkule
ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova
03 08.08 0.0 371.00
23 Mikuláš BelákMikuláš Belák
ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice
03 07.03 0.0 309.00
24 Martin MatějkaMartin Matějka
ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní
04 06.90 0.0 301.00
25 František ŠkrabalFrantišek Škrabal
ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní
04 06.69 0.0 289.00
26 Martin MyškaMartin Myška
ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice
04 06.48 0.0 277.00
27 Jaroslav ŠroubJaroslav Šroub
Gymnázium TachovGymnázium Tachov
04 05.90 0.0 243.00
Josef KozelkaJosef Kozelka
ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice
02 DNS 0.0 0.00
Marek ZahálkaMarek Zahálka
Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag...
02 DNS 0.0 0.00
Celkem 29 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Josef StanislavskýJosef Stanislavský 03 ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 0991
Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 0643
Jan ZajíčekJan Zajíček 02 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 1103
Jiří SoukupJiří Soukup 02 ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 0401
Jakub MyslivecJakub Myslivec 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 0396
Alex MrázekAlex Mrázek 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 1408
Khoi Filip Pham MinhKhoi Filip Pham Minh 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 0520
Martin VšetičkaMartin Všetička 03 Gymnázium TachovGymnázium Tachov 1101
Sebastian RoháčSebastian Roháč 02 Gymnázium TachovGymnázium Tachov 1521
Lukáš LehovecLukáš Lehovec 04 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0699
Lukáš BrabecLukáš Brabec 04 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0999
Jan VeselýJan Veselý 02 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 1077
Dominik PeštaDominik Pešta 04 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 1402
Tomáš LáchaTomáš Lácha 04 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0497
Miroslav FujanMiroslav Fujan 02 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 0542
Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 1042
David ZemanDavid Zeman 02 ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 0836
Jan LiškaJan Liška 03 ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 0000
Tadeáš RoidtTadeáš Roidt 03 ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 1066
Radek AndrleRadek Andrle 02 ZŠ StrážZŠ Stráž 1132
Filip HabartFilip Habart 03 ZŠ StrážZŠ Stráž 0404
Michal NovákMichal Novák 03 ZŠ StrážZŠ Stráž 0877
Patrik MalataPatrik Malata 03 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 0000
Artur HorňákArtur Horňák 03 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 0842
Lukáš VrbaLukáš Vrba 03 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 0834
Petr KořínekPetr Kořínek 02 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 1109
Václav JarošVáclav Jaroš 03 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 0480
Lukáš MotlLukáš Motl 02 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 1484
Miroslav HradMiroslav Hrad 02 ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 0887
Martin QuangMartin Quang 02 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 0607
Matěj ČermákMatěj Čermák 02 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 0351
Luboš MachalaLuboš Machala 03 ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 0290
Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 0727
Tomáš MachačTomáš Machač 03 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 0526
Michal JuráňMichal Juráň 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 0392
Dominik DanielDominik Daniel 03 Gymnázium TachovGymnázium Tachov 0871
Jaroslav ŠroubJaroslav Šroub 04 Gymnázium TachovGymnázium Tachov 0243
Jaroslav VonšovskýJaroslav Vonšovský 04 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0331
David MaščákDavid Maščák 02 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0000
Michal HudecMichal Hudec 02 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0545
Lukáš ZichLukáš Zich 02 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 0000
Martin KapolkaMartin Kapolka 03 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0550
Jan FlachsJan Flachs 04 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 0334
Viktor GontkovičViktor Gontkovič 04 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 0303
Jakub OtevřelJakub Otevřel 03 ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 0344
Michal ŘíhaMichal Říha 04 ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 0358
Daniel MarekDaniel Marek 03 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 0379
Vojtěch MrázVojtěch Mráz 02 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 1290
Honza NguyenHonza Nguyen 04 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 0000
Štefan JanoŠtefan Jano 02 ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 0498
Jan HoangJan Hoang 02 ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 0000
MS Christian SchmuckerChristian Schmucker 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 0374
David KocandaDavid Kocanda 02 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 0498
Michal JuráňMichal Juráň 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 0000
Marek ZahálkaMarek Zahálka 02 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 0312
Filip HubálekFilip Hubálek 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 0825
Zdenek ŠnejdZdenek Šnejd 03 Gymnázium TachovGymnázium Tachov 0317
Jiří HavrdaJiří Havrda 02 Gymnázium TachovGymnázium Tachov 0000
David LeopoldDavid Leopold 04 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0434
Josef KozelkaJosef Kozelka 02 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0212
Martin MyškaMartin Myška 04 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0277
Mikuláš BelákMikuláš Belák 03 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0309
Miroslav KoflMiroslav Kofl 03 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 0543
Petr ZajíčekPetr Zajíček 03 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 0000
Ondřej BubenOndřej Buben 04 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 0374
Jiří RoučkaJiří Roučka 03 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0000
Vít AnslVít Ansl 03 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0308
Dominik VargaDominik Varga 02 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 0723
Rostislav KrajčíkRostislav Krajčík 02 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 0522
Tomáš ArtimTomáš Artim 04 ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 1304
Miroslav SotákMiroslav Soták 03 ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 0285
Jaroslav SinkuleJaroslav Sinkule 03 ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 0371
Martin MatějkaMartin Matějka 04 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 0301
Augustin ZimaAugustin Zima 02 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 0604
František ŠkrabalFrantišek Škrabal 04 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 0000
Matyáš EbenhöhMatyáš Ebenhöh 03 ZŠ StrážZŠ Stráž 0985
Adam RadaAdam Rada 03 ZŠ StrážZŠ Stráž 0392
Eduard PourEduard Pour 03 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 0250
Michal DankoMichal Danko 02 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 1069
Filip KrištofovičFilip Krištofovič 03 ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 0000
Filip SvobodaFilip Svoboda 03 ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 0404
Dominik ŠčukaDominik Ščuka 03 ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 0774
Matěj JančaMatěj Janča 02 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 0000
Tomáš VáchaTomáš Vácha 02 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 1019
Jan JiroušekJan Jiroušek 02 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 0000
Mykola HurskyjMykola Hurskyj 03 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 0487
Kryštof VaďuraKryštof Vaďura 02 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 0489
Marek MatúšMarek Matúš 04 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 0000
MS Jakub GáborJakub Gábor 02 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0000
Bohuslav DankoBohuslav Danko 03 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0487
Zdeněk GiňaZdeněk Giňa 02 ZŠ Bor u Tachova AZŠ Bor u Tachova A 0524
tomáš freibergtomáš freiberg 03 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 0000
Josef KopfJosef Kopf 02 ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 0466
Michael KováčMichael Kováč 02 ZŠ Stříbro, Mánesova 485ZŠ Stříbro, Mánesova 485 0000
Václav PodlipskýVáclav Podlipský 02 ZŠ StrážZŠ Stráž 0508
Ondřej HájekOndřej Hájek 03 ZŠ StrážZŠ Stráž 0720
MS Jakub PravdaJakub Pravda 04 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0000
Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 02 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 0365
Tomáš BolechTomáš Bolech 02 Gymnázium TachovGymnázium Tachov 0580
Filip KreisingerFilip Kreisinger 03 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 0374
Lukáš MastnýLukáš Mastný 04 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0345
Celkem 101 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Zuzana VaňkováZuzana Vaňková 04 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 0000
Kateřina PliskováKateřina Plisková 03 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 1544
Pavlína OpavováPavlína Opavová 03 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 0000
Klára HodkováKlára Hodková 03 ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro 0543
Patricie RemiášováPatricie Remiášová 03 ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro 1037
Barbora BubnováBarbora Bubnová 04 ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro 0937
Šárka ČapkováŠárka Čapková 03 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0477
Sára MyškováSára Myšková 04 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 1445
Barbora HoškováBarbora Hošková 03 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0000
Kamila SkácelováKamila Skácelová 04 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 0597
Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 04 Gymnázium TachovGymnázium Tachov 0943
Zuzana KnopfováZuzana Knopfová 03 Gymnázium TachovGymnázium Tachov 0000
Amdrea GabriškováAmdrea Gabrišková 02 Gymnázium TachovGymnázium Tachov 0779
Ema FlaksováEma Flaksová 04 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 0820
Petra MaškováPetra Mašková 02 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 0000
Šárka VokrojováŠárka Vokrojová 02 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 1133
MS Lucie StaškováLucie Stašková 04 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0000
Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 0503
MS Tereza PiklováTereza Piklová 02 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0000
Nela HreusováNela Hreusová 03 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 1085
Sandra BrabcováSandra Brabcová 04 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 0558
Adéla FlaškováAdéla Flašková 04 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 0731
Sára VeishaiplováSára Veishaiplová 03 ZŠ StrážZŠ Stráž 0675
Jennifer JankovcováJennifer Jankovcová 03 ZŠ StrážZŠ Stráž 0629
Tereza LavičkováTereza Lavičková 04 ZŠ StrážZŠ Stráž 0558
Jitka PeškováJitka Pešková 02 ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 0449
Alexandra ČurkováAlexandra Čurková 04 ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 1089
Kateřina KortanováKateřina Kortanová 03 ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 0783
Veronika VološčukováVeronika Vološčuková 03 ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 0000
Daniela FurstováDaniela Furstová 03 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 0752
Sára VolkováSára Volková 02 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 0909
Zuzana PetrlákováZuzana Petrláková 04 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 0773
Tereza ČervenkováTereza Červenková 04 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0261
Andrea FidlerováAndrea Fidlerová 03 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 1476
MS Michaela MartinkovičováMichaela Martinkovičová 03 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0000
Veronika KalčíkováVeronika Kalčíková 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 0531
Zuzana HartamnnováZuzana Hartamnnová 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 0000
Iva CsanalosiIva Csanalosi 04 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 0000
Lucie SochorováLucie Sochorová 02 ZŠ StrážZŠ Stráž 0320
Tereza PojerováTereza Pojerová 02 ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 0279
Aneta KomárkováAneta Komárková 04 ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 0399
Nicola NováčkováNicola Nováčková 03 ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 0589
Eliška KlinkováEliška Klinková 04 ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 0000
Eva SuchánkováEva Suchánková 03 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 0446
Kateřina LáderováKateřina Láderová 02 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 0706
Monika KrálováMonika Králová 02 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 0349
Nikola MaříkováNikola Maříková 04 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0295
Lucie LehovcováLucie Lehovcová 03 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0316
Dominika RozhoňováDominika Rozhoňová 02 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0000
Tereza SzabóováTereza Szabóová 03 ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro 0331
Vanesa HoclárováVanesa Hoclárová 03 ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro 0457
Kateřina SuchánkováKateřina Suchánková 02 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0000
Tereza ChachulováTereza Chachulová 02 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0347
Nela NakládalováNela Nakládalová 03 Gymnázium TachovGymnázium Tachov 0192
Markéta DokoupilováMarkéta Dokoupilová 03 Gymnázium TachovGymnázium Tachov 0528
Laura SejákováLaura Sejáková 04 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 0437
Marcela SkácelováMarcela Skácelová 04 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 0235
Eliška BíláEliška Bílá 04 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 0739
Zuzana LöblováZuzana Löblová 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 0876
Pavlína KubínováPavlína Kubínová 04 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 0436
Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 1233
Kateřina UrbánkováKateřina Urbánková 04 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0000
Natálie BízkováNatálie Bízková 04 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0407
Veronika PodrackáVeronika Podracká 04 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0000
Michala SmékalováMichala Smékalová 03 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 0522
Aneta EidelpesováAneta Eidelpesová 03 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 0449
Denisa HruškováDenisa Hrušková 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 1560
Žaneta KrištofovičováŽaneta Krištofovičová 02 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 0534
Vendula KřenováVendula Křenová 02 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 0372
Kateřina KošátkováKateřina Košátková 04 Gymnázium TachovGymnázium Tachov 0340
Aneta VítůAneta Vítů 03 Gymnázium TachovGymnázium Tachov 0606
Alena OláhováAlena Oláhová 03 ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro 0000
Michaela TriščíkováMichaela Triščíková 02 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 0000
Tereza ChachulováTereza Chachulová 02 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0000
Kateřina SuchánkováKateřina Suchánková 02 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0390
Barbora HoškováBarbora Hošková 18 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0263
Lucie KašíkováLucie Kašíková 03 ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro 0326
Natálie SmetanováNatálie Smetanová 03 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 0795
Tereza JakubcováTereza Jakubcová 03 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁZŠ TACHOV ZÁREČNÁ 0347
Jana PražákováJana Pražáková 02 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0000
Jana MannováJana Mannová 02 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0000
Monika JanovcováMonika Janovcová 02 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0352
Aneta RončákováAneta Rončáková 03 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 0000
Daniela PleskačováDaniela Pleskačová 03 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 0000
Nikola ŠmídkováNikola Šmídková 02 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 0354
Natálie LehockáNatálie Lehocká 04 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 0352
Amálie PintováAmálie Pintová 03 ZŠ StrážZŠ Stráž 0623
Tereza ForejtováTereza Forejtová 03 ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 0412
Martina JirouškováMartina Jiroušková 04 ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 0000
Hana JirkováHana Jirková 03 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 0412
Nikola SedláčkováNikola Sedláčková 02 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 0417
Denisa PokornáDenisa Pokorná 03 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 0876
Eva HavrdováEva Havrdová 04 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 0212
Hana MuchováHana Muchová 04 ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 0356
Štěpánka RabováŠtěpánka Rabová 02 Základní škola Planá, p.o.Základní škola Planá, p.o. 0648
Veronika SulíkováVeronika Sulíková 03 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0000
Michaela SmékalováMichaela Smékalová 03 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 0364
Klára AndrlováKlára Andrlová 03 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 0384
MS Adéla BobkováAdéla Bobková 03 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 0000
Hana PěchoučkováHana Pěchoučková 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 0000
Hana JirkováHana Jirková 02 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 0279
Lenka DolečkováLenka Dolečková 04 ZŠ Bor u TachovaZŠ Bor u Tachova 0000
Veronika PodrackáVeronika Podracká 04 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0722
Michaela VarjováMichaela Varjová 03 Gymnázium TachovGymnázium Tachov 0331
Kamila MoravcováKamila Moravcová 03 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 0000
Kateřina MálkováKateřina Málková 02 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 0000
Annemari LoukotkováAnnemari Loukotková 04 ZŠ Mánesova StříbroZŠ Mánesova Stříbro 0296
Natálie BízkováNatálie Bízková 04 ZŠ BezdružiceZŠ Bezdružice 0331
Michaela WolfováMichaela Wolfová 03 ZŠ StrážZŠ Stráž 0000
Sandra BrabcováSandra Brabcová 04 ZŠ Tachov KostelníZŠ Tachov Kostelní 0449
Daniela PleskačováDaniela Pleskačová 03 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 0369
Lucie DohováLucie Dohová 05 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039Základní škola Stříbro, Gag... 0000
Celkem 112 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Tachov{8} 1521
2 ZŠ Zárečná Tachov{8} 1484
3 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426{8} 1408
4 Základní škola Planá, p.o.{8} 1402
5 ZŠ Bor u Tachova{8} 1304
6 ZŠ Tachov Kostelní{8} 1290
7 ZŠ Stráž{8} 1132
8 ZŠ Zárečná Tachov{8} 1109
9 ZŠ Tachov Hornická{8} 1103
10 Gymnázium Tachov{8} 1101
11 Základní škola Planá, p.o.{8} 1077
12 ZŠ Zárečná Tachov{8} 1069
13 ZŠ Bor u Tachova{8} 1066
14 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039{8} 1042
15 ZŠ Tachov Hornická{8} 1019
16 ZŠ Bezdružice{8} 999
17 ZŠ Stříbro, Mánesova 485{8} 991
18 ZŠ Stráž{8} 985
19 ZŠ Stříbro, Mánesova 485{8} 887
20 ZŠ Stráž{8} 877
21 Gymnázium Tachov{8} 871
22 ZŠ Tachov Kostelní{8} 842
23 ZŠ Bor u Tachova{8} 836
24 ZŠ Tachov Kostelní{8} 834
25 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426{8} 825
26 ZŠ Stříbro, Mánesova 485{8} 774
27 ZŠ Tachov Hornická{8} 727
28 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039{8} 723
29 ZŠ Stráž{8} 720
30 ZŠ Bezdružice{8} 699
31 ZŠ Tachov Hornická{8} 643
32 ZŠ Tachov Hornická{8} 607
33 ZŠ Tachov Kostelní{8} 604
34 Gymnázium Tachov{8} 580
35 Základní škola Planá, p.o.{8} 550
36 Základní škola Planá, p.o.{8} 545
37 ZŠ Zárečná Tachov{8} 543
38 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039{8} 542
39 ZŠ Tachov Hornická{8} 526
40 ZŠ Bor u Tachova{8} 524
41 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039{8} 522
42 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426{8} 520
43 ZŠ Stráž{8} 508
44 ZŠ Stříbro, Mánesova 485{8} 498
44 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426{8} 498
46 Základní škola Planá, p.o.{8} 497
47 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426{8} 489
48 ZŠ Tachov Hornická{8} 487
48 Základní škola Planá, p.o.{8} 487
50 ZŠ Zárečná Tachov{8} 480
51 ZŠ Stříbro, Mánesova 485{8} 466
52 ZŠ Bezdružice{8} 434
53 ZŠ Stráž{8} 404
53 ZŠ Stříbro, Mánesova 485{8} 404
55 ZŠ Stříbro, Mánesova 485{8} 401
56 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426{8} 396
57 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426{8} 392
57 ZŠ Stráž{8} 392
59 ZŠ Tachov Kostelní{8} 379
60 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426{8} 374
60 ZŠ Zárečná Tachov{8} 374
60 ZŠ Tachov Hornická{8} 374
63 ZŠ Bor u Tachova{8} 371
64 ZŠ Tachov Hornická{8} 365
65 ZŠ Bor u Tachova{8} 358
66 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039{8} 351
67 Základní škola Planá, p.o.{8} 345
68 ZŠ Bor u Tachova{8} 344
69 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039{8} 334
70 ZŠ Bezdružice{8} 331
71 Gymnázium Tachov{8} 317
72 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039{8} 312
73 ZŠ Bezdružice{8} 309
74 Základní škola Planá, p.o.{8} 308
75 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039{8} 303
76 ZŠ Tachov Kostelní{8} 301
77 ZŠ Stříbro, Mánesova 485{8} 290
78 ZŠ Bor u Tachova{8} 285
79 ZŠ Bezdružice{8} 277
80 ZŠ Zárečná Tachov{8} 250
81 Gymnázium Tachov{8} 243
82 ZŠ Bezdružice{8} 212
83 Gymnázium Tachov{8} 0
83 Základní škola Planá, p.o.{8} 0
83 ZŠ Zárečná Tachov{8} 0
83 Základní škola Planá, p.o.{8} 0
83 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426{8} 0
83 ZŠ Zárečná Tachov{8} 0
83 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426{8} 0
83 ZŠ Bor u Tachova{8} 0
83 ZŠ Tachov Kostelní{8} 0
83 ZŠ Bor u Tachova{8} 0
83 ZŠ Stříbro, Mánesova 485{8} 0
83 ZŠ Tachov Kostelní{8} 0
83 ZŠ Zárečná Tachov{8} 0
83 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426{8} 0
83 Základní škola Planá, p.o.{8} 0
83 ZŠ Tachov Hornická{8} 0
83 ZŠ Stříbro, Mánesova 485{8} 0
83 Základní škola Planá, p.o.{8} 0
83 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039{8} 0
Celkem 101 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426{8} 1560
2 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁ{8} 1544
3 Základní škola Planá, p.o.{8} 1476
4 ZŠ Bezdružice{8} 1445
5 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039{8} 1233
6 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426{8} 1133
7 ZŠ Bor u Tachova{8} 1089
8 Základní škola Planá, p.o.{8} 1085
9 ZŠ Mánesova Stříbro{8} 1037
10 Gymnázium Tachov{8} 943
11 ZŠ Mánesova Stříbro{8} 937
12 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁ{8} 909
13 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426{8} 876
13 ZŠ Tachov Kostelní{8} 876
15 ZŠ Tachov Hornická{8} 820
16 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁ{8} 795
17 ZŠ Bor u Tachova{8} 783
18 Gymnázium Tachov{8} 779
19 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039{8} 773
20 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039{8} 752
21 ZŠ Tachov Hornická{8} 739
22 ZŠ Tachov Kostelní{8} 731
23 ZŠ Bezdružice{8} 722
24 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁ{8} 706
25 ZŠ Stráž{8} 675
26 Základní škola Planá, p.o.{8} 648
27 ZŠ Stráž{8} 629
28 ZŠ Stráž{8} 623
29 Gymnázium Tachov{8} 606
30 ZŠ Tachov Hornická{8} 597
31 ZŠ Bor u Tachova{8} 589
32 ZŠ Stráž{8} 558
32 ZŠ Tachov Kostelní{8} 558
34 ZŠ Mánesova Stříbro{8} 543
35 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426{8} 534
36 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426{8} 531
37 Gymnázium Tachov{8} 528
38 ZŠ Tachov Hornická{8} 522
39 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426{8} 503
40 ZŠ Bezdružice{8} 477
41 ZŠ Mánesova Stříbro{8} 457
42 ZŠ Bor u Tachova{8} 449
42 ZŠ Tachov Hornická{8} 449
42 ZŠ Tachov Kostelní{8} 449
45 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039{8} 446
46 ZŠ Tachov Hornická{8} 437
47 ZŠ Tachov Kostelní{8} 436
48 ZŠ Tachov Kostelní{8} 417
49 ZŠ Tachov Kostelní{8} 412
49 ZŠ Bor u Tachova{8} 412
51 ZŠ Bezdružice{8} 407
52 ZŠ Bor u Tachova{8} 399
53 ZŠ Bezdružice{8} 390
54 ZŠ Tachov Hornická{8} 384
55 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426{8} 372
56 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039{8} 369
57 ZŠ Tachov Hornická{8} 364
58 ZŠ Bor u Tachova{8} 356
59 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039{8} 354
60 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039{8} 352
60 Základní škola Planá, p.o.{8} 352
62 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁ{8} 349
63 ZŠ Bezdružice{8} 347
63 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁ{8} 347
65 Gymnázium Tachov{8} 340
66 ZŠ Mánesova Stříbro{8} 331
66 Gymnázium Tachov{8} 331
66 ZŠ Bezdružice{8} 331
69 ZŠ Mánesova Stříbro{8} 326
70 ZŠ Stráž{8} 320
71 Základní škola Planá, p.o.{8} 316
72 ZŠ Mánesova Stříbro{8} 296
73 Základní škola Planá, p.o.{8} 295
74 ZŠ Bor u Tachova{8} 279
74 ZŠ Tachov Kostelní{8} 279
76 ZŠ Bezdružice{8} 263
77 Základní škola Planá, p.o.{8} 261
78 ZŠ Tachov Hornická{8} 235
79 ZŠ Tachov Kostelní{8} 212
80 Gymnázium Tachov{8} 192
81 ZŠ Bezdružice{8} 0
81 Základní škola Planá, p.o.{8} 0
81 ZŠ Bor u Tachova{8} 0
81 ZŠ Bezdružice{8} 0
81 ZŠ Bezdružice{8} 0
81 ZŠ Mánesova Stříbro{8} 0
81 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁ{8} 0
81 ZŠ Bezdružice{8} 0
81 ZŠ Bor u Tachova{8} 0
81 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426{8} 0
81 ZŠ Tachov Kostelní{8} 0
81 Základní škola Planá, p.o.{8} 0
81 Základní škola Planá, p.o.{8} 0
81 ZŠ Bezdružice{8} 0
81 ZŠ Tachov Kostelní{8} 0
81 ZŠ TACHOV ZÁREČNÁ{8} 0
81 Gymnázium Tachov{8} 0
81 ZŠ Tachov Hornická{8} 0
81 Základní škola Planá, p.o.{8} 0
81 ZŠ Bezdružice{8} 0
81 ZŠ Bor u Tachova{8} 0
81 ZŠ Tachov Hornická{8} 0
81 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426{8} 0
81 ZŠ Tachov Hornická{8} 0
81 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426{8} 0
81 Základní škola Planá, p.o.{8} 0
81 Základní škola Planá, p.o.{8} 0
81 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039{8} 0
81 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039{8} 0
81 ZŠ Bor u Tachova{8} 0
81 ZŠ Stráž{8} 0
81 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039{8} 0
Celkem 112 závodníků