výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Třebíč, Kategorie IV

Třebíč (16. 5. 2018)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 16.5.2018 - 07:15) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 4 07.66 662.00
2 Milan RybnikářMilan Rybnikář 03 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 5 07.76 631.00
3 Michael NovotnýMichael Novotný 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 3 07.81 616.00
4 Tadeáš MunzarTadeáš Munzar 03 MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč 2 07.97 568.00
5 Petr BřeznaPetr Března 02 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 6 08.00 560.00
6 Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka 03 Základní škola v Jemnici AZákladní škola v Jemnici A 1 08.10 531.00
7 Hai Dang NguyenHai Dang Nguyen 03 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 7 08.29 478.00
8 Dominik ValaDominik Vala 02 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 8 11.61 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 16.5.2018 - 07:15) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon HrůzaŠimon Hrůza 03 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 7 08.02 554.00
2 Alexandr FilipiAlexandr Filipi 04 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 4 08.14 520.00
3 Ondřej FedraOndřej Fedra 03 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 2 08.26 487.00
4 Patrik VlasákPatrik Vlasák 03 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 5 08.32 470.00
5 Jan ZahrádkaJan Zahrádka 03 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 3 08.42 444.00
Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný 04 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 6 DNS
Jan ZezulaJan Zezula 04 ZŠ Ludvíka Svobody Rudíkov, okres TřebíčZŠ Ludvíka Svobody Rudíkov,... 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 16.5.2018 - 07:15) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef BučekJosef Buček 02 Základní škola v Jemnici AZákladní škola v Jemnici A 5 07.96 571.00
2 Kryštof KristekKryštof Kristek 04 MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč 7 08.35 462.00
3 Michal PekárekMichal Pekárek 03 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 4 08.42 444.00
4 Ondřej SmolkaOndřej Smolka 02 ZŠ a MŠ MyslibořiceZŠ a MŠ Myslibořice 8 08.45 436.00
5 Jakub FekiačJakub Fekiač 02 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 2 08.47 431.00
6 Šimon DvořákŠimon Dvořák 04 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 6 08.87 333.00
7 Zdeněk KružíkZdeněk Kružík 02 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 3 09.20 261.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 16.5.2018 - 07:15) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MachátOndřej Machát 02 ZŠ a MŠ MyslibořiceZŠ a MŠ Myslibořice 2 07.54 700.00
2 Radek KorbaRadek Korba 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 4 07.82 613.00
3 Jiří ProcházkaJiří Procházka 03 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 7 07.90 589.00
4 Tomáš DoupovecTomáš Doupovec 03 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 6 08.41 447.00
5 Samuel DušovskýSamuel Dušovský 02 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 5 08.42 444.00
6 Martin OlivaMartin Oliva 04 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 3 09.63 180.00
Patrik VečeřaPatrik Večeřa 04 ZŠ Ludvíka Svobody Rudíkov, okres TřebíčZŠ Ludvíka Svobody Rudíkov,... 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (st, 16.5.2018 - 07:15) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PelantVojtěch Pelant 03 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 7 08.04 548.00
2 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 02 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 2 08.19 506.00
3 Radim JašaRadim Jaša 03 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 5 08.28 481.00
4 Zdeněk ŠvédaZdeněk Švéda 03 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 4 08.32 470.00
5 Marek ŠtolfaMarek Štolfa 04 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 6 08.59 401.00
6 Michal ŠmahelMichal Šmahel 02 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 3 08.73 366.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (st, 16.5.2018 - 07:15) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin BártaMartin Bárta 02 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 6 07.96 571.00
2 Adam KratochvílAdam Kratochvíl 02 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 5 08.03 551.00
3 Daniel TesařDaniel Tesař 03 Základní škola v Jemnici AZákladní škola v Jemnici A 4 08.15 517.00
4 Karel HazaKarel Haza 03 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 7 08.29 478.00
5 Dokulil LukášDokulil Lukáš 03 MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč 8 08.34 465.00
6 Aleš ZachAleš Zach 03 Základní škola v Jemnici BZákladní škola v Jemnici B 3 08.47 431.00
7 Jiří DenemarekJiří Denemarek 02 ZŠ a MŠ MyslibořiceZŠ a MŠ Myslibořice 2 08.65 386.00
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (st, 16.5.2018 - 07:15) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof PrůšaKryštof Průša 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 4 07.62 675.00
2 Michal PokornýMichal Pokorný 02 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 7 08.26 487.00
3 Mario PremarMario Premar 02 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 8 08.37 457.00
4 Pavel KinclPavel Kincl 02 Základní škola v Jemnici BZákladní škola v Jemnici B 5 08.41 447.00
5 Martin PicmausMartin Picmaus 04 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 2 08.42 444.00
6 Filip NekudaFilip Nekuda 02 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 6 08.65 386.00
7 Martin KašíkMartin Kašík 04 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 3 09.01 302.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MachátOndřej Machát 02 ZŠ a MŠ MyslibořiceZŠ a MŠ Myslibořice 2 07.54 700.00
2 Kryštof PrůšaKryštof Průša 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 4 07.62 675.00
3 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 4 07.66 662.00
4 Milan RybnikářMilan Rybnikář 03 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 5 07.76 631.00
5 Michael NovotnýMichael Novotný 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 3 07.81 616.00
6 Radek KorbaRadek Korba 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 4 07.82 613.00
7 Jiří ProcházkaJiří Procházka 03 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 7 07.90 589.00
8 Josef BučekJosef Buček 02 Základní škola v Jemnici AZákladní škola v Jemnici A 5 07.96 571.00
8 Martin BártaMartin Bárta 02 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 6 07.96 571.00
10 Tadeáš MunzarTadeáš Munzar 03 MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč 2 07.97 568.00
11 Petr BřeznaPetr Března 02 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 6 08.00 560.00
12 Šimon HrůzaŠimon Hrůza 03 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 7 08.02 554.00
13 Adam KratochvílAdam Kratochvíl 02 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 5 08.03 551.00
14 Vojtěch PelantVojtěch Pelant 03 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 7 08.04 548.00
15 Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka 03 Základní škola v Jemnici AZákladní škola v Jemnici A 1 08.10 531.00
16 Alexandr FilipiAlexandr Filipi 04 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 4 08.14 520.00
17 Daniel TesařDaniel Tesař 03 Základní škola v Jemnici AZákladní škola v Jemnici A 4 08.15 517.00
18 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 02 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 2 08.19 506.00
19 Ondřej FedraOndřej Fedra 03 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 2 08.26 487.00
19 Michal PokornýMichal Pokorný 02 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 7 08.26 487.00
21 Radim JašaRadim Jaša 03 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 5 08.28 481.00
22 Hai Dang NguyenHai Dang Nguyen 03 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 7 08.29 478.00
22 Karel HazaKarel Haza 03 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 7 08.29 478.00
24 Patrik VlasákPatrik Vlasák 03 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 5 08.32 470.00
24 Zdeněk ŠvédaZdeněk Švéda 03 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 4 08.32 470.00
26 Dokulil LukášDokulil Lukáš 03 MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč 8 08.34 465.00
27 Kryštof KristekKryštof Kristek 04 MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč 7 08.35 462.00
28 Mario PremarMario Premar 02 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 8 08.37 457.00
29 Tomáš DoupovecTomáš Doupovec 03 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 6 08.41 447.00
29 Pavel KinclPavel Kincl 02 Základní škola v Jemnici BZákladní škola v Jemnici B 5 08.41 447.00
31 Jan ZahrádkaJan Zahrádka 03 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 3 08.42 444.00
31 Michal PekárekMichal Pekárek 03 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 4 08.42 444.00
31 Samuel DušovskýSamuel Dušovský 02 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 5 08.42 444.00
31 Martin PicmausMartin Picmaus 04 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 2 08.42 444.00
35 Ondřej SmolkaOndřej Smolka 02 ZŠ a MŠ MyslibořiceZŠ a MŠ Myslibořice 8 08.45 436.00
36 Jakub FekiačJakub Fekiač 02 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 2 08.47 431.00
36 Aleš ZachAleš Zach 03 Základní škola v Jemnici BZákladní škola v Jemnici B 3 08.47 431.00
38 Marek ŠtolfaMarek Štolfa 04 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 6 08.59 401.00
39 Jiří DenemarekJiří Denemarek 02 ZŠ a MŠ MyslibořiceZŠ a MŠ Myslibořice 2 08.65 386.00
39 Filip NekudaFilip Nekuda 02 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 6 08.65 386.00
41 Michal ŠmahelMichal Šmahel 02 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 3 08.73 366.00
42 Šimon DvořákŠimon Dvořák 04 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 6 08.87 333.00
43 Martin KašíkMartin Kašík 04 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 3 09.01 302.00
44 Zdeněk KružíkZdeněk Kružík 02 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 3 09.20 261.00
45 Martin OlivaMartin Oliva 04 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 3 09.63 180.00
46 Dominik ValaDominik Vala 02 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 8 11.61 0.00
Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný 04 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 6 DNS
Jan ZezulaJan Zezula 04 ZŠ Ludvíka Svobody Rudíkov, okres TřebíčZŠ Ludvíka Svobody Rudíkov,... 8 DNS
Patrik VečeřaPatrik Večeřa 04 ZŠ Ludvíka Svobody Rudíkov, okres TřebíčZŠ Ludvíka Svobody Rudíkov,... 8 DNS

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 16.5.2018 - 07:45) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 4 08.13 809.00
2 Lucie SvobodováLucie Svobodová 03 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 7 08.54 690.00
3 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková 04 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 5 08.59 676.00
4 Drahoslava KřivánkováDrahoslava Křivánková 03 Zš JemniceZš Jemnice 3 08.87 600.00
5 Karolína TomkováKarolína Tomková 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 8 08.95 579.00
6 Sára SapíkováSára Sapíková 03 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 2 09.01 564.00
7 Eliška BartůňkováEliška Bartůňková 04 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 6 09.08 546.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 16.5.2018 - 07:45) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka PleskačováAnežka Pleskačová 02 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 4 08.74 635.00
2 Michaela NiederlováMichaela Niederlová 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 5 09.05 553.00
3 Patricie ŠťávíkováPatricie Šťávíková 02 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 3 09.11 538.00
4 Magdaléna ŠvecováMagdaléna Švecová 03 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 7 09.30 492.00
5 Magdaléna ČečkováMagdaléna Čečková 03 MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč 2 09.36 477.00
6 Adéla VandasováAdéla Vandasová 03 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 8 09.38 472.00
7 Hana SvobodováHana Svobodová 04 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 6 09.48 449.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 16.5.2018 - 07:45) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika NavrátilováVeronika Navrátilová 04 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 6 08.84 608.00
2 Kristýna ČurdováKristýna Čurdová 03 Zš JemniceZš Jemnice 5 08.87 600.00
3 Viktorie NohováViktorie Nohová 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 2 09.09 543.00
4 Jolana ŘezníčkováJolana Řezníčková 02 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 7 09.19 518.00
5 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 04 MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč 3 09.44 458.00
6 Karolína NovákováKarolína Nováková 02 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 4 09.68 404.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 16.5.2018 - 07:45) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ČernáKristýna Černá 03 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 6 08.76 629.00
2 Klára VaculováKlára Vaculová 02 Zš JemniceZš Jemnice 8 08.84 608.00
3 Edita UjčíkováEdita Ujčíková 04 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 7 08.93 584.00
4 Markéta ŠvecováMarkéta Švecová 03 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 2 09.71 397.00
5 Natálie KrupičkováNatálie Krupičková 04 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 5 09.78 382.00
6 Adéla KantováAdéla Kantová 02 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 3 09.87 363.00
7 Šárka LesslováŠárka Lesslová 04 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 4 09.96 344.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (st, 16.5.2018 - 07:45) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta TvrdáAneta Tvrdá 04 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 7 08.58 678.00
2 Ester DvořákováEster Dvořáková 04 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 4 09.00 566.00
3 Eliška PipalováEliška Pipalová 03 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 3 09.20 516.00
4 Klára KejdováKlára Kejdová 02 MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč 5 09.22 511.00
5 Nikol SvobodováNikol Svobodová 03 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 2 09.39 470.00
6 Adéla ZachováAdéla Zachová 04 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 8 09.45 456.00
Adéla SochorováAdéla Sochorová 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (st, 16.5.2018 - 07:45) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ProtivínskáSára Protivínská 02 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 3 09.33 484.00
2 Kristýna VobořilováKristýna Vobořilová 03 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 2 09.52 440.00
3 Aneta NovotnáAneta Novotná 02 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 4 09.61 419.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 4 08.13 809.00
2 Lucie SvobodováLucie Svobodová 03 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 7 08.54 690.00
3 Aneta TvrdáAneta Tvrdá 04 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 7 08.58 678.00
4 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková 04 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 5 08.59 676.00
5 Anežka PleskačováAnežka Pleskačová 02 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 4 08.74 635.00
6 Kristýna ČernáKristýna Černá 03 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 6 08.76 629.00
7 Veronika NavrátilováVeronika Navrátilová 04 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 6 08.84 608.00
7 Klára VaculováKlára Vaculová 02 Zš JemniceZš Jemnice 8 08.84 608.00
9 Drahoslava KřivánkováDrahoslava Křivánková 03 Zš JemniceZš Jemnice 3 08.87 600.00
9 Kristýna ČurdováKristýna Čurdová 03 Zš JemniceZš Jemnice 5 08.87 600.00
11 Edita UjčíkováEdita Ujčíková 04 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 7 08.93 584.00
12 Karolína TomkováKarolína Tomková 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 8 08.95 579.00
13 Ester DvořákováEster Dvořáková 04 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 4 09.00 566.00
14 Sára SapíkováSára Sapíková 03 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 2 09.01 564.00
15 Michaela NiederlováMichaela Niederlová 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 5 09.05 553.00
16 Eliška BartůňkováEliška Bartůňková 04 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 6 09.08 546.00
17 Viktorie NohováViktorie Nohová 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 2 09.09 543.00
18 Patricie ŠťávíkováPatricie Šťávíková 02 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 3 09.11 538.00
19 Jolana ŘezníčkováJolana Řezníčková 02 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 7 09.19 518.00
20 Eliška PipalováEliška Pipalová 03 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 3 09.20 516.00
21 Klára KejdováKlára Kejdová 02 MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč 5 09.22 511.00
22 Magdaléna ŠvecováMagdaléna Švecová 03 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 7 09.30 492.00
23 Sára ProtivínskáSára Protivínská 02 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 3 09.33 484.00
24 Magdaléna ČečkováMagdaléna Čečková 03 MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč 2 09.36 477.00
25 Adéla VandasováAdéla Vandasová 03 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 8 09.38 472.00
26 Nikol SvobodováNikol Svobodová 03 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 2 09.39 470.00
27 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 04 MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč 3 09.44 458.00
28 Adéla ZachováAdéla Zachová 04 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 8 09.45 456.00
29 Hana SvobodováHana Svobodová 04 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 6 09.48 449.00
30 Kristýna VobořilováKristýna Vobořilová 03 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 2 09.52 440.00
31 Aneta NovotnáAneta Novotná 02 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 4 09.61 419.00
32 Karolína NovákováKarolína Nováková 02 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 4 09.68 404.00
33 Markéta ŠvecováMarkéta Švecová 03 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 2 09.71 397.00
34 Natálie KrupičkováNatálie Krupičková 04 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 5 09.78 382.00
35 Adéla KantováAdéla Kantová 02 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 3 09.87 363.00
36 Šárka LesslováŠárka Lesslová 04 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 4 09.96 344.00
Adéla SochorováAdéla Sochorová 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 6 DNS

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 16.5.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aneta TvrdáAneta Tvrdá 04 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 11 2:55.29 410.00
2 Eliška MarkováEliška Marková 04 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 6 3:00.40 361.00
3 Veronika NečadováVeronika Nečadová 04 Zš JemniceZš Jemnice 8 3:00.77 358.00
4 Valentina RuževaValentina Ruževa 03 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 10 3:06.71 305.00
5 Tamara JežkováTamara Ježková 04 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 2 3:12.78 256.00
6 Adéla PelikánováAdéla Pelikánová 03 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 9 3:15.71 233.00
7 Michaela HalováMichaela Halová 04 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 1 3:17.02 223.00
8 Natálie KašíkováNatálie Kašíková 03 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 3 3:21.48 191.00
9 Natálie KočárováNatálie Kočárová 02 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 12 3:22.06 187.00
10 Barbora MolákováBarbora Moláková 04 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 7 3:24.37 172.00
11 Aneta LojdováAneta Lojdová 03 MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč 5 3:27.76 151.00
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (st, 16.5.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alena KovářováAlena Kovářová 03 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 5 2:57.62 388.00
2 Tina NesibováTina Nesibová 03 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 8 2:58.49 379.00
3 Veronika NavrátilováVeronika Navrátilová 04 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 7 2:58.72 377.00
4 Kateřina VrbováKateřina Vrbová 04 Zš JemniceZš Jemnice 1 2:59.78 367.00
5 Nela BajerováNela Bajerová 04 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 2 3:00.89 357.00
6 Veronika KývalováVeronika Kývalová 02 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 6 3:11.26 268.00
7 Sára DoležalováSára Doležalová 03 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 3 3:15.40 235.00
8 Julie ŠislerováJulie Šislerová 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 11 3:15.87 232.00
9 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 04 MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč 10 3:46.65 56.00
10 Viktorie FialováViktorie Fialová 04 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 4 3:57.14 22.00
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (st, 16.5.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nikola ProcházkováNikola Procházková 02 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 5 2:34.91 633.00
2 Adéla SpoustováAdéla Spoustová 03 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 14 2:40.48 567.00
3 Lucie SvobodováLucie Svobodová 03 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 8 2:47.63 488.00
4 Denisa ProkešováDenisa Prokešová 04 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 6 2:53.87 424.00
5 Hana VeseláHana Veselá 03 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 9 2:57.66 387.00
6 Barbora PechováBarbora Pechová 04 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 13 3:00.60 360.00
7 Nikola KloudováNikola Kloudová 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 12 3:03.09 337.00
8 Monika KrátkáMonika Krátká 04 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 3 3:04.02 329.00
9 Jana SamkováJana Samková 03 Zš JemniceZš Jemnice 7 3:11.25 268.00
10 Lucie NěmcováLucie Němcová 04 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 4 3:17.37 221.00
11 Radka FerdanováRadka Ferdanová 04 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 1 3:17.71 218.00
12 Adéla SovkováAdéla Sovková 03 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 11 3:21.42 192.00
13 Natálie DudeškováNatálie Dudešková 03 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 2 3:31.49 128.00
Eliška VšetečkováEliška Všetečková 04 MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč 10 DNS
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nikola ProcházkováNikola Procházková 02 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 5 2:34.91 633.00
2 Adéla SpoustováAdéla Spoustová 03 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 14 2:40.48 567.00
3 Lucie SvobodováLucie Svobodová 03 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 8 2:47.63 488.00
4 Denisa ProkešováDenisa Prokešová 04 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 6 2:53.87 424.00
5 Aneta TvrdáAneta Tvrdá 04 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 11 2:55.29 410.00
6 Alena KovářováAlena Kovářová 03 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 5 2:57.62 388.00
7 Hana VeseláHana Veselá 03 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 9 2:57.66 387.00
8 Tina NesibováTina Nesibová 03 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 8 2:58.49 379.00
9 Veronika NavrátilováVeronika Navrátilová 04 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 7 2:58.72 377.00
10 Kateřina VrbováKateřina Vrbová 04 Zš JemniceZš Jemnice 1 2:59.78 367.00
11 Eliška MarkováEliška Marková 04 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 6 3:00.40 361.00
12 Barbora PechováBarbora Pechová 04 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 13 3:00.60 360.00
13 Veronika NečadováVeronika Nečadová 04 Zš JemniceZš Jemnice 8 3:00.77 358.00
14 Nela BajerováNela Bajerová 04 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 2 3:00.89 357.00
15 Nikola KloudováNikola Kloudová 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 12 3:03.09 337.00
16 Monika KrátkáMonika Krátká 04 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 3 3:04.02 329.00
17 Valentina RuževaValentina Ruževa 03 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 10 3:06.71 305.00
18 Jana SamkováJana Samková 03 Zš JemniceZš Jemnice 7 3:11.25 268.00
19 Veronika KývalováVeronika Kývalová 02 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 6 3:11.26 268.00
20 Tamara JežkováTamara Ježková 04 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 2 3:12.78 256.00
21 Sára DoležalováSára Doležalová 03 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 3 3:15.40 235.00
22 Adéla PelikánováAdéla Pelikánová 03 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 9 3:15.71 233.00
23 Julie ŠislerováJulie Šislerová 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 11 3:15.87 232.00
24 Michaela HalováMichaela Halová 04 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 1 3:17.02 223.00
25 Lucie NěmcováLucie Němcová 04 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 4 3:17.37 221.00
26 Radka FerdanováRadka Ferdanová 04 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 1 3:17.71 218.00
27 Adéla SovkováAdéla Sovková 03 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 11 3:21.42 192.00
28 Natálie KašíkováNatálie Kašíková 03 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 3 3:21.48 191.00
29 Natálie KočárováNatálie Kočárová 02 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 12 3:22.06 187.00
30 Barbora MolákováBarbora Moláková 04 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 7 3:24.37 172.00
31 Aneta LojdováAneta Lojdová 03 MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč 5 3:27.76 151.00
32 Natálie DudeškováNatálie Dudešková 03 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 2 3:31.49 128.00
33 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 04 MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč 10 3:46.65 56.00
34 Viktorie FialováViktorie Fialová 04 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 4 3:57.14 22.00
Eliška VšetečkováEliška Všetečková 04 MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč 10 DNS

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 16.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam TrojanAdam Trojan 04 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 2 4:47.94 631.00
2 Adam VildomecAdam Vildomec 03 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 12 4:59.05 565.00
3 Jakub HorkýJakub Horký 03 ZŠ a MŠ MyslibořiceZŠ a MŠ Myslibořice 10 5:17.30 464.00
4 Martin BártaMartin Bárta 02 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 4 5:20.94 445.00
5 Tomáš KutálekTomáš Kutálek 03 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 5 5:22.06 439.00
6 Michal BartejsMichal Bartejs 03 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 6 5:24.61 426.00
7 Tomáš BurianTomáš Burian 04 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 9 5:27.06 414.00
8 David BartošDavid Bartoš 04 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 7 5:27.79 410.00
9 Radim JašaRadim Jaša 03 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 11 5:34.76 376.00
10 Zdeněk KružíkZdeněk Kružík 02 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 1 5:45.09 328.00
11 Tadeáš MarekTadeáš Marek 04 Základní škola v Jemnici AZákladní škola v Jemnici A 3 5:51.73 299.00
Šimon BrabecŠimon Brabec 04 ZŠ Ludvíka Svobody Rudíkov, okres TřebíčZŠ Ludvíka Svobody Rudíkov,... 8 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (st, 16.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Patrik AbaffyPatrik Abaffy 03 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 4 5:08.55 511.00
2 Vojtěch PolickýVojtěch Polický 03 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 9 5:11.17 497.00
3 Mario PremarMario Premar 02 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 10 5:11.22 497.00
4 Tomáš VeselýTomáš Veselý 03 ZŠ a MŠ MyslibořiceZŠ a MŠ Myslibořice 12 5:22.68 436.00
5 Tomáš JašaTomáš Jaša 04 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 6 5:26.40 417.00
6 Štěpán VelcŠtěpán Velc 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 2 5:28.29 408.00
7 Šimon DvořákŠimon Dvořák 04 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 1 5:36.21 369.00
8 Dominik VeselýDominik Veselý 03 MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč 11 5:37.11 365.00
9 Kamil SlatinskýKamil Slatinský 02 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 3 5:49.90 307.00
10 Kvído KratochvílKvído Kratochvíl 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 5 5:58.73 269.00
11 Michal LinhartMichal Linhart 02 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 8 6:03.51 250.00
Miroslav KourekMiroslav Kourek 04 ZŠ Ludvíka Svobody Rudíkov, okres TřebíčZŠ Ludvíka Svobody Rudíkov,... 7 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (st, 16.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kryštof PrůšaKryštof Průša 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 1 5:03.66 539.00
2 Zdeněk MauleZdeněk Maule 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 7 5:11.79 494.00
3 Zdeněk VáclavekZdeněk Václavek 02 Základní škola v Jemnici AZákladní škola v Jemnici A 3 5:13.27 486.00
4 Tomáš MunzarTomáš Munzar 03 MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč 8 5:18.17 460.00
5 Jan ZahrádkaJan Zahrádka 03 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 12 5:21.70 441.00
6 Jiří HutárekJiří Hutárek 03 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 4 5:23.48 432.00
7 Tomáš PokornýTomáš Pokorný 03 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 9 5:26.00 419.00
8 Adam StoklasAdam Stoklas 02 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 11 5:35.73 372.00
9 Adam CibuľaAdam Cibuľa 02 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 6 5:36.37 368.00
10 Tomáš SussenbekTomáš Sussenbek 04 Základní škola v Jemnici BZákladní škola v Jemnici B 2 5:55.66 282.00
11 Marek ŘepaMarek Řepa 04 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 5 6:16.82 200.00
12 Vojtěch RůžičkaVojtěch Růžička 02 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 10 6:34.55 141.00
Celkem 12 závodníků
Běh 04 (st, 16.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam PospíšilAdam Pospíšil 03 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 4 5:05.45 529.00
2 Martin TekaleMartin Tekale 03 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 8 5:07.71 516.00
3 Hugo VostalHugo Vostal 03 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 10 5:20.74 446.00
4 Matyáš JarýMatyáš Jarý 03 ZŠ a MŠ MyslibořiceZŠ a MŠ Myslibořice 7 5:22.25 438.00
5 Matěj BrabecMatěj Brabec 04 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 5 5:32.84 385.00
6 Michal NováčekMichal Nováček 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 2 5:35.96 370.00
7 Lukáš SeveldaLukáš Sevelda 02 Základní škola v Jemnici AZákladní škola v Jemnici A 11 5:53.51 291.00
8 Daniel HavlenaDaniel Havlena 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 6 6:05.73 241.00
9 Kyril FrechkaKyril Frechka 04 Základní škola v Jemnici BZákladní škola v Jemnici B 3 6:08.63 230.00
10 Karel KuhtreiberKarel Kuhtreiber 04 Základní škola v Jemnici BZákladní škola v Jemnici B 12 6:10.13 224.00
11 Dominik UrbanDominik Urban 02 MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč 9 6:20.80 186.00
12 Tomáš StaněkTomáš Staněk 04 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 1 6:21.33 184.00
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam TrojanAdam Trojan 04 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 2 4:47.94 631.00
2 Adam VildomecAdam Vildomec 03 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 12 4:59.05 565.00
3 Kryštof PrůšaKryštof Průša 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 1 5:03.66 539.00
4 Adam PospíšilAdam Pospíšil 03 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 4 5:05.45 529.00
5 Martin TekaleMartin Tekale 03 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 8 5:07.71 516.00
6 Patrik AbaffyPatrik Abaffy 03 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 4 5:08.55 511.00
7 Vojtěch PolickýVojtěch Polický 03 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 9 5:11.17 497.00
8 Mario PremarMario Premar 02 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 10 5:11.22 497.00
9 Zdeněk MauleZdeněk Maule 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 7 5:11.79 494.00
10 Zdeněk VáclavekZdeněk Václavek 02 Základní škola v Jemnici AZákladní škola v Jemnici A 3 5:13.27 486.00
11 Jakub HorkýJakub Horký 03 ZŠ a MŠ MyslibořiceZŠ a MŠ Myslibořice 10 5:17.30 464.00
12 Tomáš MunzarTomáš Munzar 03 MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč 8 5:18.17 460.00
13 Hugo VostalHugo Vostal 03 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 10 5:20.74 446.00
14 Martin BártaMartin Bárta 02 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 4 5:20.94 445.00
15 Jan ZahrádkaJan Zahrádka 03 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 12 5:21.70 441.00
16 Tomáš KutálekTomáš Kutálek 03 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 5 5:22.06 439.00
17 Matyáš JarýMatyáš Jarý 03 ZŠ a MŠ MyslibořiceZŠ a MŠ Myslibořice 7 5:22.25 438.00
18 Tomáš VeselýTomáš Veselý 03 ZŠ a MŠ MyslibořiceZŠ a MŠ Myslibořice 12 5:22.68 436.00
19 Jiří HutárekJiří Hutárek 03 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 4 5:23.48 432.00
20 Michal BartejsMichal Bartejs 03 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 6 5:24.61 426.00
21 Tomáš PokornýTomáš Pokorný 03 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 9 5:26.00 419.00
22 Tomáš JašaTomáš Jaša 04 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 6 5:26.40 417.00
23 Tomáš BurianTomáš Burian 04 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 9 5:27.06 414.00
24 David BartošDavid Bartoš 04 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 7 5:27.79 410.00
25 Štěpán VelcŠtěpán Velc 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 2 5:28.29 408.00
26 Matěj BrabecMatěj Brabec 04 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 5 5:32.84 385.00
27 Radim JašaRadim Jaša 03 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 11 5:34.76 376.00
28 Adam StoklasAdam Stoklas 02 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 11 5:35.73 372.00
29 Michal NováčekMichal Nováček 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 2 5:35.96 370.00
30 Šimon DvořákŠimon Dvořák 04 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 1 5:36.21 369.00
31 Adam CibuľaAdam Cibuľa 02 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 6 5:36.37 368.00
32 Dominik VeselýDominik Veselý 03 MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč 11 5:37.11 365.00
33 Zdeněk KružíkZdeněk Kružík 02 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 1 5:45.09 328.00
34 Kamil SlatinskýKamil Slatinský 02 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 3 5:49.90 307.00
35 Tadeáš MarekTadeáš Marek 04 Základní škola v Jemnici AZákladní škola v Jemnici A 3 5:51.73 299.00
36 Lukáš SeveldaLukáš Sevelda 02 Základní škola v Jemnici AZákladní škola v Jemnici A 11 5:53.51 291.00
37 Tomáš SussenbekTomáš Sussenbek 04 Základní škola v Jemnici BZákladní škola v Jemnici B 2 5:55.66 282.00
38 Kvído KratochvílKvído Kratochvíl 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 5 5:58.73 269.00
39 Michal LinhartMichal Linhart 02 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 8 6:03.51 250.00
40 Daniel HavlenaDaniel Havlena 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 6 6:05.73 241.00
41 Kyril FrechkaKyril Frechka 04 Základní škola v Jemnici BZákladní škola v Jemnici B 3 6:08.63 230.00
42 Karel KuhtreiberKarel Kuhtreiber 04 Základní škola v Jemnici BZákladní škola v Jemnici B 12 6:10.13 224.00
43 Marek ŘepaMarek Řepa 04 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 5 6:16.82 200.00
44 Dominik UrbanDominik Urban 02 MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč 9 6:20.80 186.00
45 Tomáš StaněkTomáš Staněk 04 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 1 6:21.33 184.00
46 Vojtěch RůžičkaVojtěch Růžička 02 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 10 6:34.55 141.00
Šimon BrabecŠimon Brabec 04 ZŠ Ludvíka Svobody Rudíkov, okres TřebíčZŠ Ludvíka Svobody Rudíkov,... 8 DNS
Miroslav KourekMiroslav Kourek 04 ZŠ Ludvíka Svobody Rudíkov, okres TřebíčZŠ Ludvíka Svobody Rudíkov,... 7 DNS

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 16.5.2018 - 06:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hrůza, Nguyen, Linhart, Patočka Hrůza, Nguyen, Linhart, Patočka ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 3 29.47 636.00
2 Korba, Bárta, Novotný, Kratochvíl Korba, Bárta, Novotný, Kratochvíl ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 4 30.28 574.00
3 Rybnikář, Premar, Pelant, Iran Rybnikář, Premar, Pelant, Iran ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 5 30.50 558.00
4 Procházka, Němeček, Pokorný, Mareš Procházka, Němeček, Pokorný, Mareš ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 6 30.65 547.00
5 Fedra, Bartoš, Tekale, Brychta Fedra, Bartoš, Tekale, Brychta ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 2 33.78 340.00
6 Kašík, Štolfa, Staněk, Pravda Kašík, Štolfa, Staněk, Pravda ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 7 34.72 287.00
7 Nekuda, Dušovský, Maule, Novotný Nekuda, Dušovský, Maule, Novotný Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 8 34.98 273.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 16.5.2018 - 06:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Machát, Smolka, Macháček, Novák Machát, Smolka, Macháček, Novák ZŠ a MŠ MyslibořiceZŠ a MŠ Myslibořice 7 30.23 578.00
2 Tesař, Matějka, Buček, Sevelda Tesař, Matějka, Buček, Sevelda Základní škola v Jemnici AZákladní škola v Jemnici A 6 30.39 566.00
3 Kratochvíl, Pekárek, Filipi, Slatinský Kratochvíl, Pekárek, Filipi, Slatinský ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 2 31.54 483.00
4 Jaša, Března, Zahrádka, Rygl Jaša, Března, Zahrádka, Rygl ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 4 31.60 479.00
5 Vildomec, Stoklas, Hort, Horký Vildomec, Stoklas, Hort, Horký ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 3 32.33 430.00
6 Picmaus, Fekiač, Doupovec, Eliáš Picmaus, Fekiač, Doupovec, Eliáš ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 8 32.41 425.00
7 Trojan, Nováček, Kneslík, Bryja Trojan, Nováček, Kneslík, Bryja Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 5 33.11 381.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 16.5.2018 - 06:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dobrovolný, Průša, Veselý, Vlasák Dobrovolný, Průša, Veselý, Vlasák Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 7 30.08 589.00
2 Munzar, Lukáš, Kristek, Munzar Munzar, Lukáš, Kristek, Munzar MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč 4 30.83 534.00
3 Václavek, Novák, Martínek, Novák Václavek, Novák, Martínek, Novák Základní škola v Jemnici AZákladní škola v Jemnici A 5 32.15 442.00
4 Zach, Kincl, Šmikmátor, Dřímal Zach, Kincl, Šmikmátor, Dřímal Základní škola v Jemnici BZákladní škola v Jemnici B 8 32.43 424.00
5 Velc, Brabec, Koukal, Dvořák Velc, Brabec, Koukal, Dvořák ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 3 32.94 391.00
6 Dvořák, Hutárek, Horčička, Tomek Dvořák, Hutárek, Horčička, Tomek ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 2 33.47 359.00
7 Kružík, Šmahel, Řepa, Severin Kružík, Šmahel, Řepa, Severin ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 6 34.39 305.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 16.5.2018 - 06:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vala, Haza, Hrdlička, Dobrovolný Vala, Haza, Hrdlička, Dobrovolný ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 4 30.88 530.00
2 Sussenbek, Frechka, Nekula, Kuhtreiber Sussenbek, Frechka, Nekula, Kuhtreiber Základní škola v Jemnici BZákladní škola v Jemnici B 3 31.42 492.00
3 Vostal, Růžička, Prachař, Čierník Vostal, Růžička, Prachař, Čierník ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 8 33.11 381.00
4 Pospíšil, Kutálek, Vecheta, Cienciala Pospíšil, Kutálek, Vecheta, Cienciala ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 5 33.80 339.00
5 Urban, Veselý, Vetiška, Jakub Urban, Veselý, Vetiška, Jakub MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč 6 33.98 328.00
6 Cibuľa, Svoboda, Abaffy, Nguyen Cibuľa, Svoboda, Abaffy, Nguyen ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 2 34.04 325.00
Zezula, Večeřa, Brabec, Valík Zezula, Večeřa, Brabec, Valík ZŠ Ludvíka Svobody Rudíkov, okres TřebíčZŠ Ludvíka Svobody Rudíkov,... 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nekuda, Dušovský, Maule, Novotný Nekuda, Dušovský, Maule, Novotný Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 8 34.98 273.00
2 Kašík, Štolfa, Staněk, Pravda Kašík, Štolfa, Staněk, Pravda ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 7 34.72 287.00
3 Kružík, Šmahel, Řepa, Severin Kružík, Šmahel, Řepa, Severin ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 6 34.39 305.00
4 Cibuľa, Svoboda, Abaffy, Nguyen Cibuľa, Svoboda, Abaffy, Nguyen ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 2 34.04 325.00
5 Urban, Veselý, Vetiška, Jakub Urban, Veselý, Vetiška, Jakub MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč 6 33.98 328.00
6 Pospíšil, Kutálek, Vecheta, Cienciala Pospíšil, Kutálek, Vecheta, Cienciala ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 5 33.80 339.00
7 Fedra, Bartoš, Tekale, Brychta Fedra, Bartoš, Tekale, Brychta ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 2 33.78 340.00
8 Dvořák, Hutárek, Horčička, Tomek Dvořák, Hutárek, Horčička, Tomek ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 2 33.47 359.00
9 Trojan, Nováček, Kneslík, Bryja Trojan, Nováček, Kneslík, Bryja Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 5 33.11 381.00
9 Vostal, Růžička, Prachař, Čierník Vostal, Růžička, Prachař, Čierník ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 8 33.11 381.00
11 Velc, Brabec, Koukal, Dvořák Velc, Brabec, Koukal, Dvořák ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 3 32.94 391.00
12 Zach, Kincl, Šmikmátor, Dřímal Zach, Kincl, Šmikmátor, Dřímal Základní škola v Jemnici BZákladní škola v Jemnici B 8 32.43 424.00
13 Picmaus, Fekiač, Doupovec, Eliáš Picmaus, Fekiač, Doupovec, Eliáš ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 8 32.41 425.00
14 Vildomec, Stoklas, Hort, Horký Vildomec, Stoklas, Hort, Horký ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 3 32.33 430.00
15 Václavek, Novák, Martínek, Novák Václavek, Novák, Martínek, Novák Základní škola v Jemnici AZákladní škola v Jemnici A 5 32.15 442.00
16 Jaša, Března, Zahrádka, Rygl Jaša, Března, Zahrádka, Rygl ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 4 31.60 479.00
17 Kratochvíl, Pekárek, Filipi, Slatinský Kratochvíl, Pekárek, Filipi, Slatinský ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 2 31.54 483.00
18 Sussenbek, Frechka, Nekula, Kuhtreiber Sussenbek, Frechka, Nekula, Kuhtreiber Základní škola v Jemnici BZákladní škola v Jemnici B 3 31.42 492.00
19 Vala, Haza, Hrdlička, Dobrovolný Vala, Haza, Hrdlička, Dobrovolný ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 4 30.88 530.00
20 Munzar, Lukáš, Kristek, Munzar Munzar, Lukáš, Kristek, Munzar MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč 4 30.83 534.00
21 Procházka, Němeček, Pokorný, Mareš Procházka, Němeček, Pokorný, Mareš ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 6 30.65 547.00
22 Rybnikář, Premar, Pelant, Iran Rybnikář, Premar, Pelant, Iran ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 5 30.50 558.00
23 Tesař, Matějka, Buček, Sevelda Tesař, Matějka, Buček, Sevelda Základní škola v Jemnici AZákladní škola v Jemnici A 6 30.39 566.00
24 Korba, Bárta, Novotný, Kratochvíl Korba, Bárta, Novotný, Kratochvíl ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 4 30.28 574.00
25 Machát, Smolka, Macháček, Novák Machát, Smolka, Macháček, Novák ZŠ a MŠ MyslibořiceZŠ a MŠ Myslibořice 7 30.23 578.00
26 Dobrovolný, Průša, Veselý, Vlasák Dobrovolný, Průša, Veselý, Vlasák Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 7 30.08 589.00
27 Hrůza, Nguyen, Linhart, Patočka Hrůza, Nguyen, Linhart, Patočka ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 3 29.47 636.00
Zezula, Večeřa, Brabec, Valík Zezula, Večeřa, Brabec, Valík ZŠ Ludvíka Svobody Rudíkov, okres TřebíčZŠ Ludvíka Svobody Rudíkov,... 7 DNS

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 16.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jeřábková, Kosielská, Niederlová, Jurková Jeřábková, Kosielská, Niederlová, Jurková ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 5 32.29 715.00
2 Krupičková, Šťávíková, Pechová, Všetečková Krupičková, Šťávíková, Pechová, Všetečková ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 4 33.30 644.00
3 Navrátilová, Marková, Blažková, Chalupová Navrátilová, Marková, Blažková, Chalupová ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 2 33.81 609.00
4 Řezníčková, Sapíková, Veselá, Krejčí Řezníčková, Sapíková, Veselá, Krejčí ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 7 34.92 536.00
5 Vrbová, Samková, Nečadová, Krajčová Vrbová, Samková, Nečadová, Krajčová Zš JemniceZš Jemnice 3 35.36 509.00
6 Čečková, Kejdová, Pendlová, Blahová Čečková, Kejdová, Pendlová, Blahová MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč 8 35.68 489.00
7 Mašková, Novotná, Kočárová, Tachecí Mašková, Novotná, Kočárová, Tachecí ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 1 36.29 453.00
8 Němcová, Pellová, Svobodová, Perglová Němcová, Pellová, Svobodová, Perglová ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 6 37.03 410.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 16.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pipalová, Ruževa, Janoušková, Fedrová Pipalová, Ruževa, Janoušková, Fedrová ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 3 34.83 542.00
2 Nohová, Tomková, Pražáková, Hnízdilová Nohová, Tomková, Pražáková, Hnízdilová Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 5 35.02 530.00
3 Černá, Tvrdá, Vandasová, Kočí Černá, Tvrdá, Vandasová, Kočí ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 2 35.13 523.00
4 Pleskačová, Nováková, Lesslová, Prokešová Pleskačová, Nováková, Lesslová, Prokešová ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 6 36.19 459.00
5 Švecová, Švecová, Zachová, Kašíková Švecová, Švecová, Zachová, Kašíková ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 4 36.21 457.00
6 Ujčíková, Fialová, Ježková, Plocková Ujčíková, Fialová, Ježková, Plocková ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 7 36.88 419.00
7 Svobodová, Kantová, Bajerová, Pravcová Svobodová, Kantová, Bajerová, Pravcová ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 8 37.81 367.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 16.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Křivánková, Čurdová, Vaculová, Štanclová Křivánková, Čurdová, Vaculová, Štanclová Zš JemniceZš Jemnice 2 33.75 613.00
2 Kloudová, Krátká, Hekrlová, Pisková Kloudová, Krátká, Hekrlová, Pisková ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 7 34.43 568.00
3 Sochorová, Šislerová, Votavová, Mirovská Sochorová, Šislerová, Votavová, Mirovská Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 5 36.16 460.00
4 Svobodová, Svobodová, Staňková, Valová Svobodová, Svobodová, Staňková, Valová ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 4 36.24 456.00
5 Hrušková, Lojdová, Všetečková, Pánková Hrušková, Lojdová, Všetečková, Pánková MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč 3 36.98 413.00
6 Málková, Spoustová, Protivínská, Vobořilová Málková, Spoustová, Protivínská, Vobořilová ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 8 38.45 334.00
Dvořáková, Dudešková, Zelníčková, Keliárová Dvořáková, Dudešková, Zelníčková, Keliárová ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 6 DQ
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Málková, Spoustová, Protivínská, Vobořilová Málková, Spoustová, Protivínská, Vobořilová ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 8 38.45 334.00
2 Svobodová, Kantová, Bajerová, Pravcová Svobodová, Kantová, Bajerová, Pravcová ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 8 37.81 367.00
3 Němcová, Pellová, Svobodová, Perglová Němcová, Pellová, Svobodová, Perglová ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 6 37.03 410.00
4 Hrušková, Lojdová, Všetečková, Pánková Hrušková, Lojdová, Všetečková, Pánková MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč 3 36.98 413.00
5 Ujčíková, Fialová, Ježková, Plocková Ujčíková, Fialová, Ježková, Plocková ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 7 36.88 419.00
6 Mašková, Novotná, Kočárová, Tachecí Mašková, Novotná, Kočárová, Tachecí ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 1 36.29 453.00
7 Svobodová, Svobodová, Staňková, Valová Svobodová, Svobodová, Staňková, Valová ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 4 36.24 456.00
8 Švecová, Švecová, Zachová, Kašíková Švecová, Švecová, Zachová, Kašíková ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 4 36.21 457.00
9 Pleskačová, Nováková, Lesslová, Prokešová Pleskačová, Nováková, Lesslová, Prokešová ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 6 36.19 459.00
10 Sochorová, Šislerová, Votavová, Mirovská Sochorová, Šislerová, Votavová, Mirovská Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 5 36.16 460.00
11 Čečková, Kejdová, Pendlová, Blahová Čečková, Kejdová, Pendlová, Blahová MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč 8 35.68 489.00
12 Vrbová, Samková, Nečadová, Krajčová Vrbová, Samková, Nečadová, Krajčová Zš JemniceZš Jemnice 3 35.36 509.00
13 Černá, Tvrdá, Vandasová, Kočí Černá, Tvrdá, Vandasová, Kočí ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 2 35.13 523.00
14 Nohová, Tomková, Pražáková, Hnízdilová Nohová, Tomková, Pražáková, Hnízdilová Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 5 35.02 530.00
15 Řezníčková, Sapíková, Veselá, Krejčí Řezníčková, Sapíková, Veselá, Krejčí ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 7 34.92 536.00
16 Pipalová, Ruževa, Janoušková, Fedrová Pipalová, Ruževa, Janoušková, Fedrová ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 3 34.83 542.00
17 Kloudová, Krátká, Hekrlová, Pisková Kloudová, Krátká, Hekrlová, Pisková ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 7 34.43 568.00
18 Navrátilová, Marková, Blažková, Chalupová Navrátilová, Marková, Blažková, Chalupová ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 2 33.81 609.00
19 Křivánková, Čurdová, Vaculová, Štanclová Křivánková, Čurdová, Vaculová, Štanclová Zš JemniceZš Jemnice 2 33.75 613.00
20 Krupičková, Šťávíková, Pechová, Všetečková Krupičková, Šťávíková, Pechová, Všetečková ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 4 33.30 644.00
21 Jeřábková, Kosielská, Niederlová, Jurková Jeřábková, Kosielská, Niederlová, Jurková ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 5 32.29 715.00
Dvořáková, Dudešková, Zelníčková, Keliárová Dvořáková, Dudešková, Zelníčková, Keliárová ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 6 DQ

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (st, 16.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.281.321.361.401.441.481.521.561.601.641.681.72 Body
1 Šimon RyglŠimon Rygl
ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská
02 1.72 560.00
2 Petr PekárekPetr Pekárek
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 1.68 528.00
3 Lukáš HortLukáš Hort
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
02 1.64 496.00
4 Filip IranFilip Iran
ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl...
03 1.64 496.00
5 Adam HrdličkaAdam Hrdlička
ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu...
02 1.64 496.00
6 Tomáš NovákTomáš Novák
Základní škola v Jemnici AZákladní škola v Jemnici A
03 1.64 496.00
7= Adam PospíšilAdam Pospíšil
ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad...
03 1.60 464.00
7= Pavel KinclPavel Kincl
Základní škola v Jemnici BZákladní škola v Jemnici B
02 1.60 464.00
9 Jakub NovákJakub Novák
Základní škola v Jemnici AZákladní škola v Jemnici A
03 1.60 464.00
10 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
04 1.56 434.00
11 Šimon BryjaŠimon Bryja
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
03 1.52 404.00
12= Petr SyrovýPetr Syrový
ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad...
03 1.48 374.00
12= Tadeáš MunzarTadeáš Munzar
MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč
03 1.48 374.00
14 Ondřej DvořákOndřej Dvořák
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
02 1.48 374.00
15 Jakub TomekJakub Tomek
ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso...
03 1.48 374.00
16 Matěj BrabecMatěj Brabec
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
04 1.44 345.00
17 Lukáš NovákLukáš Novák
ZŠ a MŠ MyslibořiceZŠ a MŠ Myslibořice
02 1.44 345.00
18= Kamil SlatinskýKamil Slatinský
ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad...
02 1.40 317.00
18= Samuel EliášSamuel Eliáš
ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč
04 1.40 317.00
18= Jakub DřímalJakub Dřímal
Základní škola v Jemnici BZákladní škola v Jemnici B
03 1.40 317.00
21 Filip BradaFilip Brada
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
04 1.40 317.00
22 Vít HorčičkaVít Horčička
ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso...
03 1.40 317.00
MS Michal NováčekMichal Nováček
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
02 1.40
24 Lukáš MacháčekLukáš Macháček
ZŠ a MŠ MyslibořiceZŠ a MŠ Myslibořice
03 1.40 317.00
25 Michal VetiškaMichal Vetiška
MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč
04 1.40 317.00
26 Jiří LázničkaJiří Láznička
ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl...
03 1.36 290.00
27 Karel HazaKarel Haza
ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu...
03 1.36 290.00
28 Jakub SeverinJakub Severin
ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil
03 1.36 290.00
29 Martin BurianMartin Burian
ZŠ a MŠ MyslibořiceZŠ a MŠ Myslibořice
03 1.36 290.00
30 Jan SvobodaJan Svoboda
ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl...
03 1.32 263.00
31 Michal BartejsMichal Bartejs
ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč
03 1.32 263.00
32= Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu...
03 1.28 237.00
32= Josef KuldaJosef Kulda
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
02 1.28 237.00
32= Adam HorkýAdam Horký
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
04 1.28 237.00
35 Adam StoklasAdam Stoklas
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
02 1.28 237.00
36 Štěpán BenírškeŠtěpán Benírške
ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská
03 1.28 237.00
37= Filip KotačkaFilip Kotačka
ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská
03 1.20 188.00
37= Josef MarešJosef Mareš
ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč
03 1.20 188.00
37= Marek ŠtolfaMarek Štolfa
ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso...
04 1.20 188.00
40 Miroslav KašíkMiroslav Kašík
ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil
04 1.20 188.00
Jan ZezulaJan Zezula
ZŠ Ludvíka Svobody Rudíkov, okres Třebíč AZŠ Ludvíka Svobody Rudíkov,...
04 DNS 0.00
Miroslav KourekMiroslav Kourek
ZŠ Ludvíka Svobody Rudíkov, okres Třebíč AZŠ Ludvíka Svobody Rudíkov,...
04 DNS 0.00
Lukáš NekulaLukáš Nekula
Základní škola v Jemnici BZákladní škola v Jemnici B
04 NM 0.00
Zdeněk MauleZdeněk Maule
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
03 NM 0.00
Tomáš BílekTomáš Bílek
ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč
04 NM 0.00
Filip NovotnýFilip Novotný
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
03 NM 0.00
Jakub FekiačJakub Fekiač
ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč
02 NM 0.00
Jakub DlapkaJakub Dlapka
ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč
04 NM 0.00
Celkem 48 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 16.5.2018 - 08:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.121.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.601.641.681.72 Body
1 Monika PiskováMonika Pisková
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 1.48 599.00
2 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso...
02 1.48 599.00
3 Barbora KeliárováBarbora Keliárová
ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč
04 1.48 599.00
4 Adéla VodičkováAdéla Vodičková
ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B...
02 1.40 512.00
5 Barbora PechováBarbora Pechová
ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso...
04 1.40 512.00
6= Nikola KloudováNikola Kloudová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 1.36 470.00
6= Andrea ZelníčkováAndrea Zelníčková
ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč
03 1.36 470.00
8 Adéla SpoustováAdéla Spoustová
ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad...
03 1.36 470.00
9= Nikola ŠtanclováNikola Štanclová
Zš JemniceZš Jemnice
03 1.32 429.00
9= Denisa ProkešováDenisa Prokešová
ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská
04 1.32 429.00
11 Kristýna ČernáKristýna Černá
ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl...
03 1.32 429.00
12 Andrea JanouškováAndrea Janoušková
ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B...
03 1.28 389.00
13 Ester DvořákováEster Dvořáková
ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč
04 1.28 389.00
14 Drahoslava KřivánkováDrahoslava Křivánková
Zš JemniceZš Jemnice
03 1.28 389.00
15 Tereza KočíTereza Kočí
ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl...
04 1.24 350.00
16 Veronika BlahováVeronika Blahová
MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč
02 1.24 350.00
17= Andrea PravcováAndrea Pravcová
ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil
02 1.20 312.00
17= Adéla VávrováAdéla Vávrová
ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská
02 1.20 312.00
19 Natálie KočárováNatálie Kočárová
ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad...
02 1.20 312.00
20 Nikol ProkešováNikol Prokešová
ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč
02 1.20 312.00
21= Hana VeseláHana Veselá
ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B...
03 1.20 312.00
21= Petra JurkováPetra Jurková
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 1.20 312.00
23= Natálie BabuňkováNatálie Babuňková
ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč
03 1.12 239.00
23= Aneta KrajčováAneta Krajčová
Zš JemniceZš Jemnice
03 1.12 239.00
23= Tereza KabelkováTereza Kabelková
ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl...
04 1.12 239.00
23= Julie ŠislerováJulie Šislerová
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
03 1.12 239.00
23= Klára ChalupováKlára Chalupová
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
03 1.12 239.00
23= Lucie MirovskáLucie Mirovská
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
03 1.12 239.00
23= Hana SvobodováHana Svobodová
ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil
04 1.12 239.00
23= Šárka VeseláŠárka Veselá
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
03 1.12 239.00
23= Aneta DobešováAneta Dobešová
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
04 1.12 239.00
32 Eliška VšetečkováEliška Všetečková
MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč
04 1.12 239.00
33 Tereza MálkováTereza Málková
ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad...
03 1.12 239.00
Lenka RymešováLenka Rymešová
ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč
03 DNS 0.00
Nikol SvobodováNikol Svobodová
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
03 DNS 0.00
Šárka LesslováŠárka Lesslová
ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská
04 NM 0.00
Adéla SochorováAdéla Sochorová
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
03 NM 0.00
Michaela PendlováMichaela Pendlová
MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč
04 NM 0.00
Celkem 38 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (st, 16.5.2018 - 08:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam KratochvílAdam Kratochvíl
ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad...
02 5.58 +0.4 m/s 5,58  +0.40.00.05,580.00.00.0 498.00
2 Ondřej MachátOndřej Machát
ZŠ a MŠ MyslibořiceZŠ a MŠ Myslibořice
02 5.45 +0.2 m/s 5,45  +0.20.00.05,450.00.00.0 471.00
3 Hai Dang NguyenHai Dang Nguyen
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
03 5.43 -0.2 m/s 5,43  -0.20.00.05,430.00.00.0 467.00
4 Denis DobrovolnýDenis Dobrovolný
ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu...
03 5.33 +0.0 m/s 5,33  +0.00.00.05,330.00.00.0 447.00
5 Michael NovotnýMichael Novotný
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 5.32 +0.3 m/s 5,32  +0.30.00.05,320.00.00.0 445.00
6 Daniel TesařDaniel Tesař
Základní škola v Jemnici AZákladní škola v Jemnici A
03 5.30 +0.8 m/s 5,30  +0.80.00.05,300.00.00.0 441.00
7 Petr PekárekPetr Pekárek
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 5.25 +0.0 m/s 5,25  +0.00.00.05,250.00.00.0 431.00
8 Marek KratochvílMarek Kratochvíl
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 5.13 +0.5 m/s 5,13  +0.50.00.05,130.00.00.0 407.00
9 Dominik ValaDominik Vala
ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu...
02 5.10 +0.7 m/s 5,10  +0.70.00.05,100.00.00.0 402.00
10 Jiří ProcházkaJiří Procházka
ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč
03 5.09 +0.7 m/s 5,09  +0.70.00.05,090.00.00.0 400.00
11 Filip IranFilip Iran
ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl...
03 5.07 +0.3 m/s 5,07  +0.30.00.05,070.00.00.0 396.00
12 Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka
Základní škola v Jemnici AZákladní škola v Jemnici A
03 5.03 +0.2 m/s 5,03  +0.20.00.05,030.00.00.0 388.00
13 Lukáš MacháčekLukáš Macháček
ZŠ a MŠ MyslibořiceZŠ a MŠ Myslibořice
03 5.02 -0.7 m/s 5,02  -0.70.00.05,020.00.00.0 386.00
14 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček
ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč
02 4.99 -0.3 m/s 4,99  -0.30.00.04,990.00.00.0 380.00
15 Patrik VlasákPatrik Vlasák
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
03 4.92 +0.4 m/s 4,92  +0.40.00.04,920.00.00.0 367.00
16 Jan ŠmikmátorJan Šmikmátor
Základní škola v Jemnici BZákladní škola v Jemnici B
04 4.87 +0.3 m/s 4,87  +0.30.00.04,870.00.00.0 358.00
17 Zdeněk ŠvédaZdeněk Švéda
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
03 4.82 +0.2 m/s 4,82  +0.20.00.04,820.00.00.0 348.00
18 Šimon KneslíkŠimon Kneslík
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
04 4.81 +0.0 m/s 4,81  +0.00.00.04,810.00.00.0 346.00
19 Michal PekárekMichal Pekárek
ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad...
03 4.77 +0.7 m/s 4,77  +0.70.00.04,770.00.00.0 339.00
20 Petr BřeznaPetr Března
ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská
02 4.69 +0.3 m/s 4,69  +0.30.00.04,690.00.00.0 324.00
21 Šimon HrůzaŠimon Hrůza
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
03 4.67 -0.6 m/s 4,67  -0.60.00.04,670.00.00.0 321.00
22 Štěpán BenírškeŠtěpán Benírške
ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská
03 4.66 +0.4 m/s 4,66  +0.40.00.04,660.00.00.0 319.00
23 Adam TrojanAdam Trojan
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
04 4.63 +1.3 m/s 4,63  +1.30.00.04,630.00.00.0 313.00
24 Jiří DenemarekJiří Denemarek
ZŠ a MŠ MyslibořiceZŠ a MŠ Myslibořice
02 4.53 +0.3 m/s 4,53  +0.30.00.04,530.00.00.0 295.00
25 Filip NekudaFilip Nekuda
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
02 4.46 +0.2 m/s 4,46  +0.20.00.04,460.00.00.0 283.00
26 Vít HorčičkaVít Horčička
ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso...
03 4.26 +0.1 m/s 4,26  +0.10.00.04,260.00.00.0 249.00
27 Ondřej FedraOndřej Fedra
ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu...
03 4.23 +0.4 m/s 4,23  +0.40.00.04,230.00.00.0 244.00
28 Michal PokornýMichal Pokorný
ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč
02 4.19 -0.2 m/s 4,19  -0.20.00.04,190.00.00.0 237.00
29 Jakub DlapkaJakub Dlapka
ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč
04 4.16 +0.2 m/s 4,16  +0.20.00.04,160.00.00.0 232.00
30 Tomáš DoupovecTomáš Doupovec
ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč
03 4.14 +0.9 m/s 4,14  +0.94,12  +0.30.04,140.00.00.0 229.00
31 Filip NguyenFilip Nguyen
ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl...
04 4.14 -0.1 m/s 4,14  -0.14,  +0.50.04,140.00.00.0 229.00
32 Vojtěch RůžičkaVojtěch Růžička
ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč
02 4.12 +0.1 m/s 4,12  +0.14,07  +0.70.04,120.00.00.0 225.00
33 Tomáš JašaTomáš Jaša
ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská
04 4.12 +0.3 m/s 4,12  +0.34,04  +1.20.04,120.00.00.0 225.00
34 Kryštof KristekKryštof Kristek
MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč
04 4.12 +0.6 m/s 4,12  +0.64,02  +0.40.04,120.00.00.0 225.00
35 Kyril FrechkaKyril Frechka
Základní škola v Jemnici BZákladní škola v Jemnici B
04 4.12 +0.1 m/s 4,12  +0.10,0.04,120.00.00.0 225.00
36 Tomáš StaněkTomáš Staněk
ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso...
04 4.11 +0.0 m/s 4,11  +0.00.00.04,110.00.00.0 224.00
37 Marek ŘepaMarek Řepa
ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil
04 4.02 +0.8 m/s 4,02  +0.80.00.04,020.00.00.0 209.00
38 Martin KašíkMartin Kašík
ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso...
04 3.86 +0.0 m/s 3,86  +0.00.00.03,860.00.00.0 184.00
39 Josef KuldaJosef Kulda
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
02 3.79 -1.0 m/s 3,79  -1.00.00.03,790.00.00.0 173.00
40 Adam CibuľaAdam Cibuľa
ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl...
02 3.78 +0.5 m/s 3,78  +0.50.00.03,780.00.00.0 171.00
41 Miroslav KašíkMiroslav Kašík
ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil
04 3.75 +0.5 m/s 3,75  +0.50.00.03,750.00.00.0 167.00
42 Dokulil LukášDokulil Lukáš
MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč
03 3.64 +0.0 m/s 3,64  +0.00.00.03,640.00.00.0 150.00
43 Dominik VeselýDominik Veselý
MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč
03 3.52 -0.3 m/s 3,52  -0.30.00.03,520.00.00.0 133.00
Šimon BrabecŠimon Brabec
ZŠ Ludvíka Svobody Rudíkov, okres TřebíčZŠ Ludvíka Svobody Rudíkov,...
04 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Dominik ValíkDominik Valík
ZŠ Ludvíka Svobody Rudíkov, okres TřebíčZŠ Ludvíka Svobody Rudíkov,...
03 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Jan CiencialaJan Cienciala
ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad...
03 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Filip NovotnýFilip Novotný
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
03 NM 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 47 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 16.5.2018 - 07:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 5.56 +0.2 m/s 5,56  +0.20.00.05,560.00.00.0 717.00
2 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
04 4.68 +0.3 m/s 4,68  +0.30.00.04,680.00.00.0 474.00
3 Petra JurkováPetra Jurková
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 4.59 +0.8 m/s 4,59  +0.80.00.04,590.00.00.0 451.00
4 Kristýna ČurdováKristýna Čurdová
Zš JemniceZš Jemnice
03 4.42 +0.6 m/s 4,42  +0.60.00.04,420.00.00.0 408.00
5 Barbora KeliárováBarbora Keliárová
ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč
04 4.37 +0.7 m/s 4,37  +0.70.00.04,370.00.00.0 396.00
6 Anežka PleskačováAnežka Pleskačová
ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská
02 4.25 +0.4 m/s 4,25  +0.44,05  +0.30.04,250.00.00.0 367.00
7 Edita UjčíkováEdita Ujčíková
ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč
04 4.25 +0.3 m/s 4,25  +0.33,86  +0.40.04,250.00.00.0 367.00
8 Karolína KrejčíKarolína Krejčí
ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B...
03 4.23 +0.9 m/s 4,23  +0.90.00.04,230.00.00.0 362.00
9 Klára VaculováKlára Vaculová
Zš JemniceZš Jemnice
02 4.19 +0.4 m/s 4,19  +0.40.00.04,190.00.00.0 352.00
10 Šárka VeseláŠárka Veselá
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
03 4.08 +0.9 m/s 4,08  +0.90.00.04,080.00.00.0 326.00
11 Magdaléna ČečkováMagdaléna Čečková
MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč
03 4.02 +1.4 m/s 4,02  +1.40.00.04,020.00.00.0 312.00
12 Sára SapíkováSára Sapíková
ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B...
03 4.00 +1.3 m/s 4,00  +1.33,95  +0.10.04,000.00.00.0 308.00
13 Valentina RuževaValentina Ruževa
ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B...
03 4.00 +0.7 m/s 4,00  +0.73,81  +0.40.04,000.00.00.0 308.00
14 Karolína NovákováKarolína Nováková
ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská
02 3.99 +0.5 m/s 3,99  +0.50.00.03,990.00.00.0 306.00
15 Kateřina VrbováKateřina Vrbová
Zš JemniceZš Jemnice
04 3.94 +1.0 m/s 3,94  +1.00.00.03,940.00.00.0 294.00
16 Radka FerdanováRadka Ferdanová
ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil
04 3.92 +0.7 m/s 3,92  +0.70.00.03,920.00.00.0 290.00
17 Patricie ŠťávíkováPatricie Šťávíková
ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso...
02 3.83 +0.5 m/s 3,83  +0.50.00.03,830.00.00.0 270.00
18 Eliška BartůňkováEliška Bartůňková
ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč
04 3.82 +0.7 m/s 3,82  +0.70.00.03,820.00.00.0 267.00
19 Adéla PelikánováAdéla Pelikánová
ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso...
03 3.76 +0.4 m/s 3,76  +0.43,76  +0.80.03,760.00.00.0 254.00
20 Sára ProtivínskáSára Protivínská
ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad...
02 3.76 +0.7 m/s 3,76  +0.73,71  +0.50.03,760.00.00.0 254.00
21 Tereza KočíTereza Kočí
ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl...
04 3.71 +1.0 m/s 3,71  +1.00.00.03,710.00.00.0 244.00
22 Natálie KašíkováNatálie Kašíková
ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč
03 3.61 +0.8 m/s 3,61  +0.80.00.03,610.00.00.0 223.00
23 Nela BajerováNela Bajerová
ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil
04 3.58 +1.6 m/s 3,58  +1.60.00.03,580.00.00.0 216.00
24 Michaela PendlováMichaela Pendlová
MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč
04 3.57 +0.7 m/s 3,57  +0.70.00.03,570.00.00.0 214.00
25 Markéta StaňkováMarkéta Staňková
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
04 3.53 +0.7 m/s 3,53  +0.73,46  +0.40.03,530.00.00.0 206.00
26 Josefa ŠvecováJosefa Švecová
ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil
03 3.53 +0.5 m/s 3,53  +0.53,38  +1.00.03,530.00.00.0 206.00
27 Adéla SvobodováAdéla Svobodová
ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl...
03 3.53 +0.6 m/s 3,53  +0.63,36  +0.80.03,530.00.00.0 206.00
28 Kateřina PražákováKateřina Pražáková
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
03 3.49 +0.7 m/s 3,49  +0.70.00.03,490.00.00.0 198.00
29 Leona MaškováLeona Mašková
ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad...
04 3.48 +0.5 m/s 3,48  +0.50.00.03,480.00.00.0 196.00
30 Aneta LojdováAneta Lojdová
MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč
03 3.45 +1.0 m/s 3,45  +1.03,37  +0.30.03,450.00.00.0 190.00
31 Natálie BabuňkováNatálie Babuňková
ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč
03 3.45 +0.5 m/s 3,45  +0.53,32  +0.60.03,450.00.00.0 190.00
32 Natálie KrupičkováNatálie Krupičková
ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso...
04 3.43 +0.3 m/s 3,43  +0.30.00.03,430.00.00.0 186.00
33 Aneta NovotnáAneta Novotná
ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad...
02 3.38 +0.8 m/s 3,38  +0.83,16  +0.30.03,380.00.00.0 176.00
34 Barbora MolákováBarbora Moláková
ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská
04 3.38 +1.5 m/s 3,38  +1.52,91  +0.40.03,380.00.00.0 176.00
35 Eliška MarkováEliška Marková
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
04 3.33 +0.3 m/s 3,33  +0.30.00.03,330.00.00.0 167.00
36 Eliška HnízdilováEliška Hnízdilová
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
03 3.11 +0.7 m/s 3,11  +0.70.00.03,110.00.00.0 126.00
37 Lenka RymešováLenka Rymešová
ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč
03 3.05 +0.6 m/s 3,05  +0.60.00.03,050.00.00.0 116.00
Markéta VotavováMarkéta Votavová
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
04 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Gabriela PerglováGabriela Perglová
ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl...
03 NM 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 39 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 16.5.2018 - 08:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso...
02 10.05 0.0 533.00
2 Karolína KrejčíKarolína Krejčí
ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B...
03 09.88 0.0 522.00
3 Andrea ZelníčkováAndrea Zelníčková
ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč
03 09.38 0.0 489.00
4 Monika PiskováMonika Pisková
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 09.07 0.0 469.00
5 Markéta PellováMarkéta Pellová
ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl...
04 08.79 0.0 451.00
6 Alena KovářováAlena Kovářová
ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl...
03 08.57 0.0 436.00
7 Andrea KlementováAndrea Klementová
ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč
03 08.50 0.0 432.00
8 Martina StejskalováMartina Stejskalová
ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad...
03 08.44 0.0 428.00
9 Denisa HonzírkováDenisa Honzírková
Zš JemniceZš Jemnice
03 08.37 0.0 423.00
10 Karolína TomkováKarolína Tomková
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
03 08.30 0.0 419.00
11 Andrea JanouškováAndrea Janoušková
ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B...
03 08.18 0.0 411.00
12 Lenka DohnalováLenka Dohnalová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
02 07.97 0.0 397.00
13 Adéla SvobodováAdéla Svobodová
ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl...
03 07.84 0.0 389.00
14 Vendula BastlováVendula Bastlová
Zš JemniceZš Jemnice
02 07.82 0.0 388.00
15 Michaela NiederlováMichaela Niederlová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 07.79 0.0 386.00
16 Karolína PánkováKarolína Pánková
MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč
02 07.78 0.0 385.00
17 Viktorie NohováViktorie Nohová
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
03 07.72 0.0 381.00
18 Renata ValováRenata Valová
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
02 07.68 0.0 379.00
19 Aneta KrajčováAneta Krajčová
Zš JemniceZš Jemnice
03 07.68 0.0 379.00
20 Elena DokulilováElena Dokulilová
ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská
04 07.42 0.0 362.00
21 Viola FedrováViola Fedrová
ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B...
03 07.24 0.0 350.00
22 Adéla StrážnickáAdéla Strážnická
ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso...
03 07.23 0.0 350.00
23 Magdaléna ŠvecováMagdaléna Švecová
ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč
03 07.08 0.0 340.00
24 Viktorie FialováViktorie Fialová
ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč
04 06.97 0.0 333.00
25 Adéla KantováAdéla Kantová
ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil
02 06.93 0.0 331.00
26 Magdaléna ŠtelclováMagdaléna Štelclová
ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská
04 06.91 0.0 329.00
27 Jana DobešováJana Dobešová
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
03 06.73 0.0 318.00
28 Klára ChalupováKlára Chalupová
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
03 06.44 0.0 299.00
29 Eliška PlockováEliška Plocková
ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč
04 06.41 0.0 297.00
30 Andrea PravcováAndrea Pravcová
ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil
02 06.15 0.0 281.00
31 Veronika BlahováVeronika Blahová
MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč
02 06.14 0.0 280.00
32 Kristýna VobořilováKristýna Vobořilová
ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad...
03 05.79 0.0 258.00
33 Anna TachecíAnna Tachecí
ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad...
03 05.68 0.0 251.00
34 Josefa ŠvecováJosefa Švecová
ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil
03 05.50 0.0 240.00
Celkem 34 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 16.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub MartínekJakub Martínek
Základní škola v Jemnici AZákladní škola v Jemnici A
04 12.01 0.0 607.00
2 Jan PánekJan Pánek
ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč
02 11.84 0.0 597.00
3 Alexandr FilipiAlexandr Filipi
ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad...
04 11.41 0.0 571.00
4 Jakub NovákJakub Novák
Základní škola v Jemnici AZákladní škola v Jemnici A
03 11.40 0.0 570.00
5 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
04 11.33 0.0 566.00
6 Jiří KantorJiří Kantor
ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč
02 11.06 0.0 549.00
7 Lukáš HortLukáš Hort
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
02 11.02 0.0 547.00
8 Radek KorbaRadek Korba
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 10.93 0.0 542.00
9 Vojtěch ToufarVojtěch Toufar
ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská
03 10.82 0.0 535.00
10 Marek VechetaMarek Vecheta
ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad...
03 10.49 0.0 515.00
11 Martin BurianMartin Burian
ZŠ a MŠ MyslibořiceZŠ a MŠ Myslibořice
03 10.20 0.0 498.00
12 Šimon BryjaŠimon Bryja
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
03 10.08 0.0 490.00
13 Lukáš NovákLukáš Novák
ZŠ a MŠ MyslibořiceZŠ a MŠ Myslibořice
02 10.06 0.0 489.00
14 Lukáš NekulaLukáš Nekula
Základní škola v Jemnici BZákladní škola v Jemnici B
04 10.04 0.0 488.00
15 Denis ČierníkDenis Čierník
ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč
02 09.96 0.0 483.00
16 Alexandr BílýAlexandr Bílý
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
02 09.88 0.0 478.00
17 Samuel EliášSamuel Eliáš
ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč
04 09.59 0.0 461.00
18 David KoukalDavid Koukal
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
02 09.57 0.0 460.00
19 Petr HrůzaPetr Hrůza
ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad...
04 09.55 0.0 459.00
20 Dominik DavidDominik David
Základní škola v Jemnici BZákladní škola v Jemnici B
03 09.49 0.0 455.00
21 Denis DobrovolnýDenis Dobrovolný
ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu...
03 09.44 0.0 452.00
22 Marek KratochvílMarek Kratochvíl
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 09.38 0.0 448.00
23 Jiří LázničkaJiří Láznička
ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl...
03 09.30 0.0 444.00
24 Tomáš NovákTomáš Novák
Základní škola v Jemnici AZákladní škola v Jemnici A
03 09.30 0.0 444.00
25 Milan RybnikářMilan Rybnikář
ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl...
03 09.28 0.0 443.00
26 Jakub TomekJakub Tomek
ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso...
03 09.10 0.0 432.00
27 Ondřej VeselýOndřej Veselý
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
03 08.96 0.0 423.00
28 Šimon RyglŠimon Rygl
ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská
02 08.93 0.0 422.00
29 Pavel KovaříkPavel Kovařík
Základní škola v Jemnici BZákladní škola v Jemnici B
02 08.93 0.0 422.00
30 Tomáš MunzarTomáš Munzar
MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč
03 08.88 0.0 419.00
31 Vojtěch PravdaVojtěch Pravda
ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso...
04 08.88 0.0 419.00
32 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu...
03 08.77 0.0 412.00
33 Ondřej SmolkaOndřej Smolka
ZŠ a MŠ MyslibořiceZŠ a MŠ Myslibořice
02 08.73 0.0 410.00
34 David SuchánekDavid Suchánek
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
03 08.65 0.0 405.00
35 Michal VetiškaMichal Vetiška
MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč
04 08.61 0.0 403.00
36 Vojtěch PelantVojtěch Pelant
ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl...
03 08.54 0.0 398.00
37 Tomáš VirglTomáš Virgl
ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil
02 08.53 0.0 398.00
38 Dominik UrbanDominik Urban
MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč
02 08.53 0.0 398.00
39 Filip KotačkaFilip Kotačka
ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská
03 08.51 0.0 397.00
40 Michal ŠmahelMichal Šmahel
ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil
02 08.32 0.0 385.00
41 Zdenek PrachařZdenek Prachař
ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč
03 08.26 0.0 382.00
42 Jan PatočkaJan Patočka
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
02 07.97 0.0 365.00
43 Kvído KratochvílKvído Kratochvíl
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
03 07.94 0.0 363.00
44 Daniel KohoutekDaniel Kohoutek
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
03 07.74 0.0 351.00
45 Jiří HutárekJiří Hutárek
ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso...
03 07.25 0.0 322.00
46 Tomáš BrychtaTomáš Brychta
ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu...
03 07.18 0.0 318.00
Dominik ValíkDominik Valík
ZŠ Ludvíka Svobody Rudíkov, okres TřebíčZŠ Ludvíka Svobody Rudíkov,...
03 DNS 0.0 0.00
Patrik VečeřaPatrik Večeřa
ZŠ Ludvíka Svobody Rudíkov, okres TřebíčZŠ Ludvíka Svobody Rudíkov,...
04 DNS 0.0 0.00
Celkem 48 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Milan RybnikářMilan Rybnikář 03 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 1632
2 Alexandr FilipiAlexandr Filipi 04 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 1574
3 Kryštof PrůšaKryštof Průša 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 1214
4 Šimon HrůzaŠimon Hrůza 03 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 1190
5 Ondřej MachátOndřej Machát 02 ZŠ a MŠ MyslibořiceZŠ a MŠ Myslibořice 1171
6 Radek KorbaRadek Korba 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 1155
7 Dokulil LukášDokulil Lukáš 03 MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč 1149
8 Michael NovotnýMichael Novotný 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 1061
9 Adam KratochvílAdam Kratochvíl 02 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 1049
10 Adam VildomecAdam Vildomec 03 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 1043
11 Jakub NovákJakub Novák 03 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 1034
12 Ondřej SmolkaOndřej Smolka 02 ZŠ a MŠ MyslibořiceZŠ a MŠ Myslibořice 1014
13 Daniel TesařDaniel Tesař 03 Základní škola v Jemnici AZákladní škola v Jemnici A 1007
14 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný 04 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 1000
15 Adam PospíšilAdam Pospíšil 03 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 0993
16 Jiří ProcházkaJiří Procházka 03 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 0989
17 Šimon RyglŠimon Rygl 02 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 0982
18 Radim JašaRadim Jaša 03 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 0960
19 Petr PekárekPetr Pekárek 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0959
20 Patrik VlasákPatrik Vlasák 03 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0956
21 Hai Dang NguyenHai Dang Nguyen 03 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0945
22 Tadeáš MunzarTadeáš Munzar 03 MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč 0942
23 Dominik ValaDominik Vala 02 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 0932
24 Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka 03 Základní škola v Jemnici AZákladní škola v Jemnici A 0919
25 Pavel KinclPavel Kincl 02 Základní škola v Jemnici BZákladní škola v Jemnici B 0911
26 Denis DobrovolnýDenis Dobrovolný 03 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 0899
27 Šimon BryjaŠimon Bryja 03 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0894
28 Filip IranFilip Iran 03 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0892
29 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 02 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 0886
30 Petr BřeznaPetr Března 02 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 0884
31 Tomáš MunzarTomáš Munzar 03 MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč 0879
32 Martin PicmausMartin Picmaus 04 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0869
33 Lukáš NovákLukáš Novák 02 ZŠ a MŠ MyslibořiceZŠ a MŠ Myslibořice 0834
34 Jakub TomekJakub Tomek 03 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 0806
35 Jiří HutárekJiří Hutárek 03 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 0791
36 Samuel EliášSamuel Eliáš 04 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0778
37 Karel HazaKarel Haza 03 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 0768
38 Michal ŠmahelMichal Šmahel 02 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 0751
39 Jiří LázničkaJiří Láznička 03 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0734
40 Michal VetiškaMichal Vetiška 04 MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč 0720
41 Samuel DušovskýSamuel Dušovský 02 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 0717
42 Marek ŘepaMarek Řepa 04 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 0714
43 Lukáš MacháčekLukáš Macháček 03 ZŠ a MŠ MyslibořiceZŠ a MŠ Myslibořice 0703
44 Šimon DvořákŠimon Dvořák 04 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 0702
45 Michal BartejsMichal Bartejs 03 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 0689
46 Tomáš DoupovecTomáš Doupovec 03 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0676
47 Filip NekudaFilip Nekuda 02 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 0669
48 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0662
49 Kvído KratochvílKvído Kratochvíl 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 0632
50 Adam TrojanAdam Trojan 04 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0631
51 Adam StoklasAdam Stoklas 02 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0609
52 Jakub MartínekJakub Martínek 04 Základní škola v Jemnici AZákladní škola v Jemnici A 0607
53 Jan PánekJan Pánek 02 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 0597
54 Zdeněk KružíkZdeněk Kružík 02 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 0589
55 Radek KorbaRadek Korba 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0574
56 Josef BučekJosef Buček 02 Základní škola v Jemnici AZákladní škola v Jemnici A 0571
57 Vít HorčičkaVít Horčička 03 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 0566
58 Adam VildomecAdam Vildomec 03 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0565
59 Štěpán BenírškeŠtěpán Benírške 03 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 0556
60 Jiří KantorJiří Kantor 02 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 0549
61 Vojtěch PelantVojtěch Pelant 03 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0548
62 Michal PokornýMichal Pokorný 02 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 0547
63 Vojtěch ToufarVojtěch Toufar 03 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 0535
64 Martin TekaleMartin Tekale 03 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 0516
65 Adam PospíšilAdam Pospíšil 03 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 0515
66 Patrik AbaffyPatrik Abaffy 03 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0511
67 Martin BurianMartin Burian 03 ZŠ a MŠ MyslibořiceZŠ a MŠ Myslibořice 0498
Vojtěch PolickýVojtěch Polický 03 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 0497
68 Mario PremarMario Premar 02 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0497
Tomáš NovákTomáš Novák 03 Základní škola v Jemnici AZákladní škola v Jemnici A 0496
69 Adam HrdličkaAdam Hrdlička 02 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 0496
70 Zdeněk MauleZdeněk Maule 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 0494
71 Karel KuhtreiberKarel Kuhtreiber 04 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 0492
72 Lukáš NekulaLukáš Nekula 04 Základní škola v Jemnici BZákladní škola v Jemnici B 0488
73 Ondřej FedraOndřej Fedra 03 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 0487
74 Zdeněk VáclavekZdeněk Václavek 02 Základní škola v Jemnici AZákladní škola v Jemnici A 0486
75 Denis ČierníkDenis Čierník 02 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0483
76 Alexandr BílýAlexandr Bílý 02 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 0478
77 Jakub HorkýJakub Horký 03 ZŠ a MŠ MyslibořiceZŠ a MŠ Myslibořice 0464
78 Štěpán VelcŠtěpán Velc 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0460
Dominik DavidDominik David 03 Základní škola v Jemnici BZákladní škola v Jemnici B 0455
79 Kyril FrechkaKyril Frechka 04 Základní škola v Jemnici BZákladní škola v Jemnici B 0455
80 Hugo VostalHugo Vostal 03 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0446
81 Martin BártaMartin Bárta 02 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0445
82 Jan ZahrádkaJan Zahrádka 03 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 0441
83 Tomáš KutálekTomáš Kutálek 03 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 0439
84 Matyáš JarýMatyáš Jarý 03 ZŠ a MŠ MyslibořiceZŠ a MŠ Myslibořice 0438
85 Aleš ZachAleš Zach 03 Základní škola v Jemnici BZákladní škola v Jemnici B 0431
Vojtěch PravdaVojtěch Pravda 04 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 0419
86 Tomáš PokornýTomáš Pokorný 03 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 0419
87 Tomáš JašaTomáš Jaša 04 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 0417
88 Tomáš BurianTomáš Burian 04 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0414
89 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 03 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 0412
90 Josef KuldaJosef Kulda 02 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 0410
91 Štěpán VelcŠtěpán Velc 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0408
92 David SuchánekDavid Suchánek 03 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0405
93 Marek ŠtolfaMarek Štolfa 04 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 0401
94 Tomáš VirglTomáš Virgl 02 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 0398
Petr SyrovýPetr Syrový 03 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 0374
95 Ondřej DvořákOndřej Dvořák 02 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0374
96 Dominik VeselýDominik Veselý 03 MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč 0365
97 Jan ŠmikmátorJan Šmikmátor 04 Základní škola v Jemnici BZákladní škola v Jemnici B 0358
98 Miroslav KašíkMiroslav Kašík 04 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 0355
99 Zdeněk ŠvédaZdeněk Švéda 03 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0348
100 Adam TrojanAdam Trojan 04 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0346
101 Michal PekárekMichal Pekárek 03 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 0339
102 Jakub DřímalJakub Dřímal 03 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 0317
103 Tadeáš MarekTadeáš Marek 04 Základní škola v Jemnici AZákladní škola v Jemnici A 0299
104 Jakub SeverinJakub Severin 03 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 0290
105 Tomáš SussenbekTomáš Sussenbek 04 Základní škola v Jemnici BZákladní škola v Jemnici B 0282
106 Jakub DlapkaJakub Dlapka 04 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0232
107 Filip NguyenFilip Nguyen 04 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0229
108 Kryštof KristekKryštof Kristek 04 MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč 0225
109 Tomáš StaněkTomáš Staněk 04 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 0224
110 Josef MarešJosef Mareš 03 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 0188
Petr HrůzaPetr Hrůza 04 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 0000
Pavel KovaříkPavel Kovařík 02 Základní škola v Jemnici BZákladní škola v Jemnici B 0000
Tomáš BrychtaTomáš Brychta 03 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 0000
Miroslav KourekMiroslav Kourek 04 ZŠ Ludvíka Svobody Rudíkov, okres TřebíčZŠ Ludvíka Svobody Rudíkov,... 0000
Matěj BrabecMatěj Brabec 04 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0000
Michal NováčekMichal Nováček 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0000
Kamil SlatinskýKamil Slatinský 02 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 0000
Filip KotačkaFilip Kotačka 03 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 0000
Filip NovotnýFilip Novotný 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 0000
Jan CiencialaJan Cienciala 03 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 0000
Jan SvobodaJan Svoboda 03 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0000
Tomáš BílekTomáš Bílek 04 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 0000
Daniel KohoutekDaniel Kohoutek 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 0000
Zdenek PrachařZdenek Prachař 03 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0000
Jan PatočkaJan Patočka 02 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0000
Dominik ValíkDominik Valík 03 ZŠ Ludvíka Svobody Rudíkov, okres TřebíčZŠ Ludvíka Svobody Rudíkov,... 0000
Adam HorkýAdam Horký 04 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0000
Tomáš VeselýTomáš Veselý 03 ZŠ a MŠ MyslibořiceZŠ a MŠ Myslibořice 0000
Jiří DenemarekJiří Denemarek 02 ZŠ a MŠ MyslibořiceZŠ a MŠ Myslibořice 0000
Martin KašíkMartin Kašík 04 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 0000
Patrik VečeřaPatrik Večeřa 04 ZŠ Ludvíka Svobody Rudíkov, okres TřebíčZŠ Ludvíka Svobody Rudíkov,... 0000
Jan ZezulaJan Zezula 04 ZŠ Ludvíka Svobody Rudíkov, okres TřebíčZŠ Ludvíka Svobody Rudíkov,... 0000
Jakub FekiačJakub Fekiač 02 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0000
Martin OlivaMartin Oliva 04 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 0000
Vojtěch RůžičkaVojtěch Růžička 02 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0000
Daniel HavlenaDaniel Havlena 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 0000
Šimon BrabecŠimon Brabec 04 ZŠ Ludvíka Svobody Rudíkov, okres TřebíčZŠ Ludvíka Svobody Rudíkov,... 0000
Dominik UrbanDominik Urban 02 MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč 0000
David BartošDavid Bartoš 04 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 0000
Adam CibuľaAdam Cibuľa 02 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0000
Josef BláhaJosef Bláha 02 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0000
Michal LinhartMichal Linhart 02 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0000
Filip BradaFilip Brada 04 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0000
111 Lukáš SeveldaLukáš Sevelda 02 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 0000
Celkem 149 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kristýna ČernáKristýna Černá 03 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 1581
2 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 1526
3 Anežka PleskačováAnežka Pleskačová 02 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 1461
4 Viktorie NohováViktorie Nohová 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 1454
5 Eliška PipalováEliška Pipalová 03 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 1342
6 Lucie SvobodováLucie Svobodová 03 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 1178
7 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková 04 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 1150
8 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 1132
9 Magdaléna ČečkováMagdaléna Čečková 03 MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč 1119
10 Aneta TvrdáAneta Tvrdá 04 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 1088
11 Monika PiskováMonika Pisková 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 1068
12 Adéla SpoustováAdéla Spoustová 03 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 1037
13 Natálie KrupičkováNatálie Krupičková 04 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 1026
14 Kristýna ČurdováKristýna Čurdová 03 Zš JemniceZš Jemnice 1008
15 Drahoslava KřivánkováDrahoslava Křivánková 03 Zš JemniceZš Jemnice 1002
16 Karolína TomkováKarolína Tomková 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 0998
17 Barbora KeliárováBarbora Keliárová 04 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0995
18 Veronika NavrátilováVeronika Navrátilová 04 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0985
19 Klára VaculováKlára Vaculová 02 Zš JemniceZš Jemnice 0960
20 Ester DvořákováEster Dvořáková 04 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0959
21 Edita UjčíkováEdita Ujčíková 04 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0951
22 Nela BajerováNela Bajerová 04 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 0940
23 Karolína KrejčíKarolína Krejčí 03 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 0884
Sára SapíkováSára Sapíková 03 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 0872
24 Barbora PechováBarbora Pechová 04 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 0872
25 Natálie KašíkováNatálie Kašíková 03 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 0871
26 Denisa ProkešováDenisa Prokešová 04 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 0853
27 Magdaléna ŠvecováMagdaléna Švecová 03 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 0832
28 Alena KovářováAlena Kovářová 03 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0824
29 Patricie ŠťávíkováPatricie Šťávíková 02 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 0808
30 Nikola KloudováNikola Kloudová 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0807
31 Magdaléna ČečkováMagdaléna Čečková 03 MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč 0789
32 Sára ProtivínskáSára Protivínská 02 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 0738
33 Michaela NiederlováMichaela Niederlová 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0715
34 Karolína NovákováKarolína Nováková 02 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 0710
35 Kristýna VobořilováKristýna Vobořilová 03 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 0698
36 Adéla KantováAdéla Kantová 02 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 0694
37 Hana SvobodováHana Svobodová 04 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 0688
38 Leona MaškováLeona Mašková 04 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 0649
39 Nikola ProcházkováNikola Procházková 02 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 0633
40 Veronika NavrátilováVeronika Navrátilová 04 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0609
41 Tereza KočíTereza Kočí 04 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0594
42 Andrea PravcováAndrea Pravcová 02 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 0593
43 Ester DvořákováEster Dvořáková 04 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0566
44 Šárka VeseláŠárka Veselá 03 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0565
45 Jolana ŘezníčkováJolana Řezníčková 02 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 0518
46 Adéla VodičkováAdéla Vodičková 02 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 0512
47 Klára KejdováKlára Kejdová 02 MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč 0511
48 Radka FerdanováRadka Ferdanová 04 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 0508
49 Adéla PelikánováAdéla Pelikánová 03 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 0487
50 Julie ŠislerováJulie Šislerová 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 0471
51 Adéla ZachováAdéla Zachová 04 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 0456
52 Lucie NěmcováLucie Němcová 04 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0451
53 Andrea KlementováAndrea Klementová 03 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 0432
Nikola ŠtanclováNikola Štanclová 03 Zš JemniceZš Jemnice 0429
54 Natálie BabuňkováNatálie Babuňková 03 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 0429
55 Martina StejskalováMartina Stejskalová 03 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 0428
56 Denisa HonzírkováDenisa Honzírková 03 Zš JemniceZš Jemnice 0423
57 Edita UjčíkováEdita Ujčíková 04 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0419
58 Lenka DohnalováLenka Dohnalová 02 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0397
59 Vendula BastlováVendula Bastlová 02 Zš JemniceZš Jemnice 0388
60 Hana VeseláHana Veselá 03 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 0387
61 Karolína PánkováKarolína Pánková 02 MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč 0385
Tina NesibováTina Nesibová 03 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 0379
62 Renata ValováRenata Valová 02 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0379
63 Kateřina VrbováKateřina Vrbová 04 Zš JemniceZš Jemnice 0367
64 Elena DokulilováElena Dokulilová 04 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 0362
65 Veronika NečadováVeronika Nečadová 04 Zš JemniceZš Jemnice 0358
66 Adéla StrážnickáAdéla Strážnická 03 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 0350
67 Viktorie FialováViktorie Fialová 04 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0333
Magdaléna ŠtelclováMagdaléna Štelclová 04 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 0329
68 Monika KrátkáMonika Krátká 04 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0329
69 Jana DobešováJana Dobešová 03 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0318
Nikol ProkešováNikol Prokešová 02 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 0312
Adéla VávrováAdéla Vávrová 02 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 0312
70 Natálie KočárováNatálie Kočárová 02 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 0312
71 Tamara JežkováTamara Ježková 04 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0256
Eliška VšetečkováEliška Všetečková 04 MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč 0239
Lucie MirovskáLucie Mirovská 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 0239
72 Klára ChalupováKlára Chalupová 03 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0239
73 Sára DoležalováSára Doležalová 03 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 0235
74 Michaela HalováMichaela Halová 04 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 0223
75 Michaela PendlováMichaela Pendlová 04 MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč 0214
Lucie SvobodováLucie Svobodová 03 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0206
76 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 03 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0206
77 Kateřina PražákováKateřina Pražáková 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 0198
78 Adéla SovkováAdéla Sovková 03 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 0192
79 Aneta LojdováAneta Lojdová 03 MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč 0151
80 Natálie DudeškováNatálie Dudešková 03 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0128
81 Eliška HnízdilováEliška Hnízdilová 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 0126
82 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 04 MŠ a ZŠ Na Kopcích TřebíčMŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč 0056
Kateřina VrbováKateřina Vrbová 04 Zš JemniceZš Jemnice 0000
Lucie NěmcováLucie Němcová 04 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0000
Tereza KabelkováTereza Kabelková 04 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0000
Petra JurkováPetra Jurková 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0000
Lenka RymešováLenka Rymešová 03 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 0000
Markéta VotavováMarkéta Votavová 04 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 0000
Gabriela PerglováGabriela Perglová 03 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0000
Josefa ŠvecováJosefa Švecová 03 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 0000
Viola FedrováViola Fedrová 03 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 0000
Barbora MolákováBarbora Moláková 04 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 0000
Eliška PipalováEliška Pipalová 03 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 0000
Adéla VandasováAdéla Vandasová 03 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0000
Markéta ŠvecováMarkéta Švecová 03 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 0000
Šárka LesslováŠárka Lesslová 04 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 0000
Adéla SochorováAdéla Sochorová 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 0000
Eliška BartůňkováEliška Bartůňková 04 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0000
Nikol SvobodováNikol Svobodová 03 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0000
Eliška MarkováEliška Marková 04 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0000
Veronika KývalováVeronika Kývalová 02 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0000
Valentina RuževaValentina Ruževa 03 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 0000
Jana SamkováJana Samková 03 Zš JemniceZš Jemnice 0000
Aneta DobešováAneta Dobešová 04 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0000
Tereza MálkováTereza Málková 03 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 0000
Aneta NovotnáAneta Novotná 02 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 0000
83 Anna TachecíAnna Tachecí 03 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 0000
Celkem 116 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933{8} 1632
2 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad Rokytnou{8} 1574
3 Gymnázium Třebíč{8} 1214
4 ZŠ TGM Třebíč{8} 1190
5 ZŠ a MŠ Myslibořice{8} 1171
6 ZŠ Okříšky{8} 1155
7 MŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč{8} 1149
8 ZŠ Okříšky{8} 1061
9 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad Rokytnou{8} 1049
10 ZŠ TGM Třebíč{8} 1043
11 Základní škola v Jemnici{8} 1034
12 ZŠ a MŠ Myslibořice{8} 1014
13 Základní škola v Jemnici A{8} 1007
14 Gymnázium Třebíč{8} 1000
15 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad Rokytnou{8} 993
16 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč{8} 989
17 ZŠ Třebíč Týnská{8} 982
18 ZŠ Třebíč Týnská{8} 960
19 ZŠ Okříšky{8} 959
20 Gymnázium Třebíč{8} 956
21 ZŠ TGM Třebíč{8} 945
22 MŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč{8} 942
23 ZŠ T.G.Masaryka Moravské Budějovice{8} 932
24 Základní škola v Jemnici A{8} 919
25 Základní škola v Jemnici B{8} 911
26 ZŠ T.G.Masaryka Moravské Budějovice{8} 899
27 Gymnázium Třebíč{8} 894
28 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933{8} 892
29 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč{8} 886
30 ZŠ Třebíč Týnská{8} 884
31 MŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč{8} 879
32 ZŠ Benešova Třebíč{8} 869
33 ZŠ a MŠ Myslibořice{8} 834
34 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579{8} 806
35 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579{8} 791
36 ZŠ Benešova Třebíč{8} 778
37 ZŠ T.G.Masaryka Moravské Budějovice{8} 768
38 ZŠ a MŠ Domamil{8} 751
39 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933{8} 734
40 MŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč{8} 720
41 Katolické gymnázium Třebíč{8} 717
42 ZŠ a MŠ Domamil{8} 714
43 ZŠ a MŠ Myslibořice{8} 703
44 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579{8} 702
45 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč{8} 689
46 ZŠ Benešova Třebíč{8} 676
47 Katolické gymnázium Třebíč{8} 669
48 Gymnázium Třebíč{8} 662
49 Katolické gymnázium Třebíč{8} 632
50 Gymnázium Třebíč{8} 631
51 ZŠ TGM Třebíč{8} 609
52 Základní škola v Jemnici A{8} 607
53 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč{8} 597
54 ZŠ a MŠ Domamil{8} 589
55 ZŠ Okříšky{8} 574
56 Základní škola v Jemnici A{8} 571
57 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579{8} 566
58 ZŠ TGM Třebíč{8} 565
59 ZŠ Třebíč Týnská{8} 556
60 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč{8} 549
61 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933{8} 548
62 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč{8} 547
63 ZŠ Třebíč Týnská{8} 535
64 ZŠ T.G.Masaryka Moravské Budějovice{8} 516
65 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad Rokytnou{8} 515
66 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933{8} 511
67 ZŠ a MŠ Myslibořice{8} 498
68 ZŠ T.G.Masaryka Moravské Budějovice{8} 497
68 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933{8} 497
70 ZŠ T.G.Masaryka Moravské Budějovice{8} 496
70 Základní škola v Jemnici A{8} 496
72 Katolické gymnázium Třebíč{8} 494
73 Základní škola v Jemnici{8} 492
74 Základní škola v Jemnici B{8} 488
75 ZŠ T.G.Masaryka Moravské Budějovice{8} 487
76 Základní škola v Jemnici A{8} 486
77 ZŠ Benešova Třebíč{8} 483
78 Katolické gymnázium Třebíč{8} 478
79 ZŠ a MŠ Myslibořice{8} 464
80 ZŠ Okříšky{8} 460
81 Základní škola v Jemnici B{8} 455
81 Základní škola v Jemnici B{8} 455
83 ZŠ Benešova Třebíč{8} 446
84 ZŠ Okříšky{8} 445
85 ZŠ Třebíč Týnská{8} 441
86 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad Rokytnou{8} 439
87 ZŠ a MŠ Myslibořice{8} 438
88 Základní škola v Jemnici B{8} 431
89 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč{8} 419
89 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579{8} 419
91 ZŠ Třebíč Týnská{8} 417
92 ZŠ Benešova Třebíč{8} 414
93 ZŠ T.G.Masaryka Moravské Budějovice{8} 412
94 Katolické gymnázium Třebíč{8} 410
95 ZŠ Okříšky{8} 408
96 ZŠ TGM Třebíč{8} 405
97 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579{8} 401
98 ZŠ a MŠ Domamil{8} 398
99 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad Rokytnou{8} 374
99 ZŠ Okříšky{8} 374
101 MŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč{8} 365
102 Základní škola v Jemnici B{8} 358
103 ZŠ a MŠ Domamil{8} 355
104 ZŠ TGM Třebíč{8} 348
105 Gymnázium Třebíč{8} 346
106 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad Rokytnou{8} 339
107 Základní škola v Jemnici{8} 317
108 Základní škola v Jemnici A{8} 299
109 ZŠ a MŠ Domamil{8} 290
110 Základní škola v Jemnici B{8} 282
111 ZŠ Benešova Třebíč{8} 232
112 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933{8} 229
113 MŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč{8} 225
114 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579{8} 224
115 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč{8} 188
116 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč{8} 0
116 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933{8} 0
116 Katolické gymnázium Třebíč{8} 0
116 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad Rokytnou{8} 0
116 ZŠ Ludvíka Svobody Rudíkov, okres Třebíč{8} 0
116 ZŠ TGM Třebíč{8} 0
116 ZŠ a MŠ Myslibořice{8} 0
116 Katolické gymnázium Třebíč{8} 0
116 ZŠ Benešova Třebíč{8} 0
116 ZŠ TGM Třebíč{8} 0
116 ZŠ Ludvíka Svobody Rudíkov, okres Třebíč{8} 0
116 ZŠ Okříšky{8} 0
116 Gymnázium Třebíč{8} 0
116 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad Rokytnou{8} 0
116 ZŠ Třebíč Týnská{8} 0
116 ZŠ T.G.Masaryka Moravské Budějovice{8} 0
116 Základní škola v Jemnici B{8} 0
116 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad Rokytnou{8} 0
116 ZŠ TGM Třebíč{8} 0
116 ZŠ Ludvíka Svobody Rudíkov, okres Třebíč{8} 0
116 MŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč{8} 0
116 ZŠ T.G.Masaryka Moravské Budějovice{8} 0
116 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933{8} 0
116 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933{8} 0
116 Katolické gymnázium Třebíč{8} 0
116 Gymnázium Třebíč{8} 0
116 Základní škola v Jemnici{8} 0
116 ZŠ Benešova Třebíč{8} 0
116 ZŠ Ludvíka Svobody Rudíkov, okres Třebíč{8} 0
116 ZŠ Ludvíka Svobody Rudíkov, okres Třebíč{8} 0
116 ZŠ Benešova Třebíč{8} 0
116 Katolické gymnázium Třebíč{8} 0
116 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579{8} 0
116 ZŠ a MŠ Myslibořice{8} 0
Celkem 149 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933{8} 1581
2 ZŠ Okříšky{8} 1526
3 ZŠ Třebíč Týnská{8} 1461
4 Katolické gymnázium Třebíč{8} 1454
5 ZŠ T.G. Masaryka Moravské Budějovice{8} 1342
6 ZŠ TGM Třebíč{8} 1178
7 ZŠ Okříšky{8} 1150
8 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579{8} 1132
9 MŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč{8} 1119
10 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933{8} 1088
11 ZŠ Okříšky{8} 1068
12 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad Rokytnou{8} 1037
13 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579{8} 1026
14 Zš Jemnice{8} 1008
15 Zš Jemnice{8} 1002
16 Katolické gymnázium Třebíč{8} 998
17 ZŠ Benešova Třebíč{8} 995
18 ZŠ TGM Třebíč{8} 985
19 Zš Jemnice{8} 960
20 ZŠ Benešova Třebíč{8} 959
21 ZŠ Benešova Třebíč{8} 951
22 ZŠ a MŠ Domamil{8} 940
23 ZŠ T.G. Masaryka Moravské Budějovice{8} 884
24 ZŠ T.G. Masaryka Moravské Budějovice{8} 872
24 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579{8} 872
26 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč{8} 871
27 ZŠ Třebíč Týnská{8} 853
28 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč{8} 832
29 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933{8} 824
30 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579{8} 808
31 ZŠ Okříšky{8} 807
32 MŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč{8} 789
33 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad Rokytnou{8} 738
34 ZŠ Okříšky{8} 715
35 ZŠ Třebíč Týnská{8} 710
36 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad Rokytnou{8} 698
37 ZŠ a MŠ Domamil{8} 694
38 ZŠ a MŠ Domamil{8} 688
39 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad Rokytnou{8} 649
40 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč{8} 633
41 ZŠ TGM Třebíč{8} 609
42 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933{8} 594
43 ZŠ a MŠ Domamil{8} 593
44 ZŠ Benešova Třebíč{8} 566
45 ZŠ TGM Třebíč{8} 565
46 ZŠ T.G. Masaryka Moravské Budějovice{8} 518
47 ZŠ T.G. Masaryka Moravské Budějovice{8} 512
48 MŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč{8} 511
49 ZŠ a MŠ Domamil{8} 508
50 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579{8} 487
51 Katolické gymnázium Třebíč{8} 471
52 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč{8} 456
53 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933{8} 451
54 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč{8} 432
55 Zš Jemnice{8} 429
55 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč{8} 429
57 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad Rokytnou{8} 428
58 Zš Jemnice{8} 423
59 ZŠ Benešova Třebíč{8} 419
60 ZŠ Okříšky{8} 397
61 Zš Jemnice{8} 388
62 ZŠ T.G. Masaryka Moravské Budějovice{8} 387
63 MŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč{8} 385
64 ZŠ TGM Třebíč{8} 379
64 ZŠ T.G. Masaryka Moravské Budějovice{8} 379
66 Zš Jemnice{8} 367
67 ZŠ Třebíč Týnská{8} 362
68 Zš Jemnice{8} 358
69 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579{8} 350
70 ZŠ Benešova Třebíč{8} 333
71 ZŠ Třebíč Týnská{8} 329
71 ZŠ Okříšky{8} 329
73 ZŠ TGM Třebíč{8} 318
74 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč{8} 312
74 ZŠ Třebíč Týnská{8} 312
74 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad Rokytnou{8} 312
77 ZŠ Benešova Třebíč{8} 256
78 ZŠ TGM Třebíč{8} 239
78 MŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč{8} 239
78 Katolické gymnázium Třebíč{8} 239
81 ZŠ Třebíč Týnská{8} 235
82 Katolické gymnázium Třebíč{8} 223
83 MŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč{8} 214
84 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933{8} 206
84 ZŠ TGM Třebíč{8} 206
86 Katolické gymnázium Třebíč{8} 198
87 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad Rokytnou{8} 192
88 MŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč{8} 151
89 ZŠ Benešova Třebíč{8} 128
90 Katolické gymnázium Třebíč{8} 126
91 MŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč{8} 56
92 Zš Jemnice{8} 0
92 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933{8} 0
92 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933{8} 0
92 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč{8} 0
92 ZŠ Okříšky{8} 0
92 Katolické gymnázium Třebíč{8} 0
92 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933{8} 0
92 ZŠ a MŠ Domamil{8} 0
92 ZŠ T.G. Masaryka Moravské Budějovice{8} 0
92 ZŠ Třebíč Týnská{8} 0
92 ZŠ T.G. Masaryka Moravské Budějovice{8} 0
92 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933{8} 0
92 Katolické gymnázium Třebíč{8} 0
92 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč{8} 0
92 ZŠ Třebíč Týnská{8} 0
92 ZŠ T.G. Masaryka Moravské Budějovice{8} 0
92 Zš Jemnice{8} 0
92 ZŠ TGM Třebíč{8} 0
92 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad Rokytnou{8} 0
92 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad Rokytnou{8} 0
92 ZŠ TGM Třebíč{8} 0
92 ZŠ Okříšky{8} 0
92 ZŠ Benešova Třebíč{8} 0
92 ZŠ TGM Třebíč{8} 0
92 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad Rokytnou{8} 0
Celkem 116 závodníků