Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Třebíč, Kategorie IV
Třebíč (16. 5. 2018)vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (st, 16.5.2018 - 07:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dominik ValíkDominik Valík
ZŠ Ludvíka Svobody Rudíkov,... |
03 | DNS | 0.0 | 0.00 | |||||||||||||||
Patrik VečeřaPatrik Večeřa
ZŠ Ludvíka Svobody Rudíkov,... |
04 | DNS | 0.0 | 0.00 | |||||||||||||||
1 |
Jakub MartínekJakub Martínek
Základní škola v Jemnici A |
04 | 12.01 | 0.0 | 607.00 | ||||||||||||||
2 |
Jan PánekJan Pánek
ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč |
02 | 11.84 | 0.0 | 597.00 | ||||||||||||||
3 |
Alexandr FilipiAlexandr Filipi
ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... |
04 | 11.41 | 0.0 | 571.00 | ||||||||||||||
4 |
Jakub NovákJakub Novák
Základní škola v Jemnici A |
03 | 11.40 | 0.0 | 570.00 | ||||||||||||||
5 |
Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný
Gymnázium Třebíč |
04 | 11.33 | 0.0 | 566.00 | ||||||||||||||
6 |
Jiří KantorJiří Kantor
ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč |
02 | 11.06 | 0.0 | 549.00 | ||||||||||||||
7 |
Lukáš HortLukáš Hort
ZŠ TGM Třebíč |
02 | 11.02 | 0.0 | 547.00 | ||||||||||||||
8 |
Radek KorbaRadek Korba
ZŠ Okříšky |
03 | 10.93 | 0.0 | 542.00 | ||||||||||||||
9 |
Vojtěch ToufarVojtěch Toufar
ZŠ Třebíč Týnská |
03 | 10.82 | 0.0 | 535.00 | ||||||||||||||
10 |
Marek VechetaMarek Vecheta
ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... |
03 | 10.49 | 0.0 | 515.00 | ||||||||||||||
11 |
Martin BurianMartin Burian
ZŠ a MŠ Myslibořice |
03 | 10.20 | 0.0 | 498.00 | ||||||||||||||
12 |
Šimon BryjaŠimon Bryja
Gymnázium Třebíč |
03 | 10.08 | 0.0 | 490.00 | ||||||||||||||
13 |
Lukáš NovákLukáš Novák
ZŠ a MŠ Myslibořice |
02 | 10.06 | 0.0 | 489.00 | ||||||||||||||
14 |
Lukáš NekulaLukáš Nekula
Základní škola v Jemnici B |
04 | 10.04 | 0.0 | 488.00 | ||||||||||||||
15 |
Denis ČierníkDenis Čierník
ZŠ Benešova Třebíč |
02 | 09.96 | 0.0 | 483.00 | ||||||||||||||
16 |
Alexandr BílýAlexandr Bílý
Katolické gymnázium Třebíč |
02 | 09.88 | 0.0 | 478.00 | ||||||||||||||
17 |
Samuel EliášSamuel Eliáš
ZŠ Benešova Třebíč |
04 | 09.59 | 0.0 | 461.00 | ||||||||||||||
18 |
David KoukalDavid Koukal
ZŠ Okříšky |
02 | 09.57 | 0.0 | 460.00 | ||||||||||||||
19 |
Petr HrůzaPetr Hrůza
ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... |
04 | 09.55 | 0.0 | 459.00 | ||||||||||||||
20 |
Dominik DavidDominik David
Základní škola v Jemnici B |
03 | 09.49 | 0.0 | 455.00 | ||||||||||||||
21 |
Denis DobrovolnýDenis Dobrovolný
ZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... |
03 | 09.44 | 0.0 | 452.00 | ||||||||||||||
22 |
Marek KratochvílMarek Kratochvíl
ZŠ Okříšky |
03 | 09.38 | 0.0 | 448.00 | ||||||||||||||
23 |
Jiří LázničkaJiří Láznička
ZŠ Moravské Budějovice Havl... |
03 | 09.30 | 0.0 | 444.00 | ||||||||||||||
24 |
Tomáš NovákTomáš Novák
Základní škola v Jemnici A |
03 | 09.30 | 0.0 | 444.00 | ||||||||||||||
25 |
Milan RybnikářMilan Rybnikář
ZŠ Moravské Budějovice Havl... |
03 | 09.28 | 0.0 | 443.00 | ||||||||||||||
26 |
Jakub TomekJakub Tomek
ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... |
03 | 09.10 | 0.0 | 432.00 | ||||||||||||||
27 |
Ondřej VeselýOndřej Veselý
Gymnázium Třebíč |
03 | 08.96 | 0.0 | 423.00 | ||||||||||||||
28 |
Šimon RyglŠimon Rygl
ZŠ Třebíč Týnská |
02 | 08.93 | 0.0 | 422.00 | ||||||||||||||
29 |
Pavel KovaříkPavel Kovařík
Základní škola v Jemnici B |
02 | 08.93 | 0.0 | 422.00 | ||||||||||||||
30 |
Tomáš MunzarTomáš Munzar
MŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč |
03 | 08.88 | 0.0 | 419.00 | ||||||||||||||
31 |
Vojtěch PravdaVojtěch Pravda
ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... |
04 | 08.88 | 0.0 | 419.00 | ||||||||||||||
32 |
Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
ZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... |
03 | 08.77 | 0.0 | 412.00 | ||||||||||||||
33 |
Ondřej SmolkaOndřej Smolka
ZŠ a MŠ Myslibořice |
02 | 08.73 | 0.0 | 410.00 | ||||||||||||||
34 |
David SuchánekDavid Suchánek
ZŠ TGM Třebíč |
03 | 08.65 | 0.0 | 405.00 | ||||||||||||||
35 |
Michal VetiškaMichal Vetiška
MŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč |
04 | 08.61 | 0.0 | 403.00 | ||||||||||||||
36 |
Vojtěch PelantVojtěch Pelant
ZŠ Moravské Budějovice Havl... |
03 | 08.54 | 0.0 | 398.00 | ||||||||||||||
37 |
Tomáš VirglTomáš Virgl
ZŠ a MŠ Domamil |
02 | 08.53 | 0.0 | 398.00 | ||||||||||||||
38 |
Dominik UrbanDominik Urban
MŠ a ZŠ Na Kopcích Třebíč |
02 | 08.53 | 0.0 | 398.00 | ||||||||||||||
39 |
Filip KotačkaFilip Kotačka
ZŠ Třebíč Týnská |
03 | 08.51 | 0.0 | 397.00 | ||||||||||||||
40 |
Michal ŠmahelMichal Šmahel
ZŠ a MŠ Domamil |
02 | 08.32 | 0.0 | 385.00 | ||||||||||||||
41 |
Zdenek PrachařZdenek Prachař
ZŠ Benešova Třebíč |
03 | 08.26 | 0.0 | 382.00 | ||||||||||||||
42 |
Jan PatočkaJan Patočka
ZŠ TGM Třebíč |
02 | 07.97 | 0.0 | 365.00 | ||||||||||||||
43 |
Kvído KratochvílKvído Kratochvíl
Katolické gymnázium Třebíč |
03 | 07.94 | 0.0 | 363.00 | ||||||||||||||
44 |
Daniel KohoutekDaniel Kohoutek
Katolické gymnázium Třebíč |
03 | 07.74 | 0.0 | 351.00 | ||||||||||||||
45 |
Jiří HutárekJiří Hutárek
ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... |
03 | 07.25 | 0.0 | 322.00 | ||||||||||||||
46 |
Tomáš BrychtaTomáš Brychta
ZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... |
03 | 07.18 | 0.0 | 318.00 | ||||||||||||||
Celkem 48 závodníků |