výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Labem, Kategorie III a IV

Ústí nad Labem (10. 5. 2018)

60 m - Žáci

Žáci 01 (čt, 10.5.2018 - 07:30) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 41 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 1 07.74 637.00
2 86 Adam FrimlAdam Friml 02 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 4 07.86 601.00
3 151 Karel MésárošKarel Mésároš 03 ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem 2 08.41 447.00
4 144 Jan SchánělecJan Schánělec 02 ZŠ Anežky ČeskéZŠ Anežky České 5 08.63 391.00
5 157 Vojtěch BurlákVojtěch Burlák 03 ZŠ Vinařská BZŠ Vinařská B 3 08.76 359.00
6 62 Matěj ŠtastnýMatěj Štastný 04 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 6 08.88 331.00
7 174 Sebastian TučekSebastian Tuček 04 ZŠ Vinařská BZŠ Vinařská B 7 09.00 304.00
Celkem 7 závodníků
Žáci 02 (čt, 10.5.2018 - 07:30) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 22 Armin NtemoArmin Ntemo 02 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 2 07.20 813.00
2 57 Kevin MilerKevin Miler 03 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 4 07.77 628.00
3 97 Lukáš StehlíkLukáš Stehlík 02 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 6 07.86 601.00
4 39 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 1 07.97 568.00
5 6 Jaroslav OuředníkJaroslav Ouředník 03 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 5 08.24 492.00
6 70 Jakub HospodkaJakub Hospodka 03 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 3 09.13 276.00
Celkem 6 závodníků
Žáci 03 (čt, 10.5.2018 - 07:30) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 185 Tomáš MajerTomáš Majer 04 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 2 08.03 551.00
2 15 Ladislav FerkoLadislav Ferko 02 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 3 08.06 542.00
152 Šimon StudihradŠimon Studihrad 02 ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem 6 08.33 468.00
3 142 Azat MyngturAzat Myngtur 02 ZŠ Anežky ČeskéZŠ Anežky České 1 08.33 468.00
4 167 Filip MatoušekFilip Matoušek 03 ZŠ Vinařská AZŠ Vinařská A 5 08.46 434.00
5 8 Jakub TřešnákJakub Třešnák 03 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 4 09.41 220.00
Celkem 6 závodníků
Žáci 04 (čt, 10.5.2018 - 07:30) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 72 Tomáš HubkaTomáš Hubka 03 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 3 08.12 525.00
2 46 Štěpán UrbánekŠtěpán Urbánek 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 5 08.26 487.00
3 90 Tomáš KonopásekTomáš Konopásek 02 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 2 08.37 457.00
4 50 Lukáš ChottLukáš Chott 02 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 4 08.51 421.00
5 135 Jakub VernerJakub Verner 02 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 1 08.52 418.00
6 10 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček 02 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 6 09.15 272.00
Celkem 6 závodníků
Žáci 05 (čt, 10.5.2018 - 07:30) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 184 Jiří KyralJiří Kyral 02 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 2 08.16 514.00
2 171 Filip RůžekFilip Růžek 04 ZŠ Vinařská AZŠ Vinařská A 6 08.22 498.00
3 162 Jan HradeckýJan Hradecký 04 ZŠ Vinařská AZŠ Vinařská A 4 08.26 487.00
4 138 Tomáš LercheTomáš Lerche 03 ZŠ Anežky ČeskéZŠ Anežky České 5 08.44 439.00
5 111 Martin MorvayMartin Morvay 03 eliskaeliska 1 09.06 291.00
6 124 Denis EisnerDenis Eisner 04 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 3 09.69 169.00
Celkem 6 závodníků
Žáci 06 (čt, 10.5.2018 - 07:30) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 192 Jakub VacataJakub Vacata 03 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 6 08.18 509.00
2 23 Radek OtecRadek Otec 03 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 2 08.22 498.00
3 79 Jakub PánekJakub Pánek 03 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 5 08.69 376.00
4 115 Matouš TerčMatouš Terč 02 eliskaeliska 1 08.80 350.00
5 123 Jan DoboszJan Dobosz 04 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 3 08.81 347.00
6 168 Andrej NěmecAndrej Němec 03 ZŠ Vinařská BZŠ Vinařská B 4 08.93 320.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (čt, 10.5.2018 - 07:00) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 63 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 5 08.45 436.00
2 121 Jan ČesnohlídekJan Česnohlídek 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 7 08.72 369.00
3 30 Jonáš BzuraJonáš Bzura 05 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 3 09.07 289.00
4 84 Patrik CarskaPatrik Carska 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 4 09.41 220.00
5 44 Jakub TomšíkJakub Tomšík 05 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 1 09.53 197.00
6 164 Matias KokhaninMatias Kokhanin 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 2 09.62 181.00
7 193 Radek VyhlídalRadek Vyhlídal 05 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 6 09.74 161.00
Celkem 7 závodníků
Ml. žáci 02 (čt, 10.5.2018 - 07:00) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 91 Alois MartínekAlois Martínek 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1 08.51 421.00
2 52 Daniel KaniveDaniel Kanive 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 2 08.82 345.00
3 160 Jan FilipJan Filip 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 3 09.06 291.00
4 110 Vlasta MatušVlasta Matuš 05 eliskaeliska 6 09.32 237.00
5 82 Kimi ZitaKimi Zita 06 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 7 09.38 226.00
6 19 Marek KulovanýMarek Kulovaný 05 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 5 09.70 168.00
7 125 Šimon HrachŠimon Hrach 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 4 09.78 154.00
Celkem 7 závodníků
Ml. žáci 03 (čt, 10.5.2018 - 07:00) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 87 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 4 08.70 374.00
2 118 Vojta VondráčekVojta Vondráček 05 eliskaeliska 7 08.95 315.00
3 166 Vít KunzVít Kunz 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 5 09.21 259.00
4 177 Martin ČernýMartin Černý 06 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 1 09.38 226.00
5 37 Petr KubínPetr Kubín 06 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 2 09.58 188.00
6 26 Alex VávraAlex Vávra 05 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 6 09.90 135.00
7 122 Miroslav DobnerMiroslav Dobner 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 3 10.16 98.00
Celkem 7 závodníků
Ml. žáci 04 (čt, 10.5.2018 - 07:00) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 75 Matyas KöszegiMatyas Köszegi 05 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 2 08.57 406.00
2 77 Miroslav MračekMiroslav Mraček 05 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 5 09.11 280.00
3 178 Jan DavidJan David 06 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 3 09.30 241.00
4 117 Matěj VeselýMatěj Veselý 06 eliskaeliska 7 09.31 239.00
5 53 Jiří KastlJiří Kastl 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 4 09.40 222.00
6 27 Jakub VepřovskýJakub Vepřovský 05 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 6 09.89 137.00
134 Adam ŠtěpánAdam Štěpán 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 1 DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně

Žákyně 01 (čt, 10.5.2018 - 07:45) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 270 Tereza StrychováTereza Strychová 03 ZŠ MírováZŠ Mírová 3 08.45 715.00
2 296 Eliška MartínkováEliška Martínková 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1 08.65 659.00
3 319 Anna BázlerováAnna Bázlerová 03 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 4 08.87 600.00
4 295 Kristýna LánováKristýna Lánová 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 5 09.10 541.00
5 228 Eliška MenčlováEliška Menčlová 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 6 09.26 501.00
6 309 Barbora LáníčkováBarbora Láníčková 04 eliskaeliska 2 09.57 428.00
Celkem 6 závodníků
Žákyně 02 (čt, 10.5.2018 - 07:45) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 267 Magdalena ŘehákováMagdalena Řeháková 03 ZŠ MírováZŠ Mírová 4 08.46 712.00
2 266 Anna ŘehákováAnna Řeháková 03 ZŠ MírováZŠ Mírová 3 09.08 546.00
3 219 Jessica TolarováJessica Tolarová 03 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 1 09.25 504.00
4 226 Daniela JenčováDaniela Jenčová 02 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 2 09.78 382.00
5 240 Kateřina KubálkováKateřina Kubálková 03 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 5 09.83 371.00
6 202 Kateřina TomkováKateřina Tomková 02 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 6 09.92 353.00
Celkem 6 závodníků
Žákyně 03 (čt, 10.5.2018 - 07:45) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 199 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 1 08.59 676.00
2 297 Eliška MusílkováEliška Musílková 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 5 08.83 610.00
3 204 Sofie BehenskáSofie Behenská 04 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 6 09.21 513.00
4 279 Nikola HoráčkováNikola Horáčková 03 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 3 09.76 386.00
5 237 Lucie KadlecováLucie Kadlecová 02 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 4 09.77 384.00
6 227 Valerie KočárníkováValerie Kočárníková 03 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 2 10.02 332.00
Celkem 6 závodníků
Žákyně 04 (čt, 10.5.2018 - 07:45) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 341 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 ZŠ Anežky ČeskéZŠ Anežky České 3 08.57 681.00
2 316 Petra VondráčkováPetra Vondráčková 03 eliskaeliska 6 08.63 665.00
3 197 Lucie MoravcováLucie Moravcová 03 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 1 09.07 548.00
4 327 Vendlula MarcínováVendlula Marcínová 03 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 2 09.18 521.00
5 285 Kateřina MikešováKateřina Mikešová 02 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 5 09.53 438.00
6 242 Kateřina MájováKateřina Májová 04 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 4 09.75 389.00
Celkem 6 závodníků
Žákyně 05 (čt, 10.5.2018 - 07:45) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 331 Simona PlosováSimona Plosová 04 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 5 08.77 626.00
2 308 Tereza KoptováTereza Koptová 03 eliskaeliska 4 09.01 564.00
3 282 Marie KleckerováMarie Kleckerová 04 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 3 09.26 501.00
216 Barbora PelcováBarbora Pelcová 03 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 2 DNS
346 Nikola SucháNikola Suchá 03 ZŠ Anežky ČeskéZŠ Anežky České 1 DNS
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (čt, 10.5.2018 - 07:15) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 203 Liliana BadiováLiliana Badiová 05 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 3 09.05 553.00
2 328 Adéla MužíkováAdéla Mužíková 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 1 09.38 472.00
3 232 Lucie DavidováLucie Davidová 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 4 09.70 400.00
4 283 Tereza KučerováTereza Kučerová 05 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 2 09.77 384.00
5 350 Jana KupcováJana Kupcová 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 5 09.93 350.00
6 312 Viktorie RaďováViktorie Raďová 06 eliskaeliska 6 10.30 278.00
Celkem 6 závodníků
Ml. žákyně 02 (čt, 10.5.2018 - 07:15) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 329 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 1 08.73 637.00
2 277 Viktorie BílkovskáViktorie Bílkovská 06 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 4 09.10 541.00
3 241 Eliška LinhartováEliška Linhartová 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 5 09.48 449.00
4 261 Klára MakulováKlára Makulová 05 ZŠ MírováZŠ Mírová 3 09.70 400.00
205 Eliška DerflováEliška Derflová 05 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 2 09.91 355.00
5 315 Kateřina VeseláKateřina Veselá 05 eliskaeliska 7 09.91 355.00
334 Valentýna VejlupkováValentýna Vejlupková 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Ml. žákyně 03 (čt, 10.5.2018 - 07:15) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 276 Natálie BílkovskáNatálie Bílkovská 06 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 5 09.30 492.00
2 211 Nikola LaudováNikola Laudová 05 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 7 09.46 454.00
3 348 Nicol BalínováNicol Balínová 06 ZŠ Vinařská AZŠ Vinařská A 2 09.56 431.00
239 Vilma KřížováVilma Křížová 06 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 6 09.58 426.00
4 264 Natálie PolákováNatálie Poláková 05 ZŠ MírováZŠ Mírová 3 09.58 426.00
5 259 Barbora KawulokováBarbora Kawuloková 05 ZŠ MírováZŠ Mírová 4 09.68 404.00
6 304 Karolína HerinkováKarolína Herinková 06 eliskaeliska 1 09.98 340.00
Celkem 7 závodníků

600 m - Ml. žákyně

(čt, 10.5.2018 - 08:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 332 Johana SchořováJohana Schořová 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 15 1:59.21 520.00
2 207 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 4 1:59.64 514.00
3 348 Nicol BalínováNicol Balínová 06 ZŠ Vinařská AZŠ Vinařská A 1 2:02.93 466.00
4 241 Eliška LinhartováEliška Linhartová 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 11 2:05.30 433.00
5 307 Lenka KonopováLenka Konopová 06 eliskaeliska 7 2:07.28 407.00
6 284 Nina LeováNina Leová 05 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 10 2:07.35 406.00
7 334 Valentýna VejlupkováValentýna Vejlupková 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 19 2:10.53 365.00
8 353 Evelína ŠediváEvelína Šedivá 06 ZŠ Vinařská AZŠ Vinařská A 16 2:12.42 341.00
9 251 Kristýna TůmováKristýna Tůmová 06 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 18 2:13.16 332.00
10 304 Karolína HerinkováKarolína Herinková 06 eliskaeliska 5 2:14.01 322.00
11 324 Nikola JílkováNikola Jílková 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 6 2:14.75 313.00
12 291 Klára TouškováKlára Toušková 05 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 17 2:16.14 297.00
13 206 Tereza DokonalováTereza Dokonalová 05 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 3 2:17.03 287.00
14 255 Darina BudínskáDarina Budínská 06 ZŠ MírováZŠ Mírová 2 2:18.44 271.00
15 260 Lucie KrejčováLucie Krejčová 05 ZŠ MírováZŠ Mírová 9 2:20.20 252.00
16 212 Adéla LöblováAdéla Löblová 05 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 12 2:20.76 247.00
17 238 Daniela KrálováDaniela Králová 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 8 2:20.83 246.00
18 310 Veronika PondělíkováVeronika Pondělíková 05 eliskaeliska 14 2:24.03 213.00
274 Veronika VojtěchovskáVeronika Vojtěchovská 06 ZŠ MírováZŠ Mírová 20 DNS
289 Tereza PokornáTereza Pokorná 05 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 13 DNS
Celkem 20 závodníků

800 m - Žákyně

Žákyně 01 (čt, 10.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 262 Adéla NeumanováAdéla Neumanová 04 ZŠ MírováZŠ Mírová 10 2:36.18 617.00
2 280 Vendula HrnčířováVendula Hrnčířová 04 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 5 2:38.39 591.00
3 346 Nikola SucháNikola Suchá 03 ZŠ Anežky ČeskéZŠ Anežky České 15 2:43.69 531.00
4 305 Adéla KonířováAdéla Konířová 04 eliskaeliska 7 2:49.90 465.00
5 222 Tereza FaltováTereza Faltová 03 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 2 2:53.90 424.00
6 295 Kristýna LánováKristýna Lánová 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 8 2:56.91 394.00
7 235 Matylda HorníkováMatylda Horníková 03 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 4 3:01.12 355.00
8 330 Tereza PazourováTereza Pazourová 04 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 12 3:05.64 315.00
9 194 Michaela ČervinkováMichaela Červinková 03 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 1 3:13.11 253.00
10 248 Barbora StudenáBarbora Studená 03 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 14 3:14.77 240.00
11 224 Tereza FišerováTereza Fišerová 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 3 3:18.73 211.00
12 344 Barbora RulíkováBarbora Rulíková 05 ZŠ Anežky ČeskéZŠ Anežky České 13 3:19.26 207.00
13 286 Nikola NovákováNikola Nováková 02 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 11 3:29.35 141.00
14 213 Lucie MrázkováLucie Mrázková 03 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 9 3:35.17 108.00
15 195 Kristýna KalendováKristýna Kalendová 02 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 6 3:43.38 69.00
Celkem 15 závodníků
Žákyně 02 (čt, 10.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 204 Sofie BehenskáSofie Behenská 04 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 1 2:41.64 554.00
2 275 Vanesa VrškováVanesa Vršková 04 ZŠ MírováZŠ Mírová 12 2:56.54 398.00
3 321 Adéla GroulíkováAdéla Groulíková 04 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 2 3:01.45 352.00
4 234 Magdalena HorníkováMagdalena Horníková 03 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 3 3:01.63 350.00
5 300 Adéla ŠvábkováAdéla Švábková 02 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 9 3:01.74 349.00
6 293 Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 4 3:01.83 348.00
7 215 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová 04 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 7 3:03.66 332.00
8 231 Tereza ZavadilováTereza Zavadilová 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 14 3:04.51 324.00
9 306 Tereza KonířováTereza Konířová 04 eliskaeliska 5 3:09.53 282.00
10 202 Kateřina TomkováKateřina Tomková 02 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 11 3:11.15 269.00
11 290 Karolína TancošováKarolína Tancošová 04 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 10 3:19.05 208.00
12 265 Veronika PrejzováVeronika Prejzová 02 ZŠ MírováZŠ Mírová 8 3:27.88 150.00
13 338 Tereza WeichartováTereza Weichartová 02 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 13 3:36.98 99.00
14 343 Barbora NěmcováBarbora Němcová 04 ZŠ Anežky ČeskéZŠ Anežky České 6 3:44.40 65.00
Celkem 14 závodníků

1000 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (čt, 10.5.2018 - 09:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 30 Jonáš BzuraJonáš Bzura 05 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 2 3:26.57 428.00
2 44 Jakub TomšíkJakub Tomšík 05 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 11 3:30.34 398.00
3 18 Vít KolářVít Kolář 05 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 6 3:32.34 383.00
4 Jan BorkovecJan Borkovec 06 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 1 3:46.41 282.00
5 100 Martin TrnkaMartin Trnka 06 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 12 3:53.00 240.00
6 24 Jindřich RosičkaJindřich Rosička 05 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 9 3:54.52 231.00
7 136 Michal VlasákMichal Vlasák 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 13 3:56.16 221.00
8 85 Stanislav DuchoňStanislav Duchoň 06 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 3 4:00.09 199.00
9 166 Vít KunzVít Kunz 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 8 4:01.44 191.00
10 54 Jakub KautskýJakub Kautský 06 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 5 4:07.23 160.00
11 108 Pavel KrejsaPavel Krejsa 05 eliskaeliska 7 4:09.24 150.00
12 80 Martin RusňákMartin Rusňák 06 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 10 4:14.38 126.00
13 51 Ondřej JarýOndřej Jarý 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 4 4:34.39 50.00
Celkem 13 závodníků
Ml. žáci 02 (čt, 10.5.2018 - 09:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 112 David PavlasDavid Pavlas 06 eliskaeliska 10 3:24.32 446.00
2 37 Petr KubínPetr Kubín 06 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 7 3:25.99 432.00
3 137 Martin VolfMartin Volf 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 13 3:26.27 430.00
4 186 Tomáš NetíkTomáš Netík 06 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 8 3:27.29 422.00
5 104 Jakub EbertJakub Ebert 05 eliskaeliska 4 3:32.61 380.00
6 178 Jan DavidJan David 06 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 2 3:39.76 328.00
7 98 Michal StojkaMichal Stojka 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 11 3:42.43 309.00
8 153 Radek AngrRadek Angr 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 1 3:55.71 224.00
9 26 Alex VávraAlex Vávra 05 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 12 3:58.54 207.00
10 74 Vítězslav KlimešVítězslav Klimeš 06 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 6 4:11.28 140.00
11 58 Adam PalánAdam Palán 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 9 4:22.42 91.00
12 73 Jan KimlJan Kiml 06 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 5 4:38.57 38.00
122 Miroslav DobnerMiroslav Dobner 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 3 DNF
Celkem 13 závodníků

1500 m - Žáci

Žáci 01 (čt, 10.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 147 Petr KadrabaPetr Kadraba 02 ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem 8 4:55.44 586.00
2 161 Ondřej FilipOndřej Filip 03 ZŠ Vinařská AZŠ Vinařská A 6 5:02.61 545.00
3 135 Jakub VernerJakub Verner 02 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 15 5:10.62 500.00
4 192 Jakub VacataJakub Vacata 03 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 14 5:15.22 475.00
5 35 Lukáš KesslerLukáš Kessler 03 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 9 5:17.02 466.00
6 66 Ondřej AjmOndřej Ajm 03 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 1 5:23.90 430.00
7 3 Petr JirákPetr Jirák 03 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 7 5:26.34 418.00
8 11 Lukáš BelicaLukáš Belica 02 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 3 5:31.77 391.00
9 149 Matyáš KynštMatyáš Kynšt 03 ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem 10 5:34.00 380.00
10 187 Richard PopelkaRichard Popelka 03 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 13 5:34.75 376.00
11 120 Adam BudišAdam Budiš 02 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 4 5:37.73 362.00
12 111 Martin MorvayMartin Morvay 03 eliskaeliska 12 5:42.80 339.00
13 64 Mikoláš VlachMikoláš Vlach 04 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 16 6:09.53 227.00
14 141 Vojtěch MatějkaVojtěch Matějka 02 ZŠ Anežky ČeskéZŠ Anežky České 11 6:34.99 139.00
154 Josef BalvínJosef Balvín 04 ZŠ Vinařská AZŠ Vinařská A 2 DNF
124 Denis EisnerDenis Eisner 04 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 5 DNF
Celkem 16 závodníků
Žáci 02 (čt, 10.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 158 Cale CostaCale Costa 02 ZŠ Vinařská AZŠ Vinařská A 2 4:37.24 698.00
2 39 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 14 4:42.23 666.00
3 15 Ladislav FerkoLadislav Ferko 02 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 3 4:56.92 578.00
4 86 Adam FrimlAdam Friml 02 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 4 5:00.40 557.00
5 43 Zdeněk ŠtengelZdeněk Štengel 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 19 5:01.19 553.00
6 140 Jakub LukášJakub Lukáš 03 ZŠ Anežky ČeskéZŠ Anežky České 11 5:06.32 524.00
7 156 Patrik BauerPatrik Bauer 04 ZŠ Vinařská BZŠ Vinařská B 1 5:06.86 521.00
8 185 Tomáš MajerTomáš Majer 04 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 12 5:10.99 498.00
9 81 Petr StránskýPetr Stránský 03 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 16 5:15.23 475.00
10 90 Tomáš KonopásekTomáš Konopásek 02 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 9 5:21.00 445.00
11 173 Jiří ŠpačekJiří Špaček 04 ZŠ Vinařská BZŠ Vinařská B 18 5:30.50 397.00
12 55 Matěj KřížMatěj Kříž 03 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 10 5:41.59 344.00
13 23 Radek OtecRadek Otec 03 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 13 5:44.98 329.00
14 Jakub HemplJakub Hempl 02 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 5 5:47.24 318.00
15 2 Šimon HenzlŠimon Henzl 03 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 6 5:48.28 314.00
16 61 David RussoDavid Russo 02 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 15 5:49.11 310.00
17 70 Jakub HospodkaJakub Hospodka 03 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 7 6:10.76 222.00
18 7 Vladimir ŠkrabákVladimir Škrabák 03 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 17 6:46.85 105.00
145 Ivan JanáčekIvan Janáček 02 ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem 8 DNS
Celkem 19 závodníků

4 x 60 m - Žáci

Žáci 01 (čt, 10.5.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 162 Hradecký, Matoušek, Costa, Čečrle Hradecký, Matoušek, Costa, Čečrle ZŠ Vinařská AZŠ Vinařská A 3 30.33 570.00
2 144 Schánělec, Lerche, Myngtur, Satran Schánělec, Lerche, Myngtur, Satran ZŠ Anežky ČeskéZŠ Anežky České 5 31.97 454.00
3 57 Miler, Štastný, Chott, Lörinc Miler, Štastný, Chott, Lörinc ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 2 32.22 438.00
4 135 Verner, Dobosz, Eisner, Synáček Verner, Dobosz, Eisner, Synáček ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 4 33.48 358.00
5 115 Terč, Morvay, John, Trbola Terč, Morvay, John, Trbola eliskaeliska 1 33.50 357.00
Celkem 5 závodníků
Žáci 02 (čt, 10.5.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 97 Stehlík, Friml, Konopásek, Pintr Stehlík, Friml, Konopásek, Pintr ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 2 30.93 526.00
2 151 Mésároš, Studihrad, Kynšt, Kadraba Mésároš, Studihrad, Kynšt, Kadraba ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem 4 31.73 470.00
3 187 Popelka, Štěpán, Štrympl, Hanke Popelka, Štěpán, Štrympl, Hanke ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 5 31.96 455.00
4 79 Pánek, Hubka, Ajm, Stránský Pánek, Hubka, Ajm, Stránský ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 3 32.24 436.00
Celkem 4 závodníků
Žáci 03 (čt, 10.5.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 22 Ntemo, Ferko, Dlouhý, Lehečka Ntemo, Ferko, Dlouhý, Lehečka ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 4 30.16 583.00
2 87 Helebrant, Vandas, Rottenborn, Hempl Helebrant, Vandas, Rottenborn, Hempl ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 31.28 502.00
3 46 Urbánek, Šnajdr, Reichl, Štengel Urbánek, Šnajdr, Reichl, Štengel ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 1 31.73 470.00
4 171 Růžek, Filip, Balvín, Pospíšil Růžek, Filip, Balvín, Pospíšil ZŠ Vinařská AZŠ Vinařská A 5 32.07 448.00
5 6 Ouředník, Vondráček, Jirák, Hejský Ouředník, Vondráček, Jirák, Hejský ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 2 33.10 381.00
6 174 Tuček, Bauer, Bár, Pacourek Tuček, Bauer, Bár, Pacourek ZŠ Vinařská BZŠ Vinařská B 3 35.35 253.00
Celkem 6 závodníků
Žáci 04 (čt, 10.5.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 184 Kyral, Majer, Vacata, Hospodka Kyral, Majer, Vacata, Hospodka ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 2 30.65 547.00
2 168 Němec, Burlák, Špaček, Kaňka Němec, Burlák, Špaček, Kaňka ZŠ Vinařská BZŠ Vinařská B 3 33.31 368.00
3 23 Otec, Belica, Kalčic, Schayna Otec, Belica, Kalčic, Schayna ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 1 33.32 368.00
4 42 Štengel, Plachý, Carrassi, Kuba Štengel, Plachý, Carrassi, Kuba ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 6 33.45 360.00
5 120 Budiš, Kepič, Janda, Hykyš Budiš, Kepič, Janda, Hykyš ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 4 34.20 316.00
6 2 Henzl, Škrabák, Mlenský, Třešnák Henzl, Škrabák, Mlenský, Třešnák ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 5 36.97 176.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (čt, 10.5.2018 - 10:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 84 Carska, Helebrant, Martínek, Stojka Carska, Helebrant, Martínek, Stojka ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1 33.81 338.00
2 63 Štolfa, Kastl, Kanive, Kautský Štolfa, Kastl, Kanive, Kautský ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 2 35.57 242.00
3 122 Dobner, Hrach, Štěpán, Česnohlídek Dobner, Hrach, Štěpán, Česnohlídek ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 4 36.33 205.00
4 166 Kunz, Kokhanin, Filip, Angr Kunz, Kokhanin, Filip, Angr ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 3 36.60 192.00
75 Köszegi, Mraček, Klimeš, Březina Köszegi, Mraček, Klimeš, Březina ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 5 DQ
Celkem 5 závodníků
Ml. žáci 02 (čt, 10.5.2018 - 10:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 193 Vyhlídal, David, Černý, Borkovec Vyhlídal, David, Černý, Borkovec ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 4 35.70 235.00
2 44 Tomšík, Bzura, Kubín, Eisner Tomšík, Bzura, Kubín, Eisner ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 2 36.85 181.00
3 110 Matuš, Pavlas, Ebert, Daňo Matuš, Pavlas, Ebert, Daňo eliskaeliska 3 37.00 175.00
27 Vepřovský, Vávra, Kulovaný, Rosička Vepřovský, Vávra, Kulovaný, Rosička ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 5 DQ
Celkem 4 závodníků
Ml. žáci 03 (čt, 10.5.2018 - 10:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 129 Koňák, Volf, Růžička, Polák Koňák, Volf, Růžička, Polák ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 4 35.31 255.00
2 85 Duchoň, Pucherna, Kadleček, Kadleček Duchoň, Pucherna, Kadleček, Kadleček ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 5 36.79 184.00
3 82 Zita, Kiml, Rusňák, Cerman Zita, Kiml, Rusňák, Cerman ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 6 36.83 182.00
4 186 Netík, Kovařík, Taneček, Forman Netík, Kovařík, Taneček, Forman ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 2 37.28 162.00
5 18 Kolář, Hálek, Bláha, Zieliňski Kolář, Hálek, Bláha, Zieliňski ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 3 37.53 152.00
6 45 Turek, Drábek, Šefl, Hostovčák Turek, Drábek, Šefl, Hostovčák ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 1 38.11 129.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žákyně

Žákyně 01 (čt, 10.5.2018 - 10:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 308 Koptová, Vondráčková, Ulbrichová, Vondřičková Koptová, Vondráčková, Ulbrichová, Vondřičková eliskaeliska 2 35.80 482.00
2 293 Charouzková, Švábková, Havlatová, Slepčíková Charouzková, Švábková, Havlatová, Slepčíková ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 6 36.43 445.00
3 197 Moravcová, Červinková, Šrámková, Orsagová Moravcová, Červinková, Šrámková, Orsagová ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 5 36.48 442.00
4 216 Pelcová, Tolarová, Gubíková, Kábelová Pelcová, Tolarová, Gubíková, Kábelová ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 4 38.01 357.00
5 235 Horníková, Horníková, Otradovská, Šedová Horníková, Horníková, Otradovská, Šedová ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 1 38.16 349.00
6 222 Faltová, Zavadilová, Nováková, Ječmenová Faltová, Zavadilová, Nováková, Ječmenová ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 3 38.43 335.00
Celkem 6 závodníků
Žákyně 02 (čt, 10.5.2018 - 10:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 266 Řeháková, Strychová, Řeháková, Neumanová Řeháková, Strychová, Řeháková, Neumanová ZŠ MírováZŠ Mírová 5 33.07 660.00
2 346 Suchá, Kratochvílová, Tomanová, Srpová Suchá, Kratochvílová, Tomanová, Srpová ZŠ Anežky ČeskéZŠ Anežky České 1 33.30 644.00
3 295 Lánová, Musílková, Martínková, Kaplanová Lánová, Musílková, Martínková, Kaplanová ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 4 33.70 616.00
4 319 Bázlerová, Plosová, Marcínová Bázlerová, Plosová, Marcínová ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 2 34.73 549.00
5 285 Mikešová, Kleckerová, Hrnčířová, Pazderová Mikešová, Kleckerová, Hrnčířová, Pazderová ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 3 35.53 498.00
Celkem 5 závodníků
Žákyně 03 (čt, 10.5.2018 - 10:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 240 Kubálková, Kadlecová, Májová, Studená Kubálková, Kadlecová, Májová, Studená ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 1 35.74 486.00
2 202 Tomková, Kalendová, Smíšková, Kuglerová Tomková, Kalendová, Smíšková, Kuglerová ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 5 36.29 453.00
3 227 Kočárníková, Jenčová, Menčlová, Fišerová Kočárníková, Jenčová, Menčlová, Fišerová ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 4 36.45 443.00
4 215 Neumanová, Behenská, Nadhajská, Vávrová Neumanová, Behenská, Nadhajská, Vávrová ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 2 36.60 435.00
321 Groulíková, Haasová, Watziková, Žejglicová Groulíková, Haasová, Watziková, Žejglicová ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 3 DQ
265 Prejzová, Vršková, Svrčková, Stiborová Prejzová, Vršková, Svrčková, Stiborová ZŠ MírováZŠ Mírová 6 DQ
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (čt, 10.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 334 Vejlupková, Mužíková, Nemejtová, Střížková Vejlupková, Mužíková, Nemejtová, Střížková ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 5 36.61 434.00
2 283 Kučerová, Bílkovská, Bílkovská, Leová Kučerová, Bílkovská, Bílkovská, Leová ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 4 39.40 287.00
3 255 Budínská, Vojtěchovská, Novotná, Hromá Budínská, Vojtěchovská, Novotná, Hromá ZŠ MírováZŠ Mírová 2 39.53 280.00
4 238 Králová, Tůmová, Vopěnková, Frišová Králová, Tůmová, Vopěnková, Frišová ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 1 39.90 263.00
5 203 Badiová, Derflová, Laudová, Fišerová Badiová, Derflová, Laudová, Fišerová ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 3 39.93 262.00
Celkem 5 závodníků
Ml. žákyně 02 (čt, 10.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 348 Balínová, Čáslavová, Pospíšilová, Pyšná Balínová, Čáslavová, Pospíšilová, Pyšná ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 4 36.87 419.00
2 259 Kawuloková, Makulová, Poláková, Šabatková Kawuloková, Makulová, Poláková, Šabatková ZŠ MírováZŠ Mírová 3 36.91 417.00
3 241 Linhartová, Křížová, Davidová, Jirotová Linhartová, Křížová, Davidová, Jirotová ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 2 37.12 405.00
4 332 Schořová, Jílková, Kováčová, Kramářová Schořová, Jílková, Kováčová, Kramářová ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 6 37.43 388.00
5 312 Raďová, Pondělíková, Prskavcová, Konopová Raďová, Pondělíková, Prskavcová, Konopová eliskaeliska 1 38.10 352.00
6 212 Löblová, Dokonalová, Stachová, Kábelová Löblová, Dokonalová, Stachová, Kábelová ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 5 39.40 287.00
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(čt, 10.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 180 Šimon HospodkaŠimon Hospodka
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
03 1.82 644.00
2 170 Petr PospíšilPetr Pospíšil
ZŠ Vinařská AZŠ Vinařská A
03 1.65 504.00
3 93 Tomáš PintrTomáš Pintr
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
02 1.61 472.00
97 Lukáš StehlíkLukáš Stehlík
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
02 1.57 441.00
116 Tadeáš TrbolaTadeáš Trbola
eliskaeliska
04 1.57 441.00
159 Lukáš ČečrleLukáš Čečrle
ZŠ Vinařská AZŠ Vinařská A
02 1.57 441.00
4 151 Karel MésárošKarel Mésároš
ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem
03 1.57 441.00
31 Paolo CarrassiPaolo Carrassi
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
02 1.53 411.00
72 Tomáš HubkaTomáš Hubka
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
03 1.53 411.00
94 Tomáš PleskotTomáš Pleskot
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
02 1.53 411.00
5 6 Jaroslav OuředníkJaroslav Ouředník
ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková...
03 1.53 411.00
143 Vojtěch SatranVojtěch Satran
ZŠ Anežky ČeskéZŠ Anežky České
03 1.49 381.00
154 Josef BalvínJosef Balvín
ZŠ Vinařská AZŠ Vinařská A
04 1.49 381.00
190 Marek ŠtrymplMarek Štrympl
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
03 1.49 381.00
56 Jakub LörincJakub Lörinc
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
03 1.49 381.00
6 36 Vladimír KubaVladimír Kuba
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
03 1.49 381.00
79 Jakub PánekJakub Pánek
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
03 1.45 352.00
7 126 Dominik HykyšDominik Hykyš
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
02 1.45 352.00
62 Matěj ŠtastnýMatěj Štastný
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
04 1.41 324.00
149 Matyáš KynštMatyáš Kynšt
ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem
03 1.41 324.00
57 Kevin MilerKevin Miler
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
03 1.41 324.00
8 105 Matyáš JohnMatyáš John
eliskaeliska
03 1.41 324.00
9 38 Martin PlachýMartin Plachý
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
02 1.39 310.00
141 Vojtěch MatějkaVojtěch Matějka
ZŠ Anežky ČeskéZŠ Anežky České
02 1.37 297.00
173 Jiří ŠpačekJiří Špaček
ZŠ Vinařská BZŠ Vinařská B
04 1.37 297.00
163 Patrik KaňkaPatrik Kaňka
ZŠ Vinařská BZŠ Vinařská B
04 1.37 297.00
11 Lukáš BelicaLukáš Belica
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
02 1.37 297.00
5 David MlenskýDavid Mlenský
ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková...
02 1.37 297.00
133 Petr SynáčekPetr Synáček
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
03 1.37 297.00
10 128 Jakub KepičJakub Kepič
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
02 1.37 297.00
11 17 Miroslav KalčicMiroslav Kalčic
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
03 1.29 244.00
25 Radek SchaynaRadek Schayna
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
02 1.25 218.00
12 155 Aleš BárAleš Bár
ZŠ Vinařská BZŠ Vinařská B
04 1.25 218.00
76 Tomáš KřivanTomáš Křivan
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
04 0.00 0.00
13 2 Šimon HenzlŠimon Henzl
ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková...
03 0.00 0.00
176 Jindřich BeranJindřich Beran
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
02 1.41 0.00
Celkem 36 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 10.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1= 137 Martin VolfMartin Volf
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
05 1.30 250.00
1= 95 Jakub PuchernaJakub Pucherna
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
05 1.30 250.00
3 28 Samuel ZieliňskiSamuel Zieliňski
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
05 1.26 225.00
4= 99 Michal StojkaMichal Stojka
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
05 1.26 225.00
4= 87 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
05 1.26 225.00
4= 102 Maxim DaňoMaxim Daňo
eliskaeliska
05 1.26 225.00
4= 32 Tomáš DrábekTomáš Drábek
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
05 1.26 225.00
4= 117 Matěj VeselýMatěj Veselý
eliskaeliska
06 1.22 200.00
4= 183 Matěj KovaříkMatěj Kovařík
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
05 1.22 200.00
4= 77 Miroslav MračekMiroslav Mraček
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
05 1.22 200.00
4= 131 Jan Samuel PolákJan Samuel Polák
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
05 1.22 200.00
4= 165 Ondřej KozaOndřej Koza
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
05 1.18 176.00
4= 175 Petr VorlíčekPetr Vorlíček
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
06 1.18 176.00
4= 54 Jakub KautskýJakub Kautský
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
06 1.18 176.00
4= 73 Jan KimlJan Kiml
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
06 1.18 176.00
4= 51 Ondřej JarýOndřej Jarý
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
05 1.18 176.00
4= 53 Jiří KastlJiří Kastl
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
05 1.18 176.00
4= 34 Šimon HostovčákŠimon Hostovčák
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
05 1.18 176.00
4= 21 Jakub MičánJakub Mičán
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
05 1.18 176.00
4= 177 Martin ČernýMartin Černý
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
06 1.14 153.00
4= 121 Jan ČesnohlídekJan Česnohlídek
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
05 1.14 153.00
4= 172 Pavel ŠnajdrPavel Šnajdr
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
05 1.10 131.00
4= 74 Vítězslav KlimešVítězslav Klimeš
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
06 1.10 131.00
4= Josef GabrielJosef Gabriel
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
06 1.10 131.00
4= 33 Filip EisnerFilip Eisner
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
06 0.00 0.00
4= 12 Jan BláhaJan Bláha
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
05 0.00 0.00
Celkem 26 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(čt, 10.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1= 293 Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
03 1.47 588.00
1= 347 Tereza TomanováTereza Tomanová
ZŠ Anežky ČeskéZŠ Anežky České
03 1.47 588.00
3 228 Eliška MenčlováEliška Menčlová
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
04 1.39 502.00
4= 316 Petra VondráčkováPetra Vondráčková
eliskaeliska
03 1.39 502.00
4= 319 Anna BázlerováAnna Bázlerová
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
03 1.39 502.00
4= 270 Tereza StrychováTereza Strychová
ZŠ MírováZŠ Mírová
03 1.39 502.00
7 317 Klára VondřičkováKlára Vondřičková
eliskaeliska
04 1.35 460.00
8 287 Petra NožičkováPetra Nožičková
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
03 1.35 460.00
9 201 Adriana ŠrámkováAdriana Šrámková
ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková...
02 1.31 419.00
10 229 Nela NovákováNela Nováková
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
03 1.31 419.00
11 292 Karolína HavlatováKarolína Havlatová
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
03 1.27 379.00
12= 280 Vendula HrnčířováVendula Hrnčířová
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
04 1.27 379.00
12= 244 Adéla OtradovskáAdéla Otradovská
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
02 1.27 379.00
14 336 Karolína WatzikováKarolína Watziková
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
02 1.23 340.00
15= 342 Nikola KubičkováNikola Kubičková
ZŠ Anežky ČeskéZŠ Anežky České
05 1.23 340.00
15= 269 Adéla StiborováAdéla Stiborová
ZŠ MírováZŠ Mírová
03 1.23 340.00
15= 262 Adéla NeumanováAdéla Neumanová
ZŠ MírováZŠ Mírová
04 1.23 340.00
18 221 Lucie VávrováLucie Vávrová
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
03 1.19 302.00
19= 322 Kateřina HaasováKateřina Haasová
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
02 1.19 302.00
19= 282 Marie KleckerováMarie Kleckerová
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
04 1.19 302.00
19= 214 Dana NadhajskáDana Nadhajská
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
04 1.19 302.00
19= 194 Michaela ČervinkováMichaela Červinková
ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková...
03 1.19 302.00
19= Kristýna DohnalováKristýna Dohnalová
eliskaeliska
03 1.19 302.00
24 225 Tereza JečmenováTereza Ječmenová
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
03 1.15 266.00
25 220 Adéla ŤoupalováAdéla Ťoupalová
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
02 1.15 266.00
26 249 Leona SvačinováLeona Svačinová
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
04 0.00 0.00
27= 343 Barbora NěmcováBarbora Němcová
ZŠ Anežky ČeskéZŠ Anežky České
04 0.00 0.00
27= 242 Kateřina MájováKateřina Májová
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
04 0.00 0.00
Celkem 28 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 10.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 351 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová
ZŠ Vinařská AZŠ Vinařská A
05 1.41 523.00
2 218 Viktorie StachováViktorie Stachová
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
05 1.25 359.00
3= 333 Barbora StřížkováBarbora Střížková
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
05 1.25 359.00
3= 236 Barbora JirotováBarbora Jirotová
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
06 1.25 359.00
3= 233 Rozálie FrišováRozálie Frišová
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
05 1.25 359.00
6 328 Adéla MužíkováAdéla Mužíková
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
05 1.21 321.00
7= 272 Kristýna ŠabatkováKristýna Šabatková
ZŠ MírováZŠ Mírová
05 1.21 321.00
7= 245 Sára PelinSára Pelin
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
05 1.21 321.00
7= 281 Sabina JankuSabina Janku
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
05 1.21 321.00
7= 207 Natálie FišerováNatálie Fišerová
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
06 1.21 321.00
11 349 Barbora ČáslavováBarbora Čáslavová
ZŠ Vinařská AZŠ Vinařská A
05 1.17 284.00
12= 284 Nina LeováNina Leová
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
05 1.17 284.00
12= 307 Lenka KonopováLenka Konopová
eliskaeliska
06 1.17 284.00
12= 311 Monika PrskavcováMonika Prskavcová
eliskaeliska
05 1.17 284.00
12= 211 Nikola LaudováNikola Laudová
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
05 1.17 284.00
16 291 Klára TouškováKlára Toušková
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
05 1.13 248.00
17 325 Nela KováčováNela Kováčová
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
05 1.13 248.00
18 264 Natálie PolákováNatálie Poláková
ZŠ MírováZŠ Mírová
05 1.09 214.00
19 257 Vanesa HromáVanesa Hromá
ZŠ MírováZŠ Mírová
05 0.00 0.00
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Žáci

(čt, 10.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 41 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
02 5.77 0.0 537.00
2 147 Petr KadrabaPetr Kadraba
ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem
02 5.47 0.0 475.00
3 180 Šimon HospodkaŠimon Hospodka
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
03 5.44 0.0 469.00
4 143 Vojtěch SatranVojtěch Satran
ZŠ Anežky ČeskéZŠ Anežky České
03 5.04 0.0 390.00
5 13 Jakub DlouhýJakub Dlouhý
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
03 5.01 0.0 384.00
189 Vojtěch ŠtěpánVojtěch Štěpán
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
03 4.96 0.0 375.00
6 20 Adam LehečkaAdam Lehečka
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
03 4.96 0.0 375.00
7 96 Jan RottenbornJan Rottenborn
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
03 4.95 0.0 373.00
8 1 František HejskýFrantišek Hejský
ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková...
03 4.91 0.0 365.00
9 101 Jan VandasJan Vandas
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
02 4.90 0.0 363.00
10 167 Filip MatoušekFilip Matoušek
ZŠ Vinařská AZŠ Vinařská A
03 4.86 0.0 356.00
11 157 Vojtěch BurlákVojtěch Burlák
ZŠ Vinařská BZŠ Vinařská B
03 4.82 0.0 348.00
12 38 Martin PlachýMartin Plachý
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
02 4.78 0.0 341.00
13 93 Tomáš PintrTomáš Pintr
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
02 4.70 0.0 326.00
14 3 Petr JirákPetr Jirák
ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková...
03 4.67 0.0 321.00
15 140 Jakub LukášJakub Lukáš
ZŠ Anežky ČeskéZŠ Anežky České
03 4.65 0.0 317.00
16 162 Jan HradeckýJan Hradecký
ZŠ Vinařská AZŠ Vinařská A
04 4.64 0.0 315.00
17 161 Ondřej FilipOndřej Filip
ZŠ Vinařská AZŠ Vinařská A
03 4.63 0.0 313.00
18 105 Matyáš JohnMatyáš John
eliskaeliska
03 4.62 0.0 312.00
19 66 Ondřej AjmOndřej Ajm
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
03 4.55 0.0 299.00
20 168 Andrej NěmecAndrej Němec
ZŠ Vinařská BZŠ Vinařská B
03 4.54 0.0 297.00
21 36 Vladimír KubaVladimír Kuba
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
03 4.49 0.0 288.00
22 64 Mikoláš VlachMikoláš Vlach
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
04 4.46 0.0 283.00
23 81 Petr StránskýPetr Stránský
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
03 4.45 0.0 281.00
24 179 Vilém HankeVilém Hanke
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
03 4.43 0.0 278.00
25 174 Sebastian TučekSebastian Tuček
ZŠ Vinařská BZŠ Vinařská B
04 4.38 0.0 269.00
26 133 Petr SynáčekPetr Synáček
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
03 4.25 0.0 247.00
27 49 David HurnýDavid Hurný
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
04 4.17 0.0 234.00
28 9 Jakub TřešňákJakub Třešňák
ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková...
03 4.05 0.0 214.00
29 115 Matouš TerčMatouš Terč
eliskaeliska
02 3.97 0.0 201.00
30 120 Adam BudišAdam Budiš
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
02 3.94 0.0 196.00
31 123 Jan DoboszJan Dobosz
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
04 3.89 0.0 188.00
32 146 Ivan JanáčekIvan Janáček
ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem
02 3.55 0.0 137.00
50 Lukáš ChottLukáš Chott
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
02 DNS 0.0 0.00
Celkem 34 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(čt, 10.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 91 Alois MartínekAlois Martínek
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
05 4.86 0.0 356.00
2 75 Matyas KöszegiMatyas Köszegi
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
05 4.59 0.0 306.00
3 175 Petr VorlíčekPetr Vorlíček
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
06 4.31 0.0 257.00
4 52 Daniel KaniveDaniel Kanive
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
05 4.18 0.0 235.00
5 63 František ŠtolfaFrantišek Štolfa
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
05 4.15 0.0 230.00
6 100 Martin TrnkaMartin Trnka
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
06 4.13 0.0 227.00
7 112 David PavlasDavid Pavlas
eliskaeliska
06 4.12 0.0 225.00
8 16 Martin HálekMartin Hálek
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
05 4.10 0.0 222.00
9 95 Jakub PuchernaJakub Pucherna
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
05 4.07 0.0 217.00
10 67 Václav BřezinaVáclav Březina
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
05 3.99 0.0 204.00
11 33 Filip EisnerFilip Eisner
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
06 3.96 0.0 199.00
12= 48 Matyáš ČalounMatyáš Čaloun
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
05 3.92 0.0 193.00
12= 160 Jan FilipJan Filip
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
05 3.92 0.0 193.00
14 186 Tomáš NetíkTomáš Netík
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
06 3.90 0.0 190.00
15 12 Jan BláhaJan Bláha
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
05 3.89 0.0 188.00
16 27 Jakub VepřovskýJakub Vepřovský
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
05 3.78 0.0 171.00
17 125 Šimon HrachŠimon Hrach
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
05 3.77 0.0 170.00
18 153 Radek AngrRadek Angr
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
05 3.73 0.0 164.00
19= 32 Tomáš DrábekTomáš Drábek
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
05 3.68 0.0 156.00
19= 45 Jan TurekJan Turek
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
06 3.68 0.0 156.00
21 82 Kimi ZitaKimi Zita
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
06 3.65 0.0 152.00
22 191 Lukáš TanečekLukáš Taneček
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
06 3.65 0.0 152.00
23 Ondřej FormanOndřej Forman
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
06 3.62 0.0 147.00
24 118 Vojta VondráčekVojta Vondráček
eliskaeliska
05 3.56 0.0 139.00
25 132 Jakub RůžičkaJakub Růžička
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
05 3.30 0.0 103.00
26 114 Martin ŠvabíkMartin Švabík
eliskaeliska
05 3.27 0.0 99.00
27 134 Adam ŠtěpánAdam Štěpán
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
05 2.89 0.0 53.00
Celkem 27 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(čt, 10.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 331 Simona PlosováSimona Plosová
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
04 5.01 0.0 562.00
2 267 Magdalena ŘehákováMagdalena Řeháková
ZŠ MírováZŠ Mírová
03 4.85 0.0 519.00
3 199 Michaela OrságováMichaela Orságová
ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková...
03 4.40 0.0 403.00
4 249 Leona SvačinováLeona Svačinová
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
04 4.34 0.0 388.00
5 197 Lucie MoravcováLucie Moravcová
ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková...
03 4.33 0.0 386.00
6 341 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová
ZŠ Anežky ČeskéZŠ Anežky České
03 4.22 0.0 359.00
292 Karolína HavlatováKarolína Havlatová
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
03 4.18 0.0 350.00
7 337 Karolína WatzikováKarolína Watziková
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
02 4.18 0.0 350.00
8 296 Eliška MartínkováEliška Martínková
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
03 4.17 0.0 347.00
9 294 Beáta KaplanováBeáta Kaplanová
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
03 4.15 0.0 343.00
10 308 Tereza KoptováTereza Koptová
eliskaeliska
03 4.11 0.0 333.00
210 Eliška KopáčováEliška Kopáčová
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
03 4.01 0.0 310.00
11 305 Adéla KonířováAdéla Konířová
eliskaeliska
04 4.01 0.0 310.00
12 290 Karolína TancošováKarolína Tancošová
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
04 3.98 0.0 303.00
13 288 Tereza PazderováTereza Pazderová
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
03 3.97 0.0 301.00
14 225 Tereza JečmenováTereza Ječmenová
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
03 3.91 0.0 287.00
15 219 Jessica TolarováJessica Tolarová
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
03 3.89 0.0 283.00
271 Veronika SvrčkováVeronika Svrčková
ZŠ MírováZŠ Mírová
03 3.87 0.0 279.00
16 250 Valentýna ŠedováValentýna Šedová
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
04 3.87 0.0 279.00
17 323 Kateřina HaasováKateřina Haasová
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
02 3.84 0.0 272.00
18 240 Kateřina KubálkováKateřina Kubálková
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
03 3.81 0.0 265.00
19 229 Nela NovákováNela Nováková
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
03 3.79 0.0 261.00
20 345 Adéla SrpováAdéla Srpová
ZŠ Anežky ČeskéZŠ Anežky České
02 3.76 0.0 254.00
21 279 Nikola HoráčkováNikola Horáčková
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
03 3.65 0.0 231.00
22 230 Sára PírkováSára Pírková
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
03 3.63 0.0 227.00
23 256 Petra HejdukováPetra Hejduková
ZŠ MírováZŠ Mírová
02 3.60 0.0 220.00
24 216 Barbora PelcováBarbora Pelcová
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
03 3.48 0.0 196.00
25 196 Kateřina KuglerováKateřina Kuglerová
ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková...
03 3.41 0.0 182.00
26 342 Nikola KubičkováNikola Kubičková
ZŠ Anežky ČeskéZŠ Anežky České
05 2.93 0.0 95.00
Celkem 29 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 10.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 333 Barbora StřížkováBarbora Střížková
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
05 4.39 0.0 401.00
2 203 Liliana BadiováLiliana Badiová
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
05 4.19 0.0 352.00
3 329 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
05 4.08 0.0 326.00
4 232 Lucie DavidováLucie Davidová
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
05 4.04 0.0 317.00
257 Vanesa HromáVanesa Hromá
ZŠ MírováZŠ Mírová
05 3.96 0.0 299.00
5 351 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová
ZŠ Vinařská AZŠ Vinařská A
05 3.96 0.0 299.00
6 277 Viktorie BílkovskáViktorie Bílkovská
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
06 3.95 0.0 296.00
352 Lucie PyšnáLucie Pyšná
ZŠ Vinařská AZŠ Vinařská A
06 3.92 0.0 290.00
7 272 Kristýna ŠabatkováKristýna Šabatková
ZŠ MírováZŠ Mírová
05 3.92 0.0 290.00
8 239 Vilma KřížováVilma Křížová
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
06 3.89 0.0 283.00
9 325 Nela KováčováNela Kováčová
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
05 3.85 0.0 274.00
10 259 Barbora KawulokováBarbora Kawuloková
ZŠ MírováZŠ Mírová
05 3.82 0.0 267.00
11 253 Klára VopěnkováKlára Vopěnková
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
05 3.78 0.0 259.00
12 276 Natálie BílkovskáNatálie Bílkovská
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
06 3.75 0.0 252.00
13 315 Kateřina VeseláKateřina Veselá
eliskaeliska
05 3.73 0.0 248.00
14 205 Eliška DerflováEliška Derflová
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
05 3.69 0.0 239.00
15 312 Viktorie RaďováViktorie Raďová
eliskaeliska
06 3.48 0.0 196.00
16 353 Evelína ŠediváEvelína Šedivá
ZŠ Vinařská AZŠ Vinařská A
06 3.46 0.0 192.00
218 Viktorie StachováViktorie Stachová
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
05 3.74 0.0 0.00
302 Anna BrzákováAnna Brzáková
eliskaeliska
05 DNS 0.0 0.00
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 10.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 201 Adriana ŠrámkováAdriana Šrámková
ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková...
02 09.80 0.0 516.00
2 294 Beáta KaplanováBeáta Kaplanová
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
03 09.76 0.0 514.00
3 268 Dominika SandnerováDominika Sandnerová
ZŠ MírováZŠ Mírová
03 08.29 0.0 418.00
4 254 Leontýna ZitkováLeontýna Zitková
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
04 08.27 0.0 417.00
5 301 Marie VajsejtlováMarie Vajsejtlová
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
02 08.22 0.0 414.00
6 347 Tereza TomanováTereza Tomanová
ZŠ Anežky ČeskéZŠ Anežky České
03 08.20 0.0 412.00
7 340 Leona ŽejglicováLeona Žejglicová
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
02 08.04 0.0 402.00
8 285 Kateřina MikešováKateřina Mikešová
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
02 07.94 0.0 395.00
9 243 Kateřina NovákováKateřina Nováková
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
03 07.93 0.0 395.00
10 258 Štěpánka JaloveckáŠtěpánka Jalovecká
ZŠ MírováZŠ Mírová
04 07.92 0.0 394.00
11 298 Alexandra SlepčíkováAlexandra Slepčíková
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
02 07.90 0.0 393.00
12 252 Samantha VašíčkováSamantha Vašíčková
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
04 07.77 0.0 385.00
13 345 Adéla SrpováAdéla Srpová
ZŠ Anežky ČeskéZŠ Anežky České
02 07.74 0.0 383.00
14 318 Kristýna AdamusováKristýna Adamusová
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
02 07.05 0.0 338.00
15 313 Marie StankováMarie Stanková
eliskaeliska
02 06.90 0.0 329.00
16 210 Eliška KopáčováEliška Kopáčová
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
03 06.84 0.0 325.00
17 226 Daniela JenčováDaniela Jenčová
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
02 06.80 0.0 322.00
18 222 Tereza FaltováTereza Faltová
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
03 06.76 0.0 320.00
19 230 Sára PírkováSára Pírková
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
03 06.62 0.0 311.00
20 208 Eliška GubíkováEliška Gubíková
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
04 06.57 0.0 308.00
21 338 Tereza WeichartováTereza Weichartová
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
02 06.41 0.0 297.00
22 309 Barbora LáníčkováBarbora Láníčková
eliskaeliska
04 06.36 0.0 294.00
23 278 Petra BoháčkováPetra Boháčková
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
04 06.34 0.0 293.00
24 265 Veronika PrejzováVeronika Prejzová
ZŠ MírováZŠ Mírová
02 06.21 0.0 285.00
25 196 Kateřina KuglerováKateřina Kuglerová
ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková...
03 06.14 0.0 280.00
26 215 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
04 06.07 0.0 276.00
27 288 Tereza PazderováTereza Pazderová
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
03 05.67 0.0 250.00
28 195 Kristýna KalendováKristýna Kalendová
ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková...
02 05.26 0.0 225.00
Celkem 28 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 10.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 190 Marek ŠtrymplMarek Štrympl
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
03 12.35 0.0 628.00
2 158 Cale CostaCale Costa
ZŠ Vinařská AZŠ Vinařská A
02 11.66 0.0 586.00
3 152 Šimon StudihradŠimon Studihrad
ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem
02 11.27 0.0 562.00
4 101 Jan VandasJan Vandas
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
02 10.57 0.0 520.00
5 142 Azat MyngturAzat Myngtur
ZŠ Anežky ČeskéZŠ Anežky České
02 10.01 0.0 486.00
6 184 Jiří KyralJiří Kyral
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
02 09.97 0.0 484.00
7 25 Radek SchaynaRadek Schayna
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
02 09.95 0.0 483.00
8 182 Radek KorubRadek Korub
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
02 09.62 0.0 463.00
9 1 František HejskýFrantišek Hejský
ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková...
03 09.60 0.0 462.00
10 159 Lukáš ČečrleLukáš Čečrle
ZŠ Vinařská AZŠ Vinařská A
02 09.43 0.0 451.00
11 56 Jakub LörincJakub Lörinc
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
03 09.31 0.0 444.00
12 94 Tomáš PleskotTomáš Pleskot
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
02 09.28 0.0 443.00
13 144 Jan SchánělecJan Schánělec
ZŠ Anežky ČeskéZŠ Anežky České
02 09.25 0.0 441.00
14 31 Paolo CarrassiPaolo Carrassi
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
02 09.14 0.0 434.00
15 126 Dominik HykyšDominik Hykyš
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
02 09.12 0.0 433.00
16 92 Kristián NelibaKristián Neliba
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
02 08.98 0.0 425.00
17 5 David MlenskýDavid Mlenský
ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková...
02 08.95 0.0 423.00
18 127 Zbyněk JandaZbyněk Janda
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
02 08.89 0.0 419.00
19 116 Tadeáš TrbolaTadeáš Trbola
eliskaeliska
04 08.88 0.0 419.00
20 55 Matěj KřížMatěj Kříž
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
03 08.87 0.0 418.00
21 22 Armin NtemoArmin Ntemo
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
02 08.86 0.0 417.00
22 10 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček
ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková...
02 08.49 0.0 395.00
23 60 Dominik RousekDominik Rousek
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
02 08.39 0.0 389.00
24 14 Jakub DufekJakub Dufek
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
02 08.23 0.0 380.00
25 71 Martin HrdličkaMartin Hrdlička
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
02 08.10 0.0 372.00
26 169 Ludvík PacourekLudvík Pacourek
ZŠ Vinařská BZŠ Vinařská B
03 07.79 0.0 354.00
27 46 Štěpán UrbánekŠtěpán Urbánek
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
04 07.21 0.0 320.00
28 155 Aleš BárAleš Bár
ZŠ Vinařská BZŠ Vinařská B
04 07.17 0.0 317.00
29 148 David KrálDavid Král
ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem
03 07.01 0.0 308.00
30 156 Patrik BauerPatrik Bauer
ZŠ Vinařská BZŠ Vinařská B
04 06.66 0.0 287.00
31 128 Jakub KepičJakub Kepič
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
02 06.26 0.0 264.00
32 42 František ŠtengelFrantišek Štengel
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
04 05.84 0.0 240.00
33 76 Tomáš KřivanTomáš Křivan
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
04 05.05 0.0 194.00
Celkem 33 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Armin NtemoArmin Ntemo 02 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 1230
Jakub HospodkaJakub Hospodka 03 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 0000
Lukáš StehlíkLukáš Stehlík 02 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1568
Adam FrimlAdam Friml 02 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1158
Tomáš KonopásekTomáš Konopásek 02 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0445
Filip RůžekFilip Růžek 04 ZŠ Vinařská AZŠ Vinařská A 0498
Matouš TerčMatouš Terč 02 eliskaeliska 0908
Kevin MilerKevin Miler 03 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 1066
Matěj ŠtastnýMatěj Štastný 04 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0324
Jan SchánělecJan Schánělec 02 ZŠ Anežky ČeskéZŠ Anežky České 0441
Tomáš LercheTomáš Lerche 03 ZŠ Anežky ČeskéZŠ Anežky České 0439
Azat MyngturAzat Myngtur 02 ZŠ Anežky ČeskéZŠ Anežky České 1408
Martin MorvayMartin Morvay 03 eliskaeliska 0630
Andrej NěmecAndrej Němec 03 ZŠ Vinařská BZŠ Vinařská B 0617
Sebastian TučekSebastian Tuček 04 ZŠ Vinařská BZŠ Vinařská B 0000
Jakub VernerJakub Verner 02 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0918
Jakub PánekJakub Pánek 03 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 0728
Jan DoboszJan Dobosz 04 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0705
Tomáš HubkaTomáš Hubka 03 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 1372
Jakub VacataJakub Vacata 03 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0475
Ladislav FerkoLadislav Ferko 02 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 1703
Radek OtecRadek Otec 03 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 0000
Jaroslav OuředníkJaroslav Ouředník 03 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 0903
Lukáš VondráčekLukáš Vondráček 02 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 0272
Karel MésárošKarel Mésároš 03 ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem 1358
Šimon StudihradŠimon Studihrad 02 ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem 1030
Štěpán UrbánekŠtěpán Urbánek 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 0320
Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 1234
Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 1174
Lukáš ChottLukáš Chott 02 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0421
Jan HradeckýJan Hradecký 04 ZŠ Vinařská AZŠ Vinařská A 0802
Filip MatoušekFilip Matoušek 03 ZŠ Vinařská AZŠ Vinařská A 0356
Vojtěch BurlákVojtěch Burlák 03 ZŠ Vinařská BZŠ Vinařská B 0707
Tomáš MajerTomáš Majer 04 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 1049
Jiří KyralJiří Kyral 02 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 1545
Denis EisnerDenis Eisner 04 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0000
Lukáš BelicaLukáš Belica 02 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 0688
Mikoláš VlachMikoláš Vlach 04 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0283
Lukáš KesslerLukáš Kessler 03 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 0000
Adam BudišAdam Budiš 02 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0558
Petr SynáčekPetr Synáček 03 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0247
Matyáš KynštMatyáš Kynšt 03 ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem 0704
Richard PopelkaRichard Popelka 03 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0000
Ondřej AjmOndřej Ajm 03 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 0729
Petr StránskýPetr Stránský 03 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 0756
Jakub LukášJakub Lukáš 03 ZŠ Anežky ČeskéZŠ Anežky České 0841
Patrik BauerPatrik Bauer 04 ZŠ Vinařská BZŠ Vinařská B 0521
Josef BalvínJosef Balvín 04 ZŠ Vinařská AZŠ Vinařská A 0000
Cale CostaCale Costa 02 ZŠ Vinařská AZŠ Vinařská A 1854
Ondřej FilipOndřej Filip 03 ZŠ Vinařská AZŠ Vinařská A 0545
Zdeněk ŠtengelZdeněk Štengel 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 1023
Matěj KřížMatěj Kříž 03 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0762
David RussoDavid Russo 02 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0310
Petr KadrabaPetr Kadraba 02 ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem 1061
Ivan JanáčekIvan Janáček 02 ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem 0000
Petr JirákPetr Jirák 03 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 0739
Vladimir ŠkrabákVladimir Škrabák 03 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 0000
Šimon HenzlŠimon Henzl 03 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 0314
Jiří ŠpačekJiří Špaček 04 ZŠ Vinařská BZŠ Vinařská B 0694
Vojtěch SatranVojtěch Satran 03 ZŠ Anežky ČeskéZŠ Anežky České 0771
Jakub LörincJakub Lörinc 03 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0825
Matyáš JohnMatyáš John 03 eliskaeliska 0636
Tadeáš TrbolaTadeáš Trbola 04 eliskaeliska 0860
Jakub KepičJakub Kepič 02 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0297
Zbyněk JandaZbyněk Janda 02 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0419
Dominik HykyšDominik Hykyš 02 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0785
Patrik KaňkaPatrik Kaňka 04 ZŠ Vinařská BZŠ Vinařská B 0665
Lukáš ČečrleLukáš Čečrle 02 ZŠ Vinařská AZŠ Vinařská A 0892
Tomáš PintrTomáš Pintr 02 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0472
Jan VandasJan Vandas 02 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0883
Kristián NelibaKristián Neliba 02 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0000
Jan RottenbornJan Rottenborn 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0373
František ŠtengelFrantišek Štengel 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 0000
Martin PlachýMartin Plachý 02 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 0341
Paolo CarrassiPaolo Carrassi 02 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 0845
Šimon HospodkaŠimon Hospodka 03 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 1113
Vojtěch ŠtěpánVojtěch Štěpán 03 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0375
Marek ŠtrymplMarek Štrympl 03 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 1009
Vilém HankeVilém Hanke 03 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0000
Petr PospíšilPetr Pospíšil 03 ZŠ Vinařská AZŠ Vinařská A 0504
Aleš BárAleš Bár 04 ZŠ Vinařská BZŠ Vinařská B 0317
Ludvík PacourekLudvík Pacourek 03 ZŠ Vinařská BZŠ Vinařská B 0354
David MlenskýDavid Mlenský 02 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 0720
Jakub TřešnákJakub Třešnák 03 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 0000
Miroslav KalčicMiroslav Kalčic 03 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 0244
Radek SchaynaRadek Schayna 02 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 0483
Jakub DlouhýJakub Dlouhý 03 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 0384
Adam LehečkaAdam Lehečka 03 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 0375
František HejskýFrantišek Hejský 03 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 1208
Dominik RousekDominik Rousek 02 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0000
Tomáš KřivanTomáš Křivan 04 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 0194
Martin HrdličkaMartin Hrdlička 02 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 0372
Radek KorubRadek Korub 02 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0000
Tomáš PleskotTomáš Pleskot 02 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0443
Jakub DufekJakub Dufek 02 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 0000
David KrálDavid Král 03 ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem 0308
Ivan JanáčekIvan Janáček 02 ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem 0137
David HurnýDavid Hurný 04 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0234
Vladimír KubaVladimír Kuba 03 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 0381
Jakub TřešňákJakub Třešňák 03 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 0000
Jindřich BeranJindřich Beran 02 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0000
Vojtěch MatějkaVojtěch Matějka 02 ZŠ Anežky ČeskéZŠ Anežky České 0436
Matyáš KynštMatyáš Kynšt 04 ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem 0000
Jakub HemplJakub Hempl 02 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0000
Celkem 104 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Jakub VepřovskýJakub Vepřovský 05 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 0137
Šimon HrachŠimon Hrach 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0324
Vít KunzVít Kunz 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0450
Matias KokhaninMatias Kokhanin 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0229
Jan FilipJan Filip 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0676
Vojta VondráčekVojta Vondráček 05 eliskaeliska 0454
Matěj VeselýMatěj Veselý 06 eliskaeliska 0439
Vlasta MatušVlasta Matuš 05 eliskaeliska 0000
Patrik CarskaPatrik Carska 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0201
Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0374
Alois MartínekAlois Martínek 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1115
Kimi ZitaKimi Zita 06 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 0182
Miroslav DobnerMiroslav Dobner 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0000
Miroslav MračekMiroslav Mraček 05 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 0480
Jan DavidJan David 06 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0804
Radek VyhlídalRadek Vyhlídal 05 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0000
Jan RichterJan Richter 05 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0328
Jiří KastlJiří Kastl 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0000
František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0666
Daniel KaniveDaniel Kanive 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0580
Jonáš BzuraJonáš Bzura 05 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 0717
Petr KubínPetr Kubín 06 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 0613
Jakub TomšíkJakub Tomšík 05 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 0197
Marek KulovanýMarek Kulovaný 05 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 0478
Alex VávraAlex Vávra 05 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 0000
Matyas KöszegiMatyas Köszegi 05 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 0712
Adam ŠtěpánAdam Štěpán 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0000
Radek AngrRadek Angr 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0224
Jan TurekJan Turek 06 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 0000
Ondřej JarýOndřej Jarý 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0176
Jakub KautskýJakub Kautský 06 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0578
Adam PalánAdam Palán 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0091
Tomáš NetíkTomáš Netík 06 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0612
Jan KimlJan Kiml 06 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 0176
Martin RusňákMartin Rusňák 06 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 0126
Jindřich RosičkaJindřich Rosička 05 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 0231
Vítězslav KlimešVítězslav Klimeš 06 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 0140
Jakub EbertJakub Ebert 05 eliskaeliska 0380
Martin TrnkaMartin Trnka 06 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0467
Michal StojkaMichal Stojka 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0309
Stanislav DuchoňStanislav Duchoň 06 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0196
Michal VlasákMichal Vlasák 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0221
Jan ČesnohlídekJan Česnohlídek 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0369
Pavel KrejsaPavel Krejsa 05 eliskaeliska 0000
David PavlasDavid Pavlas 06 eliskaeliska 0671
Vít KolářVít Kolář 05 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 0535
Michal KoňákMichal Koňák 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0255
Martin VolfMartin Volf 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0680
Jakub RůžičkaJakub Růžička 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0103
Jan Samuel PolákJan Samuel Polák 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0347
Václav BřezinaVáclav Březina 05 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 0452
Tomáš CermanTomáš Cerman 06 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 0000
Maxim DaňoMaxim Daňo 05 eliskaeliska 0400
Jakub PuchernaJakub Pucherna 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0250
Pavel KadlečekPavel Kadleček 06 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0000
Petr KadlečekPetr Kadleček 06 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0000
Michal StojkaMichal Stojka 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0225
Martin ČernýMartin Černý 06 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0379
Matěj KovaříkMatěj Kovařík 05 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0200
Lukáš TanečekLukáš Taneček 06 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0152
Filip EisnerFilip Eisner 06 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 0199
Tomáš DrábekTomáš Drábek 05 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 0381
Adam ŠeflAdam Šefl 05 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 0250
Šimon HostovčákŠimon Hostovčák 05 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 0176
Martin HálekMartin Hálek 05 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 0565
Jan BláhaJan Bláha 05 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 0188
Samuel ZieliňskiSamuel Zieliňski 05 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 0225
Jakub MičánJakub Mičán 05 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 0176
Tomáš PolenaTomáš Polena 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0193
Václav ZemančíkVáclav Zemančík 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0327
Matyáš ČalounMatyáš Čaloun 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0000
Samuel ZemanSamuel Zeman 05 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 0259
Jakub MusílekJakub Musílek 06 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 0234
Ondřej NovákOndřej Novák 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0146
Lukáš DaňsaLukáš Daňsa 05 eliskaeliska 0296
Matouš ZemanMatouš Zeman 05 eliskaeliska 0257
Dominik PopelkaDominik Popelka 05 eliskaeliska 0000
Ondřej KozaOndřej Koza 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0385
Pavel ŠnajdrPavel Šnajdr 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0000
Petr VorlíčekPetr Vorlíček 06 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0433
Martin ŠvabíkMartin Švabík 05 eliskaeliska 0000
Jan BorkovecJan Borkovec 06 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0000
Ondřej FormanOndřej Forman 06 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0000
Josef GabrielJosef Gabriel 06 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0000
Martin HenrychMartin Henrych 06 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 0229
Celkem 85 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 10.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 16 Martin HálekMartin Hálek
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
05 54.15 0.0 343.00
2 188 Jan RichterJan Richter
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
05 52.40 0.0 328.00
3 65 Václav ZemančíkVáclav Zemančík
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
05 52.30 0.0 327.00
4 19 Marek KulovanýMarek Kulovaný
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
05 50.30 0.0 310.00
5 103 Lukáš DaňsaLukáš Daňsa
eliskaeliska
05 48.62 0.0 296.00
6 47 Samuel ZemanSamuel Zeman
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
05 44.20 0.0 259.00
7 119 Matouš ZemanMatouš Zeman
eliskaeliska
05 44.00 0.0 257.00
8 40 Adam ŠeflAdam Šefl
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
05 43.15 0.0 250.00
9 67 Václav BřezinaVáclav Březina
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
05 42.90 0.0 248.00
10 78 Jakub MusílekJakub Musílek
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
06 41.15 0.0 234.00
11 Martin HenrychMartin Henrych
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
06 40.60 0.0 229.00
12 164 Matias KokhaninMatias Kokhanin
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
05 40.55 0.0 229.00
13 193 Radek VyhlídalRadek Vyhlídal
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
05 38.40 0.0 211.00
14 165 Ondřej KozaOndřej Koza
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
05 38.16 0.0 209.00
15 84 Patrik CarskaPatrik Carska
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
05 37.15 0.0 201.00
16 85 Stanislav DuchoňStanislav Duchoň
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
06 36.57 0.0 196.00
17 59 Tomáš PolenaTomáš Polena
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
05 36.25 0.0 193.00
18 113 Dominik PopelkaDominik Popelka
eliskaeliska
05 36.20 0.0 193.00
19 172 Pavel ŠnajdrPavel Šnajdr
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
05 36.20 0.0 193.00
20 45 Jan TurekJan Turek
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
06 35.90 0.0 191.00
21 21 Jakub MičánJakub Mičán
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
05 34.25 0.0 177.00
22 68 Tomáš CermanTomáš Cerman
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
06 31.76 0.0 157.00
23 48 Matyáš ČalounMatyáš Čaloun
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
05 31.50 0.0 155.00
24 131 Jan Samuel PolákJan Samuel Polák
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
05 30.50 0.0 147.00
25 130 Ondřej NovákOndřej Novák
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
05 30.30 0.0 146.00
26 88 Pavel KadlečekPavel Kadleček
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
06 30.25 0.0 145.00
27 132 Jakub RůžičkaJakub Růžička
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
05 30.10 0.0 144.00
Celkem 27 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Simona PlosováSimona Plosová 04 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 1737
2 Tereza TomanováTereza Tomanová 03 ZŠ Anežky ČeskéZŠ Anežky České 1644
3 Eliška MartínkováEliška Martínková 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1622
4 Tereza KoptováTereza Koptová 03 eliskaeliska 1379
5 Magdalena ŘehákováMagdalena Řeháková 03 ZŠ MírováZŠ Mírová 1231
6 Tereza StrychováTereza Strychová 03 ZŠ MírováZŠ Mírová 1217
7 Petra VondráčkováPetra Vondráčková 03 eliskaeliska 1167
8 Anna BázlerováAnna Bázlerová 03 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 1102
9 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 1079
10 Sofie BehenskáSofie Behenská 04 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 1067
11 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 ZŠ Anežky ČeskéZŠ Anežky České 1040
12 Eliška MenčlováEliška Menčlová 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 1003
13 Marie KleckerováMarie Kleckerová 04 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 0999
14 Vendula HrnčířováVendula Hrnčířová 04 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 0970
15 Adriana ŠrámkováAdriana Šrámková 02 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 0935
16 Lucie MoravcováLucie Moravcová 03 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 0934
17 Kateřina MikešováKateřina Mikešová 02 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 0833
18 Jessica TolarováJessica Tolarová 03 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 0787
19 Adéla KonířováAdéla Konířová 04 eliskaeliska 0775
20 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová 04 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 0767
21 Tereza FaltováTereza Faltová 03 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 0744
22 Karolína HavlatováKarolína Havlatová 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0729
23 Daniela JenčováDaniela Jenčová 02 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 0704
24 Nela NovákováNela Nováková 03 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 0680
25 Anna ŘehákováAnna Řeháková 03 ZŠ MírováZŠ Mírová 0660
26 Adéla SrpováAdéla Srpová 02 ZŠ Anežky ČeskéZŠ Anežky České 0637
27 Eliška KopáčováEliška Kopáčová 03 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 0635
28 Adéla NeumanováAdéla Neumanová 04 ZŠ MírováZŠ Mírová 0617
29 Eliška MusílkováEliška Musílková 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0610
30 Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0588
31 Michaela ČervinkováMichaela Červinková 03 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 0555
32 Nikola SucháNikola Suchá 03 ZŠ Anežky ČeskéZŠ Anežky České 0531
33 Beáta KaplanováBeáta Kaplanová 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0514
34 Karolína TancošováKarolína Tancošová 04 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 0511
35 Barbora StudenáBarbora Studená 03 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0486
Petra NožičkováPetra Nožičková 03 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 0460
36 Klára VondřičkováKlára Vondřičková 04 eliskaeliska 0460
37 Tereza SmíškováTereza Smíšková 03 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 0453
38 Valerie KočárníkováValerie Kočárníková 03 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 0443
39 Dominika SandnerováDominika Sandnerová 03 ZŠ MírováZŠ Mírová 0418
40 Leontýna ZitkováLeontýna Zitková 04 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0417
41 Marie VajsejtlováMarie Vajsejtlová 02 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0414
42 Leona ŽejglicováLeona Žejglicová 02 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0402
43 Vanesa VrškováVanesa Vršková 04 ZŠ MírováZŠ Mírová 0398
44 Kateřina NovákováKateřina Nováková 03 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0395
Kristýna LánováKristýna Lánová 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0394
45 Štěpánka JaloveckáŠtěpánka Jalovecká 04 ZŠ MírováZŠ Mírová 0394
46 Kateřina MájováKateřina Májová 04 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0389
47 Leona SvačinováLeona Svačinová 04 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0388
48 Lucie KadlecováLucie Kadlecová 02 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0384
49 Adéla OtradovskáAdéla Otradovská 02 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0379
50 Matylda HorníkováMatylda Horníková 03 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0355
51 Adéla GroulíkováAdéla Groulíková 04 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0352
Karolína WatzikováKarolína Watziková 02 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0350
52 Magdalena HorníkováMagdalena Horníková 03 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0350
53 Adéla ŠvábkováAdéla Švábková 02 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0349
Karolína WatzikováKarolína Watziková 02 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0340
Nikola KubičkováNikola Kubičková 05 ZŠ Anežky ČeskéZŠ Anežky České 0340
54 Adéla StiborováAdéla Stiborová 03 ZŠ MírováZŠ Mírová 0340
55 Kristýna AdamusováKristýna Adamusová 02 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0338
56 Marie StankováMarie Stanková 02 eliskaeliska 0329
57 Tereza ZavadilováTereza Zavadilová 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 0324
58 Tereza PazourováTereza Pazourová 04 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0315
59 Eliška GubíkováEliška Gubíková 04 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 0308
Dana NadhajskáDana Nadhajská 04 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 0302
60 Lucie VávrováLucie Vávrová 03 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 0302
61 Tereza PazderováTereza Pazderová 03 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 0301
62 Barbora LáníčkováBarbora Láníčková 04 eliskaeliska 0294
63 Petra BoháčkováPetra Boháčková 04 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 0293
64 Tereza JečmenováTereza Ječmenová 03 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 0287
65 Tereza KonířováTereza Konířová 04 eliskaeliska 0282
66 Kateřina KuglerováKateřina Kuglerová 03 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 0280
Veronika SvrčkováVeronika Svrčková 03 ZŠ MírováZŠ Mírová 0279
67 Valentýna ŠedováValentýna Šedová 04 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0279
68 Kateřina TomkováKateřina Tomková 02 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 0269
69 Barbora RulíkováBarbora Rulíková 05 ZŠ Anežky ČeskéZŠ Anežky České 0207
Vendlula MarcínováVendlula Marcínová 03 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0000
Nikola HoráčkováNikola Horáčková 03 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 0000
Kateřina KubálkováKateřina Kubálková 03 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0000
Barbora PelcováBarbora Pelcová 03 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 0000
Veronika PrejzováVeronika Prejzová 02 ZŠ MírováZŠ Mírová 0000
Nikola NovákováNikola Nováková 02 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 0000
Kristýna KalendováKristýna Kalendová 02 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 0000
Lucie MrázkováLucie Mrázková 03 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 0000
Tereza FišerováTereza Fišerová 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 0000
Barbora NěmcováBarbora Němcová 04 ZŠ Anežky ČeskéZŠ Anežky České 0000
Leona ŽejglicováLeona Žejglicová 04 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0000
Kateřina HaasováKateřina Haasová 02 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0000
Markéta UlbrichováMarkéta Ulbrichová 03 eliskaeliska 0000
Michaela OrsagováMichaela Orsagová 03 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková... 0000
Tereza WeichartováTereza Weichartová 02 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0000
Alexandra SlepčíkováAlexandra Slepčíková 02 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0000
Samantha VašíčkováSamantha Vašíčková 04 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0000
Sára PírkováSára Pírková 03 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 0000
Kateřina HaasováKateřina Haasová 02 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0000
Petra HejdukováPetra Hejduková 02 ZŠ MírováZŠ Mírová 0000
Kristýna DohnalováKristýna Dohnalová 03 eliskaeliska 0000
70 Adéla ŤoupalováAdéla Ťoupalová 02 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 0000
Celkem 98 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 10.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 352 Lucie PyšnáLucie Pyšná
ZŠ Vinařská AZŠ Vinařská A
06 41.10 0.0 369.00
2 349 Barbora ČáslavováBarbora Čáslavová
ZŠ Vinařská AZŠ Vinařská A
05 39.45 0.0 349.00
3 261 Klára MakulováKlára Makulová
ZŠ MírováZŠ Mírová
05 39.10 0.0 344.00
4 281 Sabina JankuSabina Janku
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
05 37.80 0.0 329.00
5 263 Vendula NovotnáVendula Novotná
ZŠ MírováZŠ Mírová
05 36.70 0.0 315.00
6 283 Tereza KučerováTereza Kučerová
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
05 35.60 0.0 302.00
7 274 Veronika VojtěchovskáVeronika Vojtěchovská
ZŠ MírováZŠ Mírová
06 34.70 0.0 291.00
8 212 Adéla LöblováAdéla Löblová
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
05 33.40 0.0 276.00
9 233 Rozálie FrišováRozálie Frišová
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
05 31.00 0.0 247.00
10 310 Veronika PondělíkováVeronika Pondělíková
eliskaeliska
05 30.35 0.0 239.00
11 209 Adéla KábelováAdéla Kábelová
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
05 29.50 0.0 229.00
12 320 Natálie DobrovolskáNatálie Dobrovolská
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
05 28.20 0.0 214.00
13 246 Kateřina SedlákováKateřina Sedláková
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
06 28.09 0.0 213.00
14 247 Natálie SivákováNatálie Siváková
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
05 27.70 0.0 208.00
15 335 Barbora VlachováBarbora Vlachová
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
05 26.50 0.0 194.00
16 303 Patrcie GibalováPatrcie Gibalová
eliskaeliska
05 25.90 0.0 187.00
17 311 Monika PrskavcováMonika Prskavcová
eliskaeliska
05 23.45 0.0 159.00
18 289 Tereza PokornáTereza Pokorná
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
05 21.30 0.0 135.00
19 206 Tereza DokonalováTereza Dokonalová
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
05 20.20 0.0 123.00
20 332 Johana SchořováJohana Schořová
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
05 19.10 0.0 111.00
Celkem 20 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Liliana BadiováLiliana Badiová 05 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 0905
Valentýna VejlupkováValentýna Vejlupková 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0365
Adéla MužíkováAdéla Mužíková 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0793
Kateřina VeseláKateřina Veselá 05 eliskaeliska 0603
Karolína HerinkováKarolína Herinková 06 eliskaeliska 0662
Nicol BalínováNicol Balínová 06 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0897
Viktorie RaďováViktorie Raďová 06 eliskaeliska 0548
Tereza KučerováTereza Kučerová 05 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 0302
Viktorie BílkovskáViktorie Bílkovská 06 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 1124
Natálie BílkovskáNatálie Bílkovská 06 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 0744
Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0963
Klára MakulováKlára Makulová 05 ZŠ MírováZŠ Mírová 0344
Natálie PolákováNatálie Poláková 05 ZŠ MírováZŠ Mírová 1057
Eliška LinhartováEliška Linhartová 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0882
Vilma KřížováVilma Křížová 06 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0709
Lucie DavidováLucie Davidová 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0722
Eliška DerflováEliška Derflová 05 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 0239
Nikola LaudováNikola Laudová 05 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 0454
Barbora KawulokováBarbora Kawuloková 05 ZŠ MírováZŠ Mírová 0404
Jana KupcováJana Kupcová 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0350
Adéla LöblováAdéla Löblová 05 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 0276
Nikola JílkováNikola Jílková 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0000
Veronika PondělíkováVeronika Pondělíková 05 eliskaeliska 0239
Nina LeováNina Leová 05 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 0690
Klára TouškováKlára Toušková 05 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 0297
Tereza PokornáTereza Pokorná 05 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 0000
Johana SchořováJohana Schořová 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0520
Lucie KrejčováLucie Krejčová 05 ZŠ MírováZŠ Mírová 0252
Veronika VojtěchovskáVeronika Vojtěchovská 06 ZŠ MírováZŠ Mírová 0000
Darina BudínskáDarina Budínská 06 ZŠ MírováZŠ Mírová 0271
Evelína ŠediváEvelína Šedivá 06 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0341
Kristýna TůmováKristýna Tůmová 06 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0332
Daniela KrálováDaniela Králová 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0000
Tereza DokonalováTereza Dokonalová 05 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 0574
Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 0835
Vendula NovotnáVendula Novotná 05 ZŠ MírováZŠ Mírová 0315
Vanesa HromáVanesa Hromá 05 ZŠ MírováZŠ Mírová 0299
Nela KováčováNela Kováčová 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0000
Eliška KramářováEliška Kramářová 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0000
Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 1194
Viktorie StachováViktorie Stachová 05 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 0359
Adéla KábelováAdéla Kábelová 05 ZŠ HlubokáZŠ Hluboká 0229
Monika PrskavcováMonika Prskavcová 05 eliskaeliska 0284
Lenka KonopováLenka Konopová 06 eliskaeliska 0691
Barbora ČáslavováBarbora Čáslavová 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 1052
Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0822
Lucie PyšnáLucie Pyšná 06 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0659
Kristýna ŠabatkováKristýna Šabatková 05 ZŠ MírováZŠ Mírová 0611
Klára VopěnkováKlára Vopěnková 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0000
Rozálie FrišováRozálie Frišová 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0606
Barbora JirotováBarbora Jirotová 06 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0359
Kateřina SedlákováKateřina Sedláková 06 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0213
Patrcie GibalováPatrcie Gibalová 05 eliskaeliska 0187
Sabina JankuSabina Janku 05 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 0650
Natálie DobrovolskáNatálie Dobrovolská 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0214
Barbora VlachováBarbora Vlachová 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0194
Natálie SivákováNatálie Siváková 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0000
Anna BrzákováAnna Brzáková 05 eliskaeliska 0000
Sára PelinSára Pelin 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 0000
Celkem 59 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Vinařská A{8} 1854
2 ZŠ Hluboká{8} 1703
3 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 1568
4 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.{8} 1545
5 ZŠ Anežky České{8} 1408
6 ZŠ Chlumec{8} 1372
7 ZŠ Pod Vodojemem{8} 1358
8 ZŠ Rabasova, Ústí nad Labem{8} 1234
9 ZŠ Hluboká{8} 1230
10 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizace{8} 1208
11 ZŠ Rabasova, Ústí nad Labem{8} 1174
12 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 1158
13 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.{8} 1113
14 ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem{8} 1066
15 ZŠ Pod Vodojemem{8} 1061
16 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.{8} 1049
17 ZŠ Pod Vodojemem{8} 1030
18 ZŠ Rabasova, Ústí nad Labem{8} 1023
19 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.{8} 1009
20 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 918
21 eliska{8} 908
22 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizace{8} 903
23 ZŠ Vinařská A{8} 892
24 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 883
25 eliska{8} 860
26 ZŠ Rabasova, Ústí nad Labem{8} 845
27 ZŠ Anežky České{8} 841
28 ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem{8} 825
29 ZŠ Vinařská A{8} 802
30 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 785
31 ZŠ Anežky České{8} 771
32 ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem{8} 762
33 ZŠ Chlumec{8} 756
34 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizace{8} 739
35 ZŠ Chlumec{8} 729
36 ZŠ Chlumec{8} 728
37 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizace{8} 720
38 ZŠ Vinařská B{8} 707
39 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 705
40 ZŠ Pod Vodojemem{8} 704
41 ZŠ Vinařská B{8} 694
42 ZŠ Hluboká{8} 688
43 ZŠ Vinařská B{8} 665
44 eliska{8} 636
45 eliska{8} 630
46 ZŠ Vinařská B{8} 617
47 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 558
48 ZŠ Vinařská A{8} 545
49 ZŠ Vinařská B{8} 521
50 ZŠ Vinařská A{8} 504
51 ZŠ Vinařská A{8} 498
52 ZŠ Hluboká{8} 483
53 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.{8} 475
54 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 472
55 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 445
56 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 443
57 ZŠ Anežky České{8} 441
58 ZŠ Anežky České{8} 439
59 ZŠ Anežky České{8} 436
60 ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem{8} 421
61 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 419
62 ZŠ Hluboká{8} 384
63 ZŠ Rabasova, Ústí nad Labem{8} 381
64 ZŠ Hluboká{8} 375
64 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.{8} 375
66 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 373
67 ZŠ Chlumec{8} 372
68 ZŠ Vinařská A{8} 356
69 ZŠ Vinařská B{8} 354
70 ZŠ Rabasova, Ústí nad Labem{8} 341
71 ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem{8} 324
72 ZŠ Rabasova, Ústí nad Labem{8} 320
73 ZŠ Vinařská B{8} 317
74 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizace{8} 314
75 ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem{8} 310
76 ZŠ Pod Vodojemem{8} 308
77 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 297
78 ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem{8} 283
79 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizace{8} 272
80 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 247
81 ZŠ Hluboká{8} 244
82 ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem{8} 234
83 ZŠ Chlumec{8} 194
84 ZŠ Pod Vodojemem{8} 137
85 ZŠ Hluboká{8} 0
85 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.{8} 0
85 ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem{8} 0
85 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizace{8} 0
85 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.{8} 0
85 ZŠ Pod Vodojemem{8} 0
85 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 0
85 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizace{8} 0
85 ZŠ Rabasova, Ústí nad Labem{8} 0
85 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.{8} 0
85 ZŠ Rabasova, Ústí nad Labem{8} 0
85 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.{8} 0
85 ZŠ Pod Vodojemem{8} 0
85 ZŠ Vinařská A{8} 0
85 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizace{8} 0
85 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 0
85 ZŠ Hluboká{8} 0
85 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 0
85 ZŠ Chlumec{8} 0
85 ZŠ Vinařská B{8} 0
Celkem 104 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 1115
2 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.{8} 804
3 ZŠ Rabasova, Ústí nad Labem{8} 717
4 ZŠ Chlumec{8} 712
5 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 680
6 ZŠ Vinařská{8} 676
7 eliska{8} 671
8 ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem{8} 666
9 ZŠ Rabasova, Ústí nad Labem{8} 613
10 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.{8} 612
11 ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem{8} 580
12 ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem{8} 578
13 ZŠ Hluboká{8} 565
14 ZŠ Hluboká{8} 535
15 ZŠ Chlumec{8} 480
16 ZŠ Hluboká{8} 478
17 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 467
18 eliska{8} 454
19 ZŠ Chlumec{8} 452
20 ZŠ Vinařská{8} 450
21 eliska{8} 439
22 ZŠ Vinařská{8} 433
23 eliska{8} 400
24 ZŠ Vinařská{8} 385
25 ZŠ Rabasova, Ústí nad Labem{8} 381
26 eliska{8} 380
27 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.{8} 379
28 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 374
29 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 369
30 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 347
31 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.{8} 328
32 ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem{8} 327
33 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 324
34 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 309
35 eliska{8} 296
36 ZŠ Rabasova, Ústí nad Labem{8} 259
37 eliska{8} 257
38 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 255
39 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 250
39 ZŠ Rabasova, Ústí nad Labem{8} 250
41 ZŠ Chlumec{8} 234
42 ZŠ Hluboká{8} 231
43 ZŠ Vinařská{8} 229
43 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.{8} 229
45 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 225
45 ZŠ Hluboká{8} 225
47 ZŠ Vinařská{8} 224
48 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 221
49 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 201
50 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.{8} 200
51 ZŠ Rabasova, Ústí nad Labem{8} 199
52 ZŠ Rabasova, Ústí nad Labem{8} 197
53 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 196
54 ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem{8} 193
55 ZŠ Hluboká{8} 188
56 ZŠ Chlumec{8} 182
57 ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem{8} 176
57 ZŠ Chlumec{8} 176
57 ZŠ Hluboká{8} 176
57 ZŠ Rabasova, Ústí nad Labem{8} 176
61 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.{8} 152
62 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 146
63 ZŠ Chlumec{8} 140
64 ZŠ Hluboká{8} 137
65 ZŠ Chlumec{8} 126
66 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 103
67 ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem{8} 91
68 ZŠ Rabasova, Ústí nad Labem{8} 0
68 ZŠ Hluboká{8} 0
68 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 0
68 eliska{8} 0
68 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 0
68 ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem{8} 0
68 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.{8} 0
68 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 0
68 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 0
68 eliska{8} 0
68 ZŠ Chlumec{8} 0
68 ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem{8} 0
68 eliska{8} 0
68 eliska{8} 0
68 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.{8} 0
68 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.{8} 0
68 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.{8} 0
68 ZŠ Vinařská{8} 0
Celkem 85 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 1737
2 ZŠ Anežky České{8} 1644
3 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 1622
4 eliska{8} 1379
5 ZŠ Mírová{8} 1231
6 ZŠ Mírová{8} 1217
7 eliska{8} 1167
8 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 1102
9 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizace{8} 1079
10 ZŠ Hluboká{8} 1067
11 ZŠ Anežky České{8} 1040
12 ZŠ Rabasova, Ústí nad Labem{8} 1003
13 ZŠ Chlumec{8} 999
14 ZŠ Chlumec{8} 970
15 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizace{8} 935
16 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizace{8} 934
17 ZŠ Chlumec{8} 833
18 ZŠ Hluboká{8} 787
19 eliska{8} 775
20 ZŠ Hluboká{8} 767
21 ZŠ Rabasova, Ústí nad Labem{8} 744
22 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 729
23 ZŠ Rabasova, Ústí nad Labem{8} 704
24 ZŠ Rabasova, Ústí nad Labem{8} 680
25 ZŠ Mírová{8} 660
26 ZŠ Anežky České{8} 637
27 ZŠ Hluboká{8} 635
28 ZŠ Mírová{8} 617
29 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 610
30 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 588
31 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizace{8} 555
32 ZŠ Anežky České{8} 531
33 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 514
34 ZŠ Chlumec{8} 511
35 ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem{8} 486
36 eliska{8} 460
36 ZŠ Chlumec{8} 460
38 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizace{8} 453
39 ZŠ Rabasova, Ústí nad Labem{8} 443
40 ZŠ Mírová{8} 418
41 ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem{8} 417
42 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 414
43 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 402
44 ZŠ Mírová{8} 398
45 ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem{8} 395
46 ZŠ Mírová{8} 394
46 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 394
48 ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem{8} 389
49 ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem{8} 388
50 ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem{8} 384
51 ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem{8} 379
52 ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem{8} 355
53 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 352
54 ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem{8} 350
54 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 350
56 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 349
57 ZŠ Mírová{8} 340
57 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 340
57 ZŠ Anežky České{8} 340
60 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 338
61 eliska{8} 329
62 ZŠ Rabasova, Ústí nad Labem{8} 324
63 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 315
64 ZŠ Hluboká{8} 308
65 ZŠ Hluboká{8} 302
65 ZŠ Hluboká{8} 302
67 ZŠ Chlumec{8} 301
68 eliska{8} 294
69 ZŠ Chlumec{8} 293
70 ZŠ Rabasova, Ústí nad Labem{8} 287
71 eliska{8} 282
72 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizace{8} 280
73 ZŠ Mírová{8} 279
73 ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem{8} 279
75 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizace{8} 269
76 ZŠ Anežky České{8} 207
77 ZŠ Mírová{8} 0
77 ZŠ Chlumec{8} 0
77 ZŠ Hluboká{8} 0
77 ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem{8} 0
77 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 0
77 ZŠ Chlumec{8} 0
77 eliska{8} 0
77 ZŠ Anežky České{8} 0
77 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 0
77 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 0
77 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizace{8} 0
77 ZŠ Rabasova, Ústí nad Labem{8} 0
77 ZŠ Hluboká{8} 0
77 ZŠ Chabařovice, příspěvková organizace{8} 0
77 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 0
77 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 0
77 ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem{8} 0
77 ZŠ Rabasova, Ústí nad Labem{8} 0
77 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 0
77 ZŠ Hluboká{8} 0
77 eliska{8} 0
77 ZŠ Mírová{8} 0
Celkem 98 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 1194
2 ZŠ Chlumec{8} 1124
3 ZŠ Mírová{8} 1057
4 ZŠ Vinařská{8} 1052
5 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 963
6 ZŠ Hluboká{8} 905
7 ZŠ Vinařská{8} 897
8 ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem{8} 882
9 ZŠ Hluboká{8} 835
10 ZŠ Vinařská{8} 822
11 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 793
12 ZŠ Chlumec{8} 744
13 ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem{8} 722
14 ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem{8} 709
15 eliska{8} 691
16 ZŠ Chlumec{8} 690
17 eliska{8} 662
18 ZŠ Vinařská{8} 659
19 ZŠ Chlumec{8} 650
20 ZŠ Mírová{8} 611
21 ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem{8} 606
22 eliska{8} 603
23 ZŠ Hluboká{8} 574
24 eliska{8} 548
25 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 520
26 ZŠ Hluboká{8} 454
27 ZŠ Mírová{8} 404
28 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 365
29 ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem{8} 359
29 ZŠ Hluboká{8} 359
31 ZŠ Vinařská{8} 350
32 ZŠ Mírová{8} 344
33 ZŠ Vinařská{8} 341
34 ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem{8} 332
35 ZŠ Mírová{8} 315
36 ZŠ Chlumec{8} 302
37 ZŠ Mírová{8} 299
38 ZŠ Chlumec{8} 297
39 eliska{8} 284
40 ZŠ Hluboká{8} 276
41 ZŠ Mírová{8} 271
42 ZŠ Mírová{8} 252
43 eliska{8} 239
43 ZŠ Hluboká{8} 239
45 ZŠ Hluboká{8} 229
46 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 214
47 ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem{8} 213
48 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 194
49 eliska{8} 187
50 ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem{8} 0
50 eliska{8} 0
50 ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem{8} 0
50 ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem{8} 0
50 ZŠ Mírová{8} 0
50 ZŠ Chlumec{8} 0
50 ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem{8} 0
50 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 0
50 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 0
50 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 0
Celkem 59 závodníků