výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Labem, Kategorie III a IV

Ústí nad Labem (10. 5. 2018)

Skok daleký - Žáci

(čt, 10.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 41 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
02 5.77 0.0 537.00
2 147 Petr KadrabaPetr Kadraba
ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem
02 5.47 0.0 475.00
3 180 Šimon HospodkaŠimon Hospodka
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
03 5.44 0.0 469.00
4 143 Vojtěch SatranVojtěch Satran
ZŠ Anežky ČeskéZŠ Anežky České
03 5.04 0.0 390.00
5 13 Jakub DlouhýJakub Dlouhý
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
03 5.01 0.0 384.00
189 Vojtěch ŠtěpánVojtěch Štěpán
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
03 4.96 0.0 375.00
6 20 Adam LehečkaAdam Lehečka
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
03 4.96 0.0 375.00
7 96 Jan RottenbornJan Rottenborn
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
03 4.95 0.0 373.00
8 1 František HejskýFrantišek Hejský
ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková...
03 4.91 0.0 365.00
9 101 Jan VandasJan Vandas
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
02 4.90 0.0 363.00
10 167 Filip MatoušekFilip Matoušek
ZŠ Vinařská AZŠ Vinařská A
03 4.86 0.0 356.00
11 157 Vojtěch BurlákVojtěch Burlák
ZŠ Vinařská BZŠ Vinařská B
03 4.82 0.0 348.00
12 38 Martin PlachýMartin Plachý
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
02 4.78 0.0 341.00
13 93 Tomáš PintrTomáš Pintr
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
02 4.70 0.0 326.00
14 3 Petr JirákPetr Jirák
ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková...
03 4.67 0.0 321.00
15 140 Jakub LukášJakub Lukáš
ZŠ Anežky ČeskéZŠ Anežky České
03 4.65 0.0 317.00
16 162 Jan HradeckýJan Hradecký
ZŠ Vinařská AZŠ Vinařská A
04 4.64 0.0 315.00
17 161 Ondřej FilipOndřej Filip
ZŠ Vinařská AZŠ Vinařská A
03 4.63 0.0 313.00
18 105 Matyáš JohnMatyáš John
eliskaeliska
03 4.62 0.0 312.00
19 66 Ondřej AjmOndřej Ajm
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
03 4.55 0.0 299.00
20 168 Andrej NěmecAndrej Němec
ZŠ Vinařská BZŠ Vinařská B
03 4.54 0.0 297.00
21 36 Vladimír KubaVladimír Kuba
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
03 4.49 0.0 288.00
22 64 Mikoláš VlachMikoláš Vlach
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
04 4.46 0.0 283.00
23 81 Petr StránskýPetr Stránský
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
03 4.45 0.0 281.00
24 179 Vilém HankeVilém Hanke
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
03 4.43 0.0 278.00
25 174 Sebastian TučekSebastian Tuček
ZŠ Vinařská BZŠ Vinařská B
04 4.38 0.0 269.00
26 133 Petr SynáčekPetr Synáček
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
03 4.25 0.0 247.00
27 49 David HurnýDavid Hurný
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
04 4.17 0.0 234.00
28 9 Jakub TřešňákJakub Třešňák
ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková...
03 4.05 0.0 214.00
29 115 Matouš TerčMatouš Terč
eliskaeliska
02 3.97 0.0 201.00
30 120 Adam BudišAdam Budiš
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
02 3.94 0.0 196.00
31 123 Jan DoboszJan Dobosz
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
04 3.89 0.0 188.00
32 146 Ivan JanáčekIvan Janáček
ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem
02 3.55 0.0 137.00
50 Lukáš ChottLukáš Chott
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
02 DNS 0.0 0.00
Celkem 34 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(čt, 10.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 91 Alois MartínekAlois Martínek
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
05 4.86 0.0 356.00
2 75 Matyas KöszegiMatyas Köszegi
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
05 4.59 0.0 306.00
3 175 Petr VorlíčekPetr Vorlíček
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
06 4.31 0.0 257.00
4 52 Daniel KaniveDaniel Kanive
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
05 4.18 0.0 235.00
5 63 František ŠtolfaFrantišek Štolfa
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
05 4.15 0.0 230.00
6 100 Martin TrnkaMartin Trnka
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
06 4.13 0.0 227.00
7 112 David PavlasDavid Pavlas
eliskaeliska
06 4.12 0.0 225.00
8 16 Martin HálekMartin Hálek
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
05 4.10 0.0 222.00
9 95 Jakub PuchernaJakub Pucherna
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
05 4.07 0.0 217.00
10 67 Václav BřezinaVáclav Březina
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
05 3.99 0.0 204.00
11 33 Filip EisnerFilip Eisner
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
06 3.96 0.0 199.00
12= 48 Matyáš ČalounMatyáš Čaloun
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
05 3.92 0.0 193.00
12= 160 Jan FilipJan Filip
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
05 3.92 0.0 193.00
14 186 Tomáš NetíkTomáš Netík
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
06 3.90 0.0 190.00
15 12 Jan BláhaJan Bláha
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
05 3.89 0.0 188.00
16 27 Jakub VepřovskýJakub Vepřovský
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
05 3.78 0.0 171.00
17 125 Šimon HrachŠimon Hrach
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
05 3.77 0.0 170.00
18 153 Radek AngrRadek Angr
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
05 3.73 0.0 164.00
19= 32 Tomáš DrábekTomáš Drábek
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
05 3.68 0.0 156.00
19= 45 Jan TurekJan Turek
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
06 3.68 0.0 156.00
21 82 Kimi ZitaKimi Zita
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
06 3.65 0.0 152.00
22 191 Lukáš TanečekLukáš Taneček
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
06 3.65 0.0 152.00
23 Ondřej FormanOndřej Forman
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
06 3.62 0.0 147.00
24 118 Vojta VondráčekVojta Vondráček
eliskaeliska
05 3.56 0.0 139.00
25 132 Jakub RůžičkaJakub Růžička
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
05 3.30 0.0 103.00
26 114 Martin ŠvabíkMartin Švabík
eliskaeliska
05 3.27 0.0 99.00
27 134 Adam ŠtěpánAdam Štěpán
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
05 2.89 0.0 53.00
Celkem 27 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(čt, 10.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 331 Simona PlosováSimona Plosová
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
04 5.01 0.0 562.00
2 267 Magdalena ŘehákováMagdalena Řeháková
ZŠ MírováZŠ Mírová
03 4.85 0.0 519.00
3 199 Michaela OrságováMichaela Orságová
ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková...
03 4.40 0.0 403.00
4 249 Leona SvačinováLeona Svačinová
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
04 4.34 0.0 388.00
5 197 Lucie MoravcováLucie Moravcová
ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková...
03 4.33 0.0 386.00
6 341 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová
ZŠ Anežky ČeskéZŠ Anežky České
03 4.22 0.0 359.00
292 Karolína HavlatováKarolína Havlatová
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
03 4.18 0.0 350.00
7 337 Karolína WatzikováKarolína Watziková
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
02 4.18 0.0 350.00
8 296 Eliška MartínkováEliška Martínková
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
03 4.17 0.0 347.00
9 294 Beáta KaplanováBeáta Kaplanová
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
03 4.15 0.0 343.00
10 308 Tereza KoptováTereza Koptová
eliskaeliska
03 4.11 0.0 333.00
210 Eliška KopáčováEliška Kopáčová
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
03 4.01 0.0 310.00
11 305 Adéla KonířováAdéla Konířová
eliskaeliska
04 4.01 0.0 310.00
12 290 Karolína TancošováKarolína Tancošová
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
04 3.98 0.0 303.00
13 288 Tereza PazderováTereza Pazderová
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
03 3.97 0.0 301.00
14 225 Tereza JečmenováTereza Ječmenová
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
03 3.91 0.0 287.00
15 219 Jessica TolarováJessica Tolarová
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
03 3.89 0.0 283.00
271 Veronika SvrčkováVeronika Svrčková
ZŠ MírováZŠ Mírová
03 3.87 0.0 279.00
16 250 Valentýna ŠedováValentýna Šedová
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
04 3.87 0.0 279.00
17 323 Kateřina HaasováKateřina Haasová
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
02 3.84 0.0 272.00
18 240 Kateřina KubálkováKateřina Kubálková
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
03 3.81 0.0 265.00
19 229 Nela NovákováNela Nováková
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
03 3.79 0.0 261.00
20 345 Adéla SrpováAdéla Srpová
ZŠ Anežky ČeskéZŠ Anežky České
02 3.76 0.0 254.00
21 279 Nikola HoráčkováNikola Horáčková
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
03 3.65 0.0 231.00
22 230 Sára PírkováSára Pírková
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
03 3.63 0.0 227.00
23 256 Petra HejdukováPetra Hejduková
ZŠ MírováZŠ Mírová
02 3.60 0.0 220.00
24 216 Barbora PelcováBarbora Pelcová
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
03 3.48 0.0 196.00
25 196 Kateřina KuglerováKateřina Kuglerová
ZŠ Chabařovice, příspěvková organizaceZŠ Chabařovice, příspěvková...
03 3.41 0.0 182.00
26 342 Nikola KubičkováNikola Kubičková
ZŠ Anežky ČeskéZŠ Anežky České
05 2.93 0.0 95.00
Celkem 29 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 10.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 333 Barbora StřížkováBarbora Střížková
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
05 4.39 0.0 401.00
2 203 Liliana BadiováLiliana Badiová
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
05 4.19 0.0 352.00
3 329 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
05 4.08 0.0 326.00
4 232 Lucie DavidováLucie Davidová
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
05 4.04 0.0 317.00
257 Vanesa HromáVanesa Hromá
ZŠ MírováZŠ Mírová
05 3.96 0.0 299.00
5 351 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová
ZŠ Vinařská AZŠ Vinařská A
05 3.96 0.0 299.00
6 277 Viktorie BílkovskáViktorie Bílkovská
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
06 3.95 0.0 296.00
352 Lucie PyšnáLucie Pyšná
ZŠ Vinařská AZŠ Vinařská A
06 3.92 0.0 290.00
7 272 Kristýna ŠabatkováKristýna Šabatková
ZŠ MírováZŠ Mírová
05 3.92 0.0 290.00
8 239 Vilma KřížováVilma Křížová
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
06 3.89 0.0 283.00
9 325 Nela KováčováNela Kováčová
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
05 3.85 0.0 274.00
10 259 Barbora KawulokováBarbora Kawuloková
ZŠ MírováZŠ Mírová
05 3.82 0.0 267.00
11 253 Klára VopěnkováKlára Vopěnková
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
05 3.78 0.0 259.00
12 276 Natálie BílkovskáNatálie Bílkovská
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
06 3.75 0.0 252.00
13 315 Kateřina VeseláKateřina Veselá
eliskaeliska
05 3.73 0.0 248.00
14 205 Eliška DerflováEliška Derflová
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
05 3.69 0.0 239.00
15 312 Viktorie RaďováViktorie Raďová
eliskaeliska
06 3.48 0.0 196.00
16 353 Evelína ŠediváEvelína Šedivá
ZŠ Vinařská AZŠ Vinařská A
06 3.46 0.0 192.00
218 Viktorie StachováViktorie Stachová
ZŠ HlubokáZŠ Hluboká
05 3.74 0.0 0.00
302 Anna BrzákováAnna Brzáková
eliskaeliska
05 DNS 0.0 0.00
Celkem 20 závodníků