výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Vyškov, Kategorie III

Vyškov (15. 5. 2018)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 15.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš TihelkaTadeáš Tihelka 05 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 7 08.80 350.00
2 Erik KrejčíErik Krejčí 05 Základní škola Rousínov, okres VyškovZákladní škola Rousínov, ok... 3 09.00 304.00
3 Marek TomešMarek Tomeš 05 ZŠ Vyškov, Morávkova 40ZŠ Vyškov, Morávkova 40 5 09.10 282.00
4 Patrik VolnýPatrik Volný 06 ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 2 09.20 261.00
5 Petr MrázekPetr Mrázek 06 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 4 09.90 135.00
6 Filip RichterFilip Richter 05 ZŠ OtniceZŠ Otnice 6 10.00 120.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 15.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HolzerJakub Holzer 05 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 4 08.40 449.00
2 Matouš ČernýMatouš Černý 05 ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 7 08.60 398.00
3 David RůžičkaDavid Růžička 05 ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 5 08.80 350.00
4 Matěj PrachařMatěj Prachař 06 ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 2 08.90 327.00
5 Tomáš NedomaTomáš Nedoma 05 ZŠ Vyškov, Morávkova 40ZŠ Vyškov, Morávkova 40 6 09.20 261.00
6 František PavlovecFrantišek Pavlovec 06 ZŠ OtniceZŠ Otnice 3 09.50 203.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 15.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 René ProkopRené Prokop 05 Základní škola Rousínov, okres VyškovZákladní škola Rousínov, ok... 6 08.60 398.00
2 Jan VečeřeJan Večeře 05 ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 2 08.70 374.00
3 Vojtěch FialaVojtěch Fiala 05 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 4 09.10 282.00
4 Michal FriedmanMichal Friedman 05 ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna 5 09.20 261.00
5 Jakub StavělíkJakub Stavělík 05 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 7 09.50 203.00
6 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 3 09.60 185.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 15.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr GotvaldPetr Gotvald 06 ZŠ Vyškov, Morávkova 40ZŠ Vyškov, Morávkova 40 3 08.60 398.00
2 Robert NovákRobert Novák 05 Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 7 08.90 327.00
3 Sebastian DrlíkSebastian Drlík 06 ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 4 09.40 222.00
4 Adam ŽemličkaAdam Žemlička 05 Základní škola Rousínov, okres VyškovZákladní škola Rousínov, ok... 2 09.50 203.00
5 Jakub ŠenkJakub Šenk 06 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 5 09.60 185.00
MS Tomáš KoukalTomáš Koukal 04 ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna 6 09.10
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (út, 15.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan VojtekMilan Vojtek 05 Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 2 08.70 374.00
2 Jakub RybářJakub Rybář 05 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 4 08.80 350.00
3 Henri VaněčekHenri Vaněček 05 Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov 3 08.90 327.00
4 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 05 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 6 09.00 304.00
5 Michal AlánMichal Alán 05 ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 5 09.70 168.00
6 Patrik ŠášekPatrik Šášek 06 ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 7 10.20 93.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (út, 15.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BokLukáš Bok 05 Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 7 08.50 423.00
2 Patrik ŽákPatrik Žák 05 ZŠ OtniceZŠ Otnice 4 08.60 398.00
3 Daniel ChromýDaniel Chromý 05 Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov 3 09.30 241.00
4 Jakub GrycJakub Gryc 06 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 5 09.70 168.00
MS Martin KamenskýMartin Kamenský 04 ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna 6 08.20
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KamenskýMartin Kamenský 04 ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna 6 08.20
2 Jakub HolzerJakub Holzer 05 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 4 08.40 449.00
3 Lukáš BokLukáš Bok 05 Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 7 08.50 423.00
4 Matouš ČernýMatouš Černý 05 ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 7 08.60 398.00
4 René ProkopRené Prokop 05 Základní škola Rousínov, okres VyškovZákladní škola Rousínov, ok... 6 08.60 398.00
4 Petr GotvaldPetr Gotvald 06 ZŠ Vyškov, Morávkova 40ZŠ Vyškov, Morávkova 40 3 08.60 398.00
4 Patrik ŽákPatrik Žák 05 ZŠ OtniceZŠ Otnice 4 08.60 398.00
8 Jan VečeřeJan Večeře 05 ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 2 08.70 374.00
8 Milan VojtekMilan Vojtek 05 Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 2 08.70 374.00
10 Tadeáš TihelkaTadeáš Tihelka 05 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 7 08.80 350.00
10 David RůžičkaDavid Růžička 05 ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 5 08.80 350.00
10 Jakub RybářJakub Rybář 05 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 4 08.80 350.00
13 Matěj PrachařMatěj Prachař 06 ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 2 08.90 327.00
13 Robert NovákRobert Novák 05 Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 7 08.90 327.00
13 Henri VaněčekHenri Vaněček 05 Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov 3 08.90 327.00
16 Erik KrejčíErik Krejčí 05 Základní škola Rousínov, okres VyškovZákladní škola Rousínov, ok... 3 09.00 304.00
16 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 05 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 6 09.00 304.00
18 Marek TomešMarek Tomeš 05 ZŠ Vyškov, Morávkova 40ZŠ Vyškov, Morávkova 40 5 09.10 282.00
18 Vojtěch FialaVojtěch Fiala 05 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 4 09.10 282.00
18 Tomáš KoukalTomáš Koukal 04 ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna 6 09.10
21 Patrik VolnýPatrik Volný 06 ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 2 09.20 261.00
21 Tomáš NedomaTomáš Nedoma 05 ZŠ Vyškov, Morávkova 40ZŠ Vyškov, Morávkova 40 6 09.20 261.00
21 Michal FriedmanMichal Friedman 05 ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna 5 09.20 261.00
24 Daniel ChromýDaniel Chromý 05 Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov 3 09.30 241.00
25 Sebastian DrlíkSebastian Drlík 06 ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 4 09.40 222.00
26 František PavlovecFrantišek Pavlovec 06 ZŠ OtniceZŠ Otnice 3 09.50 203.00
26 Jakub StavělíkJakub Stavělík 05 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 7 09.50 203.00
26 Adam ŽemličkaAdam Žemlička 05 Základní škola Rousínov, okres VyškovZákladní škola Rousínov, ok... 2 09.50 203.00
29 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 3 09.60 185.00
29 Jakub ŠenkJakub Šenk 06 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 5 09.60 185.00
31 Michal AlánMichal Alán 05 ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 5 09.70 168.00
31 Jakub GrycJakub Gryc 06 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 5 09.70 168.00
33 Petr MrázekPetr Mrázek 06 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 4 09.90 135.00
34 Filip RichterFilip Richter 05 ZŠ OtniceZŠ Otnice 6 10.00 120.00
35 Patrik ŠášekPatrik Šášek 06 ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 7 10.20 93.00

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 15.5.2018 - 07:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HolzerJakub Holzer 05 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 08.40
2 Lukáš BokLukáš Bok 05 Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 08.50
3= Matouš ČernýMatouš Černý 05 ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 08.60
3= Petr GotvaldPetr Gotvald 06 ZŠ Vyškov, Morávkova 40ZŠ Vyškov, Morávkova 40 08.60
3= René ProkopRené Prokop 05 Základní škola Rousínov, okres VyškovZákladní škola Rousínov, ok... 08.60
3= Patrik ŽákPatrik Žák 05 ZŠ OtniceZŠ Otnice 08.60
7= Jan VečeřeJan Večeře 05 ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 08.70
7= Milan VojtekMilan Vojtek 05 Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 08.70
9= Tadeáš TihelkaTadeáš Tihelka 05 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 08.80
9= David RůžičkaDavid Růžička 05 ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 08.80
9= Jakub RybářJakub Rybář 05 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 08.80
12= Matěj PrachařMatěj Prachař 06 ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 08.90
12= Henri VaněčekHenri Vaněček 05 Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov 08.90
12= Robert NovákRobert Novák 05 Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 08.90
15= Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 05 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 09.00
15= Erik KrejčíErik Krejčí 05 Základní škola Rousínov, okres VyškovZákladní škola Rousínov, ok... 09.00
17= Vojtěch FialaVojtěch Fiala 05 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 09.10
17= Marek TomešMarek Tomeš 05 ZŠ Vyškov, Morávkova 40ZŠ Vyškov, Morávkova 40 09.10
19= Patrik VolnýPatrik Volný 06 ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 09.20
19= Michal FriedmanMichal Friedman 05 ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna 09.20
19= Tomáš NedomaTomáš Nedoma 05 ZŠ Vyškov, Morávkova 40ZŠ Vyškov, Morávkova 40 09.20
22 Daniel ChromýDaniel Chromý 05 Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov 09.30
23 Sebastian DrlíkSebastian Drlík 06 ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 09.40
24= František PavlovecFrantišek Pavlovec 06 ZŠ OtniceZŠ Otnice 09.50
24= Adam ŽemličkaAdam Žemlička 05 Základní škola Rousínov, okres VyškovZákladní škola Rousínov, ok... 09.50
26 Jakub StavělíkJakub Stavělík 05 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 09.50
27= Filip JašíčekFilip Jašíček 06 ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 09.60
27= Jakub ŠenkJakub Šenk 06 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 09.60
29= Michal AlánMichal Alán 05 ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 09.70
29= Jakub GrycJakub Gryc 06 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 09.70
31 Petr MrázekPetr Mrázek 06 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 09.90
32 Filip RichterFilip Richter 05 ZŠ OtniceZŠ Otnice 10.00
33 Patrik ŠášekPatrik Šášek 06 ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 10.20
MS Martin KamenskýMartin Kamenský 04 ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna 08.20
MS Tomáš KoukalTomáš Koukal 04 ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna 09.10
Celkem 35 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 15.5.2018 - 07:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elena CrhováElena Crhová 05 ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna 6 08.80 618.00
2 Anna BaluchováAnna Baluchová 05 Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov 3 09.00 566.00
3 Nikola SadílkováNikola Sadílková 05 ZŠ OtniceZŠ Otnice 4 09.20 516.00
4 Tereza JaníkováTereza Janíková 05 ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 7 09.50 444.00
5 Natálie SedláčkováNatálie Sedláčková 06 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 5 09.60 422.00
6 Natálie KuběnováNatálie Kuběnová 06 ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 2 09.80 378.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 15.5.2018 - 07:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela KuběnováDaniela Kuběnová 06 ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 2 09.30 492.00
2 Michaela ZdražilováMichaela Zdražilová 06 ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 7 09.80 378.00
3 Tereza PokornáTereza Pokorná 05 Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 6 09.90 357.00
4 Karolína VenerováKarolína Venerová 05 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 4 10.00 336.00
5 Veronika MatzováVeronika Matzová 05 ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 3 10.50 242.00
6 Veronika VlachováVeronika Vlachová 05 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 5 11.00 161.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 15.5.2018 - 07:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HadincováBarbora Hadincová 05 ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna 6 08.80 618.00
2 Zuzana KrejsováZuzana Krejsová 05 ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 7 08.90 592.00
3 Sabina GregušováSabina Gregušová 05 ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 4 09.50 444.00
4 Natálie MichálkováNatálie Michálková 05 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 3 09.60 422.00
5 Veronika AndrysíkováVeronika Andrysíková 05 ZŠ OtniceZŠ Otnice 5 09.80 378.00
6 Sára ŠajdlerováSára Šajdlerová 05 ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 2 09.90 357.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 15.5.2018 - 07:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla JudáskováAdéla Judásková 05 Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov 3 08.90 592.00
2 Terezie ZouharováTerezie Zouharová 05 Základní škola RousínovZákladní škola Rousínov 2 09.30 492.00
3 Petra JadrnáPetra Jadrná 05 ZŠ OtniceZŠ Otnice 4 09.60 422.00
4 Kristýna LimanovskáKristýna Limanovská 05 Základní škola RousínovZákladní škola Rousínov 6 09.70 400.00
5 Veronika PernicováVeronika Pernicová 05 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 5 10.00 336.00
MS Nicol NávrátilováNicol Návrátilová 05 Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov 7 09.80
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (út, 15.5.2018 - 07:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ČervinkováAdéla Červinková 05 Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 4 08.80 618.00
2 Adéla StejskalováAdéla Stejskalová 05 Základní škola RousínovZákladní škola Rousínov 7 09.30 492.00
3 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 05 Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 5 09.50 444.00
4 Anežka TruchlíkováAnežka Truchlíková 05 ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 2 09.60 422.00
5 Eliška BárkováEliška Bárková 05 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 3 10.80 192.00
MS Veronika KrajňákováVeronika Krajňáková 04 ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna 6 09.40
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elena CrhováElena Crhová 05 ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna 6 08.80 618.00
1 Barbora HadincováBarbora Hadincová 05 ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna 6 08.80 618.00
1 Adéla ČervinkováAdéla Červinková 05 Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 4 08.80 618.00
4 Zuzana KrejsováZuzana Krejsová 05 ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 7 08.90 592.00
4 Adéla JudáskováAdéla Judásková 05 Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov 3 08.90 592.00
6 Anna BaluchováAnna Baluchová 05 Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov 3 09.00 566.00
7 Nikola SadílkováNikola Sadílková 05 ZŠ OtniceZŠ Otnice 4 09.20 516.00
8 Daniela KuběnováDaniela Kuběnová 06 ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 2 09.30 492.00
8 Terezie ZouharováTerezie Zouharová 05 Základní škola RousínovZákladní škola Rousínov 2 09.30 492.00
8 Adéla StejskalováAdéla Stejskalová 05 Základní škola RousínovZákladní škola Rousínov 7 09.30 492.00
11 Veronika KrajňákováVeronika Krajňáková 04 ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna 6 09.40
12 Tereza JaníkováTereza Janíková 05 ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 7 09.50 444.00
12 Sabina GregušováSabina Gregušová 05 ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 4 09.50 444.00
12 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 05 Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 5 09.50 444.00
15 Natálie SedláčkováNatálie Sedláčková 06 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 5 09.60 422.00
15 Natálie MichálkováNatálie Michálková 05 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 3 09.60 422.00
15 Petra JadrnáPetra Jadrná 05 ZŠ OtniceZŠ Otnice 4 09.60 422.00
15 Anežka TruchlíkováAnežka Truchlíková 05 ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 2 09.60 422.00
19 Kristýna LimanovskáKristýna Limanovská 05 Základní škola RousínovZákladní škola Rousínov 6 09.70 400.00
20 Natálie KuběnováNatálie Kuběnová 06 ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 2 09.80 378.00
20 Michaela ZdražilováMichaela Zdražilová 06 ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 7 09.80 378.00
20 Veronika AndrysíkováVeronika Andrysíková 05 ZŠ OtniceZŠ Otnice 5 09.80 378.00
20 Nicol NávrátilováNicol Návrátilová 05 Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov 7 09.80
24 Tereza PokornáTereza Pokorná 05 Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 6 09.90 357.00
24 Sára ŠajdlerováSára Šajdlerová 05 ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 2 09.90 357.00
26 Karolína VenerováKarolína Venerová 05 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 4 10.00 336.00
26 Veronika PernicováVeronika Pernicová 05 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 5 10.00 336.00
28 Veronika MatzováVeronika Matzová 05 ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 3 10.50 242.00
29 Eliška BárkováEliška Bárková 05 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 3 10.80 192.00
30 Veronika VlachováVeronika Vlachová 05 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 5 11.00 161.00

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 15.5.2018 - 07:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Barbora HadincováBarbora Hadincová 05 ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna 08.80
1= Adéla ČervinkováAdéla Červinková 05 Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 08.80
1= Elena CrhováElena Crhová 05 ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna 08.80
4= Adéla JudáskováAdéla Judásková 05 Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov 08.90
4= Zuzana KrejsováZuzana Krejsová 05 ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 08.90
6 Anna BaluchováAnna Baluchová 05 Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov 09.00
7 Nikola SadílkováNikola Sadílková 05 ZŠ OtniceZŠ Otnice 09.20
8= Terezie ZouharováTerezie Zouharová 05 Základní škola RousínovZákladní škola Rousínov 09.30
8= Adéla StejskalováAdéla Stejskalová 05 Základní škola RousínovZákladní škola Rousínov 09.30
8= Daniela KuběnováDaniela Kuběnová 06 ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 09.30
11= Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 05 Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 09.50
11= Sabina GregušováSabina Gregušová 05 ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 09.50
11= Tereza JaníkováTereza Janíková 05 ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 09.50
14= Natálie SedláčkováNatálie Sedláčková 06 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 09.60
14= Petra JadrnáPetra Jadrná 05 ZŠ OtniceZŠ Otnice 09.60
14= Anežka TruchlíkováAnežka Truchlíková 05 ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 09.60
14= Natálie MichálkováNatálie Michálková 05 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 09.60
18 Kristýna LimanovskáKristýna Limanovská 05 Základní škola RousínovZákladní škola Rousínov 09.70
19= Veronika AndrysíkováVeronika Andrysíková 05 ZŠ OtniceZŠ Otnice 09.80
19= Michaela ZdražilováMichaela Zdražilová 06 ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 09.80
19= Natálie KuběnováNatálie Kuběnová 06 ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 09.80
22= Sára ŠajdlerováSára Šajdlerová 05 ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 09.90
22= Tereza PokornáTereza Pokorná 05 Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 09.90
24= Karolína VenerováKarolína Venerová 05 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 10.00
24= Veronika PernicováVeronika Pernicová 05 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 10.00
26 Veronika MatzováVeronika Matzová 05 ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 10.50
27 Eliška BárkováEliška Bárková 05 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 10.80
28 Veronika VlachováVeronika Vlachová 05 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 11.00
MS Nicol NávrátilováNicol Návrátilová 05 Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov 09.80
MS Veronika KrajňákováVeronika Krajňáková 04 ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna 09.40
Celkem 30 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 15.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Elena CrhováElena Crhová 05 ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna 5 2:07.00 411.00
2 Sabina GregušováSabina Gregušová 05 ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 6 2:11.00 359.00
3 Barbora SirotkováBarbora Sirotková 05 Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov 13 2:12.00 346.00
4 Stela RyškováStela Ryšková 05 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 4 2:13.00 334.00
5= Iva NestrojilováIva Nestrojilová 05 ZŠ OtniceZŠ Otnice 2 2:15.00 310.00
5= Adéla PavlasováAdéla Pavlasová 06 ZŠ OtniceZŠ Otnice 1 2:15.00 310.00
7 Edita GrenarováEdita Grenarová 06 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 7 2:17.00 287.00
8 Adéla StejskalováAdéla Stejskalová 05 Základní škola RousínovZákladní škola Rousínov 14 2:18.00 276.00
9 Nikola LoubalováNikola Loubalová 06 ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 10 2:20.00 255.00
10= Nela StavělováNela Stavělová 05 Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 3 2:21.00 244.00
10= Kateřina HálováKateřina Hálová 05 ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 8 2:21.00 244.00
12 Natálie SedláčkováNatálie Sedláčková 06 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 12 2:27.00 185.00
13 Lucie OndrášováLucie Ondrášová 06 Základní škola RousínovZákladní škola Rousínov 11 2:36.00 111.00
Klára KlocováKlára Klocová 05 Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov 9 DNS
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (út, 15.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aneta PydychováAneta Pydychová 05 ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 11 2:04.00 451.00
2= Sabina SmutníkováSabina Smutníková 05 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 13 2:06.00 424.00
2= Barbora HadincováBarbora Hadincová 05 ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna 4 2:06.00 424.00
4 Julie KachlířováJulie Kachlířová 06 Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 1 2:07.00 411.00
5= Veronika SkopalováVeronika Skopalová 05 ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 12 2:09.00 384.00
5= Silvie HanulíkováSilvie Hanulíková 05 ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 5 2:09.00 384.00
7 Aneta CupákováAneta Cupáková 05 ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 3 2:10.00 371.00
8 Karolína ŠevčíkováKarolína Ševčíková 05 Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 2 2:11.00 359.00
9 Nela KozumplíkováNela Kozumplíková 05 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 6 2:12.00 346.00
10 Daniela KuklínkováDaniela Kuklínková 05 Základní škola RousínovZákladní škola Rousínov 9 2:13.00 334.00
11 Helena Regina VelichováHelena Regina Velichová 06 ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 14 2:20.00 255.00
12 Lucie KřetínskáLucie Křetínská 06 ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 7 2:24.00 214.00
13 Barbora KubicováBarbora Kubicová 05 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 8 2:26.00 194.00
Dominika LacinováDominika Lacinová 04 ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna 10 DNS
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aneta PydychováAneta Pydychová 05 ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 11 2:04.00 451.00
2 Sabina SmutníkováSabina Smutníková 05 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 13 2:06.00 424.00
2 Barbora HadincováBarbora Hadincová 05 ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna 4 2:06.00 424.00
4 Elena CrhováElena Crhová 05 ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna 5 2:07.00 411.00
4 Julie KachlířováJulie Kachlířová 06 Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 1 2:07.00 411.00
6 Veronika SkopalováVeronika Skopalová 05 ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 12 2:09.00 384.00
6 Silvie HanulíkováSilvie Hanulíková 05 ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 5 2:09.00 384.00
8 Aneta CupákováAneta Cupáková 05 ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 3 2:10.00 371.00
9 Sabina GregušováSabina Gregušová 05 ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 6 2:11.00 359.00
9 Karolína ŠevčíkováKarolína Ševčíková 05 Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 2 2:11.00 359.00
11 Barbora SirotkováBarbora Sirotková 05 Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov 13 2:12.00 346.00
11 Nela KozumplíkováNela Kozumplíková 05 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 6 2:12.00 346.00
13 Stela RyškováStela Ryšková 05 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 4 2:13.00 334.00
13 Daniela KuklínkováDaniela Kuklínková 05 Základní škola RousínovZákladní škola Rousínov 9 2:13.00 334.00
15 Iva NestrojilováIva Nestrojilová 05 ZŠ OtniceZŠ Otnice 2 2:15.00 310.00
15 Adéla PavlasováAdéla Pavlasová 06 ZŠ OtniceZŠ Otnice 1 2:15.00 310.00
17 Edita GrenarováEdita Grenarová 06 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 7 2:17.00 287.00
18 Adéla StejskalováAdéla Stejskalová 05 Základní škola RousínovZákladní škola Rousínov 14 2:18.00 276.00
19 Nikola LoubalováNikola Loubalová 06 ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 10 2:20.00 255.00
19 Helena Regina VelichováHelena Regina Velichová 06 ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 14 2:20.00 255.00
21 Nela StavělováNela Stavělová 05 Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 3 2:21.00 244.00
21 Kateřina HálováKateřina Hálová 05 ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 8 2:21.00 244.00
23 Lucie KřetínskáLucie Křetínská 06 ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 7 2:24.00 214.00
24 Barbora KubicováBarbora Kubicová 05 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 8 2:26.00 194.00
25 Natálie SedláčkováNatálie Sedláčková 06 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 12 2:27.00 185.00
26 Lucie OndrášováLucie Ondrášová 06 Základní škola RousínovZákladní škola Rousínov 11 2:36.00 111.00
Klára KlocováKlára Klocová 05 Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov 9 DNS
Dominika LacinováDominika Lacinová 04 ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna 10 DNS

600 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 15.5.2018 - 09:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aneta PydychováAneta Pydychová 05 ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 2:04.00
2= Barbora HadincováBarbora Hadincová 05 ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna 2:06.00
2= Sabina SmutníkováSabina Smutníková 05 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 2:06.00
4= Elena CrhováElena Crhová 05 ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna 2:07.00
4= Julie KachlířováJulie Kachlířová 06 Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 2:07.00
6= Veronika SkopalováVeronika Skopalová 05 ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 2:09.00
6= Silvie HanulíkováSilvie Hanulíková 05 ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 2:09.00
8 Aneta CupákováAneta Cupáková 05 ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 2:10.00
9= Sabina GregušováSabina Gregušová 05 ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 2:11.00
9= Karolína ŠevčíkováKarolína Ševčíková 05 Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 2:11.00
11= Nela KozumplíkováNela Kozumplíková 05 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 2:12.00
11= Barbora SirotkováBarbora Sirotková 05 Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov 2:12.00
13= Stela RyškováStela Ryšková 05 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 2:13.00
13= Daniela KuklínkováDaniela Kuklínková 05 Základní škola RousínovZákladní škola Rousínov 2:13.00
15= Adéla PavlasováAdéla Pavlasová 06 ZŠ OtniceZŠ Otnice 2:15.00
15= Iva NestrojilováIva Nestrojilová 05 ZŠ OtniceZŠ Otnice 2:15.00
17 Edita GrenarováEdita Grenarová 06 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 2:17.00
18 Adéla StejskalováAdéla Stejskalová 05 Základní škola RousínovZákladní škola Rousínov 2:18.00
19= Helena Regina VelichováHelena Regina Velichová 06 ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 2:20.00
19= Nikola LoubalováNikola Loubalová 06 ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 2:20.00
21= Kateřina HálováKateřina Hálová 05 ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 2:21.00
21= Nela StavělováNela Stavělová 05 Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 2:21.00
23 Lucie KřetínskáLucie Křetínská 06 ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 2:24.00
24 Barbora KubicováBarbora Kubicová 05 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 2:26.00
25 Natálie SedláčkováNatálie Sedláčková 06 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 2:27.00
26 Lucie OndrášováLucie Ondrášová 06 Základní škola RousínovZákladní škola Rousínov 2:36.00
Dominika LacinováDominika Lacinová 04 ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna DNS
Klára KlocováKlára Klocová 05 Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov DNS
Celkem 28 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 15.5.2018 - 09:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Milan StehlíkMilan Stehlík 05 ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna 1 3:13.00
2 Vojtěch PechmanVojtěch Pechman 06 ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 2 3:19.00
3 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 3 3:20.00
4 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov 4 3:23.00
5= Tomáš RérychTomáš Rérych 05 ZŠ OtniceZŠ Otnice 6 3:24.00
5= Puche Andrés MartínezPuche Andrés Martínez 05 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 5 3:24.00
7 Matouš ČernýMatouš Černý 05 ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 7 3:25.00
8 Lukáš BokLukáš Bok 05 Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 8 3:27.00
9 Vojtěch VráblíkVojtěch Vráblík 05 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 9 3:31.00
10 Matěj PrachařMatěj Prachař 06 ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 10 3:33.00
11= Kryštof ŠajtarKryštof Šajtar 05 ZŠ OtniceZŠ Otnice 12 3:35.00
11= Vítek ŠlampaVítek Šlampa 05 ZŠ Vyškov, Morávkova 40ZŠ Vyškov, Morávkova 40 13 3:35.00
11= Michal FriedmanMichal Friedman 05 ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna 11 3:35.00
14 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 05 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 14 3:36.00
15 Vít ŠebelaVít Šebela 06 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 15 3:38.00
16 Jakub ŠeránekJakub Šeránek 06 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 16 3:39.00
17 Damián BuchtaDamián Buchta 05 Základní škola Rousínov, okres VyškovZákladní škola Rousínov, ok... 17 3:40.00
18 Jakub ŠebelaJakub Šebela 06 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 18 3:42.00
19 Vojtěch NovákVojtěch Novák 05 Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov 19 3:44.00
20= Tomáš BednaříkTomáš Bednařík 06 ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 20 3:45.00
20= Lukáš DoleželLukáš Doležel 05 Základní škola Rousínov, okres VyškovZákladní škola Rousínov, ok... 21 3:45.00
22= Ondřej PostbieglOndřej Postbiegl 06 ZŠ OtniceZŠ Otnice 23 3:50.00
22= Ondřej OpletalOndřej Opletal 05 Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 22 3:50.00
24 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 24 3:51.00
25 Petr HustolesPetr Hustoles 05 Základní škola Rousínov, okres VyškovZákladní škola Rousínov, ok... 25 3:53.00
26 Robert NovákRobert Novák 05 Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 26 3:54.00
27 Tomáš NedomaTomáš Nedoma 05 ZŠ Vyškov, Morávkova 40ZŠ Vyškov, Morávkova 40 27 3:56.00
28 Matyáš MarekMatyáš Marek 06 ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 28 3:59.00
29 Jan GottwaldJan Gottwald 06 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 29 4:08.00
30 Filip TrněnýFilip Trněný 06 ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 30 4:14.00
31 Richard VojtekRichard Vojtek 05 ZŠ Vyškov, Morávkova 40ZŠ Vyškov, Morávkova 40 31 4:23.00
32 Lukáš SüserLukáš Süser 06 ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 32 4:37.00
MS Martin KamenskýMartin Kamenský 04 ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna 33 3:23.00
Celkem 33 závodníků

1000 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (út, 15.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Milan StehlíkMilan Stehlík 05 ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna 14 3:13.00 543.00
2 Vojtěch PechmanVojtěch Pechman 06 ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 13 3:19.00 490.00
3 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 3 3:20.00 482.00
4 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov 16 3:23.00 457.00
5 Puche Andrés MartínezPuche Andrés Martínez 05 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 1 3:24.00 448.00
6 Kryštof ŠajtarKryštof Šajtar 05 ZŠ OtniceZŠ Otnice 7 3:35.00 363.00
7 Vít ŠebelaVít Šebela 06 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 4 3:38.00 341.00
8 Jakub ŠeránekJakub Šeránek 06 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 2 3:39.00 333.00
9 Damián BuchtaDamián Buchta 05 Základní škola Rousínov, okres VyškovZákladní škola Rousínov, ok... 9 3:40.00 326.00
10 Jakub ŠebelaJakub Šebela 06 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 5 3:42.00 312.00
11 Vojtěch NovákVojtěch Novák 05 Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov 11 3:44.00 299.00
12= Lukáš DoleželLukáš Doležel 05 Základní škola Rousínov, okres VyškovZákladní škola Rousínov, ok... 10 3:45.00 292.00
12= Tomáš BednaříkTomáš Bednařík 06 ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 8 3:45.00 292.00
14= Ondřej OpletalOndřej Opletal 05 Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 12 3:50.00 259.00
14= Ondřej PostbieglOndřej Postbiegl 06 ZŠ OtniceZŠ Otnice 6 3:50.00 259.00
16 Lukáš SüserLukáš Süser 06 ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 15 4:37.00 42.00
Celkem 16 závodníků
Ml. žáci 02 (út, 15.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš RérychTomáš Rérych 05 ZŠ OtniceZŠ Otnice 12 3:24.00 448.00
2 Matouš ČernýMatouš Černý 05 ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 1 3:25.00 440.00
3 Lukáš BokLukáš Bok 05 Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 17 3:27.00 424.00
4 Vojtěch VráblíkVojtěch Vráblík 05 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 16 3:31.00 393.00
5 Matěj PrachařMatěj Prachař 06 ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 11 3:33.00 378.00
6= Michal FriedmanMichal Friedman 05 ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna 2 3:35.00 363.00
6= Vítek ŠlampaVítek Šlampa 05 ZŠ Vyškov, Morávkova 40ZŠ Vyškov, Morávkova 40 13 3:35.00 363.00
8 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 05 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 8 3:36.00 355.00
9 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 5 3:51.00 253.00
10 Petr HustolesPetr Hustoles 05 Základní škola Rousínov, okres VyškovZákladní škola Rousínov, ok... 4 3:53.00 240.00
11 Robert NovákRobert Novák 05 Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 10 3:54.00 234.00
12 Tomáš NedomaTomáš Nedoma 05 ZŠ Vyškov, Morávkova 40ZŠ Vyškov, Morávkova 40 9 3:56.00 222.00
13 Matyáš MarekMatyáš Marek 06 ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 7 3:59.00 205.00
14 Jan GottwaldJan Gottwald 06 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 3 4:08.00 156.00
15 Filip TrněnýFilip Trněný 06 ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 14 4:14.00 127.00
16 Richard VojtekRichard Vojtek 05 ZŠ Vyškov, Morávkova 40ZŠ Vyškov, Morávkova 40 15 4:23.00 89.00
MS Martin KamenskýMartin Kamenský 04 ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna 6 3:23.00
Celkem 17 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (út, 15.5.2018 - 10:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Holzer, Fiala, Bureš, Jaroš Holzer, Fiala, Bureš, Jaroš ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 5 34.30 310.00
2 Stavělík, Hrubý, Bařina, Prokop Stavělík, Hrubý, Bařina, Prokop Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 2 37.00 175.00
3 Nedoma, Tomeš, Gotvald, Šlampa Nedoma, Tomeš, Gotvald, Šlampa ZŠ Vyškov, Morávkova 40ZŠ Vyškov, Morávkova 40 3 39.70 75.00
4 Süser, Bednařík, Šmíd, Ryšánek Süser, Bednařík, Šmíd, Ryšánek ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 4 39.90 69.00
Menšík, Svoboda, Švaříček, Šauer Menšík, Svoboda, Švaříček, Šauer Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 6 DQ
Pavlovec, Postbiegl, Richter, Vikturna Pavlovec, Postbiegl, Richter, Vikturna ZŠ OtniceZŠ Otnice 7 DQ
Celkem 6 závodníků
Ml. žáci 02 (út, 15.5.2018 - 10:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žemlička, Prokop, Krejčí, Dvořáček Žemlička, Prokop, Krejčí, Dvořáček Základní škola Rousínov, okres VyškovZákladní škola Rousínov, ok... 2 34.00 327.00
2 Rybář, Gryc, Šebela, Šebela Rybář, Gryc, Šebela, Šebela ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 4 35.50 246.00
3= Vaněček, Novák, Chromý, Vintera Vaněček, Novák, Chromý, Vintera Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov 6 35.70 235.00
3= Chmelař, Šebela, Cibulka, Schweidler Chmelař, Šebela, Cibulka, Schweidler ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 5 35.70 235.00
5 Novák, Vojtek, Opletal Novák, Vojtek, Opletal Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 3 36.90 179.00
Večeře, Alán, Volný, Vidlář Večeře, Alán, Volný, Vidlář ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 7 DQ
Celkem 6 závodníků
Ml. žáci 03 (út, 15.5.2018 - 10:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Navrátil, Tihelka, Vráblík, Doupovec Navrátil, Tihelka, Vráblík, Doupovec Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 5 34.40 304.00
2 Černý, Prachař, Jašíček, Trávníček Černý, Prachař, Jašíček, Trávníček ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 7 35.60 241.00
3 Hustoles, Buchta, Doležel, Dudaš Hustoles, Buchta, Doležel, Dudaš Základní škola Rousínov, okres VyškovZákladní škola Rousínov, ok... 4 36.60 192.00
4 Drlík, Růžička, Pechman, Šášek Drlík, Růžička, Pechman, Šášek ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 3 36.70 188.00
5 Žák, Šajtar, Fojtík, Rérych Žák, Šajtar, Fojtík, Rérych ZŠ OtniceZŠ Otnice 6 36.80 183.00
6 Pleva, Martínez, Prokeš, Pečínka Pleva, Martínez, Prokeš, Pečínka ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 2 38.00 133.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 15.5.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žemlička, Prokop, Krejčí, Dvořáček Žemlička, Prokop, Krejčí, Dvořáček Základní škola Rousínov, okres VyškovZákladní škola Rousínov, ok... 34.00
2 Holzer, Fiala, Bureš, Jaroš Holzer, Fiala, Bureš, Jaroš ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 34.30
3 Navrátil, Tihelka, Vráblík, Doupovec Navrátil, Tihelka, Vráblík, Doupovec Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 34.40
4 Rybář, Gryc, Šebela, Šebela Rybář, Gryc, Šebela, Šebela ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 35.50
5 Černý, Prachař, Jašíček, Trávníček Černý, Prachař, Jašíček, Trávníček ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 35.60
6= Chmelař, Šebela, Cibulka, Schweidler Chmelař, Šebela, Cibulka, Schweidler ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 35.70
6= Vaněček, Novák, Chromý, Vintera Vaněček, Novák, Chromý, Vintera Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov 35.70
8 Hustoles, Buchta, Doležel, Dudaš Hustoles, Buchta, Doležel, Dudaš Základní škola Rousínov, okres VyškovZákladní škola Rousínov, ok... 36.60
9 Drlík, Růžička, Pechman, Šášek Drlík, Růžička, Pechman, Šášek ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 36.70
10 Žák, Šajtar, Fojtík, Rérych Žák, Šajtar, Fojtík, Rérych ZŠ OtniceZŠ Otnice 36.80
11 Novák, Vojtek, Opletal, Bok Novák, Vojtek, Opletal, Bok Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 36.90
12 Stavělík, Hrubý, Bařina, Prokop Stavělík, Hrubý, Bařina, Prokop Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 37.00
13 Pleva, Martínez, Prokeš, Pečínka Pleva, Martínez, Prokeš, Pečínka ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 38.00
14 Nedoma, Tomeš, Gotvald, Šlampa Nedoma, Tomeš, Gotvald, Šlampa ZŠ Vyškov, Morávkova 40ZŠ Vyškov, Morávkova 40 39.70
15 Süser, Bednařík, Šmíd, Ryšánek Süser, Bednařík, Šmíd, Ryšánek ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 39.90
Večeře, Alán, Volný, Vidlář Večeře, Alán, Volný, Vidlář ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané DQ
Pavlovec, Postbiegl, Richter, Vikturna Pavlovec, Postbiegl, Richter, Vikturna ZŠ OtniceZŠ Otnice DQ
Menšík, Svoboda, Švaříček, Šauer Menšík, Svoboda, Švaříček, Šauer Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... DQ
Celkem 18 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 15.5.2018 - 10:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hadincová, Crhová, Svobodová, Švehlová Hadincová, Crhová, Svobodová, Švehlová ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna 35.20
2 Čamlíková, Červinková, Kachlířová, Hornová Čamlíková, Červinková, Kachlířová, Hornová Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 36.10
3= Jadrná, Sadílková, Andrysíková, Fortelná Jadrná, Sadílková, Andrysíková, Fortelná ZŠ OtniceZŠ Otnice 36.50
3= Zouharová, Limanovská, Kuklínková, Šeligová Zouharová, Limanovská, Kuklínková, Šeligová Základní škola RousínovZákladní škola Rousínov 36.50
5 Kuběnová, Kuběnová, Krejsová, Šustková Kuběnová, Kuběnová, Krejsová, Šustková ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 36.90
6= Stejskalová, Ondrášová, Hladká, Hedbávná Stejskalová, Ondrášová, Hladká, Hedbávná Základní škola RousínovZákladní škola Rousínov 37.60
6= Sedláčková, Michálková, Pernicová, Tomášková Sedláčková, Michálková, Pernicová, Tomášková ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 37.60
8 Baluchová, Judásková, Mazlová, Navrátilová Baluchová, Judásková, Mazlová, Navrátilová Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov 37.90
9 Matzová, Gregušová, Zdražilová, Bébarová Matzová, Gregušová, Zdražilová, Bébarová ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 38.00
10 Janíková, Truchlíková, Šajdlerová, Skopalová Janíková, Truchlíková, Šajdlerová, Skopalová ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 38.20
11 Loubalová, Cupáková, Křížová, Kellnarová Loubalová, Cupáková, Křížová, Kellnarová ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 38.50
12= Bárková, Kubicová, Smutníková, Jandová Bárková, Kubicová, Smutníková, Jandová ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 38.80
12= Pavlasová, Nestrojilová, Marková, Kašpaříková Pavlasová, Nestrojilová, Marková, Kašpaříková ZŠ OtniceZŠ Otnice 38.80
14 Velichová, Pospíšilová, Pištělková, Špičáková Velichová, Pospíšilová, Pištělková, Špičáková ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 38.90
15 Pokorná, Stavělová, Ševčíková, Obořilová Pokorná, Stavělová, Ševčíková, Obořilová Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 39.00
16 Křetínská, Hanulíková, Orálková, Veselá Křetínská, Hanulíková, Orálková, Veselá ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 40.20
Vlachová, Venerová, Ryšková, Šůrová Vlachová, Venerová, Ryšková, Šůrová ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. DNS
Celkem 17 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (út, 15.5.2018 - 10:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Jadrná, Sadílková, Andrysíková, Fortelná Jadrná, Sadílková, Andrysíková, Fortelná ZŠ OtniceZŠ Otnice 5 36.50 440.00
1= Zouharová, Limanovská, Kuklínková, Šeligová Zouharová, Limanovská, Kuklínková, Šeligová Základní škola RousínovZákladní škola Rousínov 7 36.50 440.00
3 Stejskalová, Ondrášová, Hladká, Hedbávná Stejskalová, Ondrášová, Hladká, Hedbávná Základní škola RousínovZákladní škola Rousínov 6 37.60 379.00
4= Pavlasová, Nestrojilová, Marková, Kašpaříková Pavlasová, Nestrojilová, Marková, Kašpaříková ZŠ OtniceZŠ Otnice 2 38.80 316.00
4= Bárková, Kubicová, Smutníková, Jandová Bárková, Kubicová, Smutníková, Jandová ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 3 38.80 316.00
6 Pokorná, Stavělová, Ševčíková, Obořilová Pokorná, Stavělová, Ševčíková, Obořilová Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 4 39.00 306.00
Celkem 6 závodníků
Ml. žákyně 02 (út, 15.5.2018 - 10:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sedláčková, Michálková, Pernicová, Tomášková Sedláčková, Michálková, Pernicová, Tomášková ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 6 37.60 379.00
2 Baluchová, Judásková, Mazlová, Navrátilová Baluchová, Judásková, Mazlová, Navrátilová Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov 3 37.90 363.00
3 Matzová, Gregušová, Zdražilová, Bébarová Matzová, Gregušová, Zdražilová, Bébarová ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 5 38.00 357.00
4 Janíková, Truchlíková, Šajdlerová, Skopalová Janíková, Truchlíková, Šajdlerová, Skopalová ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 7 38.20 347.00
5 Velichová, Pospíšilová, Pištělková, Špičáková Velichová, Pospíšilová, Pištělková, Špičáková ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 2 38.90 311.00
Vlachová, Venerová, Ryšková, Šůrová Vlachová, Venerová, Ryšková, Šůrová ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Ml. žákyně 03 (út, 15.5.2018 - 10:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hadincová, Crhová, Svobodová, Švehlová Hadincová, Crhová, Svobodová, Švehlová ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna 5 35.20 519.00
2 Čamlíková, Červinková, Kachlířová, Hornová Čamlíková, Červinková, Kachlířová, Hornová Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 6 36.10 464.00
3 Kuběnová, Kuběnová, Krejsová, Šustková Kuběnová, Kuběnová, Krejsová, Šustková ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 7 36.90 418.00
4 Loubalová, Cupáková, Křížová, Kellnarová Loubalová, Cupáková, Křížová, Kellnarová ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 3 38.50 331.00
5 Křetínská, Hanulíková, Orálková, Veselá Křetínská, Hanulíková, Orálková, Veselá ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 4 40.20 249.00
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(út, 15.5.2018 - 06:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.201.251.301.351.401.45 Body
1= Vojtěch PechmanVojtěch Pechman
ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole
06 1.40 ooooooxxx 317.00
1= Marek HrubýMarek Hrubý
Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice
05 1.40 ooooooxxx 317.00
3 Jiří SchweidlerJiří Schweidler
ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4
05 1.40 xooxxoxoooxxx 317.00
4 Dominik TrávníčekDominik Trávníček
ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4
05 1.30 oxoooxxx 250.00
5 Vojtěch VráblíkVojtěch Vráblík
Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice
05 1.30 xoooxoxxx 250.00
6 Adam DoupovecAdam Doupovec
Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice
05 1.30 ooxxoxoxxx 250.00
7 Roman HorákRoman Horák
Základní škola Rousínov, okres VyškovZákladní škola Rousínov, ok...
05 1.30 oooxxoxxx 250.00
8 Josef HaumerJosef Haumer
ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí
05 1.30 ooxxoxxoxxx 250.00
9= Radoslav DvořáčekRadoslav Dvořáček
Základní škola Rousínov, okres VyškovZákladní škola Rousínov, ok...
05 1.25 -ooxxx 218.00
9= Oliver JovsajOliver Jovsaj
ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna
05 1.25 oooxxx 218.00
9= Vojtěch FialaVojtěch Fiala
ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.
05 1.25 oooxxx 218.00
12 Ondřej FojtíkOndřej Fojtík
ZŠ OtniceZŠ Otnice
06 1.25 ooxoxxx 218.00
13 Richard VojtekRichard Vojtek
ZŠ Vyškov, Morávkova 40ZŠ Vyškov, Morávkova 40
05 1.25 xoxoxxoxxx 218.00
14= Jáchym ProcházkaJáchym Procházka
Základní škola Rousínov, okres VyškovZákladní škola Rousínov, ok...
05 1.20 ooxxx 188.00
14= Ondřej ŠebelaOndřej Šebela
ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4
05 1.20 ooxxx 188.00
16 Luboš VikturnaLuboš Vikturna
ZŠ OtniceZŠ Otnice
05 1.20 xooxxx 188.00
17 Petr MrázekPetr Mrázek
ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.
06 1.20 xxooxxx 188.00
18= Daniel ChromýDaniel Chromý
Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov
05 1.10 oxxx 131.00
18= David RůžičkaDavid Růžička
ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole
05 1.10 oxxx 131.00
18= Tomáš PečínkaTomáš Pečínka
ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.
05 1.10 oxxx 131.00
18= Ondřej VidlářOndřej Vidlář
ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané
05 1.10 oxxx 131.00
18= Ondřej BayerOndřej Bayer
ZŠ Vyškov, Morávkova 40ZŠ Vyškov, Morávkova 40
05 1.10 oxxx 131.00
23= Matouš SvobodaMatouš Svoboda
Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla...
06 1.10 xxoxxx 131.00
23= Vít ŠebelaVít Šebela
ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí
06 1.10 xxoxxx 131.00
23= Dominik VolfDominik Volf
ZŠ Vyškov, Morávkova 40ZŠ Vyškov, Morávkova 40
05 1.10 xxoxxx 131.00
26= Ondřej OpletalOndřej Opletal
Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla...
05 0.00 xxx 0.00
26= Filip CharvátFilip Charvát
Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla...
05 0.00 xxx 0.00
26= Tomáš PodanýTomáš Podaný
ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané
05 0.00 xxx 0.00
26= Michal AlánMichal Alán
ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané
05 0.00 xxx 0.00
30= Tomáš PešicaTomáš Pešica
ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna
04 1.30 ooxooxxx
30= Matěj MatyášMatěj Matyáš
ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna
04 1.30 ooxooxxx
Vojtěch ŠubaVojtěch Šuba
Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov
05 NM 0.00
Celkem 32 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 15.5.2018 - 08:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.051.151.201.251.301.351.401.451.501.55 Body
1 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková
Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla...
05 1.35 -ooooxxoxxx 460.00
2 Viktorie SvobodováViktorie Svobodová
ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna
06 1.30 oooooxxx 409.00
3 Zuzana FortelnáZuzana Fortelná
ZŠ OtniceZŠ Otnice
05 1.30 oxoxxoooxxx 409.00
4= Michaela ZdražilováMichaela Zdražilová
ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole
06 1.30 ooooxoxxx 409.00
4= Adéla ČervinkováAdéla Červinková
Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla...
05 1.30 -oooxoxxx 409.00
6 Dorota ŠvehlováDorota Švehlová
ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna
05 1.25 xooooxxx 359.00
7 Kateřina BébarováKateřina Bébarová
ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole
06 1.25 oooxoxxx 359.00
8 Nikola SadílkováNikola Sadílková
ZŠ OtniceZŠ Otnice
05 1.25 ooxoxoxxx 359.00
9 Terezie ZouharováTerezie Zouharová
Základní škola RousínovZákladní škola Rousínov
05 1.20 oooxxx 312.00
10 Natálie KuběnováNatálie Kuběnová
ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4
06 1.20 oxxooxxx 312.00
11 Sabina SmutníkováSabina Smutníková
ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.
05 1.20 ooxoxxx 312.00
12= Alena ŠpičákováAlena Špičáková
ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4
05 1.15 ooxxx 266.00
12= Tereza ŠustkováTereza Šustková
ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4
06 1.15 ooxxx 266.00
12= Karolína HornováKarolína Hornová
Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla...
05 1.15 ooxxx 266.00
12= Natálie MichálkováNatálie Michálková
ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí
05 1.15 ooxxx 266.00
16 Anežka TruchlíkováAnežka Truchlíková
ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané
05 1.15 oxoxxx 266.00
17= Edita GrenarováEdita Grenarová
ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí
06 1.05 oxxx 180.00
17= Stela RyškováStela Ryšková
ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.
05 1.05 oxxx 180.00
17= Zuzana KřížováZuzana Křížová
ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané
05 1.05 oxxx 180.00
17= Lucie KnotkováLucie Knotková
Základní škola RousínovZákladní škola Rousínov
05 1.05 oxxx 180.00
17= Kristýna LimanovskáKristýna Limanovská
Základní škola RousínovZákladní škola Rousínov
05 1.05 oxxx 180.00
22 Eva KellnarováEva Kellnarová
ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané
05 1.05 xoxxx 180.00
23 Patricie VeseláPatricie Veselá
ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole
05 0.00 xxx 0.00
MS Dominika LacinováDominika Lacinová
ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna
04 1.40
Jana ŽákováJana Žáková
ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.
05 NM 0.00
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(út, 15.5.2018 - 08:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof VinteraKryštof Vintera
Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov
05 4.73 4,730.00.04,730.00.00.0 332.00
2 Tomáš PečínkaTomáš Pečínka
ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.
05 4.45 4,450.00.04,450.00.00.0 281.00
3 Jakub RybářJakub Rybář
ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí
05 4.39 4,390.00.04,390.00.00.0 271.00
4 Tomáš PlevaTomáš Pleva
ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.
05 4.35 4,350.00.04,350.00.00.0 264.00
5 Milan StehlíkMilan Stehlík
ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna
05 4.32 4,320.00.04,320.00.00.0 259.00
6 Jiří SchweidlerJiří Schweidler
ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4
05 4.30 4,300.00.04,300.00.00.0 255.00
7 Patrik ŽákPatrik Žák
ZŠ OtniceZŠ Otnice
05 4.29 4,290.00.04,290.00.00.0 254.00
8 Vítek ŠlampaVítek Šlampa
ZŠ Vyškov, Morávkova 40ZŠ Vyškov, Morávkova 40
05 4.23 4,230.00.04,230.00.00.0 244.00
9 Dominik TrávníčekDominik Trávníček
ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4
05 4.08 4,080.00.04,080.00.00.0 219.00
10 Jakub StavělíkJakub Stavělík
Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice
05 4.04 4,040.00.04,040.00.00.0 212.00
11 René ProkopRené Prokop
Základní škola Rousínov, okres VyškovZákladní škola Rousínov, ok...
05 4.00 4,000.00.04,000.00.00.0 206.00
12 Šimon CibulkaŠimon Cibulka
ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4
05 3.95 3,950.00.03,950.00.00.0 198.00
13 Erik KrejčíErik Krejčí
Základní škola Rousínov, okres VyškovZákladní škola Rousínov, ok...
05 3.79 3,790.00.03,790.00.00.0 173.00
14 Milan VojtekMilan Vojtek
Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla...
05 3.76 3,760.00.03,760.00.00.0 168.00
15 Matouš SvobodaMatouš Svoboda
Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla...
06 3.72 3,720.00.03,720.00.00.0 162.00
16 Petr HustolesPetr Hustoles
Základní škola Rousínov, okres VyškovZákladní škola Rousínov, ok...
05 3.71 3,710.00.03,710.00.00.0 161.00
17 Marek TomešMarek Tomeš
ZŠ Vyškov, Morávkova 40ZŠ Vyškov, Morávkova 40
05 3.70 3,700.00.03,700.00.00.0 159.00
18 David ŠmídDavid Šmíd
ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole
05 3.67 3,670.00.03,670.00.00.0 155.00
19 Filip ZouharFilip Zouhar
ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí
06 3.63 3,630.00.03,630.00.00.0 149.00
20= Jan VečeřeJan Večeře
ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané
05 3.60 3,600.00.03,600.00.00.0 145.00
20= Marek BařinaMarek Bařina
Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice
06 3.60 3,600.00.03,600.00.00.0 145.00
20= David MachekDavid Machek
Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla...
06 3.60 3,600.00.03,600.00.00.0 145.00
23 Ondřej BayerOndřej Bayer
ZŠ Vyškov, Morávkova 40ZŠ Vyškov, Morávkova 40
05 3.58 3,580.00.03,580.00.00.0 142.00
24 Vojtěch NovákVojtěch Novák
Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov
05 3.54 3,540.00.03,540.00.00.0 136.00
25 Marek LokajMarek Lokaj
Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice
06 3.50 3,500.00.03,500.00.00.0 130.00
26 Daniel RyšánekDaniel Ryšánek
ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole
06 3.49 3,490.00.03,490.00.00.0 129.00
27 František PavlovecFrantišek Pavlovec
ZŠ OtniceZŠ Otnice
06 3.43 3,430.00.03,430.00.00.0 121.00
28 Filip TrněnýFilip Trněný
ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané
06 3.42 3,420.00.03,420.00.00.0 119.00
29 Jakub ŠebelaJakub Šebela
ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí
06 3.40 3,400.00.03,400.00.00.0 116.00
30 Filip JarošFilip Jaroš
ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.
05 3.05 3,050.00.03,050.00.00.0 72.00
31 Sebastian DrlíkSebastian Drlík
ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole
06 2.90 2,900.00.02,900.00.00.0 54.00
MS Adam HavlíčekAdam Havlíček
ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna
04 4.23
MS Tomáš PešicaTomáš Pešica
ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna
04 4.16
Celkem 33 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(út, 15.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana KrejsováZuzana Krejsová
ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4
05 4.45 4,450.00.04,450.00.00.0 416.00
2 Veronika SkopalováVeronika Skopalová
ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané
05 4.22 4,220.00.04,220.00.00.0 359.00
3 Sára ŠajdlerováSára Šajdlerová
ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané
05 4.09 4,090.00.04,090.00.00.0 329.00
4 Anna BaluchováAnna Baluchová
Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov
05 4.06 4,060.00.04,060.00.00.0 322.00
5= Julie KachlířováJulie Kachlířová
Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla...
06 4.01 4,010.00.04,010.00.00.0 310.00
5= Klára PospíšilováKlára Pospíšilová
ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4
05 4.01 4,010.00.04,010.00.00.0 310.00
7 Adéla JudáskováAdéla Judásková
Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov
05 4.00 4,000.00.04,000.00.00.0 308.00
8 Daniela KuběnováDaniela Kuběnová
ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4
06 3.94 3,940.00.03,940.00.00.0 294.00
9 Viktorie SvobodováViktorie Svobodová
ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna
06 3.91 3,910.00.03,910.00.00.0 287.00
10 Barbora HladkáBarbora Hladká
Základní škola RousínovZákladní škola Rousínov
05 3.85 3,850.00.03,850.00.00.0 274.00
11 Viktorie ObořilováViktorie Obořilová
Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla...
05 3.81 3,810.00.03,810.00.00.0 265.00
12 Petra JadrnáPetra Jadrná
ZŠ OtniceZŠ Otnice
05 3.80 3,800.00.03,800.00.00.0 263.00
13 Daniela KuklínkováDaniela Kuklínková
Základní škola RousínovZákladní škola Rousínov
05 3.72 3,720.00.03,720.00.00.0 246.00
14 Kateřina BébarováKateřina Bébarová
ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole
06 3.65 3,650.00.03,650.00.00.0 231.00
15 Lucie KřetínskáLucie Křetínská
ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole
06 3.60 3,600.00.03,600.00.00.0 220.00
16 Iva NestrojilováIva Nestrojilová
ZŠ OtniceZŠ Otnice
05 3.56 3,560.00.03,560.00.00.0 212.00
17 Karolína ŠevčíkováKarolína Ševčíková
Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla...
05 3.55 3,550.00.03,550.00.00.0 210.00
18= Barbora KubicováBarbora Kubicová
ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.
05 3.51 3,510.00.03,510.00.00.0 202.00
18= Helena ŠůrováHelena Šůrová
ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.
05 3.51 3,510.00.03,510.00.00.0 202.00
20 Zuzana KřížováZuzana Křížová
ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané
05 3.45 3,450.00.03,450.00.00.0 190.00
21 Žaneta TomáškováŽaneta Tomášková
ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí
05 3.37 3,370.00.03,370.00.00.0 174.00
22 Denisa HedbávnáDenisa Hedbávná
Základní škola RousínovZákladní škola Rousínov
06 3.14 3,140.00.03,140.00.00.0 131.00
23 Klára SedlákováKlára Sedláková
ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí
05 3.07 3,070.00.03,070.00.00.0 119.00
24 Veronika OrálkováVeronika Orálková
ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole
05 2.92 2,920.00.02,920.00.00.0 94.00
25 Barbora MarkováBarbora Marková
ZŠ OtniceZŠ Otnice
06 2.91 2,910.00.02,910.00.00.0 92.00
26 Jana ŽákováJana Žáková
ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.
05 0.00 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
MS Zuzana KrejčíZuzana Krejčí
ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna
04 4.04
MS Sabina RebreySabina Rebrey
ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna
04 3.65
Celkem 28 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lukáš BokLukáš Bok 05 Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 0847
2 Matouš ČernýMatouš Černý 05 ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 0838
3 Vojtěch PechmanVojtěch Pechman 06 ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 0807
4 Milan StehlíkMilan Stehlík 05 ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna 0802
5 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 0746
6 Tomáš RérychTomáš Rérych 05 ZŠ OtniceZŠ Otnice 0728
7 Matěj PrachařMatěj Prachař 06 ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 0705
8 Petr GotvaldPetr Gotvald 06 ZŠ Vyškov, Morávkova 40ZŠ Vyškov, Morávkova 40 0677
9 Patrik ŽákPatrik Žák 05 ZŠ OtniceZŠ Otnice 0666
10 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 05 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 0659
11 Patrik ŽákPatrik Žák 05 ZŠ OtniceZŠ Otnice 0652
12 Vojtěch VráblíkVojtěch Vráblík 05 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 0643
13 Michal FriedmanMichal Friedman 05 ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna 0624
Adam ŽemličkaAdam Žemlička 05 Základní škola Rousínov, okres VyškovZákladní škola Rousínov, ok... 0622
14 Tadeáš TihelkaTadeáš Tihelka 05 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 0622
15 Jakub RybářJakub Rybář 05 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 0621
16 Vítek ŠlampaVítek Šlampa 05 ZŠ Vyškov, Morávkova 40ZŠ Vyškov, Morávkova 40 0607
17 René ProkopRené Prokop 05 Základní škola Rousínov, okres VyškovZákladní škola Rousínov, ok... 0604
18 Jiří SchweidlerJiří Schweidler 05 ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 0572
19 Jakub HolzerJakub Holzer 05 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 0554
20 Milan VojtekMilan Vojtek 05 Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 0542
21 Oliver JovsajOliver Jovsaj 05 ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna 0540
22 Radoslav DvořáčekRadoslav Dvořáček 05 Základní škola Rousínov, okres VyškovZákladní škola Rousínov, ok... 0532
23 Jan VečeřeJan Večeře 05 ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 0519
24 Vojtěch FialaVojtěch Fiala 05 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 0500
25 David RůžičkaDavid Růžička 05 ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 0481
26 Erik KrejčíErik Krejčí 05 Základní škola Rousínov, okres VyškovZákladní škola Rousínov, ok... 0477
27 Vít ŠebelaVít Šebela 06 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 0472
28 Dominik TrávníčekDominik Trávníček 05 ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 0469
29 Jakub GrycJakub Gryc 06 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 0459
Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov 0457
30 Matyáš MarekMatyáš Marek 06 ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 0457
31 Jakub HolzerJakub Holzer 05 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 0449
32 Puche Andrés MartínezPuche Andrés Martínez 05 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 0448
33 Marek TomešMarek Tomeš 05 ZŠ Vyškov, Morávkova 40ZŠ Vyškov, Morávkova 40 0441
34 Vojtěch NovákVojtěch Novák 05 Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov 0435
35 Sebastian DrlíkSebastian Drlík 06 ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 0410
36 Kryštof ŠajtarKryštof Šajtar 05 ZŠ OtniceZŠ Otnice 0363
37 Filip ZouharFilip Zouhar 06 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 0351
38 Jan VečeřeJan Večeře 05 ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 0348
39 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov 0332
40 Henri VaněčekHenri Vaněček 05 Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov 0327
41 Damián BuchtaDamián Buchta 05 Základní škola Rousínov, okres VyškovZákladní škola Rousínov, ok... 0326
42 František PavlovecFrantišek Pavlovec 06 ZŠ OtniceZŠ Otnice 0324
43 Marek HrubýMarek Hrubý 05 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 0317
44 Jakub ŠebelaJakub Šebela 06 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 0312
45 Šimon CibulkaŠimon Cibulka 05 ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 0311
46 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 05 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 0304
47 Matouš SvobodaMatouš Svoboda 06 Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 0293
Tomáš BednaříkTomáš Bednařík 06 ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 0292
48 Lukáš DoleželLukáš Doležel 05 Základní škola Rousínov, okres VyškovZákladní škola Rousínov, ok... 0292
49 Vojtěch ProkopVojtěch Prokop 05 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 0290
50 Lukáš ProcházkaLukáš Procházka 05 ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 0284
51 Paul Kryštof ProkešPaul Kryštof Prokeš 05 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 0282
52 Tomáš PečínkaTomáš Pečínka 05 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 0281
53 Patrik VolnýPatrik Volný 06 ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 0261
Ondřej OpletalOndřej Opletal 05 Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 0259
54 Filip CharvátFilip Charvát 05 Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 0259
Roman HorákRoman Horák 05 Základní škola Rousínov, okres VyškovZákladní škola Rousínov, ok... 0250
55 Josef HaumerJosef Haumer 05 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 0250
56 Filip TrněnýFilip Trněný 06 ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 0246
Daniel ChromýDaniel Chromý 05 Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov 0241
57 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 0241
58 Henri VaněčekHenri Vaněček 05 Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov 0235
59 Alex FiooleAlex Fioole 05 ZŠ Vyškov, Morávkova 40ZŠ Vyškov, Morávkova 40 0230
60 Tomáš NedomaTomáš Nedoma 05 ZŠ Vyškov, Morávkova 40ZŠ Vyškov, Morávkova 40 0222
61 Richard VojtekRichard Vojtek 05 ZŠ Vyškov, Morávkova 40ZŠ Vyškov, Morávkova 40 0218
62 Lukáš SüserLukáš Süser 06 ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 0213
63 Jakub StavělíkJakub Stavělík 05 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 0212
64 Pavel BabyrádPavel Babyrád 05 Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov 0207
65 Jan MenšíkJan Menšík 05 Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 0197
Luboš VikturnaLuboš Vikturna 05 ZŠ OtniceZŠ Otnice 0188
66 Petr MrázekPetr Mrázek 06 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 0188
67 Jakub ŠenkJakub Šenk 06 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 0185
68 Robert NovákRobert Novák 05 Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 0179
69 Patrik ŠášekPatrik Šášek 06 ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 0177
70 David ŠmídDavid Šmíd 05 ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 0155
71 Marek BařinaMarek Bařina 06 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 0145
Daniel ChromýDaniel Chromý 05 Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov 0131
72 Dominik VolfDominik Volf 05 ZŠ Vyškov, Morávkova 40ZŠ Vyškov, Morávkova 40 0131
73 Daniel RyšánekDaniel Ryšánek 06 ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 0129
74 Vojtěch ŠubaVojtěch Šuba 05 Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov 0113
Patrik KafoněkPatrik Kafoněk 06 ZŠ Vyškov, Morávkova 40ZŠ Vyškov, Morávkova 40 0000
Erik DudašErik Dudaš 06 Základní škola Rousínov, okres VyškovZákladní škola Rousínov, ok... 0000
Adam ŠvaříčekAdam Švaříček 05 Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 0000
Dominik ChmelařDominik Chmelař 05 ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 0000
Ondřej PostbieglOndřej Postbiegl 06 ZŠ OtniceZŠ Otnice 0000
Jakub ŠeránekJakub Šeránek 06 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 0000
Filip RichterFilip Richter 05 ZŠ OtniceZŠ Otnice 0000
Matěj MatyášMatěj Matyáš 04 ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna 0000
Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 05 Základní škola Rousínov, okres VyškovZákladní škola Rousínov, ok... 0000
David MachekDavid Machek 06 Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 0000
Ondřej BayerOndřej Bayer 05 ZŠ Vyškov, Morávkova 40ZŠ Vyškov, Morávkova 40 0000
Marek LokajMarek Lokaj 06 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 0000
Tomáš PešicaTomáš Pešica 04 ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna 0000
Filip JarošFilip Jaroš 05 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 0000
Michal AlánMichal Alán 05 ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 0000
Tomáš KoukalTomáš Koukal 04 ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna 0000
Martin KamenskýMartin Kamenský 04 ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna 0000
Jan GottwaldJan Gottwald 06 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 0000
Petr HustolesPetr Hustoles 05 Základní škola Rousínov, okres VyškovZákladní škola Rousínov, ok... 0000
Tomáš PodanýTomáš Podaný 05 ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 0000
75 Ondřej ŠebelaOndřej Šebela 05 ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 0000
Celkem 103 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 15.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Oliver JovsajOliver Jovsaj
ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna
05 51.66 51,660.00.051,660.00.00.0 322.00
2 Radoslav DvořáčekRadoslav Dvořáček
Základní škola Rousínov, okres VyškovZákladní škola Rousínov, ok...
05 50.72 50,720.00.050,720.00.00.0 314.00
3 Šimon CibulkaŠimon Cibulka
ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4
05 50.43 50,430.00.050,430.00.00.0 311.00
4 Adam ŽemličkaAdam Žemlička
Základní škola Rousínov, okres VyškovZákladní škola Rousínov, ok...
05 48.53 48,530.00.048,530.00.00.0 295.00
5 Vojtěch ProkopVojtěch Prokop
Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice
05 47.85 47,850.00.047,850.00.00.0 290.00
6 Dominik ChmelařDominik Chmelař
ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4
05 47.20 47,200.00.047,200.00.00.0 284.00
7 Lukáš ProcházkaLukáš Procházka
ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4
05 47.17 47,170.00.047,170.00.00.0 284.00
8 Paul Kryštof ProkešPaul Kryštof Prokeš
ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.
05 46.99 46,990.00.046,990.00.00.0 282.00
9 Tomáš RérychTomáš Rérych
ZŠ OtniceZŠ Otnice
05 46.70 46,700.00.046,700.00.00.0 280.00
10 Tadeáš TihelkaTadeáš Tihelka
Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice
05 45.77 45,770.00.045,770.00.00.0 272.00
11 Marek HrubýMarek Hrubý
Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice
05 44.96 44,960.00.044,960.00.00.0 265.00
12 Ondřej FojtíkOndřej Fojtík
ZŠ OtniceZŠ Otnice
06 44.90 44,900.00.044,900.00.00.0 265.00
13 Filip CharvátFilip Charvát
Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla...
05 44.16 44,160.00.044,160.00.00.0 259.00
14 Matyáš MarekMatyáš Marek
ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané
06 43.34 43,340.00.043,340.00.00.0 252.00
15 Alexandr BurešAlexandr Bureš
ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.
05 42.43 42,430.00.042,430.00.00.0 244.00
16 Erik DudašErik Dudaš
Základní škola Rousínov, okres VyškovZákladní škola Rousínov, ok...
06 41.96 41,960.00.041,960.00.00.0 240.00
17 Alex FiooleAlex Fioole
ZŠ Vyškov, Morávkova 40ZŠ Vyškov, Morávkova 40
05 40.73 40,730.00.040,730.00.00.0 230.00
18 Ondřej VidlářOndřej Vidlář
ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané
05 39.09 39,090.00.039,090.00.00.0 217.00
19= Jakub GrycJakub Gryc
ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí
06 38.66 38,660.00.038,660.00.00.0 213.00
19= Lukáš SüserLukáš Süser
ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole
06 38.66 38,660.00.038,660.00.00.0 213.00
21 Pavel BabyrádPavel Babyrád
Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov
05 37.89 37,890.00.037,890.00.00.0 207.00
22 Petr GotvaldPetr Gotvald
ZŠ Vyškov, Morávkova 40ZŠ Vyškov, Morávkova 40
06 37.51 37,510.00.037,510.00.00.0 204.00
23 Filip ZouharFilip Zouhar
ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí
06 37.28 37,280.00.037,280.00.00.0 202.00
24 Josef HaumerJosef Haumer
ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí
05 37.15 37,150.00.037,150.00.00.0 201.00
25 Jan MenšíkJan Menšík
Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla...
05 36.69 36,690.00.036,690.00.00.0 197.00
26 Jakub ŠeránekJakub Šeránek
ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.
06 36.19 36,190.00.036,190.00.00.0 193.00
27 Adam ŠvaříčekAdam Švaříček
Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla...
05 35.78 35,780.00.035,780.00.00.0 190.00
28 Filip RichterFilip Richter
ZŠ OtniceZŠ Otnice
05 34.58 34,580.00.034,580.00.00.0 180.00
29 Patrik ŠášekPatrik Šášek
ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole
06 34.24 34,240.00.034,240.00.00.0 177.00
30 Patrik KafoněkPatrik Kafoněk
ZŠ Vyškov, Morávkova 40ZŠ Vyškov, Morávkova 40
06 33.98 33,980.00.033,980.00.00.0 175.00
31 Vojtěch ŠubaVojtěch Šuba
Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov
05 26.17 26,170.00.026,170.00.00.0 113.00
MS Tomáš KoukalTomáš Koukal
ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna
04 39.91
Luboš VikturnaLuboš Vikturna
ZŠ OtniceZŠ Otnice
05 NM 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 33 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 15.5.2018 - 08:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Žaneta TomáškováŽaneta Tomášková
ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí
05 40.07 40,070.00.040,070.00.00.0 356.00
2 Zuzana FortelnáZuzana Fortelná
ZŠ OtniceZŠ Otnice
05 38.07 38,070.00.038,070.00.00.0 332.00
3 Aneta CupákováAneta Cupáková
ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané
05 37.81 37,810.00.037,810.00.00.0 329.00
4 Adriana MazlováAdriana Mazlová
Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov
05 37.36 37,360.00.037,360.00.00.0 323.00
5 Barbora ŽaludováBarbora Žaludová
ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole
05 36.81 36,810.00.036,810.00.00.0 317.00
6 Barbora ŠebkováBarbora Šebková
ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané
05 36.52 36,520.00.036,520.00.00.0 313.00
7 Karolína HornováKarolína Hornová
Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla...
05 35.66 35,660.00.035,660.00.00.0 303.00
8 Viktorie ObořilováViktorie Obořilová
Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla...
05 35.00 35,000.00.035,000.00.00.0 295.00
9 Petra KašpaříkováPetra Kašpaříková
ZŠ OtniceZŠ Otnice
05 34.93 34,930.00.034,930.00.00.0 294.00
10 Petra DaviesováPetra Daviesová
ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané
05 34.90 34,900.00.034,900.00.00.0 293.00
11 Helena ŠůrováHelena Šůrová
ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.
05 34.63 34,630.00.034,630.00.00.0 290.00
12 Veronika OrálkováVeronika Orálková
ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole
05 34.42 34,420.00.034,420.00.00.0 288.00
13 Silvie HanulíkováSilvie Hanulíková
ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole
05 34.31 34,310.00.034,310.00.00.0 286.00
14 Adéla ŠeligováAdéla Šeligová
Základní škola RousínovZákladní škola Rousínov
05 33.24 33,240.00.033,240.00.00.0 274.00
15 Alena ŠpičákováAlena Špičáková
ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4
05 30.59 30,590.00.030,590.00.00.0 242.00
16 Aneta JeřábkováAneta Jeřábková
ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna
06 30.39 30,390.00.030,390.00.00.0 240.00
17 Eliška ŠemorováEliška Šemorová
Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla...
05 29.45 29,450.00.029,450.00.00.0 229.00
18 Veronika AndrysíkováVeronika Andrysíková
ZŠ OtniceZŠ Otnice
05 28.70 28,700.00.028,700.00.00.0 220.00
19 Barbora HladkáBarbora Hladká
Základní škola RousínovZákladní škola Rousínov
05 28.63 28,630.00.028,630.00.00.0 219.00
20 Helena Regina VelichováHelena Regina Velichová
ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4
06 28.57 28,570.00.028,570.00.00.0 218.00
21 Karolína VenerováKarolína Venerová
ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.
05 28.10 28,100.00.028,100.00.00.0 213.00
22 Tereza ŠustkováTereza Šustková
ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4
06 27.88 27,880.00.027,880.00.00.0 210.00
23 Denisa HedbávnáDenisa Hedbávná
Základní škola RousínovZákladní škola Rousínov
06 26.00 26,000.00.026,000.00.00.0 189.00
24 Klára SedlákováKlára Sedláková
ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí
05 23.35 23,350.00.023,350.00.00.0 158.00
25 Kateřina JandováKateřina Jandová
ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.
06 23.22 23,220.00.023,220.00.00.0 157.00
MS Veronika KrajňákováVeronika Krajňáková
ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna
04 33.10
MS Natálie BeranováNatálie Beranová
ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna
04 29.21
MS Kateřina HrozkováKateřina Hrozková
Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov
05 19.88
Celkem 28 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Elena CrhováElena Crhová 05 ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna 1548
2 Zuzana KrejsováZuzana Krejsová 05 ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 1426
3 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 05 Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 1368
4 Michaela ZdražilováMichaela Zdražilová 06 ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 1144
5 Natálie MichálkováNatálie Michálková 05 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 1067
6 Barbora HadincováBarbora Hadincová 05 ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna 1042
7 Anežka TruchlíkováAnežka Truchlíková 05 ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 1035
8 Adéla ČervinkováAdéla Červinková 05 Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 1027
9 Daniela KuklínkováDaniela Kuklínková 05 Základní škola RousínovZákladní škola Rousínov 1020
10 Nikola SadílkováNikola Sadílková 05 ZŠ OtniceZŠ Otnice 0875
11 Terezie ZouharováTerezie Zouharová 05 Základní škola RousínovZákladní škola Rousínov 0804
12 Sabina GregušováSabina Gregušová 05 ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 0803
13 Adéla StejskalováAdéla Stejskalová 05 Základní škola RousínovZákladní škola Rousínov 0768
14 Veronika SkopalováVeronika Skopalová 05 ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 0743
15 Zuzana FortelnáZuzana Fortelná 05 ZŠ OtniceZŠ Otnice 0741
16 Sabina SmutníkováSabina Smutníková 05 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 0736
17 Julie KachlířováJulie Kachlířová 06 Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 0721
18 Aneta CupákováAneta Cupáková 05 ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 0700
19 Viktorie SvobodováViktorie Svobodová 06 ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna 0696
20 Petra JadrnáPetra Jadrná 05 ZŠ OtniceZŠ Otnice 0685
21 Adéla JudáskováAdéla Judásková 05 Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov 0592
22 Kateřina BébarováKateřina Bébarová 06 ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 0590
23 Anna BaluchováAnna Baluchová 05 Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov 0566
24 Viktorie ObořilováViktorie Obořilová 05 Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 0560
25 Karolína VenerováKarolína Venerová 05 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 0549
26 Žaneta TomáškováŽaneta Tomášková 05 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 0530
27 Iva NestrojilováIva Nestrojilová 05 ZŠ OtniceZŠ Otnice 0522
28 Stela RyškováStela Ryšková 05 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 0514
Alena ŠpičákováAlena Špičáková 05 ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 0508
29 Eliška BárkováEliška Bárková 05 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 0508
30 Barbora HladkáBarbora Hladká 05 Základní škola RousínovZákladní škola Rousínov 0493
Helena ŠůrováHelena Šůrová 05 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 0492
31 Daniela KuběnováDaniela Kuběnová 06 ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 0492
32 Helena Regina VelichováHelena Regina Velichová 06 ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 0473
33 Edita GrenarováEdita Grenarová 06 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 0467
34 Aneta PydychováAneta Pydychová 05 ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 0451
35 Tereza JaníkováTereza Janíková 05 ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 0444
36 Veronika AndrysíkováVeronika Andrysíková 05 ZŠ OtniceZŠ Otnice 0440
37 Natálie SedláčkováNatálie Sedláčková 06 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 0422
38 Silvie HanulíkováSilvie Hanulíková 05 ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 0384
39 Anna BaluchováAnna Baluchová 05 Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov 0363
Dorota ŠvehlováDorota Švehlová 05 ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna 0359
40 Karolína ŠevčíkováKarolína Ševčíková 05 Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 0359
Nela KozumplíkováNela Kozumplíková 05 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 0346
41 Barbora SirotkováBarbora Sirotková 05 Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov 0346
42 Sára ŠajdlerováSára Šajdlerová 05 ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 0329
43 Adriana MazlováAdriana Mazlová 05 Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov 0323
44 Anna BaluchováAnna Baluchová 05 Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov 0322
45 Barbora ŽaludováBarbora Žaludová 05 ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 0317
46 Barbora ŠebkováBarbora Šebková 05 ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 0313
47 Natálie KuběnováNatálie Kuběnová 06 ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 0312
Klára PospíšilováKlára Pospíšilová 05 ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 0310
48 Adéla PavlasováAdéla Pavlasová 06 ZŠ OtniceZŠ Otnice 0310
49 Karolína HornováKarolína Hornová 05 Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 0303
50 Petra KašpaříkováPetra Kašpaříková 05 ZŠ OtniceZŠ Otnice 0294
51 Veronika OrálkováVeronika Orálková 05 ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 0288
52 Klára SedlákováKlára Sedláková 05 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 0277
53 Lucie OndrášováLucie Ondrášová 06 Základní škola RousínovZákladní škola Rousínov 0274
54 Veronika KrajňákováVeronika Krajňáková 04 ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna 0240
55 Lucie KřetínskáLucie Křetínská 06 ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 0220
56 Barbora KubicováBarbora Kubicová 05 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 0202
Lucie KnotkováLucie Knotková 05 Základní škola RousínovZákladní škola Rousínov 0180
57 Eva KellnarováEva Kellnarová 05 ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 0180
Petra DaviesováPetra Daviesová 05 ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 0000
Natálie BeranováNatálie Beranová 04 ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna 0000
Eliška ŠemorováEliška Šemorová 05 Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 0000
Adéla PavlasováAdéla Pavlasová 06 ZŠ OtniceZŠ Otnice 0000
Kateřina HálováKateřina Hálová 05 ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 0000
Dominika LacinováDominika Lacinová 04 ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna 0000
Kateřina JandováKateřina Jandová 06 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 0000
Sabina RebreySabina Rebrey 04 ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna 0000
Zuzana KrejčíZuzana Krejčí 04 ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna 0000
Zuzana KřížováZuzana Křížová 05 ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 0000
Jana ŽákováJana Žáková 05 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 0000
Denisa HedbávnáDenisa Hedbávná 06 Základní škola RousínovZákladní škola Rousínov 0000
Tereza ŠustkováTereza Šustková 06 ZŠ Vyškov, Tyršova 4ZŠ Vyškov, Tyršova 4 0000
Adriana HrozkováAdriana Hrozková 05 Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov 0000
Kateřina HrozkováKateřina Hrozková 05 Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov 0000
Veronika KrajňákováVeronika Krajňáková 04 ZŠ Komenského Slavkov u BrnaZŠ Komenského Slavkov u Brna 0000
Veronika MatzováVeronika Matzová 05 ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 0000
Veronika VlachováVeronika Vlachová 05 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. 0000
Tereza PokornáTereza Pokorná 05 Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 0000
Nela StavělováNela Stavělová 05 Základní škola Tyršova, Slavkov u BrnaZákladní škola Tyršova, Sla... 0000
Nikola LoubalováNikola Loubalová 06 ZŠ Ivanovice na HanéZŠ Ivanovice na Hané 0000
Nicol NávrátilováNicol Návrátilová 05 Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov 0000
Klára KlocováKlára Klocová 05 Gymnázium a SOŠZE, VyškovGymnázium a SOŠZE, Vyškov 0000
Veronika PernicováVeronika Pernicová 05 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 0000
Kristýna LimanovskáKristýna Limanovská 05 Základní škola RousínovZákladní škola Rousínov 0000
Patricie VeseláPatricie Veselá 05 ZŠ Vyškov Letní poleZŠ Vyškov Letní pole 0000
58 Lucie OndrášováLucie Ondrášová 06 Základní škola RousínovZákladní škola Rousínov 0000
Celkem 90 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Základní škola Tyršova, Slavkov u Brna{8} 847
2 ZŠ Vyškov, Tyršova 4{8} 838
3 ZŠ Vyškov Letní pole{8} 807
4 ZŠ Komenského Slavkov u Brna{8} 802
5 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.{8} 746
6 ZŠ Otnice{8} 728
7 ZŠ Vyškov, Tyršova 4{8} 705
8 ZŠ Vyškov, Morávkova 40{8} 677
9 ZŠ Otnice{8} 666
10 Gymnázium a OA Bučovice{8} 659
11 ZŠ Otnice{8} 652
12 Gymnázium a OA Bučovice{8} 643
13 ZŠ Komenského Slavkov u Brna{8} 624
14 Gymnázium a OA Bučovice{8} 622
14 Základní škola Rousínov, okres Vyškov{8} 622
16 ZŠ a MŠ Podomí{8} 621
17 ZŠ Vyškov, Morávkova 40{8} 607
18 Základní škola Rousínov, okres Vyškov{8} 604
19 ZŠ Vyškov, Tyršova 4{8} 572
20 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.{8} 554
21 Základní škola Tyršova, Slavkov u Brna{8} 542
22 ZŠ Komenského Slavkov u Brna{8} 540
23 Základní škola Rousínov, okres Vyškov{8} 532
24 ZŠ Ivanovice na Hané{8} 519
25 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.{8} 500
26 ZŠ Vyškov Letní pole{8} 481
27 Základní škola Rousínov, okres Vyškov{8} 477
28 ZŠ a MŠ Podomí{8} 472
29 ZŠ Vyškov, Tyršova 4{8} 469
30 ZŠ a MŠ Podomí{8} 459
31 ZŠ Ivanovice na Hané{8} 457
31 Gymnázium a SOŠZE, Vyškov{8} 457
33 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.{8} 449
34 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.{8} 448
35 ZŠ Vyškov, Morávkova 40{8} 441
36 Gymnázium a SOŠZE, Vyškov{8} 435
37 ZŠ Vyškov Letní pole{8} 410
38 ZŠ Otnice{8} 363
39 ZŠ a MŠ Podomí{8} 351
40 ZŠ Ivanovice na Hané{8} 348
41 Gymnázium a SOŠZE, Vyškov{8} 332
42 Gymnázium a SOŠZE, Vyškov{8} 327
43 Základní škola Rousínov, okres Vyškov{8} 326
44 ZŠ Otnice{8} 324
45 Gymnázium a OA Bučovice{8} 317
46 ZŠ a MŠ Podomí{8} 312
47 ZŠ Vyškov, Tyršova 4{8} 311
48 Gymnázium a OA Bučovice{8} 304
49 Základní škola Tyršova, Slavkov u Brna{8} 293
50 Základní škola Rousínov, okres Vyškov{8} 292
50 ZŠ Vyškov Letní pole{8} 292
52 Gymnázium a OA Bučovice{8} 290
53 ZŠ Vyškov, Tyršova 4{8} 284
54 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.{8} 282
55 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.{8} 281
56 ZŠ Ivanovice na Hané{8} 261
57 Základní škola Tyršova, Slavkov u Brna{8} 259
57 Základní škola Tyršova, Slavkov u Brna{8} 259
59 Základní škola Rousínov, okres Vyškov{8} 250
59 ZŠ a MŠ Podomí{8} 250
61 ZŠ Ivanovice na Hané{8} 246
62 ZŠ Vyškov, Tyršova 4{8} 241
62 Gymnázium a SOŠZE, Vyškov{8} 241
64 Gymnázium a SOŠZE, Vyškov{8} 235
65 ZŠ Vyškov, Morávkova 40{8} 230
66 ZŠ Vyškov, Morávkova 40{8} 222
67 ZŠ Vyškov, Morávkova 40{8} 218
68 ZŠ Vyškov Letní pole{8} 213
69 Gymnázium a OA Bučovice{8} 212
70 Gymnázium a SOŠZE, Vyškov{8} 207
71 Základní škola Tyršova, Slavkov u Brna{8} 197
72 ZŠ Otnice{8} 188
72 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.{8} 188
74 ZŠ a MŠ Podomí{8} 185
75 Základní škola Tyršova, Slavkov u Brna{8} 179
76 ZŠ Vyškov Letní pole{8} 177
77 ZŠ Vyškov Letní pole{8} 155
78 Gymnázium a OA Bučovice{8} 145
79 ZŠ Vyškov, Morávkova 40{8} 131
79 Gymnázium a SOŠZE, Vyškov{8} 131
81 ZŠ Vyškov Letní pole{8} 129
82 Gymnázium a SOŠZE, Vyškov{8} 113
83 Základní škola Tyršova, Slavkov u Brna{8} 0
83 ZŠ Vyškov, Morávkova 40{8} 0
83 ZŠ Vyškov, Tyršova 4{8} 0
83 Základní škola Rousínov, okres Vyškov{8} 0
83 Základní škola Tyršova, Slavkov u Brna{8} 0
83 ZŠ Komenského Slavkov u Brna{8} 0
83 Základní škola Rousínov, okres Vyškov{8} 0
83 ZŠ Otnice{8} 0
83 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.{8} 0
83 ZŠ Otnice{8} 0
83 ZŠ Ivanovice na Hané{8} 0
83 ZŠ Vyškov, Morávkova 40{8} 0
83 Gymnázium a OA Bučovice{8} 0
83 ZŠ Komenského Slavkov u Brna{8} 0
83 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.{8} 0
83 ZŠ Komenského Slavkov u Brna{8} 0
83 ZŠ Ivanovice na Hané{8} 0
83 ZŠ Vyškov, Tyršova 4{8} 0
83 Gymnázium a OA Bučovice{8} 0
83 Základní škola Rousínov, okres Vyškov{8} 0
83 ZŠ Komenského Slavkov u Brna{8} 0
Celkem 103 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Komenského Slavkov u Brna{8} 1548
2 ZŠ Vyškov, Tyršova 4{8} 1426
3 Základní škola Tyršova, Slavkov u Brna{8} 1368
4 ZŠ Vyškov Letní pole{8} 1144
5 ZŠ a MŠ Podomí{8} 1067
6 ZŠ Komenského Slavkov u Brna{8} 1042
7 ZŠ Ivanovice na Hané{8} 1035
8 Základní škola Tyršova, Slavkov u Brna{8} 1027
9 Základní škola Rousínov{8} 1020
10 ZŠ Otnice{8} 875
11 Základní škola Rousínov{8} 804
12 ZŠ Vyškov Letní pole{8} 803
13 Základní škola Rousínov{8} 768
14 ZŠ Ivanovice na Hané{8} 743
15 ZŠ Otnice{8} 741
16 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.{8} 736
17 Základní škola Tyršova, Slavkov u Brna{8} 721
18 ZŠ Ivanovice na Hané{8} 700
19 ZŠ Komenského Slavkov u Brna{8} 696
20 ZŠ Otnice{8} 685
21 Gymnázium a SOŠZE, Vyškov{8} 592
22 ZŠ Vyškov Letní pole{8} 590
23 Gymnázium a SOŠZE, Vyškov{8} 566
24 Základní škola Tyršova, Slavkov u Brna{8} 560
25 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.{8} 549
26 ZŠ a MŠ Podomí{8} 530
27 ZŠ Otnice{8} 522
28 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.{8} 514
29 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.{8} 508
29 ZŠ Vyškov, Tyršova 4{8} 508
31 Základní škola Rousínov{8} 493
32 ZŠ Vyškov, Tyršova 4{8} 492
32 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.{8} 492
34 ZŠ Vyškov, Tyršova 4{8} 473
35 ZŠ a MŠ Podomí{8} 467
36 ZŠ Vyškov, Tyršova 4{8} 451
37 ZŠ Ivanovice na Hané{8} 444
38 ZŠ Otnice{8} 440
39 ZŠ a MŠ Podomí{8} 422
40 ZŠ Vyškov Letní pole{8} 384
41 Gymnázium a SOŠZE, Vyškov{8} 363
42 ZŠ Komenského Slavkov u Brna{8} 359
42 Základní škola Tyršova, Slavkov u Brna{8} 359
44 Gymnázium a SOŠZE, Vyškov{8} 346
44 ZŠ a MŠ Podomí{8} 346
46 ZŠ Ivanovice na Hané{8} 329
47 Gymnázium a SOŠZE, Vyškov{8} 323
48 Gymnázium a SOŠZE, Vyškov{8} 322
49 ZŠ Vyškov Letní pole{8} 317
50 ZŠ Ivanovice na Hané{8} 313
51 ZŠ Vyškov, Tyršova 4{8} 312
52 ZŠ Vyškov, Tyršova 4{8} 310
52 ZŠ Otnice{8} 310
54 Základní škola Tyršova, Slavkov u Brna{8} 303
55 ZŠ Otnice{8} 294
56 ZŠ Vyškov Letní pole{8} 288
57 ZŠ a MŠ Podomí{8} 277
58 Základní škola Rousínov{8} 274
59 ZŠ Komenského Slavkov u Brna{8} 240
60 ZŠ Vyškov Letní pole{8} 220
61 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.{8} 202
62 Základní škola Rousínov{8} 180
62 ZŠ Ivanovice na Hané{8} 180
64 ZŠ Komenského Slavkov u Brna{8} 0
64 ZŠ Komenského Slavkov u Brna{8} 0
64 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.{8} 0
64 Gymnázium a SOŠZE, Vyškov{8} 0
64 Gymnázium a SOŠZE, Vyškov{8} 0
64 ZŠ Ivanovice na Hané{8} 0
64 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.{8} 0
64 ZŠ Komenského Slavkov u Brna{8} 0
64 ZŠ Otnice{8} 0
64 ZŠ Vyškov, Tyršova 4{8} 0
64 ZŠ Komenského Slavkov u Brna{8} 0
64 ZŠ Ivanovice na Hané{8} 0
64 Základní škola Tyršova, Slavkov u Brna{8} 0
64 Základní škola Rousínov{8} 0
64 ZŠ Vyškov, Tyršova 4{8} 0
64 Gymnázium a SOŠZE, Vyškov{8} 0
64 Základní škola Tyršova, Slavkov u Brna{8} 0
64 Gymnázium a SOŠZE, Vyškov{8} 0
64 ZŠ Komenského Slavkov u Brna{8} 0
64 ZŠ Vyškov Letní pole{8} 0
64 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o.{8} 0
64 Základní škola Tyršova, Slavkov u Brna{8} 0
64 ZŠ Ivanovice na Hané{8} 0
64 Základní škola Rousínov{8} 0
64 ZŠ a MŠ Podomí{8} 0
64 Základní škola Rousínov{8} 0
64 ZŠ Vyškov Letní pole{8} 0
Celkem 90 závodníků