výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Znojmo, Kategorie III a IV chlapci

Znojmo (3. 5. 2018)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 3.5.2018 - 07:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam DománekAdam Dománek 02 ZŠ náměstí Republiky, Znojmo AZŠ náměstí Republiky, Znojmo A 4 07.6 607.00
2 Eduard AchrerEduard Achrer 03 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné... 1 07.7 577.00
3 Petr BinkaPetr Binka 02 ZŠ MiroslavZŠ Miroslav 2 08.3 413.00
4 Vojtěch FialaVojtěch Fiala 03 ZŠ a MŠ JevišoviceZŠ a MŠ Jevišovice 7 08.3 413.00
5 Pavel FedraPavel Fedra 02 ZŠ LubniceZŠ Lubnice 6 08.5 364.00
6 Robin BuchtaRobin Buchta 02 ZŠ a MŠ MikuloviceZŠ a MŠ Mikulovice 3 08.5 364.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 3.5.2018 - 07:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef LichevníkJosef Lichevník 03 ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo 14 07.3 700.00
2 Lukáš MatoušekLukáš Matoušek 02 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá... 15 07.5 637.00
3 Radim JobánekRadim Jobánek 03 ZŠ Miroslav AZŠ Miroslav A 12 07.9 520.00
4 Hynek HorákHynek Horák 03 ZŠ a MŠ MikuloviceZŠ a MŠ Mikulovice 10 08.2 439.00
5 Radim JelínekRadim Jelínek 04 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 11 08.2 439.00
6 Daniel HellmanDaniel Hellman 04 ZŠ Kravsko AZŠ Kravsko A 8 08.5 364.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 3.5.2018 - 07:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš PetzMatyáš Petz 02 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98 22 07.7 577.00
2 Vítězslav MusilVítězslav Musil 03 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči... 19 07.7 577.00
3 Jakub DusíkJakub Dusík 03 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 5 08.0 492.00
4 Ota MrňaOta Mrňa 02 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá... 18 08.2 439.00
5 Patrik HoffmannPatrik Hoffmann 04 ZŠ LubniceZŠ Lubnice 9 08.3 413.00
6 Josef MichálekJosef Michálek 03 ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 16 08.7 318.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 3.5.2018 - 07:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan PalášekMilan Palášek 03 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98 21 07.9 520.00
2 Roman MitrášRoman Mitráš 02 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči... 17 07.9 520.00
3 Michal KrontorádMichal Krontorád 03 ZŠ Miroslav BZŠ Miroslav B 13 08.0 492.00
4 Jan ProdělalJan Prodělal 03 ZŠ a MŠ JevišoviceZŠ a MŠ Jevišovice 24 08.3 413.00
5 Michal ObrlíkMichal Obrlík 04 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 20 08.3 413.00
6 Martin PilkaMartin Pilka 02 ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 23 08.5 364.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 3.5.2018 - 07:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ŠebestaJiří Šebesta 03 ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 29 07.8 548.00
2 Martin SmejkalMartin Smejkal 03 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné... 27 07.8 548.00
3 Lubomír ScharfLubomír Scharf 03 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98 26 07.9 520.00
4 Radim SvitokRadim Svitok 02 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá... 28 08.1 465.00
5 Michal ProcházkaMichal Procházka 04 ZŠ a MŠ JevišoviceZŠ a MŠ Jevišovice 25 08.6 340.00
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (čt, 3.5.2018 - 07:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dušan ZvěřinaDušan Zvěřina 02 ZŠ Kravsko AZŠ Kravsko A 34 07.6 607.00
2 Jáchym ŠpalekJáchym Špalek 03 ZŠ náměstí Republiky, Znojmo AZŠ náměstí Republiky, Znojmo A 30 07.7 577.00
3 Tomáš VocílkaTomáš Vocílka 03 ZŠ Kravsko AZŠ Kravsko A 31 07.9 520.00
4 Dan ZemánekDan Zemánek 04 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 33 08.4 388.00
Adam WeizerAdam Weizer 02 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné... 32 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef LichevníkJosef Lichevník 03 ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo 14 07.3 700.00
2 Lukáš MatoušekLukáš Matoušek 02 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá... 15 07.5 637.00
3 Adam DománekAdam Dománek 02 ZŠ náměstí Republiky, Znojmo AZŠ náměstí Republiky, Znojmo A 4 07.6 607.00
3 Dušan ZvěřinaDušan Zvěřina 02 ZŠ Kravsko AZŠ Kravsko A 34 07.6 607.00
5 Eduard AchrerEduard Achrer 03 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné... 1 07.7 577.00
5 Matyáš PetzMatyáš Petz 02 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98 22 07.7 577.00
5 Vítězslav MusilVítězslav Musil 03 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči... 19 07.7 577.00
5 Jáchym ŠpalekJáchym Špalek 03 ZŠ náměstí Republiky, Znojmo AZŠ náměstí Republiky, Znojmo A 30 07.7 577.00
9 Jiří ŠebestaJiří Šebesta 03 ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 29 07.8 548.00
9 Martin SmejkalMartin Smejkal 03 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné... 27 07.8 548.00
11 Radim JobánekRadim Jobánek 03 ZŠ Miroslav AZŠ Miroslav A 12 07.9 520.00
11 Milan PalášekMilan Palášek 03 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98 21 07.9 520.00
11 Roman MitrášRoman Mitráš 02 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči... 17 07.9 520.00
11 Lubomír ScharfLubomír Scharf 03 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98 26 07.9 520.00
11 Tomáš VocílkaTomáš Vocílka 03 ZŠ Kravsko AZŠ Kravsko A 31 07.9 520.00
16 Jakub DusíkJakub Dusík 03 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 5 08.0 492.00
16 Michal KrontorádMichal Krontorád 03 ZŠ Miroslav BZŠ Miroslav B 13 08.0 492.00
18 Radim SvitokRadim Svitok 02 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá... 28 08.1 465.00
19 Hynek HorákHynek Horák 03 ZŠ a MŠ MikuloviceZŠ a MŠ Mikulovice 10 08.2 439.00
19 Radim JelínekRadim Jelínek 04 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 11 08.2 439.00
19 Ota MrňaOta Mrňa 02 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá... 18 08.2 439.00
22 Petr BinkaPetr Binka 02 ZŠ MiroslavZŠ Miroslav 2 08.3 413.00
22 Vojtěch FialaVojtěch Fiala 03 ZŠ a MŠ JevišoviceZŠ a MŠ Jevišovice 7 08.3 413.00
22 Patrik HoffmannPatrik Hoffmann 04 ZŠ LubniceZŠ Lubnice 9 08.3 413.00
22 Jan ProdělalJan Prodělal 03 ZŠ a MŠ JevišoviceZŠ a MŠ Jevišovice 24 08.3 413.00
22 Michal ObrlíkMichal Obrlík 04 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 20 08.3 413.00
27 Dan ZemánekDan Zemánek 04 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 33 08.4 388.00
28 Pavel FedraPavel Fedra 02 ZŠ LubniceZŠ Lubnice 6 08.5 364.00
28 Robin BuchtaRobin Buchta 02 ZŠ a MŠ MikuloviceZŠ a MŠ Mikulovice 3 08.5 364.00
28 Daniel HellmanDaniel Hellman 04 ZŠ Kravsko AZŠ Kravsko A 8 08.5 364.00
28 Martin PilkaMartin Pilka 02 ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 23 08.5 364.00
32 Michal ProcházkaMichal Procházka 04 ZŠ a MŠ JevišoviceZŠ a MŠ Jevišovice 25 08.6 340.00
33 Josef MichálekJosef Michálek 03 ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 16 08.7 318.00
Adam WeizerAdam Weizer 02 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné... 32 DNS

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 3.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Radim JelínekRadim Jelínek 04 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 4 08.1
2 Ivar AchrerIvar Achrer 05 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá... 1 08.2 439.00
3 Marek KrontorádMarek Krontorád 05 ZŠ MiroslavZŠ Miroslav 5 08.4 388.00
4 Radek HavelkaRadek Havelka 05 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá... 2 08.8 295.00
5 Rostislav ChvátalRostislav Chvátal 06 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 3 09.9 101.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 3.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip MoučkaFilip Moučka 05 ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo 7 08.7 318.00
2 Tomáš Jiří PavlíkTomáš Jiří Pavlík 05 ZŠ MiroslavZŠ Miroslav 9 09.1 233.00
3 Ondřej KučeraOndřej Kučera 05 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá... 6 09.2 214.00
4 Antonín NavrkalAntonín Navrkal 05 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98 8 09.3 196.00
5 David PrincDavid Princ 05 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 10 09.8 115.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 3.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VespalecDaniel Vespalec 05 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči... 12 08.3 413.00
2 Miroslav RybenskýMiroslav Rybenský 05 ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 11 08.7 318.00
3 Tadeáš LichevníkTadeáš Lichevník 05 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98 09.3 196.00
4 Marek ZifčákMarek Zifčák 05 ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 13 09.3 196.00
5 Přemysl NovotnýPřemysl Novotný 05 ZŠ MiroslavZŠ Miroslav 09.5 161.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 3.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef SimonyiJosef Simonyi 05 ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo 08.6 340.00
2 Tomáš HeveraTomáš Hevera 06 ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo 09.0 253.00
3 Adam ŠinkyříkAdam Šinkyřík 05 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči... 09.3 196.00
4 Jan SlanýJan Slaný 06 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98 09.5 161.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radim JelínekRadim Jelínek 04 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 4 08.1
2 Ivar AchrerIvar Achrer 05 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá... 1 08.2 439.00
3 Daniel VespalecDaniel Vespalec 05 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči... 12 08.3 413.00
4 Marek KrontorádMarek Krontorád 05 ZŠ MiroslavZŠ Miroslav 5 08.4 388.00
5 Josef SimonyiJosef Simonyi 05 ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo 08.6 340.00
6 Filip MoučkaFilip Moučka 05 ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo 7 08.7 318.00
6 Miroslav RybenskýMiroslav Rybenský 05 ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 11 08.7 318.00
8 Radek HavelkaRadek Havelka 05 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá... 2 08.8 295.00
9 Tomáš HeveraTomáš Hevera 06 ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo 09.0 253.00
10 Tomáš Jiří PavlíkTomáš Jiří Pavlík 05 ZŠ MiroslavZŠ Miroslav 9 09.1 233.00
11 Ondřej KučeraOndřej Kučera 05 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá... 6 09.2 214.00
12 Antonín NavrkalAntonín Navrkal 05 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98 8 09.3 196.00
12 Tadeáš LichevníkTadeáš Lichevník 05 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98 09.3 196.00
12 Marek ZifčákMarek Zifčák 05 ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 13 09.3 196.00
12 Adam ŠinkyříkAdam Šinkyřík 05 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči... 09.3 196.00
16 Přemysl NovotnýPřemysl Novotný 05 ZŠ MiroslavZŠ Miroslav 09.5 161.00
16 Jan SlanýJan Slaný 06 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98 09.5 161.00
18 David PrincDavid Princ 05 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 10 09.8 115.00
19 Rostislav ChvátalRostislav Chvátal 06 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 3 09.9 101.00

1000 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 3.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Antonín NavrkalAntonín Navrkal 05 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98 12 3:18.2 497.00
2 Jiří HamzaJiří Hamza 05 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá... 4 3:21.9 466.00
3 Josef SimonyiJosef Simonyi 05 ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo 19 3:22.8 458.00
4 Miroslav RybenskýMiroslav Rybenský 05 ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 16 3:23.4 453.00
5 Marek KrontorádMarek Krontorád 05 ZŠ MiroslavZŠ Miroslav 9 3:25.3 438.00
6 David NezvedaDavid Nezveda 05 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá... 14 3:26.7 427.00
7 Martin KrontorádMartin Krontorád 05 ZŠ MiroslavZŠ Miroslav 8 3:28.1 415.00
8 Vít RybníčekVít Rybníček 05 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98 17 3:29.2 407.00
9 Ondřej EliášekOndřej Eliášek 05 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá... 3 3:29.8 402.00
10 Vojtěch ČíhalVojtěch Číhal 05 ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo 1 3:30.5 397.00
MS Jan JaníčekJan Janíček 04 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 5 3:35.7
12 Vladimír KnoflíčekVladimír Knoflíček 06 ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo 7 3:40.3 324.00
13 Václav KučeraVáclav Kučera 06 ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 11 3:41.3 317.00
14 Dominik NečasDominik Nečas 06 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98 13 3:42.0 312.00
15 Antonín StixAntonín Stix 05 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči... 20 3:43.7 301.00
16 David ĎuračkaDavid Ďuračka 05 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči... 2 3:57.3 215.00
17 Pavel KubátPavel Kubát 06 ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 10 3:59.0 205.00
18 Marel PečerMarel Pečer 06 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 15 4:17.4 112.00
19 Ladislav SaloňLadislav Saloň 05 ZŠ MiroslavZŠ Miroslav 18 4:23.7 86.00
MS Gabriel JaníčekGabriel Janíček 04 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 6 4:32.7
Celkem 20 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále A (čt, 3.5.2018 - 08:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan PolákJan Polák 03 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá... 19 4:50.8 614.00
2 Martin SmejkalMartin Smejkal 03 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné... 23 4:51.0 613.00
3 Jiří VavřinaJiří Vavřina 03 ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 29 4:52.0 607.00
4 Michal PalatkaMichal Palatka 03 ZŠ náměstí Republiky, Znojmo AZŠ náměstí Republiky, Znojmo A 17 5:01.5 551.00
5 Ota MrňaOta Mrňa 02 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá... 15 5:03.1 542.00
6 Jaromír FousekJaromír Fousek 04 ZŠ a MŠ MikuloviceZŠ a MŠ Mikulovice 3 5:13.3 486.00
7 Martin ŘíhaMartin Říha 03 ZŠ Miroslav AZŠ Miroslav A 21 5:15.9 472.00
8 Vojtěch VojtěchVojtěch Vojtěch 04 ZŠ náměstí Republiky, Znojmo AZŠ náměstí Republiky, Znojmo A 31 5:17.9 461.00
9 Tomáš MarekTomáš Marek 04 ZŠ a MŠ MikuloviceZŠ a MŠ Mikulovice 13 5:20.5 447.00
10 Daniel GeržaDaniel Gerža 02 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98 5 5:25.3 423.00
11 Tomáš KlikaTomáš Klika 03 ZŠ a MŠ JevišoviceZŠ a MŠ Jevišovice 11 5:37.4 364.00
12 Daniel HellmanDaniel Hellman 04 ZŠ Kravsko AZŠ Kravsko A 7 5:42.3 341.00
13 Jiří SobotkaJiří Sobotka 02 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 25 5:46.7 321.00
14 Adam CvingráfAdam Cvingráf 04 ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 1 5:53.8 290.00
15 Pavel JuránekPavel Juránek 02 ZŠ a MŠ JevišoviceZŠ a MŠ Jevišovice 10 5:54.2 288.00
16 Kamil ŠvabíkKamil Švabík 03 ZŠ a MŠ JevišoviceZŠ a MŠ Jevišovice 27 5:57.2 276.00
17 Josef ChaloupkaJosef Chaloupka 04 ZŠ a MŠ MikuloviceZŠ a MŠ Mikulovice 9 6:01.2 259.00
Celkem 17 závodníků
Finále B (čt, 3.5.2018 - 08:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal UrbanMichal Urban 03 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči... 28 4:51.6 609.00
2 Jáchym FričJáchym Frič 02 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné... 4 5:00.7 556.00
3 Jakub SmolaJakub Smola 04 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné... 24 5:04.8 532.00
4 Tomáš VocílkaTomáš Vocílka 03 ZŠ Kravsko AZŠ Kravsko A 30 5:08.6 511.00
5 Jiří PočarovskýJiří Počarovský 02 ZŠ Miroslav AZŠ Miroslav A 18 5:09.2 508.00
6 Adam DománekAdam Dománek 02 ZŠ náměstí Republiky, Znojmo AZŠ náměstí Republiky, Znojmo A 2 5:09.7 505.00
7 David SimandlDavid Simandl 02 ZŠ Kravsko AZŠ Kravsko A 22 5:10.9 499.00
8 Adam ŽůrekAdam Žůrek 02 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá... 32 5:15.0 476.00
9 Tomáš ŘeřuchaTomáš Řeřucha 04 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98 20 5:19.0 455.00
10 Adam ŠpačekAdam Špaček 02 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98 26 5:22.3 438.00
11 Lukáš MatušinecLukáš Matušinec 02 ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 14 5:23.5 432.00
12 Tomáš HeimlichTomáš Heimlich 03 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 6 5:37.2 365.00
13 Michal ObrlíkMichal Obrlík 04 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 16 5:57.1 276.00
14 David HorákDavid Horák 02 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči... 8 6:10.6 222.00
Roman KučírekRoman Kučírek 03 ZŠ Kravsko AZŠ Kravsko A 12 DNS
Celkem 15 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 3.5.2018 - 07:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lichevník, Špalek, Dománek, Palatka Lichevník, Špalek, Dománek, Palatka ZŠ náměstí Republiky, Znojmo AZŠ náměstí Republiky, Znojmo A 30.3 555.00
2 Michálek, Šebesta, Pilka, Vavřina Michálek, Šebesta, Pilka, Vavřina ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 30.4 547.00
3 Krontorád, Jobánek, Počarovský, Říha Krontorád, Jobánek, Počarovský, Říha ZŠ Miroslav AZŠ Miroslav A 30.8 519.00
4 Vocílka, Hellman, Zvěřina, Flachs Vocílka, Hellman, Zvěřina, Flachs ZŠ Kravsko AZŠ Kravsko A 30.8 519.00
5 Achrer, Smola, Svoboda, Smejkal Achrer, Smola, Svoboda, Smejkal Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné... 31.4 477.00
6 Žůrek, Benko, Havelka, Polák Žůrek, Benko, Havelka, Polák Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá... 31.7 456.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 3.5.2018 - 07:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Scharf, Palášek, Petz, Špaček Scharf, Palášek, Petz, Špaček ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98 30.0 577.00
2 Mitráš, Musil, Zelinka, Horák Mitráš, Musil, Zelinka, Horák ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči... 31.0 504.00
3 Vojtěch, Vávra, Čopf, Mojžíšek Vojtěch, Vávra, Čopf, Mojžíšek ZŠ náměstí Republiky, Znojmo BZŠ náměstí Republiky, Znojmo B 32.0 436.00
4 Prodělal, Procházka, Fiala, Švabík Prodělal, Procházka, Fiala, Švabík ZŠ a MŠ JevišoviceZŠ a MŠ Jevišovice 32.0 436.00
5 Klouda, Simandl, Kučírek, Kučírek Klouda, Simandl, Kučírek, Kučírek ZŠ KravskoZŠ Kravsko 32.5 404.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 3.5.2018 - 07:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matoušek, Svitok, Mrňa, Pexa Matoušek, Svitok, Mrňa, Pexa Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá... 30.7 526.00
2 Adam, Svoboda, Gerža, Koudela Adam, Svoboda, Gerža, Koudela ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98 30.9 511.00
3 Buchta, Horák, Chaloupka, Fousek Buchta, Horák, Chaloupka, Fousek ZŠ a MŠ MikuloviceZŠ a MŠ Mikulovice 31.8 450.00
4 Bahleda, Dusík, Obrlík, Grzondziel Bahleda, Dusík, Obrlík, Grzondziel ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 32.4 410.00
5 Fedra, Hoffmann, Hotař, Karásek Fedra, Hoffmann, Hotař, Karásek ZŠ LubniceZŠ Lubnice 32.6 398.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fedra, Hoffmann, Hotař, Karásek Fedra, Hoffmann, Hotař, Karásek ZŠ LubniceZŠ Lubnice 32.6 398.00
2 Klouda, Simandl, Kučírek, Kučírek Klouda, Simandl, Kučírek, Kučírek ZŠ KravskoZŠ Kravsko 32.5 404.00
3 Bahleda, Dusík, Obrlík, Grzondziel Bahleda, Dusík, Obrlík, Grzondziel ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 32.4 410.00
4 Vojtěch, Vávra, Čopf, Mojžíšek Vojtěch, Vávra, Čopf, Mojžíšek ZŠ náměstí Republiky, Znojmo BZŠ náměstí Republiky, Znojmo B 32.0 436.00
4 Prodělal, Procházka, Fiala, Švabík Prodělal, Procházka, Fiala, Švabík ZŠ a MŠ JevišoviceZŠ a MŠ Jevišovice 32.0 436.00
6 Buchta, Horák, Chaloupka, Fousek Buchta, Horák, Chaloupka, Fousek ZŠ a MŠ MikuloviceZŠ a MŠ Mikulovice 31.8 450.00
7 Žůrek, Benko, Havelka, Polák Žůrek, Benko, Havelka, Polák Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá... 31.7 456.00
8 Achrer, Smola, Svoboda, Smejkal Achrer, Smola, Svoboda, Smejkal Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné... 31.4 477.00
9 Mitráš, Musil, Zelinka, Horák Mitráš, Musil, Zelinka, Horák ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči... 31.0 504.00
10 Adam, Svoboda, Gerža, Koudela Adam, Svoboda, Gerža, Koudela ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98 30.9 511.00
11 Krontorád, Jobánek, Počarovský, Říha Krontorád, Jobánek, Počarovský, Říha ZŠ Miroslav AZŠ Miroslav A 30.8 519.00
11 Vocílka, Hellman, Zvěřina, Flachs Vocílka, Hellman, Zvěřina, Flachs ZŠ Kravsko AZŠ Kravsko A 30.8 519.00
13 Matoušek, Svitok, Mrňa, Pexa Matoušek, Svitok, Mrňa, Pexa Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá... 30.7 526.00
14 Michálek, Šebesta, Pilka, Vavřina Michálek, Šebesta, Pilka, Vavřina ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 30.4 547.00
15 Lichevník, Špalek, Dománek, Palatka Lichevník, Špalek, Dománek, Palatka ZŠ náměstí Republiky, Znojmo AZŠ náměstí Republiky, Znojmo A 30.3 555.00
16 Scharf, Palášek, Petz, Špaček Scharf, Palášek, Petz, Špaček ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98 30.0 577.00

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 3.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Moučka, Simonyi, Holzer, Süsenbek Moučka, Simonyi, Holzer, Süsenbek ZŠ náměstí Republiky, Znojmo AZŠ náměstí Republiky, Znojmo A 33.3 354.00
2 Achrer, Havelka, Kučera, Eliášek Achrer, Havelka, Kučera, Eliášek Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá... 34.7 275.00
3 Rybenský, Zifčák, Kružík, Surovec Rybenský, Zifčák, Kružík, Surovec ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 35.4 238.00
4 Krontorád, Krontorád, Novotný, Saloň Krontorád, Krontorád, Novotný, Saloň ZŠ Miroslav AZŠ Miroslav A 35.4 238.00
Vespalec, Weber, Šinkyřík, Ďuračka Vespalec, Weber, Šinkyřík, Ďuračka ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči... 36.0 209.00
5 Soviš, Lichevník, Slaný, Rybníček Soviš, Lichevník, Slaný, Rybníček ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98 36.0 209.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 3.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tůma, Bystrianský, Nezveda, Hamza Tůma, Bystrianský, Nezveda, Hamza Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá... 34.1 308.00
2 Nečas, Smolka, Ruml, Málek Nečas, Smolka, Ruml, Málek ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98 35.6 229.00
MS Jelínek, Princ, Janíček, Pečer Jelínek, Princ, Janíček, Pečer ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 36.2
4 Mikulášek, Hevera, Koukal, Knoflíček Mikulášek, Hevera, Koukal, Knoflíček ZŠ náměstí Republiky, Znojmo BZŠ náměstí Republiky, Znojmo B 37.0 164.00
5 Pavlík, Dirda, Demuth, Komárek Pavlík, Dirda, Demuth, Komárek ZŠ Miroslav BZŠ Miroslav B 37.5 143.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlík, Dirda, Demuth, Komárek Pavlík, Dirda, Demuth, Komárek ZŠ Miroslav BZŠ Miroslav B 37.5 143.00
2 Mikulášek, Hevera, Koukal, Knoflíček Mikulášek, Hevera, Koukal, Knoflíček ZŠ náměstí Republiky, Znojmo BZŠ náměstí Republiky, Znojmo B 37.0 164.00
3 Jelínek, Princ, Janíček, Pečer Jelínek, Princ, Janíček, Pečer ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 36.2
4 Vespalec, Weber, Šinkyřík, Ďuračka Vespalec, Weber, Šinkyřík, Ďuračka ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči... 36.0 209.00
4 Soviš, Lichevník, Slaný, Rybníček Soviš, Lichevník, Slaný, Rybníček ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98 36.0 209.00
6 Nečas, Smolka, Ruml, Málek Nečas, Smolka, Ruml, Málek ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98 35.6 229.00
7 Rybenský, Zifčák, Kružík, Surovec Rybenský, Zifčák, Kružík, Surovec ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 35.4 238.00
7 Krontorád, Krontorád, Novotný, Saloň Krontorád, Krontorád, Novotný, Saloň ZŠ Miroslav AZŠ Miroslav A 35.4 238.00
9 Achrer, Havelka, Kučera, Eliášek Achrer, Havelka, Kučera, Eliášek Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá... 34.7 275.00
10 Tůma, Bystrianský, Nezveda, Hamza Tůma, Bystrianský, Nezveda, Hamza Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá... 34.1 308.00
11 Moučka, Simonyi, Holzer, Süsenbek Moučka, Simonyi, Holzer, Süsenbek ZŠ náměstí Republiky, Znojmo AZŠ náměstí Republiky, Znojmo A 33.3 354.00

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 3.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.261.301.341.381.421.461.501.541.581.621.661.701.741.781.82 Body
1 Martin PexaMartin Pexa
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá...
03 1.66 -ooooooxooooxxx 512.00
2 Eduard AchrerEduard Achrer
Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné...
03 1.66 --ooooooooxxoxxx 512.00
3 Vojtěch KoudelaVojtěch Koudela
ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98
02 1.62 -o-ooooxoooxxx 480.00
4 Radim SvitokRadim Svitok
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá...
02 1.54 -oooxooxxooxxx 419.00
5= Adam ŠpačekAdam Špaček
ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98
02 1.54 -ooooxooxoxx 419.00
5= Karel JežKarel Jež
ZŠ a MŠ JevišoviceZŠ a MŠ Jevišovice
03 1.54 -o-oooxoxoxxx 419.00
7 Jan MojžíšekJan Mojžíšek
ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo
04 1.54 ooooooxoxxoxxx 419.00
8 Jan BenkoJan Benko
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá...
02 1.50 -oooxxoooxxx 389.00
9 Jiří PočarovskýJiří Počarovský
ZŠ Miroslav AZŠ Miroslav A
02 1.50 ooooooxxoxxx 389.00
10= Vilém RaškaVilém Raška
Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné...
03 1.50 -oooxooxxoxxx 389.00
10= Jan VávraJan Vávra
ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo
03 1.50 oooooxoxxoxxx 389.00
12= Jakub AdamJakub Adam
ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98
02 1.46 -o-oooxxx 360.00
12= Miroslav StopaMiroslav Stopa
ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou
03 1.46 -oooooxxx 360.00
14 Lukáš MatušinecLukáš Matušinec
ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou
02 1.46 -oo-xooxxx 360.00
15 Dominik FlachsDominik Flachs
ZŠ Kravsko AZŠ Kravsko A
02 1.42 ooxoxooxxx 331.00
16 Vítězslav MusilVítězslav Musil
ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči...
03 1.42 oooxoxoxxx 331.00
17 Jaroslav ČopfJaroslav Čopf
ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo
03 1.42 ooxoxxoxxoxxx 331.00
18 Ondřej BláhaOndřej Bláha
ZŠ Kravsko AZŠ Kravsko A
02 1.38 ooxxooxxx 303.00
19 Radek GrzondzielRadek Grzondziel
ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst...
02 1.38 oooxxoxx 303.00
20 Tomáš MandátTomáš Mandát
ZŠ a MŠ MikuloviceZŠ a MŠ Mikulovice
03 1.38 xooxxoxxoxxx 303.00
21 Pavel NeubauerPavel Neubauer
Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné...
02 1.34 -ooxxx 276.00
22 Daniel BahledaDaniel Bahleda
ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst...
03 1.34 oxooxxx 276.00
23 Tomáš HeletejTomáš Heletej
ZŠ a MŠ JevišoviceZŠ a MŠ Jevišovice
04 1.34 oxxooxxx 276.00
24 Ladislav KarásekLadislav Karásek
ZŠ LubniceZŠ Lubnice
02 1.34 xoxoxoxxx 276.00
Radek LudvíkRadek Ludvík
ZŠ Miroslav AZŠ Miroslav A
03 NM xxx 0.00
Vlastimil CoufalVlastimil Coufal
ZŠ a MŠ JevišoviceZŠ a MŠ Jevišovice
04 NM xxx 0.00
Lukáš PelánLukáš Pelán
ZŠ a MŠ MikuloviceZŠ a MŠ Mikulovice
03 NM -xxx 0.00
Celkem 27 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 3.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.161.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.601.641.68 Body
1 Damián SüsenbekDamián Süsenbek
ZŠ náměstí Republiky, Znojmo BZŠ náměstí Republiky, Znojmo B
05 1.48 -o--o-oxooxxx 374.00
2 Michal SovišMichal Soviš
ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98
05 1.40 oooooxoxxoxxx 317.00
3 Metoděj HolzerMetoděj Holzer
ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo
06 1.40 oooxxoooxxoxxx 317.00
MS Radim JelínekRadim Jelínek
ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst...
04 1.36
5 Ivar AchrerIvar Achrer
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá...
05 1.32 oooxoxoxxx 263.00
6 Ondřej EliášekOndřej Eliášek
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá...
05 1.32 oxooxoxoxxx 263.00
7 Vít RybníčekVít Rybníček
ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98
05 1.32 oxooxxoxoxxx 263.00
MS Martin NovotnýMartin Novotný
ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst...
04 1.24
9= Matěj SmolkaMatěj Smolka
ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98
05 1.20 ooxxx 188.00
9= Vladimír HavlíčekVladimír Havlíček
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá...
05 1.20 ooxxx 188.00
9= Ladislav KružíkLadislav Kružík
ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou
05 1.20 ooxxx 188.00
12 Tomáš KomárekTomáš Komárek
ZŠ MiroslavZŠ Miroslav
05 1.16 oxxx 165.00
13= Nikola HušekNikola Hušek
ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou
05 1.16 xoxxx 165.00
13= Pavel KubátPavel Kubát
ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou
06 1.16 xoxxx 165.00
13= Jindřich WeberJindřich Weber
ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči...
05 1.16 xoxxx 165.00
16 Adam ŠinkyříkAdam Šinkyřík
ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči...
05 1.16 xxoxxx 165.00
Jan DirdaJan Dirda
ZŠ MiroslavZŠ Miroslav
05 NM xxx 0.00
Tomáš HeveraTomáš Hevera
ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo
06 NM xxx 0.00
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 3.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav StopaMiroslav Stopa
ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou
03 5.09 4,825,094,915,094,940.00.0 400.00
2 Adam ŽůrekAdam Žůrek
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá...
02 4.99 4,654,994,684,99-0.00.0 380.00
3 Josef SkalkaJosef Skalka
Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné...
02 4.98 4,984,904,174,984,800.00.0 378.00
4 Michal UrbanMichal Urban
ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči...
03 4.96 4,964,18x4,96-0.00.0 375.00
5 Radek SvobodaRadek Svoboda
Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné...
02 4.86 4,72x4,674,724,860.00.0 356.00
6 Jiří VavřinaJiří Vavřina
ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou
03 4.83 4,834,584,734,834,420.00.0 350.00
7 Jáchym ŠpalekJáchym Špalek
ZŠ náměstí Republiky, Znojmo AZŠ náměstí Republiky, Znojmo A
03 4.82 4,80x4,824,824,680.00.0 348.00
8 Jan HavelkaJan Havelka
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá...
02 4.81 4,814,59x4,814,350.00.0 346.00
9 Jan MojžíšekJan Mojžíšek
ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo
04 4.78 4,784,594,704,784,450.00.0 341.00
10 Martin SvobodaMartin Svoboda
ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98
04 4.73 4,734,174,064,734,120.00.0 332.00
11 Jaromír FousekJaromír Fousek
ZŠ a MŠ MikuloviceZŠ a MŠ Mikulovice
04 4.68 3,744,484,684,684,430.00.0 323.00
12 Dominik FlachsDominik Flachs
ZŠ Kravsko AZŠ Kravsko A
02 4.66 4,534,664,204,663,570.00.0 319.00
13 Michal KrontorádMichal Krontorád
ZŠ Miroslav BZŠ Miroslav B
03 4.65 x4,454,654,65-0.00.0 317.00
14 Lubomír ScharfLubomír Scharf
ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98
03 4.63 4,544,484,634,634,440.00.0 313.00
15 Martin ŘíhaMartin Říha
ZŠ Miroslav AZŠ Miroslav A
03 4.62 3,924,454,624,623,830.00.0 312.00
16 Ondřej ZelinkaOndřej Zelinka
ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči...
02 4.61 4,613,964,244,61x0.00.0 310.00
17 Radim JobánekRadim Jobánek
ZŠ MiroslavZŠ Miroslav
03 4.59 4,154,594,454,594,420.00.0 306.00
18 Roman MitrášRoman Mitráš
ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči...
02 4.54 4,404,54x4,54-0.00.0 297.00
19 Jaroslav ČopfJaroslav Čopf
ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo
03 4.48 4,274,484,354,483,580.00.0 287.00
20 Pavel NeubauerPavel Neubauer
Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné...
02 4.46 xx4,464,464,370.00.0 283.00
21 Karel JežKarel Jež
ZŠ a MŠ JevišoviceZŠ a MŠ Jevišovice
03 4.44 x3,85x3,854,440.00.0 280.00
22 Michal ProcházkaMichal Procházka
ZŠ a MŠ JevišoviceZŠ a MŠ Jevišovice
04 4.42 4,264,073,964,264,420.00.0 276.00
23 Tomáš MandátTomáš Mandát
ZŠ a MŠ MikuloviceZŠ a MŠ Mikulovice
03 4.38 x4,254,384,384,040.00.0 269.00
24 Kamil ŠvabíkKamil Švabík
ZŠ a MŠ JevišoviceZŠ a MŠ Jevišovice
03 4.35 4,35xx4,35x0.00.0 264.00
25 Jan PolákJan Polák
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá...
03 4.33 4,33xx4,33x0.00.0 261.00
26 Daniel GeržaDaniel Gerža
ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98
02 4.28 3,924,283,964,284,010.00.0 252.00
27 Patrik HoffmannPatrik Hoffmann
ZŠ LubniceZŠ Lubnice
04 4.21 4,213,013,944,213,940.00.0 240.00
28 Josef ChaloupkaJosef Chaloupka
ZŠ a MŠ MikuloviceZŠ a MŠ Mikulovice
04 4.17 4,173,303,794,173,760.00.0 234.00
29 Vítězslav HotařVítězslav Hotař
ZŠ LubniceZŠ Lubnice
02 4.12 4,12x4,044,12x0.00.0 225.00
30 Tomáš HeimlichTomáš Heimlich
ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst...
03 4.08 3,874,014,084,083,780.00.0 219.00
31 Jakub DusíkJakub Dusík
ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst...
03 4.07 4,024,07x4,07-0.00.0 217.00
32 Pavel FedraPavel Fedra
ZŠ LubniceZŠ Lubnice
02 4.02 4,004,023,954,023,750.00.0 209.00
33 Radek GrzondzielRadek Grzondziel
ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst...
02 3.87 3,723,873,543,873,700.00.0 185.00
34 Ondřej BláhaOndřej Bláha
ZŠ Kravsko AZŠ Kravsko A
02 3.78 3,683,783,583,783,760.00.0 171.00
Celkem 34 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 3.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Damián SüsenbekDamián Süsenbek
ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo
05 4.31 4,214,304,314,314,210.00.0 257.00
2 Michal SovišMichal Soviš
ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98
05 4.20 4,20xx4,204,020.00.0  +0.1 239.00
3 Daniel VespalecDaniel Vespalec
ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči...
05 4.14 4,104,144,014,143,910.00.0 229.00
4 Metoděj HolzerMetoděj Holzer
ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo
06 4.14 4,143,51x4,144,080.00.0 229.00
MS Jan JaníčekJan Janíček
ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst...
04 4.13
6 Daniel TůmaDaniel Tůma
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá...
05 4.11 3,783,983,883,984,110.00.0 224.00
7 Adam BystrianskýAdam Bystrianský
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá...
05 3.96 3,963,753,723,963,770.00.0 199.00
8 Jakub VojáčekJakub Vojáček
ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo
05 3.87 3,873,773,633,873,660.00.0 185.00
9 Dominik SurovecDominik Surovec
ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou
05 3.86 3,863,60x3,863,790.00.0 184.00
10 Radek HavelkaRadek Havelka
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá...
05 3.82 3,573,413,823,82x0.00.0 177.00
MS Gabriel JaníčekGabriel Janíček
ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst...
04 3.80
12 Dominik NečasDominik Nečas
ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98
06 3.77 3,72x3,773,773,530.00.0 170.00
13 Marek ZifčákMarek Zifčák
ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou
05 3.57 3,513,543,573,57x0.00.0 140.00
14 Přemysl NovotnýPřemysl Novotný
ZŠ MiroslavZŠ Miroslav
05 3.49 3,483,37x3,483,490.00.0 129.00
15 Jindřich WeberJindřich Weber
ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči...
05 3.46 3,463,113,303,463,390.00.0 125.00
16 Adam DemuthAdam Demuth
ZŠ MiroslavZŠ Miroslav
05 3.38 x3,383,203,383,350.00.0 114.00
17 Jan DirdaJan Dirda
ZŠ MiroslavZŠ Miroslav
05 3.36 x3,33x3,333,360.00.0 111.00
18 Václav KučeraVáclav Kučera
ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou
06 3.30 3,303,283,083,303,150.00.0 103.00
19 Jan SlanýJan Slaný
ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98
06 3.28 3,283,123,063,283,010.00.0 100.00
20 Michal MarešMichal Mareš
ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči...
05 3.08 2,783,082,933,082,680.00.0 75.00
21 Václav GaucanVáclav Gaucan
ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst...
05 2.75 2,732,752,592,752,600.00.0 39.00
Celkem 21 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (čt, 3.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub AdamJakub Adam
ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98
02 12.06 12,0611,2912,0012,06x0.00.0 610.00
2 Lukáš SedláčekLukáš Sedláček
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá...
02 11.38 10,09x11,3811,3811,090.00.0 569.00
3 Marek NovákMarek Novák
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá...
02 10.42 10,3410,4210,1810,4210,080.00.0 511.00
4 Martin PexaMartin Pexa
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá...
03 10.33 09,6210,0010,3310,3310,270.00.0 505.00
5 Jiří LahodnýJiří Lahodný
ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo
02 10.28 09,9909,9410,2810,2809,940.00.0 502.00
6 Ondřej ZelinkaOndřej Zelinka
ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči...
02 09.96 09,5609,9609,4609,9609,650.00.0 483.00
7 Dušan ZvěřinaDušan Zvěřina
ZŠ Kravsko AZŠ Kravsko A
02 09.90 08,6509,4809,9009,9009,330.00.0 480.00
8 Dan ZemánekDan Zemánek
ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst...
04 09.61 08,6009,6109,1309,6109,170.00.0 462.00
9 Marek HořčicaMarek Hořčica
ZŠ Miroslav BZŠ Miroslav B
03 09.56 07,69x09,5609,5608,510.00.0 459.00
10 Jiří SobotkaJiří Sobotka
ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst...
02 09.54 07,2207,4207,3907,4209,540.00.0 458.00
11 Radek LudvíkRadek Ludvík
ZŠ Miroslav AZŠ Miroslav A
03 09.41 09,4108,7509,0409,4109,050.00.0 450.00
12 Radek SvobodaRadek Svoboda
Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné...
02 09.39 08,6309,3907,7909,3908,580.00.0 449.00
13 Daniel BahledaDaniel Bahleda
ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst...
03 09.35 08,7108,7109,1509,1509,350.00.0 447.00
14 Josef SkalkaJosef Skalka
Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné...
02 09.28 x09,2809,0609,2808,140.00.0 443.00
15 Jiří ŠebestaJiří Šebesta
ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou
03 09.04 08,2009,0408,7909,0408,840.00.0 428.00
16 Matyáš PetzMatyáš Petz
ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98
02 08.98 08,9808,4508,8508,9808,020.00.0 425.00
17 Tomáš HeletejTomáš Heletej
ZŠ a MŠ JevišoviceZŠ a MŠ Jevišovice
04 08.97 07,0407,7208,6108,6108,970.00.0 424.00
18 Daniel BalíkDaniel Balík
ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo
02 08.91 x08,0608,9108,9108,840.00.0 420.00
19 Vojtěch KoudelaVojtěch Koudela
ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98
02 08.73 08,0607,8208,7308,7307,980.00.0 410.00
20 Martin PilkaMartin Pilka
ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou
02 08.48 08,1908,3407,5308,3408,480.00.0 395.00
21 Pavel JuránekPavel Juránek
ZŠ a MŠ JevišoviceZŠ a MŠ Jevišovice
02 08.44 08,1507,7607,8108,1508,440.00.0 392.00
22 Hynek HorákHynek Horák
ZŠ a MŠ MikuloviceZŠ a MŠ Mikulovice
03 08.34 07,6108,3108,3408,34x0.00.0 386.00
23 Michal BindrMichal Bindr
ZŠ a MŠ MikuloviceZŠ a MŠ Mikulovice
03 08.29 x08,2907,0508,2907,780.00.0 384.00
24 Vojtěch FialaVojtěch Fiala
ZŠ a MŠ JevišoviceZŠ a MŠ Jevišovice
03 08.07 07,5807,9208,0708,0707,720.00.0 370.00
25 Luboš VitanovskýLuboš Vitanovský
ZŠ Kravsko AZŠ Kravsko A
02 07.93 x07,7407,6807,7407,930.00.0 362.00
26 Kryštof KloudaKryštof Klouda
ZŠ Kravsko AZŠ Kravsko A
02 07.76 07,55x07,5007,5507,760.00.0 352.00
27 Robin BuchtaRobin Buchta
ZŠ a MŠ MikuloviceZŠ a MŠ Mikulovice
02 07.48 07,1307,4807,3507,4807,170.00.0 336.00
28 David HorákDavid Horák
ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči...
02 07.08 06,7307,0206,8607,0207,080.00.0 312.00
Petr BinkaPetr Binka
ZŠ MiroslavZŠ Miroslav
02 NM xx0.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 29 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Josef LichevníkJosef Lichevník 03 ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo 0700
Jan ProdělalJan Prodělal 03 ZŠ a MŠ JevišoviceZŠ a MŠ Jevišovice 0413
Michal ProcházkaMichal Procházka 04 ZŠ a MŠ JevišoviceZŠ a MŠ Jevišovice 0276
Vojtěch FialaVojtěch Fiala 03 ZŠ a MŠ JevišoviceZŠ a MŠ Jevišovice 0849
Petr BinkaPetr Binka 02 ZŠ MiroslavZŠ Miroslav 0000
Roman MitrášRoman Mitráš 02 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči... 0520
Vítězslav MusilVítězslav Musil 03 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči... 0908
Tomáš VocílkaTomáš Vocílka 03 ZŠ Kravsko AZŠ Kravsko A 1031
Daniel HellmanDaniel Hellman 04 ZŠ Kravsko AZŠ Kravsko A 0519
Dušan ZvěřinaDušan Zvěřina 02 ZŠ Kravsko AZŠ Kravsko A 1087
Michal KrontorádMichal Krontorád 03 ZŠ Miroslav BZŠ Miroslav B 0809
Radim JobánekRadim Jobánek 03 ZŠ Miroslav AZŠ Miroslav A 1039
Lubomír ScharfLubomír Scharf 03 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98 0833
Milan PalášekMilan Palášek 03 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98 0000
Robin BuchtaRobin Buchta 02 ZŠ a MŠ MikuloviceZŠ a MŠ Mikulovice 0364
Matyáš PetzMatyáš Petz 02 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98 1579
Michal ObrlíkMichal Obrlík 04 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 0000
Jakub DusíkJakub Dusík 03 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 1119
Adam WeizerAdam Weizer 02 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné... 0000
Eduard AchrerEduard Achrer 03 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné... 1566
Radim SvitokRadim Svitok 02 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá... 0884
Ota MrňaOta Mrňa 02 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá... 0542
Lukáš MatoušekLukáš Matoušek 02 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá... 1163
Martin PilkaMartin Pilka 02 ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 0759
Jiří ŠebestaJiří Šebesta 03 ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 0976
Josef MichálekJosef Michálek 03 ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 0547
Adam DománekAdam Dománek 02 ZŠ náměstí Republiky, Znojmo AZŠ náměstí Republiky, Znojmo A 1112
Jáchym ŠpalekJáchym Špalek 03 ZŠ náměstí Republiky, Znojmo AZŠ náměstí Republiky, Znojmo A 0348
Daniel BahledaDaniel Bahleda 03 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 0276
Hynek HorákHynek Horák 03 ZŠ a MŠ MikuloviceZŠ a MŠ Mikulovice 1275
Michal PalatkaMichal Palatka 03 ZŠ náměstí Republiky, Znojmo AZŠ náměstí Republiky, Znojmo A 1106
Vojtěch VojtěchVojtěch Vojtěch 04 ZŠ náměstí Republiky, Znojmo BZŠ náměstí Republiky, Znojmo B 0000
Jan VávraJan Vávra 03 ZŠ náměstí Republiky, Znojmo BZŠ náměstí Republiky, Znojmo B 0389
Jaroslav ČopfJaroslav Čopf 03 ZŠ náměstí Republiky, Znojmo BZŠ náměstí Republiky, Znojmo B 0000
Jan MojžíšekJan Mojžíšek 04 ZŠ náměstí Republiky, Znojmo BZŠ náměstí Republiky, Znojmo B 0760
Jiří VavřinaJiří Vavřina 03 ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 0957
Adam ŽůrekAdam Žůrek 02 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá... 0380
Jan BenkoJan Benko 02 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá... 0000
Jan HavelkaJan Havelka 02 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá... 0346
Jan PolákJan Polák 03 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá... 0614
Martin PexaMartin Pexa 03 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá... 0512
Jakub SmolaJakub Smola 04 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné... 0000
Radek SvobodaRadek Svoboda 02 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné... 0805
Radek GrzondzielRadek Grzondziel 02 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 0303
Adam ŠpačekAdam Špaček 02 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98 0857
Jakub AdamJakub Adam 02 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98 0610
Martin SvobodaMartin Svoboda 04 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98 0332
Daniel GeržaDaniel Gerža 02 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98 0000
Vojtěch KoudelaVojtěch Koudela 02 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98 0480
Jiří PočarovskýJiří Počarovský 02 ZŠ Miroslav AZŠ Miroslav A 0897
Martin ŘíhaMartin Říha 03 ZŠ Miroslav AZŠ Miroslav A 0784
Radek LudvíkRadek Ludvík 03 ZŠ Miroslav BZŠ Miroslav B 0450
Marek HořčicaMarek Hořčica 03 ZŠ Miroslav BZŠ Miroslav B 0459
Dominik FlachsDominik Flachs 02 ZŠ Kravsko AZŠ Kravsko A 0650
Ondřej ZelinkaOndřej Zelinka 02 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči... 1297
Kryštof KloudaKryštof Klouda 02 ZŠ KravskoZŠ Kravsko 0000
David SimandlDavid Simandl 02 ZŠ KravskoZŠ Kravsko 0499
Roman KučírekRoman Kučírek 03 ZŠ KravskoZŠ Kravsko 0000
Roman KučírekRoman Kučírek 02 ZŠ KravskoZŠ Kravsko 0000
Kamil ŠvabíkKamil Švabík 03 ZŠ a MŠ JevišoviceZŠ a MŠ Jevišovice 0000
Josef ChaloupkaJosef Chaloupka 04 ZŠ a MŠ MikuloviceZŠ a MŠ Mikulovice 0000
Jaromír FousekJaromír Fousek 04 ZŠ a MŠ MikuloviceZŠ a MŠ Mikulovice 0809
Miroslav StopaMiroslav Stopa 03 ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 0760
Pavel NeubauerPavel Neubauer 02 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné... 0000
Tomáš HeimlichTomáš Heimlich 03 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 0584
David ProcházkaDavid Procházka 03 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 0000
Ondřej BláhaOndřej Bláha 02 ZŠ Kravsko AZŠ Kravsko A 0474
Michal UrbanMichal Urban 03 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči... 0984
Karel JežKarel Jež 03 ZŠ a MŠ JevišoviceZŠ a MŠ Jevišovice 0699
Tomáš MandátTomáš Mandát 03 ZŠ a MŠ MikuloviceZŠ a MŠ Mikulovice 0572
Lukáš MatušinecLukáš Matušinec 02 ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 0792
Martin SmejkalMartin Smejkal 03 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné... 1161
Jáchym FričJáchym Frič 02 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné... 0556
Tomáš ŘeřuchaTomáš Řeřucha 04 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98 0455
Adam CvingráfAdam Cvingráf 04 ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 0000
Pavel JuránekPavel Juránek 02 ZŠ a MŠ JevišoviceZŠ a MŠ Jevišovice 0680
Tomáš KlikaTomáš Klika 03 ZŠ a MŠ JevišoviceZŠ a MŠ Jevišovice 0364
Tomáš MarekTomáš Marek 04 ZŠ a MŠ MikuloviceZŠ a MŠ Mikulovice 0447
David HorákDavid Horák 02 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči... 0534
Pavel NeubauerPavel Neubauer 02 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné... 0000
Vilém RaškaVilém Raška 03 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné... 0389
Vilém WeberVilém Weber 18 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči... 0000
Vlastimil CoufalVlastimil Coufal 04 ZŠ a MŠ JevišoviceZŠ a MŠ Jevišovice 0000
Tomáš HeletejTomáš Heletej 04 ZŠ a MŠ JevišoviceZŠ a MŠ Jevišovice 0700
Lukáš PelánLukáš Pelán 03 ZŠ a MŠ MikuloviceZŠ a MŠ Mikulovice 0000
Jiří LahodnýJiří Lahodný 02 ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo 0502
Daniel BalíkDaniel Balík 02 ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo 0420
Lukáš SedláčekLukáš Sedláček 02 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá... 0569
Marek NovákMarek Novák 02 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá... 0511
Josef SkalkaJosef Skalka 02 Gymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesné... 0821
Daniel Tomáš NovotnýDaniel Tomáš Novotný 02 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 0000
Dan ZemánekDan Zemánek 04 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 0462
Luboš VitanovskýLuboš Vitanovský 02 ZŠ Kravsko AZŠ Kravsko A 0362
Michal BindrMichal Bindr 03 ZŠ a MŠ MikuloviceZŠ a MŠ Mikulovice 0384
Pavel FedraPavel Fedra 02 ZŠ LubniceZŠ Lubnice 0762
Patrik HoffmannPatrik Hoffmann 04 ZŠ LubniceZŠ Lubnice 0653
Vítězslav HotařVítězslav Hotař 02 ZŠ LubniceZŠ Lubnice 0225
Ladislav KarásekLadislav Karásek 02 ZŠ LubniceZŠ Lubnice 0276
Ivar AchrerIvar Achrer 05 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá... 0000
Radek HavelkaRadek Havelka 05 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá... 0000
Jiří SobotkaJiří Sobotka 02 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 0779
Celkem 101 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Marek KrontorádMarek Krontorád 05 ZŠ MiroslavZŠ Miroslav 1064
2 Daniel TůmaDaniel Tůma 05 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá... 0843
3 Josef SimonyiJosef Simonyi 05 ZŠ náměstí Republiky, Znojmo AZŠ náměstí Republiky, Znojmo A 0798
4 Miroslav RybenskýMiroslav Rybenský 05 ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 0771
5 Jiří HamzaJiří Hamza 05 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá... 0746
6 Ivar AchrerIvar Achrer 05 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá... 0702
7 Antonín NavrkalAntonín Navrkal 05 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98 0693
8 Filip MoučkaFilip Moučka 05 ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo 0672
9 Vít RybníčekVít Rybníček 05 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98 0670
10 Daniel VespalecDaniel Vespalec 05 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči... 0642
11 Damián SüsenbekDamián Süsenbek 05 ZŠ náměstí Republiky, Znojmo AZŠ náměstí Republiky, Znojmo A 0631
12 Marek ZifčákMarek Zifčák 05 ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 0574
13 Michal SovišMichal Soviš 05 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98 0556
14 Metoděj HolzerMetoděj Holzer 06 ZŠ náměstí Republiky, Znojmo AZŠ náměstí Republiky, Znojmo A 0546
15 Antonín StixAntonín Stix 05 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči... 0531
16 Jindřich WeberJindřich Weber 05 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči... 0499
17 Tomáš Jiří PavlíkTomáš Jiří Pavlík 05 ZŠ MiroslavZŠ Miroslav 0485
18 David ĎuračkaDavid Ďuračka 05 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči... 0457
19 Dominik SurovecDominik Surovec 05 ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 0449
20 David NezvedaDavid Nezveda 05 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá... 0427
21 Tomáš KomárekTomáš Komárek 05 ZŠ Miroslav BZŠ Miroslav B 0417
22 Martin KrontorádMartin Krontorád 05 ZŠ Miroslav AZŠ Miroslav A 0415
23 Dominik NečasDominik Nečas 06 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98 0399
24 Vojtěch ČíhalVojtěch Číhal 05 ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo 0397
25 Adam ŠinkyříkAdam Šinkyřík 05 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči... 0361
26 Rostislav ChvátalRostislav Chvátal 06 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 0352
27 Václav KučeraVáclav Kučera 06 ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 0317
28 Jakub MikulášekJakub Mikulášek 06 ZŠ náměstí Republiky, Znojmo BZŠ náměstí Republiky, Znojmo B 0296
29 Radek HavelkaRadek Havelka 05 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá... 0295
30 Matěj SmolkaMatěj Smolka 05 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98 0272
31 Václav GaucanVáclav Gaucan 05 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 0269
32 Ondřej EliášekOndřej Eliášek 05 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá... 0263
33 Vojtěch KoukalVojtěch Koukal 05 ZŠ náměstí Republiky, Znojmo BZŠ náměstí Republiky, Znojmo B 0253
34 Jan RumlJan Ruml 05 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98 0234
35 Adam BystrianskýAdam Bystrianský 05 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá... 0199
36 Tadeáš LichevníkTadeáš Lichevník 05 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98 0196
37 Ladislav KružíkLadislav Kružík 05 ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 0188
38 Nikola HušekNikola Hušek 05 ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 0165
39 Přemysl NovotnýPřemysl Novotný 05 ZŠ Miroslav AZŠ Miroslav A 0129
40 David PrincDavid Princ 05 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 0115
41 Adam DemuthAdam Demuth 05 ZŠ Miroslav BZŠ Miroslav B 0114
42 Marel PečerMarel Pečer 06 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 0112
Radim JelínekRadim Jelínek 04 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 0000
Tomáš HeveraTomáš Hevera 06 ZŠ náměstí Republiky, Znojmo BZŠ náměstí Republiky, Znojmo B 0000
Ladislav SaloňLadislav Saloň 05 ZŠ Miroslav AZŠ Miroslav A 0000
Pavel KubátPavel Kubát 06 ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 0000
Jan JaníčekJan Janíček 04 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 0000
Vladimír KnoflíčekVladimír Knoflíček 06 ZŠ náměstí Republiky, Znojmo BZŠ náměstí Republiky, Znojmo B 0000
Ondřej KučeraOndřej Kučera 05 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá... 0000
Štěpán RotterŠtěpán Rotter 06 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 0000
Gabriel JaníčekGabriel Janíček 04 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 0000
Tomáš ToufarTomáš Toufar 05 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá... 0000
Emil BazalaEmil Bazala 06 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 0000
Michal MarešMichal Mareš 05 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči... 0000
Vladimír HavlíčekVladimír Havlíček 05 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá... 0000
Jan SlanýJan Slaný 06 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98 0000
Daniel MálekDaniel Málek 06 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98 0000
Martin NovotnýMartin Novotný 04 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst... 0000
Jakub VojáčekJakub Vojáček 05 ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo 0000
Vít TvrdýVít Tvrdý 06 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98 0000
43 Jan DirdaJan Dirda 05 ZŠ Miroslav BZŠ Miroslav B 0000
Celkem 61 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 3.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel TůmaDaniel Tůma
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá...
05 50.34 0.0 311.00
2 Jakub MikulášekJakub Mikulášek
ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo
06 48.61 0.0 296.00
3 Jiří HamzaJiří Hamza
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá...
05 46.73 0.0 280.00
4 Matěj SmolkaMatěj Smolka
ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98
05 45.78 0.0 272.00
5 Dominik SurovecDominik Surovec
ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou
05 44.94 0.0 265.00
6 Vojtěch KoukalVojtěch Koukal
ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo
05 43.49 0.0 253.00
7= Tomáš KomárekTomáš Komárek
ZŠ MiroslavZŠ Miroslav
05 43.35 0.0 252.00
7= Tomáš Jiří PavlíkTomáš Jiří Pavlík
ZŠ MiroslavZŠ Miroslav
05 43.35 0.0 252.00
9 Rostislav ChvátalRostislav Chvátal
ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst...
06 43.25 0.0 251.00
10 Tomáš ToufarTomáš Toufar
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3Základní škola, Znojmo, Mlá...
05 42.92 0.0 248.00
11 David ĎuračkaDavid Ďuračka
ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči...
05 42.18 0.0 242.00
12 Jan RumlJan Ruml
ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98
05 41.25 0.0 234.00
13 Antonín StixAntonín Stix
ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči...
05 40.71 0.0 230.00
14= Ladislav SaloňLadislav Saloň
ZŠ MiroslavZŠ Miroslav
05 40.67 0.0 230.00
14= Václav GaucanVáclav Gaucan
ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst...
05 40.67 0.0 230.00
16 Filip MoučkaFilip Moučka
ZŠ náměstí Republiky, ZnojmoZŠ náměstí Republiky, Znojmo
05 40.23 0.0 226.00
17 Vít TvrdýVít Tvrdý
ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98
06 38.06 0.0 208.00
18 Michal MarešMichal Mareš
ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218ZŠ Moravský Krumlov, Ivanči...
05 35.25 0.0 185.00
19 Emil BazalaEmil Bazala
ZŠ Moravský Krumlov, náměstí KlášterníZŠ Moravský Krumlov, náměst...
06 34.50 0.0 179.00
Ladislav KružíkLadislav Kružík
ZŠ Hrušovany nad JevišovkouZŠ Hrušovany nad Jevišovkou
05 NM 0.0 0.00
Celkem 20 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98{8} 1579
2 Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo{8} 1566
3 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218{8} 1297
4 ZŠ a MŠ Mikulovice{8} 1275
5 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3{8} 1163
6 Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo{8} 1161
7 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí Klášterní{8} 1119
8 ZŠ náměstí Republiky, Znojmo A{8} 1112
9 ZŠ náměstí Republiky, Znojmo A{8} 1106
10 ZŠ Kravsko A{8} 1087
11 ZŠ Miroslav A{8} 1039
12 ZŠ Kravsko A{8} 1031
13 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218{8} 984
14 ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou{8} 976
15 ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou{8} 957
16 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218{8} 908
17 ZŠ Miroslav A{8} 897
18 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3{8} 884
19 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98{8} 857
20 ZŠ a MŠ Jevišovice{8} 849
21 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98{8} 833
22 Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo{8} 821
23 ZŠ Miroslav B{8} 809
23 ZŠ a MŠ Mikulovice{8} 809
25 Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo{8} 805
26 ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou{8} 792
27 ZŠ Miroslav A{8} 784
28 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí Klášterní{8} 779
29 ZŠ Lubnice{8} 762
30 ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou{8} 760
30 ZŠ náměstí Republiky, Znojmo B{8} 760
32 ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou{8} 759
33 ZŠ náměstí Republiky, Znojmo{8} 700
33 ZŠ a MŠ Jevišovice{8} 700
35 ZŠ a MŠ Jevišovice{8} 699
36 ZŠ a MŠ Jevišovice{8} 680
37 ZŠ Lubnice{8} 653
38 ZŠ Kravsko A{8} 650
39 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3{8} 614
40 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98{8} 610
41 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí Klášterní{8} 584
42 ZŠ a MŠ Mikulovice{8} 572
43 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3{8} 569
44 Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo{8} 556
45 ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou{8} 547
46 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3{8} 542
47 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218{8} 534
48 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218{8} 520
49 ZŠ Kravsko A{8} 519
50 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3{8} 512
51 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3{8} 511
52 ZŠ náměstí Republiky, Znojmo{8} 502
53 ZŠ Kravsko{8} 499
54 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98{8} 480
55 ZŠ Kravsko A{8} 474
56 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí Klášterní{8} 462
57 ZŠ Miroslav B{8} 459
58 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98{8} 455
59 ZŠ Miroslav B{8} 450
60 ZŠ a MŠ Mikulovice{8} 447
61 ZŠ náměstí Republiky, Znojmo{8} 420
62 ZŠ a MŠ Jevišovice{8} 413
63 ZŠ náměstí Republiky, Znojmo B{8} 389
63 Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo{8} 389
65 ZŠ a MŠ Mikulovice{8} 384
66 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3{8} 380
67 ZŠ a MŠ Mikulovice{8} 364
67 ZŠ a MŠ Jevišovice{8} 364
69 ZŠ Kravsko A{8} 362
70 ZŠ náměstí Republiky, Znojmo A{8} 348
71 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3{8} 346
72 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98{8} 332
73 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí Klášterní{8} 303
74 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí Klášterní{8} 276
74 ZŠ a MŠ Jevišovice{8} 276
74 ZŠ Lubnice{8} 276
77 ZŠ Lubnice{8} 225
78 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3{8} 0
78 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3{8} 0
78 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí Klášterní{8} 0
78 Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo{8} 0
78 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218{8} 0
78 ZŠ a MŠ Jevišovice{8} 0
78 ZŠ a MŠ Mikulovice{8} 0
78 ZŠ Miroslav{8} 0
78 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98{8} 0
78 Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo{8} 0
78 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí Klášterní{8} 0
78 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3{8} 0
78 ZŠ náměstí Republiky, Znojmo B{8} 0
78 ZŠ náměstí Republiky, Znojmo B{8} 0
78 Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo{8} 0
78 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98{8} 0
78 ZŠ Kravsko{8} 0
78 ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou{8} 0
78 ZŠ Kravsko{8} 0
78 ZŠ Kravsko{8} 0
78 ZŠ a MŠ Jevišovice{8} 0
78 ZŠ a MŠ Mikulovice{8} 0
78 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí Klášterní{8} 0
78 Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo{8} 0
Celkem 101 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Miroslav{8} 1064
2 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3{8} 843
3 ZŠ náměstí Republiky, Znojmo A{8} 798
4 ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou{8} 771
5 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3{8} 746
6 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3{8} 702
7 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98{8} 693
8 ZŠ náměstí Republiky, Znojmo{8} 672
9 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98{8} 670
10 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218{8} 642
11 ZŠ náměstí Republiky, Znojmo A{8} 631
12 ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou{8} 574
13 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98{8} 556
14 ZŠ náměstí Republiky, Znojmo A{8} 546
15 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218{8} 531
16 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218{8} 499
17 ZŠ Miroslav{8} 485
18 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218{8} 457
19 ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou{8} 449
20 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3{8} 427
21 ZŠ Miroslav B{8} 417
22 ZŠ Miroslav A{8} 415
23 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98{8} 399
24 ZŠ náměstí Republiky, Znojmo{8} 397
25 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218{8} 361
26 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí Klášterní{8} 352
27 ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou{8} 317
28 ZŠ náměstí Republiky, Znojmo B{8} 296
29 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3{8} 295
30 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98{8} 272
31 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí Klášterní{8} 269
32 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3{8} 263
33 ZŠ náměstí Republiky, Znojmo B{8} 253
34 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98{8} 234
35 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3{8} 199
36 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98{8} 196
37 ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou{8} 188
38 ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou{8} 165
39 ZŠ Miroslav A{8} 129
40 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí Klášterní{8} 115
41 ZŠ Miroslav B{8} 114
42 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí Klášterní{8} 112
43 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí Klášterní{8} 0
43 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218{8} 0
43 ZŠ Miroslav A{8} 0
43 ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou{8} 0
43 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí Klášterní{8} 0
43 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3{8} 0
43 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí Klášterní{8} 0
43 ZŠ náměstí Republiky, Znojmo{8} 0
43 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98{8} 0
43 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3{8} 0
43 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98{8} 0
43 ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 98{8} 0
43 ZŠ Miroslav B{8} 0
43 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí Klášterní{8} 0
43 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí Klášterní{8} 0
43 Základní škola, Znojmo, Mládeže 3{8} 0
43 ZŠ náměstí Republiky, Znojmo B{8} 0
43 ZŠ náměstí Republiky, Znojmo B{8} 0
43 ZŠ Moravský Krumlov, náměstí Klášterní{8} 0
Celkem 61 závodníků