Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - západ, Kategorie III a IV

Stará Boleslav - Houštka (15. 5. 2018)

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 15.5.2018 - 09:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav AlbrechtVáclav Albrecht
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
05 53.38 0.0 337.00
2 Vojtěch LipovskýVojtěch Lipovský
ZŠ Na Výsluní, Brandýs n. L.ZŠ Na Výsluní, Brandýs n. L.
05 51.89 0.0 324.00
3 Petr TitaPetr Tita
ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory
06 50.84 0.0 315.00
4 Štěpán PalataŠtěpán Palata
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
05 50.04 0.0 308.00
5 Miroslav DejmekMiroslav Dejmek
ZŠ Na Výsluní, Brandýs n. L.ZŠ Na Výsluní, Brandýs n. L.
05 49.49 0.0 303.00
6 Marek BálekMarek Bálek
ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory
05 49.19 0.0 301.00
7 Tomáš VorelTomáš Vorel
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
06 48.23 0.0 293.00
8 Jiří ČížekJiří Čížek
ZŠ Na Výsluní, Brandýs n. L.ZŠ Na Výsluní, Brandýs n. L.
05 46.75 0.0 280.00
9 Jáchym HankoJáchym Hanko
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
05 45.60 0.0 271.00
10 David MajerDavid Majer
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
06 45.03 0.0 266.00
11 Jakub UlrichJakub Ulrich
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
06 44.81 0.0 264.00
12 Josef VáňaJosef Váňa
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
05 43.78 0.0 256.00
13 Michal MacekMichal Macek
ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory
05 43.13 0.0 250.00
14 Viktor PetrViktor Petr
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
05 37.48 0.0 204.00
15 Petr JordánPetr Jordán
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
06 24.52 0.0 101.00
Celkem 15 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 15.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie ZatloukalováNatálie Zatloukalová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
05 46.32 0.0 433.00
2 Julie ChrastinováJulie Chrastinová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
05 45.21 0.0 420.00
3 Tereza JirákováTereza Jiráková
1. základní škola Hořovice1. základní škola Hořovice
06 41.68 0.0 376.00
4 Kateřina SedlákováKateřina Sedláková
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
05 40.21 0.0 358.00
5 Alice KratochvílováAlice Kratochvílová
ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
05 37.80 0.0 329.00
6 Eliška HejdováEliška Hejdová
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
06 37.03 0.0 319.00
7 Veronika KolářováVeronika Kolářová
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
05 35.73 0.0 303.00
8 Valentýna SéglováValentýna Séglová
1. základní škola Hořovice1. základní škola Hořovice
06 35.65 0.0 303.00
9 Lucie KuchtováLucie Kuchtová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
05 34.91 0.0 294.00
10 Lucie ZajoncováLucie Zajoncová
ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
06 34.10 0.0 284.00
11 Linda SmerekováLinda Smereková
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
05 33.89 0.0 281.00
12 Markéta ZbíralováMarkéta Zbíralová
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
05 33.71 0.0 279.00
13 Kristýna StránskáKristýna Stránská
ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
06 33.18 0.0 273.00
14 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
1. základní škola Hořovice1. základní škola Hořovice
05 30.93 0.0 246.00
15 Lucie LetováLucie Letová
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
06 25.98 0.0 188.00
Celkem 15 závodníků