Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubický, Kategorie III a IV

Pardubice - Městský atletický stadion (21. 5. 2018)

4 x 60 m - Žáci

(po, 21.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dykast, Dobrý, Pospíšil, Novotný Dykast, Dobrý, Pospíšil, Novotný ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 8 28.91 680.00
2 Stejskal, Daněk, Fousek, Mrštík Stejskal, Daněk, Fousek, Mrštík ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 5 29.99 596.00
3 Kollert, Machač, Dejdar, Borovička Kollert, Machač, Dejdar, Borovička ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 2 30.89 529.00
4 Novák, Brokl, Novák, Pavlata Novák, Brokl, Novák, Pavlata ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 7 31.72 471.00
5 Flídr, Opavský, Karol, Pleninger Flídr, Opavský, Karol, Pleninger ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 6 31.86 462.00
6 Sedláček, Horáček, Šmerda, Vrána Sedláček, Horáček, Šmerda, Vrána ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 3 31.95 456.00
7 Holba, Novosad, Kudláček, Rak Holba, Novosad, Kudláček, Rak ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 1 31.96 455.00
8 Bui, Soukal, Málek, Žouželka Bui, Soukal, Málek, Žouželka ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 4 32.17 441.00
Celkem 8 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci

(po, 21.5.2018 - 08:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jirásek, Výšek, Hroch, Holý Jirásek, Výšek, Hroch, Holý ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 5 34.08 323.00
2 Vrátný, Kukla, Puchar, Boštík Vrátný, Kukla, Puchar, Boštík Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 2 34.24 314.00
3 Mandys, Houf, Sádovský, Zdražil Mandys, Houf, Sádovský, Zdražil ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 6 34.35 307.00
4 Zavoral, Dvořák, Mervart, Šimek Zavoral, Dvořák, Mervart, Šimek ZŠ a MŠ Svitavy, Sokolovská 1 AZŠ a MŠ Svitavy, Sokolovská... 8 34.67 289.00
5 Kosina, Bis, Tesárek, Kašpárek Kosina, Bis, Tesárek, Kašpárek ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 4 34.97 273.00
6 Kučera, Malátek, Chudomel, Hála Kučera, Malátek, Chudomel, Hála ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 3 35.17 263.00
7 Roch, Janků, Olšinár, Vu Roch, Janků, Olšinár, Vu Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 7 36.67 189.00
Celkem 7 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 21.5.2018 - 08:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Macháčková, Kmošková, Prokešová, Brýdlová Macháčková, Kmošková, Prokešová, Brýdlová ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 5 32.56 695.00
2 Košťálová, Moravcová, Machová, Ručová Košťálová, Moravcová, Machová, Ručová ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 2 32.91 671.00
3 Mervartová, Milčínská, Chyšková, Syrovátková Mervartová, Milčínská, Chyšková, Syrovátková ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 6 33.70 616.00
4 Mourová, Borovská, Kozáčková, Vyhnálková Mourová, Borovská, Kozáčková, Vyhnálková Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 4 33.76 612.00
5 JUSTOVÁ, NĚMCOVÁ, VOSTŘELOVÁ, ČORI JUSTOVÁ, NĚMCOVÁ, VOSTŘELOVÁ, ČORI ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 3 34.03 594.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 21.5.2018 - 08:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Groulíková, Ďurišová, Chytilová, Sokolová Groulíková, Ďurišová, Chytilová, Sokolová ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 5 33.97 598.00
2 HALAMKOVÁ, ZINDULKOVÁ, VACKOVÁ, Štěpánková HALAMKOVÁ, ZINDULKOVÁ, VACKOVÁ, Štěpánková ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 3 35.31 512.00
3 Pechancová, Němcová, Bartoňová, Pražanová Pechancová, Němcová, Bartoňová, Pražanová Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 4 37.88 364.00
Puchernová, Kubelková, Čížková, Musílková Puchernová, Kubelková, Čížková, Musílková ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 6 DQ
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pechancová, Němcová, Bartoňová, Pražanová Pechancová, Němcová, Bartoňová, Pražanová Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 4 37.88 364.00
2 HALAMKOVÁ, ZINDULKOVÁ, VACKOVÁ, Štěpánková HALAMKOVÁ, ZINDULKOVÁ, VACKOVÁ, Štěpánková ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 3 35.31 512.00
3 JUSTOVÁ, NĚMCOVÁ, VOSTŘELOVÁ, ČORI JUSTOVÁ, NĚMCOVÁ, VOSTŘELOVÁ, ČORI ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 3 34.03 594.00
4 Groulíková, Ďurišová, Chytilová, Sokolová Groulíková, Ďurišová, Chytilová, Sokolová ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 5 33.97 598.00
5 Mourová, Borovská, Kozáčková, Vyhnálková Mourová, Borovská, Kozáčková, Vyhnálková Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 4 33.76 612.00
6 Mervartová, Milčínská, Chyšková, Syrovátková Mervartová, Milčínská, Chyšková, Syrovátková ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 6 33.70 616.00
7 Košťálová, Moravcová, Machová, Ručová Košťálová, Moravcová, Machová, Ručová ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 2 32.91 671.00
8 Macháčková, Kmošková, Prokešová, Brýdlová Macháčková, Kmošková, Prokešová, Brýdlová ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 5 32.56 695.00
Puchernová, Kubelková, Čížková, Musílková Puchernová, Kubelková, Čížková, Musílková ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 6 DQ

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 21.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sádovská, Urbanová, Homolová, Menšíková Sádovská, Urbanová, Homolová, Menšíková ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 3 33.74 614.00
2 Kopecká, Krejsová, Mikulecká, Kavková Kopecká, Krejsová, Mikulecká, Kavková ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 4 34.30 576.00
3 Hochmanová, Zavoralová, Kulhavá, Koblasová Hochmanová, Zavoralová, Kulhavá, Koblasová ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 5 34.58 558.00
4 Zavoralová, Šulcová, Bílková, Tichá Zavoralová, Šulcová, Bílková, Tichá ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 7 35.02 530.00
5 NUNVÁŘOVÁ, KANOVNÍKOVÁ, OTCOVSKÁ, NĚMCOVÁ NUNVÁŘOVÁ, KANOVNÍKOVÁ, OTCOVSKÁ, NĚMCOVÁ ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 6 35.10 525.00
6 Targošová, Kohoutová, Čížková, Vrbová Targošová, Kohoutová, Čížková, Vrbová ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 8 35.35 510.00
7 ČERVENÁ, VRASPÍROVÁ, ŠIMKOVÁ, PETRÁSOVÁ ČERVENÁ, VRASPÍROVÁ, ŠIMKOVÁ, PETRÁSOVÁ ZŠ-Na Lukách PoličkaZŠ-Na Lukách Polička 2 37.28 396.00
Celkem 7 závodníků