výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jihočeský, Kategorie III a IV

Tábor (22. 5. 2018)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 22.5.2018 - 08:15) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PechaJakub Pecha 03 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 5 07.65 665.00
2 Adam BláhaAdam Bláha 03 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 4 07.71 646.00
3 Milan LašákMilan Lašák 03 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 3 07.76 631.00
4 David ProkopDavid Prokop 02 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 1 08.03 551.00
5 Filip BínaFilip Bína 02 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 6 08.05 545.00
6 Sam ZelenkaSam Zelenka 03 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 7 08.05 545.00
7 František VáchaFrantišek Vácha 03 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 2 08.10 531.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 22.5.2018 - 08:15) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří DolejšíJiří Dolejší 03 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 4 07.63 671.00
2 Petr HořejšíPetr Hořejší 02 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 5 07.87 598.00
3 Michael ŠimekMichael Šimek 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 7 08.00 560.00
4 Tomáš SmažíkTomáš Smažík 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 6 08.01 557.00
5 Zdeněk ŠantrůčekZdeněk Šantrůček 03 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 2 08.15 517.00
6 Robert KostlánRobert Kostlán 03 Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 3 08.27 484.00
David VlášekDavid Vlášek 03 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 1 DQ
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 22.5.2018 - 08:15) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ŠtěpánekFilip Štěpánek 03 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 1 07.91 586.00
2 František DvořákFrantišek Dvořák 02 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 4 08.00 560.00
3 Jan MistrJan Mistr 02 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 2 08.06 542.00
4 Jan NevšímalJan Nevšímal 03 Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 7 08.24 492.00
5 Petr HlízaPetr Hlíza 03 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 5 08.25 489.00
6 Tomáš LeTomáš Le 02 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 6 08.64 388.00
7 Josef KopeckýJosef Kopecký 04 Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 3 08.67 381.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (út, 22.5.2018 - 08:15) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam VenderAdam Vender 03 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 2 07.84 607.00
2 Václav RůžičkaVáclav Růžička 03 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 4 07.94 577.00
3 Petr MistrPetr Mistr 02 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 6 08.09 534.00
4 Aleš LangmüllerAleš Langmüller 02 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 5 08.16 514.00
5 David LangmüllerDavid Langmüller 04 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 3 08.64 388.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří DolejšíJiří Dolejší 03 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 4 07.63 671.00
2 Jakub PechaJakub Pecha 03 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 5 07.65 665.00
3 Adam BláhaAdam Bláha 03 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 4 07.71 646.00
4 Milan LašákMilan Lašák 03 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 3 07.76 631.00
5 Adam VenderAdam Vender 03 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 2 07.84 607.00
6 Petr HořejšíPetr Hořejší 02 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 5 07.87 598.00
7 Filip ŠtěpánekFilip Štěpánek 03 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 1 07.91 586.00
8 Václav RůžičkaVáclav Růžička 03 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 4 07.94 577.00
9 Michael ŠimekMichael Šimek 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 7 08.00 560.00
9 František DvořákFrantišek Dvořák 02 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 4 08.00 560.00
11 Tomáš SmažíkTomáš Smažík 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 6 08.01 557.00
12 David ProkopDavid Prokop 02 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 1 08.03 551.00
13 Filip BínaFilip Bína 02 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 6 08.05 545.00
13 Sam ZelenkaSam Zelenka 03 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 7 08.05 545.00
15 Jan MistrJan Mistr 02 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 2 08.06 542.00
16 Petr MistrPetr Mistr 02 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 6 08.09 534.00
17 František VáchaFrantišek Vácha 03 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 2 08.10 531.00
18 Zdeněk ŠantrůčekZdeněk Šantrůček 03 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 2 08.15 517.00
19 Aleš LangmüllerAleš Langmüller 02 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 5 08.16 514.00
20 Jan NevšímalJan Nevšímal 03 Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 7 08.24 492.00
21 Petr HlízaPetr Hlíza 03 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 5 08.25 489.00
22 Robert KostlánRobert Kostlán 03 Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 3 08.27 484.00
23 Tomáš LeTomáš Le 02 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 6 08.64 388.00
23 David LangmüllerDavid Langmüller 04 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 3 08.64 388.00
25 Josef KopeckýJosef Kopecký 04 Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 3 08.67 381.00
David VlášekDavid Vlášek 03 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 1 DQ

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 22.5.2018 - 08:00) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel MachovskýKarel Machovský 05 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 4 08.54 413.00
2 Tobias TischlerTobias Tischler 05 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 1 08.55 411.00
3 Vojtěch BromVojtěch Brom 05 5.Základní škola Jindřichův Hradec5.Základní škola Jindřichův... 5 08.65 386.00
4 Adam StuchlíkAdam Stuchlík 05 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 3 08.70 374.00
5 Filip HudekFilip Hudek 05 5.Základní škola Jindřichův Hradec5.Základní škola Jindřichův... 6 09.02 300.00
6 Ondřej NovýOndřej Nový 05 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 8 09.06 291.00
7 Vít KudweisVít Kudweis 06 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 7 09.32 237.00
8 Daniel BulaDaniel Bula 05 5.Základní škola Jindřichův Hradec5.Základní škola Jindřichův... 2 09.36 229.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 22.5.2018 - 08:00) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam FeikAdam Feik 05 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 5 08.77 357.00
2 Dominik RybaDominik Ryba 05 Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 1 08.92 322.00
3 Lukáš RácLukáš Rác 05 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 7 09.03 298.00
4 Jan PaletářJan Paletář 05 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 2 09.15 272.00
5 Lukáš KorešLukáš Koreš 05 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 3 09.17 268.00
6 Martin MíkaMartin Míka 05 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 6 09.22 257.00
7 Vojtěch SekanVojtěch Sekan 05 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 8 09.63 180.00
8 Jan BohmJan Bohm 06 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 4 09.67 173.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 22.5.2018 - 08:00) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof NovákKryštof Novák 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 2 08.20 503.00
2 Jakub MatuškaJakub Matuška 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 3 08.37 457.00
3 Rostislav MikšlRostislav Mikšl 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 6 08.39 452.00
4 Filip MatoušekFilip Matoušek 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 5 08.48 428.00
5 Filip ŠebekFilip Šebek 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 7 08.69 376.00
6 Petr KosíkPetr Kosík 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 4 09.00 304.00
7 Adam VavříkAdam Vavřík 05 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 1 09.73 163.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (út, 22.5.2018 - 08:00) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor KoloušekViktor Koloušek 05 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 4 08.60 398.00
2 Petr SvobodaPetr Svoboda 05 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 6 08.65 386.00
3 Jakub TrinklJakub Trinkl 05 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 7 08.77 357.00
4 Mac TesařMac Tesař 05 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 2 08.80 350.00
5 Tomáš StaněkTomáš Staněk 06 Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 3 09.34 233.00
6 David PuškaDavid Puška 06 Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 5 09.46 210.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof NovákKryštof Novák 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 2 08.20 503.00
2 Jakub MatuškaJakub Matuška 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 3 08.37 457.00
3 Rostislav MikšlRostislav Mikšl 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 6 08.39 452.00
4 Filip MatoušekFilip Matoušek 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 5 08.48 428.00
5 Karel MachovskýKarel Machovský 05 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 4 08.54 413.00
6 Tobias TischlerTobias Tischler 05 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 1 08.55 411.00
7 Viktor KoloušekViktor Koloušek 05 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 4 08.60 398.00
8 Vojtěch BromVojtěch Brom 05 5.Základní škola Jindřichův Hradec5.Základní škola Jindřichův... 5 08.65 386.00
8 Petr SvobodaPetr Svoboda 05 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 6 08.65 386.00
10 Filip ŠebekFilip Šebek 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 7 08.69 376.00
11 Adam StuchlíkAdam Stuchlík 05 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 3 08.70 374.00
12 Adam FeikAdam Feik 05 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 5 08.77 357.00
12 Jakub TrinklJakub Trinkl 05 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 7 08.77 357.00
14 Mac TesařMac Tesař 05 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 2 08.80 350.00
15 Dominik RybaDominik Ryba 05 Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 1 08.92 322.00
16 Petr KosíkPetr Kosík 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 4 09.00 304.00
17 Filip HudekFilip Hudek 05 5.Základní škola Jindřichův Hradec5.Základní škola Jindřichův... 6 09.02 300.00
18 Lukáš RácLukáš Rác 05 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 7 09.03 298.00
19 Ondřej NovýOndřej Nový 05 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 8 09.06 291.00
20 Jan PaletářJan Paletář 05 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 2 09.15 272.00
21 Lukáš KorešLukáš Koreš 05 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 3 09.17 268.00
22 Martin MíkaMartin Míka 05 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 6 09.22 257.00
23 Vít KudweisVít Kudweis 06 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 7 09.32 237.00
24 Tomáš StaněkTomáš Staněk 06 Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 3 09.34 233.00
25 Daniel BulaDaniel Bula 05 5.Základní škola Jindřichův Hradec5.Základní škola Jindřichův... 2 09.36 229.00
26 David PuškaDavid Puška 06 Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 5 09.46 210.00
27 Vojtěch SekanVojtěch Sekan 05 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 8 09.63 180.00
28 Jan BohmJan Bohm 06 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 4 09.67 173.00
29 Adam VavříkAdam Vavřík 05 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 1 09.73 163.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 22.5.2018 - 07:45) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko 4 08.22 782.00
2 Barbora CílkováBarbora Cílková 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 6 08.54 690.00
3 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 3 08.55 687.00
4 Karolína BalouškováKarolína Baloušková 03 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 2 08.66 656.00
5 Gabriela KorfováGabriela Korfová 03 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 7 08.67 654.00
6 Kateřina TáborováKateřina Táborová 03 Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko 5 08.77 626.00
7 Anh Pham MinhAnh Pham Minh 04 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 1 08.92 587.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 22.5.2018 - 07:45) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beata HromadováBeata Hromadová 04 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 3 08.01 845.00
2 Julie KovářováJulie Kovářová 04 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 2 08.23 779.00
3 Nikola KotulánováNikola Kotulánová 03 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 6 08.80 618.00
4 Denisa MarkovcováDenisa Markovcová 03 Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice 7 08.81 616.00
5 Viktorie TrávníčkováViktorie Trávníčková 04 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 1 08.92 587.00
6 Eliška ČtrnáctováEliška Čtrnáctová 03 Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko 4 09.02 561.00
7 Simona WalterováSimona Walterová 03 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 5 09.71 397.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 22.5.2018 - 07:45) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠtruncováKateřina Štruncová 03 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 7 08.81 616.00
2 Eliška KunováEliška Kunová 03 Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice 2 08.83 610.00
3 Vendula KocmichováVendula Kocmichová 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 3 08.87 600.00
4 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 03 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 5 08.88 597.00
5 Zuzana KrupicováZuzana Krupicová 03 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 6 08.94 582.00
6 Jana TesárkováJana Tesárková 04 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 1 08.94 582.00
7 Natálie DrozdováNatálie Drozdová 02 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 4 09.00 566.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (út, 22.5.2018 - 07:45) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 4 08.38 735.00
2 Tereza KlementováTereza Klementová 04 Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice 5 08.76 629.00
3 Nikola VítkováNikola Vítková 02 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 6 08.90 592.00
4 Veronika TůmováVeronika Tůmová 03 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 3 09.19 518.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beata HromadováBeata Hromadová 04 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 3 08.01 845.00
2 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko 4 08.22 782.00
3 Julie KovářováJulie Kovářová 04 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 2 08.23 779.00
4 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 4 08.38 735.00
5 Barbora CílkováBarbora Cílková 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 6 08.54 690.00
6 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 3 08.55 687.00
7 Karolína BalouškováKarolína Baloušková 03 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 2 08.66 656.00
8 Gabriela KorfováGabriela Korfová 03 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 7 08.67 654.00
9 Tereza KlementováTereza Klementová 04 Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice 5 08.76 629.00
10 Kateřina TáborováKateřina Táborová 03 Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko 5 08.77 626.00
11 Nikola KotulánováNikola Kotulánová 03 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 6 08.80 618.00
12 Denisa MarkovcováDenisa Markovcová 03 Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice 7 08.81 616.00
12 Kateřina ŠtruncováKateřina Štruncová 03 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 7 08.81 616.00
14 Eliška KunováEliška Kunová 03 Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice 2 08.83 610.00
15 Vendula KocmichováVendula Kocmichová 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 3 08.87 600.00
16 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 03 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 5 08.88 597.00
17 Nikola VítkováNikola Vítková 02 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 6 08.90 592.00
18 Anh Pham MinhAnh Pham Minh 04 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 1 08.92 587.00
18 Viktorie TrávníčkováViktorie Trávníčková 04 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 1 08.92 587.00
20 Zuzana KrupicováZuzana Krupicová 03 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 6 08.94 582.00
20 Jana TesárkováJana Tesárková 04 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 1 08.94 582.00
22 Natálie DrozdováNatálie Drozdová 02 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 4 09.00 566.00
23 Eliška ČtrnáctováEliška Čtrnáctová 03 Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko 4 09.02 561.00
24 Veronika TůmováVeronika Tůmová 03 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 3 09.19 518.00
25 Simona WalterováSimona Walterová 03 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 5 09.71 397.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 22.5.2018 - 07:30) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lurdes ManuelLurdes Manuel 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 8 08.63 665.00
2 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 5 08.70 645.00
3 Lenka VápeníkováLenka Vápeníková 05 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 4 09.04 556.00
4 Nicol HodinováNicol Hodinová 06 Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice 6 09.33 484.00
5 Nela ŠulcováNela Šulcová 06 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 3 09.44 458.00
6 Ester HubalováEster Hubalová 05 1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko 2 09.54 435.00
7 Klára KubálováKlára Kubálová 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 7 09.75 389.00
8 Viktoria LebedencoViktoria Lebedenco 06 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 1 09.99 338.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 22.5.2018 - 07:30) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára HonzíkováKlára Honzíková 05 1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko 6 08.60 673.00
2 Michaela LosováMichaela Losová 05 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 1 08.95 579.00
3 Anna KorytarováAnna Korytarová 05 Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice 2 09.23 509.00
4 Tereza DrnkováTereza Drnková 05 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 3 09.24 506.00
5 Nela ČunátováNela Čunátová 06 1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko 5 09.37 475.00
6 Denisa KučerováDenisa Kučerová 05 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 7 09.38 472.00
7 Kateřina BeyerováKateřina Beyerová 06 Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice 4 09.97 342.00
8 Helena RoubíkováHelena Roubíková 06 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 8 10.02 332.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 22.5.2018 - 07:30) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KutováLucie Kutová 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 6 08.70 645.00
2 Vendula ŠmejkalováVendula Šmejkalová 05 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 8 08.95 579.00
3 Tereza KofroňováTereza Kofroňová 05 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 3 09.10 541.00
4 Eliška StrakováEliška Straková 05 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 1 09.18 521.00
5 Denisa LučanováDenisa Lučanová 05 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 2 09.26 501.00
6 Terezie PokornáTerezie Pokorná 05 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 7 09.55 433.00
7 Aneta FišerováAneta Fišerová 06 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 4 09.56 431.00
8 Zuzana HavlíkováZuzana Havlíková 05 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 5 09.71 397.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 22.5.2018 - 07:30) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HrubešováTereza Hrubešová 05 Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 3 08.88 597.00
2 Melánie TurkováMelánie Turková 05 Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 7 08.96 576.00
3 Anna ŠimkováAnna Šimková 05 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 2 09.11 538.00
4 Nikola BučkováNikola Bučková 06 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 4 09.14 531.00
5 Denisa HrčkováDenisa Hrčková 05 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 5 09.38 472.00
6 Kateřina MrzenováKateřina Mrzenová 05 Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 6 09.82 374.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára HonzíkováKlára Honzíková 05 1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko 6 08.60 673.00
2 Lurdes ManuelLurdes Manuel 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 8 08.63 665.00
3 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 5 08.70 645.00
3 Lucie KutováLucie Kutová 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 6 08.70 645.00
5 Tereza HrubešováTereza Hrubešová 05 Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 3 08.88 597.00
6 Michaela LosováMichaela Losová 05 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 1 08.95 579.00
6 Vendula ŠmejkalováVendula Šmejkalová 05 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 8 08.95 579.00
8 Melánie TurkováMelánie Turková 05 Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 7 08.96 576.00
9 Lenka VápeníkováLenka Vápeníková 05 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 4 09.04 556.00
10 Tereza KofroňováTereza Kofroňová 05 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 3 09.10 541.00
11 Anna ŠimkováAnna Šimková 05 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 2 09.11 538.00
12 Nikola BučkováNikola Bučková 06 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 4 09.14 531.00
13 Eliška StrakováEliška Straková 05 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 1 09.18 521.00
14 Anna KorytarováAnna Korytarová 05 Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice 2 09.23 509.00
15 Tereza DrnkováTereza Drnková 05 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 3 09.24 506.00
16 Denisa LučanováDenisa Lučanová 05 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 2 09.26 501.00
17 Nicol HodinováNicol Hodinová 06 Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice 6 09.33 484.00
18 Nela ČunátováNela Čunátová 06 1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko 5 09.37 475.00
19 Denisa KučerováDenisa Kučerová 05 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 7 09.38 472.00
19 Denisa HrčkováDenisa Hrčková 05 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 5 09.38 472.00
21 Nela ŠulcováNela Šulcová 06 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 3 09.44 458.00
22 Ester HubalováEster Hubalová 05 1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko 2 09.54 435.00
23 Terezie PokornáTerezie Pokorná 05 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 7 09.55 433.00
24 Aneta FišerováAneta Fišerová 06 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 4 09.56 431.00
25 Zuzana HavlíkováZuzana Havlíková 05 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 5 09.71 397.00
26 Klára KubálováKlára Kubálová 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 7 09.75 389.00
27 Kateřina MrzenováKateřina Mrzenová 05 Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 6 09.82 374.00
28 Kateřina BeyerováKateřina Beyerová 06 Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice 4 09.97 342.00
29 Viktoria LebedencoViktoria Lebedenco 06 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 1 09.99 338.00
30 Helena RoubíkováHelena Roubíková 06 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 8 10.02 332.00

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 22.5.2018 - 10:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lenka FidlerováLenka Fidlerová 05 Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice 9 1:53.83 603.00
2 Jana AdámkováJana Adámková 05 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 3 1:57.14 552.00
3 Naomi BláhováNaomi Bláhová 06 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 4 1:57.76 542.00
4 Sabrina HrdinováSabrina Hrdinová 05 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 2 1:58.13 537.00
5 Anna DostálováAnna Dostálová 05 Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice 7 1:58.41 532.00
6 Eva AndrlíkováEva Andrlíková 06 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 1 1:59.94 510.00
7 Tereza KofroňováTereza Kofroňová 05 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 14 2:00.15 506.00
8 Tereza BoháčováTereza Boháčová 05 Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 5 2:01.98 480.00
9 Markéta DoubkováMarkéta Doubková 05 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 8 2:03.65 456.00
10 Šárka KobrlováŠárka Kobrlová 05 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 13 2:03.99 452.00
11 Ema HolasováEma Holasová 05 Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 10 2:05.45 431.00
12 Nela JedličkováNela Jedličková 06 1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko 11 2:15.56 304.00
13 Nikola BučkováNikola Bučková 06 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 6 2:18.93 266.00
14 Amálie KlatovskáAmálie Klatovská 05 1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko 12 2:25.10 203.00
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (út, 22.5.2018 - 10:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ema ZabloudilováEma Zabloudilová 05 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 14 1:52.79 620.00
2 Vendula ŠmejkalováVendula Šmejkalová 05 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 10 1:54.18 598.00
3 Kateřina MüllerováKateřina Müllerová 06 1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko 7 1:54.25 597.00
4 Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová 06 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 11 1:56.19 566.00
5 Šárka KrchováŠárka Krchová 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 3 1:56.32 564.00
6 Natálie KonůpkováNatálie Konůpková 06 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 1 1:57.48 546.00
7 Anežka MacháčkováAnežka Macháčková 05 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 5 2:02.48 473.00
8 Aneta NovotnáAneta Novotná 05 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 8 2:03.93 452.00
9 Natálie TicháNatálie Tichá 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 12 2:07.37 406.00
10 Kateřina KourkováKateřina Kourková 05 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 2 2:09.18 382.00
11 Eliška VokatáEliška Vokatá 06 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 13 2:11.52 352.00
12 Viktoria LebedencoViktoria Lebedenco 06 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 4 2:13.48 328.00
13 Iveta SuškováIveta Sušková 05 Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 9 2:14.15 320.00
14 Tereza MarkováTereza Marková 06 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 6 2:16.41 294.00
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ema ZabloudilováEma Zabloudilová 05 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 14 1:52.79 620.00
2 Lenka FidlerováLenka Fidlerová 05 Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice 9 1:53.83 603.00
3 Vendula ŠmejkalováVendula Šmejkalová 05 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 10 1:54.18 598.00
4 Kateřina MüllerováKateřina Müllerová 06 1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko 7 1:54.25 597.00
5 Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová 06 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 11 1:56.19 566.00
6 Šárka KrchováŠárka Krchová 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 3 1:56.32 564.00
7 Jana AdámkováJana Adámková 05 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 3 1:57.14 552.00
8 Natálie KonůpkováNatálie Konůpková 06 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 1 1:57.48 546.00
9 Naomi BláhováNaomi Bláhová 06 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 4 1:57.76 542.00
10 Sabrina HrdinováSabrina Hrdinová 05 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 2 1:58.13 537.00
11 Anna DostálováAnna Dostálová 05 Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice 7 1:58.41 532.00
12 Eva AndrlíkováEva Andrlíková 06 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 1 1:59.94 510.00
13 Tereza KofroňováTereza Kofroňová 05 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 14 2:00.15 506.00
14 Tereza BoháčováTereza Boháčová 05 Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 5 2:01.98 480.00
15 Anežka MacháčkováAnežka Macháčková 05 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 5 2:02.48 473.00
16 Markéta DoubkováMarkéta Doubková 05 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 8 2:03.65 456.00
17 Aneta NovotnáAneta Novotná 05 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 8 2:03.93 452.00
18 Šárka KobrlováŠárka Kobrlová 05 ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 13 2:03.99 452.00
19 Ema HolasováEma Holasová 05 Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 10 2:05.45 431.00
20 Natálie TicháNatálie Tichá 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 12 2:07.37 406.00
21 Kateřina KourkováKateřina Kourková 05 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 2 2:09.18 382.00
22 Eliška VokatáEliška Vokatá 06 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 13 2:11.52 352.00
23 Viktoria LebedencoViktoria Lebedenco 06 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 4 2:13.48 328.00
24 Iveta SuškováIveta Sušková 05 Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 9 2:14.15 320.00
25 Nela JedličkováNela Jedličková 06 1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko 11 2:15.56 304.00
26 Tereza MarkováTereza Marková 06 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 6 2:16.41 294.00
27 Nikola BučkováNikola Bučková 06 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 6 2:18.93 266.00
28 Amálie KlatovskáAmálie Klatovská 05 1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko 12 2:25.10 203.00

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 22.5.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína BalouškováKarolína Baloušková 03 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 1 2:40.67 565.00
2 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 03 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 5 2:40.71 565.00
3 Aneta BurianováAneta Burianová 03 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 2 2:45.35 513.00
4 Nikola FilipováNikola Filipová 02 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 7 2:45.64 510.00
5 Veronika ChalupováVeronika Chalupová 02 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 10 2:46.07 505.00
6 Zuzana JíšováZuzana Jíšová 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 11 2:46.58 500.00
7 Vendula KocmichováVendula Kocmichová 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 12 2:47.82 486.00
8 Barbora DolejšováBarbora Dolejšová 03 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 4 2:50.04 463.00
9 Alexandra FigallováAlexandra Figallová 04 Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice 6 2:56.80 395.00
10 Klára HovorkováKlára Hovorková 02 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 9 2:58.02 384.00
11 Sandra ČunátováSandra Čunátová 03 Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko 3 3:19.70 204.00
12 Adéla KubováAdéla Kubová 03 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 13 3:53.09 33.00
Šarlota HolzäpflováŠarlota Holzäpflová 02 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 8 DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (út, 22.5.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika NovotnáVeronika Novotná 02 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 4 2:44.82 519.00
2 Lucie ŠikováLucie Šiková 03 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 8 2:48.21 482.00
3 Kristýna ŠtěpkováKristýna Štěpková 04 Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice 9 2:50.55 458.00
4 Viktorie TrávníčkováViktorie Trávníčková 04 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 10 2:51.80 445.00
5 Adéla PeckováAdéla Pecková 02 Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko 6 2:52.54 438.00
6 Zuzana ProkopiusováZuzana Prokopiusová 04 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 7 2:52.72 436.00
7 Veronika PavlovcováVeronika Pavlovcová 03 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 5 2:55.15 412.00
8 Linda LalákováLinda Laláková 02 Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko 2 2:55.99 403.00
9 Veronika TůmováVeronika Tůmová 03 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 11 2:56.49 398.00
10 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 3 2:57.38 390.00
11 Nikola WaldhauserováNikola Waldhauserová 03 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 12 3:01.25 354.00
Eliška KunováEliška Kunová 03 Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice 1 DNS
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína BalouškováKarolína Baloušková 03 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 1 2:40.67 565.00
2 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 03 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 5 2:40.71 565.00
3 Veronika NovotnáVeronika Novotná 02 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 4 2:44.82 519.00
4 Aneta BurianováAneta Burianová 03 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 2 2:45.35 513.00
5 Nikola FilipováNikola Filipová 02 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 7 2:45.64 510.00
6 Veronika ChalupováVeronika Chalupová 02 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 10 2:46.07 505.00
7 Zuzana JíšováZuzana Jíšová 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 11 2:46.58 500.00
8 Vendula KocmichováVendula Kocmichová 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 12 2:47.82 486.00
9 Lucie ŠikováLucie Šiková 03 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 8 2:48.21 482.00
10 Barbora DolejšováBarbora Dolejšová 03 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 4 2:50.04 463.00
11 Kristýna ŠtěpkováKristýna Štěpková 04 Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice 9 2:50.55 458.00
12 Viktorie TrávníčkováViktorie Trávníčková 04 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 10 2:51.80 445.00
13 Adéla PeckováAdéla Pecková 02 Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko 6 2:52.54 438.00
14 Zuzana ProkopiusováZuzana Prokopiusová 04 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 7 2:52.72 436.00
15 Veronika PavlovcováVeronika Pavlovcová 03 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 5 2:55.15 412.00
16 Linda LalákováLinda Laláková 02 Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko 2 2:55.99 403.00
17 Veronika TůmováVeronika Tůmová 03 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 11 2:56.49 398.00
18 Alexandra FigallováAlexandra Figallová 04 Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice 6 2:56.80 395.00
19 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 3 2:57.38 390.00
20 Klára HovorkováKlára Hovorková 02 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 9 2:58.02 384.00
21 Nikola WaldhauserováNikola Waldhauserová 03 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 12 3:01.25 354.00
22 Sandra ČunátováSandra Čunátová 03 Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko 3 3:19.70 204.00
23 Adéla KubováAdéla Kubová 03 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 13 3:53.09 33.00
Šarlota HolzäpflováŠarlota Holzäpflová 02 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 8 DNS
Eliška KunováEliška Kunová 03 Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice 1 DNS

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 22.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj FaltusMatěj Faltus 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 11 3:07.19 596.00
2 Jakub JandaJakub Janda 06 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 14 3:24.54 444.00
3 Petr BallákPetr Ballák 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 4 3:27.27 422.00
4 Jan DvořákJan Dvořák 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 9 3:28.52 412.00
5 Matyáš CíchaMatyáš Cícha 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 8 3:31.53 389.00
6 Rostislav BaďuraRostislav Baďura 05 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 3 3:33.59 373.00
7 Michal HořejšíMichal Hořejší 06 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 13 3:34.18 369.00
8 Vojtěch BromVojtěch Brom 05 5.Základní škola Jindřichův Hradec5.Základní škola Jindřichův... 7 3:36.01 355.00
9 Matěj GajdolínMatěj Gajdolín 05 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 12 3:36.87 349.00
10 Filip TlapaFilip Tlapa 05 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 1 3:41.04 319.00
11 Tomáš BartušekTomáš Bartušek 05 5.Základní škola Jindřichův Hradec5.Základní škola Jindřichův... 5 3:44.67 294.00
12 Václav ČajanVáclav Čajan 05 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 2 3:46.19 284.00
13 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 05 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 10 3:49.90 260.00
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (út, 22.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan ŽirovnickýJan Žirovnický 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 13 3:20.72 476.00
2 Vít KudweisVít Kudweis 06 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 5 3:22.34 462.00
3 Vojtěch SpěváčekVojtěch Spěváček 05 Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 9 3:25.97 432.00
4 Jan KubešJan Kubeš 05 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 4 3:29.08 408.00
5 Samuel JusufiSamuel Jusufi 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 1 3:29.34 406.00
6 Tomáš StaněkTomáš Staněk 06 Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 10 3:35.70 357.00
7 Michal MrázMichal Mráz 05 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 6 3:37.70 343.00
8 Tomáš KrausTomáš Kraus 06 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 3 3:39.34 331.00
9 Matouš StrnadMatouš Strnad 05 Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 11 3:41.57 315.00
10 Lukáš RácLukáš Rác 05 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 8 3:44.77 293.00
11 Vojtěch KorchVojtěch Korch 05 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 2 3:45.55 288.00
12 Jan BohmJan Bohm 06 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 14 3:46.06 285.00
13 David PetrásekDavid Petrásek 06 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 7 4:05.27 170.00
14 Tomáš TrojanTomáš Trojan 05 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 12 4:12.58 134.00
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj FaltusMatěj Faltus 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 11 3:07.19 596.00
2 Jan ŽirovnickýJan Žirovnický 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 13 3:20.72 476.00
3 Vít KudweisVít Kudweis 06 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 5 3:22.34 462.00
4 Jakub JandaJakub Janda 06 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 14 3:24.54 444.00
5 Vojtěch SpěváčekVojtěch Spěváček 05 Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 9 3:25.97 432.00
6 Petr BallákPetr Ballák 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 4 3:27.27 422.00
7 Jan DvořákJan Dvořák 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 9 3:28.52 412.00
8 Jan KubešJan Kubeš 05 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 4 3:29.08 408.00
9 Samuel JusufiSamuel Jusufi 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 1 3:29.34 406.00
10 Matyáš CíchaMatyáš Cícha 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 8 3:31.53 389.00
11 Rostislav BaďuraRostislav Baďura 05 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 3 3:33.59 373.00
12 Michal HořejšíMichal Hořejší 06 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 13 3:34.18 369.00
13 Tomáš StaněkTomáš Staněk 06 Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 10 3:35.70 357.00
14 Vojtěch BromVojtěch Brom 05 5.Základní škola Jindřichův Hradec5.Základní škola Jindřichův... 7 3:36.01 355.00
15 Matěj GajdolínMatěj Gajdolín 05 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 12 3:36.87 349.00
16 Michal MrázMichal Mráz 05 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 6 3:37.70 343.00
17 Tomáš KrausTomáš Kraus 06 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 3 3:39.34 331.00
18 Filip TlapaFilip Tlapa 05 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 1 3:41.04 319.00
19 Matouš StrnadMatouš Strnad 05 Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 11 3:41.57 315.00
20 Tomáš BartušekTomáš Bartušek 05 5.Základní škola Jindřichův Hradec5.Základní škola Jindřichův... 5 3:44.67 294.00
21 Lukáš RácLukáš Rác 05 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 8 3:44.77 293.00
22 Vojtěch KorchVojtěch Korch 05 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 2 3:45.55 288.00
23 Jan BohmJan Bohm 06 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 14 3:46.06 285.00
24 Václav ČajanVáclav Čajan 05 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 2 3:46.19 284.00
25 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 05 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 10 3:49.90 260.00
26 David PetrásekDavid Petrásek 06 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 7 4:05.27 170.00
27 Tomáš TrojanTomáš Trojan 05 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 12 4:12.58 134.00

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 22.5.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub BudilJakub Budil 02 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 4 4:33.20 724.00
2 Robert KostlánRobert Kostlán 03 Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 12 4:45.05 649.00
3 Jiří DaněkJiří Daněk 02 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 8 5:07.16 519.00
4 David KofroňDavid Kofroň 02 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 10 5:09.53 506.00
5 Martin KopnickýMartin Kopnický 02 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 11 5:11.58 495.00
6 Martin KoubekMartin Koubek 04 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 13 5:19.54 452.00
7 Vladislav BragucaVladislav Braguca 03 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 7 5:20.20 449.00
8 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí 04 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 14 5:23.04 434.00
9 Vítek BeránekVítek Beránek 04 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 6 5:27.26 413.00
10 Filip BínaFilip Bína 02 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 1 5:27.28 413.00
11 Přemek SvozilPřemek Svozil 02 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 2 5:28.77 405.00
12 Libor FišerLibor Fišer 04 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 9 5:38.38 359.00
David HašekDavid Hašek 02 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 3 DNF
Adam MikešAdam Mikeš 03 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 5 DQ
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (út, 22.5.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš SmažíkTomáš Smažík 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 5 4:51.45 610.00
2 Filip ŠirokýFilip Široký 03 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 9 4:55.51 586.00
3 Lukáš ŠílenýLukáš Šílený 02 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 8 4:57.25 576.00
4 Petr LukšPetr Lukš 02 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 1 4:59.51 563.00
5 Zdeněk ŠantrůčekZdeněk Šantrůček 03 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 7 4:59.74 561.00
6 Lukáš VačkářLukáš Vačkář 04 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 10 5:01.02 554.00
7 Jan VavříkJan Vavřík 04 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 12 5:26.30 418.00
8 Petr SukPetr Suk 04 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 6 5:39.72 353.00
9 Kryštof SellnarKryštof Sellnar 03 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 4 5:42.11 342.00
10 Matěj VaněkMatěj Vaněk 04 Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 11 5:42.90 338.00
11 Sam ZelenkaSam Zelenka 03 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 13 5:43.10 337.00
12 Petr MistrPetr Mistr 02 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 2 6:08.20 232.00
Jan NevšímalJan Nevšímal 03 Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 3 DNS
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub BudilJakub Budil 02 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 4 4:33.20 724.00
2 Robert KostlánRobert Kostlán 03 Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 12 4:45.05 649.00
3 Tomáš SmažíkTomáš Smažík 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 5 4:51.45 610.00
4 Filip ŠirokýFilip Široký 03 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 9 4:55.51 586.00
5 Lukáš ŠílenýLukáš Šílený 02 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 8 4:57.25 576.00
6 Petr LukšPetr Lukš 02 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 1 4:59.51 563.00
7 Zdeněk ŠantrůčekZdeněk Šantrůček 03 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 7 4:59.74 561.00
8 Lukáš VačkářLukáš Vačkář 04 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 10 5:01.02 554.00
9 Jiří DaněkJiří Daněk 02 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 8 5:07.16 519.00
10 David KofroňDavid Kofroň 02 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 10 5:09.53 506.00
11 Martin KopnickýMartin Kopnický 02 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 11 5:11.58 495.00
12 Martin KoubekMartin Koubek 04 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 13 5:19.54 452.00
13 Vladislav BragucaVladislav Braguca 03 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 7 5:20.20 449.00
14 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí 04 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 14 5:23.04 434.00
15 Jan VavříkJan Vavřík 04 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 12 5:26.30 418.00
16 Vítek BeránekVítek Beránek 04 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 6 5:27.26 413.00
17 Filip BínaFilip Bína 02 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 1 5:27.28 413.00
18 Přemek SvozilPřemek Svozil 02 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 2 5:28.77 405.00
19 Libor FišerLibor Fišer 04 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 9 5:38.38 359.00
20 Petr SukPetr Suk 04 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 6 5:39.72 353.00
21 Kryštof SellnarKryštof Sellnar 03 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 4 5:42.11 342.00
22 Matěj VaněkMatěj Vaněk 04 Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 11 5:42.90 338.00
23 Sam ZelenkaSam Zelenka 03 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 13 5:43.10 337.00
24 Petr MistrPetr Mistr 02 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 2 6:08.20 232.00
David HašekDavid Hašek 02 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 3 DNF
Adam MikešAdam Mikeš 03 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 5 DQ
Jan NevšímalJan Nevšímal 03 Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 3 DNS

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 22.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lašák, Bína, Prokop, Koberna Lašák, Bína, Prokop, Koberna Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 4 29.03 670.00
2 Hlíza, Štěpánek, Štěpánek, Dvořák Hlíza, Štěpánek, Štěpánek, Dvořák ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 3 29.39 642.00
3 Dolejší, Šantrůček, Vender, Doucha Dolejší, Šantrůček, Vender, Doucha ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 5 29.44 638.00
4 Růžička, Hašek, Svozil, Schwarz Růžička, Hašek, Svozil, Schwarz ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 7 29.61 625.00
5 Mistr, Michalec, Le, Mistr Mistr, Michalec, Le, Mistr ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 2 30.76 539.00
6 Kostlán, Kravar, Kopecký, Slabý Kostlán, Kravar, Kopecký, Slabý Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 6 32.05 449.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 22.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vácha, Kroupa, Zelenka, Kofroň Vácha, Kroupa, Zelenka, Kofroň Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 2 30.47 560.00
2 Langmüller, Langmüller, Hořejší, Rodr Langmüller, Langmüller, Hořejší, Rodr ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 5 30.62 549.00
3 Pecha, Bláha, Vojta, Suchý Pecha, Bláha, Vojta, Suchý ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 3 30.88 530.00
4 Šimek, Smažík, Cabadaj, Cabadaj Šimek, Smažík, Cabadaj, Cabadaj ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 6 31.03 519.00
5 Kolář, Vačkář, Šílený, Dvořák Kolář, Vačkář, Šílený, Dvořák ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 4 32.14 443.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lašák, Bína, Prokop, Koberna Lašák, Bína, Prokop, Koberna Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 4 29.03 670.00
2 Hlíza, Štěpánek, Štěpánek, Dvořák Hlíza, Štěpánek, Štěpánek, Dvořák ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 3 29.39 642.00
3 Dolejší, Šantrůček, Vender, Doucha Dolejší, Šantrůček, Vender, Doucha ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 5 29.44 638.00
4 Růžička, Hašek, Svozil, Schwarz Růžička, Hašek, Svozil, Schwarz ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 7 29.61 625.00
5 Vácha, Kroupa, Zelenka, Kofroň Vácha, Kroupa, Zelenka, Kofroň Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 2 30.47 560.00
6 Langmüller, Langmüller, Hořejší, Rodr Langmüller, Langmüller, Hořejší, Rodr ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 5 30.62 549.00
7 Mistr, Michalec, Le, Mistr Mistr, Michalec, Le, Mistr ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 2 30.76 539.00
8 Pecha, Bláha, Vojta, Suchý Pecha, Bláha, Vojta, Suchý ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 3 30.88 530.00
9 Šimek, Smažík, Cabadaj, Cabadaj Šimek, Smažík, Cabadaj, Cabadaj ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 6 31.03 519.00
10 Kostlán, Kravar, Kopecký, Slabý Kostlán, Kravar, Kopecký, Slabý Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 6 32.05 449.00
11 Kolář, Vačkář, Šílený, Dvořák Kolář, Vačkář, Šílený, Dvořák ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 4 32.14 443.00

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 22.5.2018 - 09:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matoušek, Šebek, Kofroň, Novák Matoušek, Šebek, Kofroň, Novák ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 1 31.88 460.00
2 Machovský, Stuchlík, Tůma, Jaroch Machovský, Stuchlík, Tůma, Jaroch Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 4 32.21 438.00
3 Beneš, Korch, Tesař, Trinkl Beneš, Korch, Tesař, Trinkl ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 3 34.43 303.00
4 Feik, Míka, Lorenc, Rác Feik, Míka, Lorenc, Rác ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 6 34.70 288.00
5 Koloušek, Gajdolín, Svoboda, Vraštil Koloušek, Gajdolín, Svoboda, Vraštil ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 7 34.88 278.00
6 Ballák, Kosík, Vozábal, Jelínek Ballák, Kosík, Vozábal, Jelínek ZŠ Máj IZŠ Máj I 5 36.13 214.00
7 Janetschek, Hofman, Zeman, Spěváček Janetschek, Hofman, Zeman, Spěváček Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 2 36.25 209.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 22.5.2018 - 09:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Faltus, Matuška, Jusufi, Mikšl Faltus, Matuška, Jusufi, Mikšl ZŠ Máj IZŠ Máj I 5 32.47 421.00
2 Kudweis, Nový, Walter, Tischler Kudweis, Nový, Walter, Tischler Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 3 33.73 343.00
3 Brom, Bula, Hudek, Bartušek Brom, Bula, Hudek, Bartušek 5.Základní škola Jindřichův Hradec5.Základní škola Jindřichův... 4 33.82 338.00
4 Písařík, Žirovnický, Dvořák, Mareš Písařík, Žirovnický, Dvořák, Mareš ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 6 33.95 330.00
5 Ryba, Staněk, Puška, Strnad Ryba, Staněk, Puška, Strnad Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 2 35.64 238.00
6 Sekan, Krejčí, Paletář, Bohm Sekan, Krejčí, Paletář, Bohm ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 7 36.38 203.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matoušek, Šebek, Kofroň, Novák Matoušek, Šebek, Kofroň, Novák ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 1 31.88 460.00
2 Machovský, Stuchlík, Tůma, Jaroch Machovský, Stuchlík, Tůma, Jaroch Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 4 32.21 438.00
3 Faltus, Matuška, Jusufi, Mikšl Faltus, Matuška, Jusufi, Mikšl ZŠ Máj IZŠ Máj I 5 32.47 421.00
4 Kudweis, Nový, Walter, Tischler Kudweis, Nový, Walter, Tischler Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 3 33.73 343.00
5 Brom, Bula, Hudek, Bartušek Brom, Bula, Hudek, Bartušek 5.Základní škola Jindřichův Hradec5.Základní škola Jindřichův... 4 33.82 338.00
6 Písařík, Žirovnický, Dvořák, Mareš Písařík, Žirovnický, Dvořák, Mareš ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 6 33.95 330.00
7 Beneš, Korch, Tesař, Trinkl Beneš, Korch, Tesař, Trinkl ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 3 34.43 303.00
8 Feik, Míka, Lorenc, Rác Feik, Míka, Lorenc, Rác ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 6 34.70 288.00
9 Koloušek, Gajdolín, Svoboda, Vraštil Koloušek, Gajdolín, Svoboda, Vraštil ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 7 34.88 278.00
10 Ryba, Staněk, Puška, Strnad Ryba, Staněk, Puška, Strnad Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 2 35.64 238.00
11 Ballák, Kosík, Vozábal, Jelínek Ballák, Kosík, Vozábal, Jelínek ZŠ Máj IZŠ Máj I 5 36.13 214.00
12 Janetschek, Hofman, Zeman, Spěváček Janetschek, Hofman, Zeman, Spěváček Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 2 36.25 209.00
13 Sekan, Krejčí, Paletář, Bohm Sekan, Krejčí, Paletář, Bohm ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 7 36.38 203.00

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 22.5.2018 - 09:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Drozdová, Hovorková, Štruncová, Hromadová Drozdová, Hovorková, Štruncová, Hromadová ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 3 32.24 718.00
2 Konůpková, Vítková, Dvořáková, Kovářová Konůpková, Vítková, Dvořáková, Kovářová ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 6 32.45 703.00
3 Pecková, Čtrnáctová, Táborová, Molíková Pecková, Čtrnáctová, Táborová, Molíková Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko 4 32.52 698.00
4 Korfová, Pham Minh, Soukupová, Zykánová Korfová, Pham Minh, Soukupová, Zykánová ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 2 32.77 681.00
5 Markovcová, Kunová, Řezníková, Klementová Markovcová, Kunová, Řezníková, Klementová Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice 7 32.94 669.00
6 Tůmová, Krupicová, Adámková, Chalupová Tůmová, Krupicová, Adámková, Chalupová Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 8 33.02 663.00
7 Tesárková, Kotulánová, Trávníčková, Hubáčková Tesárková, Kotulánová, Trávníčková, Hubáčková Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 1 33.09 658.00
8 Baloušková, Prokopiusová, Kouřimová, Vandová Baloušková, Prokopiusová, Kouřimová, Vandová ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 5 33.71 616.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 22.5.2018 - 09:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marušová, Kocmichová, Jíšová, Cílková Marušová, Kocmichová, Jíšová, Cílková ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 5 32.82 677.00
2 Šiková, Šiková, Filipová, Čechová Šiková, Šiková, Filipová, Čechová ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 2 33.49 631.00
3 Pavlovcová, Procházková, Peterková, Burianová Pavlovcová, Procházková, Peterková, Burianová ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 6 35.07 527.00
4 Pavézková, Holzäpflová, Novotná, Danielová Pavézková, Holzäpflová, Novotná, Danielová Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 3 36.04 468.00
5 Kofroňová, Synková, Kouklová, Mužíková Kofroňová, Synková, Kouklová, Mužíková Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko 4 36.91 417.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Drozdová, Hovorková, Štruncová, Hromadová Drozdová, Hovorková, Štruncová, Hromadová ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 3 32.24 718.00
2 Konůpková, Vítková, Dvořáková, Kovářová Konůpková, Vítková, Dvořáková, Kovářová ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 6 32.45 703.00
3 Pecková, Čtrnáctová, Táborová, Molíková Pecková, Čtrnáctová, Táborová, Molíková Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko 4 32.52 698.00
4 Korfová, Pham Minh, Soukupová, Zykánová Korfová, Pham Minh, Soukupová, Zykánová ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 2 32.77 681.00
5 Marušová, Kocmichová, Jíšová, Cílková Marušová, Kocmichová, Jíšová, Cílková ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 5 32.82 677.00
6 Markovcová, Kunová, Řezníková, Klementová Markovcová, Kunová, Řezníková, Klementová Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice 7 32.94 669.00
7 Tůmová, Krupicová, Adámková, Chalupová Tůmová, Krupicová, Adámková, Chalupová Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 8 33.02 663.00
8 Tesárková, Kotulánová, Trávníčková, Hubáčková Tesárková, Kotulánová, Trávníčková, Hubáčková Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 1 33.09 658.00
9 Šiková, Šiková, Filipová, Čechová Šiková, Šiková, Filipová, Čechová ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 2 33.49 631.00
10 Baloušková, Prokopiusová, Kouřimová, Vandová Baloušková, Prokopiusová, Kouřimová, Vandová ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 5 33.71 616.00
11 Pavlovcová, Procházková, Peterková, Burianová Pavlovcová, Procházková, Peterková, Burianová ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 6 35.07 527.00
12 Pavézková, Holzäpflová, Novotná, Danielová Pavézková, Holzäpflová, Novotná, Danielová Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 3 36.04 468.00
13 Kofroňová, Synková, Kouklová, Mužíková Kofroňová, Synková, Kouklová, Mužíková Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko 4 36.91 417.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 22.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Konůpková, Krchová, Kutová, Manuel Konůpková, Krchová, Kutová, Manuel ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 2 33.96 599.00
2 Anrlíková, Šulcová, Šefránková, Vápeníková Anrlíková, Šulcová, Šefránková, Vápeníková ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 4 34.31 576.00
3 Losová, Adámková, Drnková, Žemličková Losová, Adámková, Drnková, Žemličková ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 1 34.57 559.00
4 Pokorná, Bláhová, Holcová, Zabloudilová Pokorná, Bláhová, Holcová, Zabloudilová ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 6 34.65 554.00
5 Šmejkalová, Kolmanová, Kofroňová, Slavíková Šmejkalová, Kolmanová, Kofroňová, Slavíková ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 3 35.88 477.00
6 Straková, Macháčková, Lebedenco, Lučanová Straková, Macháčková, Lebedenco, Lučanová ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 8 35.95 473.00
7 Pavelková, Boháčová, Houdková, Holasová Pavelková, Boháčová, Houdková, Holasová Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 5 36.72 428.00
8 Kučerová, Hrčková, Bučková, Churá Kučerová, Hrčková, Bučková, Churá Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 7 39.20 296.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 22.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fidlerová, Korytarová, Hodinová, Dostálová Fidlerová, Korytarová, Hodinová, Dostálová Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice 6 34.28 578.00
2 Čunátová, Kozáková, Marešová, Honzíková Čunátová, Kozáková, Marešová, Honzíková 1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko 5 35.21 518.00
3 Hrubešová, Mrzenová, Turková, Červová Hrubešová, Mrzenová, Turková, Červová Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 7 35.63 492.00
4 Beranová, Kolací, Šmejkalová, Dimitrova Beranová, Kolací, Šmejkalová, Dimitrova ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 4 36.80 423.00
5 Doubková, Nagyová, Nováková, Roubíková Doubková, Nagyová, Nováková, Roubíková ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 3 37.31 395.00
6 Vokatá, Petelová, Kordíková, Hrdinová Vokatá, Petelová, Kordíková, Hrdinová ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 8 37.36 392.00
7 Novotná, Závodská, Kourková, Jeroušková Novotná, Závodská, Kourková, Jeroušková Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 1 37.84 366.00
8 Harazinová, Kubálová, Tichá, Ševčíková Harazinová, Kubálová, Tichá, Ševčíková ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 2 37.97 359.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Konůpková, Krchová, Kutová, Manuel Konůpková, Krchová, Kutová, Manuel ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 2 33.96 599.00
2 Fidlerová, Korytarová, Hodinová, Dostálová Fidlerová, Korytarová, Hodinová, Dostálová Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice 6 34.28 578.00
3 Anrlíková, Šulcová, Šefránková, Vápeníková Anrlíková, Šulcová, Šefránková, Vápeníková ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 4 34.31 576.00
4 Losová, Adámková, Drnková, Žemličková Losová, Adámková, Drnková, Žemličková ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 1 34.57 559.00
5 Pokorná, Bláhová, Holcová, Zabloudilová Pokorná, Bláhová, Holcová, Zabloudilová ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 6 34.65 554.00
6 Čunátová, Kozáková, Marešová, Honzíková Čunátová, Kozáková, Marešová, Honzíková 1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko 5 35.21 518.00
7 Hrubešová, Mrzenová, Turková, Červová Hrubešová, Mrzenová, Turková, Červová Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 7 35.63 492.00
8 Šmejkalová, Kolmanová, Kofroňová, Slavíková Šmejkalová, Kolmanová, Kofroňová, Slavíková ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 3 35.88 477.00
9 Straková, Macháčková, Lebedenco, Lučanová Straková, Macháčková, Lebedenco, Lučanová ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 8 35.95 473.00
10 Pavelková, Boháčová, Houdková, Holasová Pavelková, Boháčová, Houdková, Holasová Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 5 36.72 428.00
11 Beranová, Kolací, Šmejkalová, Dimitrova Beranová, Kolací, Šmejkalová, Dimitrova ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 4 36.80 423.00
12 Doubková, Nagyová, Nováková, Roubíková Doubková, Nagyová, Nováková, Roubíková ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala 3 37.31 395.00
13 Vokatá, Petelová, Kordíková, Hrdinová Vokatá, Petelová, Kordíková, Hrdinová ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 8 37.36 392.00
14 Novotná, Závodská, Kourková, Jeroušková Novotná, Závodská, Kourková, Jeroušková Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 1 37.84 366.00
15 Harazinová, Kubálová, Tichá, Ševčíková Harazinová, Kubálová, Tichá, Ševčíková ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 2 37.97 359.00
16 Kučerová, Hrčková, Bučková, Churá Kučerová, Hrčková, Bučková, Churá Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 7 39.20 296.00

Skok vysoký - Žáci

(út, 22.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.251.291.331.371.411.451.491.531.571.611.651.691.73 Body
1 Marek SchwarzMarek Schwarz
ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice
03 1.69 -------oxooxoxoxxx 536.00
2 Michal MichalecMichal Michalec
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
03 1.65 oooooxoooooxoxxx 504.00
3 Ondřej VojtaOndřej Vojta
ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice
02 1.65 --------xoxoxoxxx 504.00
4 Dominik ŠtěpánekDominik Štěpánek
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
02 1.65 ooooooxoooxoxxoxxx 504.00
5 marek Vrábíkmarek Vrábík
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
03 1.61 --ooooooooxxx 472.00
6 Jiří DolejšíJiří Dolejší
ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby
03 1.61 ooooooxxoooxoxxx 472.00
7 Milan LašákMilan Lašák
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
03 1.57 --oooooooxxx 441.00
8 Jan NovákJan Novák
ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby
03 1.57 ooxoooooooxxx 441.00
9 František VaněčekFrantišek Vaněček
ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš...
02 1.57 ooooooooxoxxx 441.00
10 Martin MatoušekMartin Matoušek
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
03 1.57 ooxooooooxoxxx 441.00
11 Lukáš ŠustrLukáš Šustr
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
02 1.57 ooooooooxxoxxx 441.00
12= Adam CabadajAdam Cabadaj
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
02 1.53 oooooxoooxxx 411.00
12= Jan KolářJan Kolář
ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby
02 1.53 ooooxooooxxx 411.00
14 Vít FleischmannVít Fleischmann
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
04 1.53 ooooxoooxoxxx 411.00
15 Josef KopeckýJosef Kopecký
Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí
04 1.49 oooooooxxx 381.00
16 Matěj ForejtMatěj Forejt
Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene...
03 1.49 oxoooxoxxooxxx 381.00
17 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš...
04 1.49 oooooxoxoxxx 381.00
18 Vladislav BragucaVladislav Braguca
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
03 1.45 ooooooxxx 352.00
19 Dominik ŠvédaDominik Švéda
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
02 1.45 ooxoooxoxxx 352.00
20 Petr SukPetr Suk
ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš...
04 1.45 ooooxoxxoxxx 352.00
21 Miroslav KravarMiroslav Kravar
Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí
04 1.41 oooooxxx 324.00
22 Roman HanusRoman Hanus
Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene...
03 1.41 oxooooxxx 324.00
23 Tomáš KobernaTomáš Koberna
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
04 0.00 xxx 0.00
Celkem 23 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(út, 22.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.151.191.231.271.311.351.391.431.471.511.551.59 Body
1 Filip SvobodaFilip Svoboda
5.Základní škola Jindřichův Hradec5.Základní škola Jindřichův...
05 1.55 o-oooooooxxoxoxxx 426.00
2 Kryštof NovákKryštof Novák
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
05 1.47 oxoooxoooxoxoxxx 367.00
3 Matyáš PečenýMatyáš Pečený
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
05 1.43 ooooooxoxoxxx 338.00
4= Adam KofroňAdam Kofroň
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
05 1.39 oooooxooxxx 310.00
4= David PísaříkDavid Písařík
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
05 1.39 oooooxooxxx 310.00
6 Adam JarochAdam Jaroch
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
05 1.39 ooooxxoooxxx 310.00
7 Viktor KoloušekViktor Koloušek
ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského
05 1.39 ooooooxoxxx 310.00
8 Kryštof AltmannKryštof Altmann
ZŠ Máj IZŠ Máj I
05 1.39 ooooooxxoxxx 310.00
9 Rostislav MikšlRostislav Mikšl
ZŠ Máj IZŠ Máj I
05 1.39 oxoooooxxoxxx 310.00
10 Jakub TrinklJakub Trinkl
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
05 1.39 ooxooxoxoxxoxxx 310.00
11 Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
05 1.35 oooooxxoxxx 283.00
12 Petr KosíkPetr Kosík
ZŠ Máj IZŠ Máj I
05 1.31 oooxoxoxxx 257.00
13 Patrik HofmanPatrik Hofman
Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí
05 1.31 oxoxxoxxoxxoxxx 257.00
14= Václav TůmaVáclav Tůma
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
05 1.27 ooxooxxx 231.00
14= Petr SvobodaPetr Svoboda
ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského
05 1.27 xooooxxx 231.00
16 Matěj ŠmídMatěj Šmíd
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
05 1.27 oxoxooxxx 231.00
17 Tomáš StarýTomáš Starý
Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene...
05 1.27 oxxoxooxxx 231.00
18 Jan PaletářJan Paletář
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
05 1.23 oooxxx 206.00
19 Jakub ŠiškaJakub Šiška
Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí
05 1.23 oxoxoxxx 206.00
20 Martin MíkaMartin Míka
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
05 1.23 ooxxoxxx 206.00
21 Adam HorkýAdam Horký
Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene...
05 1.19 ooxxx 182.00
22= Ondřej VraštilOndřej Vraštil
ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského
05 1.19 xooxxx 182.00
22= Adam HanzalíkAdam Hanzalík
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
05 1.19 xooxxx 182.00
24 Jan ZemanJan Zeman
Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí
05 1.19 xxooxxx 182.00
25 Petr HradskýPetr Hradský
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
05 1.19 oxoxxx 182.00
26 David SvobodaDavid Svoboda
5.Základní škola Jindřichův Hradec5.Základní škola Jindřichův...
05 1.15 xoxxx 159.00
27 Vítězslav DvořákVítězslav Dvořák
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
05 0.00 xxx 0.00
Tomáš BartušekTomáš Bartušek
5.Základní škola Jindřichův Hradec5.Základní škola Jindřichův...
05 DNS 0.00
Celkem 28 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(út, 22.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.151.191.231.271.311.351.391.431.471.51 Body
1 Petra ChalupováPetra Chalupová
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
04 1.47 oooooooooxxx 588.00
2 Iveta KouřimováIveta Kouřimová
ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice
04 1.43 oooooxxoxxoxoxxx 544.00
3 Helena TůmováHelena Tůmová
Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice
03 1.39 ooooxoxoxoxxx 502.00
4 Tereza HubáčkováTereza Hubáčková
Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice
02 1.39 o-ooooxxoxxx 502.00
5= Zuzana KrupicováZuzana Krupicová
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
03 1.39 oooooxxoxxoxxx 502.00
5= Nikola RejlkováNikola Rejlková
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
03 1.39 oooooxxoxxoxxx 502.00
7 Eliška MrázováEliška Mrázová
ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice
03 1.35 ooooooxxx 460.00
8 Julie KovářováJulie Kovářová
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
04 1.35 ooooxooxxx 460.00
9= Anna GrymováAnna Grymová
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
03 1.35 oooooxoxxx 460.00
9= Adéla PeckováAdéla Pecková
Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko
02 1.35 oooooxoxxx 460.00
11 Dia SoukupováDia Soukupová
ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570
03 1.35 ooooxoxxoxxx 460.00
12= Lucie ŠikováLucie Šiková
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
03 1.31 oooooxxx 419.00
12= Adéla KubováAdéla Kubová
ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570
03 1.31 oooooxxx 419.00
12= Veronika PavlovcováVeronika Pavlovcová
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
03 1.31 oooooxxx 419.00
15 Lucie ŠmejkalováLucie Šmejkalová
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
03 1.31 ooxoooxxx 419.00
16 Naďa PeterkováNaďa Peterková
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
02 1.31 oooxoxxoxxx 419.00
17 Simona WalterováSimona Walterová
ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice
03 1.31 oooxxoxxoxxx 419.00
18 Kristýna ŠtěpkováKristýna Štěpková
Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice
04 1.27 ooooxxx 379.00
19 Bára PavézkováBára Pavézková
Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice
03 1.27 ooxooxxx 379.00
20 Kateřina KouklováKateřina Kouklová
Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko
03 1.27 ooxxoxxoxxx 379.00
21 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko
03 1.23 xxoooxxx 340.00
22 Eva ŠikováEva Šiková
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
04 1.23 ooxoxxx 340.00
23 Šarlota HolzäpflováŠarlota Holzäpflová
Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice
02 1.19 ooxxx 302.00
Aneta BurianováAneta Burianová
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
03 DNS 0.00
Celkem 24 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 22.5.2018 - 07:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.141.181.221.261.301.341.381.421.46 Body
1 Tereza KozákováTereza Kozáková
1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko
05 1.42 --xxooooooxxoxxx 534.00
2= Lurdes ManuelLurdes Manuel
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
05 1.38 oooooxoxoxoxxx 491.00
2= Michaela HolcováMichaela Holcová
ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského
05 1.38 ooxooooxoxoxxx 491.00
4 Zuzana HavlíkováZuzana Havlíková
ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského
05 1.34 oooooxoxoxxx 449.00
5 Eva ChuráEva Churá
Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice
05 1.34 oxoooxooxoxxx 449.00
6= Sabrina HrdinováSabrina Hrdinová
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
05 1.30 ooooooxxx 409.00
6= Anna ŠimkováAnna Šimková
ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského
05 1.30 ooooooxxx 409.00
8 Helena NovákováHelena Nováková
ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala
05 1.30 oooooxoxxx 409.00
9 Kateřina KolacíKateřina Kolací
ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám...
06 1.30 ooxooxoxxoxxx 409.00
10 Tereza DrnkováTereza Drnková
ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala
05 1.26 oooooxxx 369.00
11 Kateřina HarazinováKateřina Harazinová
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
05 1.26 ooooxoxxx 369.00
12 Simona MarešováSimona Marešová
1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko
05 1.26 --oxoxoxxx 369.00
13 Eliška PavelkováEliška Pavelková
Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí
05 1.26 ooooxxoxxx 369.00
14 Zuzana HoudkováZuzana Houdková
Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí
06 1.26 xoxooxoxxoxxx 369.00
15 Klára PetelováKlára Petelová
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
06 1.26 xoxxoxoxoxxoxxx 369.00
16 Nicol HodinováNicol Hodinová
Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice
06 1.22 ooxooxxx 331.00
17 Lucie BeranováLucie Beranová
ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám...
05 1.22 oooxoxxx 331.00
18= Eliška ŠpeldováEliška Špeldová
Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice
05 1.22 ooxoxoxxx 331.00
18= Šárka KrchováŠárka Krchová
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
05 1.22 oxooxoxxx 331.00
20= Denisa KučerováDenisa Kučerová
Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice
05 1.18 oooxxx 293.00
20= Kateřina KourkováKateřina Kourková
Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice
05 1.18 oooxxx 293.00
22= Aneta ŽemličkováAneta Žemličková
ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala
05 1.18 ooxoxxx 293.00
22= Denisa LučanováDenisa Lučanová
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
05 1.18 ooxoxxx 293.00
24 Kateřina BeyerováKateřina Beyerová
Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice
06 1.18 ooxxoxxx 293.00
25 Eliška VokatáEliška Vokatá
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
06 1.18 oxoxxoxxx 293.00
26 Eliška StrakováEliška Straková
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
05 1.18 xoxoxxoxxx 293.00
27 Tereza HrubešováTereza Hrubešová
Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí
05 1.14 ooxxx 257.00
28 Sofia DimitrovaSofia Dimitrova
ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám...
05 1.10 xoxxx 222.00
Celkem 28 závodníků

Skok daleký - Žáci

(út, 22.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip ŠtěpánekFilip Štěpánek
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
03 5.54 5,545,425,035,54-0.00.0 490.00
2 Ondřej VojtaOndřej Vojta
ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice
02 5.40 -0.6 m/s 5,01  -1.25,24  +0.35,40  -0.65,40x0.00.0 461.00
3 Adam BláhaAdam Bláha
ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice
03 5.34 -1.7 m/s 5,34  -1.7x-5,345,23  +0.10.00.0 449.00
4 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš...
04 5.30 +1.2 m/s 5,03  -0.45,24  +0.94,90  -0.65,245,30  +1.20.00.0 441.00
5 Petr HořejšíPetr Hořejší
ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš...
02 5.26 -1.4 m/s 5,26  -1.45,23  +0.65,11  +0.05,265,03  -1.60.00.0 433.00
6 Ondřej DouchaOndřej Doucha
ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby
03 5.25 +0.2 m/s x5,18  -0.65,25  +0.25,254,82  +0.30.00.0 431.00
7 Jakub PechaJakub Pecha
ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice
03 5.24 4,195,245,085,24-0.00.0 429.00
8 Adam VenderAdam Vender
ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby
03 5.13 +0.2 m/s 4,73  -1.25,13  +0.24,48  -0.65,135,00  -1.40.00.0 407.00
9 marek Vrábíkmarek Vrábík
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
03 5.12 -1.1 m/s 5,12  -1.1x4,75  -0.75,124,94  -1.50.00.0 405.00
10 František VaněčekFrantišek Vaněček
ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš...
02 5.12 +1.6 m/s 4,44  -0.85,12  +1.64,48  -1.15,124,78  -0.30.00.0 405.00
11 Pavel DvořákPavel Dvořák
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
04 5.10 -0.7 m/s 4,55  -1.45,04  +0.64,65  -0.35,045,10  -0.70.00.0 402.00
12 Štěpán KroupaŠtěpán Kroupa
Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene...
03 4.95 -0.9 m/s 4,43  -0.94,54  +0.54,95  -0.94,954,65  -0.70.00.0 373.00
13 Michael ŠimekMichael Šimek
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
04 4.94 +0.0 m/s x4,92  +2.0-4,924,94  +0.00.00.0 371.00
14 Jan NovákJan Novák
ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby
03 4.77 -0.4 m/s 4,77  -0.44,51  +0.84,73  -0.84,774,41  +0.20.00.0 339.00
15 Zdeněk SlabýZdeněk Slabý
Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí
04 4.76 -1.0 m/s 4,76  -1.04,54  +0.7-4,764,22  +0.00.00.0 337.00
16 Michal MichalecMichal Michalec
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
03 4.75 -0.1 m/s 4,75  -0.14,18  +1.14,56  -2.14,754,52  +0.00.00.0 335.00
17 Sebastian RománekSebastian Románek
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
04 4.73 -0.3 m/s 4,73  -0.34,67  +0.74,38  -0.34,734,61  -0.20.00.0 332.00
18 Miroslav KravarMiroslav Kravar
Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí
04 4.71 +0.5 m/s 4,68  -1.34,71  +0.54,70  +0.34,714,28  -0.60.00.0 328.00
19 Adam CabadajAdam Cabadaj
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
02 4.67 -1.5 m/s 4,67  -1.5x4,59  -0.74,67-0.00.0 321.00
20 Martin MatoušekMartin Matoušek
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
03 4.62 +1.7 m/s 4,38  -0.44,62  +1.74,53  -2.24,62-0.00.0 312.00
21 Radek ZíkaRadek Zíka
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
03 4.50 -0.7 m/s x4,28  +0.94,32  -1.14,324,50  -0.70.00.0 290.00
22 Matěj ForejtMatěj Forejt
Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene...
03 4.48 -0.5 m/s 4,05  -0.7x4,10  -1.44,104,48  -0.50.00.0 287.00
23 Roman HanusRoman Hanus
Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene...
03 4.46 +1.4 m/s 4,45  -0.74,35  +0.04,46  +1.44,464,23  -0.80.00.0 283.00
24 Petr HlízaPetr Hlíza
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
03 4.44 -1.1 m/s 4,44  -1.1x-4,444,36  -1.10.00.0 280.00
25 Daniel PsotaDaniel Psota
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
04 4.38 +1.0 m/s 3,94  -0.24,38  +1.04,13  -0.24,383,79  +0.40.00.0 269.00
26 Jan MistrJan Mistr
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
02 4.29 +1.4 m/s 4,19  -0.13,95  +0.4-4,194,29  +1.40.00.0 254.00
27 Matěj VaněkMatěj Vaněk
Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí
04 4.09 -1.9 m/s 3,81  -0.13,88  +0.73,74  -0.43,884,09  -1.90.00.0 220.00
Celkem 27 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(út, 22.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip SvobodaFilip Svoboda
5.Základní škola Jindřichův Hradec5.Základní škola Jindřichův...
05 4.91 -1.0 m/s 4,86  +0.84,67  -1.54,66  +0.54,864,91  -1.00.00.0 365.00
2 Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
05 4.58 +0.3 m/s 4,58  +0.3x4,43  +0.04,584,29  +0.10.00.0 304.00
3 Tobias TischlerTobias Tischler
Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene...
05 4.52 -0.1 m/s 3,82  +1.23,92  -0.63,66  -2.33,924,52  -0.10.00.0 294.00
4 Lukáš VlkLukáš Vlk
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
05 4.51 -1.5 m/s x4,35  -0.94,48  +0.04,484,51  -1.50.00.0 292.00
5 Jan LorencJan Lorenc
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
05 4.49 +0.0 m/s 4,44  +0.2x4,49  +0.04,49-0.00.0 288.00
6 Matěj FaltusMatěj Faltus
ZŠ Máj IZŠ Máj I
05 4.44 +1.0 m/s 4,44  +1.04,06  -0.54,28  -0.44,443,39  +0.40.00.0 280.00
7 Jakub MatuškaJakub Matuška
ZŠ Máj IZŠ Máj I
05 4.42 +0.0 m/s 4,42  +0.04,12  +0.03,90  +0.04,424,29  -0.30.00.0 276.00
8 Matěj BorkaMatěj Borka
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
05 4.36 -0.2 m/s 4,09  +0.9x4,36  -0.24,364,25  -0.70.00.0 266.00
9 Jan ŽirovnickýJan Žirovnický
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
05 4.34 +1.3 m/s 4,34  +1.34,17  +0.03,63  -0.94,343,95  -0.70.00.0 262.00
10 Jan DvořákJan Dvořák
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
05 4.29 -0.8 m/s xx4,29  -0.84,293,47  +1.10.00.0 254.00
11 Adam FeikAdam Feik
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
05 4.27 +0.2 m/s 4,14  +1.34,034,10  +0.24,144,27  +0.20.00.0 250.00
12 Lukáš KorešLukáš Koreš
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
05 4.23 +0.9 m/s 4,23  +0.93,52  +0.23,57  -0.44,233,85  -0.70.00.0 244.00
13 Filip MatoušekFilip Matoušek
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
05 4.19 +0.0 m/s x4,14  +0.04,19  +0.04,193,73  -0.10.00.0 237.00
14 Dominik RybaDominik Ryba
Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí
05 4.18 +0.1 m/s 3,99  +0.04,18  +0.14,09  +0.04,183,95  -0.10.00.0 235.00
15 Filip HudekFilip Hudek
5.Základní škola Jindřichův Hradec5.Základní škola Jindřichův...
05 4.18 -1.2 m/s 3,98  +0.63,95  -0.34,18  -1.24,183,92  -0.30.00.0 235.00
16 Jaroslav KolouchJaroslav Kolouch
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
06 4.17 +0.2 m/s x3,75  +0.03,94  +0.13,944,17  +0.20.00.0 234.00
17 Mac TesařMac Tesař
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
05 4.06 +0.7 m/s 4,06  +0.74,02  +0.43,89  +0.04,063,96  -1.00.00.0 215.00
18 Marek SnášelMarek Snášel
ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského
05 3.99 +0.0 m/s x3,95  +0.33,54  +0.03,953,99  +0.00.00.0 204.00
19 Matěj GajdolínMatěj Gajdolín
ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského
05 3.91 +1.3 m/s 3,91  +1.33,57  +0.03,81  +0.23,913,74  +0.00.00.0 191.00
20 Ondřej WalterOndřej Walter
Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene...
05 3.89 +0.8 m/s 3,89  +0.83,70  +0.03,63  -1.53,89-0.00.0 188.00
21 David PuškaDavid Puška
Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí
06 3.86 +0.1 m/s 3,79  -0.13,86  +0.1x3,863,54  +0.00.00.0 184.00
22 Petr BenešPetr Beneš
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
05 3.84 +0.6 m/s 3,45  +0.23,76  -0.5 -0.73,763,84  +0.60.00.0 181.00
23 Adam HorkýAdam Horký
Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene...
05 3.84 -0.4 m/s 3,58  +1.33,28  +0.03,75  +0.03,753,84  -0.40.00.0 181.00
24 Samuel JusufiSamuel Jusufi
ZŠ Máj IZŠ Máj I
05 3.82 +0.5 m/s 3,82  +0.53,79  +0.03,76  +0.23,823,58  +0.00.00.0 177.00
25 Lukáš NovotnýLukáš Novotný
ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského
15 3.78 +0.4 m/s 3,78  +0.4xx3,783,05  +0.00.00.0 171.00
26 Daniel JanetschekDaniel Janetschek
Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí
05 3.75 +0.0 m/s 3,66  +0.73,67  +0.03,75  +0.03,753,75  -0.30.00.0 167.00
27 Tomáš TrojanTomáš Trojan
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
05 3.70 +1.6 m/s 3,70  +1.63,46  -0.43,31  -1.53,703,22  +0.10.00.0 159.00
28 Jakub KrejčíJakub Krejčí
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
06 3.45 +0.3 m/s 3,45  +0.3x3,19  +0.53,453,39  -0.20.00.0 123.00
29 Vítězslav DvořákVítězslav Dvořák
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
05 3.43 -1.3 m/s 3,08  +1.23,43  -1.33,34  -0.33,433,37  +0.50.00.0 121.00
Celkem 29 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(út, 22.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna ŘezníkováAnna Řezníková
Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice
02 5.16 +1.1 m/s 4,82  +0.95,16  +1.14,89  -0.45,164,87  +0.90.00.0 603.00
2 Beata HromadováBeata Hromadová
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
04 5.09 +0.5 m/s 5,09  +0.54,86  +0.15,00  -1.75,094,85  -0.70.00.0 584.00
3 Lenka ZykánováLenka Zykánová
ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570
02 5.05 +1.5 m/s 5,05  +1.5xx5,054,98  -0.90.00.0 573.00
4 Pavla MolíkováPavla Molíková
Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko
03 5.03 +0.6 m/s 4,91  +0.94,90  +0.45,03  +0.65,034,97  +0.50.00.0 567.00
5 Petra ChalupováPetra Chalupová
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
04 4.85 -0.5 m/s 4,70  +0.14,54  +0.54,49  +0.14,704,85  -0.50.00.0 519.00
6 Denisa MarkovcováDenisa Markovcová
Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice
03 4.64 +1.9 m/s xx4,22  -2.04,224,64  +1.90.00.0 464.00
7 Kateřina ŠtruncováKateřina Štruncová
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
03 4.45 -0.5 m/s x3,85  +0.94,45  -0.54,454,21  +1.70.00.0 416.00
8 Markéta ČechováMarkéta Čechová
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
03 4.44 +0.5 m/s 4,13  +0.84,44  +0.5x4,44x0.00.0 413.00
9 Iveta KouřimováIveta Kouřimová
ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice
04 4.39 -0.6 m/s 4,39  -0.64,37  -0.14,37  -0.34,394,31  +0.80.00.0 401.00
10 Nikola VítkováNikola Vítková
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
02 4.37 4,372,423,994,37x0.00.0 396.00
11 Kateřina TáborováKateřina Táborová
Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko
03 4.30 +0.9 m/s 3,90  +0.83,78  +1.44,16  +0.14,164,30  +0.90.00.0 379.00
12 Veronika AdámkováVeronika Adámková
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
02 4.29 +1.0 m/s 4,26  +2.34,29  +1.04,13  +0.14,294,08  +1.90.00.0 376.00
13 Barbora CílkováBarbora Cílková
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
04 4.28 +1.2 m/s 4,28  +1.23,83  +1.33,90  +1.64,284,09  +0.20.00.0 374.00
14 Zuzana JíšováZuzana Jíšová
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
04 4.27 -0.1 m/s 3,72  +1.43,47  +0.63,89  +0.13,894,27  -0.10.00.0 371.00
15 Anh Pham MinhAnh Pham Minh
ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570
04 4.26 +1.1 m/s 4,26  +1.13,64  +1.14,08  +0.14,26x0.00.0 369.00
16 Tereza MužíkováTereza Mužíková
Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko
04 4.17 +1.3 m/s 3,89  +1.34,04  +2.4x4,044,17  +1.30.00.0 347.00
17 Zuzana ProkopiusováZuzana Prokopiusová
ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice
04 4.04 -0.3 m/s 3,68  +1.93,66  +1.94,04  -0.34,043,72  +0.50.00.0 317.00
18 Gabriela KorfováGabriela Korfová
ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570
03 4.00 -0.1 m/s 3,11  +0.3x3,96  -0.33,964,00  -0.10.00.0 308.00
19 Anna GrymováAnna Grymová
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
03 3.99 +0.4 m/s 3,96  -0.33,82  +0.1x3,963,99  +0.40.00.0 306.00
20 Nikola KotulánováNikola Kotulánová
Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice
03 3.98 +0.5 m/s xx3,98  +0.53,983,88  +0.20.00.0 303.00
21 Alexandra FigallováAlexandra Figallová
Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice
04 3.93 +0.3 m/s x3,93  +0.33,87  -0.53,933,86  +0.40.00.0 292.00
22 Jana TesárkováJana Tesárková
Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice
04 3.88 +0.2 m/s 3,88  +0.2x3,59  -0.23,882,96  +0.70.00.0 281.00
23 Bára ProcházkováBára Procházková
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
04 3.65 +1.0 m/s 3,59  +0.33,65  +1.0x3,65x0.00.0 231.00
24 Tereza HubáčkováTereza Hubáčková
Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice
02 3.59 -0.4 m/s 3,08  +1.23,17  +0.53,59  -0.43,59x0.00.0 218.00
25 Tereza KonůpkováTereza Konůpková
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
04 3.49 +1.5 m/s x3,49  +1.5x3,492,99  +0.10.00.0 198.00
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(út, 22.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana AdámkováJana Adámková
ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala
05 4.51 +0.2 m/s x4,35  +0.94,45  +1.84,454,51  +0.20.00.0 431.00
2 Melánie TurkováMelánie Turková
Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí
05 4.41 +1.7 m/s 4,38  -0.64,26  +2.34,41  +1.74,413,92  -0.40.00.0 406.00
3 Lenka FidlerováLenka Fidlerová
Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice
05 4.36 +1.5 m/s 4,36  +1.54,09  -1.13,92  +1.14,363,98  -0.90.00.0 393.00
4 Anna DostálováAnna Dostálová
Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice
05 4.26 -0.5 m/s x4,26  -0.53,89  +1.24,263,99  +0.30.00.0 369.00
5 Klára HonzíkováKlára Honzíková
1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko
05 4.22 +1.7 m/s 4,19  +1.24,04  -1.04,22  +1.74,224,01  -0.80.00.0 359.00
6 Michaela LosováMichaela Losová
ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala
05 4.18 -0.9 m/s 4,18  -0.9xx4,18x0.00.0 350.00
7 Eva ChuráEva Churá
Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice
05 4.13 +1.5 m/s 4,13  +1.53,79  +0.83,67  -0.14,133,46  -1.20.00.0 338.00
8 Ema ZabloudilováEma Zabloudilová
ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského
05 4.12 +0.3 m/s 4,12  +0.33,93  +1.73,87  +1.24,123,84  -0.20.00.0 336.00
9 Natálie KonůpkováNatálie Konůpková
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
06 4.11 +0.1 m/s 4,05  +0.64,11  +0.14,11  +1.74,11x0.00.0 333.00
10 Ema ŠefránkováEma Šefránková
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
06 4.08 +1.0 m/s 4,02  +0.23,92  +1.84,08  +1.04,083,95  -0.10.00.0 326.00
11 Aneta FišerováAneta Fišerová
ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám...
06 4.01 +0.1 m/s 4,01  +0.13,72  +2.03,82  +1.04,013,85  +1.20.00.0 310.00
12 Eva KordíkováEva Kordíková
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
05 3.92 +0.4 m/s 3,92  +0.43,87  +0.93,61  +1.13,923,80  -0.50.00.0 290.00
13 Viktorie ZávodskáViktorie Závodská
Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice
05 3.90 +1.1 m/s xx3,90  +1.13,903,79  -0.20.00.0 285.00
14 Lucie KutováLucie Kutová
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
05 3.89 -0.1 m/s 3,65  -1.13,89  -0.13,73  +0.83,893,58  -0.40.00.0 283.00
15 Lenka VápeníkováLenka Vápeníková
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
05 3.88 +2.5 m/s 3.86 +0.9 m/s x3,88  +2.53,54  +0.53,883,86  +0.90.00.0 281.00
16 Nela ČunátováNela Čunátová
1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko
06 3.88 +1.7 m/s 3,88  +1.73,36  -0.73,46  +1.83,883,42  -0.30.00.0 281.00
17 Terezie PokornáTerezie Pokorná
ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského
05 3.87 -0.3 m/s 3,84  -0.53,81  +0.53,69  +1.23,843,87  -0.30.00.0 279.00
18 Kamila ČervováKamila Červová
Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí
05 3.84 +1.6 m/s 3,84  +1.63,34  -0.83,22  +2.13,842,99  -0.60.00.0 272.00
19 Eliška PavelkováEliška Pavelková
Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí
05 3.83 -0.5 m/s x3,83  -0.53,66  +0.63,83x0.00.0 270.00
20 Aneta ŽemličkováAneta Žemličková
ZŠ O. NedbalaZŠ O. Nedbala
05 3.72 +0.5 m/s 3,72  +0.53,65  +0.63,60  +0.73,72x0.00.0 246.00
21 Naomi BláhováNaomi Bláhová
ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského
06 3.72 +1.8 m/s 3,72  +1.83,32  +0.12,55  +1.83,723,12  +0.10.00.0 246.00
22 Kateřina MüllerováKateřina Müllerová
1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko
06 3.70 -0.7 m/s 3,69  -0.63,70  -0.73,47  +0.43,703,56  -0.10.00.0 242.00
23 Kristýna KolmanováKristýna Kolmanová
ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám...
05 3.69 +1.1 m/s 3,69  +1.13,35  -0.13,33  +1.63,693,28  -1.60.00.0 239.00
24 Lucie KřížkováLucie Křížková
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
05 3.68 +0.1 m/s x3,68  +0.1x3,683,05  -1.20.00.0 237.00
25 Aneta NovotnáAneta Novotná
Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice
05 3.59 -0.2 m/s x3,59  -0.2x3,59x0.00.0 218.00
26 Klára KubálováKlára Kubálová
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
05 3.44 +1.7 m/s 2,50  -1.13,38  -0.33,44  +1.73,442,94  -1.20.00.0 188.00
27 Michaela KoubováMichaela Koubová
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
05 3.29 +0.2 m/s 3,05  +1.03,29  +0.23,19  +2.83,293,14  -0.30.00.0 159.00
28 Tereza MarkováTereza Marková
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
06 3.27 -0.5 m/s 3,27  -0.5x3,22  +0.73,273,02  -0.10.00.0 155.00
29 Anna FialováAnna Fialová
Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice
05 0.00 xxx0.0x0.00.0 0.00
Celkem 29 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 22.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ČernáAdéla Černá
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
03 10.66 08,5710,6608,4810,6609,470.00.0 573.00
2 Natálie LangweilováNatálie Langweilová
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
03 09.34 08,9709,2209,3409,3408,960.00.0 486.00
3 Nikola LutovskáNikola Lutovská
ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570
04 09.12 08,1307,4909,1209,1208,830.00.0 472.00
4 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko
03 08.80 08,2908,8007,8508,8008,590.00.0 451.00
5 Denisa ZdeňkováDenisa Zdeňková
ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570
02 08.75 08,2708,2408,0208,2708,750.00.0 448.00
6 Eva VodičkováEva Vodičková
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
02 08.54 08,4908,2208,5408,5407,120.00.0 434.00
7 Karolína SynkováKarolína Synková
Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko
02 08.43 08,4307,4907,5908,4307,430.00.0 427.00
8 Tereza MužíkováTereza Mužíková
Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko
04 08.42 08,2108,26x08,2608,420.00.0 427.00
9 Klára HovorkováKlára Hovorková
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
02 08.38 08,0007,0407,9008,0008,380.00.0 424.00
MS Gabriela KolářováGabriela Kolářová
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
02 08.30
11 Nikola RejlkováNikola Rejlková
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
03 08.29 07,4307,3207,8507,8508,290.00.0 418.00
12 Naďa PeterkováNaďa Peterková
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St...
02 08.04 07,3008,0407,7708,0407,850.00.0 402.00
13 Adéla TouškováAdéla Toušková
Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice
03 08.00 08,0007,3707,9608,0007,850.00.0 399.00
14 Veronika NebeskáVeronika Nebeská
Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice
02 07.81 07,5507,7607,8107,8107,730.00.0 387.00
15 Eliška MrázováEliška Mrázová
ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice
03 07.72 06,5607,7206,9007,7206,780.00.0 381.00
16 Petra BundováPetra Bundová
Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice
03 07.69 07,6907,5407,3507,6907,380.00.0 379.00
17 Adéla VandováAdéla Vandová
ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice
03 07.58 07,4107,1107,5807,5807,010.00.0 372.00
18 Laura SnížkováLaura Snížková
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
02 07.47 07,4707,4607,3707,4707,120.00.0 365.00
19 Veronika ChalupováVeronika Chalupová
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
02 07.44 07,12x07,3607,3607,440.00.0 363.00
20 Vladimíra DanielováVladimíra Danielová
Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice
03 07.33 06,9407,33x07,3306,690.00.0 356.00
21 Bára PavézkováBára Pavézková
Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice
03 07.20 07,2006,61x07,20x0.00.0 348.00
22 Lucie ŠmejkalováLucie Šmejkalová
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
03 06.85 06,6006,8506,3106,8506,660.00.0 325.00
23 Anna ŘezníkováAnna Řezníková
Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice
02 06.80 05,7206,8006,5306,8004,990.00.0 322.00
Celkem 23 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 22.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek MarvanMarek Marvan
Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí
02 15.13 15,1314,85x15,13x0.00.0 798.00
2 Jan CabadajJan Cabadaj
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
02 12.34 11,4011,4011,2311,4012,340.00.0 627.00
3 Radek NečinaRadek Nečina
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
02 12.33 11,2111,3011,8111,8112,330.00.0 626.00
4 František DvořákFrantišek Dvořák
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
02 12.07 11,3212,0710,0512,0711,270.00.0 611.00
5 Jan KolářJan Kolář
ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby
02 11.57 11,5711,2411,4711,5711,240.00.0 580.00
6 Radek ZíkaRadek Zíka
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
03 11.53 11,0311,5311,4111,5311,070.00.0 578.00
7 Tomáš LaubrTomáš Laubr
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
02 11.12 11,1209,2210,4511,1210,810.00.0 553.00
8 Milan DvořákMilan Dvořák
ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby
02 10.69 10,6907,9808,0310,6908,340.00.0 527.00
9 Jakub FürbachJakub Fürbach
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
02 10.49 10,1810,4909,5710,4910,190.00.0 515.00
10 Ladislav Novák_Ladislav Novák_
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
03 10.35 10,3509,1208,6210,3507,950.00.0 507.00
11 Jiří PodskalskýJiří Podskalský
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
02 10.34 10,3408,8009,2010,3408,950.00.0 506.00
12 Aleš LangmüllerAleš Langmüller
ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš...
02 10.30 10,3010,0109,4110,3009,420.00.0 504.00
13 Ondřej DouchaOndřej Doucha
ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby
03 10.27 09,8009,9410,2710,2710,270.00.0 502.00
14 František VáchaFrantišek Vácha
Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene...
03 10.17 09,7410,1709,6410,1710,070.00.0 496.00
15 David HašekDavid Hašek
ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice
02 10.16 08,5909,9010,1610,16x0.00.0 495.00
16 Zdeněk DoležalZdeněk Doležal
ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš...
03 09.98 09,42x09,9809,98x0.00.0 484.00
17 Štěpán KroupaŠtěpán Kroupa
Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene...
03 09.95 09,9509,5809,2509,9509,360.00.0 483.00
18 Šimon JůzaŠimon Jůza
Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí
03 09.83 09,8308,7808,5109,83x0.00.0 475.00
19 Tomáš BočekTomáš Boček
ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš...
03 09.65 09,1309,6509,5509,6509,530.00.0 465.00
20 František ŠvábirtFrantišek Švábirt
ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice
03 09.50 08,8609,5009,4909,5009,480.00.0 456.00
21 Stanislav SuchýStanislav Suchý
ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice
03 09.48 09,4509,2109,4809,4807,490.00.0 454.00
22 Zdeněk SlabýZdeněk Slabý
Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí
04 08.96 08,6008,3407,7308,6008,960.00.0 423.00
23 David KofroňDavid Kofroň
Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene...
02 08.55 08,0408,55x08,5507,590.00.0 399.00
24 Tomáš LeTomáš Le
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
02 08.13 07,5208,0308,1308,13x0.00.0 374.00
25 David VlášekDavid Vlášek
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
03 06.76 06,7605,9206,3106,7606,740.00.0 293.00
Celkem 25 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jiří DolejšíJiří Dolejší 03 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 1781
2 Milan LašákMilan Lašák 03 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 1742
3 Robert KostlánRobert Kostlán 03 Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 1582
4 Michael ŠimekMichael Šimek 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 1450
5 František DvořákFrantišek Dvořák 02 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 1171
6 Tomáš SmažíkTomáš Smažík 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 1167
7 Adam BláhaAdam Bláha 03 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 1095
8 Jan MistrJan Mistr 02 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 1081
9 Filip ŠtěpánekFilip Štěpánek 03 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 1076
10 Petr HořejšíPetr Hořejší 02 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 1031
11 Aleš LangmüllerAleš Langmüller 02 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 1018
12 Adam VenderAdam Vender 03 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 1014
13 Ondřej VojtaOndřej Vojta 02 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 0965
14 marek Vrábíkmarek Vrábík 03 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0877
15 Štěpán KroupaŠtěpán Kroupa 03 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 0856
16 Michal MichalecMichal Michalec 03 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 0839
17 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 0822
18 Marek MarvanMarek Marvan 02 Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 0798
19 Martin MatoušekMartin Matoušek 03 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 0753
20 Adam CabadajAdam Cabadaj 02 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 0732
21 Jakub BudilJakub Budil 02 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0724
22 Matěj ForejtMatěj Forejt 03 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 0668
23 Jakub PechaJakub Pecha 03 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 0665
24 Miroslav KravarMiroslav Kravar 04 Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 0652
25 Petr HlízaPetr Hlíza 03 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0642
26 Jan CabadajJan Cabadaj 02 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 0627
27 Radek NečinaRadek Nečina 02 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 0626
28 Václav RůžičkaVáclav Růžička 03 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 0625
29 Filip ŠirokýFilip Široký 03 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 0586
30 Jan KolářJan Kolář 02 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 0580
31 Radek ZíkaRadek Zíka 03 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0578
32 Lukáš ŠílenýLukáš Šílený 02 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 0576
33 Petr LukšPetr Lukš 02 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0563
34 Zdeněk ŠantrůčekZdeněk Šantrůček 03 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 0561
35 Tomáš LaubrTomáš Laubr 02 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0553
36 David ProkopDavid Prokop 02 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0551
37 David LangmüllerDavid Langmüller 04 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 0549
38 Sam ZelenkaSam Zelenka 03 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 0545
39 Marek SchwarzMarek Schwarz 03 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 0536
40 Petr MistrPetr Mistr 02 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 0534
41 Milan DvořákMilan Dvořák 02 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 0527
42 Jiří DaněkJiří Daněk 02 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 0519
43 Jakub FürbachJakub Fürbach 02 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0515
44 Ladislav Novák_Ladislav Novák_ 03 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 0507
Jiří PodskalskýJiří Podskalský 02 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 0506
45 David KofroňDavid Kofroň 02 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 0506
46 Dominik ŠtěpánekDominik Štěpánek 02 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0504
David HašekDavid Hašek 02 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 0495
47 Martin KopnickýMartin Kopnický 02 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 0495
48 Jan NevšímalJan Nevšímal 03 Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 0492
49 Zdeněk DoležalZdeněk Doležal 03 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 0484
50 Šimon JůzaŠimon Jůza 03 Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 0475
51 František ŠvábirtFrantišek Švábirt 03 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 0456
52 Martin KoubekMartin Koubek 04 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0452
Lukáš ŠustrLukáš Šustr 02 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 0441
František VaněčekFrantišek Vaněček 02 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 0441
53 Jan NovákJan Novák 03 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 0441
54 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí 04 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 0434
55 Ondřej DouchaOndřej Doucha 03 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 0431
56 Jan VavříkJan Vavřík 04 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 0418
57 Filip BínaFilip Bína 02 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0413
58 Přemek SvozilPřemek Svozil 02 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 0405
59 Pavel DvořákPavel Dvořák 04 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0402
60 Josef KopeckýJosef Kopecký 04 Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 0381
61 Libor FišerLibor Fišer 04 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 0359
62 Petr SukPetr Suk 04 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 0353
63 Dominik ŠvédaDominik Švéda 02 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0352
64 Matěj VaněkMatěj Vaněk 04 Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 0338
65 Zdeněk SlabýZdeněk Slabý 04 Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 0337
66 Sebastian RománekSebastian Románek 04 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0332
67 Roman HanusRoman Hanus 03 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 0324
Vladislav BragucaVladislav Braguca 03 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 0000
Tomáš LeTomáš Le 02 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 0000
David VlášekDavid Vlášek 03 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 0000
Vítek BeránekVítek Beránek 04 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0000
Tomáš BočekTomáš Boček 03 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 0000
Stanislav SuchýStanislav Suchý 03 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 0000
Vít FleischmannVít Fleischmann 04 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 0000
Kryštof SellnarKryštof Sellnar 03 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 0000
Adam MikešAdam Mikeš 03 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0000
Lukáš VačkářLukáš Vačkář 04 ZŠ a MŠ L. KubyZŠ a MŠ L. Kuby 0000
Daniel PsotaDaniel Psota 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 0000
68 Tomáš KobernaTomáš Koberna 04 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0000
Celkem 83 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Matěj FaltusMatěj Faltus 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 1297
2 Vojtěch BromVojtěch Brom 05 5.Základní škola Jindřichův Hradec5.Základní škola Jindřichův... 1079
3 Viktor KoloušekViktor Koloušek 05 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 0986
4 Filip MatoušekFilip Matoušek 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 0888
5 Kryštof NovákKryštof Novák 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 0870
6 Karel MachovskýKarel Machovský 05 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0851
7 Vít KudweisVít Kudweis 06 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 0805
8 Dominik RybaDominik Ryba 05 Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 0795
9 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 5.Základní škola Jindřichův Hradec5.Základní škola Jindřichův... 0791
10 Rostislav MikšlRostislav Mikšl 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0762
11 Jan ŽirovnickýJan Žirovnický 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 0738
12 Jakub MatuškaJakub Matuška 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0733
13 Tobias TischlerTobias Tischler 05 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 0705
14 Jakub TrinklJakub Trinkl 05 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0667
Jan DvořákJan Dvořák 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 0666
15 Adam StuchlíkAdam Stuchlík 05 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0666
16 Matyáš PečenýMatyáš Pečený 05 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0662
17 Adam FeikAdam Feik 05 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 0645
18 Kryštof AltmannKryštof Altmann 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0625
19 Petr SvobodaPetr Svoboda 05 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 0617
20 Jan LorencJan Lorenc 05 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 0597
21 Tomáš StaněkTomáš Staněk 06 Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 0590
22 Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný 05 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 0587
23 Petr BenešPetr Beneš 05 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0584
24 Tomáš BartušekTomáš Bartušek 05 5.Základní škola Jindřichův Hradec5.Základní škola Jindřichův... 0578
25 Ondřej NovýOndřej Nový 05 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 0568
26 Mac TesařMac Tesař 05 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0565
27 Matěj GajdolínMatěj Gajdolín 05 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 0540
28 Filip HudekFilip Hudek 05 5.Základní škola Jindřichův Hradec5.Základní škola Jindřichův... 0535
29 Jan PaletářJan Paletář 05 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 0478
30 Jakub JandaJakub Janda 06 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0444
31 Vojtěch SpěváčekVojtěch Spěváček 05 Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 0432
32 Petr BallákPetr Ballák 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0422
Jan KubešJan Kubeš 05 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 0408
33 Petr HradskýPetr Hradský 05 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 0408
34 Vojtěch SekanVojtěch Sekan 05 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 0383
35 Michal HořejšíMichal Hořejší 06 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 0369
36 Lukáš JelínekLukáš Jelínek 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0354
37 Jakub KrejčíJakub Krejčí 06 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 0350
38 Michal MrázMichal Mráz 05 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 0343
39 Tomáš KrausTomáš Kraus 06 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 0331
40 Filip TlapaFilip Tlapa 05 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0319
41 Adam VavříkAdam Vavřík 05 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 0314
Adam JarochAdam Jaroch 05 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0310
42 Adam KofroňAdam Kofroň 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 0310
43 Lukáš RácLukáš Rác 05 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 0298
44 Tomáš TrojanTomáš Trojan 05 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 0293
Lukáš VlkLukáš Vlk 05 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0292
45 Dominik FialaDominik Fiala 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 0292
46 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 15 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 0289
47 Vojtěch KorchVojtěch Korch 05 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0288
Petr MarešPetr Mareš 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 0287
48 Jakub SemrádJakub Semrád 05 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 0287
49 Jan BohmJan Bohm 06 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 0285
50 Václav ČajanVáclav Čajan 05 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0284
51 Jan ZemanJan Zeman 05 Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 0282
52 Rostislav BaďuraRostislav Baďura 05 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 0279
53 Daniel BulaDaniel Bula 05 5.Základní škola Jindřichův Hradec5.Základní škola Jindřichův... 0276
54 Matěj BorkaMatěj Borka 05 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0266
55 Michal NovákMichal Novák 06 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0262
56 Patrik HofmanPatrik Hofman 05 Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 0257
57 Jaroslav KolouchJaroslav Kolouch 06 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0234
Matěj ŠmídMatěj Šmíd 05 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 0231
58 Tomáš StarýTomáš Starý 05 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 0231
59 Daniel JanetschekDaniel Janetschek 05 Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 0212
60 Jakub ŠiškaJakub Šiška 05 Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 0206
61 Marek SnášelMarek Snášel 05 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 0204
62 Ondřej WalterOndřej Walter 05 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 0188
63 David PuškaDavid Puška 06 Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 0184
Adam HorkýAdam Horký 05 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 0182
64 Adam HanzalíkAdam Hanzalík 05 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0182
65 David SvobodaDavid Svoboda 05 5.Základní škola Jindřichův Hradec5.Základní škola Jindřichův... 0159
David ŠimečekDavid Šimeček 05 Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 0000
Tomáš VozábalTomáš Vozábal 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0000
Ondřej VraštilOndřej Vraštil 05 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 0000
Filip ŠebekFilip Šebek 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 0000
Martin MíkaMartin Míka 05 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 0000
Lukáš KorešLukáš Koreš 05 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0000
Petr KosíkPetr Kosík 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0000
Václav TůmaVáclav Tůma 05 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0000
David PetrásekDavid Petrásek 06 ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského 0000
Samuel JusufiSamuel Jusufi 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 0000
Matyáš CíchaMatyáš Cícha 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 0000
David PísaříkDavid Písařík 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 0000
Matouš StrnadMatouš Strnad 05 Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí 0000
Tomáš DvořákTomáš Dvořák 05 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0000
66 Vítězslav DvořákVítězslav Dvořák 05 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 0000
Celkem 87 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 22.5.2018 - 08:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš JelínekLukáš Jelínek
ZŠ Máj IZŠ Máj I
05 55.43 0.0 354.00
2 Matyáš PečenýMatyáš Pečený
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
05 51.87 0.0 324.00
3 Kryštof AltmannKryštof Altmann
ZŠ Máj IZŠ Máj I
05 50.88 0.0 315.00
4 Adam VavříkAdam Vavřík
ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského
05 50.69 0.0 314.00
5 Jan LorencJan Lorenc
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
05 50.11 0.0 309.00
6 Dominik FialaDominik Fiala
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
05 48.18 0.0 292.00
7 Adam StuchlíkAdam Stuchlík
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
05 48.16 0.0 292.00
8 Lukáš NovotnýLukáš Novotný
ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského
15 47.78 0.0 289.00
9 Jakub SemrádJakub Semrád
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
05 47.59 0.0 287.00
10 Petr MarešPetr Mareš
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
05 47.57 0.0 287.00
11 Tomáš BartušekTomáš Bartušek
5.Základní škola Jindřichův Hradec5.Základní škola Jindřichův...
05 47.18 0.0 284.00
12 Jan ZemanJan Zeman
Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí
05 46.93 0.0 282.00
13 Petr BenešPetr Beneš
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
05 46.83 0.0 281.00
14 Rostislav BaďuraRostislav Baďura
Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene...
05 46.62 0.0 279.00
15 Ondřej NovýOndřej Nový
Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene...
05 46.33 0.0 277.00
16 Tomáš VozábalTomáš Vozábal
ZŠ Máj IZŠ Máj I
05 46.27 0.0 276.00
17 Daniel BulaDaniel Bula
5.Základní škola Jindřichův Hradec5.Základní škola Jindřichův...
05 46.19 0.0 276.00
18 Adam JarochAdam Jaroch
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
05 45.74 0.0 272.00
19 Ondřej VraštilOndřej Vraštil
ZŠ Soběslav KomenskéhoZŠ Soběslav Komenského
05 45.33 0.0 268.00
20 David SvobodaDavid Svoboda
5.Základní škola Jindřichův Hradec5.Základní škola Jindřichův...
05 44.84 0.0 264.00
21 Michal NovákMichal Novák
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
06 44.59 0.0 262.00
22 Matěj ŠmídMatěj Šmíd
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
05 40.79 0.0 231.00
23 Jakub KrejčíJakub Krejčí
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
06 40.30 0.0 227.00
24 Petr HradskýPetr Hradský
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
05 40.18 0.0 226.00
25 Filip ŠebekFilip Šebek
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
05 39.98 0.0 224.00
26 Vojtěch SekanVojtěch Sekan
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
05 39.80 0.0 223.00
27 Daniel JanetschekDaniel Janetschek
Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí
05 38.54 0.0 212.00
28 David ŠimečekDavid Šimeček
Zš a Mš 9.května Sezimovo ÚstíZš a Mš 9.května Sezimovo Ústí
05 38.14 0.0 209.00
29 Jan KubešJan Kubeš
Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene...
05 33.37 0.0 170.00
Celkem 29 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Karolína BalouškováKarolína Baloušková 03 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 1837
2 Denisa MarkovcováDenisa Markovcová 03 Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice 1749
3 Adéla PeckováAdéla Pecková 02 Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko 1596
4 Veronika TůmováVeronika Tůmová 03 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 1579
5 Beata HromadováBeata Hromadová 04 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 1429
6 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 1364
7 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko 1349
8 Gabriela KorfováGabriela Korfová 03 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 1335
9 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 1308
10 Julie KovářováJulie Kovářová 04 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 1239
11 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 03 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 1162
12 Petra ChalupováPetra Chalupová 04 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 1107
13 Zuzana KrupicováZuzana Krupicová 03 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 1084
14 Barbora CílkováBarbora Cílková 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 1064
Kateřina ŠtruncováKateřina Štruncová 03 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 1032
15 Viktorie TrávníčkováViktorie Trávníčková 04 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 1032
16 Kateřina TáborováKateřina Táborová 03 Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko 1005
17 Iveta KouřimováIveta Kouřimová 04 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 0945
18 Jana TesárkováJana Tesárková 04 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 0939
19 Nikola KotulánováNikola Kotulánová 03 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 0921
20 Nikola RejlkováNikola Rejlková 03 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 0920
21 Zuzana JíšováZuzana Jíšová 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 0871
22 Veronika ChalupováVeronika Chalupová 02 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0868
23 Eliška MrázováEliška Mrázová 03 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 0841
24 Kristýna ŠtěpkováKristýna Štěpková 04 Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice 0837
25 Veronika PavlovcováVeronika Pavlovcová 03 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 0831
26 Naďa PeterkováNaďa Peterková 02 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 0821
27 Zuzana ProkopiusováZuzana Prokopiusová 04 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 0753
28 Natálie DrozdováNatálie Drozdová 02 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 0718
29 Tereza KonůpkováTereza Konůpková 04 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 0703
30 Tereza KlementováTereza Klementová 04 Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice 0629
31 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 02 Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice 0603
32 Adéla ČernáAdéla Černá 03 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 0573
33 Veronika NovotnáVeronika Novotná 02 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 0519
34 Aneta BurianováAneta Burianová 03 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 0513
35 Nikola FilipováNikola Filipová 02 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 0510
Tereza HubáčkováTereza Hubáčková 02 Základní škola SlavoniceZákladní škola Slavonice 0502
36 Helena TůmováHelena Tůmová 03 Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice 0502
Vendula KocmichováVendula Kocmichová