Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jihočeský, Kategorie III a IV
Tábor (22. 5. 2018)vrh koulí 3kg - Žákyně
(út, 22.5.2018 - 07:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla ČernáAdéla Černá
ZŠ Zborovská Tábor |
03 | 10.66 | 08,57 | 10,66 | 08,48 | 10,66 | 09,47 | 0.0 | 0.0 | 573.00 | ||||||||
2 |
Natálie LangweilováNatálie Langweilová
Základní škola Velešín |
03 | 09.34 | 08,97 | 09,22 | 09,34 | 09,34 | 08,96 | 0.0 | 0.0 | 486.00 | ||||||||
3 |
Nikola LutovskáNikola Lutovská
ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 |
04 | 09.12 | 08,13 | 07,49 | 09,12 | 09,12 | 08,83 | 0.0 | 0.0 | 472.00 | ||||||||
4 |
Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
Gymnázium Milevsko |
03 | 08.80 | 08,29 | 08,80 | 07,85 | 08,80 | 08,59 | 0.0 | 0.0 | 451.00 | ||||||||
5 |
Denisa ZdeňkováDenisa Zdeňková
ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 |
02 | 08.75 | 08,27 | 08,24 | 08,02 | 08,27 | 08,75 | 0.0 | 0.0 | 448.00 | ||||||||
6 |
Eva VodičkováEva Vodičková
ZŠ Zborovská Tábor |
02 | 08.54 | 08,49 | 08,22 | 08,54 | 08,54 | 07,12 | 0.0 | 0.0 | 434.00 | ||||||||
7 |
Karolína SynkováKarolína Synková
Gymnázium Milevsko |
02 | 08.43 | 08,43 | 07,49 | 07,59 | 08,43 | 07,43 | 0.0 | 0.0 | 427.00 | ||||||||
8 |
Tereza MužíkováTereza Mužíková
Gymnázium Milevsko |
04 | 08.42 | 08,21 | 08,26 | x | 08,26 | 08,42 | 0.0 | 0.0 | 427.00 | ||||||||
9 |
Klára HovorkováKlára Hovorková
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... |
02 | 08.38 | 08,00 | 07,04 | 07,90 | 08,00 | 08,38 | 0.0 | 0.0 | 424.00 | ||||||||
MS |
Gabriela KolářováGabriela Kolářová
ZŠ Zborovská Tábor |
02 | 08.30 | ||||||||||||||||
11 |
Nikola RejlkováNikola Rejlková
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 |
03 | 08.29 | 07,43 | 07,32 | 07,85 | 07,85 | 08,29 | 0.0 | 0.0 | 418.00 | ||||||||
12 |
Naďa PeterkováNaďa Peterková
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... |
02 | 08.04 | 07,30 | 08,04 | 07,77 | 08,04 | 07,85 | 0.0 | 0.0 | 402.00 | ||||||||
13 |
Adéla TouškováAdéla Toušková
Základní škola Slavonice |
03 | 08.00 | 08,00 | 07,37 | 07,96 | 08,00 | 07,85 | 0.0 | 0.0 | 399.00 | ||||||||
14 |
Veronika NebeskáVeronika Nebeská
Gymnázium Prachatice |
02 | 07.81 | 07,55 | 07,76 | 07,81 | 07,81 | 07,73 | 0.0 | 0.0 | 387.00 | ||||||||
15 |
Eliška MrázováEliška Mrázová
ZŠ Dukelská, Strakonice |
03 | 07.72 | 06,56 | 07,72 | 06,90 | 07,72 | 06,78 | 0.0 | 0.0 | 381.00 | ||||||||
16 |
Petra BundováPetra Bundová
Gymnázium Prachatice |
03 | 07.69 | 07,69 | 07,54 | 07,35 | 07,69 | 07,38 | 0.0 | 0.0 | 379.00 | ||||||||
17 |
Adéla VandováAdéla Vandová
ZŠ Dukelská, Strakonice |
03 | 07.58 | 07,41 | 07,11 | 07,58 | 07,58 | 07,01 | 0.0 | 0.0 | 372.00 | ||||||||
18 |
Laura SnížkováLaura Snížková
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 |
02 | 07.47 | 07,47 | 07,46 | 07,37 | 07,47 | 07,12 | 0.0 | 0.0 | 365.00 | ||||||||
19 |
Veronika ChalupováVeronika Chalupová
Základní škola Velešín |
02 | 07.44 | 07,12 | x | 07,36 | 07,36 | 07,44 | 0.0 | 0.0 | 363.00 | ||||||||
20 |
Vladimíra DanielováVladimíra Danielová
Základní škola Slavonice |
03 | 07.33 | 06,94 | 07,33 | x | 07,33 | 06,69 | 0.0 | 0.0 | 356.00 | ||||||||
21 |
Bára PavézkováBára Pavézková
Základní škola Slavonice |
03 | 07.20 | 07,20 | 06,61 | x | 07,20 | x | 0.0 | 0.0 | 348.00 | ||||||||
22 |
Lucie ŠmejkalováLucie Šmejkalová
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 |
03 | 06.85 | 06,60 | 06,85 | 06,31 | 06,85 | 06,66 | 0.0 | 0.0 | 325.00 | ||||||||
23 |
Anna ŘezníkováAnna Řezníková
Gymnázium Prachatice |
02 | 06.80 | 05,72 | 06,80 | 06,53 | 06,80 | 04,99 | 0.0 | 0.0 | 322.00 | ||||||||
Celkem 23 závodníků |