výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kraj Vysočina, Kategorie III a IV

Třebíč (22. 5. 2018)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 22.5.2018) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik PřibylDominik Přibyl 03 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 07.54 700.00
2 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 07.79 622.00
3 Michael NovotnýMichael Novotný 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 07.80 619.00
4 Michal BuriánekMichal Buriánek 02 ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí 07.84 607.00
5 Martin DošekMartin Došek 02 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 08.06 542.00
6 Jakub KolmanJakub Kolman 02 Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez... 08.07 540.00
7 Dominik KůrkaDominik Kůrka 02 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 08.24 492.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 22.5.2018) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof PrůšaKryštof Průša 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 07.65 665.00
2 Radek KorbaRadek Korba 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 07.88 595.00
3 Matěj VitkůMatěj Vitků 03 Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez... 07.93 580.00
4 Marian HavelMarian Havel 02 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 07.93 580.00
5 Vojtěch LebedaVojtěch Lebeda 02 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 08.00 560.00
6 Martin PřibylMartin Přibyl 02 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 08.01 557.00
7 Radek JonášRadek Jonáš 03 ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí 08.18 509.00
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 22.5.2018) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš MenšíkMatouš Menšík 03 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 07.76 631.00
2 Martin BártaMartin Bárta 02 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 08.03 551.00
3 Petr NovotnýPetr Novotný 02 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 08.09 534.00
4 Frederik MichalčíkFrederik Michalčík 03 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 08.10 531.00
5 Jan RosaJan Rosa 02 ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí 08.36 460.00
6 Patrik VlasákPatrik Vlasák 03 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 08.43 441.00
7 David JůnDavid Jůn 03 Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez... 08.48 428.00
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 22.5.2018) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Tomáš ŠandaTomáš Šanda 05 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 08.55
2 Aleš HavelAleš Havel 05 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 08.62 393.00
3 Vojtěch NovákVojtěch Novák 05 ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ 08.65 386.00
4 Michal BenešMichal Beneš 06 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 09.06 291.00
5 Oliver KrčálOliver Krčál 05 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 09.53 197.00
Vít KrálíkVít Králík 05 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 22.5.2018) Vítr: -3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David JeroušekDavid Jeroušek 05 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 08.70 374.00
2 Jan ŠirokýJan Široký 05 ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ 08.72 369.00
3 Jiří OkrouhlickýJiří Okrouhlický 05 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 08.86 336.00
4 David KřížDavid Kříž 05 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 08.91 324.00
5 Jakub DoležalJakub Doležal 05 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 09.04 295.00
MS Adam NedvědAdam Nedvěd 05 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 08.88
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 22.5.2018) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Miroslav BalnohaMiroslav Balnoha 05 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 08.36
2 Vojtěch KostkaVojtěch Kostka 05 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 08.54 413.00
3 Dominik ŠroufekDominik Šroufek 05 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 08.96 313.00
4 Vojtěch ŘehůřekVojtěch Řehůřek 05 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 09.00 304.00
5 Petr SlámaPetr Sláma 05 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 09.33 235.00
6 David ŠťastnýDavid Šťastný 06 ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ 09.52 199.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 22.5.2018) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 08.07 827.00
2 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí 08.41 726.00
3 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 03 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 08.61 670.00
4 Zuzana KopicováZuzana Kopicová 04 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 08.67 654.00
5 Kristýna DoležalováKristýna Doležalová 03 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 08.92 587.00
6 Zuzana NovákováZuzana Nováková 03 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 09.18 521.00
7 Lucie StupkováLucie Stupková 03 Zš JemniceZš Jemnice 09.26 501.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 22.5.2018) Vítr: -3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková 04 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 08.51 698.00
2 Julie PekařováJulie Pekařová 03 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 08.61 670.00
3 Lucie KrejčíLucie Krejčí 04 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 08.75 632.00
4 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 03 Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí 08.99 569.00
5 Nikola ŠtanclováNikola Štanclová 03 Zš JemniceZš Jemnice 09.19 518.00
6 Karolína HrádkováKarolína Hrádková 03 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 09.23 509.00
7 Natálie SommerováNatálie Sommerová 03 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 09.50 444.00
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 22.5.2018) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa VondrováDenisa Vondrová 04 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 08.72 640.00
2 Klára VaculováKlára Vaculová 02 Zš JemniceZš Jemnice 08.81 616.00
3 Simona TarabováSimona Tarabová 03 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 08.91 589.00
4 Sabina KourkováSabina Kourková 04 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 09.01 564.00
5 Kateřina MarkováKateřina Marková 02 Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí 09.13 533.00
6 Zdeňka BeranováZdeňka Beranová 03 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 09.38 472.00
7 Ester JarabekováEster Jarabeková 04 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 09.67 406.00
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 22.5.2018) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie NovotnáMarie Novotná 05 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 08.76 629.00
2 Natálie HavlováNatálie Havlová 05 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 09.03 558.00
3 Nela FialováNela Fialová 06 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 09.28 496.00
4 Vanesa ZábranováVanesa Zábranová 05 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 09.31 489.00
5 Nikola BulováNikola Bulová 05 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 09.49 447.00
6 Tereza DolejšíTereza Dolejší 05 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 09.58 426.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 22.5.2018) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla TůmováAdéla Tůmová 05 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 09.09 543.00
2 Simona PilátováSimona Pilátová 05 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 09.24 506.00
3 Renata LáníkováRenata Láníková 06 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 09.45 456.00
4 Sára DrápelováSára Drápelová 05 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 09.51 442.00
5 Valérie KostkováValérie Kostková 06 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 09.52 440.00
6 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová 06 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 09.73 393.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 22.5.2018) Vítr: -3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška NavrátilováEliška Navrátilová 05 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 08.89 595.00
2 Eliška SvobodováEliška Svobodová 06 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 09.47 451.00
3 Žaneta DivišováŽaneta Divišová 05 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 09.60 422.00
4 Sára ŠlechtováSára Šlechtová 05 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 09.96 344.00
5 Natálie VovsováNatálie Vovsová 06 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 09.97 342.00
6 Michaela MedkováMichaela Medková 06 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 10.01 334.00
Celkem 6 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 22.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška NavrátilováEliška Navrátilová 05 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 1:54.32 596.00
2 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 1:56.80 557.00
3 Barbora JansíkováBarbora Jansíková 05 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 1:57.70 543.00
4 Nela FialováNela Fialová 06 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 1:57.84 541.00
5 Vanesa ZábranováVanesa Zábranová 05 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 1:59.34 518.00
6 Adriana KružíkováAdriana Kružíková 05 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 2:00.62 500.00
7 Lenka KrejčíLenka Krejčí 06 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 2:01.29 490.00
8 Barbora PoulováBarbora Poulová 05 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 2:09.66 376.00
9 Lucie KoťarováLucie Koťarová 05 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 2:26.40 191.00
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (út, 22.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nikola ŘídkáNikola Řídká 05 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 2:05.39 432.00
2 Tereza SvobodováTereza Svobodová 05 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 2:05.73 428.00
3 Sára WaniováSára Waniová 05 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 2:07.10 409.00
4 Monika RyšaváMonika Ryšavá 06 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 2:07.69 401.00
5 Tereza BérešováTereza Bérešová 06 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 2:08.91 385.00
6 Markéta VomelováMarkéta Vomelová 06 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 2:12.43 341.00
7 Julie BažóJulie Bažó 06 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 2:14.00 322.00
8 Adéla VáňováAdéla Váňová 06 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 2:14.48 317.00
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 22.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Věra PodrábskáVěra Podrábská 03 Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí 2:38.02 596.00
2 Simona TarabováSimona Tarabová 03 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 2:51.19 451.00
3 Magdaléna GuričováMagdaléna Guričová 03 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 2:51.52 448.00
4 Kristýna DoležalováKristýna Doležalová 03 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 2:51.53 448.00
5 Natálie SommerováNatálie Sommerová 03 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 2:53.10 432.00
6 Hana HlaváčkováHana Hlaváčková 03 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 2:53.99 423.00
7 Karolína HrádkováKarolína Hrádková 03 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 2:55.88 404.00
8 Viktorie MužíkováViktorie Mužíková 04 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 3:02.53 342.00
9 Drahoslava KřivánkováDrahoslava Křivánková 03 Zš JemniceZš Jemnice 3:02.54 342.00
Nikola KloudováNikola Kloudová 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (út, 22.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška EšnerováEliška Ešnerová 04 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 2:38.95 585.00
2 Marie FatrdlováMarie Fatrdlová 02 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 2:55.35 410.00
3 Adéla BajerováAdéla Bajerová 03 Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí 2:56.31 400.00
4 Anna RadilováAnna Radilová 04 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 2:59.24 372.00
5 Ema TalačováEma Talačová 03 Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí 3:01.67 350.00
6 Kateřina VrbováKateřina Vrbová 04 Zš JemniceZš Jemnice 3:05.72 314.00
7 Veronika NečadováVeronika Nečadová 04 Zš JemniceZš Jemnice 3:08.22 293.00
8 Monika KrátkáMonika Krátká 04 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 3:09.07 285.00
9 Veronika KývalováVeronika Kývalová 02 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 3:11.70 264.00
10 Petra VopatováPetra Vopatová 03 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 3:17.91 217.00
Celkem 10 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 22.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam KoubskýAdam Koubský 05 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 3:20.41 478.00
2 Adam JedličkaAdam Jedlička 05 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 3:22.47 461.00
3 Matyáš BačákMatyáš Bačák 05 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 3:26.09 431.00
4 Dalibor SussenbekDalibor Sussenbek 06 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 3:33.13 377.00
5 Vojtěch KostkaVojtěch Kostka 05 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 3:33.80 372.00
6 Jakub HitzgerJakub Hitzger 06 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 3:35.45 359.00
7 Mioslav ŠlechtaMioslav Šlechta 06 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 3:37.58 344.00
8 Robert BulíčekRobert Bulíček 06 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 3:41.78 314.00
9 Filip DaněkFilip Daněk 06 ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ 3:49.49 262.00
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (út, 22.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam ŠtěpánekAdam Štěpánek 06 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 3:37.36 345.00
2 Matyáš JirákMatyáš Jirák 05 ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ 3:40.19 325.00
3 Ondřej NovákOndřej Novák 05 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 3:42.87 306.00
4 Radek ŠidlákRadek Šidlák 05 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 3:47.65 274.00
5 Lukáš NechvátalLukáš Nechvátal 05 ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ 3:51.08 252.00
6 Tomáš FišerTomáš Fišer 05 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 3:51.50 250.00
7 Oliver KrčálOliver Krčál 05 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 3:51.68 249.00
8 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 06 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 3:58.13 210.00
MS Jiří TomanJiří Toman 05 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 3:32.01
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (út, 22.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jonáš JungwirthJonáš Jungwirth 04 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 4:42.32 666.00
2 Adam TrojanAdam Trojan 04 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 4:43.05 661.00
3 Patrik ČermákPatrik Čermák 02 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 4:52.42 604.00
4 Martin HrobskýMartin Hrobský 02 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 4:55.28 587.00
5 Jakub JechaJakub Jecha 02 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 4:57.07 577.00
6 Kryštof PrůšaKryštof Průša 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 4:57.73 573.00
7 Vojtěch KotěraVojtěch Kotěra 02 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 4:59.23 564.00
8 David BrožDavid Brož 02 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 5:03.42 540.00
9 Jan RosaJan Rosa 02 ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí 5:03.73 538.00
10 Bohdan BodnarBohdan Bodnar 04 ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí 5:04.22 536.00
11 Ondřej BrožaOndřej Broža 03 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 5:15.58 473.00
12 Martin KörberMartin Körber 02 Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez... 5:15.69 473.00
13 Martin BártaMartin Bárta 02 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 5:16.78 467.00
14 Michal NováčekMichal Nováček 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 5:17.61 463.00
15 Daniel VitešníkDaniel Vitešník 02 ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí 5:21.92 440.00
16 Štěpán VelcŠtěpán Velc 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 5:23.74 431.00
17 Marek KratochvílMarek Kratochvíl 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 5:28.14 409.00
18 Michal ŠtěpánMichal Štěpán 02 Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez... 5:34.32 378.00
19 Michal PastušekMichal Pastušek 02 Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez... 5:36.64 367.00
20 Patrik HokePatrik Hoke 02 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 5:48.79 312.00
Celkem 20 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 22.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dobrovolný, Průša, Vlasák, Veselý Dobrovolný, Průša, Vlasák, Veselý 04 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 29.97 597.00
2 Korba, Bárta, Novotný, Kratochvíl Korba, Bárta, Novotný, Kratochvíl 04 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 30.04 592.00
3 Přibyl, Přibyl, Brož, Opletal Přibyl, Přibyl, Brož, Opletal 04 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 30.14 584.00
4 Jůn, Kolman, Vitků, Körber Jůn, Kolman, Vitků, Körber 04 Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez... 30.69 544.00
5 Broža, Pokorný, Jungwirth, Dáňa Broža, Pokorný, Jungwirth, Dáňa 04 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 31.34 497.00
6 Michalčík, Lebeda, Kůrka, Koutník Michalčík, Lebeda, Kůrka, Koutník 04 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 31.48 488.00
Novák, Jonáš, Buriánek, Bodnar Novák, Jonáš, Buriánek, Bodnar 04 ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí DQ
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 22.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Havel, Menšík, Došek, Novotný Havel, Menšík, Došek, Novotný 05 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 29.59 626.00
2 Ludes, Jonáš, Sýkora, Rosa Ludes, Jonáš, Sýkora, Rosa 05 ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí 32.13 444.00
3 Koukal, Dvořák, Velc, Brabec Koukal, Dvořák, Velc, Brabec 05 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 32.29 433.00
4 Bryja, Kneslík, Trojan, Nováček Bryja, Kneslík, Trojan, Nováček 05 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 32.50 419.00
5 Škeřík, Štěpán, Pastušek, Štěpán Škeřík, Štěpán, Pastušek, Štěpán 05 Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez... 32.55 416.00
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 22.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sussenbek, Nekula, Bačák, Fišer Sussenbek, Nekula, Bačák, Fišer 05 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 34.14 319.00
2 Krčál, Řehůřek, Bulíček, Hájek Krčál, Řehůřek, Bulíček, Hájek 05 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 34.71 287.00
3 Beneš, Sláma, Doležal, Novák Beneš, Sláma, Doležal, Novák 05 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 35.28 257.00
4 Šťastný, Široký, Novák, Píša Šťastný, Široký, Novák, Píša 05 ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ 36.53 196.00
MS Balnoha, Nedvěd, Šanda, Koubský Balnoha, Nedvěd, Šanda, Koubský 05 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 32.81
MS Okrouhlický, Havel, Kostka, Kvasnička Okrouhlický, Havel, Kostka, Kvasnička 05 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 33.38
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 22.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Budín, Hrabec, Havlíček, Chudůr Budín, Hrabec, Havlíček, Chudůr 05 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 35.38 252.00
2 Jeroušek, Králík, Šroufek, Štancl Jeroušek, Králík, Šroufek, Štancl 05 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 38.18 126.00
3 Daněk, Nechvátal, Černoch, Pátek Daněk, Nechvátal, Černoch, Pátek 05 ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ 40.22 60.00
MS Jurásek, Štěpán, Toman, Jedlička Jurásek, Štěpán, Toman, Jedlička 05 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 34.42
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 22.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jeřábková, Kourková, Kosielská, Jurková Jeřábková, Kourková, Kosielská, Jurková 04 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 31.65 762.00
2 Marková, Rašovská, Puzrlová, Podrábská Marková, Rašovská, Puzrlová, Podrábská 04 Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí 32.62 691.00
3 Tarabová, Pekařová, Hodásová, Váchová Tarabová, Pekařová, Hodásová, Váchová 04 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 32.73 683.00
4 Čurdová, Vaculová, Štanclová, Křivánková Čurdová, Vaculová, Štanclová, Křivánková 04 Zš JemniceZš Jemnice 33.80 610.00
5 Vondrová, Doležalová, Sommerová, Bednářová Vondrová, Doležalová, Sommerová, Bednářová 04 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 33.90 603.00
6 Dibelková, Ježová, Beranová, Honzlová Dibelková, Ježová, Beranová, Honzlová 04 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 36.41 446.00
7 Jarabeková, Nováková, Pavelcová, Vášová Jarabeková, Nováková, Pavelcová, Vášová 04 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 36.86 420.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 22.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kopicová, Krejčí, Guričová, Mužíková Kopicová, Krejčí, Guričová, Mužíková 05 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 33.90 603.00
2 Hlaváčková, Kratochvílová, Kochová, Fatrdlová Hlaváčková, Kratochvílová, Kochová, Fatrdlová 05 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 33.92 602.00
3 Pisková, Kloudová, Krátká, Hekrlová Pisková, Kloudová, Krátká, Hekrlová 05 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 33.92 602.00
4 Krajčová, Stupková, Vrbová, Nečadová Krajčová, Stupková, Vrbová, Nečadová 05 Zš JemniceZš Jemnice 35.08 526.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 22.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Drápelová, Bulová, Svobodová, Bakusová Drápelová, Bulová, Svobodová, Bakusová 05 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 34.52 562.00
2 Tůmová, Zábranová, Svobodová, Krejčí Tůmová, Zábranová, Svobodová, Krejčí 05 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 34.77 546.00
3 Divišová, Fialová, Valentová, Kružíková Divišová, Fialová, Valentová, Kružíková 05 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 34.84 542.00
4 Pilátová, Havlová, Bažó, Výrostková Pilátová, Havlová, Bažó, Výrostková 05 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 35.50 500.00
5 Novotná, Vovsová, Nekovářová, Vaňková Novotná, Vovsová, Nekovářová, Vaňková 05 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 36.72 428.00
6 Medková, Kostková, Dolejší, Vomelová Medková, Kostková, Dolejší, Vomelová 05 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 39.14 299.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 22.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Navrátilová, Řídká, Tůmová, Roupcová Navrátilová, Řídká, Tůmová, Roupcová 05 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 36.48 442.00
2 Láníková, Ferdová, Pečtová, Zimolová Láníková, Ferdová, Pečtová, Zimolová 05 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 37.27 397.00
3 Šlechtová, Poulová, Waniová, Racková Šlechtová, Poulová, Waniová, Racková 05 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 37.86 365.00
4 Sůvová, Stuchlíková, Kubecová, Bérešová Sůvová, Stuchlíková, Kubecová, Bérešová 05 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 38.46 333.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (út, 22.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Filip ŠtěpánFilip Štěpán
Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez...
02 1.82 644.00
2= Martin DošekMartin Došek
ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5
02 1.62 480.00
2= Petr PekárekPetr Pekárek
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 1.62 480.00
4 Jaroslav LinhartJaroslav Linhart
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
02 1.58 449.00
5 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
04 1.58 449.00
6 Daniel VitešníkDaniel Vitešník
ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí
02 1.58 449.00
7 Filip BradaFilip Brada
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
04 1.58 449.00
8 Ondřej NovotnýOndřej Novotný
ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5
02 1.54 419.00
9 Vít KotrbaVít Kotrba
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
03 1.54 419.00
10 Šimon BryjaŠimon Bryja
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
03 1.50 389.00
11 Filip SýkoraFilip Sýkora
ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí
03 1.50 389.00
12 Matěj DáňaMatěj Dáňa
ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5
03 1.50 389.00
13 Ondřej DvořákOndřej Dvořák
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
02 1.50 389.00
14 Frederik MichalčíkFrederik Michalčík
ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne...
03 1.46 360.00
15 Vojtěch LebedaVojtěch Lebeda
ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne...
02 1.42 331.00
16 Václav ŠkeříkVáclav Škeřík
Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez...
03 1.42 331.00
17 Matěj BrabecMatěj Brabec
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
04 1.38 303.00
18 Martin KörberMartin Körber
Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez...
02 1.30 250.00
Lukáš OpletalLukáš Opletal
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
04 NM 0.00
Celkem 19 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 22.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 David JeroušekDavid Jeroušek
Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici
05 1.44 345.00
2 Adam JedličkaAdam Jedlička
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
05 1.40 317.00
3 Jakub DoležalJakub Doležal
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
05 1.36 290.00
4= Aleš HavelAleš Havel
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
05 1.32 263.00
4= Denis NekulaDenis Nekula
Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici
05 1.32 263.00
4= Martin GuzikMartin Guzik
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
05 1.32 263.00
7= Vojtěch ŘehůřekVojtěch Řehůřek
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
05 1.32 263.00
7= Jáchym ChudůrJáchym Chudůr
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
05 1.32 263.00
9 Oldřich ŠenkOldřich Šenk
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
05 1.32 263.00
10 Jiří OkrouhlickýJiří Okrouhlický
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
05 1.28 237.00
11 Tomáš FišerTomáš Fišer
Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici
05 1.28 237.00
12 David KřížDavid Kříž
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
05 1.24 212.00
13 Petr PřikrylPetr Přikryl
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
05 1.20 188.00
MS Adam NedvědAdam Nedvěd
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
05 1.40
MS Tomáš ŠandaTomáš Šanda
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
05 1.32
Lukáš NechvátalLukáš Nechvátal
ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ
05 DNS 0.00
Jan ŠirokýJan Široký
ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ
05 DNS 0.00
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 22.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Monika PiskováMonika Pisková
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 1.56 689.00
2= Drahoslava KřivánkováDrahoslava Křivánková
Zš JemniceZš Jemnice
03 1.40 512.00
2= Natálie BednářováNatálie Bednářová
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
03 1.40 512.00
4= Nikola ŠtanclováNikola Štanclová
Zš JemniceZš Jemnice
03 1.36 470.00
4= Klára PospíšilováKlára Pospíšilová
Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí
02 1.36 470.00
6 Magdalena ZachováMagdalena Zachová
Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí
04 1.36 470.00
7 Kateřina DouchováKateřina Douchová
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
04 1.36 470.00
8 Zuzana KopicováZuzana Kopicová
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
04 1.32 429.00
9 Nikola KloudováNikola Kloudová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 1.32 429.00
10 Petra JurkováPetra Jurková
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 1.32 429.00
11= Lucie StupkováLucie Stupková
Zš JemniceZš Jemnice
03 1.28 389.00
11= Anna RampírováAnna Rampírová
ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5
02 1.28 389.00
13 Tereza PolákováTereza Poláková
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
03 1.28 389.00
14 Zuzana MelmukováZuzana Melmuková
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
03 1.28 389.00
15 Petra VopatováPetra Vopatová
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
03 1.20 312.00
16 Lucie KratochvílováLucie Kratochvílová
ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5
02 1.20 312.00
17 Viktorie MužíkováViktorie Mužíková
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
04 1.20 312.00
Kateřina KochováKateřina Kochová
ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5
04 NM 0.00
Adéla PivoňkováAdéla Pivoňková
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
03 NM 0.00
Celkem 19 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 22.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Natálie HavlováNatálie Havlová
ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5
05 1.44 555.00
2 Agáta ValentováAgáta Valentová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
05 1.40 512.00
3 Nikola FerdováNikola Ferdová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
05 1.36 470.00
4 Kateřina VýrostkováKateřina Výrostková
ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5
05 1.36 470.00
5 Klára NekovářováKlára Nekovářová
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
05 1.32 429.00
6 Nikola ŘídkáNikola Řídká
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
05 1.28 389.00
7 Michaela TůmováMichaela Tůmová
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
05 1.28 389.00
8= Valérie KostkováValérie Kostková
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
06 1.20 312.00
8= Renata LáníkováRenata Láníková
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
06 1.20 312.00
10= Karolína SůvováKarolína Sůvová
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
06 1.20 312.00
10= Natálie StuchlíkováNatálie Stuchlíková
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
06 1.20 312.00
12 Anna PevnáAnna Pevná
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
05 1.20 312.00
13 Sára DrápelováSára Drápelová
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
05 1.20 312.00
14 Simona HlouškováSimona Hloušková
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
05 1.12 239.00
15= Adéla TůmováAdéla Tůmová
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
05 1.12 239.00
15= Nikola ŠlefrováNikola Šlefrová
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
05 1.12 239.00
Amélie ŽdimerováAmélie Ždimerová
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
05 DNS 0.00
Tereza DolejšíTereza Dolejší
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
05 NM 0.00
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (út, 22.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek JonášRadek Jonáš
ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí
03 5.75 +1.7 m/s 533.00
2 Ondřej NovotnýOndřej Novotný
ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5
02 5.61 +1.9 m/s 504.00
3 Michal BuriánekMichal Buriánek
ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí
02 5.56 +2.6 m/s 5.52 +0.6 m/s 494.00
4 Dominik PřibylDominik Přibyl
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
03 5.31 +4.9 m/s 5.17 +2.0 m/s 443.00
5 Jakub KolmanJakub Kolman
Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez...
02 5.21 +1.3 m/s 423.00
6 Michael NovotnýMichael Novotný
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 5.21 +1.7 m/s 423.00
7 Martin PřibylMartin Přibyl
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
02 5.17 +2.0 m/s 415.00
8 Michal PastušekMichal Pastušek
Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez...
02 5.14 +2.5 m/s 409.00
9 Šimon KneslíkŠimon Kneslík
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
04 5.04 +2.5 m/s 390.00
10 Jaroslav LinhartJaroslav Linhart
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
02 5.02 +0.8 m/s 386.00
11 Marek KratochvílMarek Kratochvíl
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 4.90 +1.7 m/s 363.00
12 Patrik VlasákPatrik Vlasák
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
03 4.89 +1.9 m/s 361.00
13 Jonáš JungwirthJonáš Jungwirth
ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5
04 4.80 +2.1 m/s 4.23 +1.3 m/s 345.00
14 Adam TrojanAdam Trojan
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
04 4.74 +5.1 m/s 333.00
15 Dominik KůrkaDominik Kůrka
ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne...
02 4.72 +3.3 m/s 330.00
16 Matěj DáňaMatěj Dáňa
ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5
03 4.70 +0.6 m/s 326.00
17 Petr JonášPetr Jonáš
ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí
03 4.57 +1.0 m/s 303.00
18 Filip PerenčayFilip Perenčay
ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne...
02 4.54 +2.1 m/s 297.00
19 Filip ŠtěpánFilip Štěpán
Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez...
02 4.38 +2.1 m/s 269.00
20 David HemerkaDavid Hemerka
ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne...
03 3.93 +1.2 m/s 195.00
Petr PekárekPetr Pekárek
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 NM 0.00
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 22.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel ŠtanclDaniel Štancl
Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici
05 4.89 +1.8 m/s 361.00
MS Milan KvasničkaMilan Kvasnička
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
05 4.69 -0.4 m/s
3 Vojtěch NovákVojtěch Novák
ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ
05 4.63 +2.0 m/s 313.00
4 Jan HrabecJan Hrabec
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
05 4.56 +2.3 m/s 4.37 +1.4 m/s 301.00
5 Tomáš PíšaTomáš Píša
ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ
06 4.50 +0.8 m/s 290.00
6 Petr SlámaPetr Sláma
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
05 4.18 +1.3 m/s 235.00
7 David JurásekDavid Jurásek
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
06 4.18 +1.7 m/s 235.00
8 Vít KrálíkVít Králík
Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici
05 4.14 +1.8 m/s 229.00
9 Kryštof ŠtěpánKryštof Štěpán
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
06 4.14 +0.5 m/s 229.00
10 Michal BenešMichal Beneš
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
06 4.14 +1.7 m/s 229.00
11 Adam ŠtěpánekAdam Štěpánek
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
06 4.13 +1.3 m/s 227.00
12 Samuel BudínSamuel Budín
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
05 4.08 +2.7 m/s 219.00
13 Dalibor SussenbekDalibor Sussenbek
Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici
06 4.01 +0.8 m/s 207.00
14 Filip DaněkFilip Daněk
ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ
06 3.90 +1.8 m/s 190.00
15 Adam KoubskýAdam Koubský
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
05 3.85 +1.1 m/s 182.00
16 Radek ŠidlákRadek Šidlák
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
05 3.82 +2.2 m/s 3.73 +1.9 m/s 177.00
17 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
06 3.69 +2.4 m/s 158.00
Vojtěch SáglVojtěch Ságl
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
05 NM 0.00
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 22.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 5.57 +2.2 m/s 720.00
2 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
04 4.95 +3.7 m/s 4.51 +1.7 m/s 546.00
3 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská
Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí
03 4.83 +3.5 m/s 4.78 +2.0 m/s 514.00
4 Petra JurkováPetra Jurková
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 4.77 +1.3 m/s 498.00
5 Magdaléna GuričováMagdaléna Guričová
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
03 4.49 +6.3 m/s 4.45 +1.5 m/s 426.00
6 Adéla BajerováAdéla Bajerová
Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí
03 4.47 +1.4 m/s 421.00
7 Klára VaculováKlára Vaculová
Zš JemniceZš Jemnice
02 4.38 +1.2 m/s 398.00
8 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová
ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5
03 4.36 +2.7 m/s 4.23 +1.5 m/s 393.00
9 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová
Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí
03 4.35 +3.7 m/s 391.00
10 Lucie ZemanováLucie Zemanová
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
02 4.28 +2.6 m/s 4.03 +1.9 m/s 374.00
11 Kateřina DouchováKateřina Douchová
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
04 4.20 +0.8 m/s 355.00
12 Denisa VondrováDenisa Vondrová
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
04 4.14 +2.6 m/s 3.99 +1.8 m/s 340.00
13 Kateřina KochováKateřina Kochová
ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5
04 4.13 +1.1 m/s 338.00
14 Kateřina VrbováKateřina Vrbová
Zš JemniceZš Jemnice
04 4.12 +2.2 m/s 3.80 +1.6 m/s 336.00
15 Veronika NečadováVeronika Nečadová
Zš JemniceZš Jemnice
04 4.08 +1.7 m/s 326.00
16 Lucie KrejčíLucie Krejčí
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
04 3.86 +3.5 m/s 276.00
17 Ester JarabekováEster Jarabeková
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
04 3.80 +2.6 m/s 263.00
18 Zuzana NovákováZuzana Nováková
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
03 3.72 +1.0 m/s 246.00
19 Zdeňka BeranováZdeňka Beranová
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
03 3.34 +0.7 m/s 168.00
Kristýna ČurdováKristýna Čurdová
Zš JemniceZš Jemnice
03 NM 0.00
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 22.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Agáta ValentováAgáta Valentová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
05 4.47 +1.0 m/s 421.00
2 Lenka KrejčíLenka Krejčí
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
06 4.37 +2.3 m/s 4.34 +1.3 m/s 396.00
3 Pavla VaňkováPavla Vaňková
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
05 4.26 +1.5 m/s 369.00
4 René BakusováRené Bakusová
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
06 4.24 +3.4 m/s 3.89 +1.5 m/s 364.00
5 Kateřina VýrostkováKateřina Výrostková
ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5
05 4.22 +2.4 m/s 4.16 +1.9 m/s 359.00
6 Adriana KružíkováAdriana Kružíková
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
05 4.18 +2.8 m/s 4.12 +1.9 m/s 350.00
7 Adéla RoupcováAdéla Roupcová
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
05 4.17 +1.1 m/s 347.00
8 Marie NovotnáMarie Novotná
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
05 4.12 +0.7 m/s 336.00
9 Barbora JansíkováBarbora Jansíková
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
05 3.95 +1.4 m/s 296.00
10 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
06 3.92 +2.0 m/s 290.00
11 Lucie KoťarováLucie Koťarová
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
05 3.90 +2.2 m/s 3.58 +1.3 m/s 285.00
12 Tereza SvobodováTereza Svobodová
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
05 3.90 +0.3 m/s 285.00
13 Sára ŠlechtováSára Šlechtová
ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5
05 3.83 +0.3 m/s 270.00
14 Sára WaniováSára Waniová
ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5
05 3.77 +1.5 m/s 257.00
15 Eliška SvobodováEliška Svobodová
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
06 3.76 +1.7 m/s 254.00
16 Eliška ZimolováEliška Zimolová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
05 3.62 +1.9 m/s 225.00
17 Markéta VomelováMarkéta Vomelová
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
06 3.59 +1.8 m/s 218.00
18 Adéla VáňováAdéla Váňová
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
06 3.50 +1.3 m/s 200.00
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (út, 22.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa ČejkováDenisa Čejková
Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí
02 09.81 517.00
2 Anna RampírováAnna Rampírová
ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5
02 09.16 475.00
3 Monika PiskováMonika Pisková
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 08.87 456.00
4 Pavla NekovářováPavla Nekovářová
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
03 08.65 441.00
5 Adéla PivoňkováAdéla Pivoňková
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
03 08.64 441.00
6 Tereza LiškováTereza Lišková
Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí
03 08.50 432.00
7 Hana HlaváčkováHana Hlaváčková
ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5
03 08.41 426.00
8 Barbora SyrovátkováBarbora Syrovátková
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
03 08.26 416.00
9 Eliška EšnerováEliška Ešnerová
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
04 08.23 414.00
10 Denisa HonzírkováDenisa Honzírková
Zš JemniceZš Jemnice
03 08.23 414.00
11 Adéla JežováAdéla Ježová
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
03 08.21 413.00
12 Anna RadilováAnna Radilová
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
04 08.03 401.00
13 Jana SamkováJana Samková
Zš JemniceZš Jemnice
03 07.79 386.00
14 Aneta KrajčováAneta Krajčová
Zš JemniceZš Jemnice
03 07.60 374.00
15 Lenka DohnalováLenka Dohnalová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
02 07.48 366.00
16 Lucie KratochvílováLucie Kratochvílová
ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5
02 07.36 358.00
17 Veronika KývalováVeronika Kývalová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
02 07.30 354.00
18 Veronika StejskalováVeronika Stejskalová
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
03 07.10 341.00
19 Nikola DibelkováNikola Dibelková
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
03 06.98 334.00
Petra VopatováPetra Vopatová
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
03 DNS 0.00
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (út, 22.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vít KotrbaVít Kotrba
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
03 12.78 654.00
2 Vojtěch KotěraVojtěch Kotěra
ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne...
02 11.97 605.00
3 Vojtěch ŠkeříkVojtěch Škeřík
Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez...
03 11.44 572.00
4 Matouš MenšíkMatouš Menšík
ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5
03 11.34 566.00
5 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
04 11.03 548.00
6 Michal ŠtěpánMichal Štěpán
Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez...
02 10.88 539.00
7 Filip PerenčayFilip Perenčay
ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne...
02 10.52 517.00
8 Ondřej DvořákOndřej Dvořák
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
02 10.43 512.00
9 Tomáš BerkaTomáš Berka
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
03 10.37 508.00
10 Radek KorbaRadek Korba
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 10.20 498.00
11 Ondřej BrožaOndřej Broža
ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5
03 10.11 492.00
12 Petr JonášPetr Jonáš
ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí
03 09.89 479.00
13 Šimon BryjaŠimon Bryja
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
03 09.88 478.00
14 David KoukalDavid Koukal
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
02 09.60 462.00
15 Albert PokornýAlbert Pokorný
ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5
03 09.59 461.00
16 Ondřej VeselýOndřej Veselý
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
03 09.11 432.00
17 Filip LudesFilip Ludes
ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí
04 09.09 431.00
18 Václav ŠkeříkVáclav Škeřík
Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez...
03 09.09 431.00
19 Jakub DvořákJakub Dvořák
ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne...
03 08.82 415.00
20 Filip SýkoraFilip Sýkora
ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí
03 08.10 372.00
Celkem 20 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Frederik MichalčíkFrederik Michalčík 03 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 1379
2 Dominik PřibylDominik Přibyl 03 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 1727
3 Kryštof PrůšaKryštof Průša 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 1238
4 Marian HavelMarian Havel 02 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 1206
5 Matouš MenšíkMatouš Menšík 03 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 1197
6 Vojtěch KotěraVojtěch Kotěra 02 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 1169
7 Michal BuriánekMichal Buriánek 02 ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí 1101
8 Radek KorbaRadek Korba 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 1093
9 Jakub KolmanJakub Kolman 02 Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez... 1507
10 Vít KotrbaVít Kotrba 03 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 1073
11 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný 04 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0997
12 Michal ŠtěpánMichal Štěpán 02 Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez... 0917
13 Ondřej DvořákOndřej Dvořák 02 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0901
14 Vojtěch LebedaVojtěch Lebeda 02 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 0891
15 Filip SýkoraFilip Sýkora 03 ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí 0833
16 Jonáš JungwirthJonáš Jungwirth 04 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 1011
17 Adam TrojanAdam Trojan 04 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0661
18 Filip ŠtěpánFilip Štěpán 02 Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez... 0644
19 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0622
20 Michael NovotnýMichael Novotný 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 1042
21 Patrik ČermákPatrik Čermák 02 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 0604
22 Patrik VlasákPatrik Vlasák 03 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0958
23 Marek KratochvílMarek Kratochvíl 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0955
24 Martin HrobskýMartin Hrobský 02 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0587
25 Matěj VitkůMatěj Vitků 03 Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez... 0580
26 Jakub JechaJakub Jecha 02 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 0577
27 Vojtěch ŠkeříkVojtěch Škeřík 03 Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez... 0572
28 Martin PřibylMartin Přibyl 02 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0972
29 David BrožDavid Brož 02 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0540
30 Jan RosaJan Rosa 02 ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí 0538
31 Bohdan BodnarBohdan Bodnar 04 ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí 0536
32 Filip PerenčayFilip Perenčay 02 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 0814
33 Radek JonášRadek Jonáš 03 ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí 1042
34 Tomáš BerkaTomáš Berka 03 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0508
35 Ondřej BrožaOndřej Broža 03 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 0492
Petr PekárekPetr Pekárek 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0480
36 Martin DošekMartin Došek 02 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 0480
37 Petr JonášPetr Jonáš 03 ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí 0479
38 Šimon BryjaŠimon Bryja 03 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0478
39 Martin KörberMartin Körber 02 Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez... 0473
40 Martin BártaMartin Bárta 02 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0467
Filip BradaFilip Brada 04 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0449
Daniel VitešníkDaniel Vitešník 02 ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí 0449
41 Jaroslav LinhartJaroslav Linhart 02 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0449
Štěpán VelcŠtěpán Velc 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0431
42 Filip LudesFilip Ludes 04 ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí 0431
43 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 02 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 0923
44 Václav ŠkeříkVáclav Škeřík 03 Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez... 0331
45 Matěj DáňaMatěj Dáňa 03 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 0000
46 David HemerkaDavid Hemerka 03 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 0000
Michal PastušekMichal Pastušek 02 Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez... 0409
Šimon KneslíkŠimon Kneslík 04 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0390
Dominik KůrkaDominik Kůrka 02 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 0330
Celkem 53 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák 05 ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ 0895
2 Vojtěch ŘehůřekVojtěch Řehůřek 05 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0854
3 Dalibor SussenbekDalibor Sussenbek 06 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 0853
4 Vojtěch KostkaVojtěch Kostka 05 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0785
5 Adam JedličkaAdam Jedlička 05 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0778
6 David JeroušekDavid Jeroušek 05 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 0719
7 Aleš HavelAleš Havel 05 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0656
8 Jan HrabecJan Hrabec 05 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0623
9 Tomáš PíšaTomáš Píša 06 ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ 0616
10 Daniel ŠtanclDaniel Štancl 05 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 0604
11 Jakub DoležalJakub Doležal 05 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0585
12 Martin GuzikMartin Guzik 05 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0569
13 Michal BenešMichal Beneš 06 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0520
14 Mioslav ŠlechtaMioslav Šlechta 06 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0503
15 Adam KoubskýAdam Koubský 05 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0478
16 Matyáš BačákMatyáš Bačák 05 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 0431
17 Dalibor SussenbekDalibor Sussenbek 06 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 0377
18 Jan ŠirokýJan Široký 05 ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ 0369
19 Matěj MerunkaMatěj Merunka 05 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0367
20 Jakub HitzgerJakub Hitzger 06 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0359
21 Adam ŠtěpánekAdam Štěpánek 06 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0345
22 Antonín NovákAntonín Novák 05 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0341
23 Matyáš JirákMatyáš Jirák 05 ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ 0325
24 David KřížDavid Kříž 05 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0324
25 Robert BulíčekRobert Bulíček 06 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0314
26 Dominik ŠroufekDominik Šroufek 05 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 0313
27 Adam FialaAdam Fiala 05 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0281
Oldřich ŠenkOldřich Šenk 05 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0263
28 Jáchym ChudůrJáchym Chudůr 05 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0263
29 Filip DaněkFilip Daněk 06 ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ 0262
30 Michal BenešMichal Beneš 06 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0257
31 Oliver KrčálOliver Krčál 05 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0249
32 Jakub BoháčekJakub Boháček 05 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0248
Petr SlámaPetr Sláma 05 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0235
33 David JurásekDavid Jurásek 06 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0235
34 Jan ŠlosrJan Šlosr 05 ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ 0230
Kryštof ŠtěpánKryštof Štěpán 06 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0229
35 Vít KrálíkVít Králík 05 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 0229
36 Samuel BudínSamuel Budín 05 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0219
37 Radek ŠidlákRadek Šidlák 05 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0177
Celkem 40 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 22.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj MerunkaMatěj Merunka
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
05 56.92 367.00
2 Antonín NovákAntonín Novák
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
05 53.91 341.00
3 Tomáš PíšaTomáš Píša
ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ
06 52.12 326.00
4 Jan HrabecJan Hrabec
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
05 51.64 322.00
5 Martin GuzikMartin Guzik
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
05 49.78 306.00
6 Adam FialaAdam Fiala
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
05 46.78 281.00
7 Denis NekulaDenis Nekula
Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici
05 45.67 271.00
8 Jakub BoháčekJakub Boháček
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
05 42.90 248.00
9 Daniel ŠtanclDaniel Štancl
Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici
05 42.22 243.00
10 Dominik ŠroufekDominik Šroufek
Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici
05 41.30 235.00
11 Jan ŠlosrJan Šlosr
ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ
05 40.65 230.00
12 Petr PřikrylPetr Přikryl
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
05 38.14 209.00
13 Lukáš HájekLukáš Hájek
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
06 37.60 204.00
14 Ondřej PátekOndřej Pátek
ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ
05 36.98 199.00
15 Mioslav ŠlechtaMioslav Šlechta
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
06 31.92 159.00
MS Jiří TomanJiří Toman
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
05 46.75
MS Milan KvasničkaMilan Kvasnička
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
05 57.64
MS Martin JelínekMartin Jelínek
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
04 39.84
Celkem 18 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Drahoslava KřivánkováDrahoslava Křivánková 03 Zš JemniceZš Jemnice 1464
2 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 03 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 1746
3 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 03 Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí 1260
4 Lucie KrejčíLucie Krejčí 04 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 1511
5 Monika PiskováMonika Pisková 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 1145
6 Natálie BednářováNatálie Bednářová 03 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 1115
7 Zuzana KopicováZuzana Kopicová 04 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 1083
8 Kristýna DoležalováKristýna Doležalová 03 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 1035
9 Eliška EšnerováEliška Ešnerová 04 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0999
10 Nikola ŠtanclováNikola Štanclová 03 Zš JemniceZš Jemnice 0988
11 Karolína HrádkováKarolína Hrádková 03 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0913
12 Anna RampírováAnna Rampírová 02 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 0864
13 Hana HlaváčkováHana Hlaváčková 03 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 0849
14 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 1547
15 Anna RadilováAnna Radilová 04 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0773
16 Sabina KourkováSabina Kourková 04 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0762
17 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí 1240
18 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková 04 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 1244
19 Julie PekařováJulie Pekařová 03 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 0670
20 Denisa VondrováDenisa Vondrová 04 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0640
21 Klára VaculováKlára Vaculová 02 Zš JemniceZš Jemnice 1014
22 Věra PodrábskáVěra Podrábská 03 Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí 0596
23 Petra VopatováPetra Vopatová 03 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0529
24 Zuzana NovákováZuzana Nováková 03 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0767
25 Denisa ČejkováDenisa Čejková 02 Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí 0517
Magdalena ZachováMagdalena Zachová 04 Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí 0470
Klára PospíšilováKlára Pospíšilová 02 Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí 0470
26 Kateřina DouchováKateřina Douchová 04 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0825
27 Simona TarabováSimona Tarabová 03 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 0451
28 Magdaléna GuričováMagdaléna Guričová 03 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0874
Pavla NekovářováPavla Nekovářová 03 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0441
29 Adéla PivoňkováAdéla Pivoňková 03 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0441
30 Tereza LiškováTereza Lišková 03 Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí 0432
31 Nikola KloudováNikola Kloudová 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0429
32 Gabriela PavelcováGabriela Pavelcová 04 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0420
33 Barbora SyrovátkováBarbora Syrovátková 03 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0416
34 Denisa HonzírkováDenisa Honzírková 03 Zš JemniceZš Jemnice 0414
35 Adéla JežováAdéla Ježová 03 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0413
36 Adéla BajerováAdéla Bajerová 03 Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí 0821
37 Zuzana MelmukováZuzana Melmuková 03 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0389
38 Jana SamkováJana Samková 03 Zš JemniceZš Jemnice 0386
39 Lenka DohnalováLenka Dohnalová 02 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0366
40 Kateřina VrbováKateřina Vrbová 04 Zš JemniceZš Jemnice 0650
41 Lucie KratochvílováLucie Kratochvílová 02 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 0312
42 Monika KrátkáMonika Krátká 04 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0285
43 Veronika KývalováVeronika Kývalová 02 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0264
Lucie ZemanováLucie Zemanová 02 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0374
Kateřina KochováKateřina Kochová 04 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 0338
Ester JarabekováEster Jarabeková 04 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0263
Celkem 49 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Natálie HavlováNatálie Havlová 05 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 1613
2 Nela FialováNela Fialová 06 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 1579
3 Marie NovotnáMarie Novotná 05 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 1393
4 Adéla TůmováAdéla Tůmová 05 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 1328
5 Eliška NavrátilováEliška Navrátilová 05 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 1191
6 Vanesa ZábranováVanesa Zábranová 05 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 1007
7 Agáta ValentováAgáta Valentová 05 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0933
Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0926
8 René BakusováRené Bakusová 06 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0926
9 Lenka KrejčíLenka Krejčí 06 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0886
10 Nikola BulováNikola Bulová 05 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0862
11 Adriana KružíkováAdriana Kružíková 05 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0850
12 Barbora JansíkováBarbora Jansíková 05 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0839
13 Kateřina VýrostkováKateřina Výrostková 05 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 0829
14 Nikola ŘídkáNikola Řídká 05 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0821
15 Michaela TůmováMichaela Tůmová 05 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0759
16 Valérie KostkováValérie Kostková 06 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0752
17 Tereza DolejšíTereza Dolejší 05 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0725
18 Tereza BérešováTereza Bérešová 06 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0669
19 Simona PilátováSimona Pilátová 05 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 0506
20 Nikola FerdováNikola Ferdová 05 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0470
21 Renata LáníkováRenata Láníková 06 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0456
22 Klára NekovářováKlára Nekovářová 05 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0429
23 Sára WaniováSára Waniová 05 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 0409
24 Kristýna JahodováKristýna Jahodová 05 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 0403
25 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová 06 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0393
26 Gabriela RučováGabriela Ručová 05 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0378
27 Barbora PoulováBarbora Poulová 05 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 0376
28 Adéla RoupcováAdéla Roupcová 05 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0347
29 Markéta VomelováMarkéta Vomelová 06 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0341
Michaela SlavíkováMichaela Slavíková 05 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0319
30 Iveta KrajmerováIveta Krajmerová 06 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0319
31 Štěpánka KubecováŠtěpánka Kubecová 05 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0316
Anna PevnáAnna Pevná 05 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0312
32 Karolína SůvováKarolína Sůvová 06 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 0312
33 Pavla PolidarováPavla Polidarová 05 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0303
34 Lucie KoťarováLucie Koťarová 05 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0285
35 Sára ŠlechtováSára Šlechtová 05 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 0270
36 Eliška SvobodováEliška Svobodová 06 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0254
37 Karolína PečtováKarolína Pečtová 05 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0250
38 Kateřina PickováKateřina Picková 06 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 0242
39 Nikola ŠlefrováNikola Šlefrová 05 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0239
40 Nela KirchdorferováNela Kirchdorferová 05 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0236
Celkem 43 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 22.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola BulováNikola Bulová
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
05 44.82 415.00
2 Kristýna JahodováKristýna Jahodová
ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5
05 43.84 403.00
3 Gabriela RučováGabriela Ručová
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
05 41.86 378.00
4 Michaela TůmováMichaela Tůmová
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
05 41.17 370.00
5 Rebeka KieselRebeka Kiesel
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
05 40.72 364.00
6 Iveta KrajmerováIveta Krajmerová
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
06 37.05 319.00
7 Michaela SlavíkováMichaela Slavíková
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
05 36.98 319.00
8 Štěpánka KubecováŠtěpánka Kubecová
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
05 36.76 316.00
9 Pavla PolidarováPavla Polidarová
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
05 35.69 303.00
10 Beáta NajbrtováBeáta Najbrtová
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
05 35.43 300.00
11 Tereza BérešováTereza Bérešová
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
06 34.13 284.00
12 Karolína PečtováKarolína Pečtová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
05 31.27 250.00
13 Simona HlouškováSimona Hloušková
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
05 30.60 242.00
14 Kateřina PickováKateřina Picková
ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5
06 30.56 242.00
15 Julie BažóJulie Bažó
ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5
06 30.46 241.00
16 Nela KirchdorferováNela Kirchdorferová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
05 30.11 236.00
17 Karolína SůvováKarolína Sůvová
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
06 28.77 221.00
18 Žaneta DivišováŽaneta Divišová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
05 27.93 211.00
Celkem 18 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 04 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 5913
2 Základní Škola Pacov Základní Škola Pacov 04 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 5856
3 Gymnázium Třebíč Gymnázium Třebíč 04 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 5793
4 Základní škola Otokara Březiny Počátky Základní škola Otokara Březiny Počátky 04 Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez... 5433
5 ZŠ Školní Velké Meziříčí ZŠ Školní Velké Meziříčí 04 ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí 5409
6 ZŠ Okříšky ZŠ Okříšky 04 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 5369
7 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699 04 ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne... 5160
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Základní škola v Jemnici Základní škola v Jemnici 05 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 3526
2 ZŠ TGM Třebíč ZŠ TGM Třebíč 05 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 3187
3 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wolkerova ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wolkerova 05 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 3179
4 ZŠ TŘEŠŤ ZŠ TŘEŠŤ 05 ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ 2697
5 ZŠ Hradská Humpolec ZŠ Hradská Humpolec 05 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 2690
6 ZŠ Humpolec Hálkova ZŠ Humpolec Hálkova 05 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 2001
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Okříšky ZŠ Okříšky 04 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 6042
2 Gymnázium Velké Meziříčí Gymnázium Velké Meziříčí 04 Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí 5806
3 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wolkerova ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wolkerova 04 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 5404
4 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 04 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 5230
5 ZŠ Humpolec Hálkova ZŠ Humpolec Hálkova 04 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 5043
6 Zš Jemnice Zš Jemnice 04 Zš JemniceZš Jemnice 4916
7 Základní Škola Pacov Základní Škola Pacov 04 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 3774
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ TGM Třebíč ZŠ TGM Třebíč 05 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 4906
2 ZŠ Okříšky ZŠ Okříšky 05 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 4774
3 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 ZŠ Jihlava, Seifertova 5 05 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 4648
4 Základní Škola Pacov Základní Škola Pacov 05 Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov 4438
5 ZŠ Hradská Humpolec ZŠ Hradská Humpolec 05 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 4336
6 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wolkerova ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wolkerova 05 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 3951
ZŠ Humpolec Hálkova ZŠ Humpolec Hálkova 05 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova DNS
Celkem 7 závodníků