výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kraj Vysočina, Kategorie III a IV

Třebíč (22. 5. 2018)

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (út, 22.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Filip ŠtěpánFilip Štěpán
Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez...
02 1.82 644.00
2= Martin DošekMartin Došek
ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5
02 1.62 480.00
2= Petr PekárekPetr Pekárek
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 1.62 480.00
4 Jaroslav LinhartJaroslav Linhart
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
02 1.58 449.00
5 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
04 1.58 449.00
6 Daniel VitešníkDaniel Vitešník
ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí
02 1.58 449.00
7 Filip BradaFilip Brada
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
04 1.58 449.00
8 Ondřej NovotnýOndřej Novotný
ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5
02 1.54 419.00
9 Vít KotrbaVít Kotrba
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
03 1.54 419.00
10 Šimon BryjaŠimon Bryja
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
03 1.50 389.00
11 Filip SýkoraFilip Sýkora
ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí
03 1.50 389.00
12 Matěj DáňaMatěj Dáňa
ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5
03 1.50 389.00
13 Ondřej DvořákOndřej Dvořák
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
02 1.50 389.00
14 Frederik MichalčíkFrederik Michalčík
ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne...
03 1.46 360.00
15 Vojtěch LebedaVojtěch Lebeda
ZŠ Světlá nad Sázavou, Lánecká 699ZŠ Světlá nad Sázavou, Láne...
02 1.42 331.00
16 Václav ŠkeříkVáclav Škeřík
Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez...
03 1.42 331.00
17 Matěj BrabecMatěj Brabec
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
04 1.38 303.00
18 Martin KörberMartin Körber
Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez...
02 1.30 250.00
Lukáš OpletalLukáš Opletal
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
04 NM 0.00
Celkem 19 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 22.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 David JeroušekDavid Jeroušek
Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici
05 1.44 345.00
2 Adam JedličkaAdam Jedlička
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
05 1.40 317.00
3 Jakub DoležalJakub Doležal
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
05 1.36 290.00
4= Aleš HavelAleš Havel
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
05 1.32 263.00
4= Denis NekulaDenis Nekula
Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici
05 1.32 263.00
4= Martin GuzikMartin Guzik
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
05 1.32 263.00
7= Vojtěch ŘehůřekVojtěch Řehůřek
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
05 1.32 263.00
7= Jáchym ChudůrJáchym Chudůr
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
05 1.32 263.00
9 Oldřich ŠenkOldřich Šenk
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
05 1.32 263.00
10 Jiří OkrouhlickýJiří Okrouhlický
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
05 1.28 237.00
11 Tomáš FišerTomáš Fišer
Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici
05 1.28 237.00
12 David KřížDavid Kříž
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
05 1.24 212.00
13 Petr PřikrylPetr Přikryl
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
05 1.20 188.00
MS Adam NedvědAdam Nedvěd
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
05 1.40
MS Tomáš ŠandaTomáš Šanda
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
05 1.32
Lukáš NechvátalLukáš Nechvátal
ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ
05 DNS 0.00
Jan ŠirokýJan Široký
ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ
05 DNS 0.00
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 22.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Monika PiskováMonika Pisková
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 1.56 689.00
2= Drahoslava KřivánkováDrahoslava Křivánková
Zš JemniceZš Jemnice
03 1.40 512.00
2= Natálie BednářováNatálie Bednářová
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
03 1.40 512.00
4= Nikola ŠtanclováNikola Štanclová
Zš JemniceZš Jemnice
03 1.36 470.00
4= Klára PospíšilováKlára Pospíšilová
Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí
02 1.36 470.00
6 Magdalena ZachováMagdalena Zachová
Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí
04 1.36 470.00
7 Kateřina DouchováKateřina Douchová
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
04 1.36 470.00
8 Zuzana KopicováZuzana Kopicová
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
04 1.32 429.00
9 Nikola KloudováNikola Kloudová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 1.32 429.00
10 Petra JurkováPetra Jurková
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 1.32 429.00
11= Lucie StupkováLucie Stupková
Zš JemniceZš Jemnice
03 1.28 389.00
11= Anna RampírováAnna Rampírová
ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5
02 1.28 389.00
13 Tereza PolákováTereza Poláková
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
03 1.28 389.00
14 Zuzana MelmukováZuzana Melmuková
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
03 1.28 389.00
15 Petra VopatováPetra Vopatová
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
03 1.20 312.00
16 Lucie KratochvílováLucie Kratochvílová
ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5
02 1.20 312.00
17 Viktorie MužíkováViktorie Mužíková
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
04 1.20 312.00
Kateřina KochováKateřina Kochová
ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5
04 NM 0.00
Adéla PivoňkováAdéla Pivoňková
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
03 NM 0.00
Celkem 19 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 22.5.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Natálie HavlováNatálie Havlová
ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5
05 1.44 555.00
2 Agáta ValentováAgáta Valentová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
05 1.40 512.00
3 Nikola FerdováNikola Ferdová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
05 1.36 470.00
4 Kateřina VýrostkováKateřina Výrostková
ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5
05 1.36 470.00
5 Klára NekovářováKlára Nekovářová
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
05 1.32 429.00
6 Nikola ŘídkáNikola Řídká
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
05 1.28 389.00
7 Michaela TůmováMichaela Tůmová
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
05 1.28 389.00
8= Valérie KostkováValérie Kostková
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
06 1.20 312.00
8= Renata LáníkováRenata Láníková
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
06 1.20 312.00
10= Karolína SůvováKarolína Sůvová
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
06 1.20 312.00
10= Natálie StuchlíkováNatálie Stuchlíková
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
06 1.20 312.00
12 Anna PevnáAnna Pevná
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
05 1.20 312.00
13 Sára DrápelováSára Drápelová
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
05 1.20 312.00
14 Simona HlouškováSimona Hloušková
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
05 1.12 239.00
15= Adéla TůmováAdéla Tůmová
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
05 1.12 239.00
15= Nikola ŠlefrováNikola Šlefrová
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
05 1.12 239.00
Amélie ŽdimerováAmélie Ždimerová
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
05 DNS 0.00
Tereza DolejšíTereza Dolejší
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
05 NM 0.00
Celkem 18 závodníků