Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Liberecký, Kategorie III a IV

Turnov (22. 5. 2018)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 22.5.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel SchmidtDaniel Schmidt 03 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 4 07.66 662.00
2 Jakub FlesnerJakub Flesner 02 ZŠ Vrchlického Liberec ZŠ Vrchlického Liberec 7 07.93 580.00
Libor UlrichLibor Ulrich 02 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 6 07.98 565.00
3 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou ZŠ Mozartova Jablonec nad N... 3 07.98 565.00
4 Ondřej StehlíkOndřej Stehlík 03 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 2 08.15 517.00
5 Dominik KadlecDominik Kadlec 03 ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 5 08.49 426.00
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (út, 22.5.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš JindrákTomáš Jindrák 03 ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 6 08.03 551.00
2 Matyáš HalasníkMatyáš Halasník 03 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 5 08.06 542.00
3 Lukáš HofmannLukáš Hofmann 04 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 3 08.11 528.00
4 Martin PodzimekMartin Podzimek 02 ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 2 08.18 509.00
5 Jan KalusJan Kalus 03 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 4 08.22 498.00
6 David VeselýDavid Veselý 02 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 7 08.26 487.00
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (út, 22.5.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj PonocnýMatěj Ponocný 02 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 7 07.29 782.00
2 Illia SmyrnovIllia Smyrnov 03 ZŠ Vrchlického Liberec ZŠ Vrchlického Liberec 6 07.73 640.00
3 Robin KoňákRobin Koňák 03 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 4 07.82 613.00
4 Michal SvobodaMichal Svoboda 02 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 3 07.82 613.00
5 Matyáš BímMatyáš Bím 04 ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 5 07.91 586.00
6 Tibor VýrostkoTibor Výrostko 02 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 2 07.99 563.00
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (út, 22.5.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik LöfflerPatrik Löffler 04 ZŠ Vrchlického Liberec ZŠ Vrchlického Liberec 6 07.61 678.00
2 Richard BraunerRichard Brauner 02 ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 3 07.62 675.00
3 Jaroslav KochánekJaroslav Kochánek 02 ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou ZŠ Mozartova Jablonec nad N... 2 07.73 640.00
4 Lukáš DošlíkLukáš Došlík 04 ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 5 08.03 551.00
5 Jaroslav BittnerJaroslav Bittner 02 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 4 08.23 495.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj PonocnýMatěj Ponocný 02 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 7 07.29 782.00
2 Patrik LöfflerPatrik Löffler 04 ZŠ Vrchlického Liberec ZŠ Vrchlického Liberec 6 07.61 678.00
3 Richard BraunerRichard Brauner 02 ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 3 07.62 675.00
4 Daniel SchmidtDaniel Schmidt 03 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 4 07.66 662.00
5 Illia SmyrnovIllia Smyrnov 03 ZŠ Vrchlického Liberec ZŠ Vrchlického Liberec 6 07.73 640.00
5 Jaroslav KochánekJaroslav Kochánek 02 ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou ZŠ Mozartova Jablonec nad N... 2 07.73 640.00
7 Robin KoňákRobin Koňák 03 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 4 07.82 613.00
7 Michal SvobodaMichal Svoboda 02 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 3 07.82 613.00
9 Matyáš BímMatyáš Bím 04 ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 5 07.91 586.00
10 Jakub FlesnerJakub Flesner 02 ZŠ Vrchlického Liberec ZŠ Vrchlického Liberec 7 07.93 580.00
11 Libor UlrichLibor Ulrich 02 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 6 07.98 565.00
11 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou ZŠ Mozartova Jablonec nad N... 3 07.98 565.00
13 Tibor VýrostkoTibor Výrostko 02 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 2 07.99 563.00
14 Tomáš JindrákTomáš Jindrák 03 ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 6 08.03 551.00
14 Lukáš DošlíkLukáš Došlík 04 ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 5 08.03 551.00
16 Matyáš HalasníkMatyáš Halasník 03 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 5 08.06 542.00
17 Lukáš HofmannLukáš Hofmann 04 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 3 08.11 528.00
18 Ondřej StehlíkOndřej Stehlík 03 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 2 08.15 517.00
19 Martin PodzimekMartin Podzimek 02 ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 2 08.18 509.00
20 Jan KalusJan Kalus 03 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 4 08.22 498.00
21 Jaroslav BittnerJaroslav Bittner 02 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 4 08.23 495.00
22 David VeselýDavid Veselý 02 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 7 08.26 487.00
23 Dominik KadlecDominik Kadlec 03 ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 5 08.49 426.00

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 22.5.2018 - 09:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin SvobodaMartin Svoboda 05 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 3 08.69 376.00
2 Lukáš PolhošLukáš Polhoš 05 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 5 08.97 311.00
3 Adam PůtaAdam Půta 05 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 4 08.99 306.00
4 Pavel WronaPavel Wrona 05 ZŠ Ještědská Liberec ZŠ Ještědská Liberec 2 09.06 291.00
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (út, 22.5.2018 - 09:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch WeraniVojtěch Werani 05 ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou ZŠ Mozartova Jablonec nad N... 4 08.62 393.00
Matěj KubínMatěj Kubín 05 Arbesova Arbesova 2 08.69 376.00
2 Jan SteinerJan Steiner 05 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 7 08.69 376.00
3 Petr LiksomrPetr Liksomr 06 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 6 08.75 362.00
4 Antonín MalýAntonín Malý 05 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 3 08.91 324.00
5 Václav ŠupVáclav Šup 06 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 5 09.05 293.00
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (út, 22.5.2018 - 09:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristián VaistauerKristián Vaistauer 05 Arbesova Arbesova 2 08.49 426.00
2 Nicolas ČurdaNicolas Čurda 05 ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou ZŠ Mozartova Jablonec nad N... 5 08.64 388.00
3 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 6 08.72 369.00
4 Samuel ČihulaSamuel Čihula 05 ZŠ Ještědská Liberec ZŠ Ještědská Liberec 3 09.18 266.00
5 Sebastián AmbružSebastián Ambruž 05 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 4 09.54 196.00
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (út, 22.5.2018 - 09:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HavlasJakub Havlas 05 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 4 08.52 418.00
2 Tomáš CvrčekTomáš Cvrček 05 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 3 08.77 357.00
3 Jozef TulejJozef Tulej 05 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 5 08.78 354.00
4 Jan RichtrJan Richtr 06 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 7 08.80 350.00
5 Radim KyselaRadim Kysela 05 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 6 08.91 324.00
6 Petr VyoralPetr Vyoral 08 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 6 09.09 285.00
7 Jakub GašiJakub Gaši 05 ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou ZŠ Mozartova Jablonec nad N... 2 09.34 233.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristián VaistauerKristián Vaistauer 05 Arbesova Arbesova 2 08.49 426.00
2 Jakub HavlasJakub Havlas 05 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 4 08.52 418.00
3 Vojtěch WeraniVojtěch Werani 05 ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou ZŠ Mozartova Jablonec nad N... 4 08.62 393.00
4 Nicolas ČurdaNicolas Čurda 05 ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou ZŠ Mozartova Jablonec nad N... 5 08.64 388.00
5 Martin SvobodaMartin Svoboda 05 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 3 08.69 376.00
5 Matěj KubínMatěj Kubín 05 Arbesova Arbesova 2 08.69 376.00
5 Jan SteinerJan Steiner 05 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 7 08.69 376.00
8 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 6 08.72 369.00
9 Petr LiksomrPetr Liksomr 06 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 6 08.75 362.00
10 Tomáš CvrčekTomáš Cvrček 05 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 3 08.77 357.00
11 Jozef TulejJozef Tulej 05 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 5 08.78 354.00
12 Jan RichtrJan Richtr 06 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 7 08.80 350.00
13 Antonín MalýAntonín Malý 05 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 3 08.91 324.00
13 Radim KyselaRadim Kysela 05 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 6 08.91 324.00
15 Lukáš PolhošLukáš Polhoš 05 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 5 08.97 311.00
16 Adam PůtaAdam Půta 05 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 4 08.99 306.00
17 Václav ŠupVáclav Šup 06 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 5 09.05 293.00
18 Pavel WronaPavel Wrona 05 ZŠ Ještědská Liberec ZŠ Ještědská Liberec 2 09.06 291.00
19 Petr VyoralPetr Vyoral 08 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 6 09.09 285.00
20 Samuel ČihulaSamuel Čihula 05 ZŠ Ještědská Liberec ZŠ Ještědská Liberec 3 09.18 266.00
21 Jakub GašiJakub Gaši 05 ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou ZŠ Mozartova Jablonec nad N... 2 09.34 233.00
22 Sebastián AmbružSebastián Ambruž 05 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 4 09.54 196.00

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 22.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N. ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 4 07.58 981.00
2 Lea JelínkováLea Jelínková 02 ZŠ a ZUŠ Jabloňova ZŠ a ZUŠ Jabloňova 7 08.27 767.00
3 Bára HudrlíkováBára Hudrlíková 04 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 5 08.51 698.00
4 Barbora MařasováBarbora Mařasová 06 ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 6 08.58 678.00
5 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová 03 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 3 08.66 656.00
6 Gabriela MasaříkováGabriela Masaříková 02 ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 2 08.71 643.00
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (út, 22.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 4 08.04 836.00
2 Štěpánka HatašováŠtěpánka Hatašová 03 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 2 08.54 690.00
3 Sára ČihulováSára Čihulová 03 ZŠ Ještědská Liberec ZŠ Ještědská Liberec 3 08.68 651.00
4 Eliška VelkováEliška Velková 03 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 5 09.26 501.00
5 Natálie ČermákováNatálie Čermáková 02 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 6 09.45 456.00
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (út, 22.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 ZŠ a ZUŠ Jabloňova ZŠ a ZUŠ Jabloňova 3 08.47 709.00
2 Sára PávováSára Pávová 02 ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 5 08.84 608.00
3 Kateřina HrdličkováKateřina Hrdličková 04 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 4 08.87 600.00
4 Natálie FaltováNatálie Faltová 04 ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 2 08.88 597.00
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (út, 22.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Františka RappováFrantiška Rappová 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N. ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 6 07.99 851.00
2 Johanka NovotnáJohanka Novotná 04 ZŠ a ZUŠ Jabloňova ZŠ a ZUŠ Jabloňova 5 08.64 662.00
3 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 04 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 3 08.77 626.00
4 Rozálie ŠulcováRozálie Šulcová 04 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 4 09.16 526.00
5 Lucie PeukertováLucie Peukertová 03 ZŠ Ještědská Liberec ZŠ Ještědská Liberec 2 09.24 506.00
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (út, 22.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá 02 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 6 08.38 735.00
2 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 5 08.39 732.00
3 Aneta DusilováAneta Dusilová 04 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 4 08.53 692.00
4 Markéta FrkováMarkéta Frková 02 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 3 08.77 626.00
5 Markéta KopeckáMarkéta Kopecká 03 ZŠ Ještědská Liberec ZŠ Ještědská Liberec 2 09.00 566.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N. ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 4 07.58 981.00
2 Františka RappováFrantiška Rappová 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N. ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 6 07.99 851.00
3 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 4 08.04 836.00
4 Lea JelínkováLea Jelínková 02 ZŠ a ZUŠ Jabloňova ZŠ a ZUŠ Jabloňova 7 08.27 767.00
5 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá 02 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 6 08.38 735.00
6 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 5 08.39 732.00
7 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 ZŠ a ZUŠ Jabloňova ZŠ a ZUŠ Jabloňova 3 08.47 709.00
8 Bára HudrlíkováBára Hudrlíková 04 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 5 08.51 698.00
9 Aneta DusilováAneta Dusilová 04 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 4 08.53 692.00
10 Štěpánka HatašováŠtěpánka Hatašová 03 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 2 08.54 690.00
11 Barbora MařasováBarbora Mařasová 06 ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 6 08.58 678.00
12 Johanka NovotnáJohanka Novotná 04 ZŠ a ZUŠ Jabloňova ZŠ a ZUŠ Jabloňova 5 08.64 662.00
13 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová 03 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 3 08.66 656.00
14 Sára ČihulováSára Čihulová 03 ZŠ Ještědská Liberec ZŠ Ještědská Liberec 3 08.68 651.00
15 Gabriela MasaříkováGabriela Masaříková 02 ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 2 08.71 643.00
16 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 04 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 3 08.77 626.00
16 Markéta FrkováMarkéta Frková 02 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 3 08.77 626.00
18 Sára PávováSára Pávová 02 ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 5 08.84 608.00
19 Kateřina HrdličkováKateřina Hrdličková 04 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 4 08.87 600.00
20 Natálie FaltováNatálie Faltová 04 ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 2 08.88 597.00
21 Markéta KopeckáMarkéta Kopecká 03 ZŠ Ještědská Liberec ZŠ Ještědská Liberec 2 09.00 566.00
22 Rozálie ŠulcováRozálie Šulcová 04 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 4 09.16 526.00
23 Lucie PeukertováLucie Peukertová 03 ZŠ Ještědská Liberec ZŠ Ještědská Liberec 2 09.24 506.00
24 Eliška VelkováEliška Velková 03 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 5 09.26 501.00
25 Natálie ČermákováNatálie Čermáková 02 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 6 09.45 456.00

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 22.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KoťátkováBarbora Koťátková 05 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 3 08.86 603.00
2 Anna ČernínováAnna Černínová 06 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 5 08.89 595.00
3 Tereza SzücsováTereza Szücsová 05 ZŠ 28. října 18, Turnov ZŠ 28. října 18, Turnov 7 09.17 523.00
4 Linda BuštováLinda Buštová 05 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 2 09.19 518.00
5 Adéla FialováAdéla Fialová 05 ZŠ Vrchlického Liberec ZŠ Vrchlického Liberec 6 09.99 338.00
6 Martina HarcubováMartina Harcubová 05 ZŠ Tanvald Sportovní ZŠ Tanvald Sportovní 4 10.26 285.00
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (út, 22.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 Arbesova Arbesova 2 08.71 643.00
2 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 05 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 5 09.11 538.00
3 Adéla OdhánělováAdéla Odhánělová 05 ZŠ 28. října 18, Turnov ZŠ 28. října 18, Turnov 7 09.15 528.00
4 Kateřina MaťátkováKateřina Maťátková 05 ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 4 09.34 482.00
5 Daniela FidrováDaniela Fidrová 06 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 3 09.37 475.00
6 Lucie PavlíkováLucie Pavlíková 05 ZŠ Vrchlického Liberec ZŠ Vrchlického Liberec 6 09.49 447.00
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (út, 22.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára KunertováSára Kunertová 05 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 2 08.93 584.00
2 Simona ŠilhánováSimona Šilhánová 05 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 3 09.17 523.00
Anna ČernáAnna Černá 05 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 4 09.45 456.00
3 Magdaléna PelcováMagdaléna Pelcová 05 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 5 09.45 456.00
4 Agáta EršilováAgáta Eršilová 05 ZŠ 28. října 18, Turnov ZŠ 28. října 18, Turnov 7 09.56 431.00
MS Alena ŠímováAlena Šímová 04 ZŠ Vrchlického Liberec ZŠ Vrchlického Liberec 6 09.47
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (út, 22.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina ScholzováSabina Scholzová 06 Arbesova Arbesova 2 08.84 608.00
2 Kristýna HendrichováKristýna Hendrichová 05 ZŠ Tanvald Sportovní ZŠ Tanvald Sportovní 4 09.16 526.00
3 Barbora LačnáBarbora Lačná 05 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 6 09.18 521.00
4 Anna ŠimonováAnna Šimonová 05 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 7 09.35 480.00
5 Natálie VojtíškováNatálie Vojtíšková 05 ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 5 09.36 477.00
MS Anna AmbrožováAnna Ambrožová 05 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 3 08.91
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (út, 22.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 4 08.63 665.00
2 Zorka LehkáZorka Lehká 05 Arbesova Arbesova 2 09.01 564.00
3 Aneta ImlaufováAneta Imlaufová 05 ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 6 09.65 411.00
4 Kristýna KlierováKristýna Klierová 05 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 3 09.85 367.00
5 Karolína HorkáKarolína Horká 06 ZŠ Tanvald Sportovní ZŠ Tanvald Sportovní 5 10.16 304.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 4 08.63 665.00
2 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 Arbesova Arbesova 2 08.71 643.00
3 Sabina ScholzováSabina Scholzová 06 Arbesova Arbesova 2 08.84 608.00
4 Barbora KoťátkováBarbora Koťátková 05 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 3 08.86 603.00
5 Anna ČernínováAnna Černínová 06 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 5 08.89 595.00
6 Anna AmbrožováAnna Ambrožová 05 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 3 08.91
7 Sára KunertováSára Kunertová 05 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 2 08.93 584.00
8 Zorka LehkáZorka Lehká 05 Arbesova Arbesova 2 09.01 564.00
9 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 05 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 5 09.11 538.00
10 Adéla OdhánělováAdéla Odhánělová 05 ZŠ 28. října 18, Turnov ZŠ 28. října 18, Turnov 7 09.15 528.00
11 Kristýna HendrichováKristýna Hendrichová 05 ZŠ Tanvald Sportovní ZŠ Tanvald Sportovní 4 09.16 526.00
12 Tereza SzücsováTereza Szücsová 05 ZŠ 28. října 18, Turnov ZŠ 28. října 18, Turnov 7 09.17 523.00
12 Simona ŠilhánováSimona Šilhánová 05 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 3 09.17 523.00
14 Barbora LačnáBarbora Lačná 05 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 6 09.18 521.00
15 Linda BuštováLinda Buštová 05 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 2 09.19 518.00
16 Kateřina MaťátkováKateřina Maťátková 05 ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 4 09.34 482.00
17 Anna ŠimonováAnna Šimonová 05 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 7 09.35 480.00
18 Natálie VojtíškováNatálie Vojtíšková 05 ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 5 09.36 477.00
19 Daniela FidrováDaniela Fidrová 06 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 3 09.37 475.00
20 Anna ČernáAnna Černá 05 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 4 09.45 456.00
20 Magdaléna PelcováMagdaléna Pelcová 05 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 5 09.45 456.00
22 Alena ŠímováAlena Šímová 04 ZŠ Vrchlického Liberec ZŠ Vrchlického Liberec 6 09.47
23 Lucie PavlíkováLucie Pavlíková 05 ZŠ Vrchlického Liberec ZŠ Vrchlického Liberec 6 09.49 447.00
24 Agáta EršilováAgáta Eršilová 05 ZŠ 28. října 18, Turnov ZŠ 28. října 18, Turnov 7 09.56 431.00
25 Aneta ImlaufováAneta Imlaufová 05 ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 6 09.65 411.00
26 Kristýna KlierováKristýna Klierová 05 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 3 09.85 367.00
27 Adéla FialováAdéla Fialová 05 ZŠ Vrchlického Liberec ZŠ Vrchlického Liberec 6 09.99 338.00
28 Karolína HorkáKarolína Horká 06 ZŠ Tanvald Sportovní ZŠ Tanvald Sportovní 5 10.16 304.00
29 Martina HarcubováMartina Harcubová 05 ZŠ Tanvald Sportovní ZŠ Tanvald Sportovní 4 10.26 285.00

600 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (út, 22.5.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Kateřina HadravováKateřina Hadravová 05 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 2 1:45.44 744.00
2 Karolína KarbanováKarolína Karbanová 05 Arbesova Arbesova 5 1:54.16 598.00
3 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 10 1:55.13 583.00
4 Běla ŠtěpánkováBěla Štěpánková 05 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 13 1:55.91 571.00
5 Denisa VojtíškováDenisa Vojtíšková 06 ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 14 1:59.07 522.00
6 Aneta KrytinářováAneta Krytinářová 05 Arbesova Arbesova 6 2:00.29 504.00
7 Anna SochováAnna Sochová 05 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 11 2:00.74 498.00
8 Tereza SzücsováTereza Szücsová 05 ZŠ 28. října 18, Turnov ZŠ 28. října 18, Turnov 12 2:02.55 472.00
9 Amálie MacounováAmálie Macounová 05 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 7 2:03.85 453.00
10 Agáta NeckářováAgáta Neckářová 06 ZŠ Vrchlického Liberec ZŠ Vrchlického Liberec 8 2:06.14 422.00
11 Kristýna JiroušováKristýna Jiroušová 05 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 4 2:07.17 408.00
12 Jana PechatáJana Pechatá 06 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 9 2:11.05 358.00
13 Lucie HnídkováLucie Hnídková 06 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 3 2:12.19 344.00
14 Adéla FialováAdéla Fialová 05 ZŠ Vrchlického Liberec ZŠ Vrchlického Liberec 1 2:13.76 325.00
Celkem 14 závodníků
Ml. žákyně 02 (út, 22.5.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Lucie TůmováLucie Tůmová 05 ZŠ Tanvald Sportovní ZŠ Tanvald Sportovní 12 1:50.58 656.00
2 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová 06 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 9 1:55.71 574.00
3 Kateřina MaťátkováKateřina Maťátková 05 ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 10 1:55.89 571.00
4 Nikola KarbanováNikola Karbanová 05 Arbesova Arbesova 6 1:58.61 529.00
5 Michaela JakouběováMichaela Jakouběová 06 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 4 1:59.88 510.00
6 Natálie VojtíškováNatálie Vojtíšková 05 ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 13 2:00.15 506.00
7 Martina HarcubováMartina Harcubová 05 ZŠ Tanvald Sportovní ZŠ Tanvald Sportovní 3 2:02.17 477.00
8 Veronika KučerováVeronika Kučerová 06 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 7 2:02.94 466.00
9 Radka JakubůRadka Jakubů 06 ZŠ Vrchlického Liberec ZŠ Vrchlického Liberec 5 2:05.84 426.00
10 Agáta KučerováAgáta Kučerová 06 ZŠ 28. října 18, Turnov ZŠ 28. října 18, Turnov 8 2:07.22 408.00
11 Anna BrunclíkováAnna Brunclíková 05 ZŠ Tanvald Sportovní ZŠ Tanvald Sportovní 1 2:08.85 386.00
12 Sára ŠulcováSára Šulcová 05 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 11 2:11.84 348.00
13 Tereza ŽivnáTereza Živná 05 ZŠ 28. října 18, Turnov ZŠ 28. října 18, Turnov 14 2:13.56 327.00
MS Aneta CrhováAneta Crhová 06 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 2 2:10.03
Celkem 14 závodníků

800 m - Žákyně

Žákyně 01 (út, 22.5.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Tereza SimonováTereza Simonová 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N. ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 11 2:35.68 623.00
2 Anna TymešováAnna Tymešová 02 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 13 2:39.64 577.00
3 Nela PůbalováNela Půbalová 04 ZŠ Ještědská Liberec ZŠ Ještědská Liberec 10 2:39.99 573.00
4 Kateřina PavlůKateřina Pavlů 03 ZŠ Ještědská Liberec ZŠ Ještědská Liberec 8 2:40.53 567.00
5 Rozálie ŠulcováRozálie Šulcová 04 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 12 2:40.56 566.00
6 Soňa PesničákováSoňa Pesničáková 03 ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 9 2:44.11 527.00
7 Martina LednejováMartina Lednejová 04 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 6 2:46.28 503.00
8 Sára VyhlídkováSára Vyhlídková 04 ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 14 2:47.29 492.00
9 Anna OklamčákováAnna Oklamčáková 03 ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 7 2:49.04 474.00
10 Nicola JarošováNicola Jarošová 04 ZŠ a ZUŠ Jabloňova ZŠ a ZUŠ Jabloňova 5 2:50.12 462.00
11 Zuzana HnykováZuzana Hnyková 04 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N. ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 4 2:53.98 423.00
12 Adéla DontováAdéla Dontová 03 ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 3 2:54.14 422.00
13 Jana CvrčkováJana Cvrčková 03 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 2 3:01.98 347.00
14 Zuzana AbrahamováZuzana Abrahamová 02 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N. ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 1 3:05.42 316.00
Celkem 14 závodníků
Žákyně 02 (út, 22.5.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Eliška PodzimkováEliška Podzimková 04 ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 11 2:40.95 562.00
2 Lucie PaulusováLucie Paulusová 04 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 8 2:46.22 504.00
3 Kateřina PetrováKateřina Petrová 04 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 10 2:46.31 503.00
4 Karolína DvorskáKarolína Dvorská 04 ZŠ Ještědská Liberec ZŠ Ještědská Liberec 3 2:47.00 495.00
5 Karolína JanatkováKarolína Janatková 03 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 5 2:49.19 472.00
6 Sára CharvátováSára Charvátová 04 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 4 2:50.91 454.00
7 Janka ProcházkováJanka Procházková 02 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 12 2:51.87 444.00
8 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 04 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 7 2:53.59 427.00
9 Monika BrunclíkováMonika Brunclíková 04 ZŠ a ZUŠ Jabloňova ZŠ a ZUŠ Jabloňova 1 2:54.50 418.00
10 Jana PecháčkováJana Pecháčková 03 ZŠ a ZUŠ Jabloňova ZŠ a ZUŠ Jabloňova 9 3:05.04 320.00
11 Rozálie DrobníkováRozálie Drobníková 04 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 2 3:06.10 311.00
12 Kristýna KunertováKristýna Kunertová 03 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 6 3:06.93 303.00
MS Kateřina SvárovskáKateřina Svárovská 04 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 13 3:05.88
Celkem 13 závodníků

1000 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (út, 22.5.2018 - 11:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
Pavel WronaPavel Wrona 05 ZŠ Ještědská Liberec ZŠ Ještědská Liberec 13 DNS
1 Petr MalýPetr Malý 05 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 6 3:22.23 463.00
2 Bilguundash NyamkhuuBilguundash Nyamkhuu 05 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 7 3:32.51 381.00
3 Marek HavlíčekMarek Havlíček 05 ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou ZŠ Mozartova Jablonec nad N... 3 3:34.26 368.00
4 Jonáš TurekJonáš Turek 05 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 12 3:34.55 366.00
5 Miroslav ŠERCLMiroslav ŠERCL 05 Arbesova Arbesova 11 3:35.64 358.00
6 Tomáš SuchardaTomáš Sucharda 06 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 8 3:36.05 355.00
7 Jan KošekJan Košek 05 Arbesova Arbesova 5 3:36.65 350.00
8 Jakub ŠauerJakub Šauer 05 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 10 3:38.05 340.00
9 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 4 3:38.56 337.00
10 Jakub GašiJakub Gaši 05 ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou ZŠ Mozartova Jablonec nad N... 2 3:40.11 326.00
MS Jakub SvobodaJakub Svoboda 05 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 9 3:45.78
MS Lukáš BělkaLukáš Bělka 04 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 1 3:20.08
Celkem 13 závodníků
Ml. žáci 02 (út, 22.5.2018 - 11:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
David TichýDavid Tichý 05 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 10 DNF
1 Jan DrbolaJan Drbola 05 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 2 3:17.72 501.00
2 Jakub HavlasJakub Havlas 05 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 3 3:18.29 496.00
3 Martin ŽilkaMartin Žilka 06 Arbesova Arbesova 12 3:20.86 474.00
4 Matěj KožnarMatěj Kožnar 05 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 4 3:23.29 454.00
5 Vojtěch WeraniVojtěch Werani 05 ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou ZŠ Mozartova Jablonec nad N... 11 3:25.77 434.00
6 Jan RázlJan Rázl 05 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 7 3:31.07 392.00
7 Vilém SvrčekVilém Svrček 05 ZŠ Ještědská Liberec ZŠ Ještědská Liberec 8 3:32.06 385.00
8 Mikuláš DrbohlavMikuláš Drbohlav 05 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 1 3:32.38 382.00
9 Martin ŠulcMartin Šulc 05 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 9 3:37.38 345.00
10 Lukáš RajtmajerLukáš Rajtmajer 06 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 6 3:51.61 249.00
11 Martin MaderMartin Mader 05 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 5 3:56.17 221.00
Celkem 12 závodníků

1500 m - Žáci

Žáci 01 (út, 22.5.2018 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
Matouš VolekMatouš Volek 03 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 11 DNS
1 Jakub PitoňákJakub Pitoňák 04 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 5 4:33.99 719.00
2 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 1 4:35.95 706.00
3 Martin JedličkaMartin Jedlička 02 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 3 4:42.31 666.00
4 Matěj PonocnýMatěj Ponocný 02 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 7 4:55.48 586.00
5 Ondřej StehlíkOndřej Stehlík 03 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 9 4:57.59 574.00
6 Václav SchneibergVáclav Schneiberg 02 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 8 5:04.60 534.00
7 Martin KuĺhaMartin Kuĺha 04 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 4 5:08.35 513.00
8 Luboš FotrLuboš Fotr 02 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 2 5:10.79 499.00
9 Zbyněk StolínZbyněk Stolín 02 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 10 5:28.46 407.00
10 David PolákDavid Polák 03 ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou ZŠ Mozartova Jablonec nad N... 6 5:45.13 328.00
11 Vojtěch ŽákVojtěch Žák 03 ZŠ Vrchlického Liberec ZŠ Vrchlického Liberec 12 5:47.58 317.00
Celkem 12 závodníků
Žáci 02 (út, 22.5.2018 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Lukáš VitebskýLukáš Vitebský 03 ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 11 4:38.06 693.00
2 Matěj TkáčMatěj Tkáč 04 ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 9 4:40.89 675.00
3 Vojtěcg ŠpetlíkVojtěcg Špetlík 03 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 8 4:48.83 626.00
4 Jan ReisiegelJan Reisiegel 02 ZŠ Vrchlického Liberec ZŠ Vrchlického Liberec 5 4:55.35 587.00
5 Vojtěch BeníčekVojtěch Beníček 04 ZŠ Vrchlického Liberec ZŠ Vrchlického Liberec 1 5:03.81 538.00
6 Jaromír ŠimekJaromír Šimek 03 ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 7 5:04.85 532.00
7 Pavel VáclavůPavel Václavů 04 ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou ZŠ Mozartova Jablonec nad N... 10 5:05.52 528.00
8 Štěpán MikuleŠtěpán Mikule 03 ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 3 5:08.09 514.00
9 Radim SudekRadim Sudek 04 ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 6 5:12.72 489.00
10 Zdeněk PetrákZdeněk Petrák 02 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 4 5:33.63 382.00
11 Vojtěch LinhartVojtěch Linhart 03 ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou ZŠ Mozartova Jablonec nad N... 2 5:37.90 361.00
Celkem 11 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 22.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Flesner, Košťál, Neckář, Beníček Flesner, Košťál, Neckář, Beníček ZŠ Vrchlického Liberec ZŠ Vrchlického Liberec 1 28.37 724.00
2 Vaníček, Kochánek, Polák, Jirman Vaníček, Kochánek, Polák, Jirman ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou ZŠ Mozartova Jablonec nad N... 5 29.18 658.00
3 Bím, Došlík, Jindrák, Princ Bím, Došlík, Jindrák, Princ ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 2 30.21 579.00
4 Kalus, Medek, Nguyen, Schneiberg Kalus, Medek, Nguyen, Schneiberg ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 4 30.58 552.00
5 Balog, Kněžour, Dlouhý, Špetlík Balog, Kněžour, Dlouhý, Špetlík ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 3 32.16 442.00
6 Návoj, Volek, Konrád, Vysušil Návoj, Volek, Konrád, Vysušil ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 6 35.32 255.00
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (út, 22.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ponocný, Schmidt, Žerava, Šafář Ponocný, Schmidt, Žerava, Šafář ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 5 28.20 738.00
2 Stehlík, Výrostko, Hofmann, Jedlička Stehlík, Výrostko, Hofmann, Jedlička ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 6 30.02 593.00
3 Kadlec, Brauner, Podzimek, Šidlichovský Kadlec, Brauner, Podzimek, Šidlichovský ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 3 30.24 577.00
4 Veselý, Pitoňák, Plass, Petrák Veselý, Pitoňák, Plass, Petrák ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 2 31.98 454.00
5 Václavů, Linhart, Viktorín, Strnad Václavů, Linhart, Viktorín, Strnad ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou ZŠ Mozartova Jablonec nad N... 4 33.68 346.00
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (út, 22.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Svoboda, Ulrich, Fotr, Stehlík Svoboda, Ulrich, Fotr, Stehlík ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 4 29.57 628.00
2 Löffler, Smyrnov, Beníček, Žák Löffler, Smyrnov, Beníček, Žák ZŠ Vrchlického Liberec ZŠ Vrchlického Liberec 2 30.01 594.00
3 Koňák, Halasník, Bittner, Kavenský Koňák, Halasník, Bittner, Kavenský ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 5 30.61 550.00
4 Tkáč, Machač, Vitebský, Tkačík Tkáč, Machač, Vitebský, Tkačík ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 3 30.80 536.00
5 Sudek, Mikule, Bernat, Svoboda Sudek, Mikule, Bernat, Svoboda ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 6 32.01 452.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Návoj, Volek, Konrád, Vysušil Návoj, Volek, Konrád, Vysušil ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 6 35.32 255.00
2 Václavů, Linhart, Viktorín, Strnad Václavů, Linhart, Viktorín, Strnad ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou ZŠ Mozartova Jablonec nad N... 4 33.68 346.00
3 Balog, Kněžour, Dlouhý, Špetlík Balog, Kněžour, Dlouhý, Špetlík ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 3 32.16 442.00
4 Sudek, Mikule, Bernat, Svoboda Sudek, Mikule, Bernat, Svoboda ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 6 32.01 452.00
5 Veselý, Pitoňák, Plass, Petrák Veselý, Pitoňák, Plass, Petrák ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 2 31.98 454.00
6 Tkáč, Machač, Vitebský, Tkačík Tkáč, Machač, Vitebský, Tkačík ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 3 30.80 536.00
7 Koňák, Halasník, Bittner, Kavenský Koňák, Halasník, Bittner, Kavenský ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 5 30.61 550.00
8 Kalus, Medek, Nguyen, Schneiberg Kalus, Medek, Nguyen, Schneiberg ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 4 30.58 552.00
9 Kadlec, Brauner, Podzimek, Šidlichovský Kadlec, Brauner, Podzimek, Šidlichovský ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 3 30.24 577.00
10 Bím, Došlík, Jindrák, Princ Bím, Došlík, Jindrák, Princ ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 2 30.21 579.00
11 Stehlík, Výrostko, Hofmann, Jedlička Stehlík, Výrostko, Hofmann, Jedlička ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 6 30.02 593.00
12 Löffler, Smyrnov, Beníček, Žák Löffler, Smyrnov, Beníček, Žák ZŠ Vrchlického Liberec ZŠ Vrchlického Liberec 2 30.01 594.00
13 Svoboda, Ulrich, Fotr, Stehlík Svoboda, Ulrich, Fotr, Stehlík ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 4 29.57 628.00
14 Vaníček, Kochánek, Polák, Jirman Vaníček, Kochánek, Polák, Jirman ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou ZŠ Mozartova Jablonec nad N... 5 29.18 658.00
15 Flesner, Košťál, Neckář, Beníček Flesner, Košťál, Neckář, Beníček ZŠ Vrchlického Liberec ZŠ Vrchlického Liberec 1 28.37 724.00
16 Ponocný, Schmidt, Žerava, Šafář Ponocný, Schmidt, Žerava, Šafář ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 5 28.20 738.00

4 x 60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 22.5.2018 - 07:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Liksomr, Vyoral, Tulej, Tichý Liksomr, Vyoral, Tulej, Tichý ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 5 34.01 327.00
2 Wrona, Čihula, Vodička, Němec Wrona, Čihula, Vodička, Němec ZŠ Ještědská Liberec ZŠ Ještědská Liberec 4 34.04 325.00
3 Turek, Mataj, Horák, Štancl Turek, Mataj, Horák, Štancl ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 3 34.89 278.00
4 Rajtmajer, Drbohlav, Löffler, Hlubuček Rajtmajer, Drbohlav, Löffler, Hlubuček ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 6 35.78 231.00
5 Šauer, Rázl, Wittur, Špaček Šauer, Rázl, Wittur, Špaček ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 2 36.02 220.00
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (út, 22.5.2018 - 07:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Werani, Gaši, Škaloud, Čurda Werani, Gaši, Škaloud, Čurda ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou ZŠ Mozartova Jablonec nad N... 4 32.27 434.00
2 Vaistauer, Kubín, Anton, Balatka Vaistauer, Kubín, Anton, Balatka Arbesova Arbesova 5 32.45 423.00
3 Šup, Havlas, Polhoš, Vaculík Šup, Havlas, Polhoš, Vaculík ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 2 33.34 367.00
4 Pulo, Suchánek, Záruba, Šulc Pulo, Suchánek, Záruba, Šulc ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 3 36.13 214.00
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (út, 22.5.2018 - 07:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richtr, Steiner, Kysela, Drbola Richtr, Steiner, Kysela, Drbola ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 3 32.99 388.00
2 Půta, Koravský, Cvrček, Malý Půta, Koravský, Cvrček, Malý ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 2 33.32 368.00
3 Malý, Svoboda, Mader, Kožnar Malý, Svoboda, Mader, Kožnar ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 4 34.62 292.00
4 ŠERCL, Žilka, Košek, Zurynek ŠERCL, Žilka, Košek, Zurynek Arbesova Arbesova 5 36.14 214.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 ŠERCL, Žilka, Košek, Zurynek ŠERCL, Žilka, Košek, Zurynek Arbesova Arbesova 5 36.14 214.00
2 Pulo, Suchánek, Záruba, Šulc Pulo, Suchánek, Záruba, Šulc ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 3 36.13 214.00
3 Šauer, Rázl, Wittur, Špaček Šauer, Rázl, Wittur, Špaček ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 2 36.02 220.00
4 Rajtmajer, Drbohlav, Löffler, Hlubuček Rajtmajer, Drbohlav, Löffler, Hlubuček ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 6 35.78 231.00
5 Turek, Mataj, Horák, Štancl Turek, Mataj, Horák, Štancl ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 3 34.89 278.00
6 Malý, Svoboda, Mader, Kožnar Malý, Svoboda, Mader, Kožnar ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 4 34.62 292.00
7 Wrona, Čihula, Vodička, Němec Wrona, Čihula, Vodička, Němec ZŠ Ještědská Liberec ZŠ Ještědská Liberec 4 34.04 325.00
8 Liksomr, Vyoral, Tulej, Tichý Liksomr, Vyoral, Tulej, Tichý ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 5 34.01 327.00
9 Šup, Havlas, Polhoš, Vaculík Šup, Havlas, Polhoš, Vaculík ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 2 33.34 367.00
10 Půta, Koravský, Cvrček, Malý Půta, Koravský, Cvrček, Malý ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 2 33.32 368.00
11 Richtr, Steiner, Kysela, Drbola Richtr, Steiner, Kysela, Drbola ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 3 32.99 388.00
12 Vaistauer, Kubín, Anton, Balatka Vaistauer, Kubín, Anton, Balatka Arbesova Arbesova 5 32.45 423.00
13 Werani, Gaši, Škaloud, Čurda Werani, Gaši, Škaloud, Čurda ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou ZŠ Mozartova Jablonec nad N... 4 32.27 434.00

4 x 60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 22.5.2018 - 08:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Novotná, Mislerová, Jelínková, Jarošová Novotná, Mislerová, Jelínková, Jarošová ZŠ a ZUŠ Jabloňova ZŠ a ZUŠ Jabloňova 3 32.33 712.00
2 Pávová, Gaubmannová, Mařasová, Čapková Pávová, Gaubmannová, Mařasová, Čapková ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 5 32.46 703.00
3 Faltová, Masaříková, Novotná, Jégrová Faltová, Masaříková, Novotná, Jégrová ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 2 32.94 669.00
4 Peukertová, Kopecká, Čihulová, Coufalová Peukertová, Kopecká, Čihulová, Coufalová ZŠ Ještědská Liberec ZŠ Ještědská Liberec 6 34.07 592.00
5 Čermáková, Srbová, Hrtánková, Procházková Čermáková, Srbová, Hrtánková, Procházková ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 4 35.44 504.00
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (út, 22.5.2018 - 08:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hudrlíková, Dusilová, Štanclová, Kovářová Hudrlíková, Dusilová, Štanclová, Kovářová ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 5 31.05 807.00
2 Frková, Půlpánová, Vinklářová, Paulusová Frková, Půlpánová, Vinklářová, Paulusová ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 4 32.89 672.00
3 Vaníčková, Střihavková, Štejfová, Janatková Vaníčková, Střihavková, Štejfová, Janatková ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 6 33.19 651.00
4 Velková, Ryšavá, Tymešová, Hájková Velková, Ryšavá, Tymešová, Hájková ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 3 33.56 626.00
5 Kábová, Pecháčková, Gotschammerová, Štejfová Kábová, Pecháčková, Gotschammerová, Štejfová ZŠ a ZUŠ Jabloňova ZŠ a ZUŠ Jabloňova 2 35.97 472.00
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (út, 22.5.2018 - 08:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rappová, Novotná, Franců, Simonová Rappová, Novotná, Franců, Simonová ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N. ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 6 31.08 804.00
2 Hrdličková, Náhlovská, Hatašová, Burešová Hrdličková, Náhlovská, Hatašová, Burešová ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 5 32.63 691.00
3 Cvrčková, Zelinková, Kottová, Charvátová Cvrčková, Zelinková, Kottová, Charvátová ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 4 33.58 625.00
4 Vojtíšková, Podzimková, Vyhlídková, Dontová Vojtíšková, Podzimková, Vyhlídková, Dontová ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 3 34.84 542.00
5 Šulcová, Jakouběová, Hofmanová, Kunertová Šulcová, Jakouběová, Hofmanová, Kunertová ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 2 35.11 525.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kábová, Pecháčková, Gotschammerová, Štejfová Kábová, Pecháčková, Gotschammerová, Štejfová ZŠ a ZUŠ Jabloňova ZŠ a ZUŠ Jabloňova 2 35.97 472.00
2 Čermáková, Srbová, Hrtánková, Procházková Čermáková, Srbová, Hrtánková, Procházková ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 4 35.44 504.00
3 Šulcová, Jakouběová, Hofmanová, Kunertová Šulcová, Jakouběová, Hofmanová, Kunertová ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 2 35.11 525.00
4 Vojtíšková, Podzimková, Vyhlídková, Dontová Vojtíšková, Podzimková, Vyhlídková, Dontová ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 3 34.84 542.00
5 Peukertová, Kopecká, Čihulová, Coufalová Peukertová, Kopecká, Čihulová, Coufalová ZŠ Ještědská Liberec ZŠ Ještědská Liberec 6 34.07 592.00
6 Cvrčková, Zelinková, Kottová, Charvátová Cvrčková, Zelinková, Kottová, Charvátová ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 4 33.58 625.00
7 Velková, Ryšavá, Tymešová, Hájková Velková, Ryšavá, Tymešová, Hájková ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 3 33.56 626.00
8 Vaníčková, Střihavková, Štejfová, Janatková Vaníčková, Střihavková, Štejfová, Janatková ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 6 33.19 651.00
9 Faltová, Masaříková, Novotná, Jégrová Faltová, Masaříková, Novotná, Jégrová ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 2 32.94 669.00
10 Frková, Půlpánová, Vinklářová, Paulusová Frková, Půlpánová, Vinklářová, Paulusová ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 4 32.89 672.00
11 Hrdličková, Náhlovská, Hatašová, Burešová Hrdličková, Náhlovská, Hatašová, Burešová ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 5 32.63 691.00
12 Pávová, Gaubmannová, Mařasová, Čapková Pávová, Gaubmannová, Mařasová, Čapková ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 5 32.46 703.00
13 Novotná, Mislerová, Jelínková, Jarošová Novotná, Mislerová, Jelínková, Jarošová ZŠ a ZUŠ Jabloňova ZŠ a ZUŠ Jabloňova 3 32.33 712.00
14 Rappová, Novotná, Franců, Simonová Rappová, Novotná, Franců, Simonová ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N. ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 6 31.08 804.00
15 Hudrlíková, Dusilová, Štanclová, Kovářová Hudrlíková, Dusilová, Štanclová, Kovářová ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 5 31.05 807.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 22.5.2018 - 08:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krykorková, Scholzová, Krykorková, Lehká Krykorková, Scholzová, Krykorková, Lehká Arbesova Arbesova 1 34.02 595.00
2 Černínová, Lačná, Černá, Lorenzová Černínová, Lačná, Černá, Lorenzová ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 3 34.89 538.00
3 Maťátková, Imlaufová, Vojtíšková, Vojtíšková Maťátková, Imlaufová, Vojtíšková, Vojtíšková ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 5 35.46 503.00
4 Pelcová, Sochová, Štěpánková, Hofrová Pelcová, Sochová, Štěpánková, Hofrová ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 4 36.43 445.00
5 Crhová, Pechatá, Čížková, Mádlová Crhová, Pechatá, Čížková, Mádlová ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 6 36.83 421.00
MS Šímová, Pavlíková, Mitlenerová, Zmatlíková Šímová, Pavlíková, Mitlenerová, Zmatlíková ZŠ Vrchlického Liberec ZŠ Vrchlického Liberec 2 35.34
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (út, 22.5.2018 - 08:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ambrožová, Šilhánová, Sochorová, Koťátková Ambrožová, Šilhánová, Sochorová, Koťátková ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 5 33.55 627.00
2 Kunertová, Buštová, Jakouběová, Seifertová Kunertová, Buštová, Jakouběová, Seifertová ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 3 34.48 565.00
3 Karbanová, Všetečková, Karbanová, Beránková Karbanová, Všetečková, Karbanová, Beránková Arbesova Arbesova 1 35.00 531.00
4 Vaňková, Šimonová, Jiroušová, Svobodová Vaňková, Šimonová, Jiroušová, Svobodová ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 2 35.03 530.00
5 Švarbová, Veldová, Brožová, Kubánková Švarbová, Veldová, Brožová, Kubánková ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 4 35.32 511.00
6 Harcubová, Brunclíková, Černá, Maturová Harcubová, Brunclíková, Černá, Maturová ZŠ Tanvald Sportovní ZŠ Tanvald Sportovní 6 39.05 304.00
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (út, 22.5.2018 - 08:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Szücsová, Odhánělová, Eršilová, Pustajová Szücsová, Odhánělová, Eršilová, Pustajová ZŠ 28. října 18, Turnov ZŠ 28. října 18, Turnov 2 35.84 480.00
2 Horká, Hendrichová, Tůmová, Tacincová Horká, Hendrichová, Tůmová, Tacincová ZŠ Tanvald Sportovní ZŠ Tanvald Sportovní 6 36.33 450.00
3 Hnídková, Hadravová, Šmatláková, Solnická Hnídková, Hadravová, Šmatláková, Solnická ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 4 36.70 429.00
4 Klierová, Šulcová, Macounová, Mlynáryková Klierová, Šulcová, Macounová, Mlynáryková ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 5 37.77 369.00
MS Fialová, Jakubů, Neckářová, Žáková Fialová, Jakubů, Neckářová, Žáková ZŠ Vrchlického Liberec ZŠ Vrchlického Liberec 3 37.04
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Harcubová, Brunclíková, Černá, Maturová Harcubová, Brunclíková, Černá, Maturová ZŠ Tanvald Sportovní ZŠ Tanvald Sportovní 6 39.05 304.00
2 Klierová, Šulcová, Macounová, Mlynáryková Klierová, Šulcová, Macounová, Mlynáryková ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 5 37.77 369.00
3 Fialová, Jakubů, Neckářová, Žáková Fialová, Jakubů, Neckářová, Žáková ZŠ Vrchlického Liberec ZŠ Vrchlického Liberec 3 37.04
4 Crhová, Pechatá, Čížková, Mádlová Crhová, Pechatá, Čížková, Mádlová ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 6 36.83 421.00
5 Hnídková, Hadravová, Šmatláková, Solnická Hnídková, Hadravová, Šmatláková, Solnická ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 4 36.70 429.00
6 Pelcová, Sochová, Štěpánková, Hofrová Pelcová, Sochová, Štěpánková, Hofrová ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 4 36.43 445.00
7 Horká, Hendrichová, Tůmová, Tacincová Horká, Hendrichová, Tůmová, Tacincová ZŠ Tanvald Sportovní ZŠ Tanvald Sportovní 6 36.33 450.00
8 Szücsová, Odhánělová, Eršilová, Pustajová Szücsová, Odhánělová, Eršilová, Pustajová ZŠ 28. října 18, Turnov ZŠ 28. října 18, Turnov 2 35.84 480.00
9 Maťátková, Imlaufová, Vojtíšková, Vojtíšková Maťátková, Imlaufová, Vojtíšková, Vojtíšková ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 5 35.46 503.00
10 Šímová, Pavlíková, Mitlenerová, Zmatlíková Šímová, Pavlíková, Mitlenerová, Zmatlíková ZŠ Vrchlického Liberec ZŠ Vrchlického Liberec 2 35.34
11 Švarbová, Veldová, Brožová, Kubánková Švarbová, Veldová, Brožová, Kubánková ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 4 35.32 511.00
12 Vaňková, Šimonová, Jiroušová, Svobodová Vaňková, Šimonová, Jiroušová, Svobodová ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 2 35.03 530.00
13 Karbanová, Všetečková, Karbanová, Beránková Karbanová, Všetečková, Karbanová, Beránková Arbesova Arbesova 1 35.00 531.00
14 Černínová, Lačná, Černá, Lorenzová Černínová, Lačná, Černá, Lorenzová ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 3 34.89 538.00
15 Kunertová, Buštová, Jakouběová, Seifertová Kunertová, Buštová, Jakouběová, Seifertová ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 3 34.48 565.00
16 Krykorková, Scholzová, Krykorková, Lehká Krykorková, Scholzová, Krykorková, Lehká Arbesova Arbesova 1 34.02 595.00
17 Ambrožová, Šilhánová, Sochorová, Koťátková Ambrožová, Šilhánová, Sochorová, Koťátková ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 5 33.55 627.00

skok vysoký - Žáci

(út, 22.5.2018 - 08:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.601.641.681.721.761.801.841.88 Body
1 Ondřej BeníčekOndřej Beníček
ZŠ Vrchlického Liberec ZŠ Vrchlického Liberec
02 1.76 ----------ooxxoxooxxx 593.00
2 Filip PlassFilip Plass
ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor
02 1.76 -----oooooxxooxxoxooxxx 593.00
3 Jakub ŠafářJakub Šafář
ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov
04 1.68 -----ooooooxoxoxxx 528.00
4 Martin JedličkaMartin Jedlička
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
02 1.64 ----ooooooxoxoxxx 496.00
5 Tomáš JindrákTomáš Jindrák
ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou
03 1.60 -----ooooxooxxx 464.00
6 Matyáš NeckářMatyáš Neckář
ZŠ Vrchlického Liberec ZŠ Vrchlického Liberec
02 1.60 -------oooxoxxx 464.00
7 Vojtěch GrusVojtěch Grus
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
02 1.60 -ooxoooooooxoxxx 464.00
8 Petr StehlíkPetr Stehlík
ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor
03 1.60 -oooooooxooxxoxxx 464.00
9 Tomáš ViktorínTomáš Viktorín
ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou ZŠ Mozartova Jablonec nad N...
03 1.56 -ooooooxoooxxx 434.00
10= David KavenskýDavid Kavenský
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa
02 1.56 -----ooxxooxoxxx 434.00
10= Tadeáš HrdličkaTadeáš Hrdlička
ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou
04 1.56 oooooooxoxoxoxxx 434.00
12 Martin KošťálMartin Košťál
ZŠ Vrchlického Liberec ZŠ Vrchlického Liberec
02 1.52 ------oooxxx 404.00
13 Michal NávojMichal Návoj
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
02 1.52 -ooooxxoxooxxoxxx 404.00
14 Tan Duong NguyenTan Duong Nguyen
ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov
03 1.48 ooooooooxxx 374.00
15 Jan ŠidlichovskýJan Šidlichovský
ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P.
03 1.48 ooooooxooxxx 374.00
16 Tomáš MitlenerTomáš Mitlener
ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov
03 1.44 --oooooxxx 345.00
17 Pavel BernatPavel Bernat
ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P.
04 1.44 oooooxxooxxx 345.00
18 Radek JirmanRadek Jirman
ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou ZŠ Mozartova Jablonec nad N...
02 1.44 xxooxoxoxxoxooxxx 345.00
19 David PolákDavid Polák
ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou ZŠ Mozartova Jablonec nad N...
03 1.40 ooooooxxx 317.00
20 Marek BalogMarek Balog
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa
03 1.40 oooooxoxxx 317.00
21 Ondřej SochaOndřej Socha
ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor
03 1.36 -ooxoxoxxx 290.00
22 Dominik KadlecDominik Kadlec
ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P.
03 1.36 ooxoxxoxoxxx 290.00
23 Vojtěch ŠpetlíkVojtěch Špetlík
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa
03 1.32 xoxoxxooxxx 263.00
Celkem 23 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(út, 22.5.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.151.191.231.271.311.351.391.431.471.511.551.591.631.671.711.751.791.83 Body
1 Jakub ŠkaloudJakub Škaloud
ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou ZŠ Mozartova Jablonec nad N...
05 1.43 ooooooxooxxx 338.00
2 Jan DrbolaJan Drbola
ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov
05 1.35 ooooooxxx 283.00
3 Matyáš AntonMatyáš Anton
Arbesova Arbesova
06 1.31 oooooxxx 257.00
4 Jan ČeskýJan Český
ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou ZŠ Mozartova Jablonec nad N...
05 1.31 -oxoooxxx 257.00
5 Jozef TulejJozef Tulej
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
05 1.31 ooxxooxoxxx 257.00
6= Jakub NezbedaJakub Nezbeda
ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec
05 1.31 ooooxxoxxx 257.00
6= Martin SvobodaMartin Svoboda
ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288
05 1.31 ooooxxoxxx 257.00
8= Filip WitturFilip Wittur
ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor
05 1.27 ooooxxx 231.00
8= Mikuláš DrbohlavMikuláš Drbohlav
ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov
05 1.27 ooooxxx 231.00
10 Samuel ČihulaSamuel Čihula
ZŠ Ještědská Liberec ZŠ Ještědská Liberec
05 1.27 oxoxxooxxx 231.00
11 David TichýDavid Tichý
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
05 1.27 ooxxoxxoxxx 231.00
12= Tomáš NěmecTomáš Němec
ZŠ Ještědská Liberec ZŠ Ještědská Liberec
05 1.23 oooxxx 206.00
12= Martin BalatkaMartin Balatka
Arbesova Arbesova
05 1.23 oooxxx 206.00
14 Milan VaculíkMilan Vaculík
ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor
05 1.23 ooxoxxx 206.00
15 Tomáš PuloTomáš Pulo
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
05 1.19 ooxxx 182.00
16 Ondřej MatajOndřej Mataj
ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec
05 1.19 xooxxx 182.00
17= Lukáš RajtmajerLukáš Rajtmajer
ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov
06 1.15 oxxx 159.00
17= Tomáš SuchardaTomáš Sucharda
ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288
06 1.15 oxxx 159.00
Celkem 18 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(út, 22.5.2018 - 08:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.151.191.231.271.311.351.391.431.471.511.551.591.631.671.711.75 Body
1 Zuzana MindlováZuzana Mindlová
ZŠ Ještědská Liberec ZŠ Ještědská Liberec
04 1.55 ooooooooxxooxxoxxx 678.00
2 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá
ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor
02 1.51 ----ooooooxxx 632.00
3 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec
03 1.51 o--o-oo-xooxxx 632.00
4 Natálie KottováNatálie Kottová
ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec
04 1.47 o--o-xooxxooxxx 588.00
5 Karolína JanatkováKarolína Janatková
ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov
03 1.47 -ooooxooxxoxoxxx 588.00
6 Barbora BurešováBarbora Burešová
ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov
02 1.47 -xoooooooxxoxxx 588.00
7= Pavlína LubasováPavlína Lubasová
ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N. ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab...
03 1.43 -oooxoooxxoxxx 544.00
7= Denisa JégrováDenisa Jégrová
ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou
03 1.43 -oooooxoxxoxxx 544.00
9= Aneta VinklářováAneta Vinklářová
ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288
03 1.39 oooooxooxxx 502.00
9= Pavlína SrbováPavlína Srbová
ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor
03 1.39 -ooooxooxxx 502.00
11 Jana HrtánkováJana Hrtánková
ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor
02 1.39 ooooooxoxxx 502.00
12 Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová
ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288
03 1.39 -oooooxxoxxx 502.00
13 Eliška VitebskáEliška Vitebská
ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou
03 1.39 ooxoxooxxoxxoxxx 502.00
14 Nela VaníčkováNela Vaníčková
ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov
04 1.35 oooooxoxxx 460.00
15 Kristýna GrusováKristýna Grusová
ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N. ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab...
02 1.35 xoooooxoxxx 460.00
16 Soňa KábováSoňa Kábová
ZŠ a ZUŠ Jabloňova ZŠ a ZUŠ Jabloňova
03 1.35 xooooxoxoxxx 460.00
17 Lucie ŠulcováLucie Šulcová
ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N. ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab...
03 1.35 oooxooxxoxxx 460.00
18 Barbora HonzkováBarbora Honzková
ZŠ Ještědská Liberec ZŠ Ještědská Liberec
04 1.35 ooooxxoxxoxxx 460.00
19= Eliška KubečkováEliška Kubečková
ZŠ Ještědská Liberec ZŠ Ještědská Liberec
04 1.31 ooxooxxoxxx 419.00
19= Zuzana KovářováZuzana Kovářová
ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec
04 1.31 ooxooxxoxxx 419.00
21 Anna ČapkováAnna Čapková
ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P.
04 1.23 oxooxxx 340.00
22 Kristýna FóglováKristýna Fóglová
ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou
03 1.23 ooxoxxx 340.00
23 Linda GotschammerováLinda Gotschammerová
ZŠ a ZUŠ Jabloňova ZŠ a ZUŠ Jabloňova
02 1.23 oxoxxoxxx 340.00
24= Alexandra HofmanováAlexandra Hofmanová
ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288
04 1.19 ooxxx 302.00
24= Veronika ŠtejfováVeronika Štejfová
ZŠ a ZUŠ Jabloňova ZŠ a ZUŠ Jabloňova
04 1.19 ooxxx 302.00
26 Markéta JórováMarkéta Jórová
ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P.
03 1.19 xxooxxx 302.00
27 Adéla DontováAdéla Dontová
ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P.
03 1.19 oxoxxx 302.00
Celkem 27 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 22.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.141.181.221.261.301.341.381.421.461.501.541.581.621.661.701.741.781.82 Body
1 Lucie VšetečkováLucie Všetečková
Arbesova Arbesova
05 1.46 oxooxxoxooxooxoxoxxx 577.00
2 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa
06 1.42 ooooxooxoxxooxxx 534.00
3 Monika GrohováMonika Grohová
ZŠ 28. října 18, Turnov ZŠ 28. října 18, Turnov
06 1.34 oooooooxxx 449.00
4 Lucie TůmováLucie Tůmová
ZŠ Tanvald Sportovní ZŠ Tanvald Sportovní
05 1.34 oooooxoxoxxx 449.00
5 Kristýna ČížkováKristýna Čížková
ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec
05 1.30 ooooooxxx 409.00
6 Dominika BrožováDominika Brožová
ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P.
05 1.30 oooooxxoxxx 409.00
7 Kateřina HadravováKateřina Hadravová
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa
05 1.26 ooxoooxxx 369.00
8 Simona ŠilhánováSimona Šilhánová
ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec
05 1.26 ooooxxoxxx 369.00
9= Klára WágnerováKlára Wágnerová
ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P.
05 1.22 ooooxxx 331.00
9= Anežka KubánkováAnežka Kubánková
ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P.
05 1.22 ooooxxx 331.00
9= Veronika BeránkováVeronika Beránková
Arbesova Arbesova
06 1.22 ooooxxx 331.00
12 Sára KunertováSára Kunertová
ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288
05 1.22 ooxooxxx 331.00
13 Lucie PavlíkováLucie Pavlíková
ZŠ Vrchlického Liberec ZŠ Vrchlického Liberec
05 1.22 oooxoxxx 331.00
14 Anna SvobodováAnna Svobodová
ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor
06 1.22 xoooxoxxx 331.00
15 Kristýna SolnickáKristýna Solnická
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa
05 1.22 oxxooxoxxx 331.00
16 Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková
ZŠ Vrchlického Liberec ZŠ Vrchlického Liberec
05 1.18 oooxxx 293.00
17 Aneta HrubáAneta Hrubá
ZŠ 28. října 18, Turnov ZŠ 28. října 18, Turnov
05 1.18 ooxxoxxx 293.00
18 Anna ŠimonováAnna Šimonová
ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor
05 1.18 oxoxxoxxx 293.00
19 Radka PustajováRadka Pustajová
ZŠ 28. října 18, Turnov ZŠ 28. října 18, Turnov
05 1.14 ooxxx 257.00
20 Michaela JakouběováMichaela Jakouběová
ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288
06 1.14 oxoxxx 257.00
21 Linda BuštováLinda Buštová
ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288
05 1.10 oxxx 222.00
22 Karolína HorkáKarolína Horká
ZŠ Tanvald Sportovní ZŠ Tanvald Sportovní
06 1.10 xoxxx 222.00
23 Agáta NeckářováAgáta Neckářová
ZŠ Vrchlického Liberec ZŠ Vrchlického Liberec
06 1.10 xxoxxx 222.00
24 Tereza TacincováTereza Tacincová
ZŠ Tanvald Sportovní ZŠ Tanvald Sportovní
05 0.00 xxx 0.00
Celkem 24 závodníků

skok daleký - Žáci

(út, 22.5.2018 - 10:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Ondřej MedekOndřej Medek
ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov
02 DNS 0.0 0.00
Michal NávojMichal Návoj
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
02 DNS 0.0 0.00
Libor UlrichLibor Ulrich
ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor
02 DNS 0.0 0.00
1 Ondřej BeníčekOndřej Beníček
ZŠ Vrchlického Liberec ZŠ Vrchlického Liberec
02 5.98 0.0 582.00
2 Cyril ŽeravaCyril Žerava
ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov
03 5.86 0.0 556.00
3 Illia SmyrnovIllia Smyrnov
ZŠ Vrchlického Liberec ZŠ Vrchlického Liberec
03 5.72 0.0 527.00
4 Robin KoňákRobin Koňák
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa
03 5.63 0.0 508.00
5 Petr StehlíkPetr Stehlík
ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor
03 5.52 0.0 485.00
6 Jakub ŠafářJakub Šafář
ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov
04 5.42 0.0 465.00
7 Roman PrincRoman Princ
ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou
04 5.33 0.0 447.00
8 Luboš FotrLuboš Fotr
ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor
02 5.30 0.0 441.00
9 Jakub FlesnerJakub Flesner
ZŠ Vrchlického Liberec ZŠ Vrchlického Liberec
02 5.24 0.0 429.00
10 Lukáš DošlíkLukáš Došlík
ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou
04 5.22 0.0 425.00
11 Richard BraunerRichard Brauner
ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P.
02 5.06 0.0 394.00
12 Matyáš HalasníkMatyáš Halasník
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa
03 5.05 0.0 392.00
13 Jakub VaníčekJakub Vaníček
ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou ZŠ Mozartova Jablonec nad N...
02 4.99 0.0 380.00
14 Lukáš HofmannLukáš Hofmann
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
04 4.91 0.0 365.00
15 Šimon MachačŠimon Machač
ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou
03 4.90 0.0 363.00
16 Jaroslav BittnerJaroslav Bittner
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa
02 4.87 0.0 358.00
17 Kryštof KonrádKryštof Konrád
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
02 4.67 0.0 321.00
18 Vojtěch GrusVojtěch Grus
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
02 4.60 0.0 308.00
19 Pavel BernatPavel Bernat
ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P.
04 4.57 0.0 303.00
20 Patrik SvobodaPatrik Svoboda
ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P.
03 4.44 0.0 280.00
21 Jaroslav KochánekJaroslav Kochánek
ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou ZŠ Mozartova Jablonec nad N...
02 4.43 0.0 278.00
22 Tomáš ViktorínTomáš Viktorín
ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou ZŠ Mozartova Jablonec nad N...
03 4.36 0.0 266.00
Celkem 25 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(út, 22.5.2018 - 08:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr MalýPetr Malý
ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec
05 5.02 0.0 386.00
2 Jan RichtrJan Richtr
ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov
06 4.56 0.0 301.00
3 Kristián VaistauerKristián Vaistauer
Arbesova Arbesova
05 4.48 0.0 287.00
4 Nicolas ČurdaNicolas Čurda
ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou ZŠ Mozartova Jablonec nad N...
05 4.42 0.0 276.00
5 Jonáš TurekJonáš Turek
ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec
05 4.38 0.0 269.00
6 Petr LiksomrPetr Liksomr
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
06 4.34 0.0 262.00
7 Tomáš CvrčekTomáš Cvrček
ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec
05 4.30 0.0 255.00
8 Jakub ŠkaloudJakub Škaloud
ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou ZŠ Mozartova Jablonec nad N...
05 4.22 0.0 242.00
9 Václav ŠupVáclav Šup
ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor
06 4.22 0.0 242.00
10 Adam HauzrAdam Hauzr
ZŠ Ještědská Liberec ZŠ Ještědská Liberec
05 4.10 0.0 222.00
11 Vilém SvrčekVilém Svrček
ZŠ Ještědská Liberec ZŠ Ještědská Liberec
05 4.09 0.0 220.00
12 Matyáš AntonMatyáš Anton
Arbesova Arbesova
06 4.08 0.0 219.00
13 Daniel ZárubaDaniel Záruba
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
05 3.94 0.0 196.00
14 Jakub ŠauerJakub Šauer
ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor
05 3.93 0.0 195.00
15 Milan VaculíkMilan Vaculík
ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor
05 3.93 0.0 195.00
16 Tomáš VodičkaTomáš Vodička
ZŠ Ještědská Liberec ZŠ Ještědská Liberec
05 3.92 0.0 193.00
17 Adam SuchánekAdam Suchánek
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
05 3.90 0.0 190.00
18 Matěj KožnarMatěj Kožnar
ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288
05 3.83 0.0 179.00
19 Vojtěch MarekVojtěch Marek
ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov
06 3.82 0.0 177.00
20 Jan HavelJan Havel
ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov
05 3.67 0.0 155.00
21 Marek HavlíčekMarek Havlíček
ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou ZŠ Mozartova Jablonec nad N...
05 3.62 0.0 147.00
22 Pavel FučíkPavel Fučík
ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288
05 3.61 0.0 146.00
23 Martin MaderMartin Mader
ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288
05 3.38 0.0 114.00
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Žákyně

(út, 22.5.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Františka RappováFrantiška Rappová
ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N. ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab...
03 5.16 0.0 603.00
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná
ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N. ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab...
03 5.07 0.0 578.00
3 Klára HájkováKlára Hájková
ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor
02 4.81 0.0 508.00
4 Sára ČihulováSára Čihulová
ZŠ Ještědská Liberec ZŠ Ještědská Liberec
03 4.81 0.0 508.00
5 Gabriela MasaříkováGabriela Masaříková
ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou
02 4.72 0.0 485.00
6 Aneta DusilováAneta Dusilová
ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec
04 4.68 0.0 474.00
7 Zuzana KovářováZuzana Kovářová
ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec
04 4.52 0.0 433.00
8 Nela VaníčkováNela Vaníčková
ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov
04 4.51 0.0 431.00
9 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová
ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P.
04 4.51 0.0 431.00
10 Lucie PaulusováLucie Paulusová
ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288
04 4.46 0.0 418.00
11 Nicola JarošováNicola Jarošová
ZŠ a ZUŠ Jabloňova ZŠ a ZUŠ Jabloňova
04 4.46 0.0 418.00
12 Bára HudrlíkováBára Hudrlíková
ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec
04 4.45 0.0 416.00
13 Lea JelínkováLea Jelínková
ZŠ a ZUŠ Jabloňova ZŠ a ZUŠ Jabloňova
02 4.43 0.0 411.00
14 Pavlína SrbováPavlína Srbová
ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor
03 4.35 0.0 391.00
15 Barbora BurešováBarbora Burešová
ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov
02 4.32 0.0 384.00
16 Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová
ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288
03 4.32 0.0 384.00
17 Aneta VinklářováAneta Vinklářová
ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288
03 4.31 0.0 381.00
18 Anna ČapkováAnna Čapková
ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P.
04 4.24 0.0 364.00
19 Anna TymešováAnna Tymešová
ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor
02 4.14 0.0 340.00
20 Barbora MařasováBarbora Mařasová
ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P.
06 4.13 0.0 338.00
21 Soňa KábováSoňa Kábová
ZŠ a ZUŠ Jabloňova ZŠ a ZUŠ Jabloňova
03 4.10 0.0 331.00
22 Viktorie NovotnáViktorie Novotná
ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou
02 4.05 0.0 319.00
23 Eliška StřihavkováEliška Střihavková
ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov
03 4.04 0.0 317.00
24 Lucie PeukertováLucie Peukertová
ZŠ Ještědská Liberec ZŠ Ještědská Liberec
03 4.03 0.0 315.00
25 Zuzana MindlováZuzana Mindlová
ZŠ Ještědská Liberec ZŠ Ještědská Liberec
04 4.03 0.0 315.00
MS Štěpánka ZelinkováŠtěpánka Zelinková
ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec
03 4.47
Celkem 26 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(út, 22.5.2018 - 08:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Markéta ŠmatlákováMarkéta Šmatláková
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa
05 DNS 0.0 0.00
1 Anna ČernínováAnna Černínová
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa
06 4.54 0.0 438.00
2 Lucie VšetečkováLucie Všetečková
Arbesova Arbesova
05 4.19 0.0 352.00
3 Kristýna ČížkováKristýna Čížková
ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec
05 4.17 0.0 347.00
4 Barbora VeldováBarbora Veldová
ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P.
05 4.09 0.0 329.00
5 Anežka SeifertováAnežka Seifertová
ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288
05 4.05 0.0 319.00
6 Běla ŠtěpánkováBěla Štěpánková
ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor
05 4.01 0.0 310.00
7 Veronika BeránkováVeronika Beránková
Arbesova Arbesova
06 3.99 0.0 306.00
8 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková
ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor
05 3.93 0.0 292.00
9 Barbora LačnáBarbora Lačná
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa
05 3.92 0.0 290.00
10 Kristýna JiroušováKristýna Jiroušová
ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor
05 3.89 0.0 283.00
11 Daniela ŠvarbováDaniela Švarbová
ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P.
05 3.87 0.0 279.00
12 Barbora KoťátkováBarbora Koťátková
ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec
05 3.86 0.0 276.00
13 Sabina ScholzováSabina Scholzová
Arbesova Arbesova
06 3.82 0.0 267.00
14 Monika GrohováMonika Grohová
ZŠ 28. října 18, Turnov ZŠ 28. října 18, Turnov
06 3.76 0.0 254.00
15 Dominika BrožováDominika Brožová
ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P.
05 3.73 0.0 248.00
16 Denisa MlynárykováDenisa Mlynáryková
ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288
05 3.73 0.0 248.00
17 Adéla OdhánělováAdéla Odhánělová
ZŠ 28. října 18, Turnov ZŠ 28. října 18, Turnov
05 3.62 0.0 225.00
18 Tereza MitlenerováTereza Mitlenerová
ZŠ Vrchlického Liberec ZŠ Vrchlického Liberec
06 3.62 0.0 225.00
19 Aneta CrhováAneta Crhová
ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec
06 3.53 0.0 206.00
20 Kristýna ČernáKristýna Černá
ZŠ Tanvald Sportovní ZŠ Tanvald Sportovní
05 3.53 0.0 206.00
21 Agáta EršilováAgáta Eršilová
ZŠ 28. října 18, Turnov ZŠ 28. října 18, Turnov
05 3.51 0.0 202.00
22 Tereza TacincováTereza Tacincová
ZŠ Tanvald Sportovní ZŠ Tanvald Sportovní
05 3.43 0.0 186.00
23 Kristýna KlierováKristýna Klierová
ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288
05 3.35 0.0 170.00
24 Kristýna HendrichováKristýna Hendrichová
ZŠ Tanvald Sportovní ZŠ Tanvald Sportovní
05 3.17 0.0 137.00
MS Zuzana ŽákováZuzana Žáková
ZŠ Vrchlického Liberec ZŠ Vrchlického Liberec
04 3.72
MS Alena ŠímováAlena Šímová
ZŠ Vrchlického Liberec ZŠ Vrchlického Liberec
04 3.56
Celkem 27 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 22.5.2018 - 08:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288
03 11.09 0.0 601.00
2 Kristýna GrusováKristýna Grusová
ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N. ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab...
02 09.54 0.0 499.00
3 Alexandra HofmanováAlexandra Hofmanová
ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288
04 09.43 0.0 492.00
4 Denisa JégrováDenisa Jégrová
ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou
03 09.23 0.0 479.00
5 Linda GotschammerováLinda Gotschammerová
ZŠ a ZUŠ Jabloňova ZŠ a ZUŠ Jabloňova
02 09.15 0.0 474.00
6 Klára HájkováKlára Hájková
ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor
02 09.09 0.0 470.00
7 Veronika BrožkováVeronika Brožková
ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N. ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab...
02 08.85 0.0 454.00
8 Viktorie NovotnáViktorie Novotná
ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou
02 08.77 0.0 449.00
9 Markéta FrkováMarkéta Frková
ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288
02 08.73 0.0 447.00
10 Eliška StřihavkováEliška Střihavková
ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov
03 08.67 0.0 443.00
11 Johanka NovotnáJohanka Novotná
ZŠ a ZUŠ Jabloňova ZŠ a ZUŠ Jabloňova
04 08.65 0.0 441.00
12 Natálie ČermákováNatálie Čermáková
ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor
02 08.25 0.0 416.00
13 Eliška KubečkováEliška Kubečková
ZŠ Ještědská Liberec ZŠ Ještědská Liberec
04 08.02 0.0 401.00
14 Michaela VojtíškováMichaela Vojtíšková
ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P.
02 07.80 0.0 386.00
15 Štěpánka ZelinkováŠtěpánka Zelinková
ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec
03 07.67 0.0 378.00
16 Adéla BakešováAdéla Bakešová
ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov
04 07.51 0.0 368.00
17 Amálie ŠtejfováAmálie Štejfová
ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov
03 07.42 0.0 362.00
18 Jana HrtánkováJana Hrtánková
ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor
02 07.39 0.0 360.00
19 Nicole SyřišťováNicole Syřišťová
ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec
03 07.17 0.0 346.00
20 Eliška CoufalováEliška Coufalová
ZŠ Ještědská Liberec ZŠ Ještědská Liberec
03 07.12 0.0 343.00
21 Eliška PodzimkováEliška Podzimková
ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P.
04 07.08 0.0 340.00
22 Sára VyhlídkováSára Vyhlídková
ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P.
04 06.91 0.0 329.00
23 Jana CvrčkováJana Cvrčková
ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec
03 06.47 0.0 301.00
Jana PecháčkováJana Pecháčková
ZŠ a ZUŠ Jabloňova ZŠ a ZUŠ Jabloňova
03 06.35 0.0 294.00
24 Markéta KopeckáMarkéta Kopecká
ZŠ Ještědská Liberec ZŠ Ještědská Liberec
03 06.35 0.0 294.00
MS Kateřina SvárovskáKateřina Svárovská
ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec
04 06.59
MS Veronika TrdlováVeronika Trdlová
ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N. ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab...
03 07.76
Celkem 27 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 22.5.2018 - 10:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán MikuleŠtěpán Mikule
ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P.
03 11.72 0.0 589.00
2 Štěpán StrnadŠtěpán Strnad
ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou ZŠ Mozartova Jablonec nad N...
03 11.63 0.0 584.00
3 Matyáš NeckářMatyáš Neckář
ZŠ Vrchlického Liberec ZŠ Vrchlického Liberec
02 11.47 0.0 574.00
4 Jakub StehlíkJakub Stehlík
ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P.
04 11.34 0.0 566.00
5 Michal SvobodaMichal Svoboda
ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor
02 10.94 0.0 542.00
6 Cyril ŽeravaCyril Žerava
ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov
03 10.91 0.0 540.00
7 Richard TkačíkRichard Tkačík
ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou
02 10.51 0.0 516.00
8 Filip PlassFilip Plass
ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor
02 10.45 0.0 513.00
9 Jiří PlíšekJiří Plíšek
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
03 10.25 0.0 501.00
Jan ŠidlichovskýJan Šidlichovský
ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P.
03 10.07 0.0 490.00
10 Lukáš KuncLukáš Kunc
ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou ZŠ Mozartova Jablonec nad N...
03 10.07 0.0 490.00
11 Vojtěch ŽákVojtěch Žák
ZŠ Vrchlického Liberec ZŠ Vrchlického Liberec
03 09.77 0.0 472.00
12 Matěj DvořákMatěj Dvořák
ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor
03 09.47 0.0 454.00
13 Daniel SchmidtDaniel Schmidt
ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov
03 09.42 0.0 451.00
14 Jan BlažekJan Blažek
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa
02 09.35 0.0 447.00
15 David PolákDavid Polák
ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou
02 09.23 0.0 440.00
16 Jakub KněžourJakub Kněžour
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa
02 08.89 0.0 419.00
17 Tomáš MitlenerTomáš Mitlener
ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov
03 08.85 0.0 417.00
18 Michal NávojMichal Návoj
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
02 08.83 0.0 416.00
19 Matyáš RaslMatyáš Rasl
ZŠ Vrchlického Liberec ZŠ Vrchlického Liberec
04 08.60 0.0 402.00
20 Vítek VysušilVítek Vysušil
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
03 08.46 0.0 394.00
21 Šimon MachačŠimon Machač
ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou
03 08.35 0.0 387.00
22 Marek BalogMarek Balog
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa
03 08.32 0.0 385.00
Celkem 23 závodníků
pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Daniel SchmidtDaniel Schmidt 03 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 1851
2 Michal SvobodaMichal Svoboda 02 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 1783
3 Jaroslav KochánekJaroslav Kochánek 02 ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou ZŠ Mozartova Jablonec nad N... 1576
4 Lukáš DošlíkLukáš Došlík 04 ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 1555
5 Matěj PonocnýMatěj Ponocný 02 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 1368
6 Ondřej BeníčekOndřej Beníček 02 ZŠ Vrchlického Liberec ZŠ Vrchlického Liberec 1175
7 Illia SmyrnovIllia Smyrnov 03 ZŠ Vrchlického Liberec ZŠ Vrchlického Liberec 1167
8 Martin JedličkaMartin Jedlička 02 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 1162
9 Tibor VýrostkoTibor Výrostko 02 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 1156
10 Robin KoňákRobin Koňák 03 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 1121
11 Filip PlassFilip Plass 02 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 1106
12 Štěpán MikuleŠtěpán Mikule 03 ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 1103
13 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 1096
14 Richard BraunerRichard Brauner 02 ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 1069
15 Matyáš NeckářMatyáš Neckář 02 ZŠ Vrchlického Liberec ZŠ Vrchlického Liberec 1038
16 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 0993
17 Petr StehlíkPetr Stehlík 03 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 0949
18 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou ZŠ Mozartova Jablonec nad N... 0945
19 Luboš FotrLuboš Fotr 02 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 0940
20 Matyáš HalasníkMatyáš Halasník 03 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 0934
21 Lukáš HofmannLukáš Hofmann 04 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 0893
22 Jakub FlesnerJakub Flesner 02 ZŠ Vrchlického Liberec ZŠ Vrchlického Liberec 0724
23 Jakub PitoňákJakub Pitoňák 04 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 0719
24 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 0706
25 Lukáš VitebskýLukáš Vitebský 03 ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 0693
26 Patrik LöfflerPatrik Löffler 04 ZŠ Vrchlického Liberec ZŠ Vrchlického Liberec 0678
27 Matěj TkáčMatěj Tkáč 04 ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 0675
28 Pavel BernatPavel Bernat 04 ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 0648
29 Vojtěcg ŠpetlíkVojtěcg Špetlík 03 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 0626
30 Jan ReisiegelJan Reisiegel 02 ZŠ Vrchlického Liberec ZŠ Vrchlického Liberec 0587
31 Matyáš BímMatyáš Bím 04 ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 0586
32 Štěpán StrnadŠtěpán Strnad 03 ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou ZŠ Mozartova Jablonec nad N... 0584
33 Dominik KadlecDominik Kadlec 03 ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 0577
34 Ondřej StehlíkOndřej Stehlík 03 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 0574
35 Jakub StehlíkJakub Stehlík 04 ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 0566
36 Libor UlrichLibor Ulrich 02 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 0565
37 Jaroslav BittnerJaroslav Bittner 02 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 0550
38 Vojtěch BeníčekVojtěch Beníček 04 ZŠ Vrchlického Liberec ZŠ Vrchlického Liberec 0538
39 Václav SchneibergVáclav Schneiberg 02 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 0534
40 Jaromír ŠimekJaromír Šimek 03 ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 0532
41 Pavel VáclavůPavel Václavů 04 ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou ZŠ Mozartova Jablonec nad N... 0528
42 Richard TkačíkRichard Tkačík 02 ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 0516
43 Martin PodzimekMartin Podzimek 02 ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 0509
44 Jiří PlíšekJiří Plíšek 03 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 0501
45 Lukáš KuncLukáš Kunc 03 ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou ZŠ Mozartova Jablonec nad N... 0490
46 Vojtěch ŽákVojtěch Žák 03 ZŠ Vrchlického Liberec ZŠ Vrchlického Liberec 0472
Vojtěch GrusVojtěch Grus 02 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 0464
47 Tomáš JindrákTomáš Jindrák 03 ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 0464
Roman PrincRoman Princ 04 ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 0447
48 Jan BlažekJan Blažek 02 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 0447
49 David PolákDavid Polák 02 ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 0440
Tomáš ViktorínTomáš Viktorín 03 ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou ZŠ Mozartova Jablonec nad N... 0434
Tadeáš HrdličkaTadeáš Hrdlička 04 ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 0434
50 David KavenskýDavid Kavenský 02 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 0434
51 Jakub KněžourJakub Kněžour 02 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 0419
52 Michal NávojMichal Návoj 02 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 0416
Jan ŠidlichovskýJan Šidlichovský 03 ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 0374
53 Tan Duong NguyenTan Duong Nguyen 03 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 0374
54 Vojtěch LinhartVojtěch Linhart 03 ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou ZŠ Mozartova Jablonec nad N... 0361
55 Radek JirmanRadek Jirman 02 ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou ZŠ Mozartova Jablonec nad N... 0345
56 Kryštof KonrádKryštof Konrád 02 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 0321
57 Marek BalogMarek Balog 03 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 0317
Jan KalusJan Kalus 03 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 0000
David VeselýDavid Veselý 02 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 0000
Vojtěch ŠpetlíkVojtěch Špetlík 03 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 0000
Tomáš MitlenerTomáš Mitlener 03 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 0000
Martin KuĺhaMartin Kuĺha 04 ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 0000
Martin KošťálMartin Košťál 02 ZŠ Vrchlického Liberec ZŠ Vrchlického Liberec 0000
Šimon MachačŠimon Machač 03 ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 0000
Zdeněk PetrákZdeněk Petrák 02 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 0000
Martin PodzimekMartin Podzimek 02 ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 0000
Zbyněk StolínZbyněk Stolín 02 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 0000
Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 0000
Matyáš RaslMatyáš Rasl 04 ZŠ Vrchlického Liberec ZŠ Vrchlického Liberec 0000
Patrik SvobodaPatrik Svoboda 03 ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 0000
Radim SudekRadim Sudek 04 ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 0000
Ondřej MedekOndřej Medek 02 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 0000
David PolákDavid Polák 03 ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou ZŠ Mozartova Jablonec nad N... 0000
Matouš VolekMatouš Volek 03 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 0000
Vítek VysušilVítek Vysušil 03 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 0000
58 Ondřej SochaOndřej Socha 03 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 0000
Celkem 81 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jakub HavlasJakub Havlas 05 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 1281
2 Vojtěch WeraniVojtěch Werani 05 ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou ZŠ Mozartova Jablonec nad N... 1261
3 Petr MalýPetr Malý 05 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 1217
4 Jan SteinerJan Steiner 05 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 1058
5 Petr LiksomrPetr Liksomr 06 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 0951
6 Martin SvobodaMartin Svoboda 05 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 0925
7 Matyáš AntonMatyáš Anton 06 Arbesova Arbesova 0899
8 Samuel ČihulaSamuel Čihula 05 ZŠ Ještědská Liberec ZŠ Ještědská Liberec 0822
9 Jan DrbolaJan Drbola 05 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 0784
10 Kristián VaistauerKristián Vaistauer 05 Arbesova Arbesova 0713
11 Jan RázlJan Rázl 05 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 0675
12 Nicolas ČurdaNicolas Čurda 05 ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou ZŠ Mozartova Jablonec nad N... 0664
13 Jan RichtrJan Richtr 06 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 0651
14 Jonáš TurekJonáš Turek 05 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 0635
15 Matěj KožnarMatěj Kožnar 05 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 0633
16 Mikuláš DrbohlavMikuláš Drbohlav 05 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 0613
17 Jozef TulejJozef Tulej 05 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 0611
18 Vilém SvrčekVilém Svrček 05 ZŠ Ještědská Liberec ZŠ Ještědská Liberec 0605
19 Bilguundash NyamkhuuBilguundash Nyamkhuu 05 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 0582
20 Jakub ŠkaloudJakub Škaloud 05 ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou ZŠ Mozartova Jablonec nad N... 0580
21 Martin BalatkaMartin Balatka 05 Arbesova Arbesova 0536
22 Antonín MalýAntonín Malý 05 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 0527
23 Tomáš SuchardaTomáš Sucharda 06 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 0514
24 Martin ŽilkaMartin Žilka 06 Arbesova Arbesova 0474
25 Tomáš NěmecTomáš Němec 05 ZŠ Ještědská Liberec ZŠ Ještědská Liberec 0431
26 Jan ČeskýJan Český 05 ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou ZŠ Mozartova Jablonec nad N... 0430
27 Adam ReslerAdam Resler 05 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 0392
28 Matěj KubínMatěj Kubín 05 Arbesova Arbesova 0376
29 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 0369
30 Marek HavlíčekMarek Havlíček 05 ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou ZŠ Mozartova Jablonec nad N... 0368
31 Martin ChlumMartin Chlum 05 ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou ZŠ Mozartova Jablonec nad N... 0365
32 Miroslav ŠERCLMiroslav ŠERCL 05 Arbesova Arbesova 0358
33 Tomáš CvrčekTomáš Cvrček 05 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 0357
34 Martin ŠulcMartin Šulc 05 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 0345
35 Štěpán HorákŠtěpán Horák 05 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 0339
36 Pavel FučíkPavel Fučík 05 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 0321
37 Jan ŠpačekJan Špaček 05 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 0320
38 Lukáš PolhošLukáš Polhoš 05 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 0311
39 Radim KyselaRadim Kysela 05 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 0306
40 Daniel MarcinDaniel Marcin 05 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 0299
41 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 05 ZŠ Ještědská Liberec ZŠ Ještědská Liberec 0297
42 Pavel WronaPavel Wrona 05 ZŠ Ještědská Liberec ZŠ Ještědská Liberec 0291
43 Jan KošekJan Košek 05 Arbesova Arbesova 0288
44 Jakub NezbedaJakub Nezbeda 05 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 0257
45 Václav ŠupVáclav Šup 06 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 0242
David TichýDavid Tichý 05 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 0231
46 Filip WitturFilip Wittur 05 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 0231
47 Adam HauzrAdam Hauzr 05 ZŠ Ještědská Liberec ZŠ Ještědská Liberec 0222
48 Milan VaculíkMilan Vaculík 05 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 0206
49 Daniel ZárubaDaniel Záruba 05 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 0196
50 Jakub ŠauerJakub Šauer 05 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 0195
51 Ondřej MatajOndřej Mataj 05 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 0182
52 Vojtěch MarekVojtěch Marek 06 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 0177
Sebastián AmbružSebastián Ambruž 05 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 0000
Martin MaderMartin Mader 05 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 0000
Jakub GašiJakub Gaši 05 ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou ZŠ Mozartova Jablonec nad N... 0000
Adam PůtaAdam Půta 05 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 0000
Jan LöfflerJan Löffler 06 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 0000
Tomáš PuloTomáš Pulo 05 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 0000
Adam SuchánekAdam Suchánek 05 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 0000
Petr VyoralPetr Vyoral 08 ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27... 0000
Lukáš RajtmajerLukáš Rajtmajer 06 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 0000
Jan HavelJan Havel 05 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 0000
Lukáš HlubučekLukáš Hlubuček 05 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 0000
Jan ZurynekJan Zurynek 06 Arbesova Arbesova 0000
Lukáš BělkaLukáš Bělka 04 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 0000
53 Jonáš ŠtanclJonáš Štancl 05 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 0000
MS Jakub SvobodaJakub Svoboda 05 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 0000
Celkem 68 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 22.5.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam ReslerAdam Resler
ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec
05 59.80 0.0 392.00
2 Martin ChlumMartin Chlum
ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou ZŠ Mozartova Jablonec nad N...
05 56.65 0.0 365.00
3 Štěpán HorákŠtěpán Horák
ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec
05 53.71 0.0 339.00
4 Martin BalatkaMartin Balatka
Arbesova Arbesova
05 52.65 0.0 330.00
5 Jan ŠpačekJan Špaček
ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor
05 51.40 0.0 320.00
6 Radim KyselaRadim Kysela
ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov
05 49.83 0.0 306.00
7 Daniel MarcinDaniel Marcin
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
05 49.00 0.0 299.00
8 Tomáš VodičkaTomáš Vodička
ZŠ Ještědská Liberec ZŠ Ještědská Liberec
05 48.71 0.0 297.00
9 Jonáš ŠtanclJonáš Štancl
ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec
05 48.64 0.0 296.00
10 Jan SteinerJan Steiner
ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov
05 48.36 0.0 294.00
11 Jan KošekJan Košek
Arbesova Arbesova
05 47.63 0.0 288.00
12 Jan RázlJan Rázl
ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor
05 47.10 0.0 283.00
13 Lukáš PolhošLukáš Polhoš
ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor
05 44.20 0.0 259.00
14 Vojtěch MarekVojtěch Marek
ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov
06 41.33 0.0 235.00
15 Tomáš NěmecTomáš Němec
ZŠ Ještědská Liberec ZŠ Ještědská Liberec
05 40.04 0.0 225.00
16 Antonín MalýAntonín Malý
ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288
05 37.47 0.0 203.00
17 Bilguundash NyamkhuuBilguundash Nyamkhuu
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
05 37.18 0.0 201.00
18 Adam SuchánekAdam Suchánek
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o. ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
05 36.51 0.0 196.00
19 Adam HauzrAdam Hauzr
ZŠ Ještědská Liberec ZŠ Ještědská Liberec
05 34.54 0.0 180.00
20 Pavel FučíkPavel Fučík
ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288
05 33.95 0.0 175.00
21 Jan ČeskýJan Český
ZŠ Mozartova Jablonec nad Nisou ZŠ Mozartova Jablonec nad N...
05 33.75 0.0 173.00
22 Sebastián AmbružSebastián Ambruž
ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288
05 33.50 0.0 171.00
MS Jakub SvobodaJakub Svoboda
ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec
05 41.42
MS Ondřej MatajOndřej Mataj
ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec
05 42.40
Celkem 24 závodníků
pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 2275
2 Františka RappováFrantiška Rappová 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N. ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 2258
3 Barbora BurešováBarbora Burešová 02 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 1663
4 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N. ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 1559
5 Barbora MařasováBarbora Mařasová 06 ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 1381
6 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá 02 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 1367
7 Markéta FrkováMarkéta Frková 02 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 1298
8 Natálie FaltováNatálie Faltová 04 ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 1266
9 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová 03 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 1257
10 Lea JelínkováLea Jelínková 02 ZŠ a ZUŠ Jabloňova ZŠ a ZUŠ Jabloňova 1178
11 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 1163
12 Sára ČihulováSára Čihulová 03 ZŠ Ještědská Liberec ZŠ Ještědská Liberec 1159
13 Johanka NovotnáJohanka Novotná 04 ZŠ a ZUŠ Jabloňova ZŠ a ZUŠ Jabloňova 1153
14 Gabriela MasaříkováGabriela Masaříková 02 ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 1128
15 Eliška VelkováEliška Velková 03 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 1127
16 Karolína JanatkováKarolína Janatková 03 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 1060
17 Denisa JégrováDenisa Jégrová 03 ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 1023
18 Zuzana MindlováZuzana Mindlová 04 ZŠ Ještědská Liberec ZŠ Ještědská Liberec 0993
19 Klára HájkováKlára Hájková 02 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 0978
20 Kristýna GrusováKristýna Grusová 02 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N. ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 0959
21 Lucie PaulusováLucie Paulusová 04 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 0922
22 Eliška PodzimkováEliška Podzimková 04 ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 0902
23 Pavlína SrbováPavlína Srbová 03 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 0893
24 Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová 03 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 0886
25 Nicola JarošováNicola Jarošová 04 ZŠ a ZUŠ Jabloňova ZŠ a ZUŠ Jabloňova 0880
26 Linda GotschammerováLinda Gotschammerová 02 ZŠ a ZUŠ Jabloňova ZŠ a ZUŠ Jabloňova 0814
27 Viktorie NovotnáViktorie Novotná 02 ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 0768
28 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 ZŠ a ZUŠ Jabloňova ZŠ a ZUŠ Jabloňova 0709
29 Anna ČapkováAnna Čapková 04 ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 0704
30 Bára HudrlíkováBára Hudrlíková 04 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 0698
31 Štěpánka HatašováŠtěpánka Hatašová 03 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 0690
32 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 04 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 0626
33 Tereza SimonováTereza Simonová 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N. ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 0623
34 Lucie PeukertováLucie Peukertová 03 ZŠ Ještědská Liberec ZŠ Ještědská Liberec 0592
35 Natálie KottováNatálie Kottová 04 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec 0588
36 Anna TymešováAnna Tymešová 02 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 0577
37 Nela PůbalováNela Půbalová 04 ZŠ Ještědská Liberec ZŠ Ještědská Liberec 0573
38 Kateřina PavlůKateřina Pavlů 03 ZŠ Ještědská Liberec ZŠ Ještědská Liberec 0567
Rozálie ŠulcováRozálie Šulcová 04 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 0566
39 Markéta KopeckáMarkéta Kopecká 03 ZŠ Ještědská Liberec ZŠ Ještědská Liberec 0566
40 Pavlína LubasováPavlína Lubasová 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N. ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 0544
41 Soňa PesničákováSoňa Pesničáková 03 ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 0527
Kateřina PetrováKateřina Petrová 04 ZŠ U Lesa Nový Bor ZŠ U Lesa Nový Bor 0503
42 Martina LednejováMartina Lednejová 04 ZŠ Skálova Turnov ZŠ Skálova Turnov 0503
Eliška VitebskáEliška Vitebská 03 ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou ZŠ Arbesova,Jablonec nad Nisou 0502
43 Aneta VinklářováAneta Vinklářová 03 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 0502
Alexandra HofmanováAlexandra Hofmanová 04 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 ZŠ Jilemnice, Komenského 288 0492
44 Sára VyhlídkováSára Vyhlídková 04 ZŠ TGM Lomnice n. P. ZŠ TGM Lomnice n. P. 0492
Anna OklamčákováAnna Oklamčáková