výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Liberecký, Kategorie III a IV

Turnov (22. 5. 2018)

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 22.5.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam ReslerAdam Resler
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
05 59.80 0.0 392.00
2 Martin ChlumMartin Chlum
ZŠ Mozartova Jablonec nad NisouZŠ Mozartova Jablonec nad N...
05 56.65 0.0 365.00
3 Štěpán HorákŠtěpán Horák
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
05 53.71 0.0 339.00
4 Martin BalatkaMartin Balatka
ArbesovaArbesova
05 52.65 0.0 330.00
5 Jan ŠpačekJan Špaček
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
05 51.40 0.0 320.00
6 Radim KyselaRadim Kysela
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
05 49.83 0.0 306.00
7 Daniel MarcinDaniel Marcin
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
05 49.00 0.0 299.00
8 Tomáš VodičkaTomáš Vodička
ZŠ Ještědská LiberecZŠ Ještědská Liberec
05 48.71 0.0 297.00
9 Jonáš ŠtanclJonáš Štancl
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
05 48.64 0.0 296.00
10 Jan SteinerJan Steiner
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
05 48.36 0.0 294.00
11 Jan KošekJan Košek
ArbesovaArbesova
05 47.63 0.0 288.00
12 Jan RázlJan Rázl
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
05 47.10 0.0 283.00
13 Lukáš PolhošLukáš Polhoš
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
05 44.20 0.0 259.00
14 Vojtěch MarekVojtěch Marek
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
06 41.33 0.0 235.00
15 Tomáš NěmecTomáš Němec
ZŠ Ještědská LiberecZŠ Ještědská Liberec
05 40.04 0.0 225.00
16 Antonín MalýAntonín Malý
ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288
05 37.47 0.0 203.00
17 Bilguundash NyamkhuuBilguundash Nyamkhuu
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
05 37.18 0.0 201.00
18 Adam SuchánekAdam Suchánek
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
05 36.51 0.0 196.00
19 Adam HauzrAdam Hauzr
ZŠ Ještědská LiberecZŠ Ještědská Liberec
05 34.54 0.0 180.00
20 Pavel FučíkPavel Fučík
ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288
05 33.95 0.0 175.00
21 Jan ČeskýJan Český
ZŠ Mozartova Jablonec nad NisouZŠ Mozartova Jablonec nad N...
05 33.75 0.0 173.00
22 Sebastián AmbružSebastián Ambruž
ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288
05 33.50 0.0 171.00
MS Jakub SvobodaJakub Svoboda
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
05 41.42
MS Ondřej MatajOndřej Mataj
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
05 42.40
Celkem 24 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 22.5.2018 - 08:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková
ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec
05 43.52 0.0 399.00
2 Anežka KubánkováAnežka Kubánková
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
05 42.73 0.0 389.00
3 Nela SvárovskáNela Svárovská
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
05 41.98 0.0 380.00
4 Denisa VojtíškováDenisa Vojtíšková
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
06 40.26 0.0 359.00
5 Josefína PreislerováJosefína Preislerová
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
06 37.96 0.0 330.00
6 Anna SvobodováAnna Svobodová
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
06 36.99 0.0 319.00
7 Magdaléna PelcováMagdaléna Pelcová
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
05 36.87 0.0 317.00
8 Karolína KarbanováKarolína Karbanová
ArbesovaArbesova
05 36.84 0.0 317.00
9 Daniela MaskalDaniela Maskal
ArbesovaArbesova
05 36.74 0.0 316.00
10 Anežka SeifertováAnežka Seifertová
ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288
05 36.45 0.0 312.00
11 Michaela KočováMichaela Kočová
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
06 35.94 0.0 306.00
12 Markéta ŠmatlákováMarkéta Šmatláková
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa
05 34.12 0.0 284.00
13 Barbora VeldováBarbora Veldová
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
05 33.81 0.0 280.00
14 Anna BrunclíkováAnna Brunclíková
ZŠ Tanvald SportovníZŠ Tanvald Sportovní
05 32.59 0.0 266.00
15 Kristýna ČernáKristýna Černá
ZŠ Tanvald SportovníZŠ Tanvald Sportovní
05 32.24 0.0 262.00
16 Anna ČernáAnna Černá
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa
05 31.64 0.0 255.00
17 Tereza KrykorkováTereza Krykorková
ArbesovaArbesova
06 31.58 0.0 254.00
18 Michaela TomešováMichaela Tomešová
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
05 30.69 0.0 243.00
19 Denisa MlynárykováDenisa Mlynáryková
ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288
05 30.34 0.0 239.00
20 Sára ŠulcováSára Šulcová
ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288
05 30.31 0.0 239.00
21 Anna NesvornáAnna Nesvorná
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa
05 30.01 0.0 235.00
22 Michaela MaturováMichaela Maturová
ZŠ Tanvald SportovníZŠ Tanvald Sportovní
05 28.88 0.0 222.00
23 Jana PechatáJana Pechatá
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
06 28.17 0.0 214.00
24 Radka JakubůRadka Jakubů
ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec
06 27.96 0.0 211.00
25 Anna SochováAnna Sochová
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
05 26.94 0.0 199.00
26 Tereza MitlenerováTereza Mitlenerová
ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec
06 26.73 0.0 197.00
27 Kristýna MádlováKristýna Mádlová
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
06 26.64 0.0 196.00
MS Daniela FidrováDaniela Fidrová
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
06 36.58
Celkem 28 závodníků